השכרת קרוואן קרוואנים בניו זילנד

רוצה לקבל מחיר השכרת קרוואן בניו זילנד ? 

כיום כבר לא צריך להתקשר, לבקש הצעות מחיר, לקבל דפים, לשלוח דפים, ואז לשאול שוב, "כמה יעלה לי אם אצא יומיים לפני המועד? וכמה יעלה לי אם אחליף יעד ?" וחולפים כמה ימים והמחיר כבר השתנה ואינו עדכני, ושוב צריך הצעת מחיר ושוב דפים.....וכמה וכמה וכמה, אוףףףף. התעייפתי.
 
כיום כבר לא צריך להתאמץ, כי הכל אונליין.
אז קדימה, תתחילו לתכנן את הטיול שלכם עם קרוואן בניו זילנד בזה הרגע. 
 
לקבלת מחיר קרוואן בניו זילנד בשניות, אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה ניו זילנד - אם רלוונטי), תאריך תחילת השכרת קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות השכרת קראוון בניו זילנד ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בקראוון בניו זילנד.
לצפייה איך לעשות חיפוש השכרת קרוואן בניו זילנד לטיול מחוף לחוף ראו דוגמה:
השכרת קרוואנים בארה"ב

כל המידע החשוב על ניו זילנד בקרוואן

כמה עולה לשכור קרוואן בניו זילנד?

תוצאות מחיר השכרת קרוואן בניו זילנד מסודרים ההמחיר הזול למחיר היקר יותר.
הפרמטרים העיקריים המשפיעים ביותר על עלות השכרת קראוונים בניו זילנד מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (בניו זילנד ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר (הכיסוי המקסימלי האפשרי בהשכרת קראוון בניו זילנד), האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם,

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שברוב השכרת קרוואנים בניו זילנד כוללות מרחק נסיעה חופשי
 

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עם קראוון בניו זילנד לחצו כאן.
האם יש הבדל מחיר שכירת קרוואן בניו זילנד בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר שכירת קרוואנים בניו זילנד באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין קרוואנים להשכרה בניו זילנד. 

טיול קרוואנים בניו זילנד יכול שיעלה מחיר השכרת קרוואן בניו זילנד שונה לאותו קרוואן, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.
משמע, לדוגמה ששכירת קרוואן בניו זילנד מניו יורק ללוס אנג'לס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג קרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם השכרת קראוונים בניו זילנד בכיוון ההפוך, תיחה מחיר שונה בהחלט.

האם מחיר קרוואן להשכרה בניו זילנד שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות קראוון להשכרה בניו זילנד?

כשמזמינים קרוואנים להשכרה בניו זילנד באתר בנדנה מקבלים את המחיר כמה עולה לשכור קראוונים בניו זילנד במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

השכרת קרוואנים בניו זילנד

 

 

 

   

 

 

דוגמה של קרוואנים להשכרה בניו זילנד. קרוואן להשכרה בניו זילנד 

מידע כללי על ניו זילנד בקרוואן

ניו זילנד מדינהת שני האיים, האי הצפוני והאי הדרומי. המעבר בין האיים נעשה במעבורת. תעשיית קרוואנים להשכרה בניו זילנד מפותחת מאוד ובה יש מספר ערים ראשיות בהם יש תחנות לשכור קרוואן בניו זילנד שאלו בעצם 'השערים הגדולים' לניו זילנד. סביב ערים אלו יש מספר רב של תחנות בהם אפשר לשכור קראוון בניו זילנד.
בניו זילנד נמצאות מספר רב של תחנות השכרה וכמה מהגדולות להשכרת קרוואנים בניו זילנד נמצאות באזורים אלו.

מה מיוחד בטיול עם קרוואן בניו זילנד?

טיול עם קראוון בניו זילנד, מאפשרת לכם ממש לחוות את ניו זילנד בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ניו זילנד ומדינות האזור.

טיול בקרוואן בניו זילנד לעיתים רבות כולל גם מדינות שכנות כגון: קרואטיה, סלובניה, פולין, צ'כיה, אוסטריה 

תחנות להשכיר קרוואן בניו זילנד

· השכרת קרוואן באוקלנד

· השכרת קרוואן בקריסטצ'רץ

· השכרת קרוואן בוולינגטון

· השכרת קרוואן בקווינסטאון

· השכרת קרוואן בפיקטון

בניו זילנד יש מספר רב של אתרי טיול עם קרוואנים ובבודפשט יש צי קרוואנים להשכרה מודרני מגוון ומשוכלל

שאלות ותשובות בנושא חופשה בקרוואן בניו זילנד :

האם נדרש רישיון נהיגה מיוחד כדי לנהוג  בטיול בקרוואנים בניו זילנד? 
בניו זילנד יש מספר דגמים רב של קרוואנים להשכרה . ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  קרוואנים להשכרה בניו זילנד המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל.  ישנם בניו זילנד קרוואנים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (קרוואן-אוטובוס) שהם באורך של מעל 35 פיט ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי קרוואנים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

 

איך מגיעים לתחנת שכירת קראוון בניו זילנד?

בניו זילנד השיטה הרווחת היא קבלת והחזרת הקרוואנים באמצעות באופן עצמאי לתחנות ההשכרה בשעות ייעודיות או בשעות שנקבעו מראש. ישנן תחנות השכרת קרוואן בניו זילנד המציעות בתוספת תשלום הסעות אל תחנת ההשכרה והחזרה לשדה התעופה בסיום השכרת מוטורהום בניו זילנד.  
בנוסף, תחנות השכרה מסויימות מציעות איסוף מרשימה של בתי מלון נבחרים אל תחנת ההשכרה בבוקר היום הראשון של השכרת קרוואנים בניו זילנד ווהחזרה אל אותם בתי מלון ביום הסיום של השכרת קרוואן בניו זילנד.
שרות זה נקרא "שאטל" ובדרך כלל הוא כלול במחיר ההשכרה. יש לקרוא את הפירוט של ההסעות בדף תיאור תחנת ההשכרה באתר שלנו.

הזמנת חניוני קרוואנים בניו זילנד:

לצפייה במפת חניוני קרוואנים עבור טיול בקראוונים בניו זילנד - לחצו כאן


האם כדאי לבצע הזמנת חניוני קרוואנים בניו זילנד מראש?

בניו זילנד, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון הקרוואנים להזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים בניו זילנד עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניו קרוואנים בניו זילנד אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני קרוואנים בניו זילנד והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של קרוואנים המטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול קרוואנים בניו זילנד לזוג - טיול קראוונים זול יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בארה ב. טיול בוואן בניו זילנד יכול לשדרג לכם את הטיול תרמילאים באופן משמעותי

טיול קרוואן בניו זילנד - השכרת קרוואן לחודש

לעיתים נשאלת השאלה האם השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בקרוואנים בניו זילנד. אמנם יש הרבה מאוד מבצע השכרת קרוואן בניו זילנד לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות השכרת קרוואן בניו זילנד ליום


היכן ניתן לחנות בחופשה עם קרוואנים בניו זילנד?

בניו זילנד יש המון אפשרויות חנייה עבור מי שעושה טיול עם קרוואן בניו זילנד. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית קראוונים להשכרה בניו זילנד.
חניה בחיק הטבע בניו זילנד מוגבלת מאוד והרשויות מאוד מקפידות על אכיפת החניה בחיק הטבע במקומות המותרים לכך בבד.

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות מסוכנות \ טורפות בחלק מהאזורים). אולם, בניו זילנד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.


בערים הראשיות, חניית קרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב ניו זילנד. כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול טיול קרוואנים בניו זילנד לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול לזוג לעומת מסלול טיול קרוואן בניו זילנד עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי קרוואנים 'קראווניסטים' שעושים השכרת קרוואן ארה ב לזוג יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול משפחות עם ילדים בקרוואן בניו זילנד יעדיפו יותר פארקים אטרקטיבבים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם קרוואנים להשכרה בניו זילנד:

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול קרוואנים בניו זילנד הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול קרוואנים בניו זילנד המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בקרוואנים בניו זילנד

מאיזה גיל אפשרי להשכיר מוטורהום בניו זילנד  ?

ברובם המכריע קראוונים להשכרה בניו זילנד דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי מוטורהום באתר שלנו, מצוין משקל הקרוואן ודרישות ותק הנהיגה של הנהג.

 

באילו ימים אפשרית שכירת קראוונים בניו זילנד?

בדרך כלל בניו זילנד תחנות ההשכרה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות בימי ראשון ניתן לקבל קרוואן לעיתים בתוספת תשלום ובתיאום מראש \ סגור
תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות השכרת קמפרוואן בניו זילנד מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי קרוואנים בניו זילנד  ?

המקובל לרוב קרוואנים להשכרה בניו זילנד הם בעלי מנוע דיזל , ותיבת הילוכים ידנית או אוטומטית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, ובחלקם של הקרוואנים בניו זילנד יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
קראוונים בניו זילנד לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

ניתן גם קמפרוואן להשכרה בניו זילנד  או וואן להשכרה בניו זילנד עם מנועי בנזין חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בניו זילנד?

ניו זילנד זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של ניו זילנד. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של ניו זילנד מאפשר לעשות חופשה עם קרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותר להשכיר קראוון בניו זילנד לעבור למדינות שכנות? 

לא, המעבר עם קראוון מניו זילנד לאוסטרליה אסור

האם מתאים לעשות חופשה בקראוון בניו זילנד עם ילדים? 

ללא ספק. ניו זילנד מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול קרוואן עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי קראוונים בניו זילנד עם ילדים?

ברוב הקרוואנים בניו זילנד מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

בניו זילנד ילדים מתחת לגיל 6 חודשים (עד 9 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.

ילדים בין גיל 6 חודשים ל-4 שנים (8-18 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה או עם כיוון הנסיעה כאשר יש רתמה מובנת. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.
ילדים בני 4-7 שנים (14-26 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב הפונה לכיוון הנסיעה ועם רתמה מובנת, או ישובים וחגורים בבוסטר. למרות שבחלק מהמקרים החוק האוסטרלי מתיר לילדים בגילאים הללו לשבת מקדימה, אנו ממליצים שילדים מתחת לגיל 7 (26 ק"ג) לא ישבו מקדימה.
כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן האוסטרלי ובאחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו לעם קראוונים. מומלץ להזמין מראש.

חלק מהקרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקרוואנים מצויין באתר שלנו כי אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקרוואן זה. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקרוואן שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

 

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם קרוואן בניו זילנד:

· טיול קרוואן באי הצפוני

· טיול קרוואן באי הדרומי

· טיול קרוואן בניו זילנד 

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול עם מוטורהום בניו זילנד?

בעת חופשה במוטורהום בניו זילנד, מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בשעות הצהריים 18:00-16:00 ומזדכים על הקרוואנים בשעות הבוקר 08:00-16:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי ימים קלנדריים
בטיולי קראוונים בניו זילנד , מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בכל שעה בשעות יום העבודה ומזדכים על הקרוואנים בכל שעה שרוצים במהלך יום העבודה. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי ימים קלנדריים כך שאפשר לקבל את הקרוואן בבוקר ולהחזירו אחר הצהריים ללא תוספת תשלום.
שימו לב כי שעות קבלת ושעות החזרת הקרוואנים מצוינים במפורש באתר שלנו. ושימו לב במיוחד כי אותו קרוואן בתחנות שונות יכול שיחולו שעות קבלה והחזרה שונות.

 

מדוע עדיף חופשה עם קראוון בניו זילנד מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בקראוונים בניו זילנד נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם קמפרוואן בניו זילנד אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בחופשה עם קראוונים בניו זילנד?

בניו זילנד יש מספר דגמים רב. ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כל קרוואן מותר לנהיגה ברישיון נהיגה לרכב פרטי רגיל (רישיון ב').

חלקם הקטן של קרוואנים בניו זילנד הם בעלי אורך של מעל 35 פיט ובעלי מנוע דיזל נקראים גם Diesel pusher - קרוואנים אלו מצריכים רישיון ג'

מילוי וריקון מים וביוב בטיול עם קראוונים בניו זילנד

בשונה מהנהוג בהשכרת קרוואן בארצות הברית או השכרת קרוואנים בקנדה, לקרוואנים בניו זילנד  אין חיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של קרוואנים בניו זילנד לחצו כאן
את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול קרוואן בניו זילנד לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בניו זילנד והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול קראוון בניו זילנד?

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בניו זילנד יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום עבור הנסיעה יגרור קנס מהרשויות בניו זילנד ובנוסף תחנת השכרת מוטורהום בניו זילנד תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
לצפיה בהוראות נהיגת קרוואן להשכרה - בניו זילנד - כבישי אגרה בניו זילנד ראו תמונה (מעודכן ל 2020)  

 

נהיגה בטוחה - טיול קראוונים בניו זילנד

• הנהיגה בניו זילנד היא בצד שמאל הפוך מצד הנהיגה בישראל 

• תמיד כדאי להחנות את הקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת השכרת מוטורהום בניו זילנד?

כן! החוק בניו זילנד קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. בהרבה תחנות בהן אפשר לשכור קרוואנים בניו זילנד אין אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא להשכרות קרוואן בניו זילנד?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום השכרת הקרוואן.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות השכרת קרוואן בניו זילנד).

• דרכון

• שובר השכרת קראוון בניו זילנד

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בקרוואן?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

מה סכום הפיקדון שמשאירים כשרוצים להשכיר קראוונים בניו זילנד?

ברוב הקרוואנים בניו זילנד נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-1500 US$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקרוואן או קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר השכרת קרוואן בניו זילנד יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף השכרת קראוון בניו זילנד לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הקרוואנים בניו זילנד?

כן, רוב תחנות השכרת קראוונים בארה ב דורשות להתקשר אליהן בבוקר קבלת קרוואן להשכרה בניו זילנד,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת הקרוואן בשעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בהשכרת קמפר בניו זילנד? - טיול בוואן

ברוב הקרוואנים בניו זילנד יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 US$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לקרוואן.
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בקרוואן כלומר אם יקרה נזק במהלך טיול קרוואנים בניו זילנד לקרוואן אז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם חייבים להחזיר את הקרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות ההשכרה של קמפרוואן בניו זילנד מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

האם פשוט לנהוג בקרוואן להשכרה בניו זילנד?

בעיקרון נהיגת קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

 

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בקרוואנים בניו זילנד?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קרוואן.

אף שחלק מהקרוואנים להשכרה בניו זילנד ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בקרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - ישנם קרוואנים באורך 10 מטר המורשים להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור קרוואן בניו זילנד שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקרוואן בעת שאנשים ישנים במיטות.

 

האם מותרת נסיעה עם קרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים בניו זילנד אינם ערוכים לטיול בחורף מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול קרוואנים בניו זילנד בחורף לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם מוטורהום להשכרה בניו זילנד?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה למזרח אירופה, לצפון אפריקה ולאזורי מלחמה. בכל דף קרוואן באתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קרוואנים בניו זילנד?

עלות חניוני קרוואנים בניו זילנד משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של US$30 - US$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קרוואנים בניו זילנד

 

האם עדיף קניית קרוואן בניו זילנד מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית קרוואן בניו זילנד לבין השכרה היא לטיולים בניו זילנד של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים קרוואנים למכירה בניו זילנד.

ניקיון הקרוואן בעת ההחזרה

הקרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הקרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי ניו זילנד. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קרוואנים בניו זילנד?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע בטיול עם קרוואנים בניו זילנד?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, בניו זילנד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לקרוואן?

בעת קבלת הקרוואן בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

אתרים מומלצים

אם אתם מתכננים טיול מוטורהום בניו זילנד ייתכן מאוד כי שווה לכם לשקול עוד כמה יעדים אופציונליים בהתאם לאזור בו ברצונכם לטייל בקרוואנים.

 
טיול קרוואנים במערב ניו זילנד

השכרת קרוואן בניו יורק

השכרת קרוואן בלוס אנג'לס

השכרת קרוואן בלאס וגאס

השכרת קרוואן באורלנדו

השכרת קרוואן במיאמי

השכרת קרוואן בסיאטל

השכרת קרוואן בסן פרנסיסקו

השכרת קרוואן בדנבר

 

למה בנדנה? מה היתרונות  של השכרת קרוואנים בניו זילנד דרך בנדנה קרוואנים? - השכרת קרוואנים בנדנה

 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום השכרת קרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת קרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור קרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי קרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי קרוואנים ולא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר קרוואנים "על הדרך" – בהשכרת קרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הקרוואנים בעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו קרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

 

דוגמאות של קרוואנים להשכרה בניו זילנד:


 

איך אפשר לדעת מראש מחיר של להשכיר קרוואנים בניו זילנד  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בניו זילנד בקרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.


מה מחיר החזרת קרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

במדינות רבות ניתן לקחת את הקרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד באמריקה - ניו זילנד, אוסטרליה, ארה ב, קנדה
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלות טיול קרוואן בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו קרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות השכרת קרוואן בניו זילנד

 

קרוואן בניו זילנד טיול מאורגן בניו זילנד. אנו מציעים טיולים מאורגנים בקרוואנים למדינות רבות. טיול קרוואנים מאורגן בניו זילנד הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בקרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בקרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי קרוואנים מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בקרוואן מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הקרוואן שלה, את הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה. כל קרוואן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול קרוואנים קבוצתי מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי קרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי קרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור קרוואנים בניו זילנד.

כדי לחבר קרוואן בניו זילנד לרשת החשמל של 110 וולט עם מחבר אמריקאי מתאים

בתוך קרוואן בניו זילנד תמצאו שקעים בצורה הזו:

לחיבור מכשירי חשמל בתוך קרוואנים בניו זילנד יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האמריקאית:

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של השכרת קרוואנים בניו זילנד  :

מוטורהום בניו זילנד קניית קרוואן בניו זילנד  קרוואנים למכירה בניו זילנד השכרת קרוואן ארה ב טיול קרוואנים בניו זילנד לזוג מסלול טיול קרוואנים בניו זילנד כמה עולה לשכור קרוואן בנדנה קרוואנים. קרוז אמריקה קראוונים למכירה בניו זילנד קניית קרוואן בניו זילנד השכרת קרוואנים בנדנה השכרת קרוואן לחודש טיול תרמילאים בארה ב  טיול קראוונים זול  טיול קרוואנים במערב ניו זילנד השכרת קרוואן ארה ב טיול בוואן

 

 

 

 

השכרת קרוואנים בניו-זילנד
השכרת קרוואן בניו-זילנדטיול חופשת בר מצווה, השכרת קרוואנים בניו זילנד, קרוואן בניו זילנד בת מצווה טיול קרוואן בניו זילנד, טיול קרוואנים בניו זילנד, קרוואנים להשכרה בניו זילנד, עם קראוון בניו זילנד. קרוון, טיולי משפחות בניו זילנד, השכרת קרוואן בניו זילנד, השכרת מוטורהום בניו זילנד , טיול קראוואנים בניו זילנד, השכרת קראוון בניו זילנד, טיול בניו זילנד עם קרוואנים, קרוואנים באי הדרומי בניו זילנד, במעבורת מהאי הצפוני לאי הדרומי בניו זילנד


קרוואנים בניו זילנד במחיר המשתלם ביותר
השכרת קרוואן בניו זילנד
השכרת קרוואנים באוקלנד
השכרת קרוואן בקריסטצ'רץ
השכרת קרוואנים בוולינגטון

השכרת קרוואן בקווינסטאון


חניוני קרוואנים בניו זילנד

מעבורת בניו זילנד מהאי הצפוני לאי הדרומי
מעבורת
מהאי הדרומי לאי הצפוני בניו זילנד

מה שונה בנהיגה בניו זילנד?

רשימת קרוואנים להשכרה

חניוני קרוואנים

 • Matakohe Holiday Park

  66 Church Road, Matakohe 0593, New Zealand

  matakoheholidaypark@xtra.co.nz

  לאתר

 • Cheviot Motels & Holiday Park

  44 Ward Road, Cheviot 7310, New Zealand

  לאתר

 • Paihia TOP 10 Holiday Park

  1290 Paihia Road, Paihia 0200, New Zealand

  stay@paihiatop10.co.nz‏

  לאתר

 • Whangarei TOP 10 Holiday Park

  24 Mair Street, Kensington, Whangārei 0112, New Zealand

  STAY@WHANGAREITOP10.CO.NZ

  לאתר

אטרציות

 • Rainbow Falls (Waianiwaniwa)

  Kerikeri 0295, New Zealand

  לאתר

 • Redwoods Treewalk

  1 Long Mile Road, access off Tarawera Road, Whakarewarewa, Rotorua 3010, New Zealand

  לאתר

 • Ruakuri Cave Tours

  205 Tumutumu Road, Waitomo Caves 3985, New Zealand

  לאתר

 • Claphams National Clock Museum

  Dent Street, Quayside, Town Basin, Whangārei 0111, New Zealand

  info@claphamsclocks.com

  לאתר

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...