השכרת קרוואן קרוואנים בנורבגיה

רוצה לקבל מחיר השכרת קרוואן בנורווגיה ? 

כיום כבר לא צריך להתקשר, לבקש הצעות מחיר, לקבל דפים, לשלוח דפים, ואז לשאול שוב, "כמה יעלה לי אם אצא יומיים לפני המועד? וכמה יעלה לי אם אחליף יעד ?" וחולפים כמה ימים והמחיר כבר השתנה ואינו עדכני, ושוב צריך הצעת מחיר ושוב דפים.....וכמה וכמה וכמה, אוףףףף. התעייפתי.

כיום כבר לא צריך להתאמץ, כי הכל אונליין.
אז קדימה, תתחילו לתכנן את הטיול שלכם עם קרוואן בנורווגיה בזה הרגע. 

לקבלת מחיר קרוואן בנורווגיה בשניות, התאימו את  אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה נורווגיה - אם רלוונטי), תאריך תחילת השכרת קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות השכרת קראוון בנורווגיה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בקראוון בנורווגיה.
לצפייה איך לעשות חיפוש השכרת קרוואן בנורווגיה לטיול מחוף לחוף ראו דוגמה:
השכרת קרוואן בנורווגיה

כל המידע החשוב על נורווגיה בקרוואן

כמה עולה לשכור קרוואן בנורווגיה?

תוצאות מחיר השכרת קרוואן בנורווגיה מסודרים ההמחיר הזול למחיר היקר יותר.
הפרמטרים העיקריים המשפיעים ביותר על עלות השכרת קראוונים בנורווגיה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (בנורווגיה ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר (הכיסוי המקסימלי האפשרי בהשכרת קראוון בנורווגיה), האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עם קראוון בנורווגיה לחצו כאן.
האם יש הבדל מחיר שכירת קרוואן בנורווגיה בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר שכירת קרוואנים בנורווגיה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין קרוואנים להשכרה בנורווגיה. 

טיול קרוואנים בנורווגיה יכול שיעלה מחיר השכרת קרוואן בנורווגיה שונה לאותו קרוואן, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.
משמע, לדוגמה ששכירת קרוואן בנורווגיה מניו יורק ללוס אנג'לס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג קרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם השכרת קראוונים בנורווגיה בכיוון ההפוך, תיחה מחיר שונה בהחלט.

האם מחיר קרוואן להשכרה בנורווגיה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות קראוון להשכרה בנורווגיה?

כשמזמינים קרוואנים להשכרה בנורווגיה באתר בנדנה מקבלים את המחיר כמה עולה לשכור קראוונים בנורווגיה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

השכרת קרוואנים בנורווגיה

 

 

 

   

 

 

דוגמה של קרוואנים להשכרה בנורווגיה. קרוואן להשכרה בנורווגיה 

מידע כללי על נורווגיה

נורווגיה המדינה ההצפונית באירופה. תעשיית קרוואנים להשכרה בנורווגיה מפותחת מאוד ובה יש מספר ערים ראשיות בהם יש תחנות לשכור קרוואן בנורווגיה שאלו בעצם 'השערים הגדולים' לנורווגיה. סביב ערים אלו יש מספר רב של תחנות בהם אפשר לשכור קראוון בנורווגיה.
בנורווגיה נמצאות מספר רב של תחנות השכרה וכמה מהגדולות להשכרת קרוואנים בנורווגיה נמצאות באזורים אלו.

מה מיוחד בטיול עם קרוואן בנורווגיה?

טיול עם קראוון בנורווגיה, מאפשרת לכם ממש לחוות את נורווגיה בקראוון בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של נורווגיה ומדינות האזור.

טיול בקרוואן בנורווגיה לעיתים רבות כולל גם מדינות שכנות כגון: קרואטיה, סלובניה, פולין, צ'כיה, אוסטריה 

תחנות להשכיר קרוואן בנורווגיה

· השכרת קרוואן אוסלו
· השכרת קרוואן טרומסו
· השכרת קרוואן בודו
· השכרת קרוואן טרונדהיים
· השכרת קרוואן ברגן
· השכרת קרוואן סטוונגר
· השכרת קרוואן לופוטן איילנד

בנורווגיה יש מספר רב של אתרי טיול עם קרוואנים ובבודפשט יש צי קרוואנים להשכרה מודרני מגוון ומשוכלל

שאלות ותשובות בנושא חופשה בקרוואן בנורווגיה :

האם נדרש רישיון נהיגה מיוחד כדי לנהוג  בטיול בקרוואנים בנורווגיה? 
בנורווגיה יש מספר דגמים רב של קרוואנים להשכרה . ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  קרוואנים להשכרה בנורווגיה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל.  ישנם בנורווגיה קרוואנים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (קרוואן-אוטובוס) שהם באורך של מעל 35 פיט ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי קרוואנים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

 

איך מגיעים לתחנת שכירת קראוון בנורווגיה?

בנורווגיה השיטה הרווחת היא קבלת והחזרת הקרוואנים באמצעות באופן עצמאי לתחנות ההשכרה בשעות ייעודיות או בשעות שנקבעו מראש. ישנן תחנות השכרת קרוואן בנורווגיה המציעות בתוספת תשלום הסעות אל תחנת ההשכרה והחזרה לשדה התעופה בסיום השכרת מוטורהום בנורווגיה. קרוז אמריקה קרוואנים למשל. 
בנוסף, תחנות השכרה מסויימות מציעות איסוף מרשימה של בתי מלון נבחרים אל תחנת ההשכרה בבוקר היום הראשון של השכרת קרוואנים בנורווגיה ווהחזרה אל אותם בתי מלון ביום הסיום של השכרת קרוואן בנורווגיה.
שרות זה נקרא "שאטל" ובדרך כלל הוא כלול במחיר ההשכרה. יש לקרוא את הפירוט של ההסעות בדף תיאור תחנת ההשכרה באתר שלנו.

הזמנת חניוני קרוואנים בנורווגיה:

לצפייה במפת חניוני קרוואנים עבור טיול בקראוונים בנורווגיה - לחצו כאן


האם כדאי לבצע הזמנת חניוני קרוואנים בנורווגיה מראש?

בנורווגיה, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון הקרוואנים להזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים בנורווגיה עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניו קרוואנים בנורווגיה אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני קרוואנים בנורווגיה והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של קרוואנים המטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול קרוואנים בנורווגיה לזוג - טיול קראוונים זול יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בנורווגיה. טיול בוואן בנורווגיה יכול לשדרג לכם את הטיול תרמילאים באופן משמעותי

טיול קרוואן בנורווגיה - השכרת קרוואן לחודש

לעיתים נשאלת השאלה האם השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בקרוואנים בנורווגיה. אמנם יש הרבה מאוד מבצע השכרת קרוואן בנורווגיה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות השכרת קרוואן בנורווגיה ליום


היכן ניתן לחנות בחופשה עם קרוואנים בנורווגיה?

בנורווגיה יש המון אפשרויות חנייה עבור מי שעושה טיול עם קרוואן בנורווגיה. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית קראוונים להשכרה בנורווגיה.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם הקרוואן ללילה. 

בערים הראשיות, חניית קרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב נורווגיה. כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול טיול קרוואנים בנורווגיה לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול לזוג לעומת מסלול טיול קרוואן בנורווגיה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי קרוואנים 'קראווניסטים' שעושים השכרת קרוואן נורווגיה לזוג יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול משפחות עם ילדים בקרוואן בנורווגיה יעדיפו יותר פארקים אטרקטיבבים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם קרוואנים להשכרה בנורווגיה:

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול קרוואנים בנורווגיה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול קרוואנים בנורווגיה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בקרוואנים בנורווגיה

מאיזה גיל אפשרי להשכיר מוטורהום בנורווגיה  ?

ברובם המכריע קראוונים להשכרה בנורווגיה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי מוטורהום באתר שלנו, מצוין משקל הקרוואן ודרישות ותק הנהיגה של הנהג.

 

באילו ימים אפשרית שכירת קראוונים בנורווגיה?

בדרך כלל בנורווגיה תחנות ההשכרה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות בימי ראשון ניתן לקבל קרוואן לעיתים בתוספת תשלום ובתיאום מראש \ סגור
תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות השכרת קמפרוואן בנורווגיה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי קרוואנים בנורווגיה  ?

המקובל לרוב קרוואנים להשכרה בנורווגיה הם בעלי מנוע בנזין עתיר נפח, ותיבת הילוכים אוטומטית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הקרוואנים בנורווגיה יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
קראוונים בנורווגיה לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם קמפרוואן להשכרה בנורווגיה  או וואן להשכרה בנורווגיה עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בנורווגיה?

ארצות הברית זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של נורווגיה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של נורווגיה והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם קרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותר להשכיר קראוון בנורווגיה לעבור למדינות שכנות? 

לא, המעבר עם קראוון מנורווגיה לניו זילנד אסור

האם מתאים לעשות חופשה בקראוון בנורווגיה עם ילדים? 

ללא ספק. נורווגיה מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול קרוואן עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי קראוונים בנורווגיה עם ילדים?

ברוב הקרוואנים בנורווגיה מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

בנורווגיה ילדים מתחת לגובה 135 ס"מ  או מתחת למשקל 36 ק"ג  חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות לילדים מהודק ומותאם היטב 

כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן האירופאי ובאחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו למושב הקראוונים. מומלץ להזמין את כיסא הבטיחות מראש.

חלק מהקרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקרוואנים מצויין באתר שלנו כי אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקרוואן זה. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקרוואן שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

 

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם קרוואן בנורווגיה:

· הפיורדים המפורסמים
· צוק המטיף
· דרך הטרולים
· הדרך האטלנטית
· מוזיאון הבית של אדוארד גריג
· פלויבנן פארק
· גירינגר פיורד
· תצפית הר הדלסניבה
· העיר העתיקה בברגן
· קרחון ניגרסבריין
· כנסיית לילהאמר

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול עם מוטורהום בנורווגיה?

בעת חופשה במוטורהום בנורווגיה, מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בשעות הצהריים 14:00-17:00 ומזדכים על הקרוואנים בשעות הבוקר 09:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות בנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הקרוואן כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הקרוואן המקומי לספק את הקרוואן בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת קרוואנים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הקרוואן בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הקרוואן או שמתאמים דרך בנדנה קרוואנים את את שעות החזרת הקרוואן לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות ההשכרה בנורווגיה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
בטיולי קראוונים בנורווגיה , מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בכל שעה בשעות יום העבודה ומזדכים על הקרוואנים בכל שעה שרוצים במהלך יום העבודה. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי ימים קלנדריים כך שאפשר לקבל את הקרוואן בבוקר ולהחזירו אחר הצהריים ללא תוספת תשלום.
שימו לב כי שעות קבלת ושעות החזרת הקרוואנים מצוינים במפורש באתר שלנו. ושימו לב במיוחד כי אותו קרוואן בתחנות שונות יכול שיחולו שעות קבלה והחזרה שונות.

 

מדוע עדיף חופשה עם קראוון בנורווגיה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בקראוונים בנורווגיה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם קמפרוואן בנורווגיה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בחופשה עם קראוונים בנורווגיה?

בנורווגיה יש מספר דגמים רב. ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כל קרוואן מותר לנהיגה ברישיון נהיגה לרכב פרטי רגיל (רישיון ב').

חלקם הקטן של קרוואנים בנורווגיה הם בעלי אורך של מעל 35 פיט ובעלי מנוע דיזל נקראים גם Diesel pusher - קרוואנים אלו מצריכים רישיון ג'

מילוי וריקון מים וביוב בטיול עם קראוונים בנורווגיה

בשונה מהנהוג בהשכרת קרוואן באמריקה או השכרת קרוואנים בקנדה, לקרוואנים בנורווגיה   אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 
את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול קרוואן בנורווגיה לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בנורווגיה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול קראוון בנורווגיה?

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בנורווגיה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באותה נורווגיה ובנוסף תחנת השכרת מוטורהום בנורווגיה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
בהוראות נהיגת קרוואן להשכרה - בנורווגיה - כבישי אגרה בנורווגיה 

 

נהיגה בטוחה - טיול קראוונים בנורווגיה

• הנהיגה בנורווגיה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל 

• תמיד כדאי להחנות את הקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת השכרת מוטורהום בנורווגיה?

כן! החוק בנורווגיה קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. בהרבה תחנות בהן אפשר לשכור קרוואנים בנורווגיה אין אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא להשכרות קרוואן בנורווגיה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום השכרת הקרוואן.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות השכרת קרוואן בנורווגיה).

• דרכון

• שובר השכרת קראוון בנורווגיה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בקרוואן?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

מה סכום הפיקדון שמשאירים כשרוצים להשכיר קראוונים בנורווגיה?

ברוב הקרוואנים בנורווגיה נדרש להשאיר פיקדון בסך 600-2800€ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקרוואן או קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר השכרת קרוואן בנורווגיה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף השכרת קראוון בנורווגיה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הקרוואנים בנורווגיה?

כן, רוב תחנות השכרת קראוונים בנורווגיה דורשות להתקשר אליהן בבוקר קבלת קרוואן להשכרה בנורווגיה,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת הקרוואן בשעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בהשכרת קמפר בנורווגיה? - טיול בוואן

ברוב הקרוואנים בנורווגיה יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 US$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לקרוואן.
בחלק מהקרוואנים ביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר וחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בקרוואן כלומר אם יקרה נזק במהלך טיול קרוואנים בנורווגיה לקרוואן אז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם חייבים להחזיר את הקרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות ההשכרה של קמפרוואן בנורווגיה מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

האם פשוט לנהוג בקרוואן להשכרה בנורווגיה?

בעיקרון נהיגת קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

 

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בקרוואנים בנורווגיה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קרוואן.

אף שחלק מהקרוואנים להשכרה בנורווגיה ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בקרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - ישנם קרוואנים באורך 10 מטר המורשים להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור קרוואן בנורווגיה שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקרוואן בעת שאנשים ישנים במיטות.

 

האם מותרת נסיעה עם קרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לרוב כן. קרוונים בנורווגיה ערוכים לטיול בחורף מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול קרוואנים בנורווגיה בחורף לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם מוטורהום להשכרה בנורווגיה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה למזרח אירופה ולאזורי מלחמה. בכל דף קרוואן באתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קרוואנים בנורווגיה?

עלות חניוני קרוואנים בנורווגיה משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של 50 - €70 ללילה.
לחץ\י כאן להזמנת חניוני קרוואנים בנורווגיה

 

האם עדיף קניית קרוואן בנורווגיה מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית קרוואן בנורווגיה לבין השכרה היא לטיולים נורווגיה של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים קרוואנים למכירה בנורווגיה.

ניקיון הקרוואן בעת ההחזרה

הקרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הקרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי נורווגיה. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קרוואנים בנורווגיה?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע בטיול עם קרוואנים בנורווגיה?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, בנורווגיה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לקרוואן?

בעת קבלת הקרוואן בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

אתרים מומלצים

אם אתם מתכננים טיול מוטורהום בנורווגיה ייתכן מאוד כי שווה לכם לשקול עוד כמה יעדים אופציונליים בהתאם לאזור בו ברצונכם לטייל בקרוואנים.

 
טיול קרוואנים בנורבגיה

השכרת קרוואן באוסלו

השכרת קרוואן בברגן

השכרת קרוואן בסטוונגר

השכרת קרוואן בטרומסו

השכרת קרוואן בבודו

השכרת קרוואן באיי לופוטן

השכרת קרוואן בקריסטיאנסנד

 

למה בנדנה? מה היתרונות  של השכרת קרוואנים בנורווגיה דרך בנדנה קרוואנים? - השכרת קרוואנים בנדנה

 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום השכרת קרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת קרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור קרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי קרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי קרוואנים ולא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר קרוואנים "על הדרך" – בהשכרת קרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הקרוואנים בעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו קרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

 

דוגמאות של קרוואנים להשכרה בנורווגיה:


 

איך אפשר לדעת מראש מחיר של להשכיר קרוואנים בנורווגיה 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בנורווגיה בקרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.


מה מחיר החזרת קרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

במדינות רבות ניתן לקחת את הקרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד באמריקה - ארצות הברית, נורווגיה, נורווגיה, נורווגיה
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלות טיול קרוואן בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו קרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות השכרת קרוואן בנורווגיה

 

קרוואן בנורווגיה טיול מאורגן בנורווגיה. אנו מציעים טיולים מאורגנים בקרוואנים למדינות רבות. טיול קרוואנים מאורגן בנורווגיה הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בקרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בקרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי קרוואנים מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בקרוואן מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הקרוואן שלה, את הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה. כל קרוואן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול קרוואנים קבוצתי מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי קרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי קרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור קרוואנים בנורווגיה.

כדי לחבר קרוואן בנורווגיה לרשת החשמל של 110 וולט עם מחבר אמריקאי מתאים

השכרת קרוואן בנורווגיה

בתוך קרוואן בנורווגיה תמצאו שקעים בצורה הזו:

השכרת קרוואנים בנורווגיה

לחיבור מכשירי חשמל בתוך קרוואנים בנורווגיה יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האמריקאית:

השכרת קראוון בנורווגיה

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של השכרת קרוואנים בנורווגיה  :

מוטורהום בנורווגיה קניית קרוואן בנורווגיה  קרוואנים למכירה בנורווגיה השכרת קרוואן נורווגיה טיול קרוואנים בנורווגיה לזוג מסלול טיול קרוואנים בנורווגיה כמה עולה לשכור קרוואן בנדנה קרוואנים. קרוז אמריקה קראוונים למכירה בנורווגיה קניית קרוואן בנורווגיה השכרת קרוואנים בנדנה השכרת קרוואן לחודש טיול תרמילאים בנורווגיה  טיול קראוונים זול  טיול קרוואנים במערב ארצות הברית השכרת קרוואן נורווגיה טיול בוואן

 

 

 

 

 

השכרת קרוואנים בנורבגיה

השכרת קרוואנים באוסלו

השכרת קרוואנים בברגן

השכרת קרוואנים בטרומסו

השכרת קרוואנים בטרונדהיים

השכרת קרוואנים בלופוטן

השכרת קרוואנים בסטוונגר

השכרת קרוואנים בקריסטיאנסנד

ערים עם השכרת קרוואנים בנורבגיה

רשימת קרוואנים להשכרה

חניוני קרוואנים

 • Älvdalens Camping

  Ribbholmsvägen 26, 796 31 Älvdalen, Sweden

  kontakt@alvdalenscamping.se

  לאתר

 • SHELL SANDNESSJØEN

  Øyvind Lambes vei 2, 8803 Sandnessjøen, Norway

 • Sjøvegan Bobilcamp

  Strandveien 29, 9350 Sjøvegan, Norway

  post@elvelund-camping.no

 • Stabkirche

  Savjordveien

אטרציות

 • Liseberg Amusement Park

  Liseberg, 412 54 Göteborg, Sweden

  לאתר

 • Setesdal Museum

  Setesdalsvegen 3273, 4748 Rysstad, Norway

  לאתר

 • Viking Ship Museum

  Huk Aveny 35, 0287 Oslo, Norway

  לאתר

 • Preikestolen camping AS

  Preikestolvegen 97, 4100 Jørpeland, Norway

  info@preikestolencamping.com

  לאתר

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...