Loading ...

השכרת קרוואנים באירופה

03-5471771
התקשרו אלינו, אנחנו מקשיבים!

השכרת קרוואנים באיטליה, בקרואטיה, בסלובניה, בסיציליה, בסרדיניה

כרטיס היער השחור (חדש מ-2011)
כרטיס היער השחור

לבחירתכם השכרת קרוואן איטליה- טיול בר מצווה, השכרת קרוואנים סלובניה, בת מצווה בקרוואן השכרת קרוואנים איטליה, השכרת קרוואן בסרדיניה טיולי קרוואנים באיטליה עם קרוואן בדולומיטים, קרוואנים להשכרה סיציליה. קרוואן, השכרת קרוואן בשוויץ, טיול קרוואנים באיטליה, קרוואן בסרדיניה, ספרד טיולי משפחות בקרואטיה טיול קרוואן, טיול השכרת קרוואנים קרואטיה מוטורהום איטליה, עם קרוואן סרדיניה

קרוואן באיטליה במחיר המשתלם ביותר
השכרת קרוואן אירופה
השכרת קרוואנים באיטליה
השכרת קרוואן בסלובניה
השכרת קרוואן בקרואטיה
השכרת קרוואן בסרדיניה
השכרת קרוואן בסיציליה


חניוני קרוואנים באיטליה
חניוני קרוואנים בקרואטיה
חניוני קרוואנים בסרדיניה
חניוני קרוואנים בסיציליה

מפה

השכרת קרוואנים באיטליה
השכרת קרוואנים בסלובניה
השכרת קרוואנים בקרואטיה

 

קצת מידע על עולם השכרת קרוואנים באיטליה

איטליה היא ארץ יפה במיוחד למסלולי טיולים. הנוף המגוון מאפשר תכנון של מבחר מסלולים בהם ניתן לחצות עם הקרוואן עמקים ואזורים כפריים, אגמים, הרים, ערים מפורסמות, אזורי עתיקות. בדרך כלל לא ניתן למצות טיול באיטליה במסלול קצר. קחו בחשבון שמסלול קראוון הוא לפחות שבוע, ותכננו את המקומות בהם אתם מעדיפים לבקר.

מסלול טיולי אופייני באיטליה

טיול קרוואן מתאים ביותר למסלול נופים וערים באיטליה. במסלול אפשר לשלב נסיעה בקראוון עם לינה בחניונים הממוקמים באזורי תיירות או בקרבת ערים, ושימוש באמצעי התחבורה הציבורית, לביקורים במקומות המפורסמים והמעניינים של איטליה.

טיפ: במרבית הערים ואתרי התיירות ניתן לכלול מסלול טיולים רגלי עצמאי או עם קבוצות תיירים המאורגנות במקום.

מתי כדאי לטייל באיטליה

איטליה היא ארץ המושכת תיירים בכל עונות השנה. מזג האוויר מזכיר לעתים את האקלים הים-תיכוני שלנו, אבל צריך לזכור שהאקלים שונה בצפון המדינה מזה שבדרומה. החורף בצפון בד"כ קר וסוער, אך בקיץ האקלים בצפון איטליה יכול להיות נעים ונוח. הקיץ הדרומי הוא בדרך כלל לח ומעיק יותר. בחורף מזג האוויר בדרום עשוי להיות קריר וממוזג.

טיול קרוואן בחורף: אם החלטתם לעבור ברומא לביקור רומנטי, זכרו שבחורף רומא גשומה, בעוד שהקיץ יכול להיות חם ודביק, בדומה לתקופת הקיץ בארץ.

אם בחרתם לטייל בחורף - וודאו היטב את פרטי המסלול שלכם. חלק מהכבישים באיטליה מושלגים, ואי אפשר לעבור בהם ללא צמיגי חורף.

תיירות החורף בצפון איטליה היא ברובה חובבי ספורט הרים והחלקה.

תקופות האביב והסתיו שקטות יחסית ומתאימות לטיולים בדרום איטליה. בחודשים אלה צפון איטליה הוא אזור נעים לביקורים, מאידך זוהי גם תקופת התיירות.

טיפ: ארזו את הבגדים לפי העונה ולפי האזור אליו אתם מתכננים לנסוע.

טיול בקרוואן מאיטליה

המיקום של המדינה הוא אידיאלי לתכנון מסלול הכולל טיול למדינות הסמוכות: צרפת במערב, שוויץ ואוסטריה בצפון. מגוון האפשרויות התיירותיות מאפשר לכם לבחור מסלול אישי וייחודי לכם, אם טיול מצפון איטליה להרי טירול האוסטרים ולגרמניה, או ביקור בשוויץ.

טיפ: וודאו מראש אם נדרש אישור מעבר, ומהם כללי הנהיגה בארצות השכנות. גם אם תכננתם מסלול נוח, תכננו בנוסף מסלולים חלופיים. גם אם לא צפויות תקלות בטיול קרוואן מאיטליה, רצוי לוודא מראש מסלול חלופי כדי לא 'להיתקע'.

טיול קרוואן בצפון איטליה

למי שמתכנן שהות ממושכת במדינה טיול עם קראוון הוא אידיאלי. אפשר לתכנן מסלול לצפון איטליה בלבד, בטיול שכולל ביקור בנופים ובערים בהן אתרים היסטוריים.

הצפון והדרום של איטליה

בצפון הרי הדולומיטים, אגמים גדולים, ערים יפהפיות: ונציה, מילנו.

אזורי התיירות בצפון מתוחזקים ומיועדים לנוסעים. אפשר להחנות את הקרוואן בחניונים או באזורים מיועדים מחוץ לערים, ולתכנן טיול ברגל או בתחבורה הציבורית. בערים כמו ונציה או ורונה לא רצוי לתכנן טיול קצר, אם רוצים באמת לטייל!

טוסקנה: חבל ארץ מדהים ובו משובצים אזורים כפריים וערים עתיקות: פירנצה, פיזה. אזור דרום טוסקנה מתאים במיוחד לטיולים ממושכים בעיירות, היקבים והערים מתקופת הרנסנס.

רומא: מתחילים את מסלול הטיולים באיטליה מרומא? תחנות ההשכרה קרובות לשדה התעופה של רומא.

דרום איטליה: העיר הידועה ביותר לתיירים היא נאפולי. תחנת השכרת קרוואנים ממוקמת בקרבת שדה התעופה של נאפולי. מדרום איטליה אפשר לצאת לטיול באיים הסמוכים. לחלק מהמקומות אפשר להגיע באמצעות מעבורת. באי הסמוך סיציליה שדה תעופה ובקרבתו תחנת השכרה. אם אתם מתכננים מסלול קרוואן מאיטליה שכולל את האיים הסמוכים בדקו מראש את האופציות לחנייה או את השימוש באפשרויות התעבורה למוטורהום או לקמפר שלכם.

טיול באיטליה עם ילדים

בטיול קראוון ארוך הילדים יכולים להשתעמם. אמנם אי אפשר לוותר על ביקורים במוזיאונים ובעתיקות, אבל אפשר לשלב בטיול מסלולים שכוללים פארקים ואטרקציות לילדים או הפסקת אוכל במסעדות עם תפריט לילדים.

חשוב לשמור על אמצעי הבטיחות ועל כללי החוק האיטלקי להסעת ילדים בקרוואן.

אם אתם מתכננים לנסוע לטיול קמפר באיטליה עם ילד מתחת לגיל 4 וודאו שבחרתם בדגם המתאים! אם כי הנסיעה נוחה, לא כל דגמי הקראוונים מותאמים לתינוקות.

היתרונות של טיול קרוואנים בנוף האיטלקי

לאיטליה יתרונות תיירותיים רבים, ערים היסטוריות, חופים ואיים, וקשה למצות את הטיול במספר ימים. שכירת קרוואן היא אידיאלית כאשר רוצים לצאת לטיול ממושך הכולל גם שהיות בדרך.

יתרון עיקרי לטיול בקרוואן הוא שאין צורך בשהייה בבית מלון, בוחרים בנקודת נוף במסלול, שוהים ומבלים כמה שניתן, וממשיכים הלאה.

המיקום הגיאוגרפי של איטליה מאפשר לשלב מסלול קרוואנים מאיטליה לארצות אירופה השכנות, בטיול נופים קסום.

קרוואן הוא בהחלט בחירה מועדפת לתכנון מסלול טיולים ממושך עם משפחה או חברים.

מערכת התחבורה באיטליה

מערכת התחבורה האיטלקית יעילה ומסודרת.

האוטוסטרדה מקצרת דרכים, אך עם זאת רבים מהכבישים באיטליה הם כבישי האגרה.

המהירות המותרת באזורים עירוניים צפופים היא 50 קמ"ש ובכבישים מהירים עד 130 קמ"ש.

הנהגים האיטלקיים ידועים בנהיגתם הפרועה, אך עם זאת קיים פיקוח קפדני ורצוי לציית להוראות התנועה ולשלם את אגרות המעבר הנדרשות.

זכרו לקחת אתכם את כל המסמכים שיאפשרו לכם לנוע בחופשיות.

הערה: החוק האיטלקי מחייב את הנהגים בחורף לנסוע עם שרשראות או גלגלי חורף.

השכרת קרוואנים באיטליה

חברות להשכרת קרוואנים באיטליה מעניקות הטבות בחודשים מסוימים, ומספקות ציוד כגון כלים למטבח או לפיקניק, ציוד לשירותים, כסאות בטיחות וכד' בתוספת תשלום.

השכרת קרוואנים באיטליה היא בדרך כלל גמישה מבחינת מקום ההשכרה. בחלק מהמקומות אפשר לשכור קרוואן כבר בשדה התעופה, דבר החוסך את הנסיעה לתחנות ההשכרה.

ברוב המקרים, בתום תקופת השכירות אפשר להחזיר קרוואן בלי הודעה מראש, כאשר ההחזרה לא חייבת להתבצע בתחנה שבה הושכר הקרוואן (בהתאם לתנאים של חברת ההשכרה).

חשוב לקרוא את חוזה ההשכרה, הכולל סעיפים הנוגעים לאחריות השוכר על תחזוקת הקרוואן והחזרתו לחברת ההשכרה, עמידה בזמנים, תנאי תשלום, ביטוח וכדומה.

עיון בחוזה יידע אתכם על קנסות צפויים, ותוכלו לקבל פרטים על השירותים הנוספים שמספקת חברת ההשכרה.

תנאי שכירות לקרוואנים

לנהיגה בקרוואן עד משקל כולל של 3,500 ק"ג נדרש רישיון נהיגה לרכב פרטי. במקרים מסוימים נדרש רישיון ג' וותק. רישיון נהיגה ישראלי תקף באיטליה. רצוי לברר מראש אם יש צורך ברישיון בינלאומי בנוסף. אפשרות לנהג נוסף לקרוואן היא בהתאם לתנאי החברה.

ברוב המקרים נדרש פיקדון לשכירת קרוואן. רצוי לקרוא היטב את חוזה החברה לגבי אחריות על נזקים במהלך ההשכרה, מקרים בהם מעורב צד שלישי, או המשטרה. כאשר נגרם לקרוואן נזק כגון גניבה או שריפה יש לדווח בהקדם לחברה, שרשאית לעכב את הפיקדון עד להערכת הנזק.

חברות ההשכרה לא מבטחות את שוכרי הקרוואנים בכל הסעיפים, ורצוי לדאוג להרחבות הביטוח המתאימות עוד לפני היציאה מהארץ.

טיפ: להצטייד במספרי חירום.

רצוי לשכור קרוואן עוד בארץ, כדי להימנע מחוסר תיאום של הרגע האחרון!

הנחיות מיוחדות לטיול קרוואן באיטליה

נסיעה בחורף:

קראוונים באיטליה מותאמים לנסיעת חורף. חשוב להכיר את ההנחיות - בתחילת נסיעה להפסיק את פעולת מערכת החימום ולחמם את הקרוואן באמצעות המנוע, לא להפסיק את פעולת חימום הקרוואן בחניות באזורים קפואים וכדומה. החוק מחייב ציוד רכב מיוחד בחורף.

נהיגה זהירה:

לא רצוי לעבור על חוקי התנועה, לאורך הכבישים שוטרים ומלכודות מהירות, ועדיף לנהוג על פי כל כללי הזהירות.

ילדים:

לציית להוראות הבטיחות, הכוללות הנחיות לחגירת הילדים.

לקרוואנים באיטליה, כמו במרבית אירופה, אין מערכת ניקוז, ויש צורך בריקון המים המשומשים, במקומות שמיועדים לכך.

הצטיידות לקראת נסיעה

בגדים: בהתאם למזג האוויר המצפה לכם. אם אתם משלבים ספורט אתגרי במסלול הטיול, הצטיידו בלבוש מתאים, שיוכל גם להגן עליכם מפני מזג האוויר ופגעי הסביבה.

טיפ: באזורים מסוימים באיטליה הלילות יכולים להיות קרים.

תכנון מסלול טיולים

אם אתם מתכננים מסלול מראש, וודאו שיש לכם את כל הפרטים על תחנות החנייה שלכם – לרוב המידע קיים באינטרנט ואתם תוכלו לדאוג לא 'להיתקע' בדרך, במקרים בהם החניון סגור לאחר עונת התיירות, או לוודא שפארק האטרקציות לילדים אכן מיועד לגילאים של ילדיכם.

הצטיידות לטיול קרוואן

ברוב המקרים נדרש תשלום עבור ציוד נוסף שמספקת חברת ההשכרה.

מתכננים גם טיול אופניים? וודאו שלקרוואן יש מתקן מיוחד.

מסמכים:

הצטיידו בכל האישורים הנדרשים, וודאו שהביטוח של החברה מכסה אתכם (ברוב המקרים לא לחלוטין) ובחרו פוליסה שכוללת סעיפים אותם לא מכסה החברה כגון ביטוח נגד גניבות, נזק לציוד, אופניים וכדומה.

ציוד חשמלי:

מערכת החשמל של קרוואנים באיטליה מותאמת בדרך כלל לציוד החשמלי שניתן להביא מהארץ.

ניתן לחבר את הקרוואן לגנרטור (בדקו את התנאים לפני שכירת הקרוואן).

חניונים מספקים חיבור לחשמל, ותוכלו לטעון את מכשירי החשמל.

דמי השימוש על צריכת החשמל אינם קבועים אלא בהתאם לתקנון החניון בו חניתם.

איפה מחנים קרוואנים באיטליה

נופי איטליה קסומים, וטיול קרוואן הוא חוויה מיוחדת. אבל בסוף היום צריך לדאוג ללינת לילה. באיטליה חניונים רבים בהם אפשר להחנות קמפר או מוטורהום, בחניון ציבורי, או בחניון פרטי יקר יותר אך מצויד במותרות. בהתאם לאזור, אפשר לבחור בשהות בחוות כפריות המארחות מטיילים או בפארק מוסדר.

החניונים הציבוריים זולים יחסית, אבל גם מצוידים פחות מהחניונים הפרטיים, בהם יש את כל הדרוש למילוי וריקון מים, מקלחות, חיבור לחשמל, אפשרויות להצטיידות לדרך, וכדומה.

עדיף להיכנס לחניון לפני רדת החשכה. במידה ולא מזמינים מקום בחניון, ולא בטוחים לגבי תנאי השהות, רצוי להצטייד מראש באוכל ומוצרים חיוניים למשך הלילה. תהנו.

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

 

קצת מידע על עולם השכרת קרוואנים בסלובניה

סלובניה שוכנת בדרום מזרח אירופה. היא הפכה לרפובליקה, לאחר שהכריזה על עצמאותה מיוגוסלביה. המדינה גובלת בקרואטיה, הונגריה, אוסטריה ואיטליה, ובים האדריאטי. סלובניה מחולקת לאזורים היסטוריים. כיום מתבצעות רפורמות לחלוקה מנהלתית למחוזות.

בשנים האחרונות הפכה סלובניה למדינת תיירות פופולרית. תיירים מגיעים לסלובניה כדי להנות מהנופים היפים, לבקר באטרקציות הטבעיות, ולפעילויות ספורט אקסטרים כגון טיפוס הרים, שייט קייקים ועוד. רבים משלבים טיול בסלובניה עם טיול בקרואטיה השכנה.

לשכור קרוואן בסלובניה

תחנות איסוף קרוואנים ממוקמות בדרך כלל קרבת שדות תעופה. בשדה התעופה של לובליאנה דלפק לשכירת רכב, וניתן לתאם הסעה לאיסוף הקרוואן (יש צורך בהגעה עצמית).

מומלץ להזמין ולתאם מראש את שכירת הקרוואן.

שכירת קרוואן כוללת תשלום מראש ופיקדון, וחוזה השכרה. מומלץ לשמור על תחזוקת הקרוואן ולהחזיר אותו על פי תנאי החוזה.

קראוונים מושכרים על פי הדגם ועל פי המפרט שלהם:

קמפר מיועד למספר קטן של נוסעים, יתרונו הוא אפשרויות התעבורה (רכב פרטי) והמחיר הנמוך יחסית. עם זאת, קמפר וואן אינו כולל מקלחת או שירותים, ויש לעצור להתרעננות בדרך. מוטורהום הוא רכב כבד המיועד בדרך כלל לקבוצת נוסעים, חלל הפנים גדול ומרווח יותר, והוא מכיל מקלחת ושירותים. בכל סוגי הקרוואנים באירופה יש צורך לאגור את המים ולרוקן אותם במכלים המיועדים לכך (בחניוני קראוונים וכד').

חברות ההשכרה מספקות הדרכה מועילה להפעלת ותחזוקת הקרוואן. מומלץ לבדוק את הקרוואן לפני אישור הקבלה מהתחנה, לוודא כי הוא במצב תקין ועל פי החוזה.

ניתן לשכור ציוד מחברות הקרוואנים, שבדרך כלל מספקות את הציוד הבסיסי בלבד.

לוודא את מועד ומיקום החזרת הקרוואן. איחור בהחזרה כולל קנסות.

בחגים ובימי ראשון תחנות האיסוף סגורות בדרך כלל.

קצת על סלובניה

סלובניה היא מדינה עשירה יחסית למדינות מזרח אירופה. המחירים יקרים יחסית.

המדינה מודרנית, עם תשתית אינטרנט.

אסור לעשן במקומות ציבוריים.

איך מגיעים

טיסות מהארץ: בעונת הקיץ מקיימות חברות תעופה ישראליות וסלובניות טיסות ישירות וטיסות צ'רטר מהארץ לסלובניה, בהתאם לתנאי חברות התעופה ובהתאם לדרישה. ניתן להגיע לנמל התעופה הבינלאומי שליד לובליאנה בירת סלובניה בטיסות מהארץ, עם חניות ביניים.

שדה התעופה הבינלאומי של לובליאנה, היחידי אליו ניתן להגיע מחוץ למדינה, קטן במושגים אירופיים. משדה התעופה שירותי אוטובוסים שירותי הסעות ומוניות. במקום דלפק לשכירת רכבים. רצוי לתאם מראש עם חברת ההשכרה את הגעתכם לתחנת איסוף הקרוואנים.

רכבות: ניתן להגיע לסלובניה מהמדינות הסמוכות עם רכבת אקספרס, בדרך כלל לא משוכללת במיוחד.

מעבר עם קראוון: מטיילים רבים כוללים את סלובניה במסלולי הטיולים שלהם לארצות הסמוכות. יש להצטייד בכל האישורים הדרושים למעבר. רכישת מדבקת רכב בכניסה לבוסניה מאפשרת נסיעה חופשית בכבישי האגרה.

נסיעה עם קרוואן

מערכת הכבישים בסלובניה סבירה, וכוללת אוטוסטרדות וכבישי אגרה. מומלץ להשתמש במפות כבישים עדכניות. לנסיעה בכבישי האגרה יש לרכוש מדבקה תקופתית אותה מדביקים על שמשת הנהג והמשמשת לנסיעות חופשיות בתקופה זו. מוטלים קנסות על נסיעה בכבישי אגרה ללא תשלום. רצוי לרכוש את המדבקה בתחנת דלק לפני העלייה לכביש המהיר.

תחבורה ציבורית

התחבורה הציבורית כוללת רכבות בין-עירוניות ואוטובוסים, העוברים בתחנות הערים ובאתרים. התחבורה בסלובניה מיושנת לעתים, אך בדרך כלל נוחה.

לינה וקמפינגים

החוק הסלובני אוסר על לינה באזור שאינו מוגדר לכך.

בסלובניה חניוני קמפינגים רבים, חלקם מפתיעים לטובה בסטנדרט הגבוה שלהם.

חנייה אפשרית במקומות לינה כגון חוות ובתי משק המיועדים לאירוח, חוויה מיוחדת לילדים.

נהיגה עם קרוואן בכבישי סלובניה

המדינה נהנית מתנופת בנייה, השילוט בד"כ טוב, ומערכות הכבישים כוללות אוטוסטרדות וכבישים מהירים.

עם זאת, חלק מהכבישים לא מתוחזקים, ובאזורי ההרים כבישים צרים, והנסיעה בהם איטית. יש לוודא כי ניתן לעבור באזורים אלה בנסיעה עם קרוואנים (קראוון מוטורהום נחשב לרכב כבד, קמפר וואן קומפקטי יותר, ונחשב לרכב פרטי).

באתרי תיירות ניתן להחנות את הקרוואן בחניון.

לנסיעה בכבישי אגרה יש לרכוש בתחנות הדלק מדבקה, אותה מדביקים על שמשת הנהג. ניתן לרכוש מדבקות תקופתיות.

מומלץ לא להיכנס לכפרים עם קרוואנים, אלא להחנות בכניסה לכפר בהתאם להוראות, ולהמשיך ברגל.

חוקי הנהיגה בסלובניה

בחודשי החורף חובה לנהוג עם צמיגי שלג.

חובה להדליק אורות קדמיים ביום ובלילה.

בסלובניה חובה לחגור חגורת בטיחות.

מחויבים כסאות בטיחות ברכב לתינוקות ולילדים.

נסיעה בקרוואן מסלובניה

עקרונית, ניתן לעבור עם קרוואן מסלובניה למדינות הסמוכות ללא אישור מיוחד מלבד אגרת מעבר לאוסטריה. עם זאת, רצוי להתעדכן מראש באישורים הנדרשים בתחנות המעבר. לחברות השכרת קרוואנים אפשרות לאסור נסיעה לאזורים מסוכנים או משובשים, והן אינן מאשרות נסיעה עם קרוואן ללא עמידה בתנאי הביטוח. יש לוודא כי חברת ההשכרה אכן מאשרת לכם נסיעה עם הקרוואן מחוץ למדינה.

מזג אוויר

סלובניה היא מדינה גשומה ביותר. מומלץ להצטייד בביגוד ובכיסויים לציוד כנגד הגשם היורד כל עונות השנה.

הטמפ' בחורף הן 5 מעלות בממוצע. האקלים באזור הצפון קר בחורף, עם זאת לחופי הים האדריאטי אקלים ים-תיכוני, ובאזורי מרכז סלובקיה מזג האוויר ממוזג.

בחודשי החורף, נובמבר-מרץ, יורדים שלגים.

הקיץ ממוזג והטמפ' אינן עולות על 30 מעלות.

מתי לבקר

עונת הקיץ היא ממאי עד אוקטובר.

בחודשים יולי-אוגוסט עונת התיירות בשיאה. רצוי להזמין מקום מראש לאתרי התיירות.

עונת החורף נובמבר-מרץ מתאימה לתיירות חורף, ספורט סקי וכד'.

בחורף עלות טיול נמוכה יותר, אך מזג האוויר קר, הדרכים מושלגות, ויש לקחת בחשבון את הנסיעה בקרוואן הכבד.

טיול קרוואן משפחתי

נסיעה משפחתית בקרוואן היא חוויה מיוחדת, אך הנסיעה יכולה להיות ארוכה למדי.

ניתן לתכנן מסלול הכולל חניות וטיולי אטרקציה לילדים. מהכבישים המהירים ניתן להגיע לאתרי התיירות השונים.

סלובניה אינה משופעת באולמות שעשועים לילדים, אך ניתן לבלות באטרקציות שטח רבות, הכוללות שיט בנהרות, ביקורים במערות, פעילות בפארקים וטיולי נוף.

בעיר הבירה מוזיאונים ואטרקציות לילדים, בערים ובאתרי תיירות מוזיאונים מקומיים.

לינה בחווה היא אטרקציה מיוחדת לילדים היכולים לקחת חלק בפעילות החקלאית במקום.

המטבח הסלובני ידוע בקינוחים טעימים: גלידות, עוגות שמרים, עוגות קרם שניט.

אתרים מעניינים ואטרקציות

הנופים של סלובניה יפים במיוחד, וכוללים אזורי כפר ואזורים טבעיים רבים.

שטח גדול של סלובניה מכוסה ביערות. מרכז המדינה הוא שפלה גדולה, חוצים אותה נהרות גדולים, בצפונה רכס הרים גבוה, האלפים היוליאניים. אזור קראס בדרום סלובניה הוא רמה המורכבת מאבן גיר, באזור מערות נטיפים רבות.

ביקור באתרי התיירות ובערים הסלובניות הוא חוויה נפלאה לכל המשפחה, בעיקר למסלול טיולים עם קרוואן, בערים הבנויות בסגנון אירופי, בטירות ובאגמים.

בליובליאנה עיר הבירה, אטרקציות רבות, מוזיאונים, גלריות ומבנים היסטוריים:

טירת ליובליאנה – ממוקמת על גבעה המשקיפה על נופי העיר. בטירה מתקיים פסטיבל קיץ שנתי בחודשים יולי-אוגוסט.

פארק המים אטלנטיס – הפארק הגדול מיועד בחלקו למבוגרים, ואילו 'עולם ההרפתקאות' כולל מגוון אטרקציות לילדים.

פארק טיבולי – פארק יפה ובו שבילים ארוכים, עצי ערמונים, פרחים, מזרקות, גן בוטני, ואזור שעשועים לילדים.

פארק טריגלב – הפארק הלאומי היחיד בסלובניה, הכולל את רכס האלפים היוליאניים. בפארק אטרקציות לילדים ואתרי סקי.

בלד – אגם קסום הפופולארי ביותר על תיירים. באגם שוכן האי בלד, אליו ניתן להגיע עם סירות. באי שרידים עתיקים וטירה.

קניוני נהרות – נהרות סלובניה חצבו קניונים העוברים בנופי הארץ. אתרי טיולים יפים ומעניינים.

מפלים שמקורם באלפים היוליאניים – המראה מרהיב, בדרך כלל מסלולי טיולים נוחים למשפחות.

מערות נטיפים – בעמק סוצ'ה מערות נטיפים גדולות ויפהפיות. המערות נחצבו במשך שנים באדמת הגיר. במקום סיורים מודרכים.

 

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

 

 

 

קצת מידע על עולם השכרת קרוואנים בקרואטיה

קרואטיה היא מדינה בלקנית הגובלת בים האדריאטי, בבוסניה, הרצגובינה, מונטנגרו, סרביה, סלובניה והונגריה. באזור המזרחי רכסי הרים גבוהים (האלפים הדינריים), במערבה אזור החוף האדריאתי, חוף ים ארוך שבקרבתו אלפי איים שרק חלקם מיושבים. בצפון המדינה הבירה, זגרב.

המדינה שהייתה בשלטון יוגוסלביה קיבלה עצמאות בשנת 1991, בשנת 2013 צורפה כחברה באיחוד האירופי. כיום מטבע של קרואטיה הוא 'קונה'.

מאחר וקרואטיה צורפה לאיחוד לא מכבר, היא עדיין נמצאת בשלבי התאמה לשוק האירופי. אזורי הערים מתפתחים במהירות, אך ברבים מהאזורים הרחוקים מהערים עדיין לא מושקע בפיתוח כפי שנעשה באזורים העירוניים. במדינה אוטוסטרדות וכבישים מהירים, אך גם דרכים לא סלולות.

בשנים האחרונות גילו התיירים את המבנים היסטוריים, נופי טבע, חופים וכפרי דייגים של קרואטיה. המדינה השתחררה לא מכבר משלטון זר, ועדיין נשמרים בה הנופים הטבעיים, הכפרים והמנהגים העתיקים המקומיים. הנוף של קרואטיה ייחודי, מזג אוויר ים תיכוני, חופים יפים ולגונות, שמורות טבע ירוקות, ובהן מפלים ייחודיים.

הזמנת קרוואן בקרואטיה

קרוואנים רצוי להזמין מראש.להזמנות קרוואנים מחוץ לעונה המחיר בדרך כלל נמוך יותר.

לפני קבלת הקרוואן מומלץ לבדוק היטב, האם במצב תקין.

יש לחתום על הסכם עם חברת הקרוואנים ולהשאיר פיקדון. החברה יכולה לעכב את הפיקדון אם השוכר לא עמד בתנאים.

מומלץ לדאוג מראש לפוליסת ביטוח. חברת ההשכרה מספקת ביטוח חלקי.

קראוונים מושכרים ברוב המקרים רק עם ציוד בסיסי (בהתאם למחיר). ניתן לשכור מחברת הקרוואנים ציוד נוסף.

חשוב לדעת

רצוי לוודא כי אמצעי הבטיחות ברכב מותאמים לנסיעה (לא כל סוגי הקרוואנים מותאמים לבטיחות ילדים).

תחזוקת הקרוואן במהלך הנסיעה מוטלת על השוכר. במקרים של נזק או תאונות יש להודיע מידית לחברה.

רצוי להחזיר את הקרוואן במועד, כדי להימנע מקנסות.

חברות ההשכרה בקרואטיה לא מאשרות החזרת קראוונים לתחנת איסוף מחוץ למדינה.

מומלץ לברר מראש באילו תאריכים תחנת האיסוף אינה פועלת (ימי ראשון, חגים וכו')

סוגי קרוואנים

קרוואן מוטורהום הוא מעין 'בית נוסע' ומיועד למספר גדול יחסית של נוסעים. בקרוואנים אלה מקלחות ומקום נוסף.

קמפר מיועד בדרך כלל למספר קטן של נוסעים, אין בדגמים אלה מקלחות ושירותים, ויש צורך בחניות התרעננות.

מחירי הקמפרים בדרך כלל זולים יחסית למוטורהום.

להגיע לקרואטיה

מתקיימות טיסות ישירות של חברות ישראליות וקרואטיות לשדה התעופה של זאגרב (נמל תעופה קטן יחסית), ובעונת התיירות גם לדוברובניק, וטיסות עם חניות ביניים של חברות תעופה שונות.

דרכים נוספות להגיע לקרואטיה הן באמצעות רכבות אקספרס או אוטובוסים, החוצים את קרואטיה והמדינות השכנות.

ניתן להגיע למדינה עם קרוואן, אם כי רצוי לברר מראש מהם התנאים במעבר הגבול נכון למועד הטיול.

מזג האוויר בקרואטיה

קרואטיה היא ארץ שטופת שמש שהאקלים בה חם יחסית לאירופה.

מזג האוויר בשפלה ממוזג, באזורי ההרים קר יותר.

גשמים יורדים גם בקיץ.

מתי כדאי להגיע לקרואטיה

עונת התיירות היא בקיץ, בחודשים יולי אוגוסט.

החופים מלאים בתיירים והמחירים גבוהים.

חברות התעופה מוסיפות בעונה זו טיסות נוספות.

בעונות הסתיו והאביב שמחוץ לתקופת התיירות חלק מהאתרים סגורים ולעתים צפויים גשמים, אך זו יכולה להיות תקופה מתאימה לטיולים.

בחורף מזג האוויר בקרואטיה קר, ואינו מתאים לטיולים.

כמה זמן לטייל בקרואטיה

בפחות משבוע לא ניתן להנות באמת מטיול בקרואטיה. קחו בחשבון שנסיעה בקרוואן היא איטית יחסית, ויש לתכנן את מסלול הטיול כך שניתן להקצות זמן לביקורים באתרים השונים.

נסיעה בכבישים

המדינה התפתחה בשנים האחרונות כיעד תיירותי, ובהתאם מבוצעים שיפורים בתעבורת המדינה. את זאגרב מחברים כבישי אגרה. התשלום על אגרת נסיעה הוא באמצעות כרטיס בעמדות הכניסה לכבישים המהירים ותשלום ביציאה.

יחד עם זאת, בקרואטיה אזורים לא עירוניים בהם הכבישים צרים ולא מתוחזקים. תכננו את המסלול הנסיעה וודאו כי ניתן לעבור בדרכים אלו עם קראוון.

(מוטורהום הוא רכב כבד, קמפר וואן הוא למעשה רכב פרטי).

מומלץ ללמוד את חוקי התנועה הקרואטיים, שחלקם שונים מאלה שבארץ.

טיול עם קרוואן

קרואטיה היא מדינה קטנה יחסית, שלא מכבר זכתה בעצמאות ובשנים האחרונות נהנית מתנופת בנייה ופיתוח. עם זאת, אזורים שונים במדינה עדיין לא פותחו. מבחינה תיירותית יש לכך יתרונות מאחר והפולקלור המקומי נשמר כפי שהיה לפני מאות שנים.

הנופים הבלקניים הטבעיים שלה הם אמנם גורם משיכה משמעותי לתיירים, אך יש לקחת בחשבון כי לא לכל מקום בקרואטיה ניתן להגיע עם קרוואנים, ולתכנן אפשרויות נוספות למסלול.

עלויות הלינה בקרואטיה הן בדרך כלל לא גבוהות, אבל יכולים להיות הבדלים משמעותיים ברמת האירוח במקומות השונים. ניתן לקבל המלצות ומידע מראש. קרואטיה היא ארץ אידיאלית לנסיעה בקרוואן, ה'מלון הנוסע' חוסך מהמטיילים את הזמן המוקדש לעצירות לצורך לינה בבתי מלון וכד'.

 

טיול עם קרוואן מקרואטיה

מטיילים רבים מעדיפים מסלול הכולל את קרואטיה והמדינות השכנות. ברכב שכור, ניתן לתכנן טיול מעגלי של כעשרה ימים לארצות מזרח אירופה או למערבה.

עם זאת, קחו בחשבון את הזמן שמוקדש לאתרי התיירות והנוף השונים וכי הנסיעה בקראוון אורכת יותר זמן.

יציאה עם קרוואנים מקרואטיה למדינות השכנות נוחה ובדרך כלל אין בעיות מיוחדות במעברי הגבול. עם זאת יש להציג דרכון במעבר הגבול של קרואטיה.

אם שכרתם קרוואן במדינה אחרת, ייתכן וחברת ההשכרה תאסור עליכם נסיעה עם הקרוואן לקרואטיה. בררו מראש.

תחבורה ציבורית

בקרואטיה שירות אוטובוסים יעיל. הרכבות נוחות אם כי נחשבות לאיטיות.

מעבורות פועלות בין קרואטיה והאיים, בעיקר בקיץ. ניתן לעלות למעבורות עם רכב.

רצוי לברר מראש מהן אפשרויות הסעת קרוואנים הנחשבים לרכבים כבדים.

לינה

הלינה אינה יקרה, וניתן לבחור ללון בצימרים או בבתי מלון מפוארים.

בעונת התיירות מחירי הלינה עולים, ולעתים יש צורך להזמין מקומות מראש. מחוץ לעונה שוב יורדים המחירים, אך בתקופות אלו חלק מהאתרים סגורים.

בקרואטיה חניוני קמפינג רבים, החל מרמות שירות בסיסיות ועד לכפרי נופש ממש.

ברוב המקרים מצב התחזוקה בחניונים הוא טוב, ולעתים אף מעולה.

ניתן לחנות ללילה, להתארגן ולהשתמש בשירותי הקמפינג להצטיידות, מקלחת חמה לנוסעי קמפר, טעינת מכשירי החשמל וכדומה.

טוב לדעת

אטרקציות מיוחדות בקרואטיה: פארקים משגעים, שיט לאורך חופי האיים.

המטבח הקרואטי: מושפע מהמטבח הבלקני האוסטרי והאיטלקי. הרבה פירות ים, כופתאות וגם פיצות.

טיפים

רצוי להצטייד במפות ולדאוג לקבל מידע עדכני בדרך.

בקרואטיה יורדים גשמים גם בתקופות האביב והסתיו, הצטיידו בכיסויים כנגד גשם.

הצטיידו בבגדים חמים בשיטת 'בצל', ביום יכול להיות חם ובערב קריר.

רצוי לקחת רשימה עם מספרי חירום. בערים לשכות מידע ומרכזים רפואיים.

ברוב המקרים ניתן להתחבר לרשת האינטרנט ולהשתמש במכשירי הסלולר. וודאו את התאמת המכשירים שלכם.

המחירים במדינה זולים יחסית, ואפשר להצטייד בדרך להמשך הנסיעה לארצות אחרות.

פסטיבלים ואירועים

בקרואטיה מתקיימים פסטיבלים וחגיגות שנתיים או עונתיים.

כדאי לברר אם באזור הטיול שלכם מתקיים אירוע מקומי. בין האירועים הקבועים:

חגיגת סנט בלז בדוברובניק – תהלוכה ותפילה המונית

פסטיבל מוזיקה באוויר הפתוח בזאגרב.

פסטיבל הקיץ של דוברובניק - קונצרטים ואנשים יפים.

אתרים מעניינים

זאגרב – עיר הבירה. אטרקציות לתיירים, מוזיאונים ופארקים. בעיר גן חיות עתיק, ובו זנים מגוונים של יונקים, זוחלים, דו חיים וכד'. הגן, הפועל למען זנים בסכנת הכחדה, משתף את האורחים בפעילויות.

דוברובניק – עיר נמל עתיקה המוקפת חומות. דוברובניק שוכנת על חצי אי, ומוקפת בחופים יפים.

פארק קרקה – פארק מדהים ובו נהר היוצר מפלי מים ובריכות. שבילי הליכה רבים.

פארק פליטיציה – נוף טבעי מהמם. מתאים למסלולי טיול רגליים.

ספליט – בעיר ארמון ענק שנבנה על ידי קיסר במאה ה- 4.

האי חוואר – תושבי האי שומרים על מנהגים עתיקים.

איסטריה – חצי אי שחלקו מאכלס עיירות נופש, ובאזורים אחרים נוף חופים טבעי.

באיסטריה פארק שעשועים לילדים (דינו פארק) הכולל דמויות דינוזאורים בגודל טבעי.

אגמי פליטביצה – אתר מורשת עולמית. מחזה מרהיב של 16 אגמים המחוברים באמצעות מפלים.

 

 

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.


השכרת קרוואן בחו"ל

טיול עם קרוואן בחו"ל הוא הדרך הבטוחה והמהנה ביותר. טיול קרוואנים בחו"ל מאפשר לחוש את טבע ולא רק לצפות בו מבעד לחלון. טיולי קרוואנים בחו"ל מתקיימים בכל היבשות: בצפון אמריקה השכרת קרוואנים בארה"ב או השכרת קרוואנים בקנדה, השכרת קראוונים בחו"ל באירופה מתקיימת בכל המדינות ללא יוצא מן הכלל כולל מזרח אירופה.  כמובן שגם טיול קרוואנים באוסטרליה או חופשה בקרוואן בניו זילנד תופסות מקום מכובד בשוק קרוואנים להשכרה בחו"ל.

השכרת קראוון בחו"ל אפשרית גם בדרום אפריקה, וגם יש טיול קרוואן בחו"ל מאורגן, או יותר נכון לקרוא לו טיול בקרוואנים בחו"ל קבוצתי.  חופשה בקרוואן בחו"ל עם ילדים שזה בעצם אומר שזה טיול עם קרוואנים בחו"ל עם ילדים. אז אם אתם מחפשים לשכור קרוואן בחו"ל כל שעליכם לעשות הוא להזין בשורת החיפוש של שכירת קרוואן בחו"ל את יעד היציאה, תאריכים, ולקבל את תוצאות המשתלמות ביותר עבור קראוון להשכרה בחו"ל.

כמה עולה קרוואן בחו"ל? התשובה תלויה במשתנים כגון: מתי מבצעים הזמנת חופשה בקרוואנים להשכרה בחו"ל, מה מועדי הטיול כלומר למתי רוצים לעשות טיול עם קרוואן בחו"ל, בסוגים השונים של קראוונים בחו"ל וכן בשנת המודל של  קראוון בחו"ל.

כשאומרים קרוואן בחו"ל בעצם מתכוונים למספר ביטויים נפוצים: יש השכרת מוטורהום בחו"ל, יש השכרת קמפרוואן בחו"ל ויש לשכור קראוון בחו"ל עם א' לפני הווים ויש אחרים שדווקא מחפשים לדעת מה עלות קרוואנים בחו"ל.  אז אם אתם מחפשים להשכיר קרוואן בחו"ל או להשכיר קרוואנים בחו"ל ראשית חפשו את האפשרויות של שכירת קרוואנים בחו"ל באתר שלו.  

חו"ל בקרוואן

השכרת קרוואן בארה"ב

בין שאתם מתכננים טיול קרוואן בארצות הברית, בחוף המזרחי של ארצות או בחוף המערבי, או טיול עם קרוואנים בארה ב עם ילדים, אתם נכונים לחוויית טיול עם קרוואן בארה"ב מיוחדת ומרגשת. אפשר גם לצאת לטיול מאורגן כלומר השכרת קראוון בארה"ב מאורגן. חופשה עם קרוואן בארצות הברית נמצאת ב"סל המשאלות" של רוב הישראלים שמחפשים טיול משפחות עם קראוון בארה"ב, לכן טיולי משפחות בקרוואנים בארצות הברית כל כך נפוצים. חופשה עם קראוון בארה"ב, בצירוף העובדה של חופשה עם ילדים בקרוואן שכור בארה"ב תיתן לכם זיכרון משפחתי של חויה בלתי נשכחת. זיכרונות  טיול קרוואנים בארה"ב ינצרו בלבכם לשנים רבות.
כדי לראות כמה עולה קרוואן להשכרה בארצות הברית, כל שעליכם לעשות הוא למלא בשורת החיפוש מעלה, את עיר ההתחלה ממנת תרצו לצאת אל טיול קראוונים בארה"ב, עיר הסיום – היעד בו תרצו להחזיר את הרכב קראוון להשכרה בארה"ב תאריכי טיול עם קרוואנים בארצות הברית ולבצע חיפוש. תוצאות החיפוש יציגו לפניכם את כל האפשרויות המשתלמות ביותר של קרוואנים להשכרה בארה"ב. כעת, מה שנותר הוא לבחור מבין כל האפשרויות של  קראוונים להשכרה בארה"ב את העסקה המשתלמת לכם ביותר של שכירת קרוואן בארה"ב ותוכלו לדעת ולתכנן מראש את מחיר עלות השכרת קרוואן ארה ב.

בארה"ב מקובל מאוד לקרוא לקרוואנים מוטורהום, כך שאם תחפשו מוטורהום להשכרה בארה"ב  או השכרת מוטורהום בארה"ב טיול קרוואנים למשפחות עם הילדים האמריקאים יבינו אתכם.

לצפייה באפשרויות השכרת קרוואן בארה"ב לחצו כאן

ארה"ב בקרוואן, קרוואן בארה ב, מסלול טיול קרוואנים בארה"ב לזוג

 

השכרת קרוואן בקנדה

טיולי קרוואנים בקנדה מתחלקים בעיקר לשני הצדדים של קנדה. בשניהם יש קרוואנים להשכרה בקנדה. בצד המזרחי של קנדה יש קראוונים להשכרה בקנדה בעיקר בערים טורונטו, ויש גם השכרת קראוון בקנדה במונטריאול או הליפקס, עושים טיול עם קרוואנים בקנדה כדי לראות את השלכת המהממת, או לעשות טיול בקרוואן בקנדה בחצי האי נובה סקוטיה. חופשה עם קרוואן בקנדה עם ילדים יכולה גם להיות שכירת קרוואן בקנדה – בעיר טורונטו והחזרת הרכב, קרוואן להשכרה בקנדה בהליפקס, או להיפך בכיוון הנגדי.

טיול קרוואנים במערב קנדה, מומלץ לעשות טיול עם קרוואן בקנדה בהרי הרוקיס. זהו אחד האזורים הפופולריים ביותר לעשות טיול בקרוואנים בקנדה עם ילדים.

חופשה עם קראוון בקנדה מאוד מאוד נפוצה ואנשים מכל העולם באים כדי לעשות טיולי בקרוואנים בקנדה, גם מזרח קנדה וגם מערב קנדה.

עלות השכרת קראוון בקנדה משתנה בהתאם להיצע וביקוש ולכן גם מחיר השכרת קרוואנים בקנדה אינו קבוע. כדי לקבל את עלות השכרת קרוואן בקנדה בצורה מדויקת, יש להזין בשורת החיפוש למעלה את הנתונים: מאיזו עיר תרצו לשכור קראוון בקנדה (כיוון שיש הרבה ערים בהם יש קרוואנים להשכרה בקנדה), באיזו עיר להחזיר – שוב, יש אפשרויות רבות לעשות טיול קרוואנים בקנדה כמעט מכל עיר ולהחזיר בכל עיר.

השכרת קרוואן בקנדה פופולרית ביותר בגלל הנופים המרהיבים, והתשתיות המתאימות במיוחד עבור טיול משפחות בקרוואן בקנדה

לקבלת כל המידע על שכירת מוטורהום בקנדה או השכרת מוטורהום בקנדה עבור חופשה בקרוואן בקנדה לחצו כאן

קנדה בקרוואן

 

השכרת קרוואן באירופה

משפחות ישראליות רבות כבר יצאו וחוו טיול קרוואנים באירופה. הקירבה הגיאוגרפית לישראל וזמינות הטיסות מאפשרות לעשות טיול עם קרוואן באירופה פעמים רבות, כל פעם ניתן לבחור יעד אחר ולעשות הרבה פעמים טיול בקרוואנים באירופה.

כך שמשפחות רבות מאוד עושות הרבה פעמים טיול עם קרוואנים באירופה.

השכרת קרוואן באירופה אפשרית למעשה בכל מדינה בה מוצעים קרוואנים להשכרה באירופה. באופן מסורתי, גרמניה ואיטליה הן יעדים פופולריים מאוד להתחיל חופשה בקרוואן באירופה עם ילדים, אבל גם צרפת, ספרד, פורטוגל והולנד הן יעדים מבוקשים עבור השכרת קראוונים באירופה.

עלות השכרת קרוואן באירופה משתנה בהתאם לארץ ממנה רוצים להתחיל חופשה בקרוואן באירופה עם ילדים. לעיתים טועים לחשוב שבשביל להשיג מחיר השכרת קרוואנים באירופה זול יותר, כדאי להתחיל במדינה שבה מחיר השכרת קרוואן באירופה זול יותר ואז לנסוע למרחק גדול עד ליעדי טיולי קרוואנים באירופה.

עלות טיול קרוואן באירופה למשפחות עם ילדים או השכרת קרוואן באירופה לזוג לרוב יוצאת זולה יותר מאשר בצורת טיול משפחות אחרת. שכירת קראוון באירופה מאפשרת לממש טיול קראוון באירופה במחיר סביר. עם קרוואן להשכרה באירופה ניתן לטייל בכל רחבי האיחוד האירופי ללא בעיה.

כדי לקבל תמונה אמיתית כמה עולה השכרת קרוואן באירופה, יש להזין את הנתונים בשורת החיפוש בראש האתר ואז תדעו כמה עולה שכירת קרוואן באירופה

חופשה בקרוואן באירופה נפוצה מאוד ליער השחור במסגרת טיול בקראוון באירופה, וכמובן שיש גם אפשרות להצטרף אל טיול מאורגן קרוואנים למשפחות באירופה. טיול קבוצתי בקרוואן באירופה הפך להיט בשנים האחרונות והביקוש של שכירת קרוואנים באירופה עם ילדים במסגרת טיול קרוואן קבוצתי עולה משנה לשנה

כשהחלטתם על השכרת מוטורהום באירופה, קל מאוד למצוא חניונים עבור  מוטורהום להשכרה באירופה או אפילו אם החלטתם על השכרת קמפרוואן באירופה שמתאים לרוב לזוג כדי לצאת לטיול משתלם לשכור קרוואן באירופה מחיר שעובר בתוך ערים רבות.

שכירת קראוונים

 

השכרת קרוואן באוסטרליה  קרוואנים באוסטרליה

טיול קרוואנים באוסטרליה הוא מחזה נפוץ. היכן שלא תביטו סביבכם תוכלו לראות משפחה או זוג שעושה טיול בקרוואן באוסטרליה.

קרוואנים באוסטרליה יש כמעט בכל עיר ראשית ממנה תוכלו לשכור קרוואן באוסטרליה. חופשה בקרוואן באוסטרליה מתחלקת לשלושה אזורי טיול עיקריים. השכרת קרוואנים במזרח אוסטרליה – סידני, מלבורן, קירנס, בריזבן וכולל גם את דרווין ואדלייד, השכרת קרוואנים במערב אוסטרליה, פרת', ברום, ובמרכז תוכלו לשכור קרוואן באוסטרליה בעיר אליס ספרינגס.

 חופשה בקרוואן באוסטרליה עם ילדים יכולה להיות בשבילכם טיול קרוואנים באוסטרליה מזכרת בלתי נשכחת בהווי המשפחה עם ילדים.

שכירת קרוואן באוסטרליה לזוג: באוסטרליה המון זוגות מטיילים ולכן תוכלו למצוא באתר שלנו המוני קמפרוואן להשכרה באוסטרליה.

טיול קרוואנים באוסטרליה מחוף לחוף לרוב נעשים בקרוואנים 4X4 כיוון שיש מקומות שלא ניתן לנסוע בהם באמצעות טיול עם קרוואן באוסטרליה 2X4.   רבים מאלו ששוקלים השכרת קראוון באוסטרליה מתכננים לעשות "דילוגים" כלומר טיול בקרוואנים באוסטרליה – כל פעם ביעד אחר – עושים טיול בקרוואן באוסטרליה במזרח, אחר כך טסים למערב, עושים טיול קראוונים באוסטרליה במערב ואלו שממש עושים טיול במוטורהום באוסטרליה בצורה מקיפה טסים או נוסעים גם למרכז היבשת ועושים טיול בקרוואן באוסטרליה המרכזית – אליס ספרינגס והאזור.

טיול קרוואנים באוסטרליה עם ילדים: ברוב תחנות השכרת קראוונים באוסטרליה תמצאו קרוואנים להשכרה באוסטרליה המתאימים לילדים. בחלקם של  קראוונים להשכרה באוסטרליה עם ילדים יש הגבלת גיל מינימום בגלל החוקים המקומיים לבטיחות נסיעה של ילדים קטנים בעת חופשה עם קרוואנים באוסטרליה.

בעת השכרת קמפרוואן באוסטרליה עם ילדים, יש לשים לב כי לרוב אסור למקם כיסא תינוק במושב הקדמי האמצעי ולכן כדאי לשכור קרוואנים באוסטרליה המתאימים לביצוע טיול קראוונים באוסטרליה עם ילדים

כדי לדעת כמה עולה לשכור קרוואן באוסטרליה צריך להזין את הפרטים בשורת החיפוש. כיוון שכמו במדינות אחרות, עלות השכרת קרוואן באוסטרליה תלויה בזמינות, בעונה בה רוצים לעשות חופשה בקראוונים באוסטרליה, בסוג של קרוואן להשכרה באוסטרליה. רק לאחר שהזנתם את התאריכים והיעדים תוכלו לקבל מחיר השכרת קרוואן באוסטרליה באופן מדוייק.

אוסטרליה בקרוואן

השכרת קרוואן בניו זילנד

לשכור קרוואן בניו זילנד זו הדרך המומלצת ביותר לעשות טיול בקרוואן בניו זילנד. אפשר להשכיר קרוואן בניו זילנד לזוג או בעבור משפחה השכרת קראוונים בניו זילנד עם ילדים. טיול בקראוון בניו זילנד מאפשר לטייל בקרוואן באי הצפוני ניו זילנד או בקמפר באי הדרומי ניו זילנד או לשלב ולעבור בין האי הצפוני לאי הדרומי במסגרת חופשה בקרוואן בניו זילנד.

עיקר תחנות השכרת קרוואן בניו זילנד נמצאות באוקלנד באי הצפוני ובקריסטצ'רץ באי הדרומי. אבל ישנן גם תחנות  השכרת קראוון בניו זילנד בעיר קווינסטאון וגם בוולינגטון. כך שתוכלו לעשות טיול קראוונים בניו זילנד בכל אחת מארבעת הערים. חופשה בקראוון בניו זילנד בשמורות הטבע המדהימות, בחופים עוצרי הנשימה, בין שמדובר על השכרת קמפרוואן בניו זילנד לעשות טיול קמפרוואן בניו זילנד או שמדובר על השכרת מוטורהום בניו זילנד לשם טיול במוטורהום בניו זילנד, ישאיר בפיכם טעם של עוד.

אז כמה עולה להשכיר קרוואן בניו זילנד? כדי לדעת את התשובה יש להזין את הפרטים בשורת החיפוש למעלה באתר שלנו, ולקבל את כל האפשרויות כולל עלות שכירת קרוואן בניו זילנד.

ניו זילנד מאוד ידידותית לילדים ולכן בהרבה קרוואנים להשכרה בניו זילנד עם ילדים יש התקן מיוחד לחיבור כיסא בטיחות לילדים. במדינה אקזוטית כמו ניו זילנד טבעי שיש הרבה טיול קרוואנים בניו זילנד ויש הרבה משפחות שעושות חופשה בקרוואנים בניו זילנד.

שכירת קרוואן בניו זילנד לזוג, או שכירת קרוואנים בניו זילנד למשפחה תלויה בהרכב המשפחתי, במשך הטיול ובכיוון – מהאי הצפוני לאי הדרומי או להיפך משפיעים על מחיר השכרת קרוואן בניו זילנד.  

כדי לעבור עם קרוואן להשכרה בניו זילנד מהאי הדרומי לאי הצפוני, יש לקחת מעבורת. ולכן לפני שמתחילים את טיול קראוון בניו זילנד יש לברר מה שעות ההפלגה במעבורת

נופי הטבע, ההרים והילידים המאורים הופכים אותה לכל כך אטרקטיבית לעשות טיולי קראוונים בניו זילנד

המגוון הגדול של קרוואנים להשכרה בניו זילנד, בין שמדובר על קרוואן להשכרה בניו זילנד או שמדובר קמפרוואן להשכרה בניו זילנד, מאפשרת לכם למצוא את הדבר המתאים לכם ביותר קראוון להשכרה בניו זילנד או יותר מאחד – קראוונים להשכרה בניו זילנד,

ניו זילנד בקרוואן

השכרת קרוואן בנורווגיה   השכרת קרוואן בספרד

חיפושים נפוצים: קרוואן להשכרה | טיול קרוואנים | טיול קראוונים ליער השחור | טיול קרוואנים באירופה עם ילדים | קרוואן נייד להשכרה | כמה עולה טיול קרוואנים בארצות הברית | השכרת קרוואן מחיר | טיולי קרוואנים למשפחות | קרוואנים לטיולים | טיול קראוונים מאורגן | קרוואן נייד לטיולים | טיול באירופה עם רכב | חופשה בקרוואן | טיול בקראוונים

השכרת קרוואן באירופה
השכרת קרוואן בגרמניה: מינכן | פרנקפורט | דיסלדורף | ברלין | המבורג | שטוטגרט | השכרת קרוואן באיטליהמילנורומאורונה | ונציה | פירנצה | טורינו | נאפולי | סיציליה | השכרת קרוואן בספרדברצלונהמדרידמלגהולנסיהגירונה | סביליה | בילבאו | השכרת קרוואן בצרפתפריזמרסייניס | אנסי | טולוז | ליון | לימוז' | רואן | השכרת קרוואן בהולנדאמסטרדם | איינדהובן | רוטרדם | השכרת קרוואן בדנמרקקופנהגן | השכרת קרוואן בנורבגיהאוסלו | טרונדהיים | טרומסה | סטוונגרהשכרת קרוואן בפינלנדהלסינקי | רובניאמי | השכרת קרוואן בשבדיהשטוקהולם | מאלמו | השכרת קרוואן באיסלנדרייקיאוויק | השכרת קרוואן בפורטוגלליסבון | פורטו | פארוהשכרת קרוואן בשוויץציריך | ג'נבה | בזל | השכרת קרוואן בהונגריהבודפשט | השכרת קרוואן באוסטריהוינה | גרץ | השכרת קרוואן בקרואטיהדוברובניק | זאגרב | זאדאר | ספליט | השכרת קרוואן בסלובניהלובליאנה | מריבור | השכרת קרוואן בפוליןורשה | השכרת קרוואן באירלנדדבלין | השכרת קרוואן באנגליהלונדון | בירמינגהם | מנצ'סטרהשכרת קרוואן בסקוטלנדאדינבורו | השכרת קרוואן באסטוניהטלין | השכרת קרוואן בתורכיהאיסטנבול | אנטליה | איזמיר | אנקרה | בודרום | דלמן | השכרת קרוואן ברומניהבוקרשט | השכרת קרוואנים בלטביה: ריגה


השכרת קרוואן במרוקו: מרקש | אגאדיר | אסואירה | ורזאזאת | טנג'יר | פאס | קזבלנקה | רבאט

השכרת קרוואן בארה"ב
השכרת קרוואן בקליפורניהלוס אנג'לס | סן פרנסיסקו | סן דייגו | השכרת קרוואן בנוואדהלאס וגאס | השכרת קרוואן בוושינגטוןסיאטל | השכרת קרוואן בפלורידהמיאמיאורלנדו | השכרת קרוואן בניו יורקניו ג'רזי | השכרת קרוואן בקולורדודנבר | השכרת קרוואן באריזונהפיניקס | השכרת קרוואן ביוטהסולט לייק סיטי | השכרת קרוואן בג'ורג'יהאטלנטה | השכרת קרוואן באילינוישיקגו


השכרת קרוואן בקנדה: ונקובר | קלגרי | טורונטו | מונטריאול | הליפקס 

השכרת קרוואן באוסטרליה: סידנימלבורן | בריסבןקרנס | דרווין | אליס ספרינגס | פרת' | ברום | אדלייד

השכרת קרוואן בניו זילנד: אוקלנד | קריסטצ'רץ'
 | קווינסטאון

השכרת קרוואן ביפן: טוקיו | אוסקה


השכרת קרוואן בדרום אפריקה: יוהנסבורג | קייפטאון | ווינדהוק (נמיביה)