השכרת קרוואן קרוואנים בטיול בקרוואנים בנורווגיה

כמה עולה טיול בקרוואנים בנורווגיה מחירים 

לקבלת מחיר טיול בקרוואנים בנורווגיה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול בקרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בנורווגיה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בנורווגיה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול בקרוואנים בנורווגיה.

כמה עולה טיול בקרוואנים בנורווגיה מחירים?

מחיר טיול בקרוואנים בנורווגיה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול בקרוואנים בנורווגיה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול בקרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בנורווגיה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול בקרוואנים בנורווגיה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בבקרוואנים בנורווגיה.

השכרת קרוואן בנורווגיה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול בקרוואנים בנורווגיה מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בנורווגיה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול בקרוואנים בנורווגיה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול בקרוואנים בנורווגיה) , האם טיול ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבנורווגיה מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם בקרוואנים בנורווגיה לחצו כאן.

תוצאות מחיר טיול בקרוואנים בנורווגיה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול בקרוואנים בנורווגיה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הבקרוואנים לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול בקרוואנים בנורווגיה מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת הבקרוואנים ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואנים בנורווגיה לטיול עם החזרת הבקרוואנים תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בנורווגיה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול בקרוואנים בנורווגיה לטיול עם בקרוואנים מצפון לדרום בנורווגיה התחלה בטרומסו והחזרת בקרוואנים באוסלו תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג בקרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואנים באוסלו והחזרה בטורמסו -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול בקרוואנים בנורווגיה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול בקרוואנים לטיול בנורווגיה שונה לאותו דגם בקרוואנים, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול בקרוואנים למשפחה בנורווגיה מאוסלו לברגן תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג בקרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואנים משפחתי בנורווגיה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול בקרוואנים בנורווגיה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול בקרוואנים בנורווגיה

השכרת קרוואן בנורווגיה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת בקרוואנים ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בחלק מתחנות טיול בקרוואנים בנורווגיה ניתן לקחת את הבקרוואנים בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת בקרוואנים בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד בנורווגיה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הבקרוואנים בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הבקרוואנים. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול בקרוואנים בנורווגיה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הבקרוואנים גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו בקרוואנים באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות בקרוואנים בנורווגיה

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואנים בנורווגיה לטיול בקרוואנים בנורווגיה (אאוסלו לטרומסה) ראו :

 


השכרת קרוואן בנורווגיה - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול בקרוואנים בנורווגיה בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול בקרוואנים בנורווגיה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול בקרוואנים בנורווגיה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול בקרוואנים בנורווגיה חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת בקרוואנים בנורווגיה.

 

עלויות טיול בקרוואנים בנורווגיה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול בקרוואנים לטיול בנורווגיה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול בקרוואנים בנורווגיה שאני רואה באתר זו עלות טיול קרואן בנורווגיה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקרוואנים בנורווגיה?

כשמזמינים טיול בקרוואנים בנורווגיה לטיול באתר בנדנה מקבלים את מחיר בקרוואנים בנורווגיה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לבקרוואנים לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול בקרוואנים בנורווגיה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול בקרוואנים ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הבקרוואנים בנורווגיה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה בקרוואנים בנורווגיה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 בקרוואנים פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר בקרוואנים אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה טיול בקרוואנים בנורווגיה מחיר?

בכדי למצוא את טיול בקרוואנים בנורווגיה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול בקרוואנים בנורווגיה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול בקרוואנים בנורווגיה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה בקרוואנים, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול בקרוואנים הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בנורווגיה - גמישות

 

האם מחיר טיול בקרוואנים בנורווגיה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקרוואנים בנורווגיה?

כשמזמינים טיול בקרוואנים בנורווגיה באתר בנדנה מקבלים את מחיר טיול בקרוואנים במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג בקרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול בקרוואנים בנורווגיה  עלויות של חופשה בבקרוואנים בנורווגיה כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות טיול בקרוואנים למשפחה בנורווגיה

עלות טיול בבקרוואנים - טיול בקרוואנים בנורווגיה לחודש - כמה עולה בקרוואנים בנורווגיה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות טיול קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בבקרוואנים. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול בקרוואנים בנורווגיה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול בקרוואנים בנורווגיה ליום

מה כלול עם טיול בקרוואנים למשפחה בנורווגיה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול בקרוואנים מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הבקרוואנים וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון הבקרוואנים, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את הבקרוואנים

השכרת קרוואן בנורווגיה

מידע כללי על טיול בקרוואנים בנורווגיה למשפחה

טיול עם טיול בקרוואנים לזוג בנורווגיה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של נורווגיה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

טיול בבקרוואנים לעיתים רבות כולל גם מעבר עם בקרוואנים בנורווגיה הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח נורווגיה

יעדים עיקריים של טיול בקרוואנים למשפחה בנורווגיה - אתרי טיול עם בקרוואנים משפחתי בנורווגיה

· טיול בקרוואנים בנורווגיה אוסלו

· טיול בקרוואנים בנורווגיה  ברגן

· טיול בקרוואנים בנורווגיה טרומסו

· טיול בקרוואנים בנורווגיה סטוונגר

· טיול בקרוואנים בנורווגיה טרונדהיים

· טיול בקרוואנים בסקנדינביה - הפיורדים הנורווגיים, איי לופוטן, הזוהר הצפוני

· טיול בקרוואנים בנורווגיה - לפלנד

כל המידע החשוב על נורווגיה בבקרוואנים

שאלות ותשובות בנושא עלות טיול בקרוואנים בנורווגיה :

בנורווגיה, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני בקרוואנים והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של בקרוואניםהמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול בקרוואנים לזוג - טיול בקרוואנים זול בנורווגיה יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בנורווגיה. טיול בקרוואנים לזוג בנורווגיה יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם בקרוואנים בנורווגיה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור נורווגיה בבקרוואנים לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית בקרוואנים.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל נורווגיה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית בקרוואנים אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית בקרוואנים באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית בקרוואנים באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית בקרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול בקרוואנים לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול בקרוואנים בנורווגיה לזוג לעומת מסלול טיול טיול בקרוואנים בנורווגיה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי בקרוואנים 'קראווניסטים' שעושים טיול בקרוואנים לזוג בנורווגיה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול בקרוואנים בנורווגיה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול בקרוואנים למשפחה בנורווגיה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול בקרוואנים משפחתי בנורווגיה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי בקרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול בקרוואנים זול בנורווגיה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בבקרוואנים

השכרת קרוואן בנורווגיה - מסלול

מסלול טיול בקרוואנים 

 

מאיזה גיל אפשרי טיול בקרוואנים בנורווגיה  ?

ברובם המכריע של טיול בקרוואנים משפחתי בנורווגיה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי בקרוואנים באתר שלנו, מצוין משקל הבקרוואניםו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בנורווגיה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול בקרוואנים בנורווגיה?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה בנורווגיה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל בקרוואנים לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות נורווגיה בבקרוואנים מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי בקרוואנים בנורווגיה ?

המקובל לרוב טיול בקרוואנים משפחתי בנורווגיה הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
טיול בנורווגיה בבקרוואנים מתאפיין לרוב בבקרוואנים מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בנורווגיה?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של נורווגיה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם בקרוואנים באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב נורווגיה בבקרוואנים

האם מותרת טיול בקרוואנים בנורווגיה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם בקרוואנים ממדינות נורווגיה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח נורווגיה בבקרוואנים,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בבקרוואנים בנורווגיה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול בקרוואנים בנורווגיה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול בקרוואנים בנורווגיה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהבקרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהבקרוואנים מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בבקרוואנים זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הבקרוואנים בנורווגיה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול בקרוואנים משפחתי בנורווגיה:

· טיול בקרוואנים במרכז נורווגיה הכולל את דרום נורווגיה, אוסלו-ברגן-סטוונגר-קריסטיאנסנד-אוסלו

· טיול בקרוואנים בסקנדינביה

· טיול בקרוואנים בצפון נורווגיה

· טיול בקרוואנים בנורווגיה - ארץ הפיורדים

· טיול בקרוואנים בנורווגיה טרומסו - לראות את הזוהר הצפוני \ איי לופוטן

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול בקרוואנים משפחתי בנורווגיה?

בעת חופשה בבקרוואנים בבקרוואנים בנורווגיה, מקובל לרוב שממתחילים את טיול הבקרוואנים בנורווגיה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על הבקרוואניםשעות הבוקר 08:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הבקרוואנים בנורווגיה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הבקרוואנים המקומי לספק את הבקרוואנים בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת בקרוואנים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הבקרוואנים בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הבקרוואנים או שמתאמים דרך בנדנה בקרוואנים את את שעות החזרת הבקרוואנים לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול בקרוואנים בנורווגיה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול בקרוואנים זוגי בנורווגיה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בבקרוואנים בנורווגיה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם בקרוואנים בנורווגיה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות בקרוואנים בנורווגיה?

כן. אך צריך לצרף רישיון נהיגה בינלאומי.
אף שיש מבחר גדול של בקרוואנים להשכרה בנורווגיה, ברוב דגמי הבקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  בקרוואנים להשכרה בנורווגיה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הבקרוואנים בנורווגיה, גם אם הם "בקרוואנים אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם בנורווגיה בקרוואנים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (בקרוואנים-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי בקרוואנים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול בקרוואנים בנורווגיה

בשונה מהנהוג בטיול בקרוואנים בארצות הברית או טיול בקרוואנים קנדה, לבקרוואנים  בנורווגיה אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול בקרוואנים לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בנורווגיה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול בקרוואנים בנורווגיה?

לצפיה בהוראות נהיגת בקרוואנים להשכרה בנורווגיה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בנורווגיה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בנורווגיה ובנוסף תחנת טיול בקרוואנים בנורווגיה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - טיול בקרוואנים בנורווגיה למשפחות

• הנהיגה בבקרוואנים בנורווגיה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת

• הכבישים  בנורווגיה צרים אך מותאמים לנהיגה בבקרוואנים - כולל טיול בדרך הטרולים המפורסמת

• תמיד כדאי להחנות את הבקרוואנים באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הבקרוואנים לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול בקרוואנים למשפחה בנורווגיה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות טיול בקרוואנים משפחתי בנורווגיה מסוימות אין אפשרות טיול כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול בקרוואנים בנורווגיה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול בקרוואנים בנורווגיה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול בקרוואנים בנורווגיה).

• דרכון

• שובר טיול בקרוואנים בנורווגיה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול בקרוואנים משפחתי בנורווגיה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הבקרוואנים, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול בקרוואנים משפחתי בבקרוואנים בנורווגיה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול בקרוואנים זול בנורווגיה

ברוב הבקרוואנים נדרש להשאיר פיקדון בסך 1000-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הבקרוואנים ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לבקרוואניםאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר נורווגיה בבקרוואנים יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף נורווגיה בבקרוואנים לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הבקרוואנים?

כן, רוב תחנות נורווגיה בבקרוואנים דורשות להתקשר אליהן בבוקר נורווגיה בבקרוואנים,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות בקרוואנים בנורווגיה? - טיול בוואן בנורווגיה

ברוב הבקרוואנים יש לך ביטוח מקיף עם 3000-1,500 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לבקרוואנים.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בבקרוואניםכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול בקרוואנים ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בטיול בקרוואנים זוגי בנורווגיה?

בעיקרון נהיגת בקרוואנים דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הבקרוואנים לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול בקרוואנים בנורווגיה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל בקרוואנים.

אף שחלק מה בקרוואנים להשכרה בנורווגיה ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בבקרוואנים עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  בקרוואנים אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם טיול בקרוואנים שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בבקרוואניםעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם בקרוואנים לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. בקרוואנים בנורווגיה מותאמים וערוכים היטב לטיול בקרוואנים בחורף בנורווגיה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול בקרוואנים בחורף בנורווגיה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול בקרוואנים לחודש בנורווגיה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהבקרוואנים חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.

בכל דף בקרוואנים בנורווגיה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו.

במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הבקרוואנים למקומות אסורים, הביטוח של הבקרוואנים אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון בקרוואנים?

עלות חניוני בקרוואנים משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני בקרוואנים

האם עדיף קניית בקרוואנים בנורווגיה מאשר טיול בקרוואנים בנורווגיה ?

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית בקרוואנים לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים בקרוואנים למכירה בנורווגיה.

ניקיון הבקרוואנים בעת ההחזרה

הבקרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הבקרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והבקרוואנים מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בבקרוואנים וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הבקרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול בקרוואנים.

האם יש מגבלת אורך בחניוני בקרוואנים?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על בקרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם בקרוואנים?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת טיול בנורווגיה בבקרוואנים, בנורווגיה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול בקרוואנים?

בעת קבלת בקרוואנים שכור בנורווגיה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול בקרוואנים דרך בנדנה בקרוואנים? טיול בקרוואנים בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול בקרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת בקרוואנים באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור בקרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי בקרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי בקרוואניםו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם טיול בקרוואנים"על הדרך" – בטיול בקרוואנים לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הבקרוואניםעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול בקרוואנים. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול בקרוואנים בנורווגיה ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בנורווגיה עם טיול בקרוואנים, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

בקרוואנים טיול מאורגן בבקרוואנים בנורווגיה. אנו מציעים טיולים מאורגנים בבקרוואנים למדינות רבות. טיול בקרוואנים מאורגן בנורווגיה הוא בהחלט אופציה. 

טיולי בקרוואנים למשפחות בנורווגיה מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים טיול בקרוואנים בנורווגיה מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף לטיול מאורגן בבקרוואנים בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בבקרוואנים מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי בקרוואנים מאורגנים למשפחות נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בבקרוואנים בנורווגיה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הבקרוואנים הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל בקרוואנים בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול בקרוואנים בטיול מאורגן בנורווגיה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי בקרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי בקרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול בקרוואנים בנורווגיה.

כדי לחבר בקרוואנים לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך הבקרוואנים יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של טיול בקרוואנים בנורווגיה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול בקרוואנים בנורווגיה :

נורווגיה בבקרוואנים נורבגיה בבקרוואנים מסלול טיול בקרוואנים בחול טיול בקרוואנים בחול מחיר טיול בקרוואנים בסקנדינביה טיול בקרוואנים באירופה בקרוואנים להשכרה באירופה מחיר טיול בקרוואנים ביער השחור 

טיול בקרוואנים הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. בנורווגיה המדינות בהן יש הכי הרבה טיול בקרוואנים הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול בקרוואנים אז מומלץ טיול אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול בקרוואנים בנורווגיה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את הבקרוואניםישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול בקרוואנים היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול בקרוואנים הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול בקרוואנים שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול בקרוואנים בחניוני בקרוואניםלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול בקרוואנים ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול בקרוואנים יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול בקרוואנים גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול בקרוואנים באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן טיול כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול בקרוואנים מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול בקרוואנים. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול בקרוואנים תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול בקרוואנים בנורווגיה או טיול בקרוואנים בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול בקרוואנים בנורווגיה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול בקרוואנים בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול בקרוואנים בניו זילנד ו טיול בקרוואנים בנורווגיה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול בקרוואנים לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול בקרוואנים בנורווגיה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול בקרוואנים בנורווגיה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול בקרוואנים בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול בקרוואנים בחניון בקרוואניםלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
Loading ...