השכרת קרוואן קרוואנים בטיול קרוואן ספרד

כמה עולה טיול קרוואן ספרד מחירים 

לקבלת מחיר טיול קרוואן ספרד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה ספרד - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בספרד - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול קרוואן ספרד.

כמה עולה טיול קרוואן ספרד מחירים?

מחיר טיול קרוואן ספרד משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול קרוואן ספרד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל חופשה טיול קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בספרד - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול קרוואן ספרד ומספר מסננים הקשורים להזמנת חופשה בעם קרוואן ספרד.

השכרת קרוואן בספרד - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול קרוואן ספרד מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בספרד - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול קרוואן ספרד - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול קרוואן ספרד) , האם חופשה ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שספרד מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם קרוואן ספרד לחצו כאן.

תוצאות מחיר טיול קרוואן ספרד מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול קרוואן ספרד זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את העם קרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול קרוואן ספרד מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת העם קרוואן ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול קרוואן ספרד לטיול החזרת העם קרוואן תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בספרד - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול קרוואן ספרד לטיול עם קרוואן מצפון לדרום ספרד התחלה בטרומסו והחזרת עם קרוואן באוסלו תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג עם קרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול קרוואן באוסלו והחזרה בטורמסו -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול קרוואן ספרד לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול קרוואן לחופשה ספרד שונה לאותו דגם עם קרוואן, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול קרוואן למשפחה ספרד מאוסלו לברגן תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג עם קרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול קרוואן משפחתי ספרד בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול קרוואן ספרד יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול קרוואן ספרד

השכרת קרוואן בספרד - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת עם קרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את החופשה?

בחלק מתחנות טיול קרוואן ספרד ניתן לקחת את העם קרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת עם קרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד ספרד.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת העם קרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את העם קרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות חופשה טיול קרוואן ספרד בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת העם קרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את החופשה בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו עם קרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות עם קרוואן ספרד

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול קרוואן ספרד לטיול קרוואן ספרד (אאוסלו לטרומסה) ראו :

 


השכרת קרוואן בספרד - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול קרוואן ספרד בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול קרוואן ספרד באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול קרוואן ספרד זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול קרוואן ספרד חייבם להזין את נתוני החופשה שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת עם קרוואן ספרד.

 

עלויות טיול קרוואן ספרד

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול קרוואן לחופשה ספרד ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול קרוואן ספרד שאני רואה באתר זו עלות חופשה קרואן ספרד הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול קרוואן ספרד?

כשמזמינים טיול קרוואן ספרד לחופשה באתר בנדנה מקבלים את מחיר עם קרוואן ספרד במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לעם קרוואן לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול קרוואן ספרד בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול קרוואן ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של העם קרוואן ספרד בכל תחנה משפיעים על כמה עולה עם קרוואן ספרד.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 עם קרוואן פנויים לתאריך החופשה שלכם ובתחנה אחרת נותר עם קרוואן אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה טיול קרוואן ספרד מחיר?

בכדי למצוא את טיול קרוואן ספרד מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול קרוואן ספרד לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול קרוואן ספרד מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה עם קרוואן, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול קרוואן הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בספרד - גמישות

 

האם מחיר חופשה עם קרוואן ספרד שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות חופשה עם קרוואן ספרד?

כשמזמינים טיול קרוואן ספרד באתר בנדנה מקבלים את מחיר טיול קרוואן במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג עם קרוואן, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול קרוואן ספרד  עלויות של חופשה בעם קרוואן ספרד כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות טיול קרוואן למשפחה ספרד

עלות חופשה בעם קרוואן - טיול קרוואן ספרד לחודש - כמה עולה עם קרוואן ספרד לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות חופשה קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בעם קרוואן. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול קרוואן ספרד לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול קרוואן ספרד ליום

מה כלול עם טיול קרוואן למשפחה ספרד?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול קרוואן מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת העם קרוואן וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון העם קרוואן, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את העם קרוואן

השכרת קרוואן בספרד

מידע כללי על טיול קרוואן ספרד למשפחה

טיול טיול קרוואן לזוג ספרד, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של נורווגיה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

חופשה בעם קרוואן לעיתים רבות כולל גם מעבר עם עם קרוואן ספרד הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח נורווגיה

יעדים עיקריים של טיול קרוואן למשפחה ספרד - אתרי טיול עם קרוואן משפחתי ספרד

· טיול קרוואן בברצלונה

· טיול קרוואן במדריד

· טיול קרוואן במלגה

· טיול קרוואן בגרנדה

· טיול קרוואן בסן סבסטיאן

· חופשה עם קרוואן בבילבאו

· טיול קרוואן בקורדובה

כל המידע החשוב על נורווגיה בעם קרוואן

שאלות ותשובות בנושא עלות טיול קרוואן ספרד :

ספרד, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני עם קרוואן והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של עם קרוואןהמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך החופשה. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול חופשה טיול קרוואן לזוג - טיול קרוואן זול ספרד יכול בהחלט להיות תחליף לחופשה תרמילאים ספרד. טיול קרוואן לזוג ספרד יכולה לשדרג לכם את חופשה התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם עם קרוואן ספרד?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור נורווגיה בעם קרוואן לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית עם קרוואן.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל נורווגיה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית עם קרוואן אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית עם קרוואן באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית עם קרוואן באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית עם קרוואן במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול קרוואן לזוג והאם יש הבדל בין מסלול חופשה טיול קרוואן ספרד לזוג לעומת מסלול חופשה טיול קרוואן ספרד עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי עם קרוואן 'קראווניסטים' שעושים טיול קרוואן לזוג ספרד יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול קרוואן ספרד למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול טיול קרוואן למשפחה ספרד :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול חופשה עבור חופשה טיול קרוואן משפחתי ספרד הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי עם קרוואן (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול קרוואן זול ספרד המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי חופשה בעם קרוואן

השכרת קרוואן בספרד - מסלול

מסלול טיול קרוואן 

 

מאיזה גיל אפשרי טיול קרוואן ספרד  ?

ברובם המכריע של טיול קרוואן משפחתי ספרד דורשים מינימום גיל נהג 26 - 25. בחלק מהעם קרוואן נדרש גיל נהג של 21 
בכל דף פרטי עם קרוואן באתר שלנו, מצוין משקל העם קרוואןו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בספרד - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול קרוואן ספרד?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה ספרד פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל עם קרוואן לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות נורווגיה בעם קרוואן מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של חופשהי עם קרוואן ספרד ?

המקובל לרוב טיול קרוואן משפחתי ספרד הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
חופשה ספרד בעם קרוואן מתאפיין לרוב בעם קרוואן מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות חופשהי קמפינג ספרד?

זה המקום לחופשהי קמפינג. חופשהי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של נורווגיה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות טיול עם קרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב נורווגיה בעם קרוואן

האם מותרת טיול קרוואן ספרד לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם עם קרוואן ממדינות נורווגיה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח נורווגיה בעם קרוואן,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בעם קרוואן ספרד עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול קרוואן ספרד עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת חופשהי טיול קרוואן ספרד עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהעם קרוואן מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהעם קרוואן מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בעם קרוואן זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם העם קרוואן ספרד שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי חופשה פופולריים לעשות טיול טיול קרוואן משפחתי ספרד:

· טיול קרוואן ספרד ברצלונה - כנסיית הסגרדה פמיליה

· טיול קרוואן ספרד בגרנדה - ארמון האלהמברה

· טיול קרוואן ספרד בקורדובה - המסגד הגדול של קורדובה

· טיול קרוואן ספרד במדריד - מוזיאון פראדו

· טיול קרוואן ספרד בפמפלונה - מירוץ השוורים

· טיול קרוואן ספרד בסגוביה - האקוודוקט של סגוביה

· טיול קרוואן ספרד באנדלוסיה - הכפרים הלבנים של אנדלוסיה

· טיול קרוואן ספרד בבילבאו - מוזיאון גוגנהיים

· טיול קרוואן ספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

· טיול קרוואן ספרד בסן סבסטיאן - חוף לה קונצ'ה

· טיול קרוואן ספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי חופשה טיול קרוואן משפחתי ספרד?

בעת חופשה בעם קרוואן בעם קרוואן ספרד, מקובל לרוב שממתחילים את חופשה העם קרוואן ספרד בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על העם קרוואן בשעות הבוקר 08:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות החופשה שלכם, וכדי שהחופשה יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את העם קרוואן ספרד כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק העם קרוואן המקומי לספק את העם קרוואן בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת עם קרוואן מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת העם קרוואן בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת העם קרוואן או שמתאמים דרך בנדנה עם קרוואן את את שעות החזרת העם קרוואן לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול קרוואן ספרד מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף טיול טיול קרוואן זוגי ספרד מאשר חופשה ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא חופשה בעם קרוואן ספרד נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול רכב שכור ומלונות. טיול עם קרוואן ספרד אלו חופשהים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מחופשה כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים חופשהי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות עם קרוואן ספרד?

כן. אך צריך לצרף רישיון נהיגה בינלאומי.
אף שיש מבחר גדול של עם קרוואן להשכרה ספרד, ברוב דגמי העם קרוואן אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  עם קרוואן להשכרה ספרד המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של העם קרוואן ספרד, גם אם הם "עם קרוואן אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם ספרד עם קרוואן מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (עם קרוואן-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי עם קרוואן המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בחופשה טיול קרוואן ספרד

בשונה מהנהוג בטיול קרוואן בארצות הברית או טיול קרוואן קנדה, לעם קרוואן  ספרד אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול עם קרוואן לחץ כאן

מהם כבישי האגרה ספרד והאם יש חובה לשלם עבורם בעת חופשה טיול קרוואן ספרד?

לצפיה בהוראות נהיגת עם קרוואן להשכרה ספרד- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. ספרד יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות ספרד ובנוסף תחנת טיול קרוואן ספרד תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - טיול קרוואן ספרד למשפחות

• הנהיגה בעם קרוואן ספרד היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת

• הכבישים  ספרד צרים אך מותאמים לנהיגה בעם קרוואן - כולל חופשה בדרך הטרולים המפורסמת

• תמיד כדאי להחנות את העם קרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית העם קרוואן לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול קרוואן למשפחה ספרד?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות טיול קרוואן משפחתי ספרד מסוימות אין אפשרות חופשה כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול קרוואן ספרד?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום חופשה טיול קרוואן ספרד.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול קרוואן ספרד).

• דרכון

• שובר טיול קרוואן ספרד

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול קרוואן משפחתי ספרד?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת העם קרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול קרוואן משפחתי בעם קרוואן ספרד - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול קרוואן זול ספרד

ברוב העם קרוואן נדרש להשאיר פיקדון בסך 700-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת העם קרוואן ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לעם קרוואןאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר נורווגיה בעם קרוואן יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף נורווגיה בעם קרוואן לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת העם קרוואן?

כן, רוב תחנות נורווגיה בעם קרוואן דורשות להתקשר אליהן בבוקר נורווגיה בעם קרוואן,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות עם קרוואן ספרד? - חופשה בוואן ספרד

ברוב העם קרוואן יש לך ביטוח מקיף עם 700-2,800 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לעם קרוואן.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בעם קרוואןכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול קרוואן ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בטיול קרוואן זוגי ספרד?

בעיקרון נהיגת עם קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם העם קרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול קרוואן ספרד?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל עם קרוואן.

אף שחלק מה עם קרוואן להשכרה ספרד ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בעם קרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  עם קרוואן אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם טיול קרוואן שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בעם קרוואןעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם עם קרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. עם קרוואן ספרד מותאמים וערוכים היטב לטיול קרוואן בחורף ספרד מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול קרוואן בחורף ספרד לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול קרוואן לחודש ספרד?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהעם קרוואן חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.

בכל דף עם קרוואן ספרד אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו.

במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם העם קרוואן למקומות אסורים, הביטוח של העם קרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון עם קרוואן?

עלות חניוני עם קרוואן משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני עם קרוואן

האם עדיף קניית עם קרוואן ספרד מאשר טיול קרוואן ספרד ?

התשובה תלויה במשך הזמן של החופשה שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית עם קרוואן לבין השכרה היא לחופשהים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים עם קרוואן למכירה ספרד.

ניקיון העם קרוואן בעת ההחזרה

העם קרוואן נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את העם קרוואן נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והעם קרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בעם קרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני העם קרוואן, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול קרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני עם קרוואן?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על עם קרוואן באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם עם קרוואן?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת חופשה ספרד בעם קרוואן, ספרד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול קרוואן?

בעת קבלת עם קרוואן שכור ספרד בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול קרוואן דרך בנדנה עם קרוואן? טיול קרוואן בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול קרוואן, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת עם קרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי החופשה

* הדרכה טרום היציאה לחופשה על הקראמולטור שזה סימולטור עם קרוואן שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון חופשהי עם קרוואן בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בחופשהי עם קרוואןו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם טיול קרוואן"על הדרך" – בטיול קרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי העם קרוואןעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול קרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול קרוואן ספרד ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה ספרד עם טיול קרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

עם קרוואן חופשה מאורגן בעם קרוואן ספרד. אנו מציעים חופשהים מאורגנים בעם קרוואן למדינות רבות. טיול קרוואן מאורגן ספרד הוא בהחלט אופציה. 

חופשהי עם קרוואן למשפחות ספרד מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים טיול קרוואן ספרד מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף לחופשה מאורגן בעם קרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים חופשה מאורגן בעם קרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לחופשה מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, חופשהי עם קרוואן מאורגנים למשפחות נקראים חופשהים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. חופשה קבוצתי בעם קרוואן ספרד מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בחופשה קבוצתי (ולא חופשה מאורגן) יש לכל משפחה את העם קרוואן הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל עם קרוואן בחופשה המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול קרוואן בחופשה מאורגן ספרד מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על חופשהי עם קרוואן קבוצתיים (לא לבלבל עם חופשהי עם קרוואן מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול קרוואן ספרד.

כדי לחבר עם קרוואן לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך העם קרוואן יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של טיול קרוואן ספרד הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול קרוואן ספרד :

נורווגיה בעם קרוואן נורבגיה בעם קרוואן מסלול טיול קרוואן בחול טיול קרוואן בחול מחיר טיול קרוואן בסקנדינביה טיול קרוואן באירופה עם קרוואן להשכרה באירופה מחיר טיול קרוואן ביער השחור 

טיול קרוואן הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לחופשה טבע, משפחה ובילויים. ספרד המדינות בהן יש הכי הרבה טיול קרוואן הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול קרוואן אז מומלץ חופשה אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול קרוואן ספרד נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את העם קרוואןישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול קרוואן היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול קרוואן הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול קרוואן שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול קרוואן בחניוני עם קרוואןלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול קרוואן ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול קרוואן יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול קרוואן גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול קרוואן באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן חופשה כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול קרוואן מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול קרוואן. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול קרוואן תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול קרוואן ספרד או טיול קרוואן בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול קרוואן ספרד עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול קרוואן בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול קרוואן בניו זילנד ו טיול קרוואן ספרד - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול קרוואן לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול קרוואן ספרד לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול קרוואן ספרד – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול קרוואן בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול קרוואן בחניון עם קרוואןלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...