השכרת קרוואן קרוואנים בטיול בקרוואנים בספרד

כמה עולה טיול בקרוואנים בספרד מחירים 

לקבלת מחיר טיול בקרוואנים בספרד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול בקרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בספרד - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בספרד - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול בקרוואנים בספרד.

כמה עולה טיול בקרוואנים בספרד מחירים?

מחיר טיול בקרוואנים בספרד משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול בקרוואנים בספרד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול בקרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בספרד - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול בקרוואנים בספרד ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בבקרוואנים בספרד.

השכרת קרוואן בספרד - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול בקרוואנים בספרד מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בספרד - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול בקרוואנים בספרד - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול בקרוואנים בספרד) , האם טיול ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבספרד מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם בקרוואנים בספרד לחצו כאן.

תוצאות מחיר טיול בקרוואנים בספרד מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול בקרוואנים בספרד זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הבקרוואנים לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול בקרוואנים בספרד מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת הבקרוואנים ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואנים בספרד לטיול עם החזרת הבקרוואנים תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בספרד - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול בקרוואנים בספרד לטיול עם בקרוואנים מצפון לדרום בספרד התחלה בטרומסו והחזרת בקרוואנים באוסלו תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג בקרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואנים באוסלו והחזרה בטורמסו -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול בקרוואנים בספרד לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול בקרוואנים לטיול בספרד שונה לאותו דגם בקרוואנים, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול בקרוואנים למשפחה בספרד מאוסלו לברגן תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג בקרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואנים משפחתי בספרד בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול בקרוואנים בספרד יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול בקרוואנים בספרד

השכרת קרוואן בספרד - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת בקרוואנים ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בחלק מתחנות טיול בקרוואנים בספרד ניתן לקחת את הבקרוואנים בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת בקרוואנים בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד בספרד.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הבקרוואנים בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הבקרוואנים. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול בקרוואנים בספרד בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הבקרוואנים גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו בקרוואנים באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות בקרוואנים בספרד

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואנים בספרד לטיול בקרוואנים בספרד (אאוסלו לטרומסה) ראו :

 


השכרת קרוואן בספרד - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול בקרוואנים בספרד בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול בקרוואנים בספרד באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול בקרוואנים בספרד זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול בקרוואנים בספרד חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת בקרוואנים בספרד.

 

עלויות טיול בקרוואנים בספרד

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול בקרוואנים לטיול בספרד ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול בקרוואנים בספרד שאני רואה באתר זו עלות טיול קרואן בספרד הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקרוואנים בספרד?

כשמזמינים טיול בקרוואנים בספרד לטיול באתר בנדנה מקבלים את מחיר בקרוואנים בספרד במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לבקרוואנים לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול בקרוואנים בספרד בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול בקרוואנים ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הבקרוואנים בספרד בכל תחנה משפיעים על כמה עולה בקרוואנים בספרד.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 בקרוואנים פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר בקרוואנים אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה טיול בקרוואנים בספרד מחיר?

בכדי למצוא את טיול בקרוואנים בספרד מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול בקרוואנים בספרד לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול בקרוואנים בספרד מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה בקרוואנים, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול בקרוואנים הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בספרד - גמישות

 

האם מחיר טיול בקרוואנים בספרד שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקרוואנים בספרד?

כשמזמינים טיול בקרוואנים בספרד באתר בנדנה מקבלים את מחיר טיול בקרוואנים במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג בקרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול בקרוואנים בספרד  עלויות של חופשה בבקרוואנים בספרד כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות טיול בקרוואנים למשפחה בספרד

עלות טיול בבקרוואנים - טיול בקרוואנים בספרד לחודש - כמה עולה בקרוואנים בספרד לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות טיול קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בבקרוואנים. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול בקרוואנים בספרד לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול בקרוואנים בספרד ליום

מה כלול עם טיול בקרוואנים למשפחה בספרד?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול בקרוואנים מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הבקרוואנים וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון הבקרוואנים, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את הבקרוואנים

השכרת קרוואן בספרד

מידע כללי על טיול בקרוואנים בספרד למשפחה

טיול עם טיול בקרוואנים לזוג בספרד, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של נורווגיה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

טיול בבקרוואנים לעיתים רבות כולל גם מעבר עם בקרוואנים בספרד הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח נורווגיה

יעדים עיקריים של טיול בקרוואנים למשפחה בספרד - אתרי טיול עם בקרוואנים משפחתי בספרד

· טיול בקרוואנים בברצלונה

· טיול בקרוואנים במדריד

· טיול בקרוואנים במלגה

· טיול בקרוואנים בגרנדה

· טיול בקרוואנים בסן סבסטיאן

· טיול בקרוואנים בבילבאו

· טיול בקרוואנים בקורדובה

כל המידע החשוב על נורווגיה בבקרוואנים

שאלות ותשובות בנושא עלות טיול בקרוואנים בספרד :

בספרד, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני בקרוואנים והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של בקרוואניםהמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול בקרוואנים לזוג - טיול בקרוואנים זול בספרד יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בספרד. טיול בקרוואנים לזוג בספרד יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם בקרוואנים בספרד?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור נורווגיה בבקרוואנים לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית בקרוואנים.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל נורווגיה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית בקרוואנים אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית בקרוואנים באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית בקרוואנים באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית בקרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול בקרוואנים לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול בקרוואנים בספרד לזוג לעומת מסלול טיול טיול בקרוואנים בספרד עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי בקרוואנים 'קראווניסטים' שעושים טיול בקרוואנים לזוג בספרד יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול בקרוואנים בספרד למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול בקרוואנים למשפחה בספרד :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול בקרוואנים משפחתי בספרד הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי בקרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול בקרוואנים זול בספרד המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בבקרוואנים

השכרת קרוואן בספרד - מסלול

מסלול טיול בקרוואנים 

 

מאיזה גיל אפשרי טיול בקרוואנים בספרד  ?

ברובם המכריע של טיול בקרוואנים משפחתי בספרד דורשים מינימום גיל נהג 26 - 25. בחלק מהבקרוואנים נדרש גיל נהג של 21 
בכל דף פרטי בקרוואנים באתר שלנו, מצוין משקל הבקרוואניםו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בספרד - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול בקרוואנים בספרד?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה בספרד פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל בקרוואנים לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות נורווגיה בבקרוואנים מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי בקרוואנים בספרד ?

המקובל לרוב טיול בקרוואנים משפחתי בספרד הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
טיול בספרד בבקרוואנים מתאפיין לרוב בבקרוואנים מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בספרד?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של נורווגיה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם בקרוואנים באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב נורווגיה בבקרוואנים

האם מותרת טיול בקרוואנים בספרד לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם בקרוואנים ממדינות נורווגיה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח נורווגיה בבקרוואנים,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בבקרוואנים בספרד עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול בקרוואנים בספרד עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול בקרוואנים בספרד עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהבקרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהבקרוואנים מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בבקרוואנים זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הבקרוואנים בספרד שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול בקרוואנים משפחתי בספרד:

· טיול בקרוואנים בספרד ברצלונה - כנסיית הסגרדה פמיליה

· טיול בקרוואנים בספרד בגרנדה - ארמון האלהמברה

· טיול בקרוואנים בספרד בקורדובה - המסגד הגדול של קורדובה

· טיול בקרוואנים בספרד במדריד - מוזיאון פראדו

· טיול בקרוואנים בספרד בפמפלונה - מירוץ השוורים

· טיול בקרוואנים בספרד בסגוביה - האקוודוקט של סגוביה

· טיול בקרוואנים בספרד באנדלוסיה - הכפרים הלבנים של אנדלוסיה

· טיול בקרוואנים בספרד בבילבאו - מוזיאון גוגנהיים

· טיול בקרוואנים בספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

· טיול בקרוואנים בספרד בסן סבסטיאן - חוף לה קונצ'ה

· טיול בקרוואנים בספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול בקרוואנים משפחתי בספרד?

בעת חופשה בבקרוואנים בבקרוואנים בספרד, מקובל לרוב שממתחילים את טיול הבקרוואנים בספרד בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על הבקרוואנים בשעות הבוקר 08:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הבקרוואנים בספרד כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הבקרוואנים המקומי לספק את הבקרוואנים בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת בקרוואנים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הבקרוואנים בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הבקרוואנים או שמתאמים דרך בנדנה בקרוואנים את את שעות החזרת הבקרוואנים לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול בקרוואנים בספרד מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול בקרוואנים זוגי בספרד מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בבקרוואנים בספרד נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם בקרוואנים בספרד אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות בקרוואנים בספרד?

כן. אך צריך לצרף רישיון נהיגה בינלאומי.
אף שיש מבחר גדול של בקרוואנים להשכרה בספרד, ברוב דגמי הבקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  בקרוואנים להשכרה בספרד המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הבקרוואנים בספרד, גם אם הם "בקרוואנים אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם בספרד בקרוואנים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (בקרוואנים-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי בקרוואנים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול בקרוואנים בספרד

בשונה מהנהוג בטיול בקרוואנים בארצות הברית או טיול בקרוואנים קנדה, לבקרוואנים  בספרד אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול בקרוואנים לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בספרד והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול בקרוואנים בספרד?

לצפיה בהוראות נהיגת בקרוואנים להשכרה בספרד- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בספרד יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בספרד ובנוסף תחנת טיול בקרוואנים בספרד תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - טיול בקרוואנים בספרד למשפחות

• הנהיגה בבקרוואנים בספרד היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת

• הכבישים  בספרד צרים אך מותאמים לנהיגה בבקרוואנים - כולל טיול בדרך הטרולים המפורסמת

• תמיד כדאי להחנות את הבקרוואנים באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הבקרוואנים לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול בקרוואנים למשפחה בספרד?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות טיול בקרוואנים משפחתי בספרד מסוימות אין אפשרות טיול כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול בקרוואנים בספרד?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול בקרוואנים בספרד.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול בקרוואנים בספרד).

• דרכון

• שובר טיול בקרוואנים בספרד

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול בקרוואנים משפחתי בספרד?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הבקרוואנים, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול בקרוואנים משפחתי בבקרוואנים בספרד - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול בקרוואנים זול בספרד

ברוב הבקרוואנים נדרש להשאיר פיקדון בסך 700-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הבקרוואנים ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לבקרוואניםאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר נורווגיה בבקרוואנים יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף נורווגיה בבקרוואנים לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הבקרוואנים?

כן, רוב תחנות נורווגיה בבקרוואנים דורשות להתקשר אליהן בבוקר נורווגיה בבקרוואנים,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות בקרוואנים בספרד? - טיול בוואן בספרד

ברוב הבקרוואנים יש לך ביטוח מקיף עם 700-2,800 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לבקרוואנים.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בבקרוואניםכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול בקרוואנים ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בטיול בקרוואנים זוגי בספרד?

בעיקרון נהיגת בקרוואנים דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הבקרוואנים לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול בקרוואנים בספרד?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל בקרוואנים.

אף שחלק מה בקרוואנים להשכרה בספרד ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בבקרוואנים עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  בקרוואנים אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם טיול בקרוואנים שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בבקרוואניםעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם בקרוואנים לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. בקרוואנים בספרד מותאמים וערוכים היטב לטיול בקרוואנים בחורף בספרד מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול בקרוואנים בחורף בספרד לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול בקרוואנים לחודש בספרד?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהבקרוואנים חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.

בכל דף בקרוואנים בספרד אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו.

במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הבקרוואנים למקומות אסורים, הביטוח של הבקרוואנים אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון בקרוואנים?

עלות חניוני בקרוואנים משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני בקרוואנים

האם עדיף קניית בקרוואנים בספרד מאשר טיול בקרוואנים בספרד ?

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית בקרוואנים לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים בקרוואנים למכירה בספרד.

ניקיון הבקרוואנים בעת ההחזרה

הבקרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הבקרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והבקרוואנים מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בבקרוואנים וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הבקרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול בקרוואנים.

האם יש מגבלת אורך בחניוני בקרוואנים?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על בקרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם בקרוואנים?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת טיול בספרד בבקרוואנים, בספרד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול בקרוואנים?

בעת קבלת בקרוואנים שכור בספרד בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול בקרוואנים דרך בנדנה בקרוואנים? טיול בקרוואנים בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול בקרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת בקרוואנים באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור בקרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי בקרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי בקרוואניםו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם טיול בקרוואנים"על הדרך" – בטיול בקרוואנים לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הבקרוואניםעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול בקרוואנים. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול בקרוואנים בספרד ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בספרד עם טיול בקרוואנים, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

בקרוואנים טיול מאורגן בבקרוואנים בספרד. אנו מציעים טיולים מאורגנים בבקרוואנים למדינות רבות. טיול בקרוואנים מאורגן בספרד הוא בהחלט אופציה. 

טיולי בקרוואנים למשפחות בספרד מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים טיול בקרוואנים בספרד מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף לטיול מאורגן בבקרוואנים בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בבקרוואנים מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי בקרוואנים מאורגנים למשפחות נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בבקרוואנים בספרד מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הבקרוואנים הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל בקרוואנים בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול בקרוואנים בטיול מאורגן בספרד מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי בקרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי בקרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול בקרוואנים בספרד.

כדי לחבר בקרוואנים לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך הבקרוואנים יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של טיול בקרוואנים בספרד הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול בקרוואנים בספרד :

נורווגיה בבקרוואנים נורבגיה בבקרוואנים מסלול טיול בקרוואנים בחול טיול בקרוואנים בחול מחיר טיול בקרוואנים בסקנדינביה טיול בקרוואנים באירופה בקרוואנים להשכרה באירופה מחיר טיול בקרוואנים ביער השחור 

טיול בקרוואנים הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. בספרד המדינות בהן יש הכי הרבה טיול בקרוואנים הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול בקרוואנים אז מומלץ טיול אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול בקרוואנים בספרד נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את הבקרוואניםישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול בקרוואנים היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול בקרוואנים הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול בקרוואנים שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול בקרוואנים בחניוני בקרוואניםלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול בקרוואנים ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול בקרוואנים יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול בקרוואנים גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול בקרוואנים באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן טיול כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול בקרוואנים מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול בקרוואנים. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול בקרוואנים תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול בקרוואנים בספרד או טיול בקרוואנים בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול בקרוואנים בספרד עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול בקרוואנים בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול בקרוואנים בניו זילנד ו טיול בקרוואנים בספרד - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול בקרוואנים לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול בקרוואנים בספרד לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול בקרוואנים בספרד – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול בקרוואנים בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול בקרוואנים בחניון בקרוואניםלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...