אודות בנדנה

                                                  אם לא נאט, לא נביט, לא נשים לב לפרטים, לא נגיע לארץ חדשה... ארץ חדשה (שלמה ארצי)
נכון שתמיד מאוד מסקרן לשאול:

איך בכלל הגעתם לכל "העסק הזה של הקרוואנים" ???

 

אז ככה... (התיאורים שבסוגריים מציאותיים יותר)

יום אחד, לפני שנים רבות (למעלה מ-20), חיה לה נסיכה קטנה. לא הייתה יפה ממנה בכל הממלכה. הלכה הנסיכה ובגרה, התפתחה יפה (ממש יפה ) וצמחה קומתה. יום אחד פשטה בממלכה שמועה כי אביר אמיץ עטוי בנדנה אדומה ורכוב על גיפ' נוצץ הגיע לממלכה (וליתר דיוק - הג'יפ היה מיושן, קצת דפוק, חורים וריקבונות לו לרוב ). הסתובב לו האביר מתהדר בג'יפו ברחבי הממלכה, קצת משוויץ אך בעיקר תר אחר עקבותיה של הנסיכה ששמעה יצא למרחוק. יום אחד פגש האביר את הנסיכה עומדת במלוא הדרה בפתח טירה ענקית (תחנת אגד מפריקסט שבור) וממתינה לכרכרת המלך שתישאנה לארץ החלומות (ממתינה לקו 48 בדרך לתיכון). מיד כשהבחין האביר בנסיכה עצר בחריקת בלמים נסע מעט לאחור (הג'יפ כאמור קצת דפוק והבלמים לא משהו - חוץ מזה מההתרגשות הוא פיספס את דוושת הבלמים)  ופנה אל הנסיכה תוך שהוא משקר במצח נחושה: "המלך שלח אותי לאוספך ולשאתך אל הארץ המובטחת" (ובתרגום מילולי: עזבי אותך מביה"ס, מתחשק לך לנסוע איתי לחוף הים?). הנסיכה פרצה בבכי מרוב התרגשות וענתה:

"תודה, תודה אביר אמיץ שבאת להצילני מידי הרשע שחומד לחטוף אותי ("אין בעיה עלם חמודות, סדר לי סיפור כיסוי ואני איתך בחוף")

"אל דאגה נסיכתי. אגן עלייך בחירוף נפש" (כל האחריות עלי, מצידי תאשימי אותי שחטפתי אותך רק תסכימי לבוא איתי עכשיו לחוף הים)

עלתה הנסיכה אל כרכרת הזהב ויחד הם נסעו לעבר ארץ החלומות (ומאז הם תקועים זה עם זה)

 

מאז חלפו שנים, נולד ילד ראשון ואחר כך עוד ילדה, מלכים  קמו ונפלו על הממלכה (החליפו עבודות ובוסים) אך אהבתם הנושנה לג'יפ ולטיולים נותרה בעינה.

יום אחד (היה לילה ) בעודם בטיול במרחבי הנגב, שרועים על הגב, מביטים לשמים זרועי הכוכבים ומפטפטים דברי להג לרוב, אמר הנסיך לאהובתו: "אולי נשפץ את הכרכרה ונצא  למסע ארוך ברחבי העולם?" שתקה הנסיכה קמעה ולאחר אמרה: "מה לך כי נתבלבלה דעתך עליך?" (תגיד, אתה בסדר ?) ולאחר שתיקה קצרה הוסיפה: "אך אם תצליח לצאת ולהביא לי את פרח לב הזהב אסכים להצעתך" (זרקת רעיון, תן לחשוב) "אולם דע לך שבשום תנאי לא אסכים לנסוע איתך בכרכרת הזהב רוצה אני כרכרה משובצת יהלומים" (מה יש לך מהג'יפ המעפן הזה? כבר המציאו בעולם דבר שנקרא מוטור קרוואן או מוטור הום בקיצור אוטו בית שהוא משוכלל, נעים למחייה ובעיקר חדיש ולא מתקלקל כל דקה). הנסיך, ביודעו כי יש ביכולתו לצאת ולהשיג את פרח לב הזהב (זוכרים את סיפור הכיסוי מקודם?) יצא מיד לדרך למצוא את הפרח הנכסף והכרכרה (חיפשו באינטרנט, שאלו לדעת יועצים, קוסמים ומנחשים).

לאחר כמעט שנתיים יצאו הנסיכה והאביר בליווי שני צאצאיהם (אז היו רק שנים בני 1.5 + 6.5) למסע לעבר ארץ החלומות. (ארה"ב וקנדה)

המסע ארך כ-9 חודשים בהם ראינו המון, חווינו התרגשנו ובעיקר צברנו ניסיון רב בטיולי קרוואנים. לאחר שובנו לארץ החלו אנשים להיוועץ בנו לגבי טיולי קרוואנים ומפה לאוזן מספר הטלפון שלנו עבר לעוד ועוד אנשים. ראינו כי טוב ושאנו שמחים על שבאפשרותנו לעזור והחלטנו להקים את חברת בנדנה קרוואנים.

אז זהו, אנחנו כאן לשירותכם מקווים לעזור לכם לעשות את החופשה הבאה שלכם לחוויה מרגשת, מיוחדת ובלתי נשכחת.

 

שלכם בידידות,

 

 אבי בנדנה - מנכ"ל

  אבי ברסלר בנדנה קרוואנים   

 

הנסיכה, הצאצאים ואני במעמד היציאה לדרך לאחר שרכשנו את הקרוואן

 

הופעות בנדנה בתערוכות תיירות

 

 

 

 

 

חזרה לדף הבית                           מדוע קרוואן?                  מדוע בנדנה?               שאלות ותשובות                 קישורים מומלצים  

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...