השכרת קרוואן קרוואנים בכמה עולה לשכור קרוואן

כמה עולה לשכור קרוואן - כל מה שצריך לדעת על כמה עולה לשכור קרוואן

ההיצע של כמה עולה לשכור קרוואן בכל יעד בעולם יכול להיות שונה מיעד אחר. בכדי לצפות בכל הקרוואנים המוצעים בכל יעד יש למלא את היעד הרצוי לכם.
ראו דוגמה:

כמה עולה לשכור קרוואן - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים כמה עולה לשכור קרוואן.

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור כמה עולה לשכור קרוואן ביום הזול ביותר בשנה

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות כמה עולה לשכור קרוואן ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בקרוואנים להשכרה.

כמה עולה לשכור קרוואן - מסננים כללי

 

כל המידע החשוב על  כמה עולה לשכור קרוואן

כמה עולה כמה עולה לשכור קרוואן ?

מחיר כמה עולה לשכור קרוואן משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר כמה עולה לשכור קרוואן אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול כמה עולה לשכור קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת כמה עולה לשכור קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

כמה עולה לשכור קרוואן - מחיר

הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות כמה עולה לשכור קרוואן במחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור כמה עולה לשכור קרוואן באותו יעד - אבל שימו לב שיש בחלק מהקרוואנים להשכרה ביטוחים שונים אחד מהשני, האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.
שימו לב במיוחד כי בעת כמה עולה לשכור קרוואן בארה"ב וכן בקרוואנים להשכרה בקנדה צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. כמה עולה לשכור קרוואן באמריקה אינה כוללת קילומטרג' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת טיול בקרוואנים להשכרה.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עם כמה עולה לשכור קרוואן לחצו כאן.


האם יש הבדל מחיר כמה עולה לשכור קרוואן בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול.  מחיר כמה עולה לשכור קרוואן באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים של כמה עולה לשכור קרוואן

בכדי למצוא את כמה עולה לשכור קרוואן מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור כמה עולה לשכור קרוואן בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה לשכור קרוואן במחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה קראוונים, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי כמה עולה לשכור קרוואן הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

כמה עולה לשכור קרוואן - גמישות

 

האם מחיר השכרת כמה עולה לשכור קרוואן שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מהסך הכל עלות כמה עולה לשכור קרוואן?

כשמזמינים כמה עולה לשכור קרוואן באתר בנדנה מקבלים את המחיר כמה עולה לשכור קרוואן במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קראוונים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

מה כלול בקרוואנים להשכרה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת כמה עולה לשכור קרוואן מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הקרוואן וכמובן מיקום תחנת ההשכרה 

כמה עולה לשכור קרוואן

כמה עולה לשכור קרוואן - צילום א.ב. 

מידע כללי על כמה עולה לשכור קרוואן

טיול עם כמה עולה לשכור קרוואן, מאפשרת לכם ממש לחוות את הכל בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ומדינות האזור.

טיול בקרוואן לעיתים רבות כולל גם מעבר עם קרוואן לארה"ב הן לכיוון דרום או לכיוון צפון - לאלסקה 

יעדים עיקריים של כמה עולה לשכור קרוואן - אתרי טיול כמה עולה לשכור קרוואן

· כמה עולה לשכור קרוואן באירופה

· כמה עולה לשכור קרוואן בארה"ב

· כמה עולה לשכור קרוואן באוסטרליה 

· כמה עולה לשכור קרוואן בניו זילנד

· כמה עולה לשכור קרוואן אסיה 

· כמה עולה לשכור קרוואן בדרום אפריקה

· כמה עולה לשכור קרוואן בארה ב

· כמה עולה לשכור קרוואן בקנדה

· כמה עולה לשכור קרוואן בחול

· כמה עולה לשכור קרוואן בחו"ל

· כמה עולה לשכור קרוואן במזרח אירופה

· כמה עולה לשכור קרוואן בסקנדינביה

שאלות ותשובות בנושא חופשה בקרוואנים להשכרה:

האם נדרש רישיון נהיגה מיוחד עבור כמה עולה לשכור קרוואן ? 
כמה עולה לשכור קרוואן ביעדים שונים יש  דרישות למינימום גיל נהג שונה. לדוגמה כמה עולה לשכור קרוואן בספרד משפחתי מדגם Family Plus נדרש מינימום גיל נהג 25 ואילו לאותו קרוואן בדיוק רק שהפעם כמה עולה לשכור קרוואן בגרמניה, מינימום גיל נהג הוא 21. כלומר, בעת כמה עולה לשכור קרוואן ביעדים שונים, ואף שזה אותו דגם קראוונים, החוקים שונים במדינות שונות, הביטוחים שונים ולכן גיל נהג כמה עולה לשכור קרוואן שונה.
ככלל, כמה עולה לשכור קרוואן באירופה -  ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל הקרוואנים להשכרה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ישנם דגמי קרוואנים מעטים שנדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי קרוואנים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

 

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני קרוואן מראש בעת כמה עולה לשכור קרוואן ?

החניונים של המדינה (National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30% ממקומות החניה בחניון הקרוואנים להזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'כל הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניו קרוואן אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני קרוואן והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של קרוואנים המטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול כמה עולה לשכור קרוואן לזוג - טיול קרוואן זול יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים כמה עולה לשכור קרוואן יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

טיול קרוואן - כמה עולה לשכור קרוואן לחודש

לעיתים נשאלת השאלה האם השכרת קרוואן לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בקרוואן. אמנם יש הרבה מאוד מבצע כמה עולה לשכור קרוואן ב לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות כמה עולה לשכור קרוואן ליום


היכן ניתן לחנות עם כמה עולה לשכור קרוואן?

יש המון אפשרויות חנייה עבור מי שעושה טיול עם קרוואן. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית קרוואן.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם הקרוואן ללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית קרוואן אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'פספורט אמריקה' המעניק הנחה של 50% על מחיר חניית קרוואן וכמובן גם 50% הנחה על חניית קרוואן.
יש גם מושג הנקרא 'בונדוקרס' (Boondockers Welcome) בו בעלי חוות חקלאיות או שטחי בור מציעים לבעלי קרוואן לחנות חינם בשטח שלהם. 


בערים הראשיות, חניית קרוואן במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב המקומות. כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי.

איך עושים תכנון מסלול עבור כמה עולה לשכור קרוואן לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול קרוואן לזוג לעומת מסלול טיול כמה עולה לשכור קרוואן עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי קרוואן 'קראווניסטים' שעושים כמה עולה לשכור קרוואן לזוג יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים, ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול משפחות עם ילדים בקרוואן יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם כמה עולה לשכור קרוואן :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול כמה עולה לשכור קרוואן ב הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קרוואן (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול קרוואן המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בקרוואן

כמה עולה לשכור קרוואן - מסלול

מסלול כמה עולה לשכור קרוואן 

 

מאיזה גיל אפשרי להשכיר מוטורהום ?

ברובם המכריע כמה עולה לשכור קרוואן דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי מוטורהום באתר שלנו, מצוין משקל הקרוואן ודרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
כמה עולה לשכור קרוואן - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית כמה עולה לשכור קרוואן?

בדרך כלל תחנות ההשכרה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות בימי ראשון ניתן לקבל קרוואן לעיתים בתוספת תשלום ובתיאום מראש \ סגור
תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות כמה עולה לשכור קרוואן מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי קרוואן  ?

המקובל לרוב כמה עולה לשכור קרוואן הם בעלי מנוע בנזין עתיר נפח, ותיבת הילוכים אוטומטית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הקרוואן יש גם דופן נפתחת (Slide Out)
הקרוואנים לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם כמה עולה לשכור קרוואן או וואן להשכרה עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם קרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותר להשכיר כמה עולה לשכור קרוואן ולעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם קרוואן מקנדה לארה"ב מותר ללא בעיות. לעיתים נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.

האם מתאים לעשות חופשה בקרוואן עם ילדים? 

ללא ספק. יש מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול קרוואן עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי כמה עולה לשכור קרוואן עם ילדים?

ברוב הקרוואנים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהקרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקרוואנים מצויין באתר שלנו כי אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקרוואן זה. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקרוואן שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם כמה עולה לשכור קרוואן:

- הפארקים הלאומיים בנף, ג'ספר יוהו, קוטוני וגליישר וכל שאר בריטיש קולומביה
- נובה סקוטיה, ניו ברונסוויק, קוויבק סיטי.

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול עם כמה עולה לשכור קרוואן?

בעת חופשה בקרוואנים להשכרה, מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואן בשעות הצהריים 14:00-17:00 ומזדכים על הקרוואן בשעות הבוקר 09:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות בנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הקרוואן כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הקרוואן המקומי לספק את הקרוואן בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת הקרוואן מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הקרוואן בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הקרוואן או שמתאמים דרך בנדנה קרוואנים את שעות החזרת הקרוואן לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות ההשכרה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
בטיולי קרוואן, מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואן בכל שעה בשעות יום העבודה ומזדכים על הקרוואן בכל שעה שרוצים במהלך יום העבודה. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי ימים קלנדריים כך שאפשר לקבל את הקרוואן בבוקר ולהחזירו אחר הצהריים ללא תוספת תשלום.
שימו לב כי שעות קבלת ושעות החזרת הקרוואן מצוינים במפורש באתר שלנו. ושימו לב במיוחד כי אותו קרוואן בתחנות שונות יכול שיחולו שעות קבלה והחזרה שונות.

 

מדוע עדיף חופשה עם כמה עולה לשכור קרוואן מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בקרוואן נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם כמה עולה לשכור קרוואן הוא טיול המכונה מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות קרוואן?

יש מספר דגמים רב. ברוב דגמי הקרוואנים להשכרה אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כל קרוואן מותר לנהיגה ברישיון נהיגה לרכב פרטי רגיל (רישיון ב').

חלקם הקטן של קרוואן הם בעלי אורך של מעל 35 פיט ובעלי מנוע דיזל נקראים גם Diesel pCANher - קרוואנים אלו מצריכים רישיון ג'

מילוי וריקון מים וביוב בטיול כמה עולה לשכור קרוואן

בשונה מהנהוג בקרוואנים להשכרה באירופה או כמה עולה לשכור קרוואן באוסטרליה, לקרוואן יש חיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של קרוואן לחצו כאן
את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים) המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול קרוואן לחץ כאן

מהם כבישי האגרה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול כמה עולה לשכור קרוואן?

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות ובנוסף תחנת כמה עולה לשכור קרוואן תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
לצפיה בהוראות נהיגת כמה עולה לשכור קרוואן - כבישי אגרה לחצו כאן 

נהיגה בטוחה - כמה עולה לשכור קרוואן

• הנהיגה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.

• תמיד כדאי להחנות את הקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקרוואן לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת כמה עולה לשכור קרוואן?

כן! החוק קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בהרבה תחנות כמה עולה לשכור קרוואן אין אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא להשכרות קרוואן?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום השכרת הקראוונים.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות קרוואנים להשכרה).

• דרכון

• שובר כמה עולה לשכור קרוואן

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בקרוואנים להשכרה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקראוונים, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור כמה עולה לשכור קרוואן?

ברוב הקרוואן נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-1500 CAN$ . הפיקדון מחויב מיידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוואן ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקרוואן או קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר כמה עולה לשכור קרוואן יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף כמה עולה לשכור קרוואן לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הקרוואן?

כן, רוב תחנות כמה עולה לשכור קרוואן דורשות להתקשר אליהן בבוקר קבלת כמה עולה לשכור קרוואן,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת הקרוואן שעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בקרוואנים להשכרה טיול בוואן

ברוב הקרוואנים יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 CAN$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לקראוונים.
בחלק מהקרוואנים יש ביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר וחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בקרוואן כלומר אם יקרה נזק במהלך טיול קרוואן לקרוואן אז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם חייבים להחזיר את הקרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות הקרוואנים להשכרה מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 
לצפייה איך לעשות חיפוש כמה עולה לשכור קרוואן לטיול עם החזרת הקרוואן בתחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

כמה עולה לשכור קרוואן - החזרה בתחנה אחרת

משמע, לדוגמה  שכירת קרוואן בלאס וגאס והחזרת קרוואן בלוס אנג'לס תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג קראוונים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם כמה עולה לשכור קרוואן בלוס אנג'לס והחזרה בלאס וגאס -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

טיול קרוואן יכול שיעלה מחיר כמה עולה לשכור קרוואן בכיוון נסיעה אחד שונה לאותו קראוונים, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

 

האם פשוט לנהוג בקרוואנים להשכרה?

בעיקרון נהיגת קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

 

האם ישנה הגבלה במספר נוסעים בקרוואנים להשכרה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קראוונים.

אף שחלק מקרוואנים להשכרה ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בקרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - ישנם קרוואנים באורך 10 מטר המורשים להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור קרוואן שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקרוואן בעת שאנשים ישנים במיטות.

 

האם מותרת נסיעה עם קרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוואנים אינם ערוכים לטיול בחורף מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול קרוואן בחורף לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם כמה עולה לשכור קרוואן?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה למזרח אירופה, לצפון אפריקה ולאזורי מלחמה. בכל דף קרוואן באתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קרוואן?

עלות חניוני קרוואן משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של CAN$30 - CAN$60 ללילה. 

 

האם עדיף קניית קרוואן מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית קרוואן לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים כמה עולה לשכור קרוואן.

ניקיון הקרוואן בעת ההחזרה

הקרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הקראוונים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי האיזור. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקרוואנים להשכרה.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קרוואן?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קרוואן באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם קרוואן?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לקרוואנים להשכרה?

בעת קבלת הקרוואן, תחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

אתרים מומלצים

אם אתם מתכננים כמה עולה לשכור קרוואן ייתכן מאוד כי שווה לכם לשקול עוד כמה יעדים אופציונליים בהתאם לאזור בו ברצונכם לטייל בקרוואנים להשכרה.

 
כמה עולה לשכור קרוואן במערב

כמה עולה לשכור קרוואן במזרח

כמה עולה לשכור קרוואן ברוקיז הקנדיים

כמה עולה לשכור קרוואן ונקובר איילנד

כמה עולה לשכור קרוואן ניאגרה פולס

 

למה בנדנה? מה היתרונות  של כמה עולה לשכור קרוואן דרך בנדנה קראוונים? כמה עולה לשכור קרוואן בנדנה 

 

* יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום כמה עולה לשכור קרוואן, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת קרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף: אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור קרוואן שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי קרוואן בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו יש ביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי קרוואן ולא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר קרוואן "על הדרך" – בקרוואנים להשכרה לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הקרוואנים בעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב): אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו כמה עולה לשכור קרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

 

דוגמאות של כמה עולה לשכור קרוואן:


 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של כמה עולה לשכור קרוואן ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בקרוואנים להשכרה, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.


מה מחיר החזרת קרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

במדינות רבות ניתן לקחת את הקרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד באמריקה 
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקראוונים. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלות טיול כמה עולה לשכור קרוואן בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו קרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משמעותית את עלות כמה עולה לשכור קרוואן

 

טיול מאורגן: אנו מציעים טיולים מאורגנים בקרוואן למדינות רבות. טיול קרוואן מאורגן הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בקרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בקרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי קרוואן מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בקרוואן מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הקרוואן שלה, את הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה. כל קרוואן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול קרוואן קבוצתי מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי קרוואן קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי קרוואן מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור כמה עולה לשכור קרוואן

כדי לחבר קרוואן לרשת החשמל של 110 וולט עם מחבר אמריקאי מתאים

בתוך קרוואן תמצאו שקעים בצורה הזו:

לחיבור מכשירי חשמל בתוך קרוואן יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האמריקאית:

 

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של כמה עולה לשכור קרוואן:

כמה עולה לשכור קרוואן בארה"ב השכרת קרוואן לזוג השכרת קרוואן לחודש השכרת קרוואן השכרת קרוואן למגורים השכרת קרוואן ממונע השכרת קרוואן בצפון השכרת קרוואן זוגי

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...