השכרת קרוואן קרוואנים בטיול בקרוואן בניו זילנד

כמה עולה טיול בקרוואן בניו זילנד מחירים 

לקבלת מחיר טיול בקרוואן בניו זילנד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול בקרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בניו זילנד - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בניו זילנד - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול בקרוואן בניו זילנד.

כמה עולה טיול בקרוואן בניו זילנד מחירים?

מחיר טיול בקרוואן בניו זילנד משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול בקרוואן בניו זילנד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול בקרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בניו זילנד - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול בקרוואן בניו זילנד ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בבקרוואן בניו זילנד.

השכרת קרוואן בניו זילנד - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול בקרוואן בניו זילנד מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בניו זילנד - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול בקרוואן בניו זילנד - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול בקרוואן בניו זילנד) , האם טיול ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבניו זילנד כל ההשכרות הן ללא הגבלת מרחק נסיעה.

לצפייה בסרטון המסביר על מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם בקרוואן בניו זילנד לחצו כאן.

תוצאות מחיר טיול בקרוואן בניו זילנד מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול בקרוואן בניו זילנד זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הבקרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול בקרוואן בניו זילנד מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואן לטיול בניו זילנד עם החזרת הבקרוואן תחנה אחרת לדוגמה אוקלנד לקרייסטצ'רץ או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בניו זילנד - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול בקרוואן בניו זילנד לטיול עם בקרוואן מהאי הצפוני לאי הדרומי בניו זילנד התחלה אוקלנד והחזרת בקרוואן בקריסטצ'רץ תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג בקרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואן בקריסטצ'רץ והחזרה באוקלנד -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול בקרוואן בניו זילנד לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול בקרוואן לטיול בניו זילנד שונה לאותו דגם בקרוואן, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול בקרוואן למשפחה בניו זילנד מקוויסטאון לאוקלנד תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג בקרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואן משפחתי בניו זילנד בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול בקרוואן בניו זילנד יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול בקרוואן בניו זילנד

השכרת קרוואן בניו זילנד - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת בקרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בניו זילנד ניתן לקחת את הבקרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת בקרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד בניו זילנד.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הבקרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הבקרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול בקרוואן בניו זילנד בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הבקרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו בקרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות בקרוואן בניו זילנד

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואן בניו זילנד לטיול מהאי הדרומי לאי הצפוני (קריסטצ'רץ לאוקלנד או להיפך) ראו דוגמה:

 


השכרת קרוואן בניו זילנד - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול בקרוואן בניו זילנד בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול בקרוואן בניו זילנד באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול בקרוואן בניו זילנד זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול בקרוואן בניו זילנד חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת בקרוואן בניו זילנד.

 

עלויות טיול בקרוואן בניו זילנד

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול בקרוואן לטיול בניו זילנד ביום הזול ביותר בשנה

האם יש הבדל עלויות טיול בקרוואן בניו זילנד בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול בקרוואן ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הבקרוואן בניו זילנד בכל תחנה משפיעים על כמה עולה בקרוואן בניו זילנד.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 בקרוואן פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר בקרוואן אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה טיול בקרוואן בניו זילנד?

בכדי למצוא את טיול בקרוואן בניו זילנד מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול בקרוואן בניו זילנד לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול בקרוואן בניו זילנד מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה בקרוואן, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול בקרוואן הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בניו זילנד - מסננים כללי

 

האם מחיר טיול טיול בקרוואן בניו זילנד שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות בקרוואן בניו זילנד?

כשמזמינים טיול בקרוואן בניו זילנד באתר בנדנה מקבלים את המחיר  טיול בקרוואן במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג בקרוואן, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול בקרוואן בניו זילנד  עלויות של חופשה בבקרוואן בניו זילנד כ 120-150$ ליום בנוסף לעלות טיול בקרוואן למשפחה בניו זילנד

עלות טיול בבקרוואן - טיול בקרוואן בניו זילנד לחודש - כמה עולה בקרוואן בניו זילנד לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות טיול קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בבקרוואן. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול בקרוואן בניו זילנד לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול בקרוואן בניו זילנד ליום

מה כלול עם טיול בקרוואן למשפחה בניו זילנד?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול בקרוואן מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הבקרוואן וכמובן מיקום תחנת 

השכרת קרוואן בניו זילנד

מידע כללי על טיול בקרוואן בניו זילנד למשפחה

טיול עם טיול בקרוואן לזוג בניו זילנד, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של ניו זילנד בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ומדינות האזור.

טיול בבקרוואן לעיתים רבות כולל גם מעבר במעבורת עם בקרוואן בניו זילנד מהאי הצפוני לאי הדרומי או מהאי הדרומי לאי הצפוני

יעדים עיקריים של טיול בקרוואן למשפחה בניו זילנד - אתרי טיול עם בקרוואן משפחתי בניו זילנד

· טיול בקרוואן באוקלנד 

· טיול בקרוואן בקריסטצ'רץ

· טיול בקרוואן בקווינסטאון

· טיול בקרוואן בפיקטון

· טיול בקרוואן בוולינגטון

· טיול בקרוואן באי הצפוני ניו זילנד

· טיול בקרוואן באי הדרומי ניו זילנד

· מעבר במעבורת מהאי הצפוני לאי הדרומי בניו זילנד

כל המידע החשוב על ניו זילנד בבקרוואן

שאלות ותשובות בנושא עלות חופשה בבקרוואן בניו זילנד :

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני בקרוואן מראש בעת טיול בקרוואן בניו זילנד?

בניו זילנד, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון הבקרוואן להזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים ב עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניון בקרוואן אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני בקרוואן והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של בקרוואןהמטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול בקרוואן לזוג - טיול בקרוואן זול בניו זילנד יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בניו זילנד. טיול בקרוואן לזוג בניו זילנד יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם בקרוואן בניו זילנד?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור טיול בקרוואן בניו זילנד לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית בקרוואן.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם הבקרוואןללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית בקרוואן אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'Big 4' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית בקרוואן  בחניונים
בערים הראשיות, חניית בקרוואן במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול בקרוואן לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול בקרוואן בניו זילנד לזוג לעומת מסלול טיול טיול בקרוואן בניו זילנד עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי בקרוואן 'קראווניסטים' שעושים טיול בקרוואן לזוג בניו זילנד יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול בקרוואן בניו זילנד למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול בקרוואן למשפחה בניו זילנד :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול בקרוואן משפחתי בניו זילנד הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי בקרוואן (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול בקרוואן זול בניו זילנד המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בבקרוואן

השכרת קרוואן בניו זילנד - מסלול

מסלול טיול בקרוואן 

 

מאיזה גיל אפשרי טיול בקרוואן בניו זילנד  ?

ברובם המכריע של טיול בקרוואן משפחתי בניו זילנד דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי בקרוואן באתר שלנו, מצוין משקל הבקרוואןו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בניו זילנד - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול בקרוואן בניו זילנד?

בדרך כלל בניו זילנד תחנות ההשכרה פתוחות שבעה ימים בשבוע
לעיתים בעונת החורף תחנות טיול בקרוואן בניו זילנד מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי בקרוואן בניו זילנד ?

המקובל לרוב טיול בקרוואן משפחתי בניו זילנד הם בעלי מנוע דיזל עתיר נפח, תיבת הילוכים אוטומטית או ידנית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הבקרוואן יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
בקרוואן לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם לעשות טיול בקרוואן לזוג בניו זילנד או וואן להשכרה בניו זילנד עם מנועי דיזל ירוק ידידותיים לסביבה יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בניו זילנד?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של ה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם בקרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותרת טיול בקרוואן בניו זילנד לעבור למדינות שכנות? 

לא. המעבר עם בקרוואן מניו זילנד לאוסטרליה אסורה

האם מתאים לעשות חופשה בבקרוואן בניו זילנד עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול בקרוואן בניו זילנד עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול בקרוואן בניו זילנד עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהבקרוואן מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהבקרוואן מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בבקרוואן זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הבקרוואן בניו זילנד שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

בניו זילנד ילדים מתחת לגיל 6 חודשים (עד 9 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.

ילדים בין גיל 6 חודשים ל-4 שנים (8-18 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה או עם כיוון הנסיעה כאשר יש רתמה מובנת. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.
ילדים בני 4-7 שנים (14-26 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב הפונה לכיוון הנסיעה ועם רתמה מובנת, או ישובים וחגורים בבוסטר. למרות שבחלק מהמקרים החוק האוסטרלי מתיר לילדים בגילאים הללו לשבת מקדימה, אנו ממליצים שילדים מתחת לגיל 7 (26 ק"ג) לא ישבו מקדימה.
כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן האוסטרלי ובאחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו לבקרוואן. מומלץ להזמין מראש.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול בקרוואן משפחתי בניו זילנד:

· הפארקים הלאומיים שבמשולש הזהב סו פרנסיסקו- לוס אנג'לס-לאס וגאס, טיול עם בקרוואן בחוף המזרחי, טיול עם בקרוואן בחוף המערבי,


מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול בקרוואן משפחתי בניו זילנד?

בעת חופשה בבקרוואן בניו זילנד, מקובל לרוב שאפשר לקבל את הבקרוואן בכל שעה במהלך שעות יום העבודה ולהחזר בכל שעה במהלך שעות יום העבודה (עד חצי שעה לפני הסגירה). למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי יום קלנדרי (כל יום על לוח השנה מחושב כיום השכרה). כך שאתם יכולים לקבל את הבקרוואן בשעות הבוקר החל משעת פתיחת תחנת טיול הבקרוואן ולהחזיר את הבקרוואן ביום האחרון עד חצי שעה לפני סגירת תחנת ההשכרה ללא תוספת תשלום.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול בקרוואן זוגי בניו זילנד מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בבקרוואן בניו זילנד נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם בקרוואן בניו זילנד אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות בקרוואן בניו זילנד?

כן.  אבל חייבים להצטעייד ברישיון נהיגה בינלאומי בנוסף לכרטיס הפלסטיק
אף שיש מבחר גדול של בקרוואן להשכרה בניו זילנד, ברוב דגמי הבקרוואן אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  בקרוואן להשכרה בניו זילנד המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הבקרוואן בניו זילנד, גם אם הם "בקרוואן אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול בקרוואן בניו זילנד

בדומה להנהוג בטיול בקרוואן בניו זילנד או טיול בקרוואן באוסטרליה, לבקרוואן בניו זילנד אין חיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של בקרוואן לחצו כאן

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול בקרוואן לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בניו זילנד והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול בקרוואן בניו זילנד?

לצפיה בהוראות נהיגת בקרוואן להשכרה בניו זילנד- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בניו זילנד יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בניו זילנד ובנוסף תחנת טיול בקרוואן בניו זילנד תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

נהיגה בטוחה - טיול בקרוואן בניו זילנד למשפחות

• הנהיגה בבקרוואן בניו זילנד היא בצד שמאל הפוך מצד הנהיגה בישראל .

• תמיד כדאי להחנות את הבקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הבקרוואן לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול בקרוואן למשפחה בניו זילנד?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בהרבה תחנות טיול בקרוואן משפחתי בניו זילנד יש אפשרות טיול כיסא בטיחות לילדים 

בניו זילנד ילדים מתחת לגיל 6 חודשים (עד 9 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.

ילדים בין גיל 6 חודשים ל-4 שנים (8-18 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה או עם כיוון הנסיעה כאשר יש רתמה מובנת. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.
ילדים בני 4-7 שנים (14-26 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב הפונה לכיוון הנסיעה ועם רתמה מובנת, או ישובים וחגורים בבוסטר. למרות שבחלק מהמקרים החוק האוסטרלי מתיר לילדים בגילאים הללו לשבת מקדימה, אנו ממליצים שילדים מתחת לגיל 7 (26 ק"ג) לא ישבו מקדימה.
כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן האוסטרלי ובאחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו לבקרוואן. מומלץ להזמין מראש.

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול בקרוואן בניו זילנד?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול בקרוואן בניו זילנד.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול בקרוואן ב).

• דרכון

• שובר טיול בקרוואן בניו זילנד

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול בקרוואן משפחתי בניו זילנד?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הבקרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול בקרוואן משפחתי בבקרוואן בניו זילנד - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול בקרוואן זול בניו זילנד

ברוב הבקרוואן נדרש להשאיר פיקדון בסך 250-7500 NZ$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לבקרוואןאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אין אפשרות להשאיר פיקדון במזומן
לרוב מחוייבת עמלת סליקת כרטיסי אשראי 2-3% על הפיקדון - עמלה שאינה מוחזרת

כאשר תקבלו את שובר טיול בקרוואן בניו זילנד יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף טיול בקרוואן בניו זילנד לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הבקרוואן?

לא, רוב תחנות טיול בקרוואן בניו זילנד אינן דורשות להתקשר אליהן בבוקר טיול בקרוואן בניו זילנד,  

מהם סוגי הביטוח בהשכרות בקרוואן בניו זילנד? - טיול בוואן בניו זילנד

ברוב הבקרוואן יש לך ביטוח מקיף עם 0-7500 NZ$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לבקרוואן.
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בבקרוואן כלומר אם יקרה נזק במהלך טיול בקרוואן לבקרוואן אז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם פשוט לנהוג בטיול בקרוואן זוגי בניו זילנד?

בעיקרון נהיגת בקרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הבקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול בקרוואן בניו זילנד?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל בקרוואן.

אף שחלק מהבקרוואן להשכרה בניו זילנדממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בבקרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  בקרוואן באורך 7.5 מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם טיול בקרוואן שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בבקרוואן בעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם בקרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים בניו זילנד אינם ערוכים היטב לטיול בקרוואן בניו זילנד בחורף מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול בקרוואן בחורף בניו זילנד לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול בקרוואן לחודש בניו זילנד?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהבקרוואן חל איסור נסעה לעמק המוות בחודשי הקיץ או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.. בכל דף בקרוואן בניו זילנד אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הבקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הבקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון בקרוואן?

עלות חניוני בקרוואן משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של NZ$30 - NZ$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני בקרוואן

האם עדיף קניית בקרוואן בניו זילנד מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית בקרוואן לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים בקרוואן למכירה בניו זילנד.

ניקיון הבקרוואן בעת ההחזרה

הבקרוואן נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הבקרוואן נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והבקרוואןמוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בבקרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הבקרוואן, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובמאות תחנות מילוי והורקה בעיר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי ניו זילנד. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול בקרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני בקרוואן?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על בקרוואן באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם בקרוואן?

בניו זילנד החניה בחיק הטבע ממש מוגבלת לאזורים מועטים. מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות מסוכנות בחלק מהאזורים). אולם, בניו זילנד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול בקרוואן?

בעת קבלת בקרוואן שכור בניו זילנד בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול בקרוואן דרך בנדנה בקרוואן? טיול בקרוואן בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול בקרוואן, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת בקרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור בקרוואן שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי בקרוואן בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי בקרוואןו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם טיול בקרוואן"על הדרך" – בטיול בקרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הבקרוואןעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול בקרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול בקרוואן בניו זילנד  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בניו זילנד עם טיול בקרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

בקרוואן טיול מאורגן בבקרוואן בניו זילנד. אנו מציעים טיולים מאורגנים בבקרוואן למדינות רבות. טיול בקרוואן מאורגן בניו זילנד הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בבקרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בבקרוואןמתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי בקרוואן מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בבקרוואן בניו זילנד מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הבקרוואן הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל בקרוואן בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול בקרוואן קבוצתי בניו זילנד מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי בקרוואן קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי בקרוואן מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול בקרוואן בניו זילנד.

כדי לחבר בקרוואן לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר ניו זילנדי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך בקרוואן יש להשתמש בתקע מתאים לרשת הניו זילנדית:

התוכן של טיול בקרוואן בניו זילנד הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול בקרוואן בניו זילנד :

כמה עולה לקנות בקרוואן בניו זילנד  ניו זילנד עם ילדים עלויות  קניית בקרוואן בניו זילנד טיול בקרוואן בניו זילנד עלויות טיול בניו זילנד עם ילדים טיול בקרוואן בניו זילנד המלצות  טיול בקרוואן בניו זילנד טיול ואן בניו זילנד 

טיול בקרוואן הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. בניו זילנד יש הכי הרבה טיול בקרוואן. אם החלטת לטייל בטיול בקרוואן אז מומלץ טיול אתו בנקודות מרכזיות כגון אוקלנד, קריסטצ'רץ, האי הצפוני, האי הדרומי, וולינגטון, פיקטון, וקווינסטאון. רוב תחנות ה טיול בקרוואן בניו זילנד נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים בניו זילנד יש אפשרות לקבל את הבקרוואן ישירות בשדות התעופה הראשיים.  שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול בקרוואן שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות טיול בקרוואן בחניוני בקרוואן להשכרה הפזורים לרוב.  רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול בקרוואן ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול בקרוואן יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול בקרוואן גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול בקרוואן באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן טיול כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול בקרוואן מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול בקרוואן. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול בקרוואן תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול בקרוואן בניו זילנד כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול בקרוואן בניו זילנד עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול בקרוואן בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול בקרוואן בניו זילנד ו טיול בקרוואן בניו זילנד - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול בקרוואן לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול בקרוואן בניו זילנד לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול בקרוואן בניו זילנד – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול בקרוואן בניו זילנד – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול בקרוואן בחניון בקרוואן לחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...