השכרת קרוואן קרוואנים בטיול עם קראוונים בספרד

כמה עולה טיול עם קראוונים בספרד מחירים 

לקבלת מחיר טיול עם קראוונים בספרד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול עם קראוונים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בספרד - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול עם קראוונים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בספרד - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול עם קראוונים בספרד.

כמה עולה טיול עם קראוונים בספרד מחירים?

מחיר טיול עם קראוונים בספרד משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול עם קראוונים בספרד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול עם קראוונים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול עם קראוונים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בספרד - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול עם קראוונים בספרד ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בעם קראוונים בספרד.

השכרת קרוואן בספרד - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול עם קראוונים בספרד מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בספרד - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול עם קראוונים בספרד - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול עם קראוונים בספרד) , האם טיול ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבספרד מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם עם קראוונים בספרד לחצו כאן.

תוצאות מחיר טיול עם קראוונים בספרד מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול עם קראוונים בספרד זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את העם קראוונים לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול עם קראוונים בספרד מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת העם קראוונים ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול עם קראוונים בספרד לטיול עם החזרת העם קראוונים תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בספרד - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול עם קראוונים בספרד לטיול עם עם קראוונים מצפון לדרום בספרד התחלה בטרומסו והחזרת עם קראוונים באוסלו תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג עם קראוונים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול עם קראוונים באוסלו והחזרה בטורמסו -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול עם קראוונים בספרד לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול עם קראוונים לטיול בספרד שונה לאותו דגם עם קראוונים, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול עם קראוונים למשפחה בספרד מאוסלו לברגן תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג עם קראוונים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול עם קראוונים משפחתי בספרד בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול עם קראוונים בספרד יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול עם קראוונים בספרד

השכרת קרוואן בספרד - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת עם קראוונים ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בחלק מתחנות טיול עם קראוונים בספרד ניתן לקחת את העם קראוונים בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת עם קראוונים בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד בספרד.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת העם קראוונים בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את העם קראוונים. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול עם קראוונים בספרד בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת העם קראוונים גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו עם קראוונים באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות עם קראוונים בספרד

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול עם קראוונים בספרד לטיול עם קראוונים בספרד (אאוסלו לטרומסה) ראו :

 


השכרת קרוואן בספרד - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול עם קראוונים בספרד בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול עם קראוונים בספרד באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול עם קראוונים בספרד זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול עם קראוונים בספרד חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת עם קראוונים בספרד.

 

עלויות טיול עם קראוונים בספרד

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול עם קראוונים לטיול בספרד ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול עם קראוונים בספרד שאני רואה באתר זו עלות טיול קרואן בספרד הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול עם קראוונים בספרד?

כשמזמינים טיול עם קראוונים בספרד לטיול באתר בנדנה מקבלים את מחיר עם קראוונים בספרד במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לעם קראוונים לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול עם קראוונים בספרד בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול עם קראוונים ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של העם קראוונים בספרד בכל תחנה משפיעים על כמה עולה עם קראוונים בספרד.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 עם קראוונים פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר עם קראוונים אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה טיול עם קראוונים בספרד מחיר?

בכדי למצוא את טיול עם קראוונים בספרד מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול עם קראוונים בספרד לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול עם קראוונים בספרד מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה עם קראוונים, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול עם קראוונים הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בספרד - גמישות

 

האם מחיר טיול עם קראוונים בספרד שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול עם קראוונים בספרד?

כשמזמינים טיול עם קראוונים בספרד באתר בנדנה מקבלים את מחיר טיול עם קראוונים במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג עם קראוונים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול עם קראוונים בספרד  עלויות של חופשה בעם קראוונים בספרד כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות טיול עם קראוונים למשפחה בספרד

עלות טיול בעם קראוונים - טיול עם קראוונים בספרד לחודש - כמה עולה עם קראוונים בספרד לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות טיול קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בעם קראוונים. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול עם קראוונים בספרד לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול עם קראוונים בספרד ליום

מה כלול עם טיול עם קראוונים למשפחה בספרד?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול עם קראוונים מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת העם קראוונים וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון העם קראוונים, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את העם קראוונים

השכרת קרוואן בספרד

מידע כללי על טיול עם קראוונים בספרד למשפחה

טיול עם טיול עם קראוונים לזוג בספרד, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של נורווגיה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

טיול בעם קראוונים לעיתים רבות כולל גם מעבר עם עם קראוונים בספרד הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח נורווגיה

יעדים עיקריים של טיול עם קראוונים למשפחה בספרד - אתרי טיול עם עם קראוונים משפחתי בספרד

· טיול עם קראוונים בברצלונה

· טיול עם קראוונים במדריד

· טיול עם קראוונים במלגה

· טיול עם קראוונים בגרנדה

· טיול עם קראוונים בסן סבסטיאן

· טיול עם קראוונים בבילבאו

· טיול עם קראוונים בקורדובה

כל המידע החשוב על נורווגיה בעם קראוונים

שאלות ותשובות בנושא עלות טיול עם קראוונים בספרד :

בספרד, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני עם קראוונים והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של עם קראווניםהמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול עם קראוונים לזוג - טיול עם קראוונים זול בספרד יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בספרד. טיול עם קראוונים לזוג בספרד יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם עם קראוונים בספרד?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור נורווגיה בעם קראוונים לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית עם קראוונים.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל נורווגיה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית עם קראוונים אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית עם קראוונים באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית עם קראוונים באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית עם קראוונים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול עם קראוונים לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול עם קראוונים בספרד לזוג לעומת מסלול טיול טיול עם קראוונים בספרד עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי עם קראוונים 'קראווניסטים' שעושים טיול עם קראוונים לזוג בספרד יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול עם קראוונים בספרד למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול עם קראוונים למשפחה בספרד :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול עם קראוונים משפחתי בספרד הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי עם קראוונים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול עם קראוונים זול בספרד המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בעם קראוונים

השכרת קרוואן בספרד - מסלול

מסלול טיול עם קראוונים 

 

מאיזה גיל אפשרי טיול עם קראוונים בספרד  ?

ברובם המכריע של טיול עם קראוונים משפחתי בספרד דורשים מינימום גיל נהג 26 - 25. בחלק מהעם קראוונים נדרש גיל נהג של 21 
בכל דף פרטי עם קראוונים באתר שלנו, מצוין משקל העם קראווניםו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בספרד - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול עם קראוונים בספרד?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה בספרד פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל עם קראוונים לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות נורווגיה בעם קראוונים מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי עם קראוונים בספרד ?

המקובל לרוב טיול עם קראוונים משפחתי בספרד הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
טיול בספרד בעם קראוונים מתאפיין לרוב בעם קראוונים מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בספרד?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של נורווגיה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם עם קראוונים באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב נורווגיה בעם קראוונים

האם מותרת טיול עם קראוונים בספרד לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם עם קראוונים ממדינות נורווגיה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח נורווגיה בעם קראוונים,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בעם קראוונים בספרד עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול עם קראוונים בספרד עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול עם קראוונים בספרד עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהעם קראוונים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהעם קראוונים מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בעם קראוונים זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם העם קראוונים בספרד שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול עם קראוונים משפחתי בספרד:

· טיול עם קראוונים בספרד ברצלונה - כנסיית הסגרדה פמיליה

· טיול עם קראוונים בספרד בגרנדה - ארמון האלהמברה

· טיול עם קראוונים בספרד בקורדובה - המסגד הגדול של קורדובה

· טיול עם קראוונים בספרד במדריד - מוזיאון פראדו

· טיול עם קראוונים בספרד בפמפלונה - מירוץ השוורים

· טיול עם קראוונים בספרד בסגוביה - האקוודוקט של סגוביה

· טיול עם קראוונים בספרד באנדלוסיה - הכפרים הלבנים של אנדלוסיה

· טיול עם קראוונים בספרד בבילבאו - מוזיאון גוגנהיים

· טיול עם קראוונים בספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

· טיול עם קראוונים בספרד בסן סבסטיאן - חוף לה קונצ'ה

· טיול עם קראוונים בספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול עם קראוונים משפחתי בספרד?

בעת חופשה בעם קראוונים בעם קראוונים בספרד, מקובל לרוב שממתחילים את טיול העם קראוונים בספרד בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על העם קראוונים בשעות הבוקר 08:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את העם קראוונים בספרד כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק העם קראוונים המקומי לספק את העם קראוונים בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת עם קראוונים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת העם קראוונים בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת העם קראוונים או שמתאמים דרך בנדנה עם קראוונים את את שעות החזרת העם קראוונים לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול עם קראוונים בספרד מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול עם קראוונים זוגי בספרד מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בעם קראוונים בספרד נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם עם קראוונים בספרד אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות עם קראוונים בספרד?

כן. אך צריך לצרף רישיון נהיגה בינלאומי.
אף שיש מבחר גדול של עם קראוונים להשכרה בספרד, ברוב דגמי העם קראוונים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  עם קראוונים להשכרה בספרד המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של העם קראוונים בספרד, גם אם הם "עם קראוונים אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם בספרד עם קראוונים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (עם קראוונים-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי עם קראוונים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול עם קראוונים בספרד

בשונה מהנהוג בטיול עם קראוונים בארצות הברית או טיול עם קראוונים קנדה, לעם קראוונים  בספרד אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול עם קראוונים לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בספרד והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול עם קראוונים בספרד?

לצפיה בהוראות נהיגת עם קראוונים להשכרה בספרד- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בספרד יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בספרד ובנוסף תחנת טיול עם קראוונים בספרד תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - טיול עם קראוונים בספרד למשפחות

• הנהיגה בעם קראוונים בספרד היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת

• הכבישים  בספרד צרים אך מותאמים לנהיגה בעם קראוונים - כולל טיול בדרך הטרולים המפורסמת

• תמיד כדאי להחנות את העם קראוונים באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית העם קראוונים לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול עם קראוונים למשפחה בספרד?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות טיול עם קראוונים משפחתי בספרד מסוימות אין אפשרות טיול כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול עם קראוונים בספרד?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול עם קראוונים בספרד.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול עם קראוונים בספרד).

• דרכון

• שובר טיול עם קראוונים בספרד

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול עם קראוונים משפחתי בספרד?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת העם קראוונים, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול עם קראוונים משפחתי בעם קראוונים בספרד - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול עם קראוונים זול בספרד

ברוב העם קראוונים נדרש להשאיר פיקדון בסך 700-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת העם קראוונים ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לעם קראווניםאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר נורווגיה בעם קראוונים יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף נורווגיה בעם קראוונים לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת העם קראוונים?

כן, רוב תחנות נורווגיה בעם קראוונים דורשות להתקשר אליהן בבוקר נורווגיה בעם קראוונים,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות עם קראוונים בספרד? - טיול בוואן בספרד

ברוב העם קראוונים יש לך ביטוח מקיף עם 700-2,800 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לעם קראוונים.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בעם קראווניםכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול עם קראוונים ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בטיול עם קראוונים זוגי בספרד?

בעיקרון נהיגת עם קראוונים דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם העם קראוונים לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול עם קראוונים בספרד?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל עם קראוונים.

אף שחלק מה עם קראוונים להשכרה בספרד ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בעם קראוונים עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  עם קראוונים אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם טיול עם קראוונים שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בעם קראווניםעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם עם קראוונים לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. עם קראוונים בספרד מותאמים וערוכים היטב לטיול עם קראוונים בחורף בספרד מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול עם קראוונים בחורף בספרד לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול עם קראוונים לחודש בספרד?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהעם קראוונים חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.

בכל דף עם קראוונים בספרד אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו.

במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם העם קראוונים למקומות אסורים, הביטוח של העם קראוונים אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון עם קראוונים?

עלות חניוני עם קראוונים משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני עם קראוונים

האם עדיף קניית עם קראוונים בספרד מאשר טיול עם קראוונים בספרד ?

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית עם קראוונים לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים עם קראוונים למכירה בספרד.

ניקיון העם קראוונים בעת ההחזרה

העם קראוונים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את העם קראוונים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והעם קראוונים מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בעם קראוונים וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני העם קראוונים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול עם קראוונים.

האם יש מגבלת אורך בחניוני עם קראוונים?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על עם קראוונים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם עם קראוונים?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת טיול בספרד בעם קראוונים, בספרד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול עם קראוונים?

בעת קבלת עם קראוונים שכור בספרד בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול עם קראוונים דרך בנדנה עם קראוונים? טיול עם קראוונים בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול עם קראוונים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת עם קראוונים באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור עם קראוונים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי עם קראוונים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי עם קראווניםו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם טיול עם קראוונים"על הדרך" – בטיול עם קראוונים לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי העם קראווניםעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול עם קראוונים. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול עם קראוונים בספרד ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בספרד עם טיול עם קראוונים, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

עם קראוונים טיול מאורגן בעם קראוונים בספרד. אנו מציעים טיולים מאורגנים בעם קראוונים למדינות רבות. טיול עם קראוונים מאורגן בספרד הוא בהחלט אופציה. 

טיולי עם קראוונים למשפחות בספרד מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים טיול עם קראוונים בספרד מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף לטיול מאורגן בעם קראוונים בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בעם קראוונים מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי עם קראוונים מאורגנים למשפחות נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בעם קראוונים בספרד מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את העם קראוונים הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל עם קראוונים בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול עם קראוונים בטיול מאורגן בספרד מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי עם קראוונים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי עם קראוונים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול עם קראוונים בספרד.

כדי לחבר עם קראוונים לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך העם קראוונים יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של טיול עם קראוונים בספרד הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול עם קראוונים בספרד :

נורווגיה בעם קראוונים נורבגיה בעם קראוונים מסלול טיול עם קראוונים בחול טיול עם קראוונים בחול מחיר טיול עם קראוונים בסקנדינביה טיול עם קראוונים באירופה עם קראוונים להשכרה באירופה מחיר טיול עם קראוונים ביער השחור 

טיול עם קראוונים הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. בספרד המדינות בהן יש הכי הרבה טיול עם קראוונים הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול עם קראוונים אז מומלץ טיול אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול עם קראוונים בספרד נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את העם קראווניםישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול עם קראוונים היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול עם קראוונים הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול עם קראוונים שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול עם קראוונים בחניוני עם קראווניםלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול עם קראוונים ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול עם קראוונים יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול עם קראוונים גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול עם קראוונים באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן טיול כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול עם קראוונים מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול עם קראוונים. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול עם קראוונים תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול עם קראוונים בספרד או טיול עם קראוונים בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול עם קראוונים בספרד עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול עם קראוונים בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול עם קראוונים בניו זילנד ו טיול עם קראוונים בספרד - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול עם קראוונים לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול עם קראוונים בספרד לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול עם קראוונים בספרד – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול עם קראוונים בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול עם קראוונים בחניון עם קראווניםלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...