השכרת קרוואן קרוואנים בטיול עם קרוואן בספרד

כמה עולה טיול עם קרוואן בספרד מחירים 

לקבלת מחיר טיול עם קרוואן בספרד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול עם קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בספרד - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול עם קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בספרד - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול עם קרוואן בספרד.

כמה עולה טיול עם קרוואן בספרד מחירים?

מחיר טיול עם קרוואן בספרד משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול עם קרוואן בספרד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול עם קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול עם קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בספרד - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול עם קרוואן בספרד ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בעם קרוואן בספרד.

השכרת קרוואן בספרד - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול עם קרוואן בספרד מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בספרד - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול עם קרוואן בספרד - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול עם קרוואן בספרד) , האם טיול ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבספרד מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם עם קרוואן בספרד לחצו כאן.

תוצאות מחיר טיול עם קרוואן בספרד מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול עם קרוואן בספרד זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את העם קרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול עם קרוואן בספרד מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת העם קרוואן ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול עם קרוואן בספרד לטיול עם החזרת העם קרוואן תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בספרד - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול עם קרוואן בספרד לטיול עם עם קרוואן מצפון לדרום בספרד התחלה בטרומסו והחזרת עם קרוואן באוסלו תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג עם קרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול עם קרוואן באוסלו והחזרה בטורמסו -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול עם קרוואן בספרד לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול עם קרוואן לטיול בספרד שונה לאותו דגם עם קרוואן, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול עם קרוואן למשפחה בספרד מאוסלו לברגן תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג עם קרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול עם קרוואן משפחתי בספרד בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול עם קרוואן בספרד יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול עם קרוואן בספרד

השכרת קרוואן בספרד - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת עם קרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בחלק מתחנות טיול עם קרוואן בספרד ניתן לקחת את העם קרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת עם קרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד בספרד.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת העם קרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את העם קרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול עם קרוואן בספרד בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת העם קרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו עם קרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות עם קרוואן בספרד

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול עם קרוואן בספרד לטיול עם קרוואן בספרד (אאוסלו לטרומסה) ראו :

 


השכרת קרוואן בספרד - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול עם קרוואן בספרד בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול עם קרוואן בספרד באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול עם קרוואן בספרד זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול עם קרוואן בספרד חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת עם קרוואן בספרד.

 

עלויות טיול עם קרוואן בספרד

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול עם קרוואן לטיול בספרד ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול עם קרוואן בספרד שאני רואה באתר זו עלות טיול קרואן בספרד הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול עם קרוואן בספרד?

כשמזמינים טיול עם קרוואן בספרד לטיול באתר בנדנה מקבלים את מחיר עם קרוואן בספרד במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לעם קרוואן לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול עם קרוואן בספרד בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול עם קרוואן ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של העם קרוואן בספרד בכל תחנה משפיעים על כמה עולה עם קרוואן בספרד.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 עם קרוואן פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר עם קרוואן אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה טיול עם קרוואן בספרד מחיר?

בכדי למצוא את טיול עם קרוואן בספרד מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול עם קרוואן בספרד לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול עם קרוואן בספרד מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה עם קרוואן, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול עם קרוואן הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בספרד - גמישות

 

האם מחיר טיול עם קרוואן בספרד שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול עם קרוואן בספרד?

כשמזמינים טיול עם קרוואן בספרד באתר בנדנה מקבלים את מחיר טיול עם קרוואן במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג עם קרוואן, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול עם קרוואן בספרד  עלויות של חופשה בעם קרוואן בספרד כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות טיול עם קרוואן למשפחה בספרד

עלות טיול בעם קרוואן - טיול עם קרוואן בספרד לחודש - כמה עולה עם קרוואן בספרד לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות טיול קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בעם קרוואן. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול עם קרוואן בספרד לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול עם קרוואן בספרד ליום

מה כלול עם טיול עם קרוואן למשפחה בספרד?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול עם קרוואן מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת העם קרוואן וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון העם קרוואן, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את העם קרוואן

השכרת קרוואן בספרד

מידע כללי על טיול עם קרוואן בספרד למשפחה

טיול עם טיול עם קרוואן לזוג בספרד, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של נורווגיה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

טיול בעם קרוואן לעיתים רבות כולל גם מעבר עם עם קרוואן בספרד הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח נורווגיה

יעדים עיקריים של טיול עם קרוואן למשפחה בספרד - אתרי טיול עם עם קרוואן משפחתי בספרד

· טיול עם קרוואן בברצלונה

· טיול עם קרוואן במדריד

· טיול עם קרוואן במלגה

· טיול עם קרוואן בגרנדה

· טיול עם קרוואן בסן סבסטיאן

· טיול עם קרוואן בבילבאו

· טיול עם קרוואן בקורדובה

כל המידע החשוב על נורווגיה בעם קרוואן

שאלות ותשובות בנושא עלות טיול עם קרוואן בספרד :

בספרד, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני עם קרוואן והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של עם קרוואןהמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול עם קרוואן לזוג - טיול עם קרוואן זול בספרד יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בספרד. טיול עם קרוואן לזוג בספרד יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם עם קרוואן בספרד?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור נורווגיה בעם קרוואן לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית עם קרוואן.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל נורווגיה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית עם קרוואן אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית עם קרוואן באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית עם קרוואן באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית עם קרוואן במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול עם קרוואן לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול עם קרוואן בספרד לזוג לעומת מסלול טיול טיול עם קרוואן בספרד עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי עם קרוואן 'קראווניסטים' שעושים טיול עם קרוואן לזוג בספרד יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול עם קרוואן בספרד למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול עם קרוואן למשפחה בספרד :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול עם קרוואן משפחתי בספרד הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי עם קרוואן (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול עם קרוואן זול בספרד המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בעם קרוואן

השכרת קרוואן בספרד - מסלול

מסלול טיול עם קרוואן 

 

מאיזה גיל אפשרי טיול עם קרוואן בספרד  ?

ברובם המכריע של טיול עם קרוואן משפחתי בספרד דורשים מינימום גיל נהג 26 - 25. בחלק מהעם קרוואן נדרש גיל נהג של 21 
בכל דף פרטי עם קרוואן באתר שלנו, מצוין משקל העם קרוואןו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בספרד - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול עם קרוואן בספרד?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה בספרד פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל עם קרוואן לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות נורווגיה בעם קרוואן מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי עם קרוואן בספרד ?

המקובל לרוב טיול עם קרוואן משפחתי בספרד הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
טיול בספרד בעם קרוואן מתאפיין לרוב בעם קרוואן מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בספרד?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של נורווגיה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם עם קרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב נורווגיה בעם קרוואן

האם מותרת טיול עם קרוואן בספרד לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם עם קרוואן ממדינות נורווגיה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח נורווגיה בעם קרוואן,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בעם קרוואן בספרד עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול עם קרוואן בספרד עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול עם קרוואן בספרד עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהעם קרוואן מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהעם קרוואן מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בעם קרוואן זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם העם קרוואן בספרד שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול עם קרוואן משפחתי בספרד:

· טיול עם קרוואן בספרד ברצלונה - כנסיית הסגרדה פמיליה

· טיול עם קרוואן בספרד בגרנדה - ארמון האלהמברה

· טיול עם קרוואן בספרד בקורדובה - המסגד הגדול של קורדובה

· טיול עם קרוואן בספרד במדריד - מוזיאון פראדו

· טיול עם קרוואן בספרד בפמפלונה - מירוץ השוורים

· טיול עם קרוואן בספרד בסגוביה - האקוודוקט של סגוביה

· טיול עם קרוואן בספרד באנדלוסיה - הכפרים הלבנים של אנדלוסיה

· טיול עם קרוואן בספרד בבילבאו - מוזיאון גוגנהיים

· טיול עם קרוואן בספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

· טיול עם קרוואן בספרד בסן סבסטיאן - חוף לה קונצ'ה

· טיול עם קרוואן בספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול עם קרוואן משפחתי בספרד?

בעת חופשה בעם קרוואן בעם קרוואן בספרד, מקובל לרוב שממתחילים את טיול העם קרוואן בספרד בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על העם קרוואן בשעות הבוקר 08:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את העם קרוואן בספרד כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק העם קרוואן המקומי לספק את העם קרוואן בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת עם קרוואן מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת העם קרוואן בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת העם קרוואן או שמתאמים דרך בנדנה עם קרוואן את את שעות החזרת העם קרוואן לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול עם קרוואן בספרד מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול עם קרוואן זוגי בספרד מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בעם קרוואן בספרד נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם עם קרוואן בספרד אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות עם קרוואן בספרד?

כן. אך צריך לצרף רישיון נהיגה בינלאומי.
אף שיש מבחר גדול של עם קרוואן להשכרה בספרד, ברוב דגמי העם קרוואן אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  עם קרוואן להשכרה בספרד המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של העם קרוואן בספרד, גם אם הם "עם קרוואן אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם בספרד עם קרוואן מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (עם קרוואן-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי עם קרוואן המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול עם קרוואן בספרד

בשונה מהנהוג בטיול עם קרוואן בארצות הברית או טיול עם קרוואן קנדה, לעם קרוואן  בספרד אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול עם קרוואן לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בספרד והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול עם קרוואן בספרד?

לצפיה בהוראות נהיגת עם קרוואן להשכרה בספרד- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בספרד יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בספרד ובנוסף תחנת טיול עם קרוואן בספרד תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - טיול עם קרוואן בספרד למשפחות

• הנהיגה בעם קרוואן בספרד היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת

• הכבישים  בספרד צרים אך מותאמים לנהיגה בעם קרוואן - כולל טיול בדרך הטרולים המפורסמת

• תמיד כדאי להחנות את העם קרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית העם קרוואן לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול עם קרוואן למשפחה בספרד?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות טיול עם קרוואן משפחתי בספרד מסוימות אין אפשרות טיול כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול עם קרוואן בספרד?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול עם קרוואן בספרד.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול עם קרוואן בספרד).

• דרכון

• שובר טיול עם קרוואן בספרד

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול עם קרוואן משפחתי בספרד?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת העם קרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול עם קרוואן משפחתי בעם קרוואן בספרד - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול עם קרוואן זול בספרד

ברוב העם קרוואן נדרש להשאיר פיקדון בסך 700-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת העם קרוואן ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לעם קרוואןאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר נורווגיה בעם קרוואן יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף נורווגיה בעם קרוואן לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת העם קרוואן?

כן, רוב תחנות נורווגיה בעם קרוואן דורשות להתקשר אליהן בבוקר נורווגיה בעם קרוואן,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות עם קרוואן בספרד? - טיול בוואן בספרד

ברוב העם קרוואן יש לך ביטוח מקיף עם 700-2,800 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לעם קרוואן.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בעם קרוואןכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול עם קרוואן ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בטיול עם קרוואן זוגי בספרד?

בעיקרון נהיגת עם קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם העם קרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול עם קרוואן בספרד?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל עם קרוואן.

אף שחלק מה עם קרוואן להשכרה בספרד ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בעם קרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  עם קרוואן אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם טיול עם קרוואן שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בעם קרוואןעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם עם קרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. עם קרוואן בספרד מותאמים וערוכים היטב לטיול עם קרוואן בחורף בספרד מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול עם קרוואן בחורף בספרד לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול עם קרוואן לחודש בספרד?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהעם קרוואן חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.

בכל דף עם קרוואן בספרד אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו.

במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם העם קרוואן למקומות אסורים, הביטוח של העם קרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון עם קרוואן?

עלות חניוני עם קרוואן משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני עם קרוואן

האם עדיף קניית עם קרוואן בספרד מאשר טיול עם קרוואן בספרד ?

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית עם קרוואן לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים עם קרוואן למכירה בספרד.

ניקיון העם קרוואן בעת ההחזרה

העם קרוואן נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את העם קרוואן נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והעם קרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בעם קרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני העם קרוואן, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול עם קרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני עם קרוואן?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על עם קרוואן באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם עם קרוואן?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת טיול בספרד בעם קרוואן, בספרד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול עם קרוואן?

בעת קבלת עם קרוואן שכור בספרד בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול עם קרוואן דרך בנדנה עם קרוואן? טיול עם קרוואן בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול עם קרוואן, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת עם קרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור עם קרוואן שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי עם קרוואן בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי עם קרוואןו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם טיול עם קרוואן"על הדרך" – בטיול עם קרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי העם קרוואןעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול עם קרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול עם קרוואן בספרד ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בספרד עם טיול עם קרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

עם קרוואן טיול מאורגן בעם קרוואן בספרד. אנו מציעים טיולים מאורגנים בעם קרוואן למדינות רבות. טיול עם קרוואן מאורגן בספרד הוא בהחלט אופציה. 

טיולי עם קרוואן למשפחות בספרד מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים טיול עם קרוואן בספרד מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף לטיול מאורגן בעם קרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בעם קרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי עם קרוואן מאורגנים למשפחות נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בעם קרוואן בספרד מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את העם קרוואן הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל עם קרוואן בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול עם קרוואן בטיול מאורגן בספרד מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי עם קרוואן קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי עם קרוואן מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול עם קרוואן בספרד.

כדי לחבר עם קרוואן לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך העם קרוואן יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של טיול עם קרוואן בספרד הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול עם קרוואן בספרד :

נורווגיה בעם קרוואן נורבגיה בעם קרוואן מסלול טיול עם קרוואן בחול טיול עם קרוואן בחול מחיר טיול עם קרוואן בסקנדינביה טיול עם קרוואן באירופה עם קרוואן להשכרה באירופה מחיר טיול עם קרוואן ביער השחור 

טיול עם קרוואן הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. בספרד המדינות בהן יש הכי הרבה טיול עם קרוואן הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול עם קרוואן אז מומלץ טיול אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול עם קרוואן בספרד נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את העם קרוואןישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול עם קרוואן היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול עם קרוואן הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול עם קרוואן שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול עם קרוואן בחניוני עם קרוואןלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול עם קרוואן ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול עם קרוואן יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול עם קרוואן גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול עם קרוואן באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן טיול כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול עם קרוואן מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול עם קרוואן. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול עם קרוואן תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול עם קרוואן בספרד או טיול עם קרוואן בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול עם קרוואן בספרד עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול עם קרוואן בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול עם קרוואן בניו זילנד ו טיול עם קרוואן בספרד - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול עם קרוואן לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול עם קרוואן בספרד לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול עם קרוואן בספרד – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול עם קרוואן בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול עם קרוואן בחניון עם קרוואןלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...