השכרת קרוואן קרוואנים בקראוון להשכרה בנורווגיה

כמה עולה קראוון להשכרה בנורווגיה מחירים 

לקבלת מחיר קראוון להשכרה בנורווגיה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל קראוון להשכרה (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בנורווגיה - אם רלוונטי), תאריך תחילת קראוון להשכרה, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בנורווגיה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים קראוון להשכרה בנורווגיה.

כמה עולה קראוון להשכרה בנורווגיה מחירים?

מחיר קראוון להשכרה בנורווגיה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר קראוון להשכרה בנורווגיה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיולי קראוון להשכרה (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת קראוון להשכרה, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בנורווגיה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות קראוון להשכרה בנורווגיה ומספר מסננים הקשורים להזמנת בקראוון להשכרה בנורווגיה.

השכרת קרוואן בנורווגיה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות קראוון להשכרה בנורווגיה מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בנורווגיה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור קראוון להשכרה בנורווגיה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל קראוון להשכרה בנורווגיה) , האם ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבנורווגיה מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור עם קראוון להשכרה בנורווגיה לחצו כאן.

תוצאות מחיר קראוון להשכרה בנורווגיה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר קראוון להשכרה בנורווגיה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הקראוון להשכרה לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות קראוון להשכרה בנורווגיה מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת הקראוון להשכרה ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש קראוון להשכרה בנורווגיה לעם החזרת הקראוון להשכרה תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בנורווגיה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה קראוון להשכרה בנורווגיה לעם קראוון להשכרה מצפון לדרום בנורווגיה התחלה בטרומסו והחזרת קראוון להשכרה באוסלו תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג קראוון להשכרה, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם קראוון להשכרה באוסלו והחזרה בטורמסו -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות קראוון להשכרה בנורווגיה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין קראוון להשכרה לבנורווגיה שונה לאותו דגם קראוון להשכרה, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: קראוון להשכרה למשפחה בנורווגיה מאוסלו לברגן תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג קראוון להשכרה, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם קראוון להשכרה משפחתי בנורווגיה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר קראוון להשכרה בנורווגיה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון קראוון להשכרה בנורווגיה

השכרת קרוואן בנורווגיה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת קראוון להשכרה ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיולי?

בחלק מתחנות קראוון להשכרה בנורווגיה ניתן לקחת את הקראוון להשכרה בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קראוון להשכרה בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד בנורווגיה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקראוון להשכרה בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקראוון להשכרה. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות קראוון להשכרה בנורווגיה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקראוון להשכרה גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הבכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו קראוון להשכרה באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות קראוון להשכרה בנורווגיה

לצפייה איך לעשות חיפוש קראוון להשכרה בנורווגיה לקראוון להשכרה בנורווגיה (אאוסלו לטרומסה) ראו :

 


השכרת קרוואן בנורווגיה - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר קראוון להשכרה בנורווגיה בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר קראוון להשכרה בנורווגיה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות קראוון להשכרה בנורווגיה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות קראוון להשכרה בנורווגיה חייבם להזין את נתוני השלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת קראוון להשכרה בנורווגיה.

 

עלויות קראוון להשכרה בנורווגיה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור קראוון להשכרה לבנורווגיה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר קראוון להשכרה בנורווגיה שאני רואה באתר זו עלות קרואן בנורווגיה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות קראוון להשכרה בנורווגיה?

כשמזמינים קראוון להשכרה בנורווגיה לטיולי באתר בנדנה מקבלים את מחיר קראוון להשכרה בנורווגיה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לקראוון להשכרה לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות קראוון להשכרה בנורווגיה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר קראוון להשכרה ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הקראוון להשכרה בנורווגיה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה קראוון להשכרה בנורווגיה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 קראוון להשכרה פנויים לתאריך השלכם ובתחנה אחרת נותר קראוון להשכרה אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה קראוון להשכרה בנורווגיה מחיר?

בכדי למצוא את קראוון להשכרה בנורווגיה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור קראוון להשכרה בנורווגיה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה קראוון להשכרה בנורווגיה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה קראוון להשכרה, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי קראוון להשכרה הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בנורווגיה - גמישות

 

האם מחיר טיולי קראוון להשכרה בנורווגיה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיולי קראוון להשכרה בנורווגיה?

כשמזמינים קראוון להשכרה בנורווגיה באתר בנדנה מקבלים את מחיר קראוון להשכרה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קראוון להשכרה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות קראוון להשכרה בנורווגיה  עלויות של חופשה בקראוון להשכרה בנורווגיה כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות קראוון להשכרה למשפחה בנורווגיה

עלות בקראוון להשכרה - קראוון להשכרה בנורווגיה לחודש - כמה עולה קראוון להשכרה בנורווגיה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בקראוון להשכרה. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות קראוון להשכרה בנורווגיה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות קראוון להשכרה בנורווגיה ליום

מה כלול עם קראוון להשכרה למשפחה בנורווגיה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת קראוון להשכרה מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הקראוון להשכרה וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון הקראוון להשכרה, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את הקראוון להשכרה

השכרת קרוואן בנורווגיה

מידע כללי על קראוון להשכרה בנורווגיה למשפחה

עם קראוון להשכרה לזוג בנורווגיה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של נורווגיה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

בקראוון להשכרה לעיתים רבות כולל גם מעבר עם קראוון להשכרה בנורווגיה הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח נורווגיה

יעדים עיקריים של קראוון להשכרה למשפחה בנורווגיה - אתרי עם קראוון להשכרה משפחתי בנורווגיה

· קראוון להשכרה בנורווגיה אוסלו

· קראוון להשכרה בנורווגיה  ברגן

· קראוון להשכרה בנורווגיה טרומסו

· קראוון להשכרה בנורווגיה סטוונגר

· קראוון להשכרה בנורווגיה טרונדהיים

· טיולי קראוון להשכרה בסקנדינביה - הפיורדים הנורווגיים, איי לופוטן, הזוהר הצפוני

· קראוון להשכרה בנורווגיה - לפלנד

כל המידע החשוב על נורווגיה בקראוון להשכרה

שאלות ותשובות בנושא עלות קראוון להשכרה בנורווגיה :

בנורווגיה, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני קראוון להשכרה והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של קראוון להשכרההמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיולי. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול קראוון להשכרה לזוג - קראוון להשכרה זול בנורווגיה יכול בהחלט להיות תחליף לתרמילאים בנורווגיה. קראוון להשכרה לזוג בנורווגיה יכולה לשדרג לכם את התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם קראוון להשכרה בנורווגיה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור נורווגיה בקראוון להשכרה לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית קראוון להשכרה.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל נורווגיה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית קראוון להשכרה אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית קראוון להשכרה באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית קראוון להשכרה באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית קראוון להשכרה במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור קראוון להשכרה לזוג והאם יש הבדל בין מסלול קראוון להשכרה בנורווגיה לזוג לעומת מסלול קראוון להשכרה בנורווגיה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי קראוון להשכרה 'קראווניסטים' שעושים קראוון להשכרה לזוג בנורווגיה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב קראוון להשכרה בנורווגיה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לעם קראוון להשכרה למשפחה בנורווגיה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול עבור קראוון להשכרה משפחתי בנורווגיה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קראוון להשכרה (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול קראוון להשכרה זול בנורווגיה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי בקראוון להשכרה

השכרת קרוואן בנורווגיה - מסלול

מסלול קראוון להשכרה 

 

מאיזה גיל אפשרי קראוון להשכרה בנורווגיה  ?

ברובם המכריע של קראוון להשכרה משפחתי בנורווגיה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי קראוון להשכרה באתר שלנו, מצוין משקל הקראוון להשכרהו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בנורווגיה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית קראוון להשכרה בנורווגיה?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה בנורווגיה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל קראוון להשכרה לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות נורווגיה בקראוון להשכרה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיוליי קראוון להשכרה בנורווגיה ?

המקובל לרוב קראוון להשכרה משפחתי בנורווגיה הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
בנורווגיה בקראוון להשכרה מתאפיין לרוב בקראוון להשכרה מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות טיוליי קמפינג בנורווגיה?

זה המקום לטיוליי קמפינג. טיוליי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של נורווגיה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות קראוון להשכרה באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב נורווגיה בקראוון להשכרה

האם מותרת קראוון להשכרה בנורווגיה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם קראוון להשכרה ממדינות נורווגיה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח נורווגיה בקראוון להשכרה,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בקראוון להשכרה בנורווגיה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי קראוון להשכרה בנורווגיה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיוליי קראוון להשכרה בנורווגיה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהקראוון להשכרה מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקראוון להשכרה מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקראוון להשכרה זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקראוון להשכרה בנורווגיה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי פופולריים לעשות טיולי קראוון להשכרה משפחתי בנורווגיה:

· קראוון להשכרה במרכז נורווגיה הכולל את דרום נורווגיה, אוסלו-ברגן-סטוונגר-קריסטיאנסנד-אוסלו

· קראוון להשכרה בסקנדינביה

· קראוון להשכרה בצפון נורווגיה

· קראוון להשכרה בנורווגיה - ארץ הפיורדים

· קראוון להשכרה בנורווגיה טרומסו - לראות את הזוהר הצפוני \ איי לופוטן

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי קראוון להשכרה משפחתי בנורווגיה?

בעת חופשה בקראוון להשכרה בקראוון להשכרה בנורווגיה, מקובל לרוב שממתחילים את הקראוון להשכרה בנורווגיה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על הקראוון להשכרהשעות הבוקר 08:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות השלכם, וכדי שהיהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הקראוון להשכרה בנורווגיה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הקראוון להשכרה המקומי לספק את הקראוון להשכרה בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת קראוון להשכרה מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הקראוון להשכרה בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הקראוון להשכרה או שמתאמים דרך בנדנה קראוון להשכרה את את שעות החזרת הקראוון להשכרה לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות קראוון להשכרה בנורווגיה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף קראוון להשכרה זוגי בנורווגיה מאשר ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא בקראוון להשכרה בנורווגיה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר עם רכב שכור ומלונות. עם קראוון להשכרה בנורווגיה אלו טיוליים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מכוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיוליי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות קראוון להשכרה בנורווגיה?

כן. אך צריך לצרף רישיון נהיגה בינלאומי.
אף שיש מבחר גדול של קראוון להשכרה להשכרה בנורווגיה, ברוב דגמי הקראוון להשכרה אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  קראוון להשכרה להשכרה בנורווגיה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הקראוון להשכרה בנורווגיה, גם אם הם "קראוון להשכרה אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם בנורווגיה קראוון להשכרה מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (קראוון להשכרה-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי קראוון להשכרה המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בקראוון להשכרה בנורווגיה

בשונה מהנהוג בקראוון להשכרה בארצות הברית או קראוון להשכרה קנדה, לקראוון להשכרה  בנורווגיה אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול קראוון להשכרה לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בנורווגיה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת קראוון להשכרה בנורווגיה?

לצפיה בהוראות נהיגת קראוון להשכרה להשכרה בנורווגיה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בנורווגיה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בנורווגיה ובנוסף תחנת קראוון להשכרה בנורווגיה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - קראוון להשכרה בנורווגיה למשפחות

• הנהיגה בקראוון להשכרה בנורווגיה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת

• הכבישים  בנורווגיה צרים אך מותאמים לנהיגה בקראוון להשכרה - כולל בדרך הטרולים המפורסמת

• תמיד כדאי להחנות את הקראוון להשכרה באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקראוון להשכרה לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת קראוון להשכרה למשפחה בנורווגיה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות קראוון להשכרה משפחתי בנורווגיה מסוימות אין אפשרות כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לקראוון להשכרה בנורווגיה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום קראוון להשכרה בנורווגיה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות קראוון להשכרה בנורווגיה).

• דרכון

• שובר קראוון להשכרה בנורווגיה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בקראוון להשכרה משפחתי בנורווגיה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקראוון להשכרה, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות קראוון להשכרה משפחתי בקראוון להשכרה בנורווגיה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור קראוון להשכרה זול בנורווגיה

ברוב הקראוון להשכרה נדרש להשאיר פיקדון בסך 1000-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקראוון להשכרה ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקראוון להשכרהאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר נורווגיה בקראוון להשכרה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף נורווגיה בקראוון להשכרה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הקראוון להשכרה?

כן, רוב תחנות נורווגיה בקראוון להשכרה דורשות להתקשר אליהן בבוקר נורווגיה בקראוון להשכרה,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות קראוון להשכרה בנורווגיה? - בוואן בנורווגיה

ברוב הקראוון להשכרה יש לך ביטוח מקיף עם 3000-1,500 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לקראוון להשכרה.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בקראוון להשכרהכלומר אם יקרה נזק במהלך קראוון להשכרה ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בקראוון להשכרה זוגי בנורווגיה?

בעיקרון נהיגת קראוון להשכרה דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקראוון להשכרה לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בקראוון להשכרה בנורווגיה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קראוון להשכרה.

אף שחלק מה קראוון להשכרה להשכרה בנורווגיה ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בקראוון להשכרה עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  קראוון להשכרה אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם קראוון להשכרה שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקראוון להשכרהעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם קראוון להשכרה לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. קראוון להשכרה בנורווגיה מותאמים וערוכים היטב לקראוון להשכרה בחורף בנורווגיה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על קראוון להשכרה בחורף בנורווגיה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם קראוון להשכרה לחודש בנורווגיה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהקראוון להשכרה חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.

בכל דף קראוון להשכרה בנורווגיה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו.

במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקראוון להשכרה למקומות אסורים, הביטוח של הקראוון להשכרה אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קראוון להשכרה?

עלות חניוני קראוון להשכרה משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קראוון להשכרה

האם עדיף קניית קראוון להשכרה בנורווגיה מאשר קראוון להשכרה בנורווגיה ?

התשובה תלויה במשך הזמן של השלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית קראוון להשכרה לבין השכרה היא לטיוליים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים קראוון להשכרה למכירה בנורווגיה.

ניקיון הקראוון להשכרה בעת ההחזרה

הקראוון להשכרה נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקראוון להשכרה נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקראוון להשכרה מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקראוון להשכרה וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הקראוון להשכרה, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקראוון להשכרה.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קראוון להשכרה?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קראוון להשכרה באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם קראוון להשכרה?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת בנורווגיה בקראוון להשכרה, בנורווגיה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לקראוון להשכרה?

בעת קבלת קראוון להשכרה שכור בנורווגיה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של קראוון להשכרה דרך בנדנה קראוון להשכרה? קראוון להשכרה בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום קראוון להשכרה, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת קראוון להשכרה באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיולי

* הדרכה טרום היציאה לעל הקראמולטור שזה סימולטור קראוון להשכרה שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיוליי קראוון להשכרה בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיוליי קראוון להשכרהו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם קראוון להשכרה"על הדרך" – בקראוון להשכרה לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הקראוון להשכרהעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו קראוון להשכרה. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של קראוון להשכרה בנורווגיה ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בנורווגיה עם קראוון להשכרה, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

קראוון להשכרה מאורגן בקראוון להשכרה בנורווגיה. אנו מציעים טיוליים מאורגנים בקראוון להשכרה למדינות רבות. קראוון להשכרה מאורגן בנורווגיה הוא בהחלט אופציה. 

טיוליי קראוון להשכרה למשפחות בנורווגיה מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים קראוון להשכרה בנורווגיה מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף למאורגן בקראוון להשכרה בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים מאורגן בקראוון להשכרה מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה למאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיוליי קראוון להשכרה מאורגנים למשפחות נקראים טיוליים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. קבוצתי בקראוון להשכרה בנורווגיה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בקבוצתי (ולא מאורגן) יש לכל משפחה את הקראוון להשכרה הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל קראוון להשכרה בהמאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן קראוון להשכרה במאורגן בנורווגיה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיוליי קראוון להשכרה קבוצתיים (לא לבלבל עם טיוליי קראוון להשכרה מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור קראוון להשכרה בנורווגיה.

כדי לחבר קראוון להשכרה לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך הקראוון להשכרה יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של קראוון להשכרה בנורווגיה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של קראוון להשכרה בנורווגיה :

נורווגיה בקראוון להשכרה נורבגיה בקראוון להשכרה מסלול קראוון להשכרה בחול קראוון להשכרה בחול מחיר קראוון להשכרה בסקנדינביה קראוון להשכרה באירופה קראוון להשכרה להשכרה באירופה מחיר קראוון להשכרה ביער השחור 

קראוון להשכרה הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטבע, משפחה ובילויים. בנורווגיה המדינות בהן יש הכי הרבה קראוון להשכרה הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בקראוון להשכרה אז מומלץ אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה קראוון להשכרה בנורווגיה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את הקראוון להשכרהישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה קראוון להשכרה היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה קראוון להשכרה הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה קראוון להשכרה שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה קראוון להשכרה בחניוני קראוון להשכרהלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל קראוון להשכרה ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים קראוון להשכרה יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה קראוון להשכרה גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל קראוון להשכרה באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, קראוון להשכרה מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת קראוון להשכרה. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת קראוון להשכרה תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי קראוון להשכרה בנורווגיה או קראוון להשכרה בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת קראוון להשכרה בנורווגיה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' קראוון להשכרה בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות קראוון להשכרה בניו זילנד ו קראוון להשכרה בנורווגיה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב קראוון להשכרה לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב קראוון להשכרה בנורווגיה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום קראוון להשכרה בנורווגיה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף קראוון להשכרה בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור קראוון להשכרה בחניון קראוון להשכרהלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...