השכרת קרוואן קרוואנים בטיול עם קראוונים באוסטרליה

כמה עולה טיול עם קראוונים באוסטרליה מחירים 

 

לקבלת מחיר טיול עם קראוונים באוסטרליה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול עם קרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה באוסטרליה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול עם קרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

טיול עם קראוונים באוסטרליה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול עם קראוונים באוסטרליה.

כמה עולה טיול עם קראוונים באוסטרליה מחירים?

מחיר טיול עם קראוונים באוסטרליה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול עם קראוונים באוסטרליה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול עם קרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול עם קרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

טיול עם קראוונים באוסטרליה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול עם קראוונים באוסטרליה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול עם קראוונים באוסטרליה.

טיול עם קראוונים באוסטרליה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול עם קראוונים באוסטרליה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

טיול עם קראוונים באוסטרליה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול עם קראוונים באוסטרליה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול עם קרוואנים באוסטרליה) , האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם עם קרוואנים באוסטרליה לחצו כאן.

שימו לב במיוחד כי בעת טיול עם קראוונים באוסטרליה וכן בטיול עם קרוואנים בקנדה צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. טיול עם קראוונים באוסטרליה אינה כוללת קילומטראז' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת טיול עם קרוואנים.

תוצאות מחיר טיול עם קראוונים באוסטרליה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול עם קראוונים באוסטרליה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את העם קרוואנים לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול עם קראוונים באוסטרליה מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול עם קרוואנים לטיול באוסטרליה עם החזרת הקרוואנים תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

טיול עם קראוונים באוסטרליה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול עם קראוונים באוסטרליה לטיול עם קרוואנים מחוף לחוף באוסטרליה התחלה במלבורן והחזרת קרוואנים בפרת' תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג עם קרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול עם קרוואנים בפרת' והחזרה במלבורן -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול עם קראוונים באוסטרליה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול עם קרוואנים לטיול באוסטרליה שונה לאותו דגם עם קרוואנים, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול עם קרוואנים למשפחה באוסטרליה מסידני להוברט תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג עם קרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול עם קראוונים באוסטרליה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול עם קראוונים באוסטרליה

טיול עם קראוונים באוסטרליה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת עם קרוואנים ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

באוסטרליה ניתן לקחת את העם קרוואנים בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת עם קרוואנים בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד באוסטרליה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת העם קרוואנים בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את העם קרוואנים. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול עם קראוונים באוסטרליה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת העם קרוואנים גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו עם קרוואנים באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משמעותית את עלות עם קרוואנים באוסטרליה

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול עם קראוונים באוסטרליה לטיול מחוף לחוף (ברום למלבורן או להיפך) ראו דוגמה:

 


טיול עם קראוונים באוסטרליה - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול עם קראוונים באוסטרליה בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול עם קראוונים באוסטרליה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול עם קראוונים באוסטרליה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול עם קראוונים באוסטרליה חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת עם קרוואנים באוסטרליה.

 

עלויות טיול עם קראוונים באוסטרליה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול עם קרוואנים לטיול באוסטרליה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול עם קראוונים באוסטרליה שאני רואה באתר זו עלות קרואן באוסטרליה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול עם קראוונים באוסטרליה?

כשמזמינים טיול עם קרוואנים לטיול באוסטרליה באתר בנדנה מקבלים את מחיר עם קרוואנים באוסטרליה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לעם קרוואנים לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול עם קראוונים באוסטרליה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול עם קרוואנים ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של העם קרוואנים באוסטרליה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה עם קרוואנים באוסטרליה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 עם קרוואנים פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר עם קרוואנים אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה לשכור עם קרוואנים באוסטרליה?

בכדי למצוא את טיול עם קראוונים באוסטרליה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול עם קראוונים באוסטרליה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול עם קראוונים באוסטרליה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה עם קרוואנים, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול עם קרוואנים הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

טיול עם קראוונים באוסטרליה - גמישות

 

האם מחיר השכרת טיול עם קראוונים באוסטרליה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות עם קרוואנים באוסטרליה?

כשמזמינים טיול עם קראוונים באוסטרליה באתר בנדנה מקבלים את המחיר  טיול עם קרוואנים במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג עם קרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול עם קראוונים באוסטרליה  עלויות של חופשה עם קרוואנים באוסטרליה כ 120-150$ ליום בנוסף לעלות טיול עם קרוואנים למשפחה באוסטרליה

עלות טיול עם קרוואנים - טיול עם קראוונים באוסטרליה לחודש - כמה עולה עם קרוואנים באוסטרליה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא עם קרוואנים. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול עם קראוונים באוסטרליה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול עם קראוונים באוסטרליה ליום

מה כלול עם טיול עם קרוואנים למשפחה באוסטרליה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול עם קרוואנים מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת העם קרוואניםוכמובן מיקום תחנת 

טיול עם קראוונים באוסטרליה

מידע כללי על טיול עם קראוונים באוסטרליה למשפחה

טיול עם טיול עם קרוואנים לזוג באוסטרליה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של אוסטרליה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ומדינות האזור.

טיול עם קרוואנים לעיתים רבות כולל גם מעבר עם עם קרוואנים באוסטרליה הן לכיוון דרום או לכיוון צפון 

יעדים עיקריים של טיול עם קרוואנים למשפחה באוסטרליה - אתרי טיול עם עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה

· טיול עם קרוואנים בסידני 

· טיול עם קרוואנים בבריזבן

· טיול עם קרוואנים במלבורן

· טיול עם קרוואנים באדלייד

· טיול עם קרוואנים בקיירנס

· טיול עם קרוואנים בדארווין

· טיול עם קרוואנים בפרת'

· טיול עם קרוואנים בטסמניה

· טיול עם קרוואנים בברום

· טיול עם קרוואנים באליס ספרינגס

כל המידע החשוב על אוסטרליה עם קרוואנים

שאלות ותשובות בנושא עלות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה :

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני עם קרוואנים מראש בעת טיול עם קראוונים באוסטרליה?

ב, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון העם קרוואניםלהזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים ב עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניון עם קרוואנים אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני עם קרוואנים והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של עם קרוואניםהמטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול עם קרוואנים לזוג - טיול עם קרוואנים זול באוסטרליה יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים באוסטרליה. טיול עם קרוואנים לזוג באוסטרליה יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם עם קרוואנים באוסטרליה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור טיול עם קראוונים באוסטרליה לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית עם קרוואנים.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם העם קרוואניםללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית עם קרוואנים אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'Big 4' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית עם קרוואנים  בחניונים
בערים הראשיות, חניית עם קרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול עם קרוואנים לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול עם קראוונים באוסטרליה לזוג לעומת מסלול טיול טיול עם קראוונים באוסטרליה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי עם קרוואנים 'קראווניסטים' שעושים טיול עם קרוואנים לזוג באוסטרליה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול עם קראוונים באוסטרליה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול עם קרוואנים למשפחה באוסטרליה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי עם קרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול עם קרוואנים זול באוסטרליה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול עם קרוואנים

טיול עם קראוונים באוסטרליה - מסלול

מסלול טיול עם קרוואנים 

 

מאיזה גיל אפשרי להשכיר עם קרוואנים באוסטרליה  ?

ברובם המכריע של טיול עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי עם קרוואנים באתר שלנו, מצוין משקל העם קרוואנים ודרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
טיול עם קראוונים באוסטרליה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול עם קראוונים באוסטרליה?

בדרך כלל באוסטרליה תחנות ההשכרה פתוחות שבעה ימים בשבוע
לעיתים בעונת החורף תחנות טיול עם קראוונים באוסטרליה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי עם קרוואנים באוסטרליה ?

המקובל לרוב טיול עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה הם בעלי מנוע דיזל עתיר נפח, תיבת הילוכים אוטומטית או ידנית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של העם קרוואנים יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
עם קרוואנים לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם לעשות טיול עם קרוואנים לזוג באוסטרליה או וואן להשכרה באוסטרליה עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג באוסטרליה?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של ה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם עם קרוואנים באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותרת טיול עם קראוונים באוסטרליה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם עם קרוואנים מאוסטרליה לקנדה מותרת ללא בעיות. לעיתים נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למקסיקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול עם קראוונים באוסטרליה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול עם קראוונים באוסטרליה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהעם קרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהעם קרוואנים מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים עם קרוואנים זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם העם קרוואנים באוסטרליה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה:

· הפארקים הלאומיים שבמשולש הזהב סו פרנסיסקו- לוס אנג'לס-לאס וגאס, טיול עם עם קרוואנים בחוף המזרחי, טיול עם עם קרוואנים בחוף המערבי,


מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה?

בעת חופשה עם קרוואנים ב, מקובל לרוב שממתחילים את השכרת העם קרוואנים באוסטרליה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על העם קרוואניםשעות הבוקר 00:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את העם קרוואנים באוסטרליה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק העם קרוואנים המקומי לספק את העם קרוואנים בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת עם קרוואנים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת העם קרוואנים בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת העם קרוואנים או שמתאמים דרך בנדנה עם קרוואנים את את שעות החזרת העם קרוואנים לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול עם קראוונים באוסטרליה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול עם קרוואנים זוגי באוסטרליה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול עם קראוונים באוסטרליה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם עם קרוואנים באוסטרליה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות עם קרוואנים באוסטרליה?

כן. 
אף שיש מבחר גדול של עם קרוואנים להשכרה באוסטרליה, ברוב דגמי העם קרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  עם קרוואנים להשכרה באוסטרליה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של העם קרוואנים באוסטרליה, גם אם הם "עם קרוואנים אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם באוסטרליה עם קרוואנים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (עם קרוואנים-אוטובוס) שהם באורך של מעל 35 פיט ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי עם קרוואנים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

חלקם הקטן של עם קרוואנים הם בעלי אורך של מעל 35 פיט ובעלי מנוע דיזל נקראים גם Diesel pusher - עם קרוואנים אלו מצריכים רישיון ג'

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול עם קראוונים באוסטרליה

בשונה מהנהוג בטיול עם קרוואנים באירופה או טיול עם קראוונים באוסטרליה, לעם קרוואנים  יש חיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של עם קרוואנים לחצו כאן

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול עם קרוואנים לחץ כאן

מהם כבישי האגרה באוסטרליה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול עם קראוונים באוסטרליה?

לצפיה בהוראות נהיגת עם קרוואנים להשכרה באוסטרליה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באוסטרליה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באוסטרליה ובנוסף תחנת טיול עם קראוונים באוסטרליה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - טיול עם קראוונים באוסטרליה למשפחות

• הנהיגה עם קרוואנים באוסטרליה היא בצד שמאל הפוך מצד הנהיגה בישראל .

• תמיד כדאי להחנות את העם קרוואנים באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית העם קרוואנים לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול עם קרוואנים למשפחה באוסטרליה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בהרבה תחנות טיול עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה יש אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים 

באוסטרליה ילדים מתחת לגיל 6 חודשים (עד 9 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.

ילדים בין גיל 6 חודשים ל-4 שנים (8-18 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה או עם כיוון הנסיעה כאשר יש רתמה מובנת. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.
ילדים בני 4-7 שנים (14-26 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב הפונה לכיוון הנסיעה ועם רתמה מובנת, או ישובים וחגורים בבוסטר. למרות שבחלק מהמקרים החוק האוסטרלי מתיר לילדים בגילאים הללו לשבת מקדימה, אנו ממליצים שילדים מתחת לגיל 7 (26 ק"ג) לא ישבו מקדימה.
כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן האוסטרלי ובאחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו לעם קרוואנים. מומלץ להזמין מראש.

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול עם קרוואנים באוסטרליה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול עם קראוונים באוסטרליה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול עם קרוואנים ב).

• דרכון

• שובר טיול עם קראוונים באוסטרליה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת העם קרוואנים, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול עם קרוואנים משפחתי עם קרוואנים באוסטרליה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול עם קרוואנים זול באוסטרליה

ברוב העם קרוואנים נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-2500 US$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לעם קרוואניםאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר טיול עם קראוונים באוסטרליה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף טיול עם קראוונים באוסטרליה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת העם קרוואנים?

כן, רוב תחנות טיול עם קראוונים באוסטרליה דורשות להתקשר אליהן בבוקר טיול עם קראוונים באוסטרליה,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת העם קרוואניםשעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בהשכרות עם קרוואנים באוסטרליה? - טיול בוואן באוסטרליה

ברוב העם קרוואנים יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 US$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לעם קרוואנים.
בחלק מהעם קרוואנים הביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר ובחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית עם קרוואניםכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול עם קרוואנים לעם קרוואניםאז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם פשוט לנהוג בטיול עם קרוואנים זוגי באוסטרליה?

בעיקרון נהיגת עם קרוואנים דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם העם קרוואנים לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול עם קראוונים באוסטרליה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל עם קרוואנים.

אף שחלק מהעם קרוואניםלהשכרה באוסטרליהממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע עם קרוואניםעם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  עם קרוואנים באורך 10 מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור עם קרוואנים שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע עם קרוואניםעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם עם קרוואנים לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים באוסטרליה אינם ערוכים היטב לטיול עם קרוואנים בחורף  באוסטרליה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול עם קרוואנים בחורף באוסטרליה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול עם קרוואנים לחודש באוסטרליה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהעם קרוואנים חל איסור נסעה לעמק המוות בחודשי הקיץ או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.. בכל דף עם קרוואנים באוסטרליה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם העם קרוואנים למקומות אסורים, הביטוח של העם קרוואנים אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון עם קרוואנים?

עלות חניוני עם קרוואנים משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של US$30 - US$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני עם קרוואנים

האם עדיף קניית עם קרוואנים באוסטרליה מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית עם קרוואנים לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים עם קרוואנים למכירה באוסטרליה.

ניקיון העם קרוואנים בעת ההחזרה

העם קרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את העם קרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והעם קרוואניםמוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים עם קרוואנים וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני העם קרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול עם קרוואנים.

האם יש מגבלת אורך בחניוני עם קרוואנים?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על עם קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם עם קרוואנים?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, באוסטרליה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול עם קרוואנים?

בעת קבלת עם קרוואנים שכור באוסטרליה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול עם קרוואנים דרך בנדנה עם קרוואנים? טיול עם קרוואנים בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול עם קרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת עם קרוואנים באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור עם קרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי עם קרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי עם קרוואניםו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר עם קרוואנים"על הדרך" – בטיול עם קרוואנים לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי העם קרוואניםעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול עם קרוואנים. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול עם קראוונים באוסטרליה  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה באוסטרליה עם טיול עם קרוואנים, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

עם קרוואנים טיול מאורגן עם קרוואנים באוסטרליה. אנו מציעים טיולים מאורגנים עם קרוואנים למדינות רבות. טיול עם קרוואנים מאורגן באוסטרליה הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן עם קרוואניםגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן עם קרוואניםמתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי עם קרוואנים מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי עם קרוואנים באוסטרליה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את העם קרוואנים הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל עם קרוואנים בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול עם קרוואנים קבוצתי באוסטרליה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי עם קרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי עם קרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול עם קראוונים באוסטרליה.

כדי לחבר עם קרוואנים לרשת החשמל של 110 וולט עם מחבר אמריקאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך עם קרוואנים יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האמריקאית:

התוכן של טיול עם קראוונים באוסטרליה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול עם קראוונים באוסטרליה :

כמה עולה לשכור עם קרוואנים באוסטרליה, עלות טיול עם קראוונים באוסטרליה, טיול עם קרוואנים בניו זילנד, קניית עם קרוואנים באוסטרליה, טיול עם קרוואנים ביוון, עם קרוואנים, טיול עם קרוואנים בחול מחיר, טיול עם קראוונים באוסטרליה עלויות

טיול עם קרוואנים הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. באירופה המדינות בהן יש הכי הרבה טיול עם קרוואנים הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול עם קרוואנים אז מומלץ לשכור אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול עם קרוואנים באירופה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את העם קרוואניםישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול עם קרוואנים היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול עם קרוואנים הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול עם קרוואנים שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול עם קרוואנים בחניוני עם קרוואניםלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול עם קרוואנים ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול עם קרוואנים יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול עם קרוואנים גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול עם קרוואנים באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן לשכור כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול עם קרוואנים מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול עם קרוואנים. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול עם קרוואנים תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול עם קראוונים באוסטרליה או טיול עם קרוואנים בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול עם קרוואנים באירופה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול עם קרוואנים בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול עם קרוואנים בניו זילנד ו טיול עם קראוונים באוסטרליה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול עם קרוואנים לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול עם קרוואנים באירופה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול עם קראוונים באוסטרליה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול עם קרוואנים בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול עם קרוואנים בחניון עם קרוואניםלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...