השכרת קרוואן קרוואנים בטיול עם קרוואן באוסטרליה

כמה עולה טיול עם קרוואן באוסטרליה מחירים 

 

לקבלת מחיר טיול עם קרוואן באוסטרליה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול עם קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה באוסטרליה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול עם קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

טיול עם קרוואן באוסטרליה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול עם קרוואן באוסטרליה.

כמה עולה טיול עם קרוואן באוסטרליה מחירים?

מחיר טיול עם קרוואן באוסטרליה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול עם קרוואן באוסטרליה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול עם קראוון (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול עם קראוון, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

טיול עם קרוואן באוסטרליה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול עם קרוואן באוסטרליה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול עם קרוואן באוסטרליה.

טיול עם קרוואן באוסטרליה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול עם קרוואן באוסטרליה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

טיול עם קרוואן באוסטרליה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול עם קרוואן באוסטרליה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול עם קרוואן באוסטרליה) , האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם עם קראוון באוסטרליה לחצו כאן.

שימו לב במיוחד כי בעת טיול עם קרוואן באוסטרליה וכן בטיול עם קראוון בקנדה צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. טיול עם קרוואן באוסטרליה אינה כוללת קילומטראז' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת טיול בטיול עם קראוון.

תוצאות מחיר טיול עם קרוואן באוסטרליה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול עם קרוואן באוסטרליה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את העם קראוון לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול עם קרוואן באוסטרליה מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול עם קראוון לטיול באוסטרליה עם החזרת העם קראוון תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

טיול עם קרוואן באוסטרליה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול עם קרוואן באוסטרליה לטיול עם קראוון מחוף לחוף באוסטרליה התחלה בבריזבן והחזרת קראוון בדארווין תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג עם קראוון, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול עם קראוון בדארווין והחזרה בבריזבן -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול עם קרוואן באוסטרליה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול עם קראוון לטיול באוסטרליה שונה לאותו דגם עם קראוון, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול עם קראוון למשפחה באוסטרליה מסידני לבריזבן תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג עם קראוון, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול עם קראוון משפחתי באוסטרליה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול עם קרוואן באוסטרליה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול עם קרוואן באוסטרליה

טיול עם קרוואן באוסטרליה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת עם קראוון ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

באוסטרליה ניתן לקחת את העם קראוון בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת עם קראוון בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד באוסטרליה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת העם קראוון בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את העם קראוון. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול עם קרוואן באוסטרליה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת העם קראוון גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו עם קראוון באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות עם קראוון באוסטרליה

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול עם קרוואן באוסטרליה לטיול מחוף לחוף (דארווין לפרת' או להיפך) ראו דוגמה:

 


טיול עם קרוואן באוסטרליה - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול עם קרוואן באוסטרליה בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול עם קרוואן באוסטרליה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול עם קרוואן באוסטרליה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול עם קרוואן באוסטרליה חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת עם קראוון באוסטרליה.

 

עלויות טיול עם קרוואן באוסטרליה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול עם קראוון לטיול באוסטרליה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול עם קרוואן באוסטרליה שאני רואה באתר זו עלות קרואן באוסטרליה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול עם קרוואן באוסטרליה?

כשמזמינים טיול עם קראוון לטיול באוסטרליה באתר בנדנה מקבלים את מחיר עם קראוון באוסטרליה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לעם קראוון לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול עם קרוואן באוסטרליה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול עם קראוון ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של העם קראוון באוסטרליה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה עם קראוון באוסטרליה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 עם קראוון פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר עם קראוון אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה לשכור עם קראוון באוסטרליה?

בכדי למצוא את טיול עם קרוואן באוסטרליה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול עם קרוואן באוסטרליה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול עם קרוואן באוסטרליה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה עם קראוון, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול עם קראוון הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

טיול עם קרוואן באוסטרליה - גמישות

 

האם מחיר השכרת טיול עם קרוואן באוסטרליה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות עם קראוון באוסטרליה?

כשמזמינים טיול עם קרוואן באוסטרליה באתר בנדנה מקבלים את המחיר  טיול עם קראוון במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג עם קראוון, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול עם קרוואן באוסטרליה  עלויות של חופשה עם קראוון באוסטרליה כ 120-150$ ליום בנוסף לעלות טיול עם קראוון למשפחה באוסטרליה

עלות טיול עם קראוון - טיול עם קרוואן באוסטרליה לחודש - כמה עולה עם קראוון באוסטרליה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא עם קראוון. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול עם קרוואן באוסטרליה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול עם קרוואן באוסטרליה ליום

מה כלול עם טיול עם קראוון למשפחה באוסטרליה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול עם קראוון מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת העם קראווןוכמובן מיקום תחנת 

טיול עם קרוואן באוסטרליה

מידע כללי על טיול עם קרוואן באוסטרליה למשפחה

טיול עם טיול עם קראוון לזוג באוסטרליה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של אוסטרליה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ומדינות האזור.

טיול עם קראוון לעיתים רבות כולל גם מעבר עם עם קראוון באוסטרליה הן לכיוון דרום או לכיוון צפון 

יעדים עיקריים של טיול עם קראוון למשפחה באוסטרליה - אתרי טיול עם עם קראוון משפחתי באוסטרליה

· טיול עם קראוון בסידני 

· טיול עם קראוון בבריזבן

· טיול עם קראוון במלבורן

· טיול עם קראוון באדלייד

· טיול עם קראוון בקיירנס

· טיול עם קראוון בדארווין

· טיול עם קראוון בפרת'

· טיול עם קראוון בטסמניה

· טיול עם קראוון בברום

· טיול עם קראוון באליס ספרינגס

כל המידע החשוב על אוסטרליה עם קראוון

שאלות ותשובות בנושא עלות חופשה עם קראוון באוסטרליה :

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני עם קראוון מראש בעת טיול עם קרוואן באוסטרליה?

ב, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון העם קראווןלהזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים ב עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניון עם קראוון אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני עם קראוון והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של עם קראווןהמטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול עם קראוון לזוג - טיול עם קראוון זול באוסטרליה יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים באוסטרליה. טיול עם קראוון לזוג באוסטרליה יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם עם קראוון באוסטרליה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור טיול עם קרוואן באוסטרליה לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית עם קראוון.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם העם קראווןללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית עם קראוון אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'Big 4' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית עם קראוון  בחניונים
בערים הראשיות, חניית עם קראוון במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול עם קראוון לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול עם קרוואן באוסטרליה לזוג לעומת מסלול טיול טיול עם קרוואן באוסטרליה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי עם קראוון 'קראווניסטים' שעושים טיול עם קראוון לזוג באוסטרליה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול עם קרוואן באוסטרליה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול עם קראוון למשפחה באוסטרליה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול עם קראוון משפחתי באוסטרליה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי עם קראוון (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול עם קראוון זול באוסטרליה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול עם קראוון

טיול עם קרוואן באוסטרליה - מסלול

מסלול טיול עם קראוון 

 

מאיזה גיל אפשרי להשכיר עם קראוון באוסטרליה  ?

ברובם המכריע של טיול עם קראוון משפחתי באוסטרליה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי עם קראוון באתר שלנו, מצוין משקל העם קראווןו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
טיול עם קרוואן באוסטרליה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול עם קרוואן באוסטרליה?

בדרך כלל באוסטרליה תחנות ההשכרה פתוחות שבעה ימים בשבוע
לעיתים בעונת החורף תחנות טיול עם קרוואן באוסטרליה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי עם קראוון באוסטרליה ?

המקובל לרוב טיול עם קראוון משפחתי באוסטרליה הם בעלי מנוע דיזל עתיר נפח, תיבת הילוכים אוטומטית או ידנית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של העם קראוון יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
עם קראוון לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם לעשות טיול עם קראוון לזוג באוסטרליה או וואן להשכרה באוסטרליה עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג באוסטרליה?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של ה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם עם קראוון באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותרת טיול עם קרוואן באוסטרליה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם עם קראוון מאוסטרליה לקנדה מותרת ללא בעיות. לעיתים נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למקסיקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה עם קראוון באוסטרליה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול עם קרוואן באוסטרליה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול עם קרוואן באוסטרליה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהעם קראוון מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהעם קראוון מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים עם קראוון זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם העם קראוון באוסטרליה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול עם קראוון משפחתי באוסטרליה:

· הפארקים הלאומיים שבמשולש הזהב סו פרנסיסקו- לוס אנג'לס-לאס וגאס, טיול עם עם קראוון בחוף המזרחי, טיול עם עם קראוון בחוף המערבי,


מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול עם קראוון משפחתי באוסטרליה?

בעת חופשה עם קראוון ב, מקובל לרוב שממתחילים את השכרת העם קראוון באוסטרליה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על העם קראווןשעות הבוקר 00:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את העם קראוון באוסטרליה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק העם קראוון המקומי לספק את העם קראוון בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת עם קראוון מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת העם קראוון בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת העם קראוון או שמתאמים דרך בנדנה עם קראוון את את שעות החזרת העם קראוון לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול עם קרוואן באוסטרליה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול עם קראוון זוגי באוסטרליה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול עם קרוואן באוסטרליה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם עם קראוון באוסטרליה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות עם קראוון באוסטרליה?

כן. 
אף שיש מבחר גדול של עם קראוון להשכרה באוסטרליה, ברוב דגמי העם קראוון אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  עם קראוון להשכרה באוסטרליה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של העם קראוון באוסטרליה, גם אם הם "עם קראוון אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם באוסטרליה עם קראוון מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (עם קראוון-אוטובוס) שהם באורך של מעל 35 פיט ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי עם קראוון המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

חלקם הקטן של עם קראוון הם בעלי אורך של מעל 35 פיט ובעלי מנוע דיזל נקראים גם Diesel pusher - עם קראוון אלו מצריכים רישיון ג'

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול עם קרוואן באוסטרליה

בשונה מהנהוג בטיול עם קראוון באירופה או טיול עם קרוואן באוסטרליה, לעם קראוון  יש חיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של עם קראוון לחצו כאן

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול עם קראוון לחץ כאן

מהם כבישי האגרה באוסטרליה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול עם קרוואן באוסטרליה?

לצפיה בהוראות נהיגת עם קראוון להשכרה באוסטרליה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באוסטרליה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באוסטרליה ובנוסף תחנת טיול עם קרוואן באוסטרליה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - טיול עם קרוואן באוסטרליה למשפחות

• הנהיגה עם קראוון באוסטרליה היא בצד שמאל הפוך מצד הנהיגה בישראל .

• תמיד כדאי להחנות את העם קראוון באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית העם קראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול עם קראוון למשפחה באוסטרליה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בהרבה תחנות טיול עם קראוון משפחתי באוסטרליה יש אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים 

באוסטרליה ילדים מתחת לגיל 6 חודשים (עד 9 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.

ילדים בין גיל 6 חודשים ל-4 שנים (8-18 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה או עם כיוון הנסיעה כאשר יש רתמה מובנת. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.
ילדים בני 4-7 שנים (14-26 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב הפונה לכיוון הנסיעה ועם רתמה מובנת, או ישובים וחגורים בבוסטר. למרות שבחלק מהמקרים החוק האוסטרלי מתיר לילדים בגילאים הללו לשבת מקדימה, אנו ממליצים שילדים מתחת לגיל 7 (26 ק"ג) לא ישבו מקדימה.
כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן האוסטרלי ובאחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו לעם קראוון. מומלץ להזמין מראש.

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול עם קרוואן באוסטרליה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול עם קרוואן באוסטרליה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול עם קראוון ב).

• דרכון

• שובר טיול עם קרוואן באוסטרליה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול עם קראוון משפחתי באוסטרליה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת העם קראוון, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול עם קראוון משפחתי עם קראוון באוסטרליה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול עם קראוון זול באוסטרליה

ברוב העם קראוון נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-2500 US$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לעם קראווןאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר טיול עם קרוואן באוסטרליה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף טיול עם קרוואן באוסטרליה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת העם קראוון?

כן, רוב תחנות טיול עם קרוואן באוסטרליה דורשות להתקשר אליהן בבוקר טיול עם קרוואן באוסטרליה,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת העם קראווןשעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בהשכרות עם קראוון באוסטרליה? - טיול בוואן באוסטרליה

ברוב העם קראוון יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 US$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לעם קראוון.
בחלק מהעם קראוון הביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר ובחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית עם קראווןכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול עם קראוון לעם קראווןאז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם פשוט לנהוג בטיול עם קראוון זוגי באוסטרליה?

בעיקרון נהיגת עם קראוון דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם העם קראוון לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול עם קרוואן באוסטרליה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל עם קראוון.

אף שחלק מהעם קראווןלהשכרה באוסטרליהממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע עם קראווןעם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  עם קראוון באורך 10 מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור עם קראוון שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע עם קראווןעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם עם קראוון לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים באוסטרליה אינם ערוכים היטב לטיול עם קראוון בחורף  באוסטרליה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול עם קראוון בחורף באוסטרליה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול עם קראוון לחודש באוסטרליה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהעם קראוון חל איסור נסעה לעמק המוות בחודשי הקיץ או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.. בכל דף עם קראוון באוסטרליה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם העם קראוון למקומות אסורים, הביטוח של העם קראוון אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון עם קראוון?

עלות חניוני עם קראוון משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של US$30 - US$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני עם קראוון

האם עדיף קניית עם קראוון באוסטרליה מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית עם קראוון לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים עם קראוון למכירה באוסטרליה.

ניקיון העם קראוון בעת ההחזרה

העם קראוון נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את העם קראוון נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והעם קראווןמוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים עם קראוון וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני העם קראוון, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול עם קראוון.

האם יש מגבלת אורך בחניוני עם קראוון?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על עם קראוון באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם עם קראוון?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, באוסטרליה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול עם קראוון?

בעת קבלת עם קראוון שכור באוסטרליה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול עם קראוון דרך בנדנה עם קראוון? טיול עם קראוון בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול עם קראוון, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת עם קראוון באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור עם קראוון שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי עם קראוון בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי עם קראווןו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר עם קראוון"על הדרך" – בטיול עם קראוון לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי העם קראווןעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול עם קראוון. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול עם קרוואן באוסטרליה  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה באוסטרליה עם טיול עם קראוון, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

עם קראוון טיול מאורגן עם קראוון באוסטרליה. אנו מציעים טיולים מאורגנים עם קראוון למדינות רבות. טיול עם קראוון מאורגן באוסטרליה הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן עם קראווןגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן עם קראווןמתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי עם קראוון מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי עם קראוון באוסטרליה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את העם קראוון הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל עם קראוון בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול עם קראוון קבוצתי באוסטרליה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי עם קראוון קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי עם קראוון מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול עם קרוואן באוסטרליה.

כדי לחבר עם קראוון לרשת החשמל של 110 וולט עם מחבר אמריקאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך עם קראוון יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האמריקאית:

התוכן של טיול עם קרוואן באוסטרליה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול עם קרוואן באוסטרליה :

כמה עולה לשכור עם קראוון באוסטרליה, עלות טיול עם קרוואן באוסטרליה, טיול עם קראוון בניו זילנד, קניית עם קראוון באוסטרליה, טיול עם קראוון ביוון, עם קראוון, טיול עם קראוון בחול מחיר, טיול עם קרוואן באוסטרליה עלויות

טיול עם קראוון הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. באירופה המדינות בהן יש הכי הרבה טיול עם קראוון הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול עם קראוון אז מומלץ לשכור אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול עם קראוון באירופה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את העם קראווןישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול עם קראוון היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול עם קראוון הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול עם קראוון שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול עם קראוון בחניוני עם קראווןלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול עם קראוון ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול עם קראוון יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול עם קראוון גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול עם קראוון באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן לשכור כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול עם קראוון מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול עם קראוון. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול עם קראוון תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול עם קרוואן באוסטרליה או טיול עם קראוון בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול עם קראוון באירופה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול עם קראוון בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול עם קראוון בניו זילנד ו טיול עם קרוואן באוסטרליה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול עם קראוון לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול עם קראוון באירופה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול עם קרוואן באוסטרליה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול עם קראוון בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול עם קראוון בחניון עם קראווןלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...