השכרת קרוואן קרוואנים בטיול בקרוואנים בקנדה

כמה עולה טיול בקרוואנים בקנדה מחירים 

לקבלת מחיר טיול בקרוואנים בקנדה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול בקרוואנים בקנדה (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בקנדה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

טיול בקרוואנים בקנדה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים חופשת בקרוואנים בקנדה.

כמה עולה טיול בקרוואנים בקנדה מחירים?

מחיר טיול בקרוואנים בקנדה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול בקרוואנים בקנדה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול בקרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

טיול בקרוואנים בקנדה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול בקרוואנים בקנדה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בקרוואנים בקנדה.

טיול בקרוואנים בקנדה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול בקרוואנים בקנדה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

טיול בקרוואנים בקנדה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול בקרוואנים בקנדה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול בקרוואנים בקנדה) , האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם בקרוואנים בקנדה לחצו כאן.

שימו לב במיוחד כי בעת טיול בקרוואנים בקנדה וכן בטיול בקרוואנים בקנדה צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. טיול בקרוואנים בקנדה אינה כוללת קילומטראז' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת טיול בטיול בקרוואנים.

תוצאות מחיר טיול בקרוואנים בקנדה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול בקרוואנים בקנדה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הבקרוואנים לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול בקרוואנים בקנדה מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואנים לטיול בקנדה עם החזרת הבקרוואנים תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

טיול בקרוואנים בקנדה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול בקרוואנים בקנדה לטיול עם בקרוואנים מחוף לחוף בקנדה התחלה בטורונטו והחזרת קרוואנים בונקובר תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג בקרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואנים בונקובר והחזרה בטורונטו -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול בקרוואנים בקנדה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול בקרוואנים לטיול בקנדה שונה לאותו דגם בקרוואנים, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול בקרוואנים למשפחה בקנדה מטורונטו לבולטון תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג בקרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואנים משפחתי בקנדה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול בקרוואנים בקנדה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול בקרוואנים בקנדה

טיול בקרוואנים בקנדה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת בקרוואנים ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בקנדה ניתן לקחת את הבקרוואנים בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת בקרוואנים בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד בקנדה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הבקרוואנים בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הבקרוואנים. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול בקרוואנים בקנדה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הבקרוואנים גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו בקרוואנים באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות בקרוואנים בקנדה

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואנים בקנדה לטיול מחוף לחוף (ונקובר להליפקס או להיפך) ראו דוגמה:

 


טיול בקרוואנים בקנדה - חיפוש

 

האם יש הבדל מחיר טיול בקרוואנים בקנדה בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול בקרוואנים בקנדה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול בקרוואנים בקנדה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול בקרוואנים בקנדה חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת בקרוואנים בקנדה.

 

עלויות טיול בקרוואנים בקנדה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול בקרוואנים לטיול בקנדה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול בקרוואנים בקנדה שאני רואה באתר זו עלות קרואן בקנדה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקרוואנים בקנדה?

כשמזמינים טיול בקרוואנים לטיול בקנדה באתר בנדנה מקבלים את מחיר בקרוואנים בקנדה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לבקרוואנים לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול בקרוואנים בקנדה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול בקרוואנים ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הבקרוואנים בקנדה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה בקרוואנים בקנדה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 בקרוואנים פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר בקרוואנים אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה לשכור בקרוואנים בקנדה?

בכדי למצוא את טיול בקרוואנים בקנדה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול בקרוואנים בקנדה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול בקרוואנים בקנדה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה בקרוואנים, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול בקרוואנים הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

טיול בקרוואנים בקנדה - גמישות

 

האם מחיר טיול בקרוואנים בקנדה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות בקרוואנים בקנדה?

כשמזמינים טיול בקרוואנים בקנדה באתר בנדנה מקבלים את המחיר  טיול בקרוואנים במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג בקרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול בקרוואנים בקנדה  עלויות של חופשה בבקרוואנים בקנדה כ 120-150$ ליום בנוסף לעלות טיול בקרוואנים למשפחה בקנדה

עלות טיול בבקרוואנים - טיול בקרוואנים בקנדה לחודש - כמה עולה בקרוואנים בקנדה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בבקרוואנים. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול בקרוואנים בקנדה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול בקרוואנים בקנדה ליום

מה כלול עם טיול בקרוואנים למשפחה בקנדה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול בקרוואנים מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הקרוואניםו כמובן מיקום תחנת ההשכרה

טיול בקרוואנים בקנדה

מידע כללי על טיול בקרוואנים בקנדה למשפחה

טיול עם טיול בקרוואנים לזוג בקנדה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של קנדה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ומדינות האזור.

טיול בבקרוואנים לעיתים רבות כולל גם מעבר עם בקרוואנים בקנדה הן לכיוון דרום או לכיוון צפון 

יעדים עיקריים של טיול בקרוואנים למשפחה בקנדה - אתרי טיול עם בקרוואנים משפחתי בקנדה

· טיול בקרוואנים בקלגרי - רוקיז קנדיים, ונקוברר איילנד

· טיול בקרוואנים בטורונטו - מפלי הניאגרה, קייפ קוד, אכדיה, ההרים הלבנים, 

· טיול בקרוואנים בקוויבק - 

· טיול בקרוואנים בהליפקס

· טיול בקרוואנים במונטריאול

· טיול בקרוואנים באדמונטון

· טיול בקרוואנים בקלגרי

· טיול בקרוואנים במזרח קנדה

· טיול בקרוואנים במערב קנדה

· טיול בקרוואנים בצפון קנדה

כל המידע החשוב על קנדה בקרוואנים

שאלות ותשובות בנושא עלות חופשה בבקרוואנים בקנדה :

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני בקרוואנים מראש בעת טיול בקרוואנים בקנדה?

ב, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון הבקרוואניםלהזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים ב עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניון בקרוואנים אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני בקרוואנים והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של בקרוואניםהמטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול בקרוואנים לזוג - טיול בקרוואנים זול בקנדה יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בקנדה. טיול בקרוואנים לזוג בקנדה יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם בקרוואנים בקנדה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור טיול בקרוואנים בקנדה לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית בקרוואנים.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם הבקרוואניםללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית בקרוואנים אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'פספורט אמריקה' המעניק הנחה של 50% על מחיר חניית בקרוואנים וכמובן גם 50% הנחה על חניית בקרוואנים.
ב יש גם מושג הנקרא 'בונדוקרס'( Boondockers Welcome) בו בעלי חוות חקלאיות או שטחי בור מציעים לבעלי בקרוואניםלחנות חינם בשטח שלהם. 


בערים הראשיות, חניית בקרוואניםמהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול בקרוואנים לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול בקרוואנים בקנדה לזוג לעומת מסלול טיול טיול בקרוואנים בקנדה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי בקרוואנים 'קראווניסטים' שעושים טיול בקרוואנים לזוג בקנדה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול בקרוואנים בקנדה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול בקרוואנים למשפחה בקנדה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול בקרוואנים משפחתי בקנדה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי בקרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול בקרוואנים זול בקנדה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בבקרוואנים

טיול בקרוואנים בקנדה - מסלול

מסלול טיול בקרוואנים 

 

מאיזה גיל אפשרי להשכיר קרוואנים בקנדה  ?

ברובם המכריע של טיול בקרוואנים משפחתי בקנדה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי בקרוואנים באתר שלנו, מצוין משקל הבקרוואניםו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
טיול בקרוואנים בקנדה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול בקרוואנים בקנדה?

בדרך כלל בקנדה תחנות ההשכרה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל בקרוואנים לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות טיול בקרוואנים בקנדה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי בקרוואנים בקנדה ?

המקובל לרוב טיול בקרוואנים משפחתי בקנדה הם בעלי מנוע בנזין עתיר נפח, ותיבת הילוכים אוטומטית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הבקרוואנים יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
בקרוואנים לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם לעשות טיול בקרוואנים לזוג בקנדה או וואן להשכרה בקנדה עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בקנדה?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של ה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם בקרוואנים באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותרת טיול בקרוואנים בקנדה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם בקרוואנים מקנדה לארה"ב מותרת ללא בעיות. לעיתים נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.

האם מתאים לעשות חופשה בבקרוואנים בקנדה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול בקרוואנים בקנדה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול בקרוואנים בקנדה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהבקרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהבקרוואנים מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בבקרוואנים זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הבקרוואנים בקנדה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול בקרוואנים משפחתי בקנדה:

· הפארקים הלאומיים שבמשולש הזהב סו פרנסיסקו- לוס אנג'לס-לאס וגאס, טיול עם בקרוואנים בחוף המזרחי, טיול עם בקרוואנים בחוף המערבי,


מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול בקרוואנים משפחתי בקנדה?

בעת חופשה בבקרוואנים ב, מקובל לרוב שממתחילים את השכרת הבקרוואנים בקנדה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על הבקרוואניםשעות הבוקר 00:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הבקרוואנים בקנדה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הבקרוואנים המקומי לספק את הבקרוואנים בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת בקרוואנים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הבקרוואנים בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הבקרוואנים או שמתאמים דרך בנדנה בקרוואנים את את שעות החזרת הבקרוואנים לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול בקרוואנים בקנדה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול בקרוואנים זוגי בקנדה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בבקרוואנים בקנדה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם בקרוואנים בקנדה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות בקרוואנים בקנדה?

כן. 
אף שיש מבחר גדול של טיול בקרוואנים בקנדה, ברוב דגמי הבקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  טיול בקרוואנים בארצות הברית המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הבקרוואנים בקנדה, גם אם הם "בקרוואנים אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם בארצות הברית בקרוואנים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (בקרוואנים-אוטובוס) שהם באורך של מעל 35 פיט ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי בקרוואנים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

חלקם הקטן של בקרוואנים הם בעלי אורך של מעל 35 פיט ובעלי מנוע דיזל נקראים גם Diesel pusher - בקרוואנים אלו מצריכים רישיון ג'

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול בקרוואניםב

בשונה מהנהוג בטיול בקרוואנים באירופה או טיול בקרוואנים באוסטרליה, לבקרוואנים  יש חיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של בקרוואנים לחצו כאן

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול בקרוואנים לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בקנדה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול בקרוואנים בקנדה?

לצפיה בהוראות נהיגת טיול בקרוואנים בקנדה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בארצות הברית יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בארצות הברית ובנוסף תחנת טיול בקרוואנים בארצות הברית תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
לצפיה בהוראות נהיגת טיול בקרוואנים - בארצות הברית - כבישי אגרה בארצות הברית ראו תמונה (מעודכן ל 2020)

 

נהיגה בטוחה - טיול בקרוואנים בקנדה למשפחות

• הנהיגה בבקרוואנים בקנדה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.

• תמיד כדאי להחנות את הבקרוואנים באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הבקרוואנים לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול בקרוואנים למשפחה בקנדה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בהרבה תחנות טיול בקרוואנים משפחתי בקנדה אין אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול בקרוואנים בקנדה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול בקרוואנים בקנדה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול בקרוואנים ב).

• דרכון

• שובר טיול בקרוואנים בקנדה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול בקרוואנים משפחתי בקנדה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הבקרוואנים, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול בקרוואנים משפחתי בבקרוואנים בקנדה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול בקרוואנים זול בקנדה

ברוב הבקרוואנים נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-2500 US$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לבקרוואניםאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר טיול בקרוואנים בקנדה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף טיול בקרוואנים בקנדה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הבקרוואנים?

כן, רוב תחנות טיול בקרוואנים בקנדה דורשות להתקשר אליהן בבוקר טיול בקרוואנים בקנדה,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת הבקרוואניםשעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בהשכרות בקרוואנים בקנדה? - טיול בוואן בקנדה

ברוב הבקרוואנים יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 US$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לבקרוואנים.
בחלק מהבקרוואנים הביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר ובחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בבקרוואניםכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול בקרוואנים לבקרוואניםאז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם פשוט לנהוג בטיול בקרוואנים זוגי בקנדה?

בעיקרון נהיגת בקרוואנים דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הבקרוואנים לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול בקרוואנים בקנדה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל בקרוואנים.

אף שחלק מהבקרוואניםלהשכרה בקנדהממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בבקרוואניםעם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  בקרוואנים באורך 10 מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור בקרוואנים שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בבקרוואניםעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם בקרוואנים לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים בקנדה אינם ערוכים היטב לטיול בקרוואנים בחורף  בקנדה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול בקרוואנים בחורף בקנדה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול בקרוואנים לחודש בקנדה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהבקרוואנים חל איסור נסעה לעמק המוות בחודשי הקיץ או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.. בכל דף בקרוואנים בקנדה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הבקרוואנים למקומות אסורים, הביטוח של הבקרוואנים אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון בקרוואנים?

עלות חניוני בקרוואנים משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של US$30 - US$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני בקרוואנים

האם עדיף קניית בקרוואנים מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית בקרוואנים לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים בקרוואנים למכירה בקנדה.

ניקיון הבקרוואנים בעת ההחזרה

הבקרוואניםנמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הבקרוואניםנקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והבקרוואניםמוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בבקרוואנים וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הבקרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול בקרוואנים.

האם יש מגבלת אורך בחניוני בקרוואנים?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על בקרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם בקרוואנים?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, בקנדה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול בקרוואנים?

בעת קבלת בקרוואנים שכור בקנדה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול בקרוואנים דרך בנדנה בקרוואנים? טיול בקרוואנים בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול בקרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת בקרוואנים באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור בקרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי בקרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי בקרוואניםו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר בקרוואנים"על הדרך" – בטיול בקרוואנים לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הבקרוואניםעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול בקרוואנים. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול בקרוואנים בקנדה  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בקנדה עם טיול בקרוואנים, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

בקרוואנים טיול מאורגן בבקרוואנים בקנדה. אנו מציעים טיולים מאורגנים בבקרוואנים למדינות רבות. טיול בקרוואנים מאורגן בקנדה הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בבקרוואניםגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בבקרוואניםמתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי בקרוואנים מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בבקרוואנים בקנדה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הבקרוואנים הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל בקרוואנים בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול בקרוואנים קבוצתי בקנדה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי בקרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי בקרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול בקרוואנים בקנדה.

כדי לחבר בקרוואנים לרשת החשמל של 110 וולט עם מחבר אמריקאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך בקרוואנים יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האמריקאית:

התוכן של טיול בקרוואנים בקנדה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול בקרוואנים בקנדה :

טיול בקרוואנים ארה ב, טיול בקרוואנים בניו יורק, קניית בקרוואנים בקנדה, טיול בקרוואנים בקנדה מחירים, בקרוואנים למכירה בקנדה, טיול בקרוואנים לחודש, כמה עולה לשכור בקרוואנים, טיול בקרוואנים בקנדה לזוג

טיול בקרוואנים הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. באירופה המדינות בהן יש הכי הרבה טיול בקרוואנים הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול בקרוואנים אז מומלץ לשכור אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול בקרוואנים באירופה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את הבקרוואניםישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול בקרוואנים היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול בקרוואנים הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול בקרוואנים שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול בקרוואנים בחניוני בקרוואניםלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול בקרוואנים ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול בקרוואנים יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול בקרוואנים גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול בקרוואנים באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן לשכור כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול בקרוואנים מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול בקרוואנים. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול בקרוואנים תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול בקרוואנים בקנדה או טיול בקרוואנים בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול בקרוואנים באירופה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול בקרוואנים בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול בקרוואנים בניו זילנד ו טיול בקרוואנים באוסטרליה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול בקרוואנים לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול בקרוואנים באירופה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול בקרוואנים בקנדה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול בקרוואנים בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול בקרוואנים בחניון בקרוואניםלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...