השכרת קרוואן קרוואנים באירופה

רוצה לקבל מחיר השכרת קרוואן באירופה ? 

כיום כבר לא צריך להתקשר, לבקש הצעות מחיר, לקבל דפים, לשלוח דפים, ואז לשאול שוב, "כמה יעלה לי אם אצא יומיים לפני המועד? וכמה יעלה לי אם אחליף יעד ?"

וחולפים כמה ימים והמחיר כבר השתנה ואינו עדכני, ושוב צריך הצעת מחיר ושוב דפים.....וכמה וכמה וכמה, אוףףףף. התעייפתי.

כיום כבר לא צריך להתאמץ, כי הכל אונליין.
אז קדימה, תתחילו לתכנן את הטיול שלכם עם קרוואן באירופה בזה הרגע. 

 

לקבלת מחיר קרוואן באירופה בשניות, אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה אירופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת השכרת קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות השכרת קראוון באירופה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בקראוון באירופה.
לצפייה איך לעשות חיפוש השכרת קרוואן באירופה לטיול מחוף לחוף ראו דוגמה:
השכרת קרוואנים בארה"ב

כל המידע החשוב על אירופה בקרוואן

כמה עולה לשכור קרוואן באירופה?

תוצאות מחיר השכרת קרוואן באירופה מסודרים ההמחיר הזול למחיר היקר יותר.
הפרמטרים העיקריים המשפיעים ביותר על עלות השכרת קראוונים באירופה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (באירופה ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר (הכיסוי המקסימלי האפשרי בהשכרת קראוון באירופה), האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.
בעת השכרת קרוואן בארצות הברית צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. השכרת קרוואנים בארצות הברית אינה כוללת מיילג' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת טיול בקרוואן בארצות הברית.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עם קראוון באירופה לחצו כאן.
האם יש הבדל מחיר שכירת קרוואן באירופה בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר שכירת קרוואנים באירופה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין קרוואנים להשכרה באירופה. 

טיול קרוואנים בארצות הברית יכול שיעלה מחיר השכרת קרוואן בארצות הברית שונה לאותו קרוואן, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.
משמע, לדוגמה ששכירת קרוואן בארצות הברית מניו יורק ללוס אנג'לס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג קרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם השכרת קראוונים בארצות הברית בכיוון ההפוך, תיחה מחיר שונה בהחלט.

האם מחיר קרוואן להשכרה באירופה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות קראוון להשכרה באירופה?

כשמזמינים קרוואנים להשכרה באירופה באתר בנדנה מקבלים את המחיר כמה עולה לשכור קראוונים באירופה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

השכרת קרוואנים בארה''ב

 

 

 

   

 

 

דוגמה של קרוואנים להשכרה באירופה. קרוואן להשכרה באירופה 

מידע כללי על השכרת קרוואנים באירופה

אירופה המדינה המרכזית בצפון אמריקה. תעשיית קרוואנים להשכרה באירופה מפותחת מאוד ובה יש מספר ערים ראשיות בהם יש תחנות לשכור קרוואן באירופה שאלו בעצם 'השערים הגדולים' לאירופה. סביב ערים אלו יש מספר רב של תחנות בהם אפשר לשכור קראוון באירופה.
באירופה נמצאות מספר רב של תחנות השכרה וכמה מהגדולות להשכרת קרוואנים באירופה נמצאות באזורים אלו.

טיול קרוואנים באירופה
 
טיול קרוואנים ליער השחור

השכרת קרוואן בנורווגיה

השכרת קרוואן בגרמניה

השכרת קרוואן בצרפת

השכרת קרוואן בספרד

השכרת קרוואן בפורטוגל

השכרת קרוואן בהולנד

השכרת קרוואן באוסטריה

השכרת קרוואן באיטליה

השכרת קרוואן בסלובניה

השכרת קרוואן בקרואטיה

השכרת קרוואן בפולין

השכרת קרוואן בפינלנד

השכרת קרוואן בשוודיה

השכרת קרוואן בהונגריה

השכרת קרוואן בבולגריה

השכרת קרוואן ברומניה

 

מה מיוחד בטיול עם קרוואן באירופה?

טיול עם קראוון באירופה, מאפשרת לכם ממש לחוות את האירופה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של אירופה ומדינות האזור.

טיול בקרוואן באירופה לעיתים רבות כולל גם מדינות שכנות כגון: קרואטיה, סלובניה, פולין, צ'כיה, אוסטריה 

תחנות להשכיר קרוואן באירופה

· השכרת קרוואן בנורווגיה

· השכרת קרוואן 

באירופה יש מספר רב של אתרי טיול עם קרוואנים ובבודפשט יש צי קרוואנים להשכרה מודרני מגוון ומשוכלל

שאלות ותשובות בנושא חופשה בקרוואן באירופה :

האם נדרש רישיון נהיגה מיוחד כדי לנהוג  בטיול בקרוואנים באירופה? 
באירופה יש מספר דגמים רב של קרוואנים להשכרה . ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  קרוואנים להשכרה בארצות הברית המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל.  ישנם באירופה קרוואנים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (קרוואן-אוטובוס) שהם באורך של מעל 35 פיט ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי קרוואנים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

 

איך מגיעים לתחנת שכירת קראוון באירופה?

באירופה השיטה הרווחת היא קבלת והחזרת הקרוואנים באמצעות באופן עצמאי לתחנות ההשכרה בשעות ייעודיות או בשעות שנקבעו מראש. ישנן תחנות השכרת קרוואן בארצות הברית המציעות בתוספת תשלום הסעות אל תחנת ההשכרה והחזרה לשדה התעופה בסיום השכרת מוטורהום בארצות הברית. קרוז אמריקה קרוואנים למשל. 
בנוסף, תחנות השכרה מסויימות מציעות איסוף מרשימה של בתי מלון נבחרים אל תחנת ההשכרה בבוקר היום הראשון של השכרת קרוואנים בארצות הברית ווהחזרה אל אותם בתי מלון ביום הסיום של השכרת קרוואן בארצות הברית.
שרות זה נקרא "שאטל" ובדרך כלל הוא כלול במחיר ההשכרה. יש לקרוא את הפירוט של ההסעות בדף תיאור תחנת ההשכרה באתר שלנו.

הזמנת חניוני קרוואנים באירופה:

לצפייה במפת חניוני קרוואנים עבור טיול בקראוונים באירופה - לחצו כאן


האם כדאי לבצע הזמנת חניוני קרוואנים באירופה מראש?

בארצות הברית, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון הקרוואנים להזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים בארצות הברית עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניו קרוואנים בארצות הברית אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני קרוואנים בארצות הברית והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של קרוואנים המטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול קרוואנים באירופה לזוג - טיול קראוונים זול יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בארה ב. טיול בוואן באירופה יכול לשדרג לכם את הטיול תרמילאים באופן משמעותי

טיול קרוואן באירופה - השכרת קרוואן לחודש

לעיתים נשאלת השאלה האם השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בקרוואנים באירופה. אמנם יש הרבה מאוד מבצע השכרת קרוואן באירופה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות השכרת קרוואן באירופה ליום


היכן ניתן לחנות בחופשה עם קרוואנים באירופה?

באירופה יש המון אפשרויות חנייה עבור מי שעושה טיול עם קרוואן בארצות הברית. החל מחניוניןם רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית קראוונים להשכרה באירופה.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם הקרוואן ללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית קראוון בארצות הברית אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'פספורט אמריקה' המעניק הנחה של 50% על מחיר חניית קרוואן באירופה וכמובן גם 50% הנחה על חניית קרוואן באירופה.
בארצות הברית יש גם מושג הנקרא 'בונדוקרס'( Boondockers Welcome) בו בעלי חוות חקלאיות או שטחי בור מציעים לבעלי קרוואנים לחנות חינם בשטח שלהם. 


בערים הראשיות, חניית קרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב אירופה. כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול טיול קרוואנים באירופה לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול לזוג לעומת מסלול טיול קרוואן באירופה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי קרוואנים 'קראווניסטים' שעושים השכרת קרוואן ארה ב לזוג יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול משפחות עם ילדים בקרוואן באירופה יעדיפו יותר פארקים אטרקטיבבים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם קרוואנים להשכרה באירופה:

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול קרוואנים באירופה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול קרוואנים באירופה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בקרוואנים באירופה

מאיזה גיל אפשרי להשכיר מוטורהום באירופה  ?

ברובם המכריע קראוונים להשכרה בארצות הברית דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי מוטורהום באתר שלנו, מצוין משקל הקרוואן ודרישות ותק הנהיגה של הנהג.

 

באילו ימים אפשרית שכירת קראוונים באירופה?

בדרך כלל באירופה תחנות ההשכרה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות בימי ראשון ניתן לקבל קרוואן לעיתים בתוספת תשלום ובתיאום מראש \ סגור
תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות השכרת קמפרוואן באירופה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי קרוואנים באירופה  ?

המקובל לרוב קרוואנים להשכרה באירופה הם בעלי מנוע בנזין עתיר נפח, ותיבת הילוכים אוטומטית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הקרוואנים בארצות הברית יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
קראוונים בארצות הברית לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם קמפרוואן להשכרה באירופה  או וואן להשכרה באירופה עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג באירופה?

ארצות הברית זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של אירופה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של אירופה והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם קרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותר להשכיר קראוון באירופה לעבור למדינות שכנות? 

המעבר עם קראוון מאירופה לחלק ממדינות מזרח אירופה או לאפריקה אסור

האם מתאים לעשות חופשה בקראוון באירופה עם ילדים? 

ללא ספק. אירופה מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול קרוואן עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי קראוונים באירופה עם ילדים?

ברוב הקרוואנים באירופה מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן באחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו לעם קראוונים. מומלץ להזמין מראש.

חלק מהקרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.


בחלק מהקרוואנים מצויין באתר שלנו כי אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקרוואן זה. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקרוואן שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

 

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם קרוואן באירופה:

· טיול קרוואנים ליער השחור

· טיול קרוואנים לגארדלנד

· טיול קרוואנים בפורטוגל

· טיול קרוואנים בספרד

· טיול קרוואנים בצרפת

· טיול קרוואנים באירופה

· טיול קרוואנים בגרמניה

· טיול קרוואנים בסקנדינביה

· טיול קרוואנים בנורווגיה

· טיול קרוואנים בקרואטיה

· טיול קרוואנים בסלובניה

· טיול קרוואנים באיטליה

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול עם מוטורהום באירופה?

בעת חופשה במוטורהום באירופה, מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בשעות הצהריים 14:00-17:00 ומזדכים על הקרוואנים בשעות הבוקר 09:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות בנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הקרוואן כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הקרוואן המקומי לספק את הקרוואן בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת קרוואנים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הקרוואן בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הקרוואן או שמתאמים דרך בנדנה קרוואנים את את שעות החזרת הקרוואן לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות ההשכרה באירופה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
בטיולי קראוונים באירופה , מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בכל שעה בשעות יום העבודה ומזדכים על הקרוואנים בכל שעה שרוצים במהלך יום העבודה. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי ימים קלנדריים כך שאפשר לקבל את הקרוואן בבוקר ולהחזירו אחר הצהריים ללא תוספת תשלום.
שימו לב כי שעות קבלת ושעות החזרת הקרוואנים מצוינים במפורש באתר שלנו. ושימו לב במיוחד כי אותו קרוואן בתחנות שונות יכול שיחולו שעות קבלה והחזרה שונות.

 

מדוע עדיף חופשה עם קראוון באירופה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בקראוונים באירופה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם קמפרוואן באירופה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בחופשה עם קראוונים באירופה?

באירופה יש מספר דגמים רב. ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כל קרוואן מותר לנהיגה ברישיון נהיגה לרכב פרטי רגיל (רישיון ב').

חלקם הקטן של קרוואנים באירופה הם בעלי אורך של מעל 35 פיט ובעלי מנוע דיזל נקראים גם Diesel pusher - קרוואנים אלו מצריכים רישיון ג'

מילוי וריקון מים וביוב בטיול עם קראוונים באירופה

בשונה מהנהוג בהשכרת קרוואן באירופה או השכרת קרוואנים אירופה, לקרוואנים באירופה  ישחיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של קרוואנים באירופה לחצו כאן
את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול קרוואן באירופה לחץ כאן

מהם כבישי האגרה באירופה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול קראוון באירופה?

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באירופה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באותה אירופה ובנוסף תחנת השכרת מוטורהום באירופה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
לצפיה בהוראות נהיגת קרוואן להשכרה - באירופה - כבישי אגרה באירופה ראו תמונה (מעודכן ל 2020)  

 

נהיגה בטוחה - טיול קראוונים באירופה

• הנהיגה באירופה היא בצד שמאל הפוך מצד הנהיגה בישראל 

• תמיד כדאי להחנות את הקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת השכרת מוטורהום באירופה?

כן! החוק באירופה קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. בהרבה תחנות בהן אפשר לשכור קרוואנים באירופה אין אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא להשכרות קרוואן באירופה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום השכרת הקרוואן.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות השכרת קרוואן באירופה).

• דרכון

• שובר השכרת קראוון באירופה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בקרוואן?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

מה סכום הפיקדון שמשאירים כשרוצים להשכיר קראוונים באירופה?

ברוב הקרוואנים באירופה נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-1500 US$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקרוואן או קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר השכרת קרוואן באירופה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף השכרת קראוון באירופה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הקרוואנים באירופה?

כן, רוב תחנות השכרת קראוונים בארה ב דורשות להתקשר אליהן בבוקר קבלת קרוואן להשכרה בארצות הברית,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת הקרוואן בשעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בהשכרת קמפר באירופה? - טיול בוואן

ברוב הקרוואנים באירופה יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 US$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לקרוואן.
בחלק מהקרוואנים ביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר וחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בקרוואן כלומר אם יקרה נזק במהלך טיול קרוואנים בארצות הברית לקרוואן אז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם חייבים להחזיר את הקרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות ההשכרה של קמפרוואן באירופה מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

האם פשוט לנהוג בקרוואן להשכרה באירופה?

בעיקרון נהיגת קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

 

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בקרוואנים באירופה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קרוואן.

אף שחלק מהקרוואנים להשכרה באירופה ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בקרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - ישנם קרוואנים באורך 10 מטר המורשים להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור קרוואן באירופה שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקרוואן בעת שאנשים ישנים במיטות.

 

האם מותרת נסיעה עם קרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים באירופה אינם ערוכים לטיול בחורף מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול קרוואנים באירופה בחורף לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם מוטורהום להשכרה באירופה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה למזרח אירופה, לצפון אפריקה ולאזורי מלחמה. בכל דף קרוואן באתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קרוואנים באירופה?

עלות חניוני קרוואנים באירופה משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של US$30 - US$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קרוואנים באירופה

 

האם עדיף קניית קרוואן באירופה מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית קרוואן באירופה לבין השכרה היא לטיולים אירופה של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים קרוואנים למכירה באירופה.

ניקיון הקרוואן בעת ההחזרה

הקרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הקרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי אירופה. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קרוואנים באירופה?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע בטיול עם קרוואנים באירופה?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, באירופה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לקרוואן?

בעת קבלת הקרוואן בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

אתרים מומלצים

אם אתם מתכננים טיול מוטורהום באירופה ייתכן מאוד כי שווה לכם לשקול עוד כמה יעדים אופציונליים בהתאם לאזור בו ברצונכם לטייל בקרוואנים.

 
טיול קרוואנים באירופה
 
טיול קרוואנים ליער השחור

השכרת קרוואן בנורווגיה

השכרת קרוואן בגרמניה

השכרת קרוואן בצרפת

השכרת קרוואן בספרד

השכרת קרוואן בפורטוגל

השכרת קרוואן בהולנד

השכרת קרוואן באוסטריה

השכרת קרוואן באיטליה

השכרת קרוואן בסלובניה

השכרת קרוואן בקרואטיה

השכרת קרוואן בפולין

השכרת קרוואן בפינלנד

השכרת קרוואן בשוודיה

השכרת קרוואן בהונגריה

השכרת קרוואן בבולגריה

השכרת קרוואן ברומניה

 

למה בנדנה? מה היתרונות  של השכרת קרוואנים באירופה דרך בנדנה קרוואנים? - השכרת קרוואנים בנדנה

 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום השכרת קרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת קרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור קרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי קרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי קרוואנים ולא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר קרוואנים "על הדרך" – בהשכרת קרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הקרוואנים בעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו קרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

 

דוגמאות של קרוואנים להשכרה באירופה:


 

איך אפשר לדעת מראש מחיר של להשכיר קרוואנים באירופה 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה באירופה בקרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.


מה מחיר החזרת קרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

במדינות רבות ניתן לקחת את הקרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד באמריקה - ארצות הברית, אירופה, ארה ב, אירופה
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלות טיול קרוואן בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו קרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות השכרת קרוואן באירופה

 

קרוואן באירופה טיול מאורגן באירופה. אנו מציעים טיולים מאורגנים בקרוואנים למדינות רבות. טיול קרוואנים מאורגן באירופה הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בקרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בקרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי קרוואנים מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בקרוואן מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הקרוואן שלה, את הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה. כל קרוואן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול קרוואנים קבוצתי מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי קרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי קרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור קרוואנים באירופה.

כדי לחבר קרוואן באירופה לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר ארופאי מתאים

 

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של השכרת קרוואנים באירופה  :

מוטורהום באירופה קניית קרוואן באירופה  קרוואנים למכירה באירופה השכרת קרוואן ארה ב טיול קרוואנים באירופה לזוג מסלול טיול קרוואנים באירופה כמה עולה לשכור קרוואן בנדנה קרוואנים. קרוז אמריקה קראוונים למכירה באירופה קניית קרוואן באירופה השכרת קרוואנים בנדנה השכרת קרוואן לחודש טיול תרמילאים בארה ב  טיול קראוונים זול  טיול קרוואנים במערב ארצות הברית השכרת קרוואן ארה ב טיול בוואן

 

 

 

 

השכרת קרוואנים באירופה
השכרת קרוואן באירופה טיול חופשת בר מצווה, השכרת קראוונים באירופה, קרוואן באירופה בת מצווה טיול קרוואן באירופה, טיולי קרוואנים באירופה, קרוואנים להשכרה באירופה, עם קראוון ביער השחור. קרוון, טיולי משפחות באירופה, השכרת קרוואן בגרמניה, השכרת מוטורהום באירופה , טיול קראוואנים בגרמניה, קרוואן באיטליה, ספרד טיול קרוואן
, קרוואנים בזול והטבות באירופה. קרוואנים בסקנדינביה, מוטורהום בנורבגיה, עם קרוואן בהולנד. טיול קרוואנים לצרפת

קרוואן באירופה במחיר המשתלם ביותר
השכרת קרוואנים בגרמניה
השכרת קרוואן באיטליה
השכרת קרוואנים בצרפת
השכרת קראוון בספרד
השכרת קרוואנים בפורטוגל
השכרת קרוואן בהולנד
השכרת קרוואנים בסקנדינביה
השכרת קראוון בנורבגיה

השכרת קרוואן בפינלנד
השכרת קרוואנים בלפלנד
השכרת קראוון בשבדיה
השכרת קרוואן בסלובניה
השכרת קרוואנים בקרואטיה

חניוני קרוואנים באירופה
חניוני קרוואנים בגרמניה

חניוני קרוואנים באיטליה
חניוני קרוואנים בצרפת
חניוני קרוואנים בספרד
חניוני קרוואנים בפורטוגל
חניוני קרוואנים בהולנד
חניוני קרוואנים בסלובניה
חניוני קרוואנים בקרואטיה

כבר רכשת את תקליטור החניונים של ACSI
8600 חניונים עם תוכנת תכנון מסלולים

 

מדינות

רשימת קרוואנים להשכרה

חניוני קרוואנים

 • Shieldaig Camping & Cabins

  Aurora, Temperance Brae, Shieldaig, Strathcarron IV54 8XN, UK

  shieldaigcamping@gmail.com

  לאתר

 • Korbwerk Heringsdorf

  Waldbֳ¼hnenweg

  info@korbwerk.de

  לאתר

 • Wohnmobilhafen Friedenhain-See

  Friedenhain

  info@friedenhainsee.de

  לאתר

 • Domaine Le Quercy

  1653- France, 3200 Pont du Gué, 46300 Gourdon, France

  domainequercy@orange.fr

  לאתר

אטרציות

 • Zamárdi Adventure Park

  Zamárdi, Siófoki út, 8621 Hungary

  לאתר

 • Portugal Hike | Peneda-Gerês National Park Tours & Hiking

  Rua do Gerês, 4845-076, Portugal

  לאתר

 • Eilean Donan

  Eilean Donan, United Kingdom

 • Hansa-Park

  Am Fahrenkrog 1, 23730 Sierksdorf, Germany

  לאתר

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...