השכרת קרוואן קרוואנים בקראוונים להשכרה בנורווגיה

כמה עולה קראוונים להשכרה בנורווגיה מחירים 

לקבלת מחיר קראוונים להשכרה בנורווגיה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל קראוונים להשכרה (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בנורווגיה - אם רלוונטי), תאריך תחילת קראוונים להשכרה, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בנורווגיה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים קראוונים להשכרה בנורווגיה.

כמה עולה קראוונים להשכרה בנורווגיה מחירים?

מחיר קראוונים להשכרה בנורווגיה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר קראוונים להשכרה בנורווגיה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיולי קראוונים להשכרה (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת קראוונים להשכרה, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בנורווגיה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות קראוונים להשכרה בנורווגיה ומספר מסננים הקשורים להזמנת בקראוונים להשכרה בנורווגיה.

השכרת קרוואן בנורווגיה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות קראוונים להשכרה בנורווגיה מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בנורווגיה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור קראוונים להשכרה בנורווגיה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל קראוונים להשכרה בנורווגיה) , האם ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבנורווגיה מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור עם קראוונים להשכרה בנורווגיה לחצו כאן.

תוצאות מחיר קראוונים להשכרה בנורווגיה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר קראוונים להשכרה בנורווגיה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הקראוונים להשכרה לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות קראוונים להשכרה בנורווגיה מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת הקראוונים להשכרה ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש קראוונים להשכרה בנורווגיה לעם החזרת הקראוונים להשכרה תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בנורווגיה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה קראוונים להשכרה בנורווגיה לעם קראוונים להשכרה מצפון לדרום בנורווגיה התחלה בטרומסו והחזרת קראוונים להשכרה באוסלו תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג קראוונים להשכרה, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם קראוונים להשכרה באוסלו והחזרה בטורמסו -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות קראוונים להשכרה בנורווגיה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין קראוונים להשכרה לבנורווגיה שונה לאותו דגם קראוונים להשכרה, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: קראוונים להשכרה למשפחה בנורווגיה מאוסלו לברגן תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג קראוונים להשכרה, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם קראוונים להשכרה משפחתי בנורווגיה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר קראוונים להשכרה בנורווגיה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון קראוונים להשכרה בנורווגיה

השכרת קרוואן בנורווגיה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת קראוונים להשכרה ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיולי?

בחלק מתחנות קראוונים להשכרה בנורווגיה ניתן לקחת את הקראוונים להשכרה בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קראוונים להשכרה בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד בנורווגיה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקראוונים להשכרה בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקראוונים להשכרה. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות קראוונים להשכרה בנורווגיה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקראוונים להשכרה גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הבכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו קראוונים להשכרה באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות קראוונים להשכרה בנורווגיה

לצפייה איך לעשות חיפוש קראוונים להשכרה בנורווגיה לקראוונים להשכרה בנורווגיה (אאוסלו לטרומסה) ראו :

 


השכרת קרוואן בנורווגיה - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר קראוונים להשכרה בנורווגיה בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר קראוונים להשכרה בנורווגיה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות קראוונים להשכרה בנורווגיה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות קראוונים להשכרה בנורווגיה חייבם להזין את נתוני השלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת קראוונים להשכרה בנורווגיה.

 

עלויות קראוונים להשכרה בנורווגיה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור קראוונים להשכרה לבנורווגיה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר קראוונים להשכרה בנורווגיה שאני רואה באתר זו עלות קרואן בנורווגיה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות קראוונים להשכרה בנורווגיה?

כשמזמינים קראוונים להשכרה בנורווגיה לטיולי באתר בנדנה מקבלים את מחיר קראוונים להשכרה בנורווגיה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לקראוונים להשכרה לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות קראוונים להשכרה בנורווגיה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר קראוונים להשכרה ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הקראוונים להשכרה בנורווגיה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה קראוונים להשכרה בנורווגיה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 קראוונים להשכרה פנויים לתאריך השלכם ובתחנה אחרת נותר קראוונים להשכרה אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה קראוונים להשכרה בנורווגיה מחיר?

בכדי למצוא את קראוונים להשכרה בנורווגיה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור קראוונים להשכרה בנורווגיה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה קראוונים להשכרה בנורווגיה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה קראוונים להשכרה, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי קראוונים להשכרה הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בנורווגיה - גמישות

 

האם מחיר טיולי קראוונים להשכרה בנורווגיה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיולי קראוונים להשכרה בנורווגיה?

כשמזמינים קראוונים להשכרה בנורווגיה באתר בנדנה מקבלים את מחיר קראוונים להשכרה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קראוונים להשכרה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות קראוונים להשכרה בנורווגיה  עלויות של חופשה בקראוונים להשכרה בנורווגיה כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות קראוונים להשכרה למשפחה בנורווגיה

עלות בקראוונים להשכרה - קראוונים להשכרה בנורווגיה לחודש - כמה עולה קראוונים להשכרה בנורווגיה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בקראוונים להשכרה. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות קראוונים להשכרה בנורווגיה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות קראוונים להשכרה בנורווגיה ליום

מה כלול עם קראוונים להשכרה למשפחה בנורווגיה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת קראוונים להשכרה מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הקראוונים להשכרה וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון הקראוונים להשכרה, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את הקראוונים להשכרה

השכרת קרוואן בנורווגיה

מידע כללי על קראוונים להשכרה בנורווגיה למשפחה

עם קראוונים להשכרה לזוג בנורווגיה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של נורווגיה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

בקראוונים להשכרה לעיתים רבות כולל גם מעבר עם קראוונים להשכרה בנורווגיה הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח נורווגיה

יעדים עיקריים של קראוונים להשכרה למשפחה בנורווגיה - אתרי עם קראוונים להשכרה משפחתי בנורווגיה

· קראוונים להשכרה בנורווגיה אוסלו

· קראוונים להשכרה בנורווגיה  ברגן

· קראוונים להשכרה בנורווגיה טרומסו

· קראוונים להשכרה בנורווגיה סטוונגר

· קראוונים להשכרה בנורווגיה טרונדהיים

· טיולי קראוונים להשכרה בסקנדינביה - הפיורדים הנורווגיים, איי לופוטן, הזוהר הצפוני

· קראוונים להשכרה בנורווגיה - לפלנד

כל המידע החשוב על נורווגיה בקראוונים להשכרה

שאלות ותשובות בנושא עלות קראוונים להשכרה בנורווגיה :

בנורווגיה, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני קראוונים להשכרה והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של קראוונים להשכרההמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיולי. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול קראוונים להשכרה לזוג - קראוונים להשכרה זול בנורווגיה יכול בהחלט להיות תחליף לתרמילאים בנורווגיה. קראוונים להשכרה לזוג בנורווגיה יכולה לשדרג לכם את התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם קראוונים להשכרה בנורווגיה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור נורווגיה בקראוונים להשכרה לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית קראוונים להשכרה.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל נורווגיה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית קראוונים להשכרה אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית קראוונים להשכרה באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית קראוונים להשכרה באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית קראוונים להשכרה במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור קראוונים להשכרה לזוג והאם יש הבדל בין מסלול קראוונים להשכרה בנורווגיה לזוג לעומת מסלול קראוונים להשכרה בנורווגיה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי קראוונים להשכרה 'קראווניסטים' שעושים קראוונים להשכרה לזוג בנורווגיה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב קראוונים להשכרה בנורווגיה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לעם קראוונים להשכרה למשפחה בנורווגיה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול עבור קראוונים להשכרה משפחתי בנורווגיה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קראוונים להשכרה (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול קראוונים להשכרה זול בנורווגיה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי בקראוונים להשכרה

השכרת קרוואן בנורווגיה - מסלול

מסלול קראוונים להשכרה 

 

מאיזה גיל אפשרי קראוונים להשכרה בנורווגיה  ?

ברובם המכריע של קראוונים להשכרה משפחתי בנורווגיה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי קראוונים להשכרה באתר שלנו, מצוין משקל הקראוונים להשכרהו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בנורווגיה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית קראוונים להשכרה בנורווגיה?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה בנורווגיה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל קראוונים להשכרה לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות נורווגיה בקראוונים להשכרה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיוליי קראוונים להשכרה בנורווגיה ?

המקובל לרוב קראוונים להשכרה משפחתי בנורווגיה הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
בנורווגיה בקראוונים להשכרה מתאפיין לרוב בקראוונים להשכרה מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות טיוליי קמפינג בנורווגיה?

זה המקום לטיוליי קמפינג. טיוליי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של נורווגיה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות קראוונים להשכרה באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב נורווגיה בקראוונים להשכרה

האם מותרת קראוונים להשכרה בנורווגיה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם קראוונים להשכרה ממדינות נורווגיה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח נורווגיה בקראוונים להשכרה,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בקראוונים להשכרה בנורווגיה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי קראוונים להשכרה בנורווגיה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיוליי קראוונים להשכרה בנורווגיה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהקראוונים להשכרה מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקראוונים להשכרה מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקראוונים להשכרה זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקראוונים להשכרה בנורווגיה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי פופולריים לעשות טיולי קראוונים להשכרה משפחתי בנורווגיה:

· קראוונים להשכרה במרכז נורווגיה הכולל את דרום נורווגיה, אוסלו-ברגן-סטוונגר-קריסטיאנסנד-אוסלו

· קראוונים להשכרה בסקנדינביה

· קראוונים להשכרה בצפון נורווגיה

· קראוונים להשכרה בנורווגיה - ארץ הפיורדים

· קראוונים להשכרה בנורווגיה טרומסו - לראות את הזוהר הצפוני \ איי לופוטן

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי קראוונים להשכרה משפחתי בנורווגיה?

בעת חופשה בקראוונים להשכרה בקראוונים להשכרה בנורווגיה, מקובל לרוב שממתחילים את הקראוונים להשכרה בנורווגיה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על הקראוונים להשכרהשעות הבוקר 08:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות השלכם, וכדי שהיהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הקראוונים להשכרה בנורווגיה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הקראוונים להשכרה המקומי לספק את הקראוונים להשכרה בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת קראוונים להשכרה מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הקראוונים להשכרה בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הקראוונים להשכרה או שמתאמים דרך בנדנה קראוונים להשכרה את את שעות החזרת הקראוונים להשכרה לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות קראוונים להשכרה בנורווגיה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף קראוונים להשכרה זוגי בנורווגיה מאשר ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא בקראוונים להשכרה בנורווגיה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר עם רכב שכור ומלונות. עם קראוונים להשכרה בנורווגיה אלו טיוליים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מכוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיוליי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות קראוונים להשכרה בנורווגיה?

כן. אך צריך לצרף רישיון נהיגה בינלאומי.
אף שיש מבחר גדול של קראוונים להשכרה להשכרה בנורווגיה, ברוב דגמי הקראוונים להשכרה אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  קראוונים להשכרה להשכרה בנורווגיה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הקראוונים להשכרה בנורווגיה, גם אם הם "קראוונים להשכרה אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם בנורווגיה קראוונים להשכרה מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (קראוונים להשכרה-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי קראוונים להשכרה המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בקראוונים להשכרה בנורווגיה

בשונה מהנהוג בקראוונים להשכרה בארצות הברית או קראוונים להשכרה קנדה, לקראוונים להשכרה  בנורווגיה אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול קראוונים להשכרה לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בנורווגיה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת קראוונים להשכרה בנורווגיה?

לצפיה בהוראות נהיגת קראוונים להשכרה להשכרה בנורווגיה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בנורווגיה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בנורווגיה ובנוסף תחנת קראוונים להשכרה בנורווגיה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - קראוונים להשכרה בנורווגיה למשפחות

• הנהיגה בקראוונים להשכרה בנורווגיה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת

• הכבישים  בנורווגיה צרים אך מותאמים לנהיגה בקראוונים להשכרה - כולל בדרך הטרולים המפורסמת

• תמיד כדאי להחנות את הקראוונים להשכרה באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקראוונים להשכרה לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת קראוונים להשכרה למשפחה בנורווגיה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות קראוונים להשכרה משפחתי בנורווגיה מסוימות אין אפשרות כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לקראוונים להשכרה בנורווגיה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום קראוונים להשכרה בנורווגיה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות קראוונים להשכרה בנורווגיה).

• דרכון

• שובר קראוונים להשכרה בנורווגיה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בקראוונים להשכרה משפחתי בנורווגיה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקראוונים להשכרה, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות קראוונים להשכרה משפחתי בקראוונים להשכרה בנורווגיה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור קראוונים להשכרה זול בנורווגיה

ברוב הקראוונים להשכרה נדרש להשאיר פיקדון בסך 1000-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקראוונים להשכרה ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקראוונים להשכרהאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר נורווגיה בקראוונים להשכרה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף נורווגיה בקראוונים להשכרה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הקראוונים להשכרה?

כן, רוב תחנות נורווגיה בקראוונים להשכרה דורשות להתקשר אליהן בבוקר נורווגיה בקראוונים להשכרה,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות קראוונים להשכרה בנורווגיה? - בוואן בנורווגיה

ברוב הקראוונים להשכרה יש לך ביטוח מקיף עם 3000-1,500 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לקראוונים להשכרה.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בקראוונים להשכרהכלומר אם יקרה נזק במהלך קראוונים להשכרה ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בקראוונים להשכרה זוגי בנורווגיה?

בעיקרון נהיגת קראוונים להשכרה דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקראוונים להשכרה לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בקראוונים להשכרה בנורווגיה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קראוונים להשכרה.

אף שחלק מה קראוונים להשכרה להשכרה בנורווגיה ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בקראוונים להשכרה עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  קראוונים להשכרה אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם קראוונים להשכרה שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקראוונים להשכרהעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם קראוונים להשכרה לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. קראוונים להשכרה בנורווגיה מותאמים וערוכים היטב לקראוונים להשכרה בחורף בנורווגיה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על קראוונים להשכרה בחורף בנורווגיה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם קראוונים להשכרה לחודש בנורווגיה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהקראוונים להשכרה חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.

בכל דף קראוונים להשכרה בנורווגיה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו.

במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקראוונים להשכרה למקומות אסורים, הביטוח של הקראוונים להשכרה אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קראוונים להשכרה?

עלות חניוני קראוונים להשכרה משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קראוונים להשכרה

האם עדיף קניית קראוונים להשכרה בנורווגיה מאשר קראוונים להשכרה בנורווגיה ?

התשובה תלויה במשך הזמן של השלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית קראוונים להשכרה לבין השכרה היא לטיוליים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים קראוונים להשכרה למכירה בנורווגיה.

ניקיון הקראוונים להשכרה בעת ההחזרה

הקראוונים להשכרה נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקראוונים להשכרה נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקראוונים להשכרה מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקראוונים להשכרה וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הקראוונים להשכרה, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקראוונים להשכרה.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קראוונים להשכרה?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קראוונים להשכרה באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם קראוונים להשכרה?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת בנורווגיה בקראוונים להשכרה, בנורווגיה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לקראוונים להשכרה?

בעת קבלת קראוונים להשכרה שכור בנורווגיה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של קראוונים להשכרה דרך בנדנה קראוונים להשכרה? קראוונים להשכרה בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום קראוונים להשכרה, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת קראוונים להשכרה באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיולי

* הדרכה טרום היציאה לעל הקראמולטור שזה סימולטור קראוונים להשכרה שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיוליי קראוונים להשכרה בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיוליי קראוונים להשכרהו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם קראוונים להשכרה"על הדרך" – בקראוונים להשכרה לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הקראוונים להשכרהעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו קראוונים להשכרה. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של קראוונים להשכרה בנורווגיה ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בנורווגיה עם קראוונים להשכרה, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

קראוונים להשכרה מאורגן בקראוונים להשכרה בנורווגיה. אנו מציעים טיוליים מאורגנים בקראוונים להשכרה למדינות רבות. קראוונים להשכרה מאורגן בנורווגיה הוא בהחלט אופציה. 

טיוליי קראוונים להשכרה למשפחות בנורווגיה מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים קראוונים להשכרה בנורווגיה מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף למאורגן בקראוונים להשכרה בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים מאורגן בקראוונים להשכרה מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה למאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיוליי קראוונים להשכרה מאורגנים למשפחות נקראים טיוליים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. קבוצתי בקראוונים להשכרה בנורווגיה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בקבוצתי (ולא מאורגן) יש לכל משפחה את הקראוונים להשכרה הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל קראוונים להשכרה בהמאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן קראוונים להשכרה במאורגן בנורווגיה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיוליי קראוונים להשכרה קבוצתיים (לא לבלבל עם טיוליי קראוונים להשכרה מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור קראוונים להשכרה בנורווגיה.

כדי לחבר קראוונים להשכרה לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך הקראוונים להשכרה יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של קראוונים להשכרה בנורווגיה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של קראוונים להשכרה בנורווגיה :

נורווגיה בקראוונים להשכרה נורבגיה בקראוונים להשכרה מסלול קראוונים להשכרה בחול קראוונים להשכרה בחול מחיר קראוונים להשכרה בסקנדינביה קראוונים להשכרה באירופה קראוונים להשכרה להשכרה באירופה מחיר קראוונים להשכרה ביער השחור 

קראוונים להשכרה הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטבע, משפחה ובילויים. בנורווגיה המדינות בהן יש הכי הרבה קראוונים להשכרה הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בקראוונים להשכרה אז מומלץ אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה קראוונים להשכרה בנורווגיה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את הקראוונים להשכרהישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה קראוונים להשכרה היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה קראוונים להשכרה הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה קראוונים להשכרה שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה קראוונים להשכרה בחניוני קראוונים להשכרהלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל קראוונים להשכרה ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים קראוונים להשכרה יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה קראוונים להשכרה גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל קראוונים להשכרה באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, קראוונים להשכרה מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת קראוונים להשכרה. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת קראוונים להשכרה תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי קראוונים להשכרה בנורווגיה או קראוונים להשכרה בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת קראוונים להשכרה בנורווגיה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' קראוונים להשכרה בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות קראוונים להשכרה בניו זילנד ו קראוונים להשכרה בנורווגיה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב קראוונים להשכרה לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב קראוונים להשכרה בנורווגיה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום קראוונים להשכרה בנורווגיה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף קראוונים להשכרה בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור קראוונים להשכרה בחניון קראוונים להשכרהלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...