השכרת קרוואן קרוואנים בניו זילנד בקרוואן

 

לקבלת מחיר קרוואן בניו זילנד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול קרוואן (או נקודת מפגש בשדה התעופה בניו זילנד אם רלוונטי), תאריך תחילת השכרת קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות השכרת קראוון בניו זילנד ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול עם קראוון בניו זילנד.

ראו לדוגמה כיצד לחפש קרוואן בניו זלנד המתאים לכם ביותר:
קרוואנים להשכרה בניו זילנד

כל המידע החשוב על ניו זילנד בקרוואן

איך לדעת כמה עולה השכרת קרוואנים בניו זילנד?

הדברים המשפיעים ביותר על עלות השכרת קראוונים בניו זילנד מחיר הם הביטוחים (בעיקר), ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח ותוספות - אם רלוונטי
לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר (הכיסוי המקסימלי האפשרי בעת השכרת קראוון בניו זילנד), האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שכל השכרות קרוואנים בניו זילנד הן ללא הגבלת מרחק הנסיעה. 

האם יש הבדל מחיר שכירת קרוואן בניו זילנד בין היעדים השונים?

ממש בהחלט. מחיר שכירת קרוואנים בניו זילנד באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בדגמים ובשנתוני הייצור (גיל הקרוואן) של קרוואנים להשכרה בניו זילנד. 

האם מחיר קרוואן להשכרה בניו זילנד שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות קראוון להשכרה בניו זילנד?

כשמזמינים קרוואנים להשכרה בניו זילנד באתר בנדנה מקבלים את מחיר קראוונים בניו זילנד במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

השכרת קרוואנים בניו זילנד

 

 

 

   

 

 

דוגמה של קרוואנים להשכרה בניו זילנד. קרוואן להשכרה בניו זילנד 

מידע כללי על ניו זילנד עם קרוואנים

ניו זילנד היא מדינת אי בפסיפיק, אוקיאניה. רוב תעשיית קרוואנים להשכרה בניו זילנד מיוצרים באוסטרליה השכנה ובניו זילנד יש מספר ערים ראשיות בהם יש תחנות לשכור קרוואן בניו זילנד שאלו בעצם 'השערים הגדולים' לניו זילנד. סביב ערים אלו יש מספר רב של תחנות בהם אפשר לשכור קראוון בניו זילנד.
בניו זילנד יש שתי ערים עיקריות שבהם הכי נוח לשכור קרוואן בניו זילנד, והן אוקלנד באי הצפוני וקריסטצ'רץ באי הדרומי

מה מיוחד בטיול עם קרוואן בניו זילנד?

טיול עם קראוון בניו זילנד, מאפשרת לכם ממש לחוות את ניו זילנד בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות (הילידים נקראים מאורים), המאכלים והמנהגים של ניו זילנד.

טיול בקרוואן בניו זילנד לעיתים רבות כולל גם טיול משלים עם קרוואן באוסטרליה השכנה. הקרבה הגיאוגרפית היחסית והנופים השונים מפתים מאוד לפצל את הטיול משהו כמו חודש בקרוואן בניו זילנד וחודש או שלושה שבועות השכרת קרוואן באוסטרליה.

תחנות להשכיר קרוואן בניו זילנד

· השכרת קרוואן בקריסטצ'רץ

· השכרת קרוואן באוקלנד

· השכרת קרוואן בקווינסטון

· השכרת קרוואן בוולינגטון

· השכרת קרוואן בפיקטון

בניו זילנד יש מספר רב של אתרי טיול עם קרוואנים ובערים הראשיות בניו זילנד יש צי קרוואנים להשכרה מודרני מגוון ומשוכלל

מה המאפיינים העיקריים של טיולי קרוואנים בניו זילנד  ?

רוב הקרוואנים להשכרה בניו זילנד הם בעלי מנוע דיזל, ורובם עם תיבת הילוכים ידנית.

אולם יש גם קמפרוואן להשכרה בניו זילנד שהם עם מנועי בנזין ויש גם קמפר להשכרה בניו זילנד שיש להם תיבת הילוכים אוטומטית. בכל קרוואן באתר בנדנה, בחלק של הפרטיםהטכניים, תוכלו לראות את המפרט המדוייק.

ברוב המכריע של הקרוואנים אמצעי הבישול היחיד הוא כירת גז. דגמים בודדים כוללים גם מיקרוגל. אורכם של הקרוואנים בניו זילנד נע בין 6 מטרים לעד 7.5 מטרים. 

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם קרוואן בניו זילנד:

· רוטורואה
· אגם טאופו
· פארק לאומי טונגרירו
· טה וואהיפוונמו
· האי סטיוארט
· חופי קטלינס
· חצי האי אוטאגו
· אואמרו
· חצי האי בנקס
· חצי האי קאיקורה

שאלות ותשובות בנושא חופשה בקרוואן בניו זילנד :

האם נדרש רישיון נהיגה מיוחד כדי לנהוג  בטיול בקרוואנים בניו זילנד? 
בניו זילנד יש מספר דגמים רב של קרוואנים להשכרה . ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כל ההיצע של קרוואנים להשכרה בניו זילנד מותר לנהיגה ברישיון נהיגה לרכב פרטי רגיל רישיון ב'

איך מגיעים לתחנת שכירת קראוון בניו זילנד?

בניו זילנד רוב תחנות ההשכרה נמצאות ממש בסמוך לשדות התעופה הראשיים והשיטה הרווחת היא איסוף האורחים שבאים לטיול בקרוואן בניו זילנד משדה התעופה הקרוב אל תחנת ההשכרה. האיסוף מתבצע במהלך שעות יום העבודה או בשעות שנקבעו מראש. 

הזמנת חניוני קרוואנים בניו זילנד:

לצפייה במפת חניוני קרוואנים עבור טיול בקראוונים בניו זילנד - לחצו כאן

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני קרוואנים בניו זילנד מראש?

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.


היכן ניתן לחנות עם קרוואנים בניו זילנד?

בניו זילנד החניה עם קראוונים בחיק הטבע מותרת אך מוגבלת לקרוואנים שאאינם שופכים את השפכים לטבע הנקראים self contain. לכן, לרוב חונים בחניוני קרוואנים ייעודיים בתשלום. אתר מומלץ להזמנת חניוני קרוואנים בחינם בניו זילנד הוא: קישור
בערים הראשיות, חניית קרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב ניו זילנד. כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול טיול קרוואנים בניו זילנד?

ישנם מספר אתרים ותוכנות לתכנון מסלולי טיול קרוואן בניו זילנד, בראש ובראשונה זה כמובן גוגל וגם אתרים רבים אחרים.

מסלולים מומלצים לטיול עם קרוואנים בניו זילנד:

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול קרוואנים בניו זילנד הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול קרוואנים בניו זילנד המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בקרוואנים בניו זילנד

מאיזה גיל אפשרי להשכיר מוטורהום בניו זילנד  ?

בדרך כלל נהוג גיל 21 כמינימום אך יש גם קמפרים להשכרה בניו זילנד לנהג צעיר החל מגיל 18. בכל דף פרטי השכרת מוטורהום בניו זילנד באתר שלנו, מצוין משקל הקרוואן ודרישות ותק הנהיגה של הנהג.

באילו ימים אפשרית שכירת קראוונים בניו זילנד?

בדרך כלל בניו זילנד תחנות ההשכרה פתוחות שבעה ימים בשבוע
בחודשים שמחוץ לענת התיירות, מאי - ספטמבר יש תחנות השכרה מסוימות שסגורות בימי שבת וראשון.

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בניו זילנד?

זה בדיוק המקום הנכון לעשות בו טיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מתרבות וה די.אן.איי של ניו זילנד. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של ניו זילנד והמרחבים העצומים מאפשרים לעשות חופשה עם קרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותר להשכיר קראוון בניו זילנד לעבור למדינות שכנות? 

לא. אסור לשכור קרוואן בניו זילנד ולהפליג עימו במעבורת אל אוסטרליה 

האם מתאים לעשות חופשה בקראוון בניו זילנד עם ילדים? 

הכי מתאים שבעולם, ללא ספק. ניו זילנד מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי קראוונים בניו זילנד עם ילדים?

ברוב הקרוואנים בניו זילנד מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהקרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקרוואנים מצויין באתר שלנו כי אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקרוואן זה. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקרוואן שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול עם מוטורהום בניו זילנד?

בעת חופשה במוטורהום בניו זילנד, מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בבל שעות יום העבודה 08:00-16:00 ומזדכים על הקרוואנים בבל שעות יום העבודה 08:00-16:00. למעשה שיטת חישוב התשלום המקובלת היא לפי ימים קלנדריים כנהוג בהשכרת רכבים.
שימו לב כי שעות קבלת ושעות החזרת הקרוואנים מצוינים במפורש באתר שלנו. ושימו לב במיוחד כי אותו קרוואן בתחנות שונות יכול שיחולו שעות קבלה והחזרה שונות.

מדוע עדיף חופשה עם קראוון בניו זילנד מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בקראוונים בניו זילנד נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם קמפרוואן בניו זילנד אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם רישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות קראוונים בניו זילנד?

בניו זילנד יש מספר דגמים רב. קרוואנים (אלו המוכרים עם הבליטה מעל הקבינה), קמפרוואן, קראוון, מוטורהום ואפילו וואן שזה רכב שהוסב לצרכי מחייה בסיסיים. כולם מותרים לנהיגה ברישיון נהיגה לרכב פרטי רגיל (רישיון ב').

חשוב לעשות רישיון בינלאומי בנוסף לרישיון הנהיגה הישראלי (שהוא עד 4 טון). ניתן לעשות כך מספר תחנות -- לרוב חנויות אופטיקה בעיר מגוריכם תמורת תשלום נמוך.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול קראוונים בניו זילנד

הניו זילנדים קנאים לטבע ושומרים עליו בצורה הדוקה ולכן אסור לשפוך אפילו טיפת מים אחת מחוץ לקרוואן.
בשונה מהנהוג בהשכרת קרוואן בארה"ב או השכרת קרוואנים בקנדה, לקרוואנים בניו זילנד אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 
את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת המים הדלוחים (המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים. לרוב פשוט חונים עם הקרוואן מעל בור ניקוז ופותחים את ברז הריקון.

מהם כבישי האגרה בניו זילנד והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול קראוון בניו זילנד?

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בניו זילנד יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באותה ניו זילנד ובנוסף תחנת השכרת מוטורהום בניו זילנד תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם.

לקריאה נוספת על כבישי אגרה בניו זילנד לחצו כאן 

 

נהיגה בטוחה - קראוונים בניו זילנד

• הנהיגה בניו זילנד היא בצד שמאל, הפוך מצד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים יש צורך לשים לכך לב.

• תמיד כדאי להחנות את הקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר יציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת השכרת מוטורהום בניו זילנד?

ברור!! החוק בניו זילנד קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר לקריאה נוספת על הסעת ילדים ברכב בניו זילנד לחצו כאן

איזה מסמכים אני צריך להביא להשכרות קרוואן בניו זילנד?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום השכרת הקרוואן.

• כרטיס אשראי על שם השוכר– לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות השכרת קרוואן בניו זילנד). - על חיובי כרטיס אשראי נהוג לגבות תוספת עמלה 2-5% על כרטיס האשראי להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום השכרת הקרוואן.

• דרכון

• שובר השכרת קראוון בניו זילנד שקיבלתם מבנדנה ובו יש את כל הפרטים על ההזמנה שלכם

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בקרוואן?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור קראוונים בניו זילנד?

ברוב הקרוואנים בניו זילנד נדרש להשאיר פיקדון בסך 250-7500 NZS$ - בהתאם לסוג תכנית הביטוח שרכשת .

הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקרוואן או קנסות חניה וכבישי אגרה.

תמיד נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אין מקבלים כלל פיקדון במזומן.

כאשר תקבלו את שובר השכרת קרוואן בניו זילנד יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף השכרת קראוון בניו זילנד לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הקרוואנים בניו זילנד?

לא, אין צורך בתיאום נוסף מעבר למה שכתוב בשובר ההזמנה שלך.

מהם סוגי הביטוח בהשכרות קמפר מניו זילנד?

ברוב הקרוואנים בניו זילנד יש לך ביטוח מקיף עם 250-7500 NZS$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לקרוואן, ביטוח עם כיסוי מוגבל נזק לאנשים) ​​- אנא עיין בתנאי ביטוח של הקרוואן הספציפי שאותו שכרת.

האם חייבים להחזיר את הקרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

השכרת קרוואנים בניו זילנד בתחנה אחת והחזרה בתחנה אחרת מאוד נפוצים בניו זילנד.  רוב ההשכרות בכיוון אחד מתחילות באוקלנד ומסתיימות בקריסטצ,רץ ולכן לעיתים רבות, השכרת קרוואן בקריסטצ'רץ והחזרת קרוואן באוקלנד יכולה להיות זולה יותר. לעיתים תחנות השכרת קרוואנים בניו זילנד מציעות הטבות להשכרות מהאי הדרומי לאי הצפוני למשל עלות מעבורת בין האי הדרומי לאי הצפוני בניו זילנד ללא עלות. עקבו אחר האתר שלנו לגבי מבצעים בניו זילנד.

האם פשוט לנהוג בקרוואן להשכרה בניו זילנד?

בעיקרון נהיגת קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון בעיקר את העובדה שניו זילנד נוהגים בצד שמאל של הדרך, ולקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר הנוסעים בקרוואנים בניו זילנד?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קרוואן.

אסור בשום אופן לנסוע בקרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון.

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקרוואן בעת שאנשים ישנים במיטות.\

 

האם מותרת נסיעה עם קרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן, הקרוואנים בניו זילנד מיועדים לשימוש בכל ימות השנה.

יש לשים לב לכמה הנחיות:

בעת חניה באזורים קפואים אין להפסיק את פעולת החימום בקרוואן.

בעת תחילת נסיעה יש להפסיק את פעולת מערכת החימום ולעבור לחמם את הקרוואן באמצעות החימום של המנוע.

בהרבה קרוואנים ישנו מנגנון אוטומטי לשמירת שלמות מערכת המים. המנגנון פותח את ברז הניקוז של המים בקרוואן באופן אוטומטי ברגע שטמפרטורת המים יורדת ל-4 מעלות.

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם מוטורהום להשכרה בניו זילנד?

כן, יש ממש רשימת דרכים אסורות לנסיעה בניו זילנד, חלקן דרכים מדבריות שמותר לנסוע בהם עם קרוואן 4X4 וחלקם אסורות לנסיעה בגלל שטפונות או תנאי דרך קשים. בכל דף קרוואן באתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

לרוב אלו הן ההגבלות 
אסור לנסוע בדרכים הבאות: Ninety Mile Breach (Northland), Skippers Road (Queenstown), Crown Range Road (Queenstown), Ball Hut Road (Mt Cook) or the Coromandel Peninsula North of Colville Township. בנוסף, אין לנסוע על דרכי גישה לאתר סקי בין 1 ביוני ל-31 באוקטובר (נסיעות לא מאושרות יבטלו את הביטוח והשוכר יהיה אחראי לכל ההוצאות הקשורות לכך כולל שירות, חילוץ אובדן הפיקדון).

כמה עולה חניה בחניון קרוואנים בניו זילנד?

עלות חניוני קרוואנים בניו זילנד משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של NZ$ 60 - 40 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קרוואנים בניו זילנד

ניקיון הקרוואן בעת ההחזרה

הקרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה. ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בהרבה מאוד תחנות דלק, בחניונים ובאלפי תחנות מילוי והורקה הפזורים ברחבי ניו זילנד. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קרוואנים בניו זילנד?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם קרוואנים בניו זילנד?

חניה בחיק הטבע עם קראוונים בניו זילנד מוגבלת מאוד ואסורה במקומות רבים. חובה לשים לב לשילוט ולחוק המקומיים

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לקרוואן?

בעת קבלת הקרוואן בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

אתרים מומלצים

אם אתם מתכננים טיול מוטורהום בניו זילנד ייתכן מאוד כי שווה לכם לשקול עוד כמה יעדים אופציונליים בהתאם לאזור בו ברצונכם לטייל.

השכרת קרוואנים באוקלנד

השכרת קרוואן בקריסטצ'רץ

השכרת קרוואן בקווינסטאון

 

למה בנדנה? מה היתרונות  של השכרת קרוואנים בניו זילנד דרך בנדנה קרוואנים?

 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום השכרת קרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת קרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור קרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי קרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי קרוואנים ולא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר קרוואנים "על הדרך" – בהשכרת קרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הקרוואנים בעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו קרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

 

דוגמאות של קרוואנים להשכרה בניו זילנד:


 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של השכרת קרוואנים בניו זילנד  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל חופשה בקרוואן בניו זילנד, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.


מה מחיר החזרת קרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בניו זילנד ניתן לקחת את הקרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) בניו זילנד לרוב מוצע השכרת קרוואנים לכיוון אחד. שימו לב כי לרוב חל מינימום של מספר ימי השכרה עבור השכרות בכיוון אחד.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלות טיול קרוואן בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.

 

קרוואן בניו זילנד טיול מאורגן בניו זילנד. אנו מציעים טיולים מאורגנים בקרוואנים למדינות רבות. טיול קרוואנים מאורגן בניו זילנד הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בקרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בקרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי קרוואנים מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בקרוואן מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הקרוואן שלה, את הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה. כל קרוואן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול קרוואנים קבוצתי מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי קרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי קרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור קרוואנים בניו זילנד.

כדי לחבר קרוואן בניו זילנד לרשת החשמל של 240 וולט בדומה לרשת החשמל בישראל.

בתוך קרוואן בניו זילנד תמצאו שקעים בצורה הזו:

לחיבור מכשירי חשמל בתוך קרוואנים בניו זילנד יש להשתמש בתקע שכזה:

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

חיפושים נפוצים של השכרת קרוואנים בניו זילנד  :
 
כמה עולה לשכור קרוואן בניו זילנד, השכרת קרוואן בניו זילנד מחיר טיול קרוואנים בניו זילנד עלויות, עלות השכרת קרוואן בניו זילנד, קניית קרוואן בניו זילנד, השכרת קרוואן בחול מחיר, כמה עולה לשכור קרוואן בניו זילנד
 
עלות השכרת קרוואן בניו זילנד, השכרת קרוואן בניו זילנד, קניית קרוואן בניו זילנד, ניו זילנד בוואן החיים בניו זילנד ניו זילנד טיול משפחות ארוך ניו זילנד למשפחות

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...