השכרת קרוואן קרוואנים בטיול בקראוונים בספרד

כמה עולה טיול בקראוונים בספרד מחירים 

לקבלת מחיר טיול בקראוונים בספרד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול בקראוונים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בספרד - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקראוונים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בספרד - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול בקראוונים בספרד.

כמה עולה טיול בקראוונים בספרד מחירים?

מחיר טיול בקראוונים בספרד משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול בקראוונים בספרד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול בקראוונים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקראוונים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בספרד - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול בקראוונים בספרד ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בבקראוונים בספרד.

השכרת קרוואן בספרד - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול בקראוונים בספרד מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בספרד - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול בקראוונים בספרד - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול בקראוונים בספרד) , האם טיול ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבספרד מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם בקראוונים בספרד לחצו כאן.

תוצאות מחיר טיול בקראוונים בספרד מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול בקראוונים בספרד זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הבקראוונים לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול בקראוונים בספרד מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת הבקראוונים ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקראוונים בספרד לטיול עם החזרת הבקראוונים תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בספרד - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול בקראוונים בספרד לטיול עם בקראוונים מצפון לדרום בספרד התחלה בטרומסו והחזרת בקראוונים באוסלו תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג בקראוונים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקראוונים באוסלו והחזרה בטורמסו -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול בקראוונים בספרד לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול בקראוונים לטיול בספרד שונה לאותו דגם בקראוונים, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול בקראוונים למשפחה בספרד מאוסלו לברגן תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג בקראוונים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקראוונים משפחתי בספרד בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול בקראוונים בספרד יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול בקראוונים בספרד

השכרת קרוואן בספרד - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת בקראוונים ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בחלק מתחנות טיול בקראוונים בספרד ניתן לקחת את הבקראוונים בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת בקראוונים בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד בספרד.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הבקראוונים בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הבקראוונים. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול בקראוונים בספרד בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הבקראוונים גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו בקראוונים באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות בקראוונים בספרד

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקראוונים בספרד לטיול בקראוונים בספרד (אאוסלו לטרומסה) ראו :

 


השכרת קרוואן בספרד - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול בקראוונים בספרד בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול בקראוונים בספרד באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול בקראוונים בספרד זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול בקראוונים בספרד חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת בקראוונים בספרד.

 

עלויות טיול בקראוונים בספרד

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול בקראוונים לטיול בספרד ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול בקראוונים בספרד שאני רואה באתר זו עלות טיול קרואן בספרד הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקראוונים בספרד?

כשמזמינים טיול בקראוונים בספרד לטיול באתר בנדנה מקבלים את מחיר בקראוונים בספרד במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לבקראוונים לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול בקראוונים בספרד בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול בקראוונים ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הבקראוונים בספרד בכל תחנה משפיעים על כמה עולה בקראוונים בספרד.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 בקראוונים פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר בקראוונים אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה טיול בקראוונים בספרד מחיר?

בכדי למצוא את טיול בקראוונים בספרד מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול בקראוונים בספרד לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול בקראוונים בספרד מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה בקראוונים, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול בקראוונים הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בספרד - גמישות

 

האם מחיר טיול בקראוונים בספרד שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקראוונים בספרד?

כשמזמינים טיול בקראוונים בספרד באתר בנדנה מקבלים את מחיר טיול בקראוונים במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג בקראוונים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול בקראוונים בספרד  עלויות של חופשה בבקראוונים בספרד כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות טיול בקראוונים למשפחה בספרד

עלות טיול בבקראוונים - טיול בקראוונים בספרד לחודש - כמה עולה בקראוונים בספרד לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות טיול קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בבקראוונים. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול בקראוונים בספרד לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול בקראוונים בספרד ליום

מה כלול עם טיול בקראוונים למשפחה בספרד?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול בקראוונים מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הבקראוונים וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון הבקראוונים, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את הבקראוונים

השכרת קרוואן בספרד

מידע כללי על טיול בקראוונים בספרד למשפחה

טיול עם טיול בקראוונים לזוג בספרד, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של נורווגיה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

טיול בבקראוונים לעיתים רבות כולל גם מעבר עם בקראוונים בספרד הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח נורווגיה

יעדים עיקריים של טיול בקראוונים למשפחה בספרד - אתרי טיול עם בקראוונים משפחתי בספרד

· טיול בקראוונים בברצלונה

· טיול בקראוונים במדריד

· טיול בקראוונים במלגה

· טיול בקראוונים בגרנדה

· טיול בקראוונים בסן סבסטיאן

· טיול בקראוונים בבילבאו

· טיול בקראוונים בקורדובה

כל המידע החשוב על נורווגיה בבקראוונים

שאלות ותשובות בנושא עלות טיול בקראוונים בספרד :

בספרד, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני בקראוונים והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של בקראווניםהמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול בקראוונים לזוג - טיול בקראוונים זול בספרד יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בספרד. טיול בקראוונים לזוג בספרד יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם בקראוונים בספרד?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור נורווגיה בבקראוונים לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית בקראוונים.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל נורווגיה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית בקראוונים אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית בקראוונים באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית בקראוונים באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית בקראוונים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול בקראוונים לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול בקראוונים בספרד לזוג לעומת מסלול טיול טיול בקראוונים בספרד עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי בקראוונים 'קראווניסטים' שעושים טיול בקראוונים לזוג בספרד יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול בקראוונים בספרד למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול בקראוונים למשפחה בספרד :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול בקראוונים משפחתי בספרד הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי בקראוונים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול בקראוונים זול בספרד המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בבקראוונים

השכרת קרוואן בספרד - מסלול

מסלול טיול בקראוונים 

 

מאיזה גיל אפשרי טיול בקראוונים בספרד  ?

ברובם המכריע של טיול בקראוונים משפחתי בספרד דורשים מינימום גיל נהג 26 - 25. בחלק מהבקראוונים נדרש גיל נהג של 21 
בכל דף פרטי בקראוונים באתר שלנו, מצוין משקל הבקראווניםו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בספרד - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול בקראוונים בספרד?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה בספרד פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל בקראוונים לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות נורווגיה בבקראוונים מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי בקראוונים בספרד ?

המקובל לרוב טיול בקראוונים משפחתי בספרד הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
טיול בספרד בבקראוונים מתאפיין לרוב בבקראוונים מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בספרד?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של נורווגיה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם בקראוונים באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב נורווגיה בבקראוונים

האם מותרת טיול בקראוונים בספרד לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם בקראוונים ממדינות נורווגיה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח נורווגיה בבקראוונים,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בבקראוונים בספרד עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול בקראוונים בספרד עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול בקראוונים בספרד עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהבקראוונים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהבקראוונים מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בבקראוונים זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הבקראוונים בספרד שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול בקראוונים משפחתי בספרד:

· טיול בקראוונים בספרד ברצלונה - כנסיית הסגרדה פמיליה

· טיול בקראוונים בספרד בגרנדה - ארמון האלהמברה

· טיול בקראוונים בספרד בקורדובה - המסגד הגדול של קורדובה

· טיול בקראוונים בספרד במדריד - מוזיאון פראדו

· טיול בקראוונים בספרד בפמפלונה - מירוץ השוורים

· טיול בקראוונים בספרד בסגוביה - האקוודוקט של סגוביה

· טיול בקראוונים בספרד באנדלוסיה - הכפרים הלבנים של אנדלוסיה

· טיול בקראוונים בספרד בבילבאו - מוזיאון גוגנהיים

· טיול בקראוונים בספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

· טיול בקראוונים בספרד בסן סבסטיאן - חוף לה קונצ'ה

· טיול בקראוונים בספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול בקראוונים משפחתי בספרד?

בעת חופשה בבקראוונים בבקראוונים בספרד, מקובל לרוב שממתחילים את טיול הבקראוונים בספרד בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על הבקראוונים בשעות הבוקר 08:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הבקראוונים בספרד כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הבקראוונים המקומי לספק את הבקראוונים בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת בקראוונים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הבקראוונים בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הבקראוונים או שמתאמים דרך בנדנה בקראוונים את את שעות החזרת הבקראוונים לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול בקראוונים בספרד מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול בקראוונים זוגי בספרד מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בבקראוונים בספרד נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם בקראוונים בספרד אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות בקראוונים בספרד?

כן. אך צריך לצרף רישיון נהיגה בינלאומי.
אף שיש מבחר גדול של בקראוונים להשכרה בספרד, ברוב דגמי הבקראוונים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  בקראוונים להשכרה בספרד המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הבקראוונים בספרד, גם אם הם "בקראוונים אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם בספרד בקראוונים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (בקראוונים-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי בקראוונים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול בקראוונים בספרד

בשונה מהנהוג בטיול בקראוונים בארצות הברית או טיול בקראוונים קנדה, לבקראוונים  בספרד אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול בקראוונים לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בספרד והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול בקראוונים בספרד?

לצפיה בהוראות נהיגת בקראוונים להשכרה בספרד- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בספרד יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בספרד ובנוסף תחנת טיול בקראוונים בספרד תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - טיול בקראוונים בספרד למשפחות

• הנהיגה בבקראוונים בספרד היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת

• הכבישים  בספרד צרים אך מותאמים לנהיגה בבקראוונים - כולל טיול בדרך הטרולים המפורסמת

• תמיד כדאי להחנות את הבקראוונים באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הבקראוונים לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול בקראוונים למשפחה בספרד?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות טיול בקראוונים משפחתי בספרד מסוימות אין אפשרות טיול כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול בקראוונים בספרד?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול בקראוונים בספרד.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול בקראוונים בספרד).

• דרכון

• שובר טיול בקראוונים בספרד

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול בקראוונים משפחתי בספרד?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הבקראוונים, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול בקראוונים משפחתי בבקראוונים בספרד - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול בקראוונים זול בספרד

ברוב הבקראוונים נדרש להשאיר פיקדון בסך 700-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הבקראוונים ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לבקראווניםאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר נורווגיה בבקראוונים יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף נורווגיה בבקראוונים לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הבקראוונים?

כן, רוב תחנות נורווגיה בבקראוונים דורשות להתקשר אליהן בבוקר נורווגיה בבקראוונים,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות בקראוונים בספרד? - טיול בוואן בספרד

ברוב הבקראוונים יש לך ביטוח מקיף עם 700-2,800 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לבקראוונים.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בבקראווניםכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול בקראוונים ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בטיול בקראוונים זוגי בספרד?

בעיקרון נהיגת בקראוונים דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הבקראוונים לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול בקראוונים בספרד?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל בקראוונים.

אף שחלק מה בקראוונים להשכרה בספרד ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בבקראוונים עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  בקראוונים אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם טיול בקראוונים שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בבקראווניםעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם בקראוונים לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. בקראוונים בספרד מותאמים וערוכים היטב לטיול בקראוונים בחורף בספרד מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול בקראוונים בחורף בספרד לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול בקראוונים לחודש בספרד?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהבקראוונים חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.

בכל דף בקראוונים בספרד אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו.

במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הבקראוונים למקומות אסורים, הביטוח של הבקראוונים אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון בקראוונים?

עלות חניוני בקראוונים משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני בקראוונים

האם עדיף קניית בקראוונים בספרד מאשר טיול בקראוונים בספרד ?

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית בקראוונים לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים בקראוונים למכירה בספרד.

ניקיון הבקראוונים בעת ההחזרה

הבקראוונים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הבקראוונים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והבקראוונים מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בבקראוונים וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הבקראוונים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול בקראוונים.

האם יש מגבלת אורך בחניוני בקראוונים?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על בקראוונים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם בקראוונים?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת טיול בספרד בבקראוונים, בספרד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול בקראוונים?

בעת קבלת בקראוונים שכור בספרד בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול בקראוונים דרך בנדנה בקראוונים? טיול בקראוונים בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול בקראוונים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת בקראוונים באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור בקראוונים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי בקראוונים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי בקראווניםו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם טיול בקראוונים"על הדרך" – בטיול בקראוונים לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הבקראווניםעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול בקראוונים. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול בקראוונים בספרד ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בספרד עם טיול בקראוונים, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

בקראוונים טיול מאורגן בבקראוונים בספרד. אנו מציעים טיולים מאורגנים בבקראוונים למדינות רבות. טיול בקראוונים מאורגן בספרד הוא בהחלט אופציה. 

טיולי בקראוונים למשפחות בספרד מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים טיול בקראוונים בספרד מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף לטיול מאורגן בבקראוונים בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בבקראוונים מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי בקראוונים מאורגנים למשפחות נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בבקראוונים בספרד מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הבקראוונים הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל בקראוונים בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול בקראוונים בטיול מאורגן בספרד מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי בקראוונים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי בקראוונים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול בקראוונים בספרד.

כדי לחבר בקראוונים לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך הבקראוונים יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של טיול בקראוונים בספרד הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול בקראוונים בספרד :

נורווגיה בבקראוונים נורבגיה בבקראוונים מסלול טיול בקראוונים בחול טיול בקראוונים בחול מחיר טיול בקראוונים בסקנדינביה טיול בקראוונים באירופה בקראוונים להשכרה באירופה מחיר טיול בקראוונים ביער השחור 

טיול בקראוונים הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. בספרד המדינות בהן יש הכי הרבה טיול בקראוונים הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול בקראוונים אז מומלץ טיול אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול בקראוונים בספרד נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את הבקראווניםישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול בקראוונים היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול בקראוונים הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול בקראוונים שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול בקראוונים בחניוני בקראווניםלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול בקראוונים ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול בקראוונים יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול בקראוונים גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול בקראוונים באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן טיול כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול בקראוונים מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול בקראוונים. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול בקראוונים תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול בקראוונים בספרד או טיול בקראוונים בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול בקראוונים בספרד עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול בקראוונים בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול בקראוונים בניו זילנד ו טיול בקראוונים בספרד - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול בקראוונים לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול בקראוונים בספרד לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול בקראוונים בספרד – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול בקראוונים בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול בקראוונים בחניון בקראווניםלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...