Loading ...

השכרת קרוואנים בחו"ל

03-5471771
התקשרו אלינו, אנחנו מקשיבים!

אין דרך אל האושר - הדרך היא האושר
הבחירה ברכב נופש פותרת מהצורך לדאוג להשכרת רכב, תיאום והזמנת בתי מלון, הוצאות על כלכלה במסעדות והתלות בהן

           יתרונות ושימושים

        משמש לנסיעה, לינה וכלכלה בעת ובעונה אחת (סינרגיה- רב השלם מסכום חלקיו)

        בטיולים יומיים אין צורך לחזור למלון למנוחה או לחפש מסעדה לצהרים, שניהם כבר אתכם

        מותיר לכם יותר זמן בילוי והנאה במקום לעסוק במנהלות שונות

        מאפשר לשלב בין שהייה בטבע בקמפינג לבין ביקור בערים ובמרכזי תרבות

        פותח אפשרויות להכרת אנשים בעלי אותם תחומי עניין

        פותח אפשרויות להכרת אנשים בעלי אותם תחומי עניין

        מאפשר לטייל תוך כדי גילוי התרבות ואופן החיים של האוכלוסייה המקומית

       בעל אופי עממי ואינו מנוכר

        אתם בתוך הטיול ולא צופים בו רק מנקודת מבט תיירותית

         נוחיות מרבית וכל הפינוקים

        לא נדרש ניסיון מיוחד בנהיגה או רשיון נהיגה מיוחד (למעט במספר דגמים גדולים במיוחד)

        אין צורך לארוז ולפרוק מזוודות כל יום

        אין תלות בתחבורה ציבורית

        ניתן לבשל אוכל ביתי ואפשרות להזמין אורחים\שכנים

        קל יחסית לשמור על כשרות

        במרבית החניונים ישנן פעילויות מגוונות: לילדים, גיל הזהב וכו'

        ישנם חניונים בעלי אפיון מסוים כגון: גולף, טניס, דייג, מרוצי מכוניות ועוד

        החניונים ממוקמים לרוב בתוך הנוף עצמו ולא במרכזים אורבניים סמוכים

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לאלו מכם שעדיין מתלבטים וגם לאלו שכבר לא, הקדישו מספר דקות לקריאת סיפור קצר ומהנה,

מיץ פטל

 

כולנו כבר יודעים כמה מייגע לתכנן טיול. החל מהמסלול עצמו, מקומות לינה, מזון ותחבורה.
o.k כבר טסנו לחו"ל עכשיו צריך לדאוג לבתי המלון, להגיע אליהם רק בשעות הצהרים ולפנות את החדר בשעות הבוקר. לפרוק ולארוז מחדש את המזוודות, להעמיס אותן לרכב או להיטלטל עימם לתחנת אוטובוס\ רכבת/ שכרתם רכב? הגעתם לשפת המצוק בגרנד קניון ועכשיו כל מה שמתחשק לכם זה לתפוס סייסטה קלה או פשוט לשבת עם כוס קפה ולצפות בשקיעה המהממת.
ובכן, אפשר כמובן לסחוב איתכם את הגזיה מהמילואים ואת הצידנית של הים עם סנדוויצ'ים ועגבנייה.
אך אפשר גם אחרת!
להגיע לשפת המצוק להחנות את הקראוון כך שהנוף המדהים ישקף אל חלון המיטה שלכם, כוס הקפה, בדיוק זה שאתם אוהבים ורגילים אליו מהבית, ליד המיטה ומהזווית הזו החיים נראים אחרת.
נמשיך הלאה, נסעתם היום כבר כמה שעות וכבר שעת צהרים. אוף, מה הייתם נותנים עכשיו כדי להתרווח במיטה ולפשוט אברים בנוחיות? אבל אין ברירה עליכם להצטופף בכסא הצר של המכונית, מפוארת ככל שתהיה זה פשוט לא זה. במקום זאת אפשר לטפס אחורה במעלה הרכב להתרווח במיטה ופשוט להוולד מחדש.
רוצים עוד?
ובכן בדרך הטבע בדרך כלל אינכם לבד. אלוהים ברך אתכם בילדים ולהם כידוע יש חיים משלהם. השוקו בבוקר, השניצל של אמא בצהרים, הצעצוע האהוב, המזכרות מדיסנילנד ועוד אין ספור "חפצים חיוניים" שהרי אי אפשר בלעדיהם. נסו לדמיין את כל זה במושב האחורי של הרכב. רגע, זה עדיין לא נגמר, הריח לא מותיר מקום לספק. הקטנצ'יק "עשה" אין ברירה חייבים לעצור ולהחליף חיתול. בזהירות מניחים את העולל על מכסה המנוע של המכונית, כמובן לאחר שרופד בשמיכה עם הדובי שבלעדיה אי אפשר, נוברים בבגז' ומוציאים חיתול ומגבונים לחים. ההתקפה מקבלת משנה תוקף כאשר יורש העצר השני מכריז בקול תקיף -
 אבא! תקנה לי קולה!
לא עכשיו חמודי, אין לנו זמן להתעכב, אנחנו צריכים להגיע .
אך הנסיך מתבצר -
אבא! אני מת מצמא! ודמעות נקוות בזווית עיניו.
נו טוב אין ברירה גם לו מגיע ליהנות מהטיול בדרכו שלו. אבל לעזאזל איפה נמצא כאן קיוסק לקנות קולה. הנהיות והיבבות החרישיות שבוקעות מהמושב האחורי מאלצות אתכם לרדת מהכביש המהיר לעיירה בצד הדרך. והנה אכן מתגלה שם הקיוסק המיוחל. קולה יש שם כמובן, אבל פתאום גם העולל צמא.
"פיץ מטל" הוא קורא ברון
חמודי, מאמי, אין כאן מיץ פטל, אולי תפוזים ?
"פיץ מטל" הוא תובע בנחישות
אבל אין, אולי תבחר משהו אחר ?
לא רוצה! הוא נעלב. עכשיו אתם כבר ממש "בעצבים גבוהים"
יודע מה ? כשנגיע למלון נקנה מיץ פטל, בסדר ?
טוב, נאות הקטן להתפשר, אבל גם ממתק - הוא מעלה את הדרישה.
בסדרררררר, גם ממתק, רק שתהייה מבסוט.
ביזע ומאמץ הגעתם לבית המלון. עכשיו תרשמו, תעלו מזוודות, תפרקו, וכמובן לך תחפש מיץ פטל. אם היה לי מקרר ברכב הכל היה נפתר בקלות אתה ממלמל לעצמך תוך צעידה נמרצת לסופרמרקט המקומי. בערב לאחר שהקטנים נרדמו אתה עושה חשבון  ומגלה שבמחיר של הקולה, הפטל (שכמובן רוב הבקבוק נזרק למחרת) והמזון המהיר שאכלתם בדרך עלו לכם כמו שבוע של אוכל בבית. נו מילא, אנחנו בטיול לא?
למחרת אותו סיפור. מזוודות, צ'ק אאוט מהמלון וכו'. בצהרי היום אתה קורא בשמחה -
ילדים רוצים בורגר?
אוף, שוב בורגר! רוטנים המלאכים.
ואז מכוון בלתי צפוי מגיחה לה מהלומה נוספת.
מושמוש, אתה יודע שכבר שבוע הילדים  לא אכלו פירות וירקות, מעירה זוגתך האהובה. המקרר, הו המקרר, אתה מריץ במוחך מחשבות, הוא היה פותר לי הכל. אין מה לעשות פושפוש אנחנו הרי בטיול, לא?
טיול, טיול, ממשיכה האהובה, אז מה אתה רוצה שהקטנים יחלו בצפדינה?
טוב, אתה נכנע, ניכנס למסעדה צימחונית.
אתם משוטטים כבר שעה בעיר בלתי מוכרת רק כדי למצוא מסעדה צימחונית. בשביל הבריאות של הילדים עושים הכל. משלא מצאתם שלט של צימחונית אתם נפנים לשאול בעצת אזרח מקומי. הסברו מייגע ואתה מהרהר בינך לבין עצמך: "למה הוא שולח אותי כל כך רחוק? אין משהו יותר קרוב? בטח הוא שולח אותנו למסעדה של בן דוד שלו שממילא לא כל כך הולך לו במסעדה, אז למה לא לעזור לו אם אפשר".
טוב, מצאתם, נכנסתם, אכלתם, עכשיו החשבון. אוי החשבון. "למה לא קראתי את האותיות הקטנות שעל השלט בכניסה?"  עכשיו החשבון מבהיר לך ללא כל ספק, שמדובר במסעדה מיוחדת לצמחוניים שאוכלים רק ירקות שגודלו בתנאי מעבדה בחממות מיוחדות באנטרטיקה. לא זו אף זו שהקינוחים הם פרוייקט ניסיוני של נאס"א כדי להתאימם לטייסי החלליות. כן, החשבון מסביר זאת ללא אותיות קטנות.
למחרת למרבה הרון, אתם עומדים לפגוש זוג חברים שגם הם מטיילים באותו איזור בדיוק. כמובן שאתם נרגשים לקראת הרעיון שלילדים יהיו חברים בני גילם. הפגישה מלאת שמחה והתרגשות. החברים מתאימים לנו בדיוק, אתה אומר לאשתך. את עובדת איתה במשרד ואני משרת איתו במילואים. והילדים- כמו כפפה ליד, ממש חברים מאז שנולדו. בערב אתם יוצאים למסעדה והאווירה נהדרת. מעלים זיכרונות, מרכלים צוחקים ופתאום מכה בך ההכרה שבדיוק מה שמתחשק לך לעשות עכשיו זה לשבת בחוץ באוויר הפתוח ליד מדורה ולהמשיך לפטפט וללהג עד אור הבוקר.
אך הדבר רחוק ממך כמרחק שמיטה מהר סיני. אתם ברובע סואן של עיר גדולה וכאן לא עושים מדורות חביבי!!
 בחוסר רצון בולט אתם נפרדים מהחברים האהובים לשנת הלילה שהם כמובן מתאכסנים בבית מלון בקצה השני של העיר. למחרת אתם נוסעים יחדיו לבקר באיזה נשיונל מונומנט וכל כמה זמן עוצרים ומדברים דרך החלונות. לא רחוק ממקום הביקור אתם רואה דבר שראיתם כבר המון פעמים בדרך.
מעולם לא הקדשת לכך מחשבה מעמיקה אבל בחלומות הסמויים תמיד רצית "לעשות את זה". דמיינת את המשפחה יושבים בקרוואן וגולשים ברכות במדרון אל מול שדות מוריקים המשתרעים עד האופק.
ממש מולכם בפאתי המונומנט עמד לו מוטורהום לצידו פרושה סככה המצלה מהשמש הקופחת. מרחוק קשה להבחין אך כשמתקרבים מבחינים בטיפות המים הזערוריות המטפטפות להן מצינור הניקוז של המזגן. ניתן גם להבחין כי נערכת שם הילולה כדת וכדין. תקרובת ושתייה מוגשות כיד המלך והשמחה רבה החברה האלה חיים נכון אתם מהרהרים בנכם לבין עצמכם אם כבר חופש אז חופש עד הסוף.
בטח הם מיליונרים, מעיר מישהו.
אתם ממשיכים בטיול שלכם אבל המחשבות על היתרונות העצומים הטמונים ברכב נופש שכזה לא מרפות. בזמן הנהיגה חזרה הילדים נרדמו בישיבה מאחור ואתם, בשקט, כל אחד לעצמו, לא מפסיקים לחשוב על מה שראיתם.
תוך כדי הנסיעה אתם מתחילים להבחין בעוד מוטורהום ועוד אחד ועוד אחד, המסקנה היא בלתי נמנעת. אפשר לעשות איתו כל מה שעושים עם רכב רגיל בטיול רגיל
אבללל!!!! כשרוצים, אפשר לחנות אתו בפארקים ולעשות קמפינג, אפשר לישון בו, להכין אוכל ביתי, לא צריך לארוז ולפרוק מזוודות, כל יום ובכלל אפשר להחזיק במקרר "מיץ פטל"

 

חזרה לדף הבית                          אודותינו               מדוע בנדנה?               שאלות ותשובות                 קישורים מומלצים  


השכרת קרוואן בחו"ל

טיול עם קרוואן בחו"ל הוא הדרך הבטוחה והמהנה ביותר. טיול קרוואנים בחו"ל מאפשר לחוש את טבע ולא רק לצפות בו מבעד לחלון. טיולי קרוואנים בחו"ל מתקיימים בכל היבשות: בצפון אמריקה השכרת קרוואנים בארה"ב או השכרת קרוואנים בקנדה, השכרת קראוונים בחו"ל באירופה מתקיימת בכל המדינות ללא יוצא מן הכלל כולל מזרח אירופה.  כמובן שגם טיול קרוואנים באוסטרליה או חופשה בקרוואן בניו זילנד תופסות מקום מכובד בשוק קרוואנים להשכרה בחו"ל.

השכרת קראוון בחו"ל אפשרית גם בדרום אפריקה, וגם יש טיול קרוואן בחו"ל מאורגן, או יותר נכון לקרוא לו טיול בקרוואנים בחו"ל קבוצתי.  חופשה בקרוואן בחו"ל עם ילדים שזה בעצם אומר שזה טיול עם קרוואנים בחו"ל עם ילדים. אז אם אתם מחפשים לשכור קרוואן בחו"ל כל שעליכם לעשות הוא להזין בשורת החיפוש של שכירת קרוואן בחו"ל את יעד היציאה, תאריכים, ולקבל את תוצאות המשתלמות ביותר עבור קראוון להשכרה בחו"ל.

כמה עולה קרוואן בחו"ל? התשובה תלויה במשתנים כגון: מתי מבצעים הזמנת חופשה בקרוואנים להשכרה בחו"ל, מה מועדי הטיול כלומר למתי רוצים לעשות טיול עם קרוואן בחו"ל, בסוגים השונים של קראוונים בחו"ל וכן בשנת המודל של  קראוון בחו"ל.

כשאומרים קרוואן בחו"ל בעצם מתכוונים למספר ביטויים נפוצים: יש השכרת מוטורהום בחו"ל, יש השכרת קמפרוואן בחו"ל ויש לשכור קראוון בחו"ל עם א' לפני הווים ויש אחרים שדווקא מחפשים לדעת מה עלות קרוואנים בחו"ל.  אז אם אתם מחפשים להשכיר קרוואן בחו"ל או להשכיר קרוואנים בחו"ל ראשית חפשו את האפשרויות של שכירת קרוואנים בחו"ל באתר שלו.  

חו"ל בקרוואן

השכרת קרוואן בארה"ב

בין שאתם מתכננים טיול קרוואן בארצות הברית, בחוף המזרחי של ארצות או בחוף המערבי, או טיול עם קרוואנים בארה ב עם ילדים, אתם נכונים לחוויית טיול עם קרוואן בארה"ב מיוחדת ומרגשת. אפשר גם לצאת לטיול מאורגן כלומר השכרת קראוון בארה"ב מאורגן. חופשה עם קרוואן בארצות הברית נמצאת ב"סל המשאלות" של רוב הישראלים שמחפשים טיול משפחות עם קראוון בארה"ב, לכן טיולי משפחות בקרוואנים בארצות הברית כל כך נפוצים. חופשה עם קראוון בארה"ב, בצירוף העובדה של חופשה עם ילדים בקרוואן שכור בארה"ב תיתן לכם זיכרון משפחתי של חויה בלתי נשכחת. זיכרונות  טיול קרוואנים בארה"ב ינצרו בלבכם לשנים רבות.
כדי לראות כמה עולה קרוואן להשכרה בארצות הברית, כל שעליכם לעשות הוא למלא בשורת החיפוש מעלה, את עיר ההתחלה ממנת תרצו לצאת אל טיול קראוונים בארה"ב, עיר הסיום – היעד בו תרצו להחזיר את הרכב קראוון להשכרה בארה"ב תאריכי טיול עם קרוואנים בארצות הברית ולבצע חיפוש. תוצאות החיפוש יציגו לפניכם את כל האפשרויות המשתלמות ביותר של קרוואנים להשכרה בארה"ב. כעת, מה שנותר הוא לבחור מבין כל האפשרויות של  קראוונים להשכרה בארה"ב את העסקה המשתלמת לכם ביותר של שכירת קרוואן בארה"ב ותוכלו לדעת ולתכנן מראש את מחיר עלות השכרת קרוואן ארה ב.

בארה"ב מקובל מאוד לקרוא לקרוואנים מוטורהום, כך שאם תחפשו מוטורהום להשכרה בארה"ב  או השכרת מוטורהום בארה"ב טיול קרוואנים למשפחות עם הילדים האמריקאים יבינו אתכם.

לצפייה באפשרויות השכרת קרוואן בארה"ב לחצו כאן

ארה"ב בקרוואן, קרוואן בארה ב, מסלול טיול קרוואנים בארה"ב לזוג

 

השכרת קרוואן בקנדה

טיולי קרוואנים בקנדה מתחלקים בעיקר לשני הצדדים של קנדה. בשניהם יש קרוואנים להשכרה בקנדה. בצד המזרחי של קנדה יש קראוונים להשכרה בקנדה בעיקר בערים טורונטו, ויש גם השכרת קראוון בקנדה במונטריאול או הליפקס, עושים טיול עם קרוואנים בקנדה כדי לראות את השלכת המהממת, או לעשות טיול בקרוואן בקנדה בחצי האי נובה סקוטיה. חופשה עם קרוואן בקנדה עם ילדים יכולה גם להיות שכירת קרוואן בקנדה – בעיר טורונטו והחזרת הרכב, קרוואן להשכרה בקנדה בהליפקס, או להיפך בכיוון הנגדי.

טיול קרוואנים במערב קנדה, מומלץ לעשות טיול עם קרוואן בקנדה בהרי הרוקיס. זהו אחד האזורים הפופולריים ביותר לעשות טיול בקרוואנים בקנדה עם ילדים.

חופשה עם קראוון בקנדה מאוד מאוד נפוצה ואנשים מכל העולם באים כדי לעשות טיולי בקרוואנים בקנדה, גם מזרח קנדה וגם מערב קנדה.

עלות השכרת קראוון בקנדה משתנה בהתאם להיצע וביקוש ולכן גם מחיר השכרת קרוואנים בקנדה אינו קבוע. כדי לקבל את עלות השכרת קרוואן בקנדה בצורה מדויקת, יש להזין בשורת החיפוש למעלה את הנתונים: מאיזו עיר תרצו לשכור קראוון בקנדה (כיוון שיש הרבה ערים בהם יש קרוואנים להשכרה בקנדה), באיזו עיר להחזיר – שוב, יש אפשרויות רבות לעשות טיול קרוואנים בקנדה כמעט מכל עיר ולהחזיר בכל עיר.

השכרת קרוואן בקנדה פופולרית ביותר בגלל הנופים המרהיבים, והתשתיות המתאימות במיוחד עבור טיול משפחות בקרוואן בקנדה

לקבלת כל המידע על שכירת מוטורהום בקנדה או השכרת מוטורהום בקנדה עבור חופשה בקרוואן בקנדה לחצו כאן

קנדה בקרוואן

 

השכרת קרוואן באירופה

משפחות ישראליות רבות כבר יצאו וחוו טיול קרוואנים באירופה. הקירבה הגיאוגרפית לישראל וזמינות הטיסות מאפשרות לעשות טיול עם קרוואן באירופה פעמים רבות, כל פעם ניתן לבחור יעד אחר ולעשות הרבה פעמים טיול בקרוואנים באירופה.

כך שמשפחות רבות מאוד עושות הרבה פעמים טיול עם קרוואנים באירופה.

השכרת קרוואן באירופה אפשרית למעשה בכל מדינה בה מוצעים קרוואנים להשכרה באירופה. באופן מסורתי, גרמניה ואיטליה הן יעדים פופולריים מאוד להתחיל חופשה בקרוואן באירופה עם ילדים, אבל גם צרפת, ספרד, פורטוגל והולנד הן יעדים מבוקשים עבור השכרת קראוונים באירופה.

עלות השכרת קרוואן באירופה משתנה בהתאם לארץ ממנה רוצים להתחיל חופשה בקרוואן באירופה עם ילדים. לעיתים טועים לחשוב שבשביל להשיג מחיר השכרת קרוואנים באירופה זול יותר, כדאי להתחיל במדינה שבה מחיר השכרת קרוואן באירופה זול יותר ואז לנסוע למרחק גדול עד ליעדי טיולי קרוואנים באירופה.

עלות טיול קרוואן באירופה למשפחות עם ילדים או השכרת קרוואן באירופה לזוג לרוב יוצאת זולה יותר מאשר בצורת טיול משפחות אחרת. שכירת קראוון באירופה מאפשרת לממש טיול קראוון באירופה במחיר סביר. עם קרוואן להשכרה באירופה ניתן לטייל בכל רחבי האיחוד האירופי ללא בעיה.

כדי לקבל תמונה אמיתית כמה עולה השכרת קרוואן באירופה, יש להזין את הנתונים בשורת החיפוש בראש האתר ואז תדעו כמה עולה שכירת קרוואן באירופה

חופשה בקרוואן באירופה נפוצה מאוד ליער השחור במסגרת טיול בקראוון באירופה, וכמובן שיש גם אפשרות להצטרף אל טיול מאורגן קרוואנים למשפחות באירופה. טיול קבוצתי בקרוואן באירופה הפך להיט בשנים האחרונות והביקוש של שכירת קרוואנים באירופה עם ילדים במסגרת טיול קרוואן קבוצתי עולה משנה לשנה

כשהחלטתם על השכרת מוטורהום באירופה, קל מאוד למצוא חניונים עבור  מוטורהום להשכרה באירופה או אפילו אם החלטתם על השכרת קמפרוואן באירופה שמתאים לרוב לזוג כדי לצאת לטיול משתלם לשכור קרוואן באירופה מחיר שעובר בתוך ערים רבות.

שכירת קראוונים

 

השכרת קרוואן באוסטרליה  קרוואנים באוסטרליה

טיול קרוואנים באוסטרליה הוא מחזה נפוץ. היכן שלא תביטו סביבכם תוכלו לראות משפחה או זוג שעושה טיול בקרוואן באוסטרליה.

קרוואנים באוסטרליה יש כמעט בכל עיר ראשית ממנה תוכלו לשכור קרוואן באוסטרליה. חופשה בקרוואן באוסטרליה מתחלקת לשלושה אזורי טיול עיקריים. השכרת קרוואנים במזרח אוסטרליה – סידני, מלבורן, קירנס, בריזבן וכולל גם את דרווין ואדלייד, השכרת קרוואנים במערב אוסטרליה, פרת', ברום, ובמרכז תוכלו לשכור קרוואן באוסטרליה בעיר אליס ספרינגס.

 חופשה בקרוואן באוסטרליה עם ילדים יכולה להיות בשבילכם טיול קרוואנים באוסטרליה מזכרת בלתי נשכחת בהווי המשפחה עם ילדים.

שכירת קרוואן באוסטרליה לזוג: באוסטרליה המון זוגות מטיילים ולכן תוכלו למצוא באתר שלנו המוני קמפרוואן להשכרה באוסטרליה.

טיול קרוואנים באוסטרליה מחוף לחוף לרוב נעשים בקרוואנים 4X4 כיוון שיש מקומות שלא ניתן לנסוע בהם באמצעות טיול עם קרוואן באוסטרליה 2X4.   רבים מאלו ששוקלים השכרת קראוון באוסטרליה מתכננים לעשות "דילוגים" כלומר טיול בקרוואנים באוסטרליה – כל פעם ביעד אחר – עושים טיול בקרוואן באוסטרליה במזרח, אחר כך טסים למערב, עושים טיול קראוונים באוסטרליה במערב ואלו שממש עושים טיול במוטורהום באוסטרליה בצורה מקיפה טסים או נוסעים גם למרכז היבשת ועושים טיול בקרוואן באוסטרליה המרכזית – אליס ספרינגס והאזור.

טיול קרוואנים באוסטרליה עם ילדים: ברוב תחנות השכרת קראוונים באוסטרליה תמצאו קרוואנים להשכרה באוסטרליה המתאימים לילדים. בחלקם של  קראוונים להשכרה באוסטרליה עם ילדים יש הגבלת גיל מינימום בגלל החוקים המקומיים לבטיחות נסיעה של ילדים קטנים בעת חופשה עם קרוואנים באוסטרליה.

בעת השכרת קמפרוואן באוסטרליה עם ילדים, יש לשים לב כי לרוב אסור למקם כיסא תינוק במושב הקדמי האמצעי ולכן כדאי לשכור קרוואנים באוסטרליה המתאימים לביצוע טיול קראוונים באוסטרליה עם ילדים

כדי לדעת כמה עולה לשכור קרוואן באוסטרליה צריך להזין את הפרטים בשורת החיפוש. כיוון שכמו במדינות אחרות, עלות השכרת קרוואן באוסטרליה תלויה בזמינות, בעונה בה רוצים לעשות חופשה בקראוונים באוסטרליה, בסוג של קרוואן להשכרה באוסטרליה. רק לאחר שהזנתם את התאריכים והיעדים תוכלו לקבל מחיר השכרת קרוואן באוסטרליה באופן מדוייק.

אוסטרליה בקרוואן

השכרת קרוואן בניו זילנד

לשכור קרוואן בניו זילנד זו הדרך המומלצת ביותר לעשות טיול בקרוואן בניו זילנד. אפשר להשכיר קרוואן בניו זילנד לזוג או בעבור משפחה השכרת קראוונים בניו זילנד עם ילדים. טיול בקראוון בניו זילנד מאפשר לטייל בקרוואן באי הצפוני ניו זילנד או בקמפר באי הדרומי ניו זילנד או לשלב ולעבור בין האי הצפוני לאי הדרומי במסגרת חופשה בקרוואן בניו זילנד.

עיקר תחנות השכרת קרוואן בניו זילנד נמצאות באוקלנד באי הצפוני ובקריסטצ'רץ באי הדרומי. אבל ישנן גם תחנות  השכרת קראוון בניו זילנד בעיר קווינסטאון וגם בוולינגטון. כך שתוכלו לעשות טיול קראוונים בניו זילנד בכל אחת מארבעת הערים. חופשה בקראוון בניו זילנד בשמורות הטבע המדהימות, בחופים עוצרי הנשימה, בין שמדובר על השכרת קמפרוואן בניו זילנד לעשות טיול קמפרוואן בניו זילנד או שמדובר על השכרת מוטורהום בניו זילנד לשם טיול במוטורהום בניו זילנד, ישאיר בפיכם טעם של עוד.

אז כמה עולה להשכיר קרוואן בניו זילנד? כדי לדעת את התשובה יש להזין את הפרטים בשורת החיפוש למעלה באתר שלנו, ולקבל את כל האפשרויות כולל עלות שכירת קרוואן בניו זילנד.

ניו זילנד מאוד ידידותית לילדים ולכן בהרבה קרוואנים להשכרה בניו זילנד עם ילדים יש התקן מיוחד לחיבור כיסא בטיחות לילדים. במדינה אקזוטית כמו ניו זילנד טבעי שיש הרבה טיול קרוואנים בניו זילנד ויש הרבה משפחות שעושות חופשה בקרוואנים בניו זילנד.

שכירת קרוואן בניו זילנד לזוג, או שכירת קרוואנים בניו זילנד למשפחה תלויה בהרכב המשפחתי, במשך הטיול ובכיוון – מהאי הצפוני לאי הדרומי או להיפך משפיעים על מחיר השכרת קרוואן בניו זילנד.  

כדי לעבור עם קרוואן להשכרה בניו זילנד מהאי הדרומי לאי הצפוני, יש לקחת מעבורת. ולכן לפני שמתחילים את טיול קראוון בניו זילנד יש לברר מה שעות ההפלגה במעבורת

נופי הטבע, ההרים והילידים המאורים הופכים אותה לכל כך אטרקטיבית לעשות טיולי קראוונים בניו זילנד

המגוון הגדול של קרוואנים להשכרה בניו זילנד, בין שמדובר על קרוואן להשכרה בניו זילנד או שמדובר קמפרוואן להשכרה בניו זילנד, מאפשרת לכם למצוא את הדבר המתאים לכם ביותר קראוון להשכרה בניו זילנד או יותר מאחד – קראוונים להשכרה בניו זילנד,

ניו זילנד בקרוואן

השכרת קרוואן בנורווגיה   השכרת קרוואן בספרד

חיפושים נפוצים: קרוואן להשכרה | טיול קרוואנים | טיול קראוונים ליער השחור | טיול קרוואנים באירופה עם ילדים | קרוואן נייד להשכרה | כמה עולה טיול קרוואנים בארצות הברית | השכרת קרוואן מחיר | טיולי קרוואנים למשפחות | קרוואנים לטיולים | טיול קראוונים מאורגן | קרוואן נייד לטיולים | טיול באירופה עם רכב | חופשה בקרוואן | טיול בקראוונים

השכרת קרוואן באירופה
השכרת קרוואן בגרמניה: מינכן | פרנקפורט | דיסלדורף | ברלין | המבורג | שטוטגרט | השכרת קרוואן באיטליהמילנורומאורונה | ונציה | פירנצה | טורינו | נאפולי | סיציליה | השכרת קרוואן בספרדברצלונהמדרידמלגהולנסיהגירונה | סביליה | בילבאו | השכרת קרוואן בצרפתפריזמרסייניס | אנסי | טולוז | ליון | לימוז' | רואן | השכרת קרוואן בהולנדאמסטרדם | איינדהובן | רוטרדם | השכרת קרוואן בדנמרקקופנהגן | השכרת קרוואן בנורבגיהאוסלו | טרונדהיים | טרומסה | סטוונגרהשכרת קרוואן בפינלנדהלסינקי | רובניאמי | השכרת קרוואן בשבדיהשטוקהולם | מאלמו | השכרת קרוואן באיסלנדרייקיאוויק | השכרת קרוואן בפורטוגלליסבון | פורטו | פארוהשכרת קרוואן בשוויץציריך | ג'נבה | בזל | השכרת קרוואן בהונגריהבודפשט | השכרת קרוואן באוסטריהוינה | גרץ | השכרת קרוואן בקרואטיהדוברובניק | זאגרב | זאדאר | ספליט | השכרת קרוואן בסלובניהלובליאנה | מריבור | השכרת קרוואן בפוליןורשה | השכרת קרוואן באירלנדדבלין | השכרת קרוואן באנגליהלונדון | בירמינגהם | מנצ'סטרהשכרת קרוואן בסקוטלנדאדינבורו | השכרת קרוואן באסטוניהטלין | השכרת קרוואן בתורכיהאיסטנבול | אנטליה | איזמיר | אנקרה | בודרום | דלמן | השכרת קרוואן ברומניהבוקרשט | השכרת קרוואנים בלטביה: ריגה


השכרת קרוואן במרוקו: מרקש | אגאדיר | אסואירה | ורזאזאת | טנג'יר | פאס | קזבלנקה | רבאט

השכרת קרוואן בארה"ב
השכרת קרוואן בקליפורניהלוס אנג'לס | סן פרנסיסקו | סן דייגו | השכרת קרוואן בנוואדהלאס וגאס | השכרת קרוואן בוושינגטוןסיאטל | השכרת קרוואן בפלורידהמיאמיאורלנדו | השכרת קרוואן בניו יורקניו ג'רזי | השכרת קרוואן בקולורדודנבר | השכרת קרוואן באריזונהפיניקס | השכרת קרוואן ביוטהסולט לייק סיטי | השכרת קרוואן בג'ורג'יהאטלנטה | השכרת קרוואן באילינוישיקגו


השכרת קרוואן בקנדה: ונקובר | קלגרי | טורונטו | מונטריאול | הליפקס 

השכרת קרוואן באוסטרליה: סידנימלבורן | בריסבןקרנס | דרווין | אליס ספרינגס | פרת' | ברום | אדלייד

השכרת קרוואן בניו זילנד: אוקלנד | קריסטצ'רץ'
 | קווינסטאון

השכרת קרוואן ביפן: טוקיו | אוסקה


השכרת קרוואן בדרום אפריקה: יוהנסבורג | קייפטאון | ווינדהוק (נמיביה)