Loading ...

השכרת קרוואנים בארה"ב וקנדה

03-5471771
התקשרו אלינו, אנחנו מקשיבים!

רוצה לקבל מחיר השכרת קרוואן בארה"ב ?

כיום כבר לא צריך להתקשר, לבקש הצעות מחיר, לקבל דפים, לשלוח דפים, ואז לשאול שוב, "כמה יעלה לי אם אצא יומיים לפני המועד? וכמה יעלה לי אם אחליף יעד ?"

וחולפים כמה ימים והמחיר כבר השתנה ואינו עדכני, ושוב צריך הצעת מחיר ושוב דפים.....וכמה וכמה וכמה, אוףףףף. התעייפתי.

כיום כבר לא צריך להתאמץ, כי הכל אונליין.

אז קדימה, תתחילו לתכנן את הטיול שלכם עם קרוואן בניו זילנד בזה הרגע. 

לקבלת מחיר קרוואן בארה"ב בשניות, אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בארה"ב - אם רלוונטי), תאריך תחילת השכרת קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות השכרת קראוון בארה"ב ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בקראוון בארה"ב.

לצפייה איך לעשות חיפוש השכרת קרוואן בארה"ב לטיול מחוף לחוף (ניו יורק ללוס אנג'לס או להיפך) ראו דוגמה:
השכרת קרוואנים בארה"ב

כל המידע החשוב על ארה"ב בקרוואן

כמה עולה לשכור קרוואן בארה"ב?

תוצאות מחיר השכרת קרוואן בארה"ב מסודרים מהמחיר הזול ביותר למחיר היקר יותר.
הפרמטרים העיקריים המשפיעים ביותר על עלות השכרת קראוונים בארה"ב מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (בארה"ב ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר (הכיסוי המקסימלי האפשרי בהשכרת קראוון בארה"ב), האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.
בעת השכרת קרוואן בארצות הברית צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. השכרת קרוואנים בארצות הברית אינה כוללת מיילג' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת טיול בקרוואן בארצות הברית.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עם קראוון בארה"ב לחצו כאן.
האם יש הבדל מחיר שכירת קרוואן בארה"ב בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר שכירת קרוואנים בארה"ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין קרוואנים להשכרה בארה"ב. 

טיול קרוואנים בארצות הברית יכול שיעלה מחיר השכרת קרוואן בארצות הברית שונה לאותו קרוואן, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.
משמע, לדוגמה ששכירת קרוואן בארצות הברית מניו יורק ללוס אנג'לס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג קרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם השכרת קראוונים בארצות הברית בכיוון ההפוך, תהיה מחיר שונה בהחלט.

האם מחיר קרוואן להשכרה בארה"ב שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות קראוון להשכרה בארה"ב?

כשמזמינים קרוואנים להשכרה בארה"ב באתר בנדנה מקבלים את מחיר קראוונים בארה"ב במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

השכרת קרוואנים בארה''ב

   

 

 

 

 

 

 

 

דוגמה של קרוואנים להשכרה בארה"ב. קרוואן להשכרה בארה"ב 

מידע כללי על ארה"ב

ארה"ב המדינה המרכזית בצפון אמריקה. תעשיית קרוואנים להשכרה בארה"ב מפותחת מאוד ובה יש מספר ערים ראשיות בהם יש תחנות לשכור קרוואן בארה"ב שאלו בעצם 'השערים הגדולים' לארה"ב. סביב ערים אלו יש מספר רב של תחנות בהם אפשר לשכור קראוון בארה"ב.
בארה"ב נמצאות מספר רב של תחנות השכרה וכמה מהגדולות להשכרת קרוואנים בארה"ב נמצאות באזורים אלו.

מה מיוחד בטיול עם קרוואן בארה"ב?

טיול עם קראוון בארה"ב, מאפשרת לכם ממש לחוות את הארה"ב בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ארה"ב ומדינות האזור.

טיול בקרוואן בארה"ב לעיתים רבות כולל גם מדינות שכנות כגון: קרואטיה, סלובניה, פולין, צ'כיה, אוסטריה 

תחנות להשכיר קרוואן בארה"ב

· השכרת קרוואן בודפשט

בארה"ב יש מספר רב של אתרי טיול עם קרוואנים ובבודפשט יש צי קרוואנים להשכרה מודרני מגוון ומשוכלל

שאלות ותשובות בנושא חופשה בקרוואן בארה"ב :

האם נדרש רישיון נהיגה מיוחד כדי לנהוג  בטיול בקרוואנים בארה"ב? 
בארה"ב יש מספר דגמים רב של קרוואנים להשכרה . ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  קרוואנים להשכרה בארצות הברית המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל.  ישנם בארה"ב קרוואנים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (קרוואן-אוטובוס) שהם באורך של מעל 35 פיט ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי קרוואנים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

 

איך מגיעים לתחנת שכירת קראוון בארה"ב?

בארה"ב השיטה הרווחת היא קבלת והחזרת הקרוואנים באמצעות באופן עצמאי לתחנות ההשכרה בשעות ייעודיות או בשעות שנקבעו מראש. ישנן תחנות השכרת קרוואן בארצות הברית המציעות בתוספת תשלום הסעות אל תחנת ההשכרה והחזרה לשדה התעופה בסיום השכרת מוטורהום בארצות הברית. קרוז אמריקה קרוואנים למשל. 
בנוסף, תחנות השכרה מסויימות מציעות איסוף מרשימה של בתי מלון נבחרים אל תחנת ההשכרה בבוקר היום הראשון של השכרת קרוואנים בארצות הברית ווהחזרה אל אותם בתי מלון ביום הסיום של השכרת קרוואן בארצות הברית.
שרות זה נקרא "שאטל" ובדרך כלל הוא כלול במחיר ההשכרה. יש לקרוא את הפירוט של ההסעות בדף תיאור תחנת ההשכרה באתר שלנו.

הזמנת חניוני קרוואנים בארה"ב:

לצפייה במפת חניוני קרוואנים עבור טיול בקראוונים בארה"ב - לחצו כאן


האם כדאי לבצע הזמנת חניוני קרוואנים בארה"ב מראש?

בארצות הברית, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון הקרוואנים להזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים בארצות הברית עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניו קרוואנים בארצות הברית אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני קרוואנים בארצות הברית והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של קרוואנים המטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.

 

מסלול טיול קרוואנים בארה"ב לזוג - טיול קראוונים זול יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בארה ב. טיול בוואן בארה"ב יכול לשדרג לכם את הטיול תרמילאים באופן משמעותי

טיול קרוואן בארה"ב - השכרת קרוואן לחודש

לעיתים נשאלת השאלה האם השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בקרוואנים בארה"ב. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות ל השכרת קרוואן בארה"ב לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות השכרת קרוואן בארה"ב ליום


היכן ניתן לחנות עם קרוואנים בארה"ב?

בארה"ב יש המון אפשרויות חנייה עבור מי שעושה טיול עם קרוואן בארצות הברית. החל מחניוניןם רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית קראוונים להשכרה בארה"ב.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם הקרוואן ללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית קראוון בארצות הברית אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'פספורט אמריקה' המעניק הנחה של 50% על מחיר חניית קרוואן בארה"ב וכמובן גם 50% הנחה על חניית קרוואן בקנדה.
בארצות הברית יש גם מושג הנקרא 'בונדוקרס'( Boondockers Welcome) בו בעלי חוות חקלאיות או שטחי בור מציעים לבעלי קרוואנים לחנות חינם בשטח שלהם. 


בערים הראשיות, חניית קרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב ארה"ב. כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול טיול קרוואנים בארה"ב לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול לזוג לעומת מסלול טיול קרוואן בארה"ב עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי קרוואנים 'קראווניסטים' שעושים השכרת קרוואן ארה ב לזוג יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול משפחות עם ילדים בקרוואן בארה"ב יעדיפו יותר פארקים אטרקטיבבים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם קרוואנים להשכרה בארה"ב:

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול קרוואנים בארה"ב הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול קרוואנים בארה"ב המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בקרוואנים בארה"ב

מאיזה גיל אפשרי להשכיר מוטורהום בארה"ב  ?

ברובם המכריע קראוונים להשכרה בארצות הברית דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי מוטורהום באתר שלנו, מצוין משקל הקרוואן ודרישות ותק הנהיגה של הנהג.

 

באילו ימים אפשרית שכירת קראוונים בארה"ב?

בדרך כלל בארה"ב תחנות ההשכרה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות בימי ראשון ניתן לקבל קרוואן לעיתים בתוספת תשלום ובתיאום מראש \ סגור
תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות השכרת קמפר בארה"ב מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי קרוואנים בארה"ב  ?

המקובל לרוב קרוואנים להשכרה בארה"ב הם בעלי מנוע בנזין עתיר נפח, ותיבת הילוכים אוטומטית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הקרוואנים בארצות הברית יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
קראוונים בארצות הברית לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם קמפרוואן להשכרה בארה"ב  או וואן להשכרה בארה"ב עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בארה"ב?

ארצות הברית זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של ארה"ב. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של ארה"ב והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם קרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותר להשכיר קראוון בארה"ב לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם קראוון מארה"ב לקנדה מותר ללא בעיות. כדי לעבק למקסיקו נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.

האם מתאים לעשות חופשה בקראוון בארה"ב עם ילדים? 

ללא ספק. ארה"ב מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול קרוואן עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי קראוונים בארה"ב עם ילדים?

ברוב הקרוואנים בארה"ב מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהקרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקרוואנים מצויין באתר שלנו כי אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקרוואן זה. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקרוואן שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם קרוואן בארה"ב:

· הפארקים הלאומיים ביוטה ואריזונה - גרנד קניון, פארק ציון, ברייס קניון, אנטילופ קניון וכל השאר
· ילוסטון - וואיומינג
· יוסימיטי - קליפורניה
· מאונט ראשמור - דרום דאקוטה
· קיי ווסט וכל פלורידה בכלל

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול עם מוטורהום בארה"ב?

בעת חופשה במוטורהום בארה"ב, מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בשעות הצהריים 14:00-17:00 ומזדכים על הקרוואנים בשעות הבוקר 09:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות בנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הקרוואן כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הקרוואן המקומי לספק את הקרוואן בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת קרוואנים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הקרוואן בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הקרוואן או שמתאמים דרך בנדנה קרוואנים את את שעות החזרת הקרוואן לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות ההשכרה בארה"ב מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
בטיולי קראוונים בארה"ב , מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בכל שעה בשעות יום העבודה ומזדכים על הקרוואנים בכל שעה שרוצים במהלך יום העבודה. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי ימים קלנדריים כך שאפשר לקבל את הקרוואן בבוקר ולהחזירו אחר הצהריים ללא תוספת תשלום.
שימו לב כי שעות קבלת ושעות החזרת הקרוואנים מצוינים במפורש באתר שלנו. ושימו לב במיוחד כי אותו קרוואן בתחנות שונות יכול שיחולו שעות קבלה והחזרה שונות.

 

מדוע עדיף חופשה עם קראוון בארה"ב מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בקראוונים בארה"ב נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם קמפרוואן בארה"ב אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק כדי לשכור קראוונים בארה"ב?

בארה"ב יש מספר דגמים רב. ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כל קרוואן מותר לנהיגה ברישיון נהיגה לרכב פרטי רגיל (רישיון ב').

חלקם הקטן של קרוואנים בארה"ב הם בעלי אורך של מעל 35 פיט ובעלי מנוע דיזל נקראים גם Diesel pusher - קרוואנים אלו מצריכים רישיון ג'

מילוי וריקון מים וביוב בטיול עם קראוונים בארה"ב

בשונה מהנהוג בהשכרת קרוואן באירופה או השכרת קרוואנים אוסטרליה, לקרוואנים בארה"ב  ישחיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של קרוואנים בארה"ב לחצו כאן
את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול קרוואן בארה"ב לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בארה"ב והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול קראוון בארה"ב?

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בארה"ב יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באותה ארה"ב ובנוסף תחנת השכרת מוטורהום בארה"ב תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
לצפיה בהוראות נהיגת קרוואן להשכרה - בארה"ב - כבישי אגרה בארה"ב ראו תמונה (מעודכן ל 2020)

השכרת קרוואנים בארה"ב - כבישי אגרה  

 

נהיגה בטוחה - טיול קראוונים בארה"ב

• הנהיגה בארה"ב היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.

• תמיד כדאי להחנות את הקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת השכרת מוטורהום בארה"ב?

כן! החוק בארה"ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר . בהרבה תחנותבהן אפשר לשכור קרוואנים בארה"ב אין אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא להשכרות קרוואן בארה"ב?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום השכרת הקרוואן.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות השכרת קרוואן בארה"ב).

• דרכון

• שובר השכרת קראוון בארה"ב

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בקרוואן?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

מה סכום הפיקדון שמשאירים כשרוצים להשכיר קראוונים בארה"ב?

ברוב הקרוואנים בארה"ב נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-1500 US$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקרוואן או קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר השכרת קרוואן בארה"ב יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף השכרת קראוון בארה"ב לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הקרוואנים בארה"ב?

כן, רוב תחנות השכרת קראוונים בארה ב דורשות להתקשר אליהן בבוקר קבלת קרוואן להשכרה בארצות הברית,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת הקרוואן בשעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בהשכרות קמפר מארה"ב? - טיול בוואן

ברוב הקרוואנים בארה"ב יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 US$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לקרוואן.
בחלק מהקרוואנים ביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר וחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בקרוואן כלומר אם יקרה נזק במהלך טיול קרוואנים בארצות הברית לקרוואן אז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם חייבים להחזיר את הקרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות ההשכרה של קמפרוואן בארה"ב מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

האם פשוט לנהוג בקרוואן להשכרה בארה"ב?

בעיקרון נהיגת קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

 

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בקרוואנים בארה"ב?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קרוואן.

אף שחלק מהקרוואנים להשכרה בארה"ב ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בקרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - ישנם קרוואנים באורך 10 מטר המורשים להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור קרוואן בארה"ב שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקרוואן בעת שאנשים ישנים במיטות.

 

האם מותרת נסיעה עם קרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים בארה"ב אינם ערוכים לטיול בחורף מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול קרוואנים בארה"ב בחורף לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם מוטורהום להשכרה בארה"ב?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה למזרח אירופה, לצפון אפריקה ולאזורי מלחמה. בכל דף קרוואן באתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קרוואנים בארה"ב?

עלות חניוני קרוואנים בארה"ב משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של US$30 - US$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קרוואנים בארה"ב

 

האם עדיף קניית קרוואן בארה"ב מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית קרוואן בארה"ב לבין השכרה היא לטיולים ארה"ב של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים קרוואנים למכירה בארה"ב.

ניקיון הקרוואן בעת ההחזרה

הקרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הקרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי ארה"ב. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קרוואנים בארה"ב?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע בטיול עם קרוואנים בארה"ב?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, בארה"ב ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לקרוואן?

בעת קבלת הקרוואן בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

אתרים מומלצים

אם אתם מתכננים טיול מוטורהום בארה"ב ייתכן מאוד כי שווה לכם לשקול עוד כמה יעדים אופציונליים בהתאם לאזור בו ברצונכם לטייל בקרוואנים.

 
טיול קרוואנים במערב ארצות הברית
 
טיול קרוואנים במזרח ארצות הברית

השכרת קרוואן בניו יורק

השכרת קרוואן בלוס אנג'לס

השכרת קרוואן בלאס וגאס

השכרת קרוואן באורלנדו

השכרת קרוואן במיאמי

השכרת קרוואן בסיאטל

השכרת קרוואן בסן פרנסיסקו

השכרת קרוואן בדנבר

 

למה בנדנה? מה היתרונות  של השכרת קרוואנים בארה"ב דרך בנדנה קרוואנים? - השכרת קרוואנים בנדנה

 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום השכרת קרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת קרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור קרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי קרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי קרוואנים ולא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר קרוואנים "על הדרך" – בהשכרת קרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הקרוואנים בעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו קרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

 

קרוואנים להשכרה בארה"ב:


 

איך אפשר לדעת מראש מחיר של להשכיר קרוואנים בארה"ב 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בארה"ב בקרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.


מה מחיר החזרת קרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

במדינות רבות ניתן לקחת את הקרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד באמריקה - ארצות הברית, ארה"ב, ארה ב, קנדה
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלות טיול קרוואן בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו קרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות השכרת קרוואן בארה"ב

 

קרוואן בארה"ב טיול מאורגן בארה"ב. אנו מציעים טיולים מאורגנים בקרוואנים למדינות רבות. טיול קרוואנים מאורגן בארה"ב הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בקרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בקרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי קרוואנים מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בקרוואן מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הקרוואן שלה, את הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה. כל קרוואן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול קרוואנים קבוצתי מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי קרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי קרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור קרוואנים בארה"ב.

כדי לחבר קרוואן בארה"ב לרשת החשמל של 110 וולט עם מחבר אמריקאי מתאים

בתוך קרוואן בארה"ב תמצאו שקעים בצורה הזו:

לחיבור מכשירי חשמל בתוך קרוואנים בארה"ב יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האמריקאית:

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של השכרת קרוואנים בארה"ב  :

מוטורהום בארה"ב קניית קרוואן בארה"ב  קרוואנים למכירה בארה"ב השכרת קרוואן ארה ב טיול קרוואנים בארה"ב לזוג מסלול טיול קרוואנים בארה"ב כמה עולה לשכור קרוואן בנדנה קרוואנים. קרוז אמריקה קראוונים למכירה בארה"ב קניית קרוואן בארה"ב השכרת קרוואנים בנדנה השכרת קרוואן לחודש טיול תרמילאים בארה ב  טיול קראוונים זול  טיול קרוואנים במערב ארצות הברית השכרת קרוואן ארה ב טיול בוואן

 

 

 

 

השכרת קרוואנים בקנדה

השכרת קרוואן בארה"ב טיול חופשת בר מצווה, השכרת קרוואנים בקנדה, קרוואן בארה"ב בת מצווה טיול קרוואן בקנדה, טיולי קרוואנים בארצות הברית, קרוואנים להשכרה בארה"ב, עם קראוון בקנדה. קרוון, טיולי משפחות בקנדה, השכרת קרוואן בקנדה, השכרת מוטורהום בארה"ב , טיול קראוואנים בארצות הברית, קרוואן בקנדה, טיול בארה"ב עם קרוואנים, קרוואנים חוף מזרחי בארה"ב

קרוואנים בארה"ב וקנדה במחיר המשתלם ביותר
השכרת קרוואן בקליפורניה
השכרת קרוואנים בוושינגטון
השכרת קראוון בנוואדה
השכרת קרוואנים באריזונה
השכרת קרוואן ביוטה
השכרת קרוואנים בקולורדו

השכרת קראוון בניו יורק
השכרת קרוואן בפלורידה
השכרת קרוואנים באילינוי
השכרת קראוון בניו ג'רזי
השכרת קרוואן בבריטיש קולומביה

השכרת קרוואנים באלברטה

השכרת קרוואן באונטריו
השכרת קראוון בקוויבק
השכרת קראוון בנובה סקוטיה
השכרת קרוואן בג'ורג'יה
השכרת קרוואן בטקסס

 

חניוני קרוואנים בארה"ב
חניוני קרוואנים בקנדה

פספורט אמריקה - חוסך לך כסף
הנחה אמיתית של 50% ביותר מ-1600 חניונים ברחבי ארה"ב וקנדה


להצטרפות פנה אלינו

מפה

השכרת קרוואנים בארצות הברית

השכרת קרוואנים בלוס אנג'לס
השכרת קרוואנים בסן פרנסיסקו
השכרת קרוואנים בסן דייגו
השכרת קרוואנים בסיאטל
השכרת קרוואנים בלאס וגאס
השכרת קרוואנים בניו יורק
השכרת קרוואנים בניו ג'רזי
השכרת קרוואנים במיאמי
השכרת קרוואנים באורלנדו
השכרת קרוואנים בפיניקס
השכרת קרוואנים בסולט לייק סיטי
השכרת קרוואנים באלבקורקי
השכרת קרוואנים בדנבר
השכרת קרוואנים בשיקגו
השכרת קרוואנים באטלנטה
השכרת קרוואנים ביוסטון
השכרת קרוואנים בדאלאס
השכרת קרוואנים בבוסטון
השכרת קרוואנים באנקוראז'
השכרת קרוואנים בוושינגטון די סי
השכרת קרוואנים בפורטלנד
השכרת קרוואנים בפילדלפיה


קצת מידע על עולם השכרת קרוואנים בארצות הברית

ארה"ב כוללת חמישים מדינות, עצומות בגודלן במושגים שלנו, והיא תופסת חלק ניכר של יבשת אמריקה. הנוף מרהיב והאקלים מגוון, ולרוב לא ניתן להספיק לבקר בכל המקומות.

טיולי קרוואנים בארה"ב פופולאריים ביותר בקרב מטיילים, וברבים מהאתרים ממוקמים חניונים ומקומות חנייה המותאמים לקרוואנים.

הכנה מוקדמת

מסלול טיול בקרוואן בארה"ב אורך בדרך כלל מספר חודשים. לפני שמתכננים את המסלול רצוי לקרוא חומר רקע על המקומות אליהם מתכננים לנסוע.

 

הזמנת קרוואן

השכרת קרוואנים בארה"ב רצוי לבצע מראש. כך אפשר לוודא את מסלול הטיול, ובדרך כלל חברות ההשכרה מעדיפות הודעות מראש ומציעות הנחות.

 

הזמנת מקום בחניון

לרוב המקומות בהם אתם מתכננים לבקר יש אתר אינטרנט או ערוץ תקשורת באמצעותו ניתן ליצור קשר לבירורים. לחנייה המתוכננת מראש לתקופת התיירות רצוי לברר האם יש צורך להזמין מקום מראש.

 

עונת החופשות

בתקופת החופשה בארה"ב מקומות התיירות מוצפים בנופשים. יש המעדיפים לתכנן את הטיול שלא בעונת החופשה של תושבי ארה"ב, גם אם הדבר כרוך בהפסד ימי לימודים לילדים.

שיקול נוסף ליציאה לטיול שלא בעונת התיירות הוא העובדה שמחירי השכרת קרוואנים בארה"ב נמוכים יותר מחוץ לעונה.

עם זאת, בתקופות אלו חלק מאתרי התיירות בארה"ב סגורים עד לתחילת העונה.

 

מזג האוויר

כדאי להיות מעודכנים לגבי תנאי מזג האוויר במסלול המתוכנן. לא נעים להיתקל בסופת גשמים במהלך טיול קרוואן.

אם אתם מתכננים טיול באזורים גיאוגרפיים שונים, קחו אתכם מראש ביגוד מתאים למקומות השונים.

 

ניווט בדרכים

במקרים רבים רצוי לרכוש מכשיר GPS, למרות שמדובר בעלות גבוהה יחסית. בארה"ב כבישים חוצי מדינות ואוטוסטרדות, וסביר להניח שבמקרים מסוימים ותתקשו למצוא את המסלול שלכם ללא המכשיר.

 

חשמל

בדקו את סדרי העדיפויות שלכם. לא ניתן להפעיל יותר מדי מכשירי חשמל בקרוואן.

ברוב המקרים אפשר להסתפק בגנרטור או ממיר חשמל שמתחבר למצת.

מכשירים ניתן לטעון בחניונים.

 

ביטוח

שיקלו אפשרויות להרחבת סעיפי הביטוח שלכם.

חברת ההשכרה מספקת ביטוח חלקי, ופוליסת נוסעים סטנדרטית לא מכסה בדרך כלל ביטוח למחשב, אובדן ציוד אישי, ביטוחי ספורט אתגרי וכדומה.

 

קצת על קרוואנים

לפני שאתם מבצעים השכרת קרוואן בארה"ב, כדאי שתבינו קצת את ההבדלים בין סוגי הקרוואנים. מוטורהום הוא מעין יחידת וואן או אוטובוס מצויד שיכול להכיל מספר אנשים, בהתאם לגודלו. קמפר הוא יחידה המורכבת על הרכב. חלל הפנים פחות נוח, אבל המחיר של הקמפר זול יחסית למוטורהום, וניתן להשתמש בשירותים אותם מספקים החניונים.

קרוואן ממוצע בגודלו יכול להכיל עד 5 איש. וודאו כי הקרוואן מרווח ומתאים עבורכם. בדקו את האחסון ואת מיקום המיטות הקראוון. עליכם לדאוג לנוחותכם מקסימלית בטיול.

טיפ: לפני שאתם שוכרים את הקראוון בדקו אותו היטב. וודאו מראש שהקרוואן (מוטורהום או קמפר) שבחרתם מצויד ומתאים לתנאים שלכם. בדקו מה החברה מציעה לכם, ואם יש לכם צורך בהחלפה לדגם אחר.

 

ציוד לדרך

קראוונים בדרך כלל מצוידים באופן מינימלי. קחו בחשבון כי סביר להניח שאת השאר יהיה עליכם לשכור מהחברה או לקנות בדרך.

בארה"ב חנויות ענק, בהן ניתן לעצור ולהצטייד בכל מה שדרוש להמשך הדרך, אם בגדים, ציוד ספורט, מזון וכדומה.

 

נהיגה ארוכה בקרוואן

בדקו האם באפשרותכם להתאים עצמכם לנהיגה ארוכה בכלי רכב גדול.

בדרך כלל ניתנת אפשרות לנהג נוסף, אך חל איסור על השכרה או על שימוש אחר בקרוואן.

 

שכירת קרוואן בתחנת איסוף

ברוב המקרים יש לתאם מראש את שכירת הקרוואן עם חברת ההשכרה בארה"ב.

על פי תנאי החברה ניתן לתאם הסעה מהמלון לאחר ההגעה, והסעה למלון לאחר החזרת הקרוואן.

שכירת קרוואן היא על פי חוזה. רצוי לקרוא את פרטי החוזה שכוללים סעיפים לגבי תחזוקת הקרוואן והאופן שבו יש להחזירו לחברת ההשכרה.

מוטלים קנסות על תחזוקה לקויה או איחור בהחזרת הרכב.

תנאי ההשכרה כוללים פיקדון. עם זאת לכל חברה סעיפי חוזה משלה.

נדרש רישיון תקף, ורצוי מאוד גם רישיון בינלאומי. בררו מראש.

תקופת ההשכרה מוגבלת בהתאם לתנאי החברות. ברוב המקרים ניתנת אפשרות לנוסעים נוספים לנהוג בקרוואן.

 

החזרת הקרוואן לתחנת האיסוף

וודאו את מיקום תחנות האיסוף שבהן אפשר להחזיר את הקרוואן ואת שעות הפתיחה.

אם אתם מתכננים להחזיר את הקרוואן בתקופת החגים, וודאו כי סניף האיסוף פתוח.

בדקו מהם התנאים להחזרת הקראוון לתחנת איסוף שונה.

מתכננים טיול קמפר או מוטורהום מארה"ב לקנדה (או לארצות אחרות)? וודאו כי החוזה מאפשר לכם לצאת עם הקרוואן מחוץ לארה"ב.

 

הסעה לתחנת איסוף קרוואנים

חלק מהחברות מאפשרות הסעה ללא תשלום מהמלון לתחנת האיסוף, בהתאם לתנאים הנקבעים על ידן.

 

חניוני קרוואנים בארה"ב

חניונים לקרוואנים פזורים בכל רחבי ארה"ב וניתן למצוא חניון קמפינג כמעט בכל אזור המיועד לטיולים.

השירות שמציעים החניונים הוא ברמות שונות, החל מחנייה בסיסית ועד לאמצעי מותרות, והמחירים בד"כ בהתאם.

כאשר מתכננים מסלול עם חניות בקמפינגים, רצוי לוודא מראש כי המקום לא סגור בעונה.

בחלק מהחניונים ניתן לרכוש במזון ומצרכים.

בדרך כלל רצוי להצטייד בסופר או בתחנת דלק לפני הכניסה לחניון.

 

נהיגת קרוואן בארה"ב

ניתן להגיע אל הערים בארה"ב באמצעות כבישים ואוטוסטרדות 'קטנות' המחוברות לאוטוסטרדה ראשית. מהירות הנסיעה באוטוסטרדות משתנה בהתאם לכללי התעבורה באזור או במדינה.

בנוסף לאוטוסטרדות הענקיות, חוצים כבישים ארוכים את מדינות ארה"ב וחלקם מקביל למסלולי האוטוסטרדות. נסיעה בחלק מהכבישים והאוטוסטרדות מחויבת בתשלום אגרה.

רצוי מאוד לזכור את חוקי התנועה, העשויים להיות שונים בכל מדינה, ולציית להוראות הבטיחות, לתמרורים ולהוראות הנהיגה בכניסה לערים ולעיירות.

חברות ההשכרה מספקות מספרי חירום אליהם אפשר לפנות. אם נגרם נזק לקרוואן כתוצאה מנהיגה רשלנית חברת ההשכרה יכולה לחייב את השוכר.

שיקלו את האפשרות לשימוש ב- GPS, למרות העלות. האפשרות 'להסתבך' במסלול הנסיעה היא סבירה בהחלט, ובנוסף, המכשיר מתריע לכם על התנועה ומצב האתרים במסלול הנסיעה.

 

טיול קרוואן מארה"ב

ניתן לתכנן טיול הכולל את ארה"ב ונסיעה לארצות הסמוכות, כגון טיול קרוואן מארה"ב לקנדה (פארק ילוסטון נמצא חלקית בשטחה), או לשלב במסלול הטיולים מסע למרכז אמריקה.

בררו אם יש צורך באישורי מעבר.

בנוסף, אזורים כגון מדינת מקסיקו נחשבים למסוכנים, וחברות הקרוואנים לא מבטחות נסיעות שאינן על פי תנאי החוזה (תנאי אקלים או מקומות הנחשבים מסוכנים).

רצוי לוודא מראש שהחברה אכן דואגת לבטח אתכם במעבר עם הקרוואן מארה"ב אל מעבר לגבול.

 

טיול קרוואן מחוף לחוף

טיול המקיף את כל שטח ארה"ב יכול לארוך מספר שנים! למי שבוחרים טיול של מספר חודשים, כדאי לתכנן את המסלול למקומות שבהם חשוב לבקר, או לתכנן שהייה ממושכת באזור מסוים.

לא ניתן לנהוג בקרוואן בתוך הערים, אבל כן אפשר לתכנן מסלול שכולל ביקור בעיר הגדולה.

רצוי לקבוע מראש חלופות למסלולי הטיול, כדי לאפשר שינויים.

מסלול משולב ארה"ב: בחירת טיסה לעיר בה אתם רוצים לבקר, כדי לשלב את תחילת וסיום טיול הקרוואן בארה"ב עם סיור ובילוי בעיר הגדולה.

 

טיולי קרוואן במערב ארה"ב

האזור של מערב ארה"ב מתהדר בנופי טבע מדהימים, עם חניוני קראוונים לרוב, ובערים גדולות ומודרניות שלא ניתן להתרשם מהן אפילו במשך שבוע.

הזמן המתאים לביקור במערב ארה"ב תלוי באזור שבו בחרתם לטייל.

צפון-מערב הוא אזור גשום, ובחורף אף קר ומושלג. דרומה משם, האקלים חם יותר. בדקו אזהרות לטיולים באזורים המדבריים!

תקופות האביב והסתיו במערב ארה"ב עמוסות פחות במטיילים.

 

טיול במזרח ארה"ב

אזור של נופים טבעיים, חוף ים ארוך, וערים מהגדולות בארה"ב, ביניהן הבירה, וושינגטון.

במסלול הטיול ניתן לשלב מסע לנופים הטבעיים והמדהימים של ארה"ב עם ביקורים ב, או ערים אחרות במזרח. במסלול הטיול ניתן לשלב מסע לנופים הטבעיים והמדהימים של ארה"ב עם ביקורים בבוסטון, פילדלפיה או ערים אחרות במזרח.

האזור הדרומי מתאים לטיולים רוב השנה, מבחינת מזג האוויר.

בתקופת החופשה גוברת התיירות לאזור.

חודשי הסתיו הם הזמן בו הערים מתכסות בגוונים מופלאים של שלכת, וכמובן המוני תיירים נוהרים לאזור. חודשי הסתיו הם הזמן בו הערים בחלק הצפוני של מזרח ארה"ב מתכסות בגוונים מופלאים של שלכת, וכמובן המוני תיירים נוהרים לאזור.

האזור הצפוני מושלג וקר בחורף, וחלק גדול מהאתרים סגורים בתקופה זו, כולל חניונים.

 

טיול קרוואן בפארקים הלאומיים

פארק לאומי נחשב למקום נפלא לטייל בו עם המשפחה.

למעלה מ- 30 פארקים ענקיים הפזורים ברחבי ארה"ב: באריזונה, יוטה, קליפורניה, קולורדו, מדינת ניו-יורק ועוד. הם מהווים שמורות טבע ואתרי תיירות עצומים.

בפארקים חניונים ומקומות לקמפינג ומקומות אלה בדרך כלל עמוסים במבקרים בעונת התיירות.

החניונים בפארקים הלאומיים לא בהכרח זולים, אבל יחד עם זאת, הטיול בפארק הוא חוויה ענקית לכל המשפחה.

 

נקודות חשובות לדרך

יש לציית לכללי התעבורה ולחוקי המקום.

דאגו לאמצעי בטיחות לכם ולילדים. וודאו מראש שדגם הקרוואן מאושר לגילאי ילדיכם.

חברות ההשכרה יכולות להגביל את הנסיעה שלכם בתנאים מסוימים, ולעגן את האיסור בביטול הביטוח ותביעה על נזקים במידה ונגרמו.

בדקו האם החברה יכולה להגביל את נסיעתכם למקומות המוגדרים מסוכנים (מקסיקו), וכיצד מוגדרת נסיעה לא מתאימה – האם מדובר בתנאי מזג האוויר או דרכים לא תקינות.

מערכת המים: המים בקרוואן עלולים לקפוא באזורים קרים בהם הטמפרטורה נמוכה. השוכר יכול להיות אחראי על נזק שייגרם בשל השימוש במים. רצוי להישמע להנחיות מראש של חברת ההשכרה.

לא להפעיל יתר על מידה את מערכות המיזוג והחימום. לא להפעיל את המנוע או מערכות הגז בזמן תדלוק.

אין לעשן בקרוואן.

 

חשוב

הצטיידו בכל המסמכים והאישורים הדרושים.

לפני שכירת הקרוואן בדקו היטב אם הוא מתוחזק ומתאים לדרישותיכם.

החזירו את הקראוון בזמן שנקבע ועל פי תנאי ההשכרה.

התעדכנו על מזג האוויר ועל התנאים בשטח.

ציידו את הילדים כך שלא ישתעממו בנסיעות ארוכות.

טיול בקרוואן הוא אידיאלי לטיול ממושך בארה"ב. תהנו.

 

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

 

 

 


השכרת קרוואן בחו"ל

טיול עם קרוואן בחו"ל הוא הדרך הבטוחה והמהנה ביותר. טיול קרוואנים בחו"ל מאפשר לחוש את טבע ולא רק לצפות בו מבעד לחלון. טיולי קרוואנים בחו"ל מתקיימים בכל היבשות: בצפון אמריקה השכרת קרוואנים בארה"ב או השכרת קרוואנים בקנדה, השכרת קראוונים בחו"ל באירופה מתקיימת בכל המדינות ללא יוצא מן הכלל כולל מזרח אירופה.  כמובן שגם טיול קרוואנים באוסטרליה או חופשה בקרוואן בניו זילנד תופסות מקום מכובד בשוק קרוואנים להשכרה בחו"ל.

השכרת קראוון בחו"ל אפשרית גם בדרום אפריקה, וגם יש טיול קרוואן בחו"ל מאורגן, או יותר נכון לקרוא לו טיול בקרוואנים בחו"ל קבוצתי.  חופשה בקרוואן בחו"ל עם ילדים שזה בעצם אומר שזה טיול עם קרוואנים בחו"ל עם ילדים. אז אם אתם מחפשים לשכור קרוואן בחו"ל כל שעליכם לעשות הוא להזין בשורת החיפוש של שכירת קרוואן בחו"ל את יעד היציאה, תאריכים, ולקבל את תוצאות המשתלמות ביותר עבור קראוון להשכרה בחו"ל.

כמה עולה קרוואן בחו"ל? התשובה תלויה במשתנים כגון: מתי מבצעים הזמנת חופשה בקרוואנים להשכרה בחו"ל, מה מועדי הטיול כלומר למתי רוצים לעשות טיול עם קרוואן בחו"ל, בסוגים השונים של קראוונים בחו"ל וכן בשנת המודל של  קראוון בחו"ל.

כשאומרים קרוואן בחו"ל בעצם מתכוונים למספר ביטויים נפוצים: יש השכרת מוטורהום בחו"ל, יש השכרת קמפרוואן בחו"ל ויש לשכור קראוון בחו"ל עם א' לפני הווים ויש אחרים שדווקא מחפשים לדעת מה עלות קרוואנים בחו"ל.  אז אם אתם מחפשים להשכיר קרוואן בחו"ל או להשכיר קרוואנים בחו"ל ראשית חפשו את האפשרויות של שכירת קרוואנים בחו"ל באתר שלו.  

חו"ל בקרוואן

השכרת קרוואן בארה"ב

בין שאתם מתכננים טיול קרוואן בארצות הברית, בחוף המזרחי של ארצות או בחוף המערבי, או טיול עם קרוואנים בארה ב עם ילדים, אתם נכונים לחוויית טיול עם קרוואן בארה"ב מיוחדת ומרגשת. אפשר גם לצאת לטיול מאורגן כלומר השכרת קראוון בארה"ב מאורגן. חופשה עם קרוואן בארצות הברית נמצאת ב"סל המשאלות" של רוב הישראלים שמחפשים טיול משפחות עם קראוון בארה"ב, לכן טיולי משפחות בקרוואנים בארצות הברית כל כך נפוצים. חופשה עם קראוון בארה"ב, בצירוף העובדה של חופשה עם ילדים בקרוואן שכור בארה"ב תיתן לכם זיכרון משפחתי של חויה בלתי נשכחת. זיכרונות  טיול קרוואנים בארה"ב ינצרו בלבכם לשנים רבות.
כדי לראות כמה עולה קרוואן להשכרה בארצות הברית, כל שעליכם לעשות הוא למלא בשורת החיפוש מעלה, את עיר ההתחלה ממנת תרצו לצאת אל טיול קראוונים בארה"ב, עיר הסיום – היעד בו תרצו להחזיר את הרכב קראוון להשכרה בארה"ב תאריכי טיול עם קרוואנים בארצות הברית ולבצע חיפוש. תוצאות החיפוש יציגו לפניכם את כל האפשרויות המשתלמות ביותר של קרוואנים להשכרה בארה"ב. כעת, מה שנותר הוא לבחור מבין כל האפשרויות של  קראוונים להשכרה בארה"ב את העסקה המשתלמת לכם ביותר של שכירת קרוואן בארה"ב ותוכלו לדעת ולתכנן מראש את מחיר עלות השכרת קרוואן ארה ב.

בארה"ב מקובל מאוד לקרוא לקרוואנים מוטורהום, כך שאם תחפשו מוטורהום להשכרה בארה"ב  או השכרת מוטורהום בארה"ב טיול קרוואנים למשפחות עם הילדים האמריקאים יבינו אתכם.

לצפייה באפשרויות השכרת קרוואן בארה"ב לחצו כאן

ארה"ב בקרוואן, קרוואן בארה ב, מסלול טיול קרוואנים בארה"ב לזוג

 

השכרת קרוואן בקנדה

טיולי קרוואנים בקנדה מתחלקים בעיקר לשני הצדדים של קנדה. בשניהם יש קרוואנים להשכרה בקנדה. בצד המזרחי של קנדה יש קראוונים להשכרה בקנדה בעיקר בערים טורונטו, ויש גם השכרת קראוון בקנדה במונטריאול או הליפקס, עושים טיול עם קרוואנים בקנדה כדי לראות את השלכת המהממת, או לעשות טיול בקרוואן בקנדה בחצי האי נובה סקוטיה. חופשה עם קרוואן בקנדה עם ילדים יכולה גם להיות שכירת קרוואן בקנדה – בעיר טורונטו והחזרת הרכב, קרוואן להשכרה בקנדה בהליפקס, או להיפך בכיוון הנגדי.

טיול קרוואנים במערב קנדה, מומלץ לעשות טיול עם קרוואן בקנדה בהרי הרוקיס. זהו אחד האזורים הפופולריים ביותר לעשות טיול בקרוואנים בקנדה עם ילדים.

חופשה עם קראוון בקנדה מאוד מאוד נפוצה ואנשים מכל העולם באים כדי לעשות טיולי בקרוואנים בקנדה, גם מזרח קנדה וגם מערב קנדה.

עלות השכרת קראוון בקנדה משתנה בהתאם להיצע וביקוש ולכן גם מחיר השכרת קרוואנים בקנדה אינו קבוע. כדי לקבל את עלות השכרת קרוואן בקנדה בצורה מדויקת, יש להזין בשורת החיפוש למעלה את הנתונים: מאיזו עיר תרצו לשכור קראוון בקנדה (כיוון שיש הרבה ערים בהם יש קרוואנים להשכרה בקנדה), באיזו עיר להחזיר – שוב, יש אפשרויות רבות לעשות טיול קרוואנים בקנדה כמעט מכל עיר ולהחזיר בכל עיר.

השכרת קרוואן בקנדה פופולרית ביותר בגלל הנופים המרהיבים, והתשתיות המתאימות במיוחד עבור טיול משפחות בקרוואן בקנדה

לקבלת כל המידע על שכירת מוטורהום בקנדה או השכרת מוטורהום בקנדה עבור חופשה בקרוואן בקנדה לחצו כאן

קנדה בקרוואן

 

השכרת קרוואן באירופה

משפחות ישראליות רבות כבר יצאו וחוו טיול קרוואנים באירופה. הקירבה הגיאוגרפית לישראל וזמינות הטיסות מאפשרות לעשות טיול עם קרוואן באירופה פעמים רבות, כל פעם ניתן לבחור יעד אחר ולעשות הרבה פעמים טיול בקרוואנים באירופה.

כך שמשפחות רבות מאוד עושות הרבה פעמים טיול עם קרוואנים באירופה.

השכרת קרוואן באירופה אפשרית למעשה בכל מדינה בה מוצעים קרוואנים להשכרה באירופה. באופן מסורתי, גרמניה ואיטליה הן יעדים פופולריים מאוד להתחיל חופשה בקרוואן באירופה עם ילדים, אבל גם צרפת, ספרד, פורטוגל והולנד הן יעדים מבוקשים עבור השכרת קראוונים באירופה.

עלות השכרת קרוואן באירופה משתנה בהתאם לארץ ממנה רוצים להתחיל חופשה בקרוואן באירופה עם ילדים. לעיתים טועים לחשוב שבשביל להשיג מחיר השכרת קרוואנים באירופה זול יותר, כדאי להתחיל במדינה שבה מחיר השכרת קרוואן באירופה זול יותר ואז לנסוע למרחק גדול עד ליעדי טיולי קרוואנים באירופה.

עלות טיול קרוואן באירופה למשפחות עם ילדים או השכרת קרוואן באירופה לזוג לרוב יוצאת זולה יותר מאשר בצורת טיול משפחות אחרת. שכירת קראוון באירופה מאפשרת לממש טיול קראוון באירופה במחיר סביר. עם קרוואן להשכרה באירופה ניתן לטייל בכל רחבי האיחוד האירופי ללא בעיה.

כדי לקבל תמונה אמיתית כמה עולה השכרת קרוואן באירופה, יש להזין את הנתונים בשורת החיפוש בראש האתר ואז תדעו כמה עולה שכירת קרוואן באירופה

חופשה בקרוואן באירופה נפוצה מאוד ליער השחור במסגרת טיול בקראוון באירופה, וכמובן שיש גם אפשרות להצטרף אל טיול מאורגן קרוואנים למשפחות באירופה. טיול קבוצתי בקרוואן באירופה הפך להיט בשנים האחרונות והביקוש של שכירת קרוואנים באירופה עם ילדים במסגרת טיול קרוואן קבוצתי עולה משנה לשנה

כשהחלטתם על השכרת מוטורהום באירופה, קל מאוד למצוא חניונים עבור  מוטורהום להשכרה באירופה או אפילו אם החלטתם על השכרת קמפרוואן באירופה שמתאים לרוב לזוג כדי לצאת לטיול משתלם לשכור קרוואן באירופה מחיר שעובר בתוך ערים רבות.

שכירת קראוונים

 

השכרת קרוואן באוסטרליה  קרוואנים באוסטרליה

טיול קרוואנים באוסטרליה הוא מחזה נפוץ. היכן שלא תביטו סביבכם תוכלו לראות משפחה או זוג שעושה טיול בקרוואן באוסטרליה.

קרוואנים באוסטרליה יש כמעט בכל עיר ראשית ממנה תוכלו לשכור קרוואן באוסטרליה. חופשה בקרוואן באוסטרליה מתחלקת לשלושה אזורי טיול עיקריים. השכרת קרוואנים במזרח אוסטרליה – סידני, מלבורן, קירנס, בריזבן וכולל גם את דרווין ואדלייד, השכרת קרוואנים במערב אוסטרליה, פרת', ברום, ובמרכז תוכלו לשכור קרוואן באוסטרליה בעיר אליס ספרינגס.

 חופשה בקרוואן באוסטרליה עם ילדים יכולה להיות בשבילכם טיול קרוואנים באוסטרליה מזכרת בלתי נשכחת בהווי המשפחה עם ילדים.

שכירת קרוואן באוסטרליה לזוג: באוסטרליה המון זוגות מטיילים ולכן תוכלו למצוא באתר שלנו המוני קמפרוואן להשכרה באוסטרליה.

טיול קרוואנים באוסטרליה מחוף לחוף לרוב נעשים בקרוואנים 4X4 כיוון שיש מקומות שלא ניתן לנסוע בהם באמצעות טיול עם קרוואן באוסטרליה 2X4.   רבים מאלו ששוקלים השכרת קראוון באוסטרליה מתכננים לעשות "דילוגים" כלומר טיול בקרוואנים באוסטרליה – כל פעם ביעד אחר – עושים טיול בקרוואן באוסטרליה במזרח, אחר כך טסים למערב, עושים טיול קראוונים באוסטרליה במערב ואלו שממש עושים טיול במוטורהום באוסטרליה בצורה מקיפה טסים או נוסעים גם למרכז היבשת ועושים טיול בקרוואן באוסטרליה המרכזית – אליס ספרינגס והאזור.

טיול קרוואנים באוסטרליה עם ילדים: ברוב תחנות השכרת קראוונים באוסטרליה תמצאו קרוואנים להשכרה באוסטרליה המתאימים לילדים. בחלקם של  קראוונים להשכרה באוסטרליה עם ילדים יש הגבלת גיל מינימום בגלל החוקים המקומיים לבטיחות נסיעה של ילדים קטנים בעת חופשה עם קרוואנים באוסטרליה.

בעת השכרת קמפרוואן באוסטרליה עם ילדים, יש לשים לב כי לרוב אסור למקם כיסא תינוק במושב הקדמי האמצעי ולכן כדאי לשכור קרוואנים באוסטרליה המתאימים לביצוע טיול קראוונים באוסטרליה עם ילדים

כדי לדעת כמה עולה לשכור קרוואן באוסטרליה צריך להזין את הפרטים בשורת החיפוש. כיוון שכמו במדינות אחרות, עלות השכרת קרוואן באוסטרליה תלויה בזמינות, בעונה בה רוצים לעשות חופשה בקראוונים באוסטרליה, בסוג של קרוואן להשכרה באוסטרליה. רק לאחר שהזנתם את התאריכים והיעדים תוכלו לקבל מחיר השכרת קרוואן באוסטרליה באופן מדוייק.

אוסטרליה בקרוואן

השכרת קרוואן בניו זילנד

לשכור קרוואן בניו זילנד זו הדרך המומלצת ביותר לעשות טיול בקרוואן בניו זילנד. אפשר להשכיר קרוואן בניו זילנד לזוג או בעבור משפחה השכרת קראוונים בניו זילנד עם ילדים. טיול בקראוון בניו זילנד מאפשר לטייל בקרוואן באי הצפוני ניו זילנד או בקמפר באי הדרומי ניו זילנד או לשלב ולעבור בין האי הצפוני לאי הדרומי במסגרת חופשה בקרוואן בניו זילנד.

עיקר תחנות השכרת קרוואן בניו זילנד נמצאות באוקלנד באי הצפוני ובקריסטצ'רץ באי הדרומי. אבל ישנן גם תחנות  השכרת קראוון בניו זילנד בעיר קווינסטאון וגם בוולינגטון. כך שתוכלו לעשות טיול קראוונים בניו זילנד בכל אחת מארבעת הערים. חופשה בקראוון בניו זילנד בשמורות הטבע המדהימות, בחופים עוצרי הנשימה, בין שמדובר על השכרת קמפרוואן בניו זילנד לעשות טיול קמפרוואן בניו זילנד או שמדובר על השכרת מוטורהום בניו זילנד לשם טיול במוטורהום בניו זילנד, ישאיר בפיכם טעם של עוד.

אז כמה עולה להשכיר קרוואן בניו זילנד? כדי לדעת את התשובה יש להזין את הפרטים בשורת החיפוש למעלה באתר שלנו, ולקבל את כל האפשרויות כולל עלות שכירת קרוואן בניו זילנד.

ניו זילנד מאוד ידידותית לילדים ולכן בהרבה קרוואנים להשכרה בניו זילנד עם ילדים יש התקן מיוחד לחיבור כיסא בטיחות לילדים. במדינה אקזוטית כמו ניו זילנד טבעי שיש הרבה טיול קרוואנים בניו זילנד ויש הרבה משפחות שעושות חופשה בקרוואנים בניו זילנד.

שכירת קרוואן בניו זילנד לזוג, או שכירת קרוואנים בניו זילנד למשפחה תלויה בהרכב המשפחתי, במשך הטיול ובכיוון – מהאי הצפוני לאי הדרומי או להיפך משפיעים על מחיר השכרת קרוואן בניו זילנד.  

כדי לעבור עם קרוואן להשכרה בניו זילנד מהאי הדרומי לאי הצפוני, יש לקחת מעבורת. ולכן לפני שמתחילים את טיול קראוון בניו זילנד יש לברר מה שעות ההפלגה במעבורת

נופי הטבע, ההרים והילידים המאורים הופכים אותה לכל כך אטרקטיבית לעשות טיולי קראוונים בניו זילנד

המגוון הגדול של קרוואנים להשכרה בניו זילנד, בין שמדובר על קרוואן להשכרה בניו זילנד או שמדובר קמפרוואן להשכרה בניו זילנד, מאפשרת לכם למצוא את הדבר המתאים לכם ביותר קראוון להשכרה בניו זילנד או יותר מאחד – קראוונים להשכרה בניו זילנד,

ניו זילנד בקרוואן

השכרת קרוואן בנורווגיה   השכרת קרוואן בספרד

חיפושים נפוצים: קרוואן להשכרה | טיול קרוואנים | טיול קראוונים ליער השחור | טיול קרוואנים באירופה עם ילדים | קרוואן נייד להשכרה | כמה עולה טיול קרוואנים בארצות הברית | השכרת קרוואן מחיר | טיולי קרוואנים למשפחות | קרוואנים לטיולים | טיול קראוונים מאורגן | קרוואן נייד לטיולים | טיול באירופה עם רכב | חופשה בקרוואן | טיול בקראוונים

השכרת קרוואן באירופה
השכרת קרוואן בגרמניה: מינכן | פרנקפורט | דיסלדורף | ברלין | המבורג | שטוטגרט | השכרת קרוואן באיטליהמילנורומאורונה | ונציה | פירנצה | טורינו | נאפולי | סיציליה | השכרת קרוואן בספרדברצלונהמדרידמלגהולנסיהגירונה | סביליה | בילבאו | השכרת קרוואן בצרפתפריזמרסייניס | אנסי | טולוז | ליון | לימוז' | רואן | השכרת קרוואן בהולנדאמסטרדם | איינדהובן | רוטרדם | השכרת קרוואן בדנמרקקופנהגן | השכרת קרוואן בנורבגיהאוסלו | טרונדהיים | טרומסה | סטוונגרהשכרת קרוואן בפינלנדהלסינקי | רובניאמי | השכרת קרוואן בשבדיהשטוקהולם | מאלמו | השכרת קרוואן באיסלנדרייקיאוויק | השכרת קרוואן בפורטוגלליסבון | פורטו | פארוהשכרת קרוואן בשוויץציריך | ג'נבה | בזל | השכרת קרוואן בהונגריהבודפשט | השכרת קרוואן באוסטריהוינה | גרץ | השכרת קרוואן בקרואטיהדוברובניק | זאגרב | זאדאר | ספליט | השכרת קרוואן בסלובניהלובליאנה | מריבור | השכרת קרוואן בפוליןורשה | השכרת קרוואן באירלנדדבלין | השכרת קרוואן באנגליהלונדון | בירמינגהם | מנצ'סטרהשכרת קרוואן בסקוטלנדאדינבורו | השכרת קרוואן באסטוניהטלין | השכרת קרוואן בתורכיהאיסטנבול | אנטליה | איזמיר | אנקרה | בודרום | דלמן | השכרת קרוואן ברומניהבוקרשט | השכרת קרוואנים בלטביה: ריגה


השכרת קרוואן במרוקו: מרקש | אגאדיר | אסואירה | ורזאזאת | טנג'יר | פאס | קזבלנקה | רבאט

השכרת קרוואן בארה"ב
השכרת קרוואן בקליפורניהלוס אנג'לס | סן פרנסיסקו | סן דייגו | השכרת קרוואן בנוואדהלאס וגאס | השכרת קרוואן בוושינגטוןסיאטל | השכרת קרוואן בפלורידהמיאמיאורלנדו | השכרת קרוואן בניו יורקניו ג'רזי | השכרת קרוואן בקולורדודנבר | השכרת קרוואן באריזונהפיניקס | השכרת קרוואן ביוטהסולט לייק סיטי | השכרת קרוואן בג'ורג'יהאטלנטה | השכרת קרוואן באילינוישיקגו


השכרת קרוואן בקנדה: ונקובר | קלגרי | טורונטו | מונטריאול | הליפקס 

השכרת קרוואן באוסטרליה: סידנימלבורן | בריסבןקרנס | דרווין | אליס ספרינגס | פרת' | ברום | אדלייד

השכרת קרוואן בניו זילנד: אוקלנד | קריסטצ'רץ'
 | קווינסטאון

השכרת קרוואן ביפן: טוקיו | אוסקה


השכרת קרוואן בדרום אפריקה: יוהנסבורג | קייפטאון | ווינדהוק (נמיביה)