השכרת קרוואן קרוואנים בטיול בקרוואן באירופה

כמה עולה טיול בקרוואן באירופה מחירים 

לקבלת מחיר טיול בקרוואן באירופה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול בקרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה באירופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן באוסטרליה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול בקרוואן באירופה.

כמה עולה טיול בקרוואן באירופה מחירים?

מחיר טיול בקרוואן באירופה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול בקרוואן באירופה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול בקרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן באוסטרליה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול בקרוואן באירופה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בבקרוואן באירופה.

השכרת קרוואן באוסטרליה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול בקרוואן באירופה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (ב ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן באוסטרליה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול בקרוואן באירופה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול בקרוואן באירופה) , האם טיול ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבאירופה מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם בקרוואן באירופה לחצו כאן.

תוצאות מחיר טיול בקרוואן באירופה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול בקרוואן באירופה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הבקרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול בקרוואן באירופה אינן מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת הבקרוואן ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואן באירופה לטיול עם החזרת הבקרוואן תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן באוסטרליה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול בקרוואן באירופה לטיול עם בקרוואן מחוף לחוף באירופה התחלה בלאס וגאס והחזרת בקרוואן בלוס אנג'לס תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג בקרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואן בלוס אנג'לס והחזרה בלאס וגאס -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול בקרוואן באירופה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול בקרוואן לטיול באירופה שונה לאותו דגם בקרוואן, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול בקרוואן למשפחה באירופה מניו יורק ללוס אנג'לס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג בקרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואן משפחתי באירופה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול בקרוואן באירופה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול בקרוואן באירופה

השכרת קרוואן באוסטרליה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת בקרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בחלק מתחנות טיול בקרוואן באירופה ניתן לקחת את הבקרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת בקרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד באירופה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הבקרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הבקרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול בקרוואן באירופה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הבקרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו בקרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות בקרוואן באירופה

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואן באירופה לטיול בקרוואן באירופה (איטליה לקרואטיה לדוגמה) ראו :

 


השכרת קרוואן באוסטרליה - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול בקרוואן באירופה בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול בקרוואן באירופה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול בקרוואן באירופה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול בקרוואן באירופה חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת בקרוואן באירופה.

 

עלויות טיול בקרוואן באירופה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול בקרוואן לטיול באירופה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול בקרוואן באירופה שאני רואה באתר זו עלות טיול קרואן באירופה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקרוואן באירופה?

כשמזמינים טיול בקרוואן באירופה לטיול באתר בנדנה מקבלים את מחיר בקרוואן באירופה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לבקרוואן לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול בקרוואן באירופה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול בקרוואן ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הבקרוואן באירופה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה בקרוואן באירופה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 בקרוואן פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר בקרוואן אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה טיול בקרוואן באירופה מחיר?

בכדי למצוא את טיול בקרוואן באירופה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול בקרוואן באירופה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול בקרוואן באירופה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה בקרוואן, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול בקרוואן הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן באוסטרליה - גמישות

 

האם מחיר טיול בקרוואן באירופה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקרוואן באירופה?

כשמזמינים טיול בקרוואן באירופה באתר בנדנה מקבלים את מחיר טיול בקרוואן במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג בקרוואן, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול בקרוואן באירופה  עלויות של חופשה בבקרוואן באירופה כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות טיול בקרוואן למשפחה באירופה

עלות טיול בבקרוואן - טיול בקרוואן באירופה לחודש - כמה עולה בקרוואן באירופה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות טיול קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בבקרוואן. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול בקרוואן באירופה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול בקרוואן באירופה ליום

מה כלול עם טיול בקרוואן למשפחה באירופה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול בקרוואן מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הבקרוואן וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון הבקרוואן, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את הבקרוואן

השכרת קרוואן באוסטרליה

מידע כללי על טיול בקרוואן באירופה למשפחה

טיול עם טיול בקרוואן לזוג באירופה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של אירופה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

טיול בבקרוואן לעיתים רבות כולל גם מעבר עם בקרוואן באירופה הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח אירופה

יעדים עיקריים של טיול בקרוואן למשפחה באירופה - אתרי טיול עם בקרוואן משפחתי באירופה

· טיול בקרוואן באיטליה - גארדלנד, ונציה, קומו, הרי הדולומיטים, 

· טיול בקרוואן בגרמניה- ברלין או המבורג לטיול עם בקרוואן בנורווגיה, מינכן לטיול בפארק אירופה או דרומה לקרואטיה וסלובניה, מפלי הריין, חבל הטירול, דיסלדורף לטיול בהולנד,

· טיול בקרוואן במינכן 

· טיול בקרוואן בספרד - הרי הפירינאים, חבל הבאסקים, קוסטה בראווה

· טיול בקרוואן בצרפת - דיסני לנד, פריס, הריווירה הצרפתית, נורמנדי

· טיול בקרוואן בפורטוגל - ליסבון, פארו, פורטו, חוף נזרה הגלים גבוהים בעולם 

· טיול בקרוואן בסלובניה - מפלי פליטוויצה, אגם בלאד

· טיול בקרוואן בקרואטיה - דוברובניק, ספליט

· טיול בקרוואן במזרח אירופה

· טיול בקרוואן בסקנדינביה - הפחורדים הנורווגיים, איי לופוטן, הזוהר הצפוני

כל המידע החשוב על אירופה בבקרוואן

שאלות ותשובות בנושא עלות טיול בקרוואן באירופה :

באירופה, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני בקרוואן והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של בקרוואןהמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול בקרוואן לזוג - טיול בקרוואן זול באירופה יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים באירופה. טיול בקרוואן לזוג באירופה יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם בקרוואן באירופה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור אירופה בבקרוואן לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית בקרוואן.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל אירופה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית בקרוואן אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית בקרוואן באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית בקרוואן באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית בקרוואן במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול בקרוואן לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול בקרוואן באירופה לזוג לעומת מסלול טיול טיול בקרוואן באירופה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי בקרוואן 'קראווניסטים' שעושים טיול בקרוואן לזוג באירופה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול בקרוואן באירופה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול בקרוואן למשפחה באירופה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול בקרוואן משפחתי באירופה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי בקרוואן (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול בקרוואן זול באירופה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בבקרוואן

השכרת קרוואן באוסטרליה - מסלול

מסלול טיול בקרוואן 

 

מאיזה גיל אפשרי טיול בקרוואן באירופה  ?

ברובם המכריע של טיול בקרוואן משפחתי באירופה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי בקרוואן באתר שלנו, מצוין משקל הבקרוואןו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן באוסטרליה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול בקרוואן באירופה?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה באירופה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל בקרוואן לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות אירופה בבקרוואן מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי בקרוואן באירופה ?

המקובל לרוב טיול בקרוואן משפחתי באירופה הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
טיול באירופה בבקרוואן מתאפיין לרוב בבקרוואן מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג באירופה?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של אירופה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם בקרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב אירופה בבקרוואן

האם מותרת טיול בקרוואן באירופה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם בקרוואן ממדינות אירופה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח אירופה בבקרוואן,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בבקרוואן באירופה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול בקרוואן באירופה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול בקרוואן באירופה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהבקרוואן מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהבקרוואן מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בבקרוואן זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הבקרוואן באירופה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול בקרוואן משפחתי באירופה:

· טיול בקרוואן במרכז אירופה הכולל את דרום גרמניה, שוויץ אוסטריה וצפון איטלה

· טיול בקרוואן בחצי האי האיברי - ספרד פורטוגל

· טיול בקרוואן בסביב הים האגאי - איטליה סלובניה קרואטיה

· טיול בקרוואן בסקנדינביה - נורווגיה שוודיה ודנמרק

· טיול בקרוואן במזרח אירופה - פולין, הונגריה, יוון, טורקיה, רומניה, בולגריה

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול בקרוואן משפחתי באירופה?

בעת חופשה בבקרוואן ב, מקובל לרוב שממתחילים את טיול הבקרוואן באירופה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על הבקרוואןשעות הבוקר 00:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הבקרוואן באירופה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הבקרוואן המקומי לספק את הבקרוואן בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת בקרוואן מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הבקרוואן בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הבקרוואן או שמתאמים דרך בנדנה בקרוואן את את שעות החזרת הבקרוואן לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול בקרוואן באירופה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול בקרוואן זוגי באירופה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בבקרוואן באירופה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם בקרוואן באירופה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות בקרוואן באירופה?

כן. 
אף שיש מבחר גדול של בקרוואן להשכרה באירופה, ברוב דגמי הבקרוואן אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  בקרוואן להשכרה באירופה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הבקרוואן באירופה, גם אם הם "בקרוואן אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם באירופה בקרוואן מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (בקרוואן-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי בקרוואן המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול בקרוואן באירופה

בשונה מהנהוג בטיול בקרוואן בארצות הברית או טיול בקרוואן קנדה, לבקרוואן  באירופה אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול בקרוואן לחץ כאן

מהם כבישי האגרה באירופה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול בקרוואן באירופה?

לצפיה בהוראות נהיגת בקרוואן להשכרה באירופה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באירופה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באירופה ובנוסף תחנת טיול בקרוואן באירופה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - טיול בקרוואן באירופה למשפחות

• הנהיגה בבקרוואן באירופה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.

• תמיד כדאי להחנות את הבקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הבקרוואן לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול בקרוואן למשפחה באירופה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות טיול בקרוואן משפחתי באירופה מסוימות אין אפשרות טיול כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול בקרוואן באירופה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול בקרוואן באירופה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול בקרוואן באירופה).

• דרכון

• שובר טיול בקרוואן באירופה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול בקרוואן משפחתי באירופה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הבקרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול בקרוואן משפחתי בבקרוואן באירופה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול בקרוואן זול באירופה

ברוב הבקרוואן נדרש להשאיר פיקדון בסך 1000-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הבקרוואן ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לבקרוואןאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר אירופה בבקרוואן יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף אירופה בבקרוואן לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הבקרוואן?

כן, רוב תחנות אירופה בבקרוואן דורשות להתקשר אליהן בבוקר אירופה בבקרוואן,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות בקרוואן באירופה? - טיול בוואן באירופה

ברוב הבקרוואן יש לך ביטוח מקיף עם 3000-1,500 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לבקרוואן.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בבקרוואןכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול בקרוואן ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בטיול בקרוואן זוגי באירופה?

בעיקרון נהיגת בקרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הבקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול בקרוואן באירופה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל בקרוואן.

אף שחלק מה בקרוואן להשכרה באירופה ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בבקרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  בקרוואן אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם טיול בקרוואן שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בבקרוואןעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם בקרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. בקרוואן באירופה מותאמים וערוכים היטב לטיול בקרוואן בחורף באירופה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול בקרוואן בחורף באירופה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול בקרוואן לחודש באירופה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהבקרוואן חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש. בכל דף בקרוואן באירופה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הבקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הבקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון בקרוואן?

עלות חניוני בקרוואן משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני בקרוואן

האם עדיף קניית בקרוואן באירופה מאשר טיול בקרוואן באירופה ?

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית בקרוואן לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים בקרוואן למכירה באירופה.

ניקיון הבקרוואן בעת ההחזרה

הבקרוואן נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הבקרוואן נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והבקרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בבקרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הבקרוואן, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול בקרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני בקרוואן?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על בקרוואן באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם בקרוואן?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת טיול באירופה בבקרוואן, באירופה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול בקרוואן?

בעת קבלת בקרוואן שכור באירופה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול בקרוואן דרך בנדנה בקרוואן? טיול בקרוואן בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול בקרוואן, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת בקרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור בקרוואן שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי בקרוואן בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי בקרוואןו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם טיול בקרוואן"על הדרך" – בטיול בקרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הבקרוואןעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול בקרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול בקרוואן באירופה ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה באירופה עם טיול בקרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

בקרוואן טיול מאורגן בבקרוואן באירופה. אנו מציעים טיולים מאורגנים בבקרוואן למדינות רבות. טיול בקרוואן מאורגן באירופה הוא בהחלט אופציה. 

טיולי בקרוואן למשפחות באירופה מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים טיול בקרוואן באירופה מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף לטיול מאורגן בבקרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בבקרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי בקרוואן מאורגנים למשפחות נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בבקרוואן באירופה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הבקרוואן הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל בקרוואן בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול בקרוואן בטיול מאורגן באירופה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי בקרוואן קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי בקרוואן מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול בקרוואן באירופה.

כדי לחבר בקרוואן לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך הבקרוואן יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של טיול בקרוואן באירופה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול בקרוואן באירופה :

מחיר טיול בקרוואן ביער השחור, טיול בקרוואן בוינה טיול בקרוואן בנורבגיה בקרוואן טיול בקרוואן בקרואטיה

טיול בקרוואן באירופה מחיר מסלול טיול בקרוואן באירופה קניית בקרוואן באירופה  טיולי בקרוואן למשפחות באירופה  בנדנה בקרוואן באירופה  טיול בקרוואן במינכן בקרוואן זוגי להשכרה טיול בקרוואן באירופה מאורגן

טיול בקרוואן הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. באירופה המדינות בהן יש הכי הרבה טיול בקרוואן הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול בקרוואן אז מומלץ טיול אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול בקרוואן באירופה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את הבקרוואןישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול בקרוואן היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול בקרוואן הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול בקרוואן שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול בקרוואן בחניוני בקרוואןלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול בקרוואן ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול בקרוואן יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול בקרוואן גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול בקרוואן באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן טיול כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול בקרוואן מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול בקרוואן. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול בקרוואן תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול בקרוואן באירופה או טיול בקרוואן בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול בקרוואן באירופה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול בקרוואן בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול בקרוואן בניו זילנד ו טיול בקרוואן באירופה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול בקרוואן לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול בקרוואן באירופה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול בקרוואן באירופה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול בקרוואן בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול בקרוואן בחניון בקרוואןלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...