השכרת קרוואן קרוואנים בקרוואנים להשכרה בנורווגיה

כמה עולה קרוואנים להשכרה בנורווגיה מחירים 

לקבלת מחיר קרוואנים להשכרה בנורווגיה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל קרוואנים להשכרה (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בנורווגיה - אם רלוונטי), תאריך תחילת קרוואנים להשכרה, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בנורווגיה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים קרוואנים להשכרה בנורווגיה.

כמה עולה קרוואנים להשכרה בנורווגיה מחירים?

מחיר קרוואנים להשכרה בנורווגיה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר קרוואנים להשכרה בנורווגיה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיולי קרוואנים להשכרה (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת קרוואנים להשכרה, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בנורווגיה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות קרוואנים להשכרה בנורווגיה ומספר מסננים הקשורים להזמנת בקרוואנים להשכרה בנורווגיה.

השכרת קרוואן בנורווגיה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות קרוואנים להשכרה בנורווגיה מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בנורווגיה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור קרוואנים להשכרה בנורווגיה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל קרוואנים להשכרה בנורווגיה) , האם ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבנורווגיה מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור עם קרוואנים להשכרה בנורווגיה לחצו כאן.

תוצאות מחיר קרוואנים להשכרה בנורווגיה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר קרוואנים להשכרה בנורווגיה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הקרוואנים להשכרה לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות קרוואנים להשכרה בנורווגיה מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת הקרוואנים להשכרה ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש קרוואנים להשכרה בנורווגיה לעם החזרת הקרוואנים להשכרה תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בנורווגיה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה קרוואנים להשכרה בנורווגיה לעם קרוואנים להשכרה מצפון לדרום בנורווגיה התחלה בטרומסו והחזרת קרוואנים להשכרה באוסלו תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג קרוואנים להשכרה, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם קרוואנים להשכרה באוסלו והחזרה בטורמסו -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות קרוואנים להשכרה בנורווגיה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין קרוואנים להשכרה לבנורווגיה שונה לאותו דגם קרוואנים להשכרה, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: קרוואנים להשכרה למשפחה בנורווגיה מאוסלו לברגן תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג קרוואנים להשכרה, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם קרוואנים להשכרה משפחתי בנורווגיה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר קרוואנים להשכרה בנורווגיה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון קרוואנים להשכרה בנורווגיה

השכרת קרוואן בנורווגיה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת קרוואנים להשכרה ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיולי?

בחלק מתחנות קרוואנים להשכרה בנורווגיה ניתן לקחת את הקרוואנים להשכרה בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קרוואנים להשכרה בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד בנורווגיה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקרוואנים להשכרה בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקרוואנים להשכרה. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות קרוואנים להשכרה בנורווגיה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקרוואנים להשכרה גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הבכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו קרוואנים להשכרה באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות קרוואנים להשכרה בנורווגיה

לצפייה איך לעשות חיפוש קרוואנים להשכרה בנורווגיה לקרוואנים להשכרה בנורווגיה (אאוסלו לטרומסה) ראו :

 


השכרת קרוואן בנורווגיה - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר קרוואנים להשכרה בנורווגיה בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר קרוואנים להשכרה בנורווגיה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות קרוואנים להשכרה בנורווגיה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות קרוואנים להשכרה בנורווגיה חייבם להזין את נתוני השלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת קרוואנים להשכרה בנורווגיה.

 

עלויות קרוואנים להשכרה בנורווגיה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור קרוואנים להשכרה לבנורווגיה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר קרוואנים להשכרה בנורווגיה שאני רואה באתר זו עלות קרואן בנורווגיה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות קרוואנים להשכרה בנורווגיה?

כשמזמינים קרוואנים להשכרה בנורווגיה לטיולי באתר בנדנה מקבלים את מחיר קרוואנים להשכרה בנורווגיה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לקרוואנים להשכרה לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות קרוואנים להשכרה בנורווגיה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר קרוואנים להשכרה ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הקרוואנים להשכרה בנורווגיה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה קרוואנים להשכרה בנורווגיה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 קרוואנים להשכרה פנויים לתאריך השלכם ובתחנה אחרת נותר קרוואנים להשכרה אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה קרוואנים להשכרה בנורווגיה מחיר?

בכדי למצוא את קרוואנים להשכרה בנורווגיה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור קרוואנים להשכרה בנורווגיה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה קרוואנים להשכרה בנורווגיה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה קרוואנים להשכרה, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי קרוואנים להשכרה הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בנורווגיה - גמישות

 

האם מחיר טיולי קרוואנים להשכרה בנורווגיה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיולי קרוואנים להשכרה בנורווגיה?

כשמזמינים קרוואנים להשכרה בנורווגיה באתר בנדנה מקבלים את מחיר קרוואנים להשכרה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קרוואנים להשכרה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות קרוואנים להשכרה בנורווגיה  עלויות של חופשה בקרוואנים להשכרה בנורווגיה כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות קרוואנים להשכרה למשפחה בנורווגיה

עלות בקרוואנים להשכרה - קרוואנים להשכרה בנורווגיה לחודש - כמה עולה קרוואנים להשכרה בנורווגיה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בקרוואנים להשכרה. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות קרוואנים להשכרה בנורווגיה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות קרוואנים להשכרה בנורווגיה ליום

מה כלול עם קרוואנים להשכרה למשפחה בנורווגיה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת קרוואנים להשכרה מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הקרוואנים להשכרה וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון הקרוואנים להשכרה, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את הקרוואנים להשכרה

השכרת קרוואן בנורווגיה

מידע כללי על קרוואנים להשכרה בנורווגיה למשפחה

עם קרוואנים להשכרה לזוג בנורווגיה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של נורווגיה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

בקרוואנים להשכרה לעיתים רבות כולל גם מעבר עם קרוואנים להשכרה בנורווגיה הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח נורווגיה

יעדים עיקריים של קרוואנים להשכרה למשפחה בנורווגיה - אתרי עם קרוואנים להשכרה משפחתי בנורווגיה

· קרוואנים להשכרה בנורווגיה אוסלו

· קרוואנים להשכרה בנורווגיה  ברגן

· קרוואנים להשכרה בנורווגיה טרומסו

· קרוואנים להשכרה בנורווגיה סטוונגר

· קרוואנים להשכרה בנורווגיה טרונדהיים

· טיולי קרוואנים להשכרה בסקנדינביה - הפיורדים הנורווגיים, איי לופוטן, הזוהר הצפוני

· קרוואנים להשכרה בנורווגיה - לפלנד

כל המידע החשוב על נורווגיה בקרוואנים להשכרה

שאלות ותשובות בנושא עלות קרוואנים להשכרה בנורווגיה :

בנורווגיה, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני קרוואנים להשכרה והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של קרוואנים להשכרההמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיולי. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול קרוואנים להשכרה לזוג - קרוואנים להשכרה זול בנורווגיה יכול בהחלט להיות תחליף לתרמילאים בנורווגיה. קרוואנים להשכרה לזוג בנורווגיה יכולה לשדרג לכם את התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם קרוואנים להשכרה בנורווגיה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור נורווגיה בקרוואנים להשכרה לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית קרוואנים להשכרה.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל נורווגיה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית קרוואנים להשכרה אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית קרוואנים להשכרה באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית קרוואנים להשכרה באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית קרוואנים להשכרה במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור קרוואנים להשכרה לזוג והאם יש הבדל בין מסלול קרוואנים להשכרה בנורווגיה לזוג לעומת מסלול קרוואנים להשכרה בנורווגיה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי קרוואנים להשכרה 'קראווניסטים' שעושים קרוואנים להשכרה לזוג בנורווגיה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב קרוואנים להשכרה בנורווגיה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לעם קרוואנים להשכרה למשפחה בנורווגיה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול עבור קרוואנים להשכרה משפחתי בנורווגיה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קרוואנים להשכרה (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול קרוואנים להשכרה זול בנורווגיה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי בקרוואנים להשכרה

השכרת קרוואן בנורווגיה - מסלול

מסלול קרוואנים להשכרה 

 

מאיזה גיל אפשרי קרוואנים להשכרה בנורווגיה  ?

ברובם המכריע של קרוואנים להשכרה משפחתי בנורווגיה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי קרוואנים להשכרה באתר שלנו, מצוין משקל הקרוואנים להשכרהו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בנורווגיה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית קרוואנים להשכרה בנורווגיה?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה בנורווגיה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל קרוואנים להשכרה לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות נורווגיה בקרוואנים להשכרה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיוליי קרוואנים להשכרה בנורווגיה ?

המקובל לרוב קרוואנים להשכרה משפחתי בנורווגיה הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
בנורווגיה בקרוואנים להשכרה מתאפיין לרוב בקרוואנים להשכרה מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות טיוליי קמפינג בנורווגיה?

זה המקום לטיוליי קמפינג. טיוליי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של נורווגיה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות קרוואנים להשכרה באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב נורווגיה בקרוואנים להשכרה

האם מותרת קרוואנים להשכרה בנורווגיה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם קרוואנים להשכרה ממדינות נורווגיה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח נורווגיה בקרוואנים להשכרה,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בקרוואנים להשכרה בנורווגיה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי קרוואנים להשכרה בנורווגיה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיוליי קרוואנים להשכרה בנורווגיה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהקרוואנים להשכרה מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקרוואנים להשכרה מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקרוואנים להשכרה זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקרוואנים להשכרה בנורווגיה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי פופולריים לעשות טיולי קרוואנים להשכרה משפחתי בנורווגיה:

· קרוואנים להשכרה במרכז נורווגיה הכולל את דרום נורווגיה, אוסלו-ברגן-סטוונגר-קריסטיאנסנד-אוסלו

· קרוואנים להשכרה בסקנדינביה

· קרוואנים להשכרה בצפון נורווגיה

· קרוואנים להשכרה בנורווגיה - ארץ הפיורדים

· קרוואנים להשכרה בנורווגיה טרומסו - לראות את הזוהר הצפוני \ איי לופוטן

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי קרוואנים להשכרה משפחתי בנורווגיה?

בעת חופשה בקרוואנים להשכרה בקרוואנים להשכרה בנורווגיה, מקובל לרוב שממתחילים את הקרוואנים להשכרה בנורווגיה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על הקרוואנים להשכרהשעות הבוקר 08:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות השלכם, וכדי שהיהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הקרוואנים להשכרה בנורווגיה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הקרוואנים להשכרה המקומי לספק את הקרוואנים להשכרה בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת קרוואנים להשכרה מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הקרוואנים להשכרה בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הקרוואנים להשכרה או שמתאמים דרך בנדנה קרוואנים להשכרה את את שעות החזרת הקרוואנים להשכרה לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות קרוואנים להשכרה בנורווגיה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף קרוואנים להשכרה זוגי בנורווגיה מאשר ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא בקרוואנים להשכרה בנורווגיה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר עם רכב שכור ומלונות. עם קרוואנים להשכרה בנורווגיה אלו טיוליים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מכוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיוליי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות קרוואנים להשכרה בנורווגיה?

כן. אך צריך לצרף רישיון נהיגה בינלאומי.
אף שיש מבחר גדול של קרוואנים להשכרה להשכרה בנורווגיה, ברוב דגמי הקרוואנים להשכרה אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  קרוואנים להשכרה להשכרה בנורווגיה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הקרוואנים להשכרה בנורווגיה, גם אם הם "קרוואנים להשכרה אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם בנורווגיה קרוואנים להשכרה מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (קרוואנים להשכרה-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי קרוואנים להשכרה המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בקרוואנים להשכרה בנורווגיה

בשונה מהנהוג בקרוואנים להשכרה בארצות הברית או קרוואנים להשכרה קנדה, לקרוואנים להשכרה  בנורווגיה אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול קרוואנים להשכרה לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בנורווגיה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת קרוואנים להשכרה בנורווגיה?

לצפיה בהוראות נהיגת קרוואנים להשכרה להשכרה בנורווגיה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בנורווגיה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בנורווגיה ובנוסף תחנת קרוואנים להשכרה בנורווגיה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - קרוואנים להשכרה בנורווגיה למשפחות

• הנהיגה בקרוואנים להשכרה בנורווגיה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת

• הכבישים  בנורווגיה צרים אך מותאמים לנהיגה בקרוואנים להשכרה - כולל בדרך הטרולים המפורסמת

• תמיד כדאי להחנות את הקרוואנים להשכרה באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקרוואנים להשכרה לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת קרוואנים להשכרה למשפחה בנורווגיה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות קרוואנים להשכרה משפחתי בנורווגיה מסוימות אין אפשרות כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לקרוואנים להשכרה בנורווגיה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום קרוואנים להשכרה בנורווגיה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות קרוואנים להשכרה בנורווגיה).

• דרכון

• שובר קרוואנים להשכרה בנורווגיה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בקרוואנים להשכרה משפחתי בנורווגיה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקרוואנים להשכרה, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות קרוואנים להשכרה משפחתי בקרוואנים להשכרה בנורווגיה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור קרוואנים להשכרה זול בנורווגיה

ברוב הקרוואנים להשכרה נדרש להשאיר פיקדון בסך 1000-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוואנים להשכרה ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקרוואנים להשכרהאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר נורווגיה בקרוואנים להשכרה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף נורווגיה בקרוואנים להשכרה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הקרוואנים להשכרה?

כן, רוב תחנות נורווגיה בקרוואנים להשכרה דורשות להתקשר אליהן בבוקר נורווגיה בקרוואנים להשכרה,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות קרוואנים להשכרה בנורווגיה? - בוואן בנורווגיה

ברוב הקרוואנים להשכרה יש לך ביטוח מקיף עם 3000-1,500 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לקרוואנים להשכרה.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בקרוואנים להשכרהכלומר אם יקרה נזק במהלך קרוואנים להשכרה ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בקרוואנים להשכרה זוגי בנורווגיה?

בעיקרון נהיגת קרוואנים להשכרה דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקרוואנים להשכרה לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בקרוואנים להשכרה בנורווגיה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קרוואנים להשכרה.

אף שחלק מה קרוואנים להשכרה להשכרה בנורווגיה ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בקרוואנים להשכרה עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  קרוואנים להשכרה אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם קרוואנים להשכרה שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקרוואנים להשכרהעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם קרוואנים להשכרה לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. קרוואנים להשכרה בנורווגיה מותאמים וערוכים היטב לקרוואנים להשכרה בחורף בנורווגיה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על קרוואנים להשכרה בחורף בנורווגיה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם קרוואנים להשכרה לחודש בנורווגיה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהקרוואנים להשכרה חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.

בכל דף קרוואנים להשכרה בנורווגיה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו.

במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקרוואנים להשכרה למקומות אסורים, הביטוח של הקרוואנים להשכרה אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קרוואנים להשכרה?

עלות חניוני קרוואנים להשכרה משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קרוואנים להשכרה

האם עדיף קניית קרוואנים להשכרה בנורווגיה מאשר קרוואנים להשכרה בנורווגיה ?

התשובה תלויה במשך הזמן של השלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית קרוואנים להשכרה לבין השכרה היא לטיוליים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים קרוואנים להשכרה למכירה בנורווגיה.

ניקיון הקרוואנים להשכרה בעת ההחזרה

הקרוואנים להשכרה נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקרוואנים להשכרה נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקרוואנים להשכרה מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקרוואנים להשכרה וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הקרוואנים להשכרה, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקרוואנים להשכרה.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קרוואנים להשכרה?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קרוואנים להשכרה באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם קרוואנים להשכרה?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת בנורווגיה בקרוואנים להשכרה, בנורווגיה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לקרוואנים להשכרה?

בעת קבלת קרוואנים להשכרה שכור בנורווגיה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של קרוואנים להשכרה דרך בנדנה קרוואנים להשכרה? קרוואנים להשכרה בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום קרוואנים להשכרה, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת קרוואנים להשכרה באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיולי

* הדרכה טרום היציאה לעל הקראמולטור שזה סימולטור קרוואנים להשכרה שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיוליי קרוואנים להשכרה בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיוליי קרוואנים להשכרהו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם קרוואנים להשכרה"על הדרך" – בקרוואנים להשכרה לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הקרוואנים להשכרהעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו קרוואנים להשכרה. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של קרוואנים להשכרה בנורווגיה ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בנורווגיה עם קרוואנים להשכרה, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

קרוואנים להשכרה מאורגן בקרוואנים להשכרה בנורווגיה. אנו מציעים טיוליים מאורגנים בקרוואנים להשכרה למדינות רבות. קרוואנים להשכרה מאורגן בנורווגיה הוא בהחלט אופציה. 

טיוליי קרוואנים להשכרה למשפחות בנורווגיה מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים קרוואנים להשכרה בנורווגיה מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף למאורגן בקרוואנים להשכרה בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים מאורגן בקרוואנים להשכרה מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה למאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיוליי קרוואנים להשכרה מאורגנים למשפחות נקראים טיוליים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. קבוצתי בקרוואנים להשכרה בנורווגיה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בקבוצתי (ולא מאורגן) יש לכל משפחה את הקרוואנים להשכרה הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל קרוואנים להשכרה בהמאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן קרוואנים להשכרה במאורגן בנורווגיה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיוליי קרוואנים להשכרה קבוצתיים (לא לבלבל עם טיוליי קרוואנים להשכרה מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור קרוואנים להשכרה בנורווגיה.

כדי לחבר קרוואנים להשכרה לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך הקרוואנים להשכרה יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של קרוואנים להשכרה בנורווגיה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של קרוואנים להשכרה בנורווגיה :

נורווגיה בקרוואנים להשכרה נורבגיה בקרוואנים להשכרה מסלול קרוואנים להשכרה בחול קרוואנים להשכרה בחול מחיר קרוואנים להשכרה בסקנדינביה קרוואנים להשכרה באירופה קרוואנים להשכרה להשכרה באירופה מחיר קרוואנים להשכרה ביער השחור 

קרוואנים להשכרה הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטבע, משפחה ובילויים. בנורווגיה המדינות בהן יש הכי הרבה קרוואנים להשכרה הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בקרוואנים להשכרה אז מומלץ אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה קרוואנים להשכרה בנורווגיה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את הקרוואנים להשכרהישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה קרוואנים להשכרה היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה קרוואנים להשכרה הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה קרוואנים להשכרה שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה קרוואנים להשכרה בחניוני קרוואנים להשכרהלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל קרוואנים להשכרה ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים קרוואנים להשכרה יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה קרוואנים להשכרה גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל קרוואנים להשכרה באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, קרוואנים להשכרה מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת קרוואנים להשכרה. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת קרוואנים להשכרה תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי קרוואנים להשכרה בנורווגיה או קרוואנים להשכרה בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת קרוואנים להשכרה בנורווגיה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' קרוואנים להשכרה בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות קרוואנים להשכרה בניו זילנד ו קרוואנים להשכרה בנורווגיה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב קרוואנים להשכרה לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב קרוואנים להשכרה בנורווגיה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום קרוואנים להשכרה בנורווגיה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף קרוואנים להשכרה בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור קרוואנים להשכרה בחניון קרוואנים להשכרהלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...