השכרת קרוואן קרוואנים בטיול עם קרוואן באירופה

כמה עולה טיול עם קרוואן באירופה מחירים 

לקבלת מחיר טיול עם קרוואן באירופה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול עם קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה באירופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול עם קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן באוסטרליה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול עם קרוואן באירופה.

כמה עולה טיול עם קרוואן באירופה מחירים?

מחיר טיול עם קרוואן באירופה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול עם קרוואן באירופה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול עם קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול עם קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן באוסטרליה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול עם קרוואן באירופה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בעם קרוואן באירופה.

השכרת קרוואן באוסטרליה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול עם קרוואן באירופה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (ב ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן באוסטרליה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול עם קרוואן באירופה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול עם קרוואן באירופה) , האם טיול ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבאירופה מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם עם קרוואן באירופה לחצו כאן.

תוצאות מחיר טיול עם קרוואן באירופה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול עם קרוואן באירופה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את העם קרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול עם קרוואן באירופה אינן מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת העם קרוואן ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול עם קרוואן באירופה לטיול עם החזרת העם קרוואן תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן באוסטרליה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול עם קרוואן באירופה לטיול עם עם קרוואן מחוף לחוף באירופה התחלה בלאס וגאס והחזרת עם קרוואן בלוס אנג'לס תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג עם קרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול עם קרוואן בלוס אנג'לס והחזרה בלאס וגאס -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול עם קרוואן באירופה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול עם קרוואן לטיול באירופה שונה לאותו דגם עם קרוואן, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול עם קרוואן למשפחה באירופה מניו יורק ללוס אנג'לס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג עם קרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול עם קרוואן משפחתי באירופה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול עם קרוואן באירופה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול עם קרוואן באירופה

השכרת קרוואן באוסטרליה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת עם קרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בחלק מתחנות טיול עם קרוואן באירופה ניתן לקחת את העם קרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת עם קרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד באירופה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת העם קרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את העם קרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול עם קרוואן באירופה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת העם קרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו עם קרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות עם קרוואן באירופה

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול עם קרוואן באירופה לטיול עם קרוואן באירופה (איטליה לקרואטיה לדוגמה) ראו :

 


השכרת קרוואן באוסטרליה - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול עם קרוואן באירופה בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול עם קרוואן באירופה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול עם קרוואן באירופה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול עם קרוואן באירופה חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת עם קרוואן באירופה.

 

עלויות טיול עם קרוואן באירופה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול עם קרוואן לטיול באירופה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול עם קרוואן באירופה שאני רואה באתר זו עלות טיול קרואן באירופה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול עם קרוואן באירופה?

כשמזמינים טיול עם קרוואן באירופה לטיול באתר בנדנה מקבלים את מחיר עם קרוואן באירופה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לעם קרוואן לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול עם קרוואן באירופה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול עם קרוואן ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של העם קרוואן באירופה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה עם קרוואן באירופה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 עם קרוואן פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר עם קרוואן אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה טיול עם קרוואן באירופה מחיר?

בכדי למצוא את טיול עם קרוואן באירופה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול עם קרוואן באירופה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול עם קרוואן באירופה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה עם קרוואן, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול עם קרוואן הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן באוסטרליה - גמישות

 

האם מחיר טיול עם קרוואן באירופה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול עם קרוואן באירופה?

כשמזמינים טיול עם קרוואן באירופה באתר בנדנה מקבלים את מחיר טיול עם קרוואן במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג עם קרוואן, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול עם קרוואן באירופה  עלויות של חופשה בעם קרוואן באירופה כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות טיול עם קרוואן למשפחה באירופה

עלות טיול בעם קרוואן - טיול עם קרוואן באירופה לחודש - כמה עולה עם קרוואן באירופה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות טיול קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בעם קרוואן. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול עם קרוואן באירופה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול עם קרוואן באירופה ליום

מה כלול עם טיול עם קרוואן למשפחה באירופה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול עם קרוואן מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת העם קרוואן וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון העם קרוואן, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את העם קרוואן

השכרת קרוואן באוסטרליה

מידע כללי על טיול עם קרוואן באירופה למשפחה

טיול עם טיול עם קרוואן לזוג באירופה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של אירופה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

טיול בעם קרוואן לעיתים רבות כולל גם מעבר עם עם קרוואן באירופה הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח אירופה

יעדים עיקריים של טיול עם קרוואן למשפחה באירופה - אתרי טיול עם עם קרוואן משפחתי באירופה

· טיול עם קרוואן באיטליה - גארדלנד, ונציה, קומו, הרי הדולומיטים, 

· טיול עם קרוואן בגרמניה- ברלין או המבורג לטיול עם עם קרוואן בנורווגיה, מינכן לטיול בפארק אירופה או דרומה לקרואטיה וסלובניה, מפלי הריין, חבל הטירול, דיסלדורף לטיול בהולנד,

· טיול עם קרוואן במינכן 

· טיול עם קרוואן בספרד - הרי הפירינאים, חבל הבאסקים, קוסטה בראווה

· טיול עם קרוואן בצרפת - דיסני לנד, פריס, הריווירה הצרפתית, נורמנדי

· טיול עם קרוואן בפורטוגל - ליסבון, פארו, פורטו, חוף נזרה הגלים גבוהים בעולם 

· טיול עם קרוואן בסלובניה - מפלי פליטוויצה, אגם בלאד

· טיול עם קרוואן בקרואטיה - דוברובניק, ספליט

· טיול עם קרוואן במזרח אירופה

· טיול עם קרוואן בסקנדינביה - הפחורדים הנורווגיים, איי לופוטן, הזוהר הצפוני

כל המידע החשוב על אירופה בעם קרוואן

שאלות ותשובות בנושא עלות טיול עם קרוואן באירופה :

באירופה, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני עם קרוואן והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של עם קרוואןהמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול עם קרוואן לזוג - טיול עם קרוואן זול באירופה יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים באירופה. טיול עם קרוואן לזוג באירופה יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם עם קרוואן באירופה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור אירופה בעם קרוואן לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית עם קרוואן.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל אירופה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית עם קרוואן אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית עם קרוואן באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית עם קרוואן באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית עם קרוואן במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול עם קרוואן לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול עם קרוואן באירופה לזוג לעומת מסלול טיול טיול עם קרוואן באירופה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי עם קרוואן 'קראווניסטים' שעושים טיול עם קרוואן לזוג באירופה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול עם קרוואן באירופה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול עם קרוואן למשפחה באירופה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול עם קרוואן משפחתי באירופה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי עם קרוואן (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול עם קרוואן זול באירופה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בעם קרוואן

השכרת קרוואן באוסטרליה - מסלול

מסלול טיול עם קרוואן 

 

מאיזה גיל אפשרי טיול עם קרוואן באירופה  ?

ברובם המכריע של טיול עם קרוואן משפחתי באירופה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי עם קרוואן באתר שלנו, מצוין משקל העם קרוואןו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן באוסטרליה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול עם קרוואן באירופה?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה באירופה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל עם קרוואן לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות אירופה בעם קרוואן מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי עם קרוואן באירופה ?

המקובל לרוב טיול עם קרוואן משפחתי באירופה הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
טיול באירופה בעם קרוואן מתאפיין לרוב בעם קרוואן מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג באירופה?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של אירופה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם עם קרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב אירופה בעם קרוואן

האם מותרת טיול עם קרוואן באירופה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם עם קרוואן ממדינות אירופה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח אירופה בעם קרוואן,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בעם קרוואן באירופה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול עם קרוואן באירופה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול עם קרוואן באירופה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהעם קרוואן מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהעם קרוואן מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בעם קרוואן זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם העם קרוואן באירופה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול עם קרוואן משפחתי באירופה:

· טיול עם קרוואן במרכז אירופה הכולל את דרום גרמניה, שוויץ אוסטריה וצפון איטלה

· טיול עם קרוואן בחצי האי האיברי - ספרד פורטוגל

· טיול עם קרוואן בסביב הים האגאי - איטליה סלובניה קרואטיה

· טיול עם קרוואן בסקנדינביה - נורווגיה שוודיה ודנמרק

· טיול עם קרוואן במזרח אירופה - פולין, הונגריה, יוון, טורקיה, רומניה, בולגריה

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול עם קרוואן משפחתי באירופה?

בעת חופשה בעם קרוואן ב, מקובל לרוב שממתחילים את טיול העם קרוואן באירופה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על העם קרוואןשעות הבוקר 00:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את העם קרוואן באירופה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק העם קרוואן המקומי לספק את העם קרוואן בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת עם קרוואן מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת העם קרוואן בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת העם קרוואן או שמתאמים דרך בנדנה עם קרוואן את את שעות החזרת העם קרוואן לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול עם קרוואן באירופה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול עם קרוואן זוגי באירופה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בעם קרוואן באירופה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם עם קרוואן באירופה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות עם קרוואן באירופה?

כן. 
אף שיש מבחר גדול של עם קרוואן להשכרה באירופה, ברוב דגמי העם קרוואן אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  עם קרוואן להשכרה באירופה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של העם קרוואן באירופה, גם אם הם "עם קרוואן אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם באירופה עם קרוואן מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (עם קרוואן-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי עם קרוואן המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול עם קרוואן באירופה

בשונה מהנהוג בטיול עם קרוואן בארצות הברית או טיול עם קרוואן קנדה, לעם קרוואן  באירופה אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול עם קרוואן לחץ כאן

מהם כבישי האגרה באירופה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול עם קרוואן באירופה?

לצפיה בהוראות נהיגת עם קרוואן להשכרה באירופה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באירופה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באירופה ובנוסף תחנת טיול עם קרוואן באירופה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - טיול עם קרוואן באירופה למשפחות

• הנהיגה בעם קרוואן באירופה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.

• תמיד כדאי להחנות את העם קרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית העם קרוואן לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול עם קרוואן למשפחה באירופה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות טיול עם קרוואן משפחתי באירופה מסוימות אין אפשרות טיול כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול עם קרוואן באירופה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול עם קרוואן באירופה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול עם קרוואן באירופה).

• דרכון

• שובר טיול עם קרוואן באירופה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול עם קרוואן משפחתי באירופה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת העם קרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול עם קרוואן משפחתי בעם קרוואן באירופה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול עם קרוואן זול באירופה

ברוב העם קרוואן נדרש להשאיר פיקדון בסך 1000-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת העם קרוואן ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לעם קרוואןאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר אירופה בעם קרוואן יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף אירופה בעם קרוואן לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת העם קרוואן?

כן, רוב תחנות אירופה בעם קרוואן דורשות להתקשר אליהן בבוקר אירופה בעם קרוואן,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות עם קרוואן באירופה? - טיול בוואן באירופה

ברוב העם קרוואן יש לך ביטוח מקיף עם 3000-1,500 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לעם קרוואן.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בעם קרוואןכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול עם קרוואן ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בטיול עם קרוואן זוגי באירופה?

בעיקרון נהיגת עם קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם העם קרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול עם קרוואן באירופה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל עם קרוואן.

אף שחלק מה עם קרוואן להשכרה באירופה ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בעם קרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  עם קרוואן אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם טיול עם קרוואן שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בעם קרוואןעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם עם קרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. עם קרוואן באירופה מותאמים וערוכים היטב לטיול עם קרוואן בחורף באירופה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול עם קרוואן בחורף באירופה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול עם קרוואן לחודש באירופה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהעם קרוואן חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש. בכל דף עם קרוואן באירופה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם העם קרוואן למקומות אסורים, הביטוח של העם קרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון עם קרוואן?

עלות חניוני עם קרוואן משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני עם קרוואן

האם עדיף קניית עם קרוואן באירופה מאשר טיול עם קרוואן באירופה ?

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית עם קרוואן לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים עם קרוואן למכירה באירופה.

ניקיון העם קרוואן בעת ההחזרה

העם קרוואן נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את העם קרוואן נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והעם קרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בעם קרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני העם קרוואן, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול עם קרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני עם קרוואן?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על עם קרוואן באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם עם קרוואן?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת טיול באירופה בעם קרוואן, באירופה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול עם קרוואן?

בעת קבלת עם קרוואן שכור באירופה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול עם קרוואן דרך בנדנה עם קרוואן? טיול עם קרוואן בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול עם קרוואן, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת עם קרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור עם קרוואן שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי עם קרוואן בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי עם קרוואןו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם טיול עם קרוואן"על הדרך" – בטיול עם קרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי העם קרוואןעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול עם קרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול עם קרוואן באירופה ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה באירופה עם טיול עם קרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

עם קרוואן טיול מאורגן בעם קרוואן באירופה. אנו מציעים טיולים מאורגנים בעם קרוואן למדינות רבות. טיול עם קרוואן מאורגן באירופה הוא בהחלט אופציה. 

טיולי עם קרוואן למשפחות באירופה מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים טיול עם קרוואן באירופה מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף לטיול מאורגן בעם קרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בעם קרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי עם קרוואן מאורגנים למשפחות נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בעם קרוואן באירופה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את העם קרוואן הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל עם קרוואן בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול עם קרוואן בטיול מאורגן באירופה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי עם קרוואן קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי עם קרוואן מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול עם קרוואן באירופה.

כדי לחבר עם קרוואן לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך העם קרוואן יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של טיול עם קרוואן באירופה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול עם קרוואן באירופה :

מחיר טיול עם קרוואן ביער השחור, טיול עם קרוואן בוינה טיול עם קרוואן בנורבגיה עם קרוואן טיול עם קרוואן בקרואטיה

טיול עם קרוואן באירופה מחיר מסלול טיול עם קרוואן באירופה קניית עם קרוואן באירופה  טיולי עם קרוואן למשפחות באירופה  בנדנה עם קרוואן באירופה  טיול עם קרוואן במינכן עם קרוואן זוגי להשכרה טיול עם קרוואן באירופה מאורגן

טיול עם קרוואן הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. באירופה המדינות בהן יש הכי הרבה טיול עם קרוואן הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול עם קרוואן אז מומלץ טיול אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול עם קרוואן באירופה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את העם קרוואןישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול עם קרוואן היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול עם קרוואן הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול עם קרוואן שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול עם קרוואן בחניוני עם קרוואןלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול עם קרוואן ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול עם קרוואן יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול עם קרוואן גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול עם קרוואן באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן טיול כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול עם קרוואן מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול עם קרוואן. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול עם קרוואן תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול עם קרוואן באירופה או טיול עם קרוואן בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול עם קרוואן באירופה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול עם קרוואן בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול עם קרוואן בניו זילנד ו טיול עם קרוואן באירופה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול עם קרוואן לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול עם קרוואן באירופה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול עם קרוואן באירופה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול עם קרוואן בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול עם קרוואן בחניון עם קרוואןלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...