השכרת קרוואן קרוואנים בטיול בקרוואנים בניו זילנד

כמה עולה טיול בקרוואנים בניו זילנד מחירים 

לקבלת מחיר טיול בקרוואנים בניו זילנד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול בקרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בניו זילנד - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בניו זילנד - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול בקרוואנים בניו זילנד.

כמה עולה טיול בקרוואנים בניו זילנד מחירים?

מחיר טיול בקרוואנים בניו זילנד משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול בקרוואנים בניו זילנד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול בקרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בניו זילנד - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול בקרוואנים בניו זילנד ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בבקרוואנים בניו זילנד.

השכרת קרוואן בניו זילנד - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול בקרוואנים בניו זילנד מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בניו זילנד - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול בקרוואנים בניו זילנד - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול בקרוואנים בניו זילנד) , האם טיול ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבניו זילנד כל ההשכרות הן ללא הגבלת מרחק נסיעה.

לצפייה בסרטון המסביר על מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם בקרוואנים בניו זילנד לחצו כאן.

תוצאות מחיר טיול בקרוואנים בניו זילנד מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול בקרוואנים בניו זילנד זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הבקרוואנים לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול בקרוואנים בניו זילנד מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואנים לטיול בניו זילנד עם החזרת הבקרוואנים תחנה אחרת לדוגמה אוקלנד לקרייסטצ'רץ או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בניו זילנד - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול בקרוואנים בניו זילנד לטיול עם בקרוואנים מהאי הצפוני לאי הדרומי בניו זילנד התחלה אוקלנד והחזרת בקרוואנים בקריסטצ'רץ תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג בקרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואנים בקריסטצ'רץ והחזרה באוקלנד -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול בקרוואנים בניו זילנד לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול בקרוואנים לטיול בניו זילנד שונה לאותו דגם בקרוואנים, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול בקרוואנים למשפחה בניו זילנד מקוויסטאון לאוקלנד תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג בקרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואנים משפחתי בניו זילנד בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול בקרוואנים בניו זילנד יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול בקרוואנים בניו זילנד

השכרת קרוואן בניו זילנד - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת בקרוואנים ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בניו זילנד ניתן לקחת את הבקרוואנים בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת בקרוואנים בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד בניו זילנד.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הבקרוואנים בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הבקרוואנים. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול בקרוואנים בניו זילנד בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הבקרוואנים גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו בקרוואנים באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות בקרוואנים בניו זילנד

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואנים בניו זילנד לטיול מהאי הדרומי לאי הצפוני (קריסטצ'רץ לאוקלנד או להיפך) ראו דוגמה:

 


השכרת קרוואן בניו זילנד - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול בקרוואנים בניו זילנד בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול בקרוואנים בניו זילנד באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול בקרוואנים בניו זילנד זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול בקרוואנים בניו זילנד חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת בקרוואנים בניו זילנד.

 

עלויות טיול בקרוואנים בניו זילנד

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול בקרוואנים לטיול בניו זילנד ביום הזול ביותר בשנה

האם יש הבדל עלויות טיול בקרוואנים בניו זילנד בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול בקרוואנים ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הבקרוואנים בניו זילנד בכל תחנה משפיעים על כמה עולה בקרוואנים בניו זילנד.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 בקרוואנים פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר בקרוואנים אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה טיול בקרוואנים בניו זילנד?

בכדי למצוא את טיול בקרוואנים בניו זילנד מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול בקרוואנים בניו זילנד לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול בקרוואנים בניו זילנד מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה בקרוואנים, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול בקרוואנים הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בניו זילנד - מסננים כללי

 

האם מחיר טיול טיול בקרוואנים בניו זילנד שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות בקרוואנים בניו זילנד?

כשמזמינים טיול בקרוואנים בניו זילנד באתר בנדנה מקבלים את המחיר  טיול בקרוואנים במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג בקרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול בקרוואנים בניו זילנד  עלויות של חופשה בבקרוואנים בניו זילנד כ 120-150$ ליום בנוסף לעלות טיול בקרוואנים למשפחה בניו זילנד

עלות טיול בבקרוואנים - טיול בקרוואנים בניו זילנד לחודש - כמה עולה בקרוואנים בניו זילנד לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות טיול קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בבקרוואנים. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול בקרוואנים בניו זילנד לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול בקרוואנים בניו זילנד ליום

מה כלול עם טיול בקרוואנים למשפחה בניו זילנד?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול בקרוואנים מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הבקרוואנים וכמובן מיקום תחנת 

השכרת קרוואן בניו זילנד

מידע כללי על טיול בקרוואנים בניו זילנד למשפחה

טיול עם טיול בקרוואנים לזוג בניו זילנד, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של ניו זילנד בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ומדינות האזור.

טיול בבקרוואנים לעיתים רבות כולל גם מעבר במעבורת עם בקרוואנים בניו זילנד מהאי הצפוני לאי הדרומי או מהאי הדרומי לאי הצפוני

יעדים עיקריים של טיול בקרוואנים למשפחה בניו זילנד - אתרי טיול עם בקרוואנים משפחתי בניו זילנד

· טיול בקרוואנים באוקלנד 

· טיול בקרוואנים בקריסטצ'רץ

· טיול בקרוואנים בקווינסטאון

· טיול בקרוואנים בפיקטון

· טיול בקרוואנים בוולינגטון

· טיול בקרוואנים באי הצפוני ניו זילנד

· טיול בקרוואנים באי הדרומי ניו זילנד

· מעבר במעבורת מהאי הצפוני לאי הדרומי בניו זילנד

כל המידע החשוב על ניו זילנד בבקרוואנים

שאלות ותשובות בנושא עלות חופשה בבקרוואנים בניו זילנד :

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני בקרוואנים מראש בעת טיול בקרוואנים בניו זילנד?

בניו זילנד, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון הבקרוואנים להזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים ב עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניון בקרוואנים אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני בקרוואנים והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של בקרוואניםהמטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול בקרוואנים לזוג - טיול בקרוואנים זול בניו זילנד יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בניו זילנד. טיול בקרוואנים לזוג בניו זילנד יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם בקרוואנים בניו זילנד?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור טיול בקרוואנים בניו זילנד לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית בקרוואנים.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם הבקרוואניםללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית בקרוואנים אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'Big 4' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית בקרוואנים  בחניונים
בערים הראשיות, חניית בקרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול בקרוואנים לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול בקרוואנים בניו זילנד לזוג לעומת מסלול טיול טיול בקרוואנים בניו זילנד עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי בקרוואנים 'קראווניסטים' שעושים טיול בקרוואנים לזוג בניו זילנד יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול בקרוואנים בניו זילנד למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול בקרוואנים למשפחה בניו זילנד :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול בקרוואנים משפחתי בניו זילנד הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי בקרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול בקרוואנים זול בניו זילנד המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בבקרוואנים

השכרת קרוואן בניו זילנד - מסלול

מסלול טיול בקרוואנים 

 

מאיזה גיל אפשרי טיול בקרוואנים בניו זילנד  ?

ברובם המכריע של טיול בקרוואנים משפחתי בניו זילנד דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי בקרוואנים באתר שלנו, מצוין משקל הבקרוואניםו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בניו זילנד - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול בקרוואנים בניו זילנד?

בדרך כלל בניו זילנד תחנות ההשכרה פתוחות שבעה ימים בשבוע
לעיתים בעונת החורף תחנות טיול בקרוואנים בניו זילנד מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי בקרוואנים בניו זילנד ?

המקובל לרוב טיול בקרוואנים משפחתי בניו זילנד הם בעלי מנוע דיזל עתיר נפח, תיבת הילוכים אוטומטית או ידנית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הבקרוואנים יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
בקרוואנים לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם לעשות טיול בקרוואנים לזוג בניו זילנד או וואן להשכרה בניו זילנד עם מנועי דיזל ירוק ידידותיים לסביבה יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בניו זילנד?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של ה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם בקרוואנים באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותרת טיול בקרוואנים בניו זילנד לעבור למדינות שכנות? 

לא. המעבר עם בקרוואנים מניו זילנד לאוסטרליה אסורה

האם מתאים לעשות חופשה בבקרוואנים בניו זילנד עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול בקרוואנים בניו זילנד עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול בקרוואנים בניו זילנד עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהבקרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהבקרוואנים מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בבקרוואנים זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הבקרוואנים בניו זילנד שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

בניו זילנד ילדים מתחת לגיל 6 חודשים (עד 9 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.

ילדים בין גיל 6 חודשים ל-4 שנים (8-18 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה או עם כיוון הנסיעה כאשר יש רתמה מובנת. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.
ילדים בני 4-7 שנים (14-26 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב הפונה לכיוון הנסיעה ועם רתמה מובנת, או ישובים וחגורים בבוסטר. למרות שבחלק מהמקרים החוק האוסטרלי מתיר לילדים בגילאים הללו לשבת מקדימה, אנו ממליצים שילדים מתחת לגיל 7 (26 ק"ג) לא ישבו מקדימה.
כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן האוסטרלי ובאחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו לבקרוואנים. מומלץ להזמין מראש.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול בקרוואנים משפחתי בניו זילנד:

· הפארקים הלאומיים שבמשולש הזהב סו פרנסיסקו- לוס אנג'לס-לאס וגאס, טיול עם בקרוואנים בחוף המזרחי, טיול עם בקרוואנים בחוף המערבי,


מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול בקרוואנים משפחתי בניו זילנד?

בעת חופשה בבקרוואנים בניו זילנד, מקובל לרוב שאפשר לקבל את הבקרוואנים בכל שעה במהלך שעות יום העבודה ולהחזר בכל שעה במהלך שעות יום העבודה (עד חצי שעה לפני הסגירה). למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי יום קלנדרי (כל יום על לוח השנה מחושב כיום השכרה). כך שאתם יכולים לקבל את הבקרוואנים בשעות הבוקר החל משעת פתיחת תחנת טיול הבקרוואנים ולהחזיר את הבקרוואנים ביום האחרון עד חצי שעה לפני סגירת תחנת ההשכרה ללא תוספת תשלום.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול בקרוואנים זוגי בניו זילנד מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בבקרוואנים בניו זילנד נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם בקרוואנים בניו זילנד אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות בקרוואנים בניו זילנד?

כן.  אבל חייבים להצטעייד ברישיון נהיגה בינלאומי בנוסף לכרטיס הפלסטיק
אף שיש מבחר גדול של בקרוואנים להשכרה בניו זילנד, ברוב דגמי הבקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  בקרוואנים להשכרה בניו זילנד המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הבקרוואנים בניו זילנד, גם אם הם "בקרוואנים אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול בקרוואנים בניו זילנד

בדומה להנהוג בטיול בקרוואנים בניו זילנד או טיול בקרוואנים באוסטרליה, לבקרוואנים בניו זילנד אין חיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של בקרוואנים לחצו כאן

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול בקרוואנים לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בניו זילנד והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול בקרוואנים בניו זילנד?

לצפיה בהוראות נהיגת בקרוואנים להשכרה בניו זילנד- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בניו זילנד יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בניו זילנד ובנוסף תחנת טיול בקרוואנים בניו זילנד תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

נהיגה בטוחה - טיול בקרוואנים בניו זילנד למשפחות

• הנהיגה בבקרוואנים בניו זילנד היא בצד שמאל הפוך מצד הנהיגה בישראל .

• תמיד כדאי להחנות את הבקרוואנים באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הבקרוואנים לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול בקרוואנים למשפחה בניו זילנד?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בהרבה תחנות טיול בקרוואנים משפחתי בניו זילנד יש אפשרות טיול כיסא בטיחות לילדים 

בניו זילנד ילדים מתחת לגיל 6 חודשים (עד 9 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.

ילדים בין גיל 6 חודשים ל-4 שנים (8-18 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה או עם כיוון הנסיעה כאשר יש רתמה מובנת. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.
ילדים בני 4-7 שנים (14-26 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב הפונה לכיוון הנסיעה ועם רתמה מובנת, או ישובים וחגורים בבוסטר. למרות שבחלק מהמקרים החוק האוסטרלי מתיר לילדים בגילאים הללו לשבת מקדימה, אנו ממליצים שילדים מתחת לגיל 7 (26 ק"ג) לא ישבו מקדימה.
כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן האוסטרלי ובאחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו לבקרוואנים. מומלץ להזמין מראש.

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול בקרוואנים בניו זילנד?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול בקרוואנים בניו זילנד.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול בקרוואנים ב).

• דרכון

• שובר טיול בקרוואנים בניו זילנד

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול בקרוואנים משפחתי בניו זילנד?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הבקרוואנים, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול בקרוואנים משפחתי בבקרוואנים בניו זילנד - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול בקרוואנים זול בניו זילנד

ברוב הבקרוואנים נדרש להשאיר פיקדון בסך 250-7500 NZ$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לבקרוואניםאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אין אפשרות להשאיר פיקדון במזומן
לרוב מחוייבת עמלת סליקת כרטיסי אשראי 2-3% על הפיקדון - עמלה שאינה מוחזרת

כאשר תקבלו את שובר טיול בקרוואנים בניו זילנד יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף טיול בקרוואנים בניו זילנד לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הבקרוואנים?

לא, רוב תחנות טיול בקרוואנים בניו זילנד אינן דורשות להתקשר אליהן בבוקר טיול בקרוואנים בניו זילנד,  

מהם סוגי הביטוח בהשכרות בקרוואנים בניו זילנד? - טיול בוואן בניו זילנד

ברוב הבקרוואנים יש לך ביטוח מקיף עם 0-7500 NZ$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לבקרוואנים.
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בבקרוואנים כלומר אם יקרה נזק במהלך טיול בקרוואנים לבקרוואנים אז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם פשוט לנהוג בטיול בקרוואנים זוגי בניו זילנד?

בעיקרון נהיגת בקרוואנים דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הבקרוואנים לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול בקרוואנים בניו זילנד?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל בקרוואנים.

אף שחלק מהבקרוואנים להשכרה בניו זילנדממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בבקרוואנים עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  בקרוואנים באורך 7.5 מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם טיול בקרוואנים שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בבקרוואנים בעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם בקרוואנים לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים בניו זילנד אינם ערוכים היטב לטיול בקרוואנים בניו זילנד בחורף מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול בקרוואנים בחורף בניו זילנד לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול בקרוואנים לחודש בניו זילנד?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהבקרוואנים חל איסור נסעה לעמק המוות בחודשי הקיץ או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.. בכל דף בקרוואנים בניו זילנד אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הבקרוואנים למקומות אסורים, הביטוח של הבקרוואנים אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון בקרוואנים?

עלות חניוני בקרוואנים משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של NZ$30 - NZ$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני בקרוואנים

האם עדיף קניית בקרוואנים בניו זילנד מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית בקרוואנים לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים בקרוואנים למכירה בניו זילנד.

ניקיון הבקרוואנים בעת ההחזרה

הבקרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הבקרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והבקרוואניםמוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בבקרוואנים וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הבקרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובמאות תחנות מילוי והורקה בעיר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי ניו זילנד. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול בקרוואנים.

האם יש מגבלת אורך בחניוני בקרוואנים?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על בקרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם בקרוואנים?

בניו זילנד החניה בחיק הטבע ממש מוגבלת לאזורים מועטים. מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות מסוכנות בחלק מהאזורים). אולם, בניו זילנד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול בקרוואנים?

בעת קבלת בקרוואנים שכור בניו זילנד בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול בקרוואנים דרך בנדנה בקרוואנים? טיול בקרוואנים בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול בקרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת בקרוואנים באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור בקרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי בקרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי בקרוואניםו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם טיול בקרוואנים"על הדרך" – בטיול בקרוואנים לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הבקרוואניםעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול בקרוואנים. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול בקרוואנים בניו זילנד  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בניו זילנד עם טיול בקרוואנים, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

בקרוואנים טיול מאורגן בבקרוואנים בניו זילנד. אנו מציעים טיולים מאורגנים בבקרוואנים למדינות רבות. טיול בקרוואנים מאורגן בניו זילנד הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בבקרוואנים בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בבקרוואניםמתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי בקרוואנים מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בבקרוואנים בניו זילנד מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הבקרוואנים הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל בקרוואנים בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול בקרוואנים קבוצתי בניו זילנד מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי בקרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי בקרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול בקרוואנים בניו זילנד.

כדי לחבר בקרוואנים לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר ניו זילנדי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך בקרוואנים יש להשתמש בתקע מתאים לרשת הניו זילנדית:

התוכן של טיול בקרוואנים בניו זילנד הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול בקרוואנים בניו זילנד :

כמה עולה לקנות בקרוואנים בניו זילנד  ניו זילנד עם ילדים עלויות  קניית בקרוואנים בניו זילנד טיול בקרוואנים בניו זילנד עלויות טיול בניו זילנד עם ילדים טיול בקרוואנים בניו זילנד המלצות  טיול בקרוואנים בניו זילנד טיול ואן בניו זילנד 

טיול בקרוואנים הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. בניו זילנד יש הכי הרבה טיול בקרוואנים. אם החלטת לטייל בטיול בקרוואנים אז מומלץ טיול אתו בנקודות מרכזיות כגון אוקלנד, קריסטצ'רץ, האי הצפוני, האי הדרומי, וולינגטון, פיקטון, וקווינסטאון. רוב תחנות ה טיול בקרוואנים בניו זילנד נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים בניו זילנד יש אפשרות לקבל את הבקרוואנים ישירות בשדות התעופה הראשיים.  שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול בקרוואנים שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות טיול בקרוואנים בחניוני בקרוואנים להשכרה הפזורים לרוב.  רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול בקרוואנים ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול בקרוואנים יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול בקרוואנים גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול בקרוואנים באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן טיול כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול בקרוואנים מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול בקרוואנים. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול בקרוואנים תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול בקרוואנים בניו זילנד כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול בקרוואנים בניו זילנד עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול בקרוואנים בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול בקרוואנים בניו זילנד ו טיול בקרוואנים בניו זילנד - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול בקרוואנים לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול בקרוואנים בניו זילנד לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול בקרוואנים בניו זילנד – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול בקרוואנים בניו זילנד – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול בקרוואנים בחניון בקרוואנים לחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...