השכרת קרוואן קרוואנים בטיול עם קרוואנים באירופה

כמה עולה טיול עם קרוואנים באירופה מחירים 

לקבלת מחיר טיול עם קרוואנים באירופה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול עם קרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה באירופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול עם קרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן באוסטרליה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול עם קרוואנים באירופה.

כמה עולה טיול עם קרוואנים באירופה מחירים?

מחיר טיול עם קרוואנים באירופה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול עם קרוואנים באירופה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול עם קרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול עם קרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן באוסטרליה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול עם קרוואנים באירופה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בעם קרוואנים באירופה.

השכרת קרוואן באוסטרליה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול עם קרוואנים באירופה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (ב ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן באוסטרליה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול עם קרוואנים באירופה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול עם קרוואנים באירופה) , האם טיול ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבאירופה מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם עם קרוואנים באירופה לחצו כאן.

תוצאות מחיר טיול עם קרוואנים באירופה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול עם קרוואנים באירופה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את העם קרוואנים לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול עם קרוואנים באירופה אינן מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת העם קרוואנים ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול עם קרוואנים באירופה לטיול עם החזרת העם קרוואנים תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן באוסטרליה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול עם קרוואנים באירופה לטיול עם עם קרוואנים מחוף לחוף באירופה התחלה בלאס וגאס והחזרת עם קרוואנים בלוס אנג'לס תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג עם קרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול עם קרוואנים בלוס אנג'לס והחזרה בלאס וגאס -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול עם קרוואנים באירופה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול עם קרוואנים לטיול באירופה שונה לאותו דגם עם קרוואנים, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול עם קרוואנים למשפחה באירופה מניו יורק ללוס אנג'לס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג עם קרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול עם קרוואנים משפחתי באירופה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול עם קרוואנים באירופה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול עם קרוואנים באירופה

השכרת קרוואן באוסטרליה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת עם קרוואנים ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בחלק מתחנות טיול עם קרוואנים באירופה ניתן לקחת את העם קרוואנים בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת עם קרוואנים בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד באירופה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת העם קרוואנים בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את העם קרוואנים. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול עם קרוואנים באירופה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת העם קרוואנים גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו עם קרוואנים באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות עם קרוואנים באירופה

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול עם קרוואנים באירופה לטיול עם קרוואנים באירופה (איטליה לקרואטיה לדוגמה) ראו :

 


השכרת קרוואן באוסטרליה - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול עם קרוואנים באירופה בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול עם קרוואנים באירופה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול עם קרוואנים באירופה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול עם קרוואנים באירופה חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת עם קרוואנים באירופה.

 

עלויות טיול עם קרוואנים באירופה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול עם קרוואנים לטיול באירופה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול עם קרוואנים באירופה שאני רואה באתר זו עלות טיול קרואן באירופה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול עם קרוואנים באירופה?

כשמזמינים טיול עם קרוואנים באירופה לטיול באתר בנדנה מקבלים את מחיר עם קרוואנים באירופה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לעם קרוואנים לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול עם קרוואנים באירופה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול עם קרוואנים ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של העם קרוואנים באירופה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה עם קרוואנים באירופה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 עם קרוואנים פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר עם קרוואנים אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה טיול עם קרוואנים באירופה מחיר?

בכדי למצוא את טיול עם קרוואנים באירופה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול עם קרוואנים באירופה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול עם קרוואנים באירופה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה עם קרוואנים, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול עם קרוואנים הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן באוסטרליה - גמישות

 

האם מחיר טיול עם קרוואנים באירופה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול עם קרוואנים באירופה?

כשמזמינים טיול עם קרוואנים באירופה באתר בנדנה מקבלים את מחיר טיול עם קרוואנים במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג עם קרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול עם קרוואנים באירופה  עלויות של חופשה בעם קרוואנים באירופה כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות טיול עם קרוואנים למשפחה באירופה

עלות טיול בעם קרוואנים - טיול עם קרוואנים באירופה לחודש - כמה עולה עם קרוואנים באירופה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות טיול קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בעם קרוואנים. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול עם קרוואנים באירופה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול עם קרוואנים באירופה ליום

מה כלול עם טיול עם קרוואנים למשפחה באירופה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול עם קרוואנים מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת העם קרוואנים וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון העם קרוואנים, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את העם קרוואנים

השכרת קרוואן באוסטרליה

מידע כללי על טיול עם קרוואנים באירופה למשפחה

טיול עם טיול עם קרוואנים לזוג באירופה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של אירופה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

טיול בעם קרוואנים לעיתים רבות כולל גם מעבר עם עם קרוואנים באירופה הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח אירופה

יעדים עיקריים של טיול עם קרוואנים למשפחה באירופה - אתרי טיול עם עם קרוואנים משפחתי באירופה

· טיול עם קרוואנים באיטליה - גארדלנד, ונציה, קומו, הרי הדולומיטים, 

· טיול עם קרוואנים בגרמניה- ברלין או המבורג לטיול עם עם קרוואנים בנורווגיה, מינכן לטיול בפארק אירופה או דרומה לקרואטיה וסלובניה, מפלי הריין, חבל הטירול, דיסלדורף לטיול בהולנד,

· טיול עם קרוואנים במינכן 

· טיול עם קרוואנים בספרד - הרי הפירינאים, חבל הבאסקים, קוסטה בראווה

· טיול עם קרוואנים בצרפת - דיסני לנד, פריס, הריווירה הצרפתית, נורמנדי

· טיול עם קרוואנים בפורטוגל - ליסבון, פארו, פורטו, חוף נזרה הגלים גבוהים בעולם 

· טיול עם קרוואנים בסלובניה - מפלי פליטוויצה, אגם בלאד

· טיול עם קרוואנים בקרואטיה - דוברובניק, ספליט

· טיול עם קרוואנים במזרח אירופה

· טיול עם קרוואנים בסקנדינביה - הפחורדים הנורווגיים, איי לופוטן, הזוהר הצפוני

כל המידע החשוב על אירופה בעם קרוואנים

שאלות ותשובות בנושא עלות טיול עם קרוואנים באירופה :

באירופה, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני עם קרוואנים והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של עם קרוואניםהמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול עם קרוואנים לזוג - טיול עם קרוואנים זול באירופה יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים באירופה. טיול עם קרוואנים לזוג באירופה יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם עם קרוואנים באירופה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור אירופה בעם קרוואנים לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית עם קרוואנים.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל אירופה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית עם קרוואנים אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית עם קרוואנים באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית עם קרוואנים באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית עם קרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול עם קרוואנים לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול עם קרוואנים באירופה לזוג לעומת מסלול טיול טיול עם קרוואנים באירופה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי עם קרוואנים 'קראווניסטים' שעושים טיול עם קרוואנים לזוג באירופה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול עם קרוואנים באירופה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול עם קרוואנים למשפחה באירופה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול עם קרוואנים משפחתי באירופה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי עם קרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול עם קרוואנים זול באירופה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בעם קרוואנים

השכרת קרוואן באוסטרליה - מסלול

מסלול טיול עם קרוואנים 

 

מאיזה גיל אפשרי טיול עם קרוואנים באירופה  ?

ברובם המכריע של טיול עם קרוואנים משפחתי באירופה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי עם קרוואנים באתר שלנו, מצוין משקל העם קרוואניםו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן באוסטרליה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול עם קרוואנים באירופה?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה באירופה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל עם קרוואנים לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות אירופה בעם קרוואנים מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי עם קרוואנים באירופה ?

המקובל לרוב טיול עם קרוואנים משפחתי באירופה הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
טיול באירופה בעם קרוואנים מתאפיין לרוב בעם קרוואנים מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג באירופה?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של אירופה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם עם קרוואנים באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב אירופה בעם קרוואנים

האם מותרת טיול עם קרוואנים באירופה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם עם קרוואנים ממדינות אירופה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח אירופה בעם קרוואנים,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בעם קרוואנים באירופה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול עם קרוואנים באירופה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול עם קרוואנים באירופה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהעם קרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהעם קרוואנים מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בעם קרוואנים זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם העם קרוואנים באירופה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול עם קרוואנים משפחתי באירופה:

· טיול עם קרוואנים במרכז אירופה הכולל את דרום גרמניה, שוויץ אוסטריה וצפון איטלה

· טיול עם קרוואנים בחצי האי האיברי - ספרד פורטוגל

· טיול עם קרוואנים בסביב הים האגאי - איטליה סלובניה קרואטיה

· טיול עם קרוואנים בסקנדינביה - נורווגיה שוודיה ודנמרק

· טיול עם קרוואנים במזרח אירופה - פולין, הונגריה, יוון, טורקיה, רומניה, בולגריה

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול עם קרוואנים משפחתי באירופה?

בעת חופשה בעם קרוואנים ב, מקובל לרוב שממתחילים את טיול העם קרוואנים באירופה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על העם קרוואניםשעות הבוקר 00:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את העם קרוואנים באירופה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק העם קרוואנים המקומי לספק את העם קרוואנים בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת עם קרוואנים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת העם קרוואנים בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת העם קרוואנים או שמתאמים דרך בנדנה עם קרוואנים את את שעות החזרת העם קרוואנים לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול עם קרוואנים באירופה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול עם קרוואנים זוגי באירופה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בעם קרוואנים באירופה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם עם קרוואנים באירופה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות עם קרוואנים באירופה?

כן. 
אף שיש מבחר גדול של עם קרוואנים להשכרה באירופה, ברוב דגמי העם קרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  עם קרוואנים להשכרה באירופה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של העם קרוואנים באירופה, גם אם הם "עם קרוואנים אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם באירופה עם קרוואנים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (עם קרוואנים-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי עם קרוואנים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול עם קרוואנים באירופה

בשונה מהנהוג בטיול עם קרוואנים בארצות הברית או טיול עם קרוואנים קנדה, לעם קרוואנים  באירופה אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול עם קרוואנים לחץ כאן

מהם כבישי האגרה באירופה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול עם קרוואנים באירופה?

לצפיה בהוראות נהיגת עם קרוואנים להשכרה באירופה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באירופה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באירופה ובנוסף תחנת טיול עם קרוואנים באירופה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - טיול עם קרוואנים באירופה למשפחות

• הנהיגה בעם קרוואנים באירופה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.

• תמיד כדאי להחנות את העם קרוואנים באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית העם קרוואנים לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול עם קרוואנים למשפחה באירופה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות טיול עם קרוואנים משפחתי באירופה מסוימות אין אפשרות טיול כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול עם קרוואנים באירופה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול עם קרוואנים באירופה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול עם קרוואנים באירופה).

• דרכון

• שובר טיול עם קרוואנים באירופה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול עם קרוואנים משפחתי באירופה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת העם קרוואנים, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול עם קרוואנים משפחתי בעם קרוואנים באירופה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול עם קרוואנים זול באירופה

ברוב העם קרוואנים נדרש להשאיר פיקדון בסך 1000-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת העם קרוואנים ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לעם קרוואניםאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר אירופה בעם קרוואנים יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף אירופה בעם קרוואנים לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת העם קרוואנים?

כן, רוב תחנות אירופה בעם קרוואנים דורשות להתקשר אליהן בבוקר אירופה בעם קרוואנים,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות עם קרוואנים באירופה? - טיול בוואן באירופה

ברוב העם קרוואנים יש לך ביטוח מקיף עם 3000-1,500 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לעם קרוואנים.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בעם קרוואניםכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול עם קרוואנים ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בטיול עם קרוואנים זוגי באירופה?

בעיקרון נהיגת עם קרוואנים דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם העם קרוואנים לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול עם קרוואנים באירופה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל עם קרוואנים.

אף שחלק מה עם קרוואנים להשכרה באירופה ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בעם קרוואנים עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  עם קרוואנים אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם טיול עם קרוואנים שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בעם קרוואניםעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם עם קרוואנים לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. עם קרוואנים באירופה מותאמים וערוכים היטב לטיול עם קרוואנים בחורף באירופה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול עם קרוואנים בחורף באירופה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול עם קרוואנים לחודש באירופה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהעם קרוואנים חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש. בכל דף עם קרוואנים באירופה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם העם קרוואנים למקומות אסורים, הביטוח של העם קרוואנים אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון עם קרוואנים?

עלות חניוני עם קרוואנים משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני עם קרוואנים

האם עדיף קניית עם קרוואנים באירופה מאשר טיול עם קרוואנים באירופה ?

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית עם קרוואנים לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים עם קרוואנים למכירה באירופה.

ניקיון העם קרוואנים בעת ההחזרה

העם קרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את העם קרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והעם קרוואנים מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בעם קרוואנים וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני העם קרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול עם קרוואנים.

האם יש מגבלת אורך בחניוני עם קרוואנים?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על עם קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם עם קרוואנים?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת טיול באירופה בעם קרוואנים, באירופה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול עם קרוואנים?

בעת קבלת עם קרוואנים שכור באירופה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול עם קרוואנים דרך בנדנה עם קרוואנים? טיול עם קרוואנים בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול עם קרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת עם קרוואנים באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור עם קרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי עם קרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי עם קרוואניםו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם טיול עם קרוואנים"על הדרך" – בטיול עם קרוואנים לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי העם קרוואניםעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול עם קרוואנים. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול עם קרוואנים באירופה ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה באירופה עם טיול עם קרוואנים, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

עם קרוואנים טיול מאורגן בעם קרוואנים באירופה. אנו מציעים טיולים מאורגנים בעם קרוואנים למדינות רבות. טיול עם קרוואנים מאורגן באירופה הוא בהחלט אופציה. 

טיולי עם קרוואנים למשפחות באירופה מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים טיול עם קרוואנים באירופה מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף לטיול מאורגן בעם קרוואנים בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בעם קרוואנים מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי עם קרוואנים מאורגנים למשפחות נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בעם קרוואנים באירופה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את העם קרוואנים הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל עם קרוואנים בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול עם קרוואנים בטיול מאורגן באירופה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי עם קרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי עם קרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול עם קרוואנים באירופה.

כדי לחבר עם קרוואנים לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך העם קרוואנים יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של טיול עם קרוואנים באירופה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול עם קרוואנים באירופה :

מחיר טיול עם קרוואנים ביער השחור, טיול עם קרוואנים בוינה טיול עם קרוואנים בנורבגיה עם קרוואנים טיול עם קרוואנים בקרואטיה

טיול עם קרוואנים באירופה מחיר מסלול טיול עם קרוואנים באירופה קניית עם קרוואנים באירופה  טיולי עם קרוואנים למשפחות באירופה  בנדנה עם קרוואנים באירופה  טיול עם קרוואנים במינכן עם קרוואנים זוגי להשכרה טיול עם קרוואנים באירופה מאורגן

טיול עם קרוואנים הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. באירופה המדינות בהן יש הכי הרבה טיול עם קרוואנים הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול עם קרוואנים אז מומלץ טיול אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול עם קרוואנים באירופה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את העם קרוואניםישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול עם קרוואנים היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול עם קרוואנים הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול עם קרוואנים שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול עם קרוואנים בחניוני עם קרוואניםלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול עם קרוואנים ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול עם קרוואנים יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול עם קרוואנים גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול עם קרוואנים באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן טיול כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול עם קרוואנים מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול עם קרוואנים. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול עם קרוואנים תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול עם קרוואנים באירופה או טיול עם קרוואנים בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול עם קרוואנים באירופה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול עם קרוואנים בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול עם קרוואנים בניו זילנד ו טיול עם קרוואנים באירופה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול עם קרוואנים לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול עם קרוואנים באירופה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול עם קרוואנים באירופה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול עם קרוואנים בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול עם קרוואנים בחניון עם קרוואניםלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...