השכרת קרוואן קרוואנים בקרוואן להשכרה בנורווגיה

כמה עולה קרוואן להשכרה בנורווגיה מחירים 

לקבלת מחיר קרוואן להשכרה בנורווגיה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל קרוואן להשכרה (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בנורווגיה - אם רלוונטי), תאריך תחילת קרוואן להשכרה, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בנורווגיה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים קרוואן להשכרה בנורווגיה.

כמה עולה קרוואן להשכרה בנורווגיה מחירים?

מחיר קרוואן להשכרה בנורווגיה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר קרוואן להשכרה בנורווגיה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיולי קרוואן להשכרה (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת קרוואן להשכרה, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בנורווגיה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות קרוואן להשכרה בנורווגיה ומספר מסננים הקשורים להזמנת בקרוואן להשכרה בנורווגיה.

השכרת קרוואן בנורווגיה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות קרוואן להשכרה בנורווגיה מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בנורווגיה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור קרוואן להשכרה בנורווגיה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל קרוואן להשכרה בנורווגיה) , האם ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבנורווגיה מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור עם קרוואן להשכרה בנורווגיה לחצו כאן.

תוצאות מחיר קרוואן להשכרה בנורווגיה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר קרוואן להשכרה בנורווגיה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הקרוואן להשכרה לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות קרוואן להשכרה בנורווגיה מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת הקרוואן להשכרה ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש קרוואן להשכרה בנורווגיה לעם החזרת הקרוואן להשכרה תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בנורווגיה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה קרוואן להשכרה בנורווגיה לעם קרוואן להשכרה מצפון לדרום בנורווגיה התחלה בטרומסו והחזרת קרוואן להשכרה באוסלו תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג קרוואן להשכרה, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם קרוואן להשכרה באוסלו והחזרה בטורמסו -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות קרוואן להשכרה בנורווגיה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין קרוואן להשכרה לבנורווגיה שונה לאותו דגם קרוואן להשכרה, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: קרוואן להשכרה למשפחה בנורווגיה מאוסלו לברגן תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג קרוואן להשכרה, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם קרוואן להשכרה משפחתי בנורווגיה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר קרוואן להשכרה בנורווגיה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון קרוואן להשכרה בנורווגיה

השכרת קרוואן בנורווגיה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת קרוואן להשכרה ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיולי?

בחלק מתחנות קרוואן להשכרה בנורווגיה ניתן לקחת את הקרוואן להשכרה בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קרוואן להשכרה בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד בנורווגיה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקרוואן להשכרה בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקרוואן להשכרה. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות קרוואן להשכרה בנורווגיה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקרוואן להשכרה גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הבכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו קרוואן להשכרה באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות קרוואן להשכרה בנורווגיה

לצפייה איך לעשות חיפוש קרוואן להשכרה בנורווגיה לקרוואן להשכרה בנורווגיה (אאוסלו לטרומסה) ראו :

 


השכרת קרוואן בנורווגיה - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר קרוואן להשכרה בנורווגיה בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר קרוואן להשכרה בנורווגיה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות קרוואן להשכרה בנורווגיה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות קרוואן להשכרה בנורווגיה חייבם להזין את נתוני השלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת קרוואן להשכרה בנורווגיה.

 

עלויות קרוואן להשכרה בנורווגיה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור קרוואן להשכרה לבנורווגיה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר קרוואן להשכרה בנורווגיה שאני רואה באתר זו עלות קרואן בנורווגיה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות קרוואן להשכרה בנורווגיה?

כשמזמינים קרוואן להשכרה בנורווגיה לטיולי באתר בנדנה מקבלים את מחיר קרוואן להשכרה בנורווגיה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לקרוואן להשכרה לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות קרוואן להשכרה בנורווגיה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר קרוואן להשכרה ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הקרוואן להשכרה בנורווגיה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה קרוואן להשכרה בנורווגיה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 קרוואן להשכרה פנויים לתאריך השלכם ובתחנה אחרת נותר קרוואן להשכרה אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה קרוואן להשכרה בנורווגיה מחיר?

בכדי למצוא את קרוואן להשכרה בנורווגיה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור קרוואן להשכרה בנורווגיה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה קרוואן להשכרה בנורווגיה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה קרוואן להשכרה, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי קרוואן להשכרה הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בנורווגיה - גמישות

 

האם מחיר טיולי קרוואן להשכרה בנורווגיה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיולי קרוואן להשכרה בנורווגיה?

כשמזמינים קרוואן להשכרה בנורווגיה באתר בנדנה מקבלים את מחיר קרוואן להשכרה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קרוואן להשכרה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות קרוואן להשכרה בנורווגיה  עלויות של חופשה בקרוואן להשכרה בנורווגיה כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות קרוואן להשכרה למשפחה בנורווגיה

עלות בקרוואן להשכרה - קרוואן להשכרה בנורווגיה לחודש - כמה עולה קרוואן להשכרה בנורווגיה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בקרוואן להשכרה. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות קרוואן להשכרה בנורווגיה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות קרוואן להשכרה בנורווגיה ליום

מה כלול עם קרוואן להשכרה למשפחה בנורווגיה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת קרוואן להשכרה מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הקרוואן להשכרה וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון הקרוואן להשכרה, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את הקרוואן להשכרה

השכרת קרוואן בנורווגיה

מידע כללי על קרוואן להשכרה בנורווגיה למשפחה

עם קרוואן להשכרה לזוג בנורווגיה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של נורווגיה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

בקרוואן להשכרה לעיתים רבות כולל גם מעבר עם קרוואן להשכרה בנורווגיה הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח נורווגיה

יעדים עיקריים של קרוואן להשכרה למשפחה בנורווגיה - אתרי עם קרוואן להשכרה משפחתי בנורווגיה

· קרוואן להשכרה בנורווגיה אוסלו

· קרוואן להשכרה בנורווגיה  ברגן

· קרוואן להשכרה בנורווגיה טרומסו

· קרוואן להשכרה בנורווגיה סטוונגר

· קרוואן להשכרה בנורווגיה טרונדהיים

· טיולי קרוואן להשכרה בסקנדינביה - הפיורדים הנורווגיים, איי לופוטן, הזוהר הצפוני

· קרוואן להשכרה בנורווגיה - לפלנד

כל המידע החשוב על נורווגיה בקרוואן להשכרה

שאלות ותשובות בנושא עלות קרוואן להשכרה בנורווגיה :

בנורווגיה, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני קרוואן להשכרה והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של קרוואן להשכרההמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיולי. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול קרוואן להשכרה לזוג - קרוואן להשכרה זול בנורווגיה יכול בהחלט להיות תחליף לתרמילאים בנורווגיה. קרוואן להשכרה לזוג בנורווגיה יכולה לשדרג לכם את התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם קרוואן להשכרה בנורווגיה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור נורווגיה בקרוואן להשכרה לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית קרוואן להשכרה.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל נורווגיה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית קרוואן להשכרה אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית קרוואן להשכרה באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית קרוואן להשכרה באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית קרוואן להשכרה במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור קרוואן להשכרה לזוג והאם יש הבדל בין מסלול קרוואן להשכרה בנורווגיה לזוג לעומת מסלול קרוואן להשכרה בנורווגיה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי קרוואן להשכרה 'קראווניסטים' שעושים קרוואן להשכרה לזוג בנורווגיה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב קרוואן להשכרה בנורווגיה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לעם קרוואן להשכרה למשפחה בנורווגיה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול עבור קרוואן להשכרה משפחתי בנורווגיה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קרוואן להשכרה (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול קרוואן להשכרה זול בנורווגיה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי בקרוואן להשכרה

השכרת קרוואן בנורווגיה - מסלול

מסלול קרוואן להשכרה 

 

מאיזה גיל אפשרי קרוואן להשכרה בנורווגיה  ?

ברובם המכריע של קרוואן להשכרה משפחתי בנורווגיה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי קרוואן להשכרה באתר שלנו, מצוין משקל הקרוואן להשכרהו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בנורווגיה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית קרוואן להשכרה בנורווגיה?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה בנורווגיה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל קרוואן להשכרה לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות נורווגיה בקרוואן להשכרה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיוליי קרוואן להשכרה בנורווגיה ?

המקובל לרוב קרוואן להשכרה משפחתי בנורווגיה הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
בנורווגיה בקרוואן להשכרה מתאפיין לרוב בקרוואן להשכרה מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות טיוליי קמפינג בנורווגיה?

זה המקום לטיוליי קמפינג. טיוליי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של נורווגיה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות קרוואן להשכרה באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב נורווגיה בקרוואן להשכרה

האם מותרת קרוואן להשכרה בנורווגיה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם קרוואן להשכרה ממדינות נורווגיה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח נורווגיה בקרוואן להשכרה,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בקרוואן להשכרה בנורווגיה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי קרוואן להשכרה בנורווגיה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיוליי קרוואן להשכרה בנורווגיה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהקרוואן להשכרה מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקרוואן להשכרה מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקרוואן להשכרה זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקרוואן להשכרה בנורווגיה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי פופולריים לעשות טיולי קרוואן להשכרה משפחתי בנורווגיה:

· קרוואן להשכרה במרכז נורווגיה הכולל את דרום נורווגיה, אוסלו-ברגן-סטוונגר-קריסטיאנסנד-אוסלו

· קרוואן להשכרה בסקנדינביה

· קרוואן להשכרה בצפון נורווגיה

· קרוואן להשכרה בנורווגיה - ארץ הפיורדים

· קרוואן להשכרה בנורווגיה טרומסו - לראות את הזוהר הצפוני \ איי לופוטן

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי קרוואן להשכרה משפחתי בנורווגיה?

בעת חופשה בקרוואן להשכרה בקרוואן להשכרה בנורווגיה, מקובל לרוב שממתחילים את הקרוואן להשכרה בנורווגיה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על הקרוואן להשכרהשעות הבוקר 08:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות השלכם, וכדי שהיהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הקרוואן להשכרה בנורווגיה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הקרוואן להשכרה המקומי לספק את הקרוואן להשכרה בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת קרוואן להשכרה מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הקרוואן להשכרה בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הקרוואן להשכרה או שמתאמים דרך בנדנה קרוואן להשכרה את את שעות החזרת הקרוואן להשכרה לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות קרוואן להשכרה בנורווגיה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף קרוואן להשכרה זוגי בנורווגיה מאשר ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא בקרוואן להשכרה בנורווגיה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר עם רכב שכור ומלונות. עם קרוואן להשכרה בנורווגיה אלו טיוליים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מכוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיוליי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות קרוואן להשכרה בנורווגיה?

כן. אך צריך לצרף רישיון נהיגה בינלאומי.
אף שיש מבחר גדול של קרוואן להשכרה להשכרה בנורווגיה, ברוב דגמי הקרוואן להשכרה אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  קרוואן להשכרה להשכרה בנורווגיה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הקרוואן להשכרה בנורווגיה, גם אם הם "קרוואן להשכרה אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם בנורווגיה קרוואן להשכרה מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (קרוואן להשכרה-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי קרוואן להשכרה המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בקרוואן להשכרה בנורווגיה

בשונה מהנהוג בקרוואן להשכרה בארצות הברית או קרוואן להשכרה קנדה, לקרוואן להשכרה  בנורווגיה אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול קרוואן להשכרה לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בנורווגיה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת קרוואן להשכרה בנורווגיה?

לצפיה בהוראות נהיגת קרוואן להשכרה להשכרה בנורווגיה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בנורווגיה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בנורווגיה ובנוסף תחנת קרוואן להשכרה בנורווגיה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - קרוואן להשכרה בנורווגיה למשפחות

• הנהיגה בקרוואן להשכרה בנורווגיה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת

• הכבישים  בנורווגיה צרים אך מותאמים לנהיגה בקרוואן להשכרה - כולל בדרך הטרולים המפורסמת

• תמיד כדאי להחנות את הקרוואן להשכרה באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקרוואן להשכרה לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת קרוואן להשכרה למשפחה בנורווגיה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות קרוואן להשכרה משפחתי בנורווגיה מסוימות אין אפשרות כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לקרוואן להשכרה בנורווגיה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום קרוואן להשכרה בנורווגיה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות קרוואן להשכרה בנורווגיה).

• דרכון

• שובר קרוואן להשכרה בנורווגיה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בקרוואן להשכרה משפחתי בנורווגיה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקרוואן להשכרה, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות קרוואן להשכרה משפחתי בקרוואן להשכרה בנורווגיה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור קרוואן להשכרה זול בנורווגיה

ברוב הקרוואן להשכרה נדרש להשאיר פיקדון בסך 1000-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוואן להשכרה ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקרוואן להשכרהאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר נורווגיה בקרוואן להשכרה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף נורווגיה בקרוואן להשכרה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הקרוואן להשכרה?

כן, רוב תחנות נורווגיה בקרוואן להשכרה דורשות להתקשר אליהן בבוקר נורווגיה בקרוואן להשכרה,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות קרוואן להשכרה בנורווגיה? - בוואן בנורווגיה

ברוב הקרוואן להשכרה יש לך ביטוח מקיף עם 3000-1,500 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לקרוואן להשכרה.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בקרוואן להשכרהכלומר אם יקרה נזק במהלך קרוואן להשכרה ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בקרוואן להשכרה זוגי בנורווגיה?

בעיקרון נהיגת קרוואן להשכרה דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקרוואן להשכרה לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בקרוואן להשכרה בנורווגיה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קרוואן להשכרה.

אף שחלק מה קרוואן להשכרה להשכרה בנורווגיה ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בקרוואן להשכרה עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  קרוואן להשכרה אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם קרוואן להשכרה שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקרוואן להשכרהעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם קרוואן להשכרה לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. קרוואן להשכרה בנורווגיה מותאמים וערוכים היטב לקרוואן להשכרה בחורף בנורווגיה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על קרוואן להשכרה בחורף בנורווגיה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם קרוואן להשכרה לחודש בנורווגיה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהקרוואן להשכרה חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.

בכל דף קרוואן להשכרה בנורווגיה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו.

במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקרוואן להשכרה למקומות אסורים, הביטוח של הקרוואן להשכרה אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קרוואן להשכרה?

עלות חניוני קרוואן להשכרה משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קרוואן להשכרה

האם עדיף קניית קרוואן להשכרה בנורווגיה מאשר קרוואן להשכרה בנורווגיה ?

התשובה תלויה במשך הזמן של השלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית קרוואן להשכרה לבין השכרה היא לטיוליים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים קרוואן להשכרה למכירה בנורווגיה.

ניקיון הקרוואן להשכרה בעת ההחזרה

הקרוואן להשכרה נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקרוואן להשכרה נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקרוואן להשכרה מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקרוואן להשכרה וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הקרוואן להשכרה, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקרוואן להשכרה.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קרוואן להשכרה?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קרוואן להשכרה באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם קרוואן להשכרה?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת בנורווגיה בקרוואן להשכרה, בנורווגיה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לקרוואן להשכרה?

בעת קבלת קרוואן להשכרה שכור בנורווגיה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של קרוואן להשכרה דרך בנדנה קרוואן להשכרה? קרוואן להשכרה בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום קרוואן להשכרה, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת קרוואן להשכרה באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיולי

* הדרכה טרום היציאה לעל הקראמולטור שזה סימולטור קרוואן להשכרה שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיוליי קרוואן להשכרה בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיוליי קרוואן להשכרהו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם קרוואן להשכרה"על הדרך" – בקרוואן להשכרה לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הקרוואן להשכרהעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו קרוואן להשכרה. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של קרוואן להשכרה בנורווגיה ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בנורווגיה עם קרוואן להשכרה, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

קרוואן להשכרה מאורגן בקרוואן להשכרה בנורווגיה. אנו מציעים טיוליים מאורגנים בקרוואן להשכרה למדינות רבות. קרוואן להשכרה מאורגן בנורווגיה הוא בהחלט אופציה. 

טיוליי קרוואן להשכרה למשפחות בנורווגיה מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים קרוואן להשכרה בנורווגיה מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף למאורגן בקרוואן להשכרה בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים מאורגן בקרוואן להשכרה מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה למאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיוליי קרוואן להשכרה מאורגנים למשפחות נקראים טיוליים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. קבוצתי בקרוואן להשכרה בנורווגיה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בקבוצתי (ולא מאורגן) יש לכל משפחה את הקרוואן להשכרה הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל קרוואן להשכרה בהמאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן קרוואן להשכרה במאורגן בנורווגיה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיוליי קרוואן להשכרה קבוצתיים (לא לבלבל עם טיוליי קרוואן להשכרה מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור קרוואן להשכרה בנורווגיה.

כדי לחבר קרוואן להשכרה לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך הקרוואן להשכרה יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של קרוואן להשכרה בנורווגיה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של קרוואן להשכרה בנורווגיה :

נורווגיה בקרוואן להשכרה נורבגיה בקרוואן להשכרה מסלול קרוואן להשכרה בחול קרוואן להשכרה בחול מחיר קרוואן להשכרה בסקנדינביה קרוואן להשכרה באירופה קרוואן להשכרה להשכרה באירופה מחיר קרוואן להשכרה ביער השחור 

קרוואן להשכרה הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטבע, משפחה ובילויים. בנורווגיה המדינות בהן יש הכי הרבה קרוואן להשכרה הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בקרוואן להשכרה אז מומלץ אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה קרוואן להשכרה בנורווגיה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את הקרוואן להשכרהישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה קרוואן להשכרה היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה קרוואן להשכרה הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה קרוואן להשכרה שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה קרוואן להשכרה בחניוני קרוואן להשכרהלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל קרוואן להשכרה ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים קרוואן להשכרה יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה קרוואן להשכרה גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל קרוואן להשכרה באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, קרוואן להשכרה מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת קרוואן להשכרה. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת קרוואן להשכרה תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי קרוואן להשכרה בנורווגיה או קרוואן להשכרה בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת קרוואן להשכרה בנורווגיה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' קרוואן להשכרה בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות קרוואן להשכרה בניו זילנד ו קרוואן להשכרה בנורווגיה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב קרוואן להשכרה לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב קרוואן להשכרה בנורווגיה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום קרוואן להשכרה בנורווגיה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף קרוואן להשכרה בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור קרוואן להשכרה בחניון קרוואן להשכרהלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...