השכרת קרוואן קרוואנים בטיול קראוון ספרד

כמה עולה טיול קראוון ספרד מחירים 

לקבלת מחיר טיול קראוון ספרד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול קראוון (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה ספרד - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול קראוון, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בספרד - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול קראוון ספרד.

כמה עולה טיול קראוון ספרד מחירים?

מחיר טיול קראוון ספרד משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול קראוון ספרד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל חופשה טיול קראוון (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול קראוון, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בספרד - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול קראוון ספרד ומספר מסננים הקשורים להזמנת חופשה בעם קראוון ספרד.

השכרת קרוואן בספרד - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול קראוון ספרד מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בספרד - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול קראוון ספרד - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול קראוון ספרד) , האם חופשה ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שספרד מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם קראוון ספרד לחצו כאן.

תוצאות מחיר טיול קראוון ספרד מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול קראוון ספרד זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את העם קראוון לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול קראוון ספרד מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת העם קראוון ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול קראוון ספרד לטיול החזרת העם קראוון תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בספרד - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול קראוון ספרד לטיול עם קראוון מצפון לדרום ספרד התחלה בטרומסו והחזרת עם קראוון באוסלו תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג עם קראוון, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול קראוון באוסלו והחזרה בטורמסו -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול קראוון ספרד לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול קראוון לחופשה ספרד שונה לאותו דגם עם קראוון, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול קראוון למשפחה ספרד מאוסלו לברגן תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג עם קראוון, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול קראוון משפחתי ספרד בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול קראוון ספרד יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול קראוון ספרד

השכרת קרוואן בספרד - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת עם קראוון ביעד שונה מאשר התחלנו בו את החופשה?

בחלק מתחנות טיול קראוון ספרד ניתן לקחת את העם קראוון בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת עם קראוון בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד ספרד.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת העם קראוון בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את העם קראוון. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות חופשה טיול קראוון ספרד בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת העם קראוון גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את החופשה בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו עם קראוון באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות עם קראוון ספרד

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול קראוון ספרד לטיול קראוון ספרד (אאוסלו לטרומסה) ראו :

 


השכרת קרוואן בספרד - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול קראוון ספרד בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול קראוון ספרד באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול קראוון ספרד זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול קראוון ספרד חייבם להזין את נתוני החופשה שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת עם קראוון ספרד.

 

עלויות טיול קראוון ספרד

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול קראוון לחופשה ספרד ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול קראוון ספרד שאני רואה באתר זו עלות חופשה קרואן ספרד הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול קראוון ספרד?

כשמזמינים טיול קראוון ספרד לחופשה באתר בנדנה מקבלים את מחיר עם קראוון ספרד במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לעם קראוון לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול קראוון ספרד בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול קראוון ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של העם קראוון ספרד בכל תחנה משפיעים על כמה עולה עם קראוון ספרד.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 עם קראוון פנויים לתאריך החופשה שלכם ובתחנה אחרת נותר עם קראוון אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה טיול קראוון ספרד מחיר?

בכדי למצוא את טיול קראוון ספרד מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול קראוון ספרד לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול קראוון ספרד מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה עם קראוון, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול קראוון הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בספרד - גמישות

 

האם מחיר חופשה עם קראוון ספרד שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות חופשה עם קראוון ספרד?

כשמזמינים טיול קראוון ספרד באתר בנדנה מקבלים את מחיר טיול קראוון במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג עם קראוון, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול קראוון ספרד  עלויות של חופשה בעם קראוון ספרד כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות טיול קראוון למשפחה ספרד

עלות חופשה בעם קראוון - טיול קראוון ספרד לחודש - כמה עולה עם קראוון ספרד לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות חופשה קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בעם קראוון. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול קראוון ספרד לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול קראוון ספרד ליום

מה כלול עם טיול קראוון למשפחה ספרד?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול קראוון מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת העם קראוון וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון העם קראוון, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את העם קראוון

השכרת קרוואן בספרד

מידע כללי על טיול קראוון ספרד למשפחה

טיול טיול קראוון לזוג ספרד, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של נורווגיה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

חופשה בעם קראוון לעיתים רבות כולל גם מעבר עם עם קראוון ספרד הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח נורווגיה

יעדים עיקריים של טיול קראוון למשפחה ספרד - אתרי טיול עם קראוון משפחתי ספרד

· טיול קראוון בברצלונה

· טיול קראוון במדריד

· טיול קראוון במלגה

· טיול קראוון בגרנדה

· טיול קראוון בסן סבסטיאן

· חופשה עם קראוון בבילבאו

· טיול קראוון בקורדובה

כל המידע החשוב על נורווגיה בעם קראוון

שאלות ותשובות בנושא עלות טיול קראוון ספרד :

ספרד, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני עם קראוון והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של עם קראווןהמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך החופשה. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול חופשה טיול קראוון לזוג - טיול קראוון זול ספרד יכול בהחלט להיות תחליף לחופשה תרמילאים ספרד. טיול קראוון לזוג ספרד יכולה לשדרג לכם את חופשה התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם עם קראוון ספרד?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור נורווגיה בעם קראוון לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית עם קראוון.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל נורווגיה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית עם קראוון אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית עם קראוון באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית עם קראוון באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית עם קראוון במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול קראוון לזוג והאם יש הבדל בין מסלול חופשה טיול קראוון ספרד לזוג לעומת מסלול חופשה טיול קראוון ספרד עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי עם קראוון 'קראווניסטים' שעושים טיול קראוון לזוג ספרד יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול קראוון ספרד למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול טיול קראוון למשפחה ספרד :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול חופשה עבור חופשה טיול קראוון משפחתי ספרד הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי עם קראוון (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול קראוון זול ספרד המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי חופשה בעם קראוון

השכרת קרוואן בספרד - מסלול

מסלול טיול קראוון 

 

מאיזה גיל אפשרי טיול קראוון ספרד  ?

ברובם המכריע של טיול קראוון משפחתי ספרד דורשים מינימום גיל נהג 26 - 25. בחלק מהעם קראוון נדרש גיל נהג של 21 
בכל דף פרטי עם קראוון באתר שלנו, מצוין משקל העם קראווןו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בספרד - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול קראוון ספרד?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה ספרד פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל עם קראוון לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות נורווגיה בעם קראוון מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של חופשהי עם קראוון ספרד ?

המקובל לרוב טיול קראוון משפחתי ספרד הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
חופשה ספרד בעם קראוון מתאפיין לרוב בעם קראוון מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות חופשהי קמפינג ספרד?

זה המקום לחופשהי קמפינג. חופשהי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של נורווגיה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות טיול עם קראוון באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב נורווגיה בעם קראוון

האם מותרת טיול קראוון ספרד לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם עם קראוון ממדינות נורווגיה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח נורווגיה בעם קראוון,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בעם קראוון ספרד עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול קראוון ספרד עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת חופשהי טיול קראוון ספרד עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהעם קראוון מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהעם קראוון מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בעם קראוון זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם העם קראוון ספרד שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי חופשה פופולריים לעשות טיול טיול קראוון משפחתי ספרד:

· טיול קראוון ספרד ברצלונה - כנסיית הסגרדה פמיליה

· טיול קראוון ספרד בגרנדה - ארמון האלהמברה

· טיול קראוון ספרד בקורדובה - המסגד הגדול של קורדובה

· טיול קראוון ספרד במדריד - מוזיאון פראדו

· טיול קראוון ספרד בפמפלונה - מירוץ השוורים

· טיול קראוון ספרד בסגוביה - האקוודוקט של סגוביה

· טיול קראוון ספרד באנדלוסיה - הכפרים הלבנים של אנדלוסיה

· טיול קראוון ספרד בבילבאו - מוזיאון גוגנהיים

· טיול קראוון ספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

· טיול קראוון ספרד בסן סבסטיאן - חוף לה קונצ'ה

· טיול קראוון ספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי חופשה טיול קראוון משפחתי ספרד?

בעת חופשה בעם קראוון בעם קראוון ספרד, מקובל לרוב שממתחילים את חופשה העם קראוון ספרד בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על העם קראוון בשעות הבוקר 08:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות החופשה שלכם, וכדי שהחופשה יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את העם קראוון ספרד כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק העם קראוון המקומי לספק את העם קראוון בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת עם קראוון מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת העם קראוון בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת העם קראוון או שמתאמים דרך בנדנה עם קראוון את את שעות החזרת העם קראוון לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול קראוון ספרד מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף טיול טיול קראוון זוגי ספרד מאשר חופשה ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא חופשה בעם קראוון ספרד נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול רכב שכור ומלונות. טיול עם קראוון ספרד אלו חופשהים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מחופשה כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים חופשהי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות עם קראוון ספרד?

כן. אך צריך לצרף רישיון נהיגה בינלאומי.
אף שיש מבחר גדול של עם קראוון להשכרה ספרד, ברוב דגמי העם קראוון אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  עם קראוון להשכרה ספרד המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של העם קראוון ספרד, גם אם הם "עם קראוון אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם ספרד עם קראוון מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (עם קראוון-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי עם קראוון המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בחופשה טיול קראוון ספרד

בשונה מהנהוג בטיול קראוון בארצות הברית או טיול קראוון קנדה, לעם קראוון  ספרד אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול עם קראוון לחץ כאן

מהם כבישי האגרה ספרד והאם יש חובה לשלם עבורם בעת חופשה טיול קראוון ספרד?

לצפיה בהוראות נהיגת עם קראוון להשכרה ספרד- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. ספרד יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות ספרד ובנוסף תחנת טיול קראוון ספרד תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - טיול קראוון ספרד למשפחות

• הנהיגה בעם קראוון ספרד היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת

• הכבישים  ספרד צרים אך מותאמים לנהיגה בעם קראוון - כולל חופשה בדרך הטרולים המפורסמת

• תמיד כדאי להחנות את העם קראוון באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית העם קראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול קראוון למשפחה ספרד?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות טיול קראוון משפחתי ספרד מסוימות אין אפשרות חופשה כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול קראוון ספרד?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום חופשה טיול קראוון ספרד.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול קראוון ספרד).

• דרכון

• שובר טיול קראוון ספרד

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול קראוון משפחתי ספרד?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת העם קראוון, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול קראוון משפחתי בעם קראוון ספרד - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול קראוון זול ספרד

ברוב העם קראוון נדרש להשאיר פיקדון בסך 700-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת העם קראוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לעם קראווןאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר נורווגיה בעם קראוון יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף נורווגיה בעם קראוון לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת העם קראוון?

כן, רוב תחנות נורווגיה בעם קראוון דורשות להתקשר אליהן בבוקר נורווגיה בעם קראוון,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות עם קראוון ספרד? - חופשה בוואן ספרד

ברוב העם קראוון יש לך ביטוח מקיף עם 700-2,800 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לעם קראוון.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בעם קראווןכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול קראוון ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בטיול קראוון זוגי ספרד?

בעיקרון נהיגת עם קראוון דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם העם קראוון לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול קראוון ספרד?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל עם קראוון.

אף שחלק מה עם קראוון להשכרה ספרד ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בעם קראוון עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  עם קראוון אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם טיול קראוון שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בעם קראווןעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם עם קראוון לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. עם קראוון ספרד מותאמים וערוכים היטב לטיול קראוון בחורף ספרד מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול קראוון בחורף ספרד לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול קראוון לחודש ספרד?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהעם קראוון חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.

בכל דף עם קראוון ספרד אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו.

במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם העם קראוון למקומות אסורים, הביטוח של העם קראוון אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון עם קראוון?

עלות חניוני עם קראוון משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני עם קראוון

האם עדיף קניית עם קראוון ספרד מאשר טיול קראוון ספרד ?

התשובה תלויה במשך הזמן של החופשה שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית עם קראוון לבין השכרה היא לחופשהים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים עם קראוון למכירה ספרד.

ניקיון העם קראוון בעת ההחזרה

העם קראוון נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את העם קראוון נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והעם קראוון מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בעם קראוון וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני העם קראוון, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול קראוון.

האם יש מגבלת אורך בחניוני עם קראוון?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על עם קראוון באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם עם קראוון?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת חופשה ספרד בעם קראוון, ספרד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול קראוון?

בעת קבלת עם קראוון שכור ספרד בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול קראוון דרך בנדנה עם קראוון? טיול קראוון בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול קראוון, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת עם קראוון באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי החופשה

* הדרכה טרום היציאה לחופשה על הקראמולטור שזה סימולטור עם קראוון שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון חופשהי עם קראוון בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בחופשהי עם קראווןו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם טיול קראוון"על הדרך" – בטיול קראוון לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי העם קראווןעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול קראוון. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול קראוון ספרד ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה ספרד עם טיול קראוון, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

עם קראוון חופשה מאורגן בעם קראוון ספרד. אנו מציעים חופשהים מאורגנים בעם קראוון למדינות רבות. טיול קראוון מאורגן ספרד הוא בהחלט אופציה. 

חופשהי עם קראוון למשפחות ספרד מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים טיול קראוון ספרד מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף לחופשה מאורגן בעם קראוון בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים חופשה מאורגן בעם קראוון מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לחופשה מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, חופשהי עם קראוון מאורגנים למשפחות נקראים חופשהים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. חופשה קבוצתי בעם קראוון ספרד מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בחופשה קבוצתי (ולא חופשה מאורגן) יש לכל משפחה את העם קראוון הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל עם קראוון בחופשה המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול קראוון בחופשה מאורגן ספרד מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על חופשהי עם קראוון קבוצתיים (לא לבלבל עם חופשהי עם קראוון מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול קראוון ספרד.

כדי לחבר עם קראוון לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך העם קראוון יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של טיול קראוון ספרד הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול קראוון ספרד :

נורווגיה בעם קראוון נורבגיה בעם קראוון מסלול טיול קראוון בחול טיול קראוון בחול מחיר טיול קראוון בסקנדינביה טיול קראוון באירופה עם קראוון להשכרה באירופה מחיר טיול קראוון ביער השחור 

טיול קראוון הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לחופשה טבע, משפחה ובילויים. ספרד המדינות בהן יש הכי הרבה טיול קראוון הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול קראוון אז מומלץ חופשה אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול קראוון ספרד נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את העם קראווןישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול קראוון היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול קראוון הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול קראוון שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול קראוון בחניוני עם קראווןלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול קראוון ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול קראוון יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול קראוון גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול קראוון באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן חופשה כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול קראוון מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול קראוון. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול קראוון תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול קראוון ספרד או טיול קראוון בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול קראוון ספרד עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול קראוון בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול קראוון בניו זילנד ו טיול קראוון ספרד - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול קראוון לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול קראוון ספרד לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול קראוון ספרד – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול קראוון בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול קראוון בחניון עם קראווןלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...