השכרת קרוואן קרוואנים בקרוואנים בספרד

רוצה לקבל מחיר השכרת קרוואן בספרד ? 

כיום כבר לא צריך להתקשר, לבקש הצעות מחיר, לקבל דפים, לשלוח דפים, ואז לשאול שוב, "כמה יעלה לי אם אצא יומיים לפני המועד? וכמה יעלה לי אם אחליף יעד ?"

וחולפים כמה ימים והמחיר כבר השתנה ואינו עדכני, ושוב צריך הצעת מחיר ושוב דפים.....וכמה וכמה וכמה, אוףףףף. התעייפתי.

כיום כבר לא צריך להתאמץ, כי הכל אונליין.
אז קדימה, תתחילו לתכנן את הטיול שלכם עם קרוואן בספרד בזה הרגע. 

לקבלת מחיר קרוואן בספרד בשניות, התאימו את  אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול קרוואן ספרד(או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה ספרד - אם רלוונטי), תאריך תחילת השכרת קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות השכרת קראוון בספרד ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בקראוון בספרד.
לצפייה איך לעשות חיפוש השכרת קרוואן בספרד לטיול מחוף לחוף ראו דוגמה:
השכרת קרוואן בנורווגיה

כל המידע החשוב על ספרד בקרוואן

כמה עולה לשכור קרוואן בספרד?

תוצאות מחיר השכרת קרוואן בספרד מסודרים ההמחיר הזול למחיר היקר יותר.
הפרמטרים העיקריים המשפיעים ביותר על עלות השכרת קראוונים בספרד מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (בספרד ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר (הכיסוי המקסימלי האפשרי בטיול קראוון ספרד), האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.
בעת השכרת קרוואן בספרד צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. השכרת קרוואנים בספרד אינה כוללת מיילג' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת טיול בקרוואן בספרד.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עם קראוון בספרד לחצו כאן.
האם יש הבדל מחיר שכירת קרוואן בספרד בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר שכירת קרוואנים בספרד באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין קרוואנים להשכרה בספרד. 

טיול קרוואנים ספרד יכול שיעלה מחיר השכרת קרוואן בספרד שונה לאותו קרוואן, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.
משמע, לדוגמה ששכירת קרוואן בספרד מניו יורק ללוס אנג'לס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג קרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם השכרת קראוונים בספרד בכיוון ההפוך, תיחה מחיר שונה בהחלט.

האם מחיר קרוואן להשכרה בספרד שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות קראוון להשכרה בספרד?

כשמזמינים קרוואנים להשכרה בספרד באתר בנדנה מקבלים את המחיר כמה עולה לשכור קראוונים בספרד במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

השכרת קרוואנים בנורווגיה

 

 

 

   

 

 

דוגמה של קרוואנים להשכרה בספרד. קרוואן להשכרה בספרד 

מידע כללי על ספרד

ספרד המדינה ההצפונית באירופה. תעשיית קרוואנים להשכרה בספרד מפותחת מאוד ובה יש מספר ערים ראשיות בהם יש תחנות לשכור קרוואן בספרד שאלו בעצם 'השערים הגדולים' לספרד. סביב ערים אלו יש מספר רב של תחנות בהם אפשר לשכור קראוון בספרד.
בספרד נמצאות מספר רב של תחנות השכרה וכמה מהגדולות להשכרת קרוואנים בספרד נמצאות באזורים אלו.

מה מיוחד בטיול עם קרוואן בספרד?

טיול עם קראוון בספרד, מאפשרת לכם ממש לחוות את ספרד בקראוון בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ספרד ומדינות האזור.

טיול בקרוואן בספרד לעיתים רבות כולל גם מדינות שכנות כגון: קרואטיה, סלובניה, פולין, צ'כיה, אוסטריה 

תחנות להשכיר קרוואן בספרד

· השכרת קרוואן בודפשט

בספרד יש מספר רב של אתרי טיול עם קרוואנים ובבודפשט יש צי קרוואנים להשכרה מודרני מגוון ומשוכלל

שאלות ותשובות בנושא חופשה בקרוואן בספרד :

האם נדרש רישיון נהיגה מיוחד כדי לנהוג  בטיול בקרוואנים בספרד? 
בספרד יש מספר דגמים רב של קרוואנים להשכרה . ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  קרוואנים להשכרה בספרד המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל.  ישנם בספרד קרוואנים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (קרוואן-אוטובוס) שהם באורך של מעל 35 פיט ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי קרוואנים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

 

איך מגיעים לתחנת שכירת קראוון בספרד?

בספרד השיטה הרווחת היא קבלת והחזרת הקרוואנים באמצעות באופן עצמאי לתחנות ההשכרה בשעות ייעודיות או בשעות שנקבעו מראש. ישנן תחנות השכרת קרוואן בספרד המציעות בתוספת תשלום הסעות אל תחנת ההשכרה והחזרה לשדה התעופה בסיום השכרת מוטורהום בספרד. קרוז אמריקה קרוואנים למשל. 
בנוסף, תחנות השכרה מסויימות מציעות איסוף מרשימה של בתי מלון נבחרים אל תחנת ההשכרה בבוקר היום הראשון של השכרת קרוואנים בספרד ווהחזרה אל אותם בתי מלון ביום הסיום של השכרת קרוואן בספרד.
שרות זה נקרא "שאטל" ובדרך כלל הוא כלול במחיר ההשכרה. יש לקרוא את הפירוט של ההסעות בדף תיאור תחנת ההשכרה באתר שלנו.

הזמנת חניוני קרוואנים בספרד:

לצפייה במפת חניוני קרוואנים עבור טיול בקראוונים בספרד - לחצו כאן


האם כדאי לבצע הזמנת חניוני קרוואנים בספרד מראש?

בספרד, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון הקרוואנים להזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים בספרד עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניו קרוואנים בספרד אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני קרוואנים בספרד והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של קרוואנים המטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול קרוואנים בספרד לזוג - טיול קראוונים ספרד זול יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בספרד. טיול בוואן בספרד יכול לשדרג לכם את הטיול תרמילאים באופן משמעותי

טיול קרוואן בספרד - השכרת קרוואן לחודש

לעיתים נשאלת השאלה האם השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בקרוואנים בספרד. אמנם יש הרבה מאוד מבצע השכרת קרוואן בספרד לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות השכרת קרוואן בספרד ליום


היכן ניתן לחנות בחופשה עם קרוואנים בספרד?

בספרד יש המון אפשרויות חנייה עבור מי שעושה טיול עם קרוואן בספרד. החל מחניוניןם רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית קראוונים להשכרה בספרד.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל ספרד
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית קראוון אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית קראוון באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית קראוון באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית קראוון במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי.
 


בערים הראשיות, חניית קרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב ספרד. כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול טיול קרוואנים בספרד לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול לזוג לעומת מסלול טיול קרוואן בספרד עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי קרוואנים 'קראווניסטים' שעושים השכרת קרוואן ספרד לזוג יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול משפחות עם ילדים בקרוואן בספרד יעדיפו יותר פארקים אטרקטיבבים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם קרוואנים להשכרה בספרד:

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול קרוואנים בספרד הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול קרוואנים בספרד המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בקרוואנים בספרד

מאיזה גיל אפשרי להשכיר מוטורהום בספרד  ?

ברובם המכריע קראוונים להשכרה בספרד דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי מוטורהום באתר שלנו, מצוין משקל הקרוואן ודרישות ותק הנהיגה של הנהג.

 

באילו ימים אפשרית שכירת קראוונים בספרד?

בדרך כלל בספרד תחנות ההשכרה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות בימי ראשון ניתן לקבל קרוואן לעיתים בתוספת תשלום ובתיאום מראש \ סגור
תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות השכרת קמפרוואן בספרד מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי קרוואנים בספרד  ?

המקובל לרוב קרוואנים להשכרה בספרד הם בעלי מנוע בנזין עתיר נפח, ותיבת הילוכים אוטומטית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הקרוואנים בספרד יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
קראוונים בספרד לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם קמפרוואן להשכרה בספרד  או וואן להשכרה בספרד עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בספרד?

ספרד זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של ספרד. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של ספרד והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם קרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותר להשכיר קראוון בספרד לעבור למדינות שכנות? 

וודאי, המעבר עם קראוון מספרד לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח אירופה בקראוון,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש אישור מראש ולעתים רכישת ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בקראוון בספרד עם ילדים? 

ללא ספק. ספרד מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול קרוואן עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי קראוונים בספרד עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהקראוון מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקראוון מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקראוון זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקראוון בספרד שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם קרוואן בספרד:

· השכרת קרוואן בברצלונה

· השכרת קרוואן במדריד

· השכרת קרוואן במלגה

· השכרת קרוואן בגרנדה

· השכרת קרוואן בסן סבסטיאן

· השכרת קרוואן בבילבאו

· השכרת קרוואן בקורדובה

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול עם מוטורהום בספרד?

בעת חופשה במוטורהום בספרד, מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בשעות הצהריים 14:00-17:00 ומזדכים על הקרוואנים בשעות הבוקר 09:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות בנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הקרוואן כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הקרוואן המקומי לספק את הקרוואן בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת קרוואנים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הקרוואן בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הקרוואן או שמתאמים דרך בנדנה קרוואנים את את שעות החזרת הקרוואן לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות ההשכרה בספרד מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
בטיולי קראוונים בספרד , מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בכל שעה בשעות יום העבודה ומזדכים על הקרוואנים בכל שעה שרוצים במהלך יום העבודה. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי ימים קלנדריים כך שאפשר לקבל את הקרוואן בבוקר ולהחזירו אחר הצהריים ללא תוספת תשלום.
שימו לב כי שעות קבלת ושעות החזרת הקרוואנים מצוינים במפורש באתר שלנו. ושימו לב במיוחד כי אותו קרוואן בתחנות שונות יכול שיחולו שעות קבלה והחזרה שונות.

 

מדוע עדיף חופשה עם קראוון בספרד מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בקראוונים בספרד נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם קמפרוואן בספרד אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בחופשה עם קראוונים בספרד?

בספרד יש מספר דגמים רב. ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כל קרוואן מותר לנהיגה ברישיון נהיגה לרכב פרטי רגיל (רישיון ב').

חלקם הקטן של קרוואנים בספרד הם בעלי אורך של מעל 35 פיט ובעלי מנוע דיזל נקראים גם Diesel pusher - קרוואנים אלו מצריכים רישיון ג'

מילוי וריקון מים וביוב בטיול עם קראוונים בספרד

בשונה מהנהוג בהשכרת קרוואן בספרד או השכרת קרוואנים ספרד, לקרוואנים בספרד  ישחיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של קרוואנים בספרד לחצו כאן
את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול קרוואן בספרד לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בספרד והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול קראוון בספרד?

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בספרד יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באותה ספרד ובנוסף תחנת השכרת מוטורהום בספרד תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
לצפיה בהוראות נהיגת קרוואן להשכרה - בספרד - כבישי אגרה בספרד ראו תמונה (מעודכן ל 2020)  

 

נהיגה בטוחה - טיול קראוונים בספרד

• הנהיגה בספרד היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל 

• תמיד כדאי להחנות את הקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת השכרת מוטורהום בספרד?

כן! החוק בספרד קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. בהרבה תחנות בהן אפשר לשכור קרוואנים בספרד אין אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא להשכרות קרוואן בספרד?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום השכרת הקרוואן.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות השכרת קרוואן בספרד).

• דרכון

• שובר השכרת קראוון בספרד

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בקרוואן?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

מה סכום הפיקדון שמשאירים כשרוצים להשכיר קראוונים בספרד?

ברוב הקרוואנים בספרד נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-1500 US$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקרוואן או קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר השכרת קרוואן בספרד יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף השכרת קראוון בספרד לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הקרוואנים בספרד?

כן, רוב תחנות השכרת קראוונים בספרד דורשות להתקשר אליהן בבוקר קבלת קרוואן להשכרה בספרד,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת הקרוואן בשעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בהשכרת קמפר בספרד? - טיול בוואן

ברוב הקרוואנים בספרד יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 US$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לקרוואן.
בחלק מהקרוואנים ביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר וחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בקרוואן כלומר אם יקרה נזק במהלך טיול קרוואנים בספרד לקרוואן אז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם חייבים להחזיר את הקרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות ההשכרה של קמפרוואן בספרד מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

האם פשוט לנהוג בקרוואן להשכרה בספרד?

בעיקרון נהיגת קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

 

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בקרוואנים בספרד?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קרוואן.

אף שחלק מהקרוואנים להשכרה בספרד ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בקרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - ישנם קרוואנים באורך 10 מטר המורשים להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור קרוואן בספרד שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקרוואן בעת שאנשים ישנים במיטות.

 

האם מותרת נסיעה עם קרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. קראוון בספרד מותאמים וערוכים היטב לטיול קראוון בחורף בספרד מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על שכירת קראוון בחורף בספרד לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם מוטורהום להשכרה בספרד?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה למזרח ספרד, לצפון אפריקה ולאזורי מלחמה. בכל דף קרוואן באתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קרוואנים בספרד?

עלות חניוני קרוואנים בספרד משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של €$30 - €$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קרוואנים בספרד

 

האם עדיף קניית קרוואן בספרד מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית קרוואן בספרד לבין השכרה היא לטיולים ספרד של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים קרוואנים למכירה בספרד.

ניקיון הקרוואן בעת ההחזרה

הקרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הקרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי ספרד. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קרוואנים בספרד?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע בטיול עם קרוואנים בספרד?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, בספרד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לקרוואן?

בעת קבלת הקרוואן בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

אתרים מומלצים

אם אתם מתכננים טיול מוטורהום בספרד ייתכן מאוד כי שווה לכם לשקול עוד כמה יעדים אופציונליים בהתאם לאזור בו ברצונכם לטייל בקרוואנים.

· טיול קראוון בספרד ברצלונה - כנסיית הסגרדה פמיליה

· טיול קראוון בספרד בגרנדה - ארמון האלהמברה

· טיול קראוון בספרד בקורדובה - המסגד הגדול של קורדובה

· טיול קראוון בספרד במדריד - מוזיאון פראדו

· טיול קראוון בספרד בפמפלונה - מירוץ השוורים

· טיול קראוון בספרד בסגוביה - האקוודוקט של סגוביה

· טיול קראוון בספרד באנדלוסיה - הכפרים הלבנים של אנדלוסיה

· טיול קראוון בספרד בבילבאו - מוזיאון גוגנהיים

· טיול קראוון בספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

· טיול קראוון בספרד בסן סבסטיאן - חוף לה קונצ'ה

· טיול קראוון בספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

 

למה בנדנה? מה היתרונות  של השכרת קרוואנים בספרד דרך בנדנה קרוואנים? - השכרת קרוואנים בנדנה

 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום השכרת קרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת קרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור קרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי קרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי קרוואנים ולא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר קרוואנים "על הדרך" – בהשכרת קרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הקרוואנים בעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו קרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

 

דוגמאות של קרוואנים להשכרה בספרד:


 

איך אפשר לדעת מראש מחיר של להשכיר קרוואנים בספרד 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בספרד בקרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.


מה מחיר החזרת קרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

במדינות רבות ניתן לקחת את הקרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד באמריקה - ספרד, ספרד, ספרד, ספרד
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלות טיול קרוואן בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו קרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות השכרת קרוואן בספרד

 

קרוואן בספרד טיול מאורגן בספרד. אנו מציעים טיולים מאורגנים בקרוואנים למדינות רבות. טיול קרוואנים מאורגן בספרד הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בקרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בקרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי קרוואנים מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בקרוואן מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הקרוואן שלה, את הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה. כל קרוואן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול קרוואנים קבוצתי מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי קרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי קרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור קרוואנים בספרד.

כדי לחבר קרוואן בספרד לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

השכרת קרוואן בנורווגיה

בתוך קרוואן בספרד תמצאו שקעים בצורה הזו:

השכרת קרוואנים בנורווגיה

לחיבור מכשירי חשמל בתוך קרוואנים בספרד יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האמריקאית:

השכרת קראוון בנורווגיה

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של השכרת קרוואנים בספרד  :

מוטורהום בספרד קניית קרוואן בספרד  קרוואנים למכירה בספרד השכרת קרוואן ספרד טיול קרוואנים בספרד לזוג מסלול טיול קרוואנים בספרד כמה עולה לשכור קרוואן בנדנה קרוואנים. קרוז אמריקה קראוונים למכירה בספרד קניית קרוואן בספרד השכרת קרוואנים בנדנה השכרת קרוואן לחודש טיול תרמילאים בספרד  טיול קראוונים זול  טיול קרוואנים במערב ספרד השכרת קרוואן ספרד טיול בוואן

 

 

 

 

קצת מידע על עולם השכרת קרוואנים בספרד

ספרד, ארץ של נופים יפים ופולקלור שוכנת בדרום מערב אירופה, בסמוך לפורטוגל, בין האוקיינוס האטלנטי והים התיכון. רכס הרי הפירנאים בצפון מפריד את ספרד מצרפת. בקירבת חופיה האיים מיורקה, איביזה, טנריף ואיים קטנים נוספים השייכים לטריטוריה של ספרד. המדינה, שהיא למעשה מונרכיה, מחולקת ל-17 קהילות ו-2 ערים אוטונומיות (מעבר למיצר גיברלטר).

ספרד היא ארץ חביבה ביותר על מטיילים, ומספר התיירים בה מהגבוהים באירופה. האקלים שונה באזורים השונים, ויש לקחת זאת בחשבון בתכנון טיול קרוואן.

למי שאינו מתכוון לשהות בעיר מסוימת אלא לתייר ברחבי הארץ, טיול עם קרוואן בספרד הוא תענוג אמיתי. המרחקים גדולים ויש צורך בחניות לילה. יתרון נוסף בטיול כזה הוא איכות הקמפינגים בספרד.

תושבי ספרד הם בדרך כלל אדיבים מאוד כלפי תיירים. עם זאת, רצוי לשמור על הכללים הנהוגים במקום.

מתי לתכנן טיול לספרד

בתקופת התיירות החמה, ביולי אוגוסט, רצוי להזמין מקום מראש באתרי התיירות בהם מתכננים לשהות. מזג האוויר ממוזג בחודשי האביב והסתיו, ותקופות אלו יש פחות תיירים.

טיפ: בדרך כלל המחירים מחוץ לעונה נמוכים בהרבה מהמחירים בעונת התיירות.

ההרים מושלגים בחורף, מתאים לטיולי סקי. גם בקיץ יש פעילות מבקרים רבה.

בחורף בדרום ספרד ובקיץ בצפון ספרד ממוזג ונעים באופן יחסי.

עונת התיירות בספרד

מלבד עונת התיירות העמוסה בחודשי הקיץ, בתקופת החגים (לפני עונת הפסחא עד ספטמבר), ממלאים חוגגים רבים את אזורי התיירות, ובד"כ כמעט ולא אפשרי למצוא מקום.

פברואר היא תקופת הקרנבלים בספרד, המתקיימים במדריד, קאדיז, טנריף ועוד.

איך מגיעים לספרד

טיסות ישירות מהארץ לספרד, כולל צ'רטר, נוחתות בשדות התעופה של מדריד וברצלונה. בעונת התיירות יש טיסות צ'רטר נוספות, למלגה ולעתים גם לאיים.

ניתן לתכנן טיול קרוואנים מספרד למדינות אירופה הסמוכות. יש לבדוק את תנאי החוזה עם חברת הקרוואנים, ולוודא אישורי מעבר.

אזורים פופולריים לטיולים

בצפון מזרח ספרד - קטלוניה ארגון והפירנאים האהובים על חובבי הספורט, בצפון ספרד הבאסקים והחוף האטלנטי, במרכז ספרד מדריד, יעד פופולרי ביותר למטיילים, ונקודת מוצא לתכנון מסלולי טיולים ברכב ובקראוונים, ובדרום ספרד אנדלוסיה.

מרכז ספרד

מדריד – לעיר הבירה של ספרד נוהרים המוני תיירים. בעיר עצמה ניתן לשהות לפחות שבוע. בקרבת מדריד חניון קמפינג, וניתן לתכנן מסלול המשלב את השהות בעיר המקסימה עם טיול קראוון ברחבי ספרד.

צפון ספרד

אזור הגפנים והיין של ספרד – חבל לה ריוחה

חבל הבאסקים. אזור שתושביו תבעו עצמאות מספרד. כבישי חוף ארוכים ומטבח מעולה.

חבל קנטרבריה - ערים עתיקות, נוף מגוון, חופי ים, הרים. פארקים לאומיים ואזורי שימור אונסקו.

צפון מרכז - קסטיליה ולאון -שרידי ערים עתיקות. עליות לרגל, כנסיות

מערב ספרד

טולדו – העיר ההיסטורית היוותה מרכז יהודי פורה. עיר הולדתו של אל-גרקו.

סביליה – בעברה עיר מוסלמית מרכזית. בסביליה מוזיאונים, קתדרלה, השלישית בגודלה בעולם.

דרום ספרד

חבל אנדלוסיה

סביליה, קורדובה (עיר הולדתו של הרמב"ם), ארמון אלהמברה בגרנדה.

קוסטה דל סול – רצועת החוף בחבל אנדלוסיה.

ולנסיה – עיר תעשיה גדולה. בולנסיה קומפקס אמנות ומדע הכולל פלנטריום, מוזיאונים, אקווריום.

מזרח

קוסטה בלאנקה – רצועת חוף עם חופי קייט ופארקים לשעשועים.

האיים הבלאריים – ממזרח לספרד. אזורי תיירות לחובבי מסיבות וחיי לילה. מקומות ביקור נפלאים לילדים.

צפון מזרח

חבל קטלוניה - בירת החבל היא ברצלונה, עיר אהובה מאוד על תיירים.

קוסטה ברבה – ערי חוף אתרי נופש ושמורות טבע.

ארגון – נופים ועיירות

הרי הפירנאים – מוקד משיכה לתיירים חובבי סקי וספורט אתגרי.

חבל נבארה - בגבול ספרד-צרפת, משמש כנקודת מעבר:

הרי הפירנאים

פמפלונה – בה מתקיימים מרוצי שוורים

שכירת קרוואן בספרד

מומלץ להזמין קרוואן מראש, בעיקר בעונת התיירות.

לקרוא את החוזה היטב. מחויב להשאיר פיקדון, ומוטלים קנסות על אי עמידה בתנאי החוזה.

בררו מהם תנאי חברת הקרוואנים לרישיון נהיגה, אפשרות לנהג נוסף וכדומה.

סניפים נמצאים בד"כ בקרבת שדות תעופה. לעתים קיימת אפשרות להסעות לתחנת איסוף הקרוואנים.

אפשרות אחרת היא שימוש בתחבורה הציבורית, או במונית.

בררו באילו סניפים תוכלו להחזיר את הקרוואן, והאם התחנות פעילות בזמן שבו אתם מתכננים להחזיר את הקראוון (בתקופת החגים חלק מהתחנות סגורות).

החזירות את הקרוואן בזמן המיועד.

אם מתוכנן טיול קראוונים מספרד לארצות הסמוכות, וודאו אישור של חברת ההשכרה.

לחברה אפשרות לאסור על נסיעה עם קרוואן בדרכים לא סלולות או בתנאי מזג אוויר מסוכנים.

החברה אינה אחראית על רכושכם.

האחריות על תחזוקת הקרוואן ועל שמירה בזמן החנייה מוטלת עליכם.

עליכם ליידע את חברת ההשכרה בהקדם במקרים של נזק או גניבה.

פוליסת הביטוח של חברת ההשכרה מבטחת באופן חלקי. בדקו אפשרות לביטוח מורחב על פי הצורך.

התחבורה הציבורית בספרד

בספרד תחבורה ציבורית מסועפת ויעילה. רשתות האוטובוסים והרכבות יעילות, ואוטובוסים סדירים עוברים דרך ספרד מכל הערים הגדולות באירופה.

חברות טיסה שונות מפעילות קווי טיסה פנימיים, בעיקר בקו מדריד-ברצלונה.

מעבורת – ניתן להגיע לאפריקה, דרך מיצר גיברלטר.

רשת רכבות לאומית, כולל רכבות אזוריות ובין עירוניות מהירות.

קווי אוטובוסים מגיעים גם לארצות השכנות.

טיפ: תדירות קווי האוטובוסים לאזורים הדלילים ולכפרים נמוכה.

תחבורה בתוך הערים:

בתוך הערים לא מומלץ לנהוג ברכב, אלא להשתמש בתחבורה הציבורית.

טיפ: ניתן להצטרף לטיולי תיירים באוטובוסים.

כבישים בין עירוניים

מערכת הכבישים הבין עירוניים בספרד מתוחזקת, וכוללת כבישי אגרה שבהם התנועה דלילה, וכבישים ללא תשלום בהם נוסעים יותר כלי רכב (בספרד אחוז התאונות גבוה!)

הנסיעה בין ערים בכבישים הבין עירוניים הארוכים ממושכת, ויכולה להיות משעממת.

היתרון של טיול עם קרוואן הוא האפשרות לתכנן מסלולים צדדיים, להנות מהנופים והאתרים בדרך, ובלי למהר.

טיפ: למדו את חוקי התנועה בספרד. הצטיידו במפות.

חשוב לדעת על נהיגה בספרד

לפני הנסיעה למדו את חוקי התחבורה בספרד.

לנהוג בזהירות. בספרד מקפידים על קנסות במקום לתיירים.

משטרת התנועה בספרד מחמירה עם שתיית אלכוהול.

טיפ: למרות מערכת הכבישים הנוחה, באזורי הכפריים עדיין קיימות דרכים צרות ומשובשות. הכניסה לכפרים אינה מומלצת עם רכב.

בנסיעת חורף חובה להצטייד בשרשראות או בצמיגי שלג.

נסיעה בקרוואן בספרד

בתחנות מידע, באתרי אינטרנט ובאתרי תיירות תוכלו לקבל מידע רב על טיולי קרוואנים בספרד.

הצטיידו בהתאם לעונה ולאזורים בהם אתם מתכננים לטייל.

בדרכים סופרמרקטים וחנויות בהם אפשר להצטייד. המחירים בחניונים בדרך כלל יקרים יותר.

חשמל - ניתן להשתמש בגנרטור או במתאם. מערכת החשמל בספרד שונה מזו בארץ.

היזהרו מגניבות!

חברות להשכרת קרוואנים בד"כ מספקות ציוד חלקי. יהיה עליכם לשכור או לרכוש ציוד נוסף בהתאם לצורך.

קמפינג בספרד

הקמפינגים הספרדיים מתוחזקים בדרך כלל היטב וברמה גבוהה, הניקיון והשירות מעולים, ועם זאת מחירי השהייה זולים יותר משהייה בבית מלון - הזדמנות נפלאה לעצירה ולמנוחה בדרך.

לנוסעי קמפר יש הזדמנות להתקלח, לכבס, ולנוח.

עבור נוסעים בקרוואן מוטורהום אולי לא הכרחי להשתמש בציוד שמזמנים אתרי קמפינג, אבל חשוב לזכור כי על לינה במקומות לא מורשים מוטלים קנסות.

טיפ: מים דלוחים ניתן לרוקן בקמפינגים ובמקומות המיועדים לכך.

מרבית החניונים שוכנים באזורים אטרקטיביים, על שפת ים באתרי טבע ואתרי תיירות, והם יכולים לשמש נקודת מוצא אידיאלית למסלול קרוואנים.

חלק מהקמפינגים הספרדיים הם כפרי נופש של ממש. בנוסף לשטחים המיועדים לחניית קרוואנים ואוהלים, יש בהם בונגלוס ללינה, חדרי כושר וכדומה.

טיפ: מרבית האתרים סגורים במשך שעות הלילה עד הבוקר. רצוי להגיע לאתר לפני רדת הלילה.

קמפינגים מתוחזקים ממוקמים גם בקרבת מדריד וברצלונה. בקרבת הערים המחירים באופן יחסי גבוהים יותר, אבל אפשר להנות משני העולמות - הן מנסיעה בקרוואן והן מהיתרונות התיירותיים של הערים.

טיפ: המחירים בקמפינג יכולים להיות יקרים יותר, ואפשר לעצור בדרך להצטיידות, לפני הכניסה לחניון.

המחירים גבוהים יותר בעונת הקיץ, ורצוי להזמין מקום מראש.

חשוב: חלק מהאתרים סגורים בעונת החורף.

נסיעה עם ילדים

ספרד היא ארץ נפלאה לטיול קרוואן משפחתי.

הנסיעה יכולה להיות תענוג אמיתי לילדים, כאשר כוללים במסלול הטיולים ביקורים בפארקים לשעשועים, מוזיאונים, גני חיות, גנים בוטניים ואתרי טבע.

וודאו כי הקרוואן מתאים לנסיעה עם ילדים, וכי ניתן לאבזר אותו בציוד בטיחות המתאים לילדים / לתינוקות.

לינה בספרד

בספרד אפשרויות לינה מגוונות, החל מהחניונים ועד לבתי מלון מפוארים.

ברחבי המדינה (ממלכה) בתי מלון יקרים יחסית, השוכנים בטירות ובמנזרים. הם מסומנים באות P (פארדורים). לינת לילה בפארדור היא חוויה מיוחדת!

לינה כפרית בחוות ובקוטג'ים - אפשרי גם לטווח ארוך.

בתים וחדרים להשכרה – מחוץ לעונה בעלי הבתים מחפשים שוכרים, והמחירים בדרך כלל נמוכים יחסית.

 

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

 

 

 

רשימת קרוואנים להשכרה

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...