השכרת קרוואן קרוואנים בטיול בקרוואנים באירופה

כמה עולה טיול בקרוואנים באירופה מחירים 

לקבלת מחיר טיול בקרוואנים באירופה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול בקרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה באירופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן באוסטרליה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול בקרוואנים באירופה.

כמה עולה טיול בקרוואנים באירופה מחירים?

מחיר טיול בקרוואנים באירופה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול בקרוואנים באירופה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול בקרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן באוסטרליה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול בקרוואנים באירופה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בבקרוואנים באירופה.

השכרת קרוואן באוסטרליה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול בקרוואנים באירופה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (ב ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן באוסטרליה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול בקרוואנים באירופה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול בקרוואנים באירופה) , האם טיול ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבאירופה מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם בקרוואנים באירופה לחצו כאן.

תוצאות מחיר טיול בקרוואנים באירופה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול בקרוואנים באירופה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הבקרוואנים לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול בקרוואנים באירופה אינן מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת הבקרוואנים ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואנים באירופה לטיול עם החזרת הבקרוואנים תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן באוסטרליה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול בקרוואנים באירופה לטיול עם בקרוואנים מחוף לחוף באירופה התחלה בלאס וגאס והחזרת בקרוואנים בלוס אנג'לס תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג בקרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואנים בלוס אנג'לס והחזרה בלאס וגאס -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול בקרוואנים באירופה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול בקרוואנים לטיול באירופה שונה לאותו דגם בקרוואנים, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול בקרוואנים למשפחה באירופה מניו יורק ללוס אנג'לס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג בקרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואנים משפחתי באירופה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול בקרוואנים באירופה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול בקרוואנים באירופה

השכרת קרוואן באוסטרליה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת בקרוואנים ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בחלק מתחנות טיול בקרוואנים באירופה ניתן לקחת את הבקרוואנים בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת בקרוואנים בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד באירופה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הבקרוואנים בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הבקרוואנים. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול בקרוואנים באירופה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הבקרוואנים גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו בקרוואנים באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות בקרוואנים באירופה

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואנים באירופה לטיול בקרוואנים באירופה (איטליה לקרואטיה לדוגמה) ראו :

 


השכרת קרוואן באוסטרליה - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול בקרוואנים באירופה בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול בקרוואנים באירופה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול בקרוואנים באירופה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול בקרוואנים באירופה חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת בקרוואנים באירופה.

 

עלויות טיול בקרוואנים באירופה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול בקרוואנים לטיול באירופה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול בקרוואנים באירופה שאני רואה באתר זו עלות טיול קרואן באירופה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקרוואנים באירופה?

כשמזמינים טיול בקרוואנים באירופה לטיול באתר בנדנה מקבלים את מחיר בקרוואנים באירופה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לבקרוואנים לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול בקרוואנים באירופה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול בקרוואנים ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הבקרוואנים באירופה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה בקרוואנים באירופה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 בקרוואנים פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר בקרוואנים אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה טיול בקרוואנים באירופה מחיר?

בכדי למצוא את טיול בקרוואנים באירופה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול בקרוואנים באירופה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול בקרוואנים באירופה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה בקרוואנים, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול בקרוואנים הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן באוסטרליה - גמישות

 

האם מחיר טיול בקרוואנים באירופה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקרוואנים באירופה?

כשמזמינים טיול בקרוואנים באירופה באתר בנדנה מקבלים את מחיר טיול בקרוואנים במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג בקרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול בקרוואנים באירופה  עלויות של חופשה בבקרוואנים באירופה כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות טיול בקרוואנים למשפחה באירופה

עלות טיול בבקרוואנים - טיול בקרוואנים באירופה לחודש - כמה עולה בקרוואנים באירופה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות טיול קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בבקרוואנים. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול בקרוואנים באירופה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול בקרוואנים באירופה ליום

מה כלול עם טיול בקרוואנים למשפחה באירופה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול בקרוואנים מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הבקרוואנים וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון הבקרוואנים, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את הבקרוואנים

השכרת קרוואן באוסטרליה

מידע כללי על טיול בקרוואנים באירופה למשפחה

טיול עם טיול בקרוואנים לזוג באירופה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של אירופה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

טיול בבקרוואנים לעיתים רבות כולל גם מעבר עם בקרוואנים באירופה הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח אירופה

יעדים עיקריים של טיול בקרוואנים למשפחה באירופה - אתרי טיול עם בקרוואנים משפחתי באירופה

· טיול בקרוואנים באיטליה - גארדלנד, ונציה, קומו, הרי הדולומיטים, 

· טיול בקרוואנים בגרמניה- ברלין או המבורג לטיול עם בקרוואנים בנורווגיה, מינכן לטיול בפארק אירופה או דרומה לקרואטיה וסלובניה, מפלי הריין, חבל הטירול, דיסלדורף לטיול בהולנד,

· טיול בקרוואנים במינכן 

· טיול בקרוואנים בספרד - הרי הפירינאים, חבל הבאסקים, קוסטה בראווה

· טיול בקרוואנים בצרפת - דיסני לנד, פריס, הריווירה הצרפתית, נורמנדי

· טיול בקרוואנים בפורטוגל - ליסבון, פארו, פורטו, חוף נזרה הגלים גבוהים בעולם 

· טיול בקרוואנים בסלובניה - מפלי פליטוויצה, אגם בלאד

· טיול בקרוואנים בקרואטיה - דוברובניק, ספליט

· טיול בקרוואנים במזרח אירופה

· טיול בקרוואנים בסקנדינביה - הפחורדים הנורווגיים, איי לופוטן, הזוהר הצפוני

כל המידע החשוב על אירופה בבקרוואנים

שאלות ותשובות בנושא עלות טיול בקרוואנים באירופה :

באירופה, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני בקרוואנים והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של בקרוואניםהמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול בקרוואנים לזוג - טיול בקרוואנים זול באירופה יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים באירופה. טיול בקרוואנים לזוג באירופה יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם בקרוואנים באירופה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור אירופה בבקרוואנים לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית בקרוואנים.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל אירופה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית בקרוואנים אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית בקרוואנים באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית בקרוואנים באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית בקרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול בקרוואנים לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול בקרוואנים באירופה לזוג לעומת מסלול טיול טיול בקרוואנים באירופה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי בקרוואנים 'קראווניסטים' שעושים טיול בקרוואנים לזוג באירופה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול בקרוואנים באירופה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול בקרוואנים למשפחה באירופה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול בקרוואנים משפחתי באירופה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי בקרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול בקרוואנים זול באירופה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בבקרוואנים

השכרת קרוואן באוסטרליה - מסלול

מסלול טיול בקרוואנים 

 

מאיזה גיל אפשרי טיול בקרוואנים באירופה  ?

ברובם המכריע של טיול בקרוואנים משפחתי באירופה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי בקרוואנים באתר שלנו, מצוין משקל הבקרוואניםו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן באוסטרליה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול בקרוואנים באירופה?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה באירופה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל בקרוואנים לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות אירופה בבקרוואנים מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי בקרוואנים באירופה ?

המקובל לרוב טיול בקרוואנים משפחתי באירופה הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
טיול באירופה בבקרוואנים מתאפיין לרוב בבקרוואנים מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג באירופה?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של אירופה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם בקרוואנים באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב אירופה בבקרוואנים

האם מותרת טיול בקרוואנים באירופה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם בקרוואנים ממדינות אירופה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח אירופה בבקרוואנים,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בבקרוואנים באירופה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול בקרוואנים באירופה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול בקרוואנים באירופה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהבקרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהבקרוואנים מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בבקרוואנים זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הבקרוואנים באירופה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול בקרוואנים משפחתי באירופה:

· טיול בקרוואנים במרכז אירופה הכולל את דרום גרמניה, שוויץ אוסטריה וצפון איטלה

· טיול בקרוואנים בחצי האי האיברי - ספרד פורטוגל

· טיול בקרוואנים בסביב הים האגאי - איטליה סלובניה קרואטיה

· טיול בקרוואנים בסקנדינביה - נורווגיה שוודיה ודנמרק

· טיול בקרוואנים במזרח אירופה - פולין, הונגריה, יוון, טורקיה, רומניה, בולגריה

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול בקרוואנים משפחתי באירופה?

בעת חופשה בבקרוואנים ב, מקובל לרוב שממתחילים את טיול הבקרוואנים באירופה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על הבקרוואניםשעות הבוקר 00:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הבקרוואנים באירופה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הבקרוואנים המקומי לספק את הבקרוואנים בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת בקרוואנים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הבקרוואנים בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הבקרוואנים או שמתאמים דרך בנדנה בקרוואנים את את שעות החזרת הבקרוואנים לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול בקרוואנים באירופה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול בקרוואנים זוגי באירופה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בבקרוואנים באירופה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם בקרוואנים באירופה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות בקרוואנים באירופה?

כן. 
אף שיש מבחר גדול של בקרוואנים להשכרה באירופה, ברוב דגמי הבקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  בקרוואנים להשכרה באירופה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הבקרוואנים באירופה, גם אם הם "בקרוואנים אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם באירופה בקרוואנים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (בקרוואנים-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי בקרוואנים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול בקרוואנים באירופה

בשונה מהנהוג בטיול בקרוואנים בארצות הברית או טיול בקרוואנים קנדה, לבקרוואנים  באירופה אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול בקרוואנים לחץ כאן

מהם כבישי האגרה באירופה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול בקרוואנים באירופה?

לצפיה בהוראות נהיגת בקרוואנים להשכרה באירופה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באירופה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באירופה ובנוסף תחנת טיול בקרוואנים באירופה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - טיול בקרוואנים באירופה למשפחות

• הנהיגה בבקרוואנים באירופה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.

• תמיד כדאי להחנות את הבקרוואנים באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הבקרוואנים לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול בקרוואנים למשפחה באירופה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות טיול בקרוואנים משפחתי באירופה מסוימות אין אפשרות טיול כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול בקרוואנים באירופה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול בקרוואנים באירופה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול בקרוואנים באירופה).

• דרכון

• שובר טיול בקרוואנים באירופה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול בקרוואנים משפחתי באירופה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הבקרוואנים, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול בקרוואנים משפחתי בבקרוואנים באירופה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול בקרוואנים זול באירופה

ברוב הבקרוואנים נדרש להשאיר פיקדון בסך 1000-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הבקרוואנים ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לבקרוואניםאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר אירופה בבקרוואנים יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף אירופה בבקרוואנים לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הבקרוואנים?

כן, רוב תחנות אירופה בבקרוואנים דורשות להתקשר אליהן בבוקר אירופה בבקרוואנים,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות בקרוואנים באירופה? - טיול בוואן באירופה

ברוב הבקרוואנים יש לך ביטוח מקיף עם 3000-1,500 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לבקרוואנים.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בבקרוואניםכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול בקרוואנים ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בטיול בקרוואנים זוגי באירופה?

בעיקרון נהיגת בקרוואנים דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הבקרוואנים לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול בקרוואנים באירופה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל בקרוואנים.

אף שחלק מה בקרוואנים להשכרה באירופה ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בבקרוואנים עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  בקרוואנים אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם טיול בקרוואנים שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בבקרוואניםעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם בקרוואנים לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. בקרוואנים באירופה מותאמים וערוכים היטב לטיול בקרוואנים בחורף באירופה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול בקרוואנים בחורף באירופה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול בקרוואנים לחודש באירופה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהבקרוואנים חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש. בכל דף בקרוואנים באירופה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הבקרוואנים למקומות אסורים, הביטוח של הבקרוואנים אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון בקרוואנים?

עלות חניוני בקרוואנים משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני בקרוואנים

האם עדיף קניית בקרוואנים באירופה מאשר טיול בקרוואנים באירופה ?

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית בקרוואנים לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים בקרוואנים למכירה באירופה.

ניקיון הבקרוואנים בעת ההחזרה

הבקרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הבקרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והבקרוואנים מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בבקרוואנים וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הבקרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול בקרוואנים.

האם יש מגבלת אורך בחניוני בקרוואנים?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על בקרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם בקרוואנים?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת טיול באירופה בבקרוואנים, באירופה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול בקרוואנים?

בעת קבלת בקרוואנים שכור באירופה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול בקרוואנים דרך בנדנה בקרוואנים? טיול בקרוואנים בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול בקרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת בקרוואנים באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור בקרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי בקרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי בקרוואניםו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם טיול בקרוואנים"על הדרך" – בטיול בקרוואנים לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הבקרוואניםעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול בקרוואנים. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול בקרוואנים באירופה ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה באירופה עם טיול בקרוואנים, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

בקרוואנים טיול מאורגן בבקרוואנים באירופה. אנו מציעים טיולים מאורגנים בבקרוואנים למדינות רבות. טיול בקרוואנים מאורגן באירופה הוא בהחלט אופציה. 

טיולי בקרוואנים למשפחות באירופה מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים טיול בקרוואנים באירופה מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף לטיול מאורגן בבקרוואנים בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בבקרוואנים מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי בקרוואנים מאורגנים למשפחות נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בבקרוואנים באירופה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הבקרוואנים הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל בקרוואנים בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול בקרוואנים בטיול מאורגן באירופה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי בקרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי בקרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול בקרוואנים באירופה.

כדי לחבר בקרוואנים לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך הבקרוואנים יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של טיול בקרוואנים באירופה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול בקרוואנים באירופה :

מחיר טיול בקרוואנים ביער השחור, טיול בקרוואנים בוינה טיול בקרוואנים בנורבגיה בקרוואנים טיול בקרוואנים בקרואטיה

טיול בקרוואנים באירופה מחיר מסלול טיול בקרוואנים באירופה קניית בקרוואנים באירופה  טיולי בקרוואנים למשפחות באירופה  בנדנה בקרוואנים באירופה  טיול בקרוואנים במינכן בקרוואנים זוגי להשכרה טיול בקרוואנים באירופה מאורגן

טיול בקרוואנים הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. באירופה המדינות בהן יש הכי הרבה טיול בקרוואנים הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול בקרוואנים אז מומלץ טיול אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול בקרוואנים באירופה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את הבקרוואניםישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול בקרוואנים היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול בקרוואנים הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול בקרוואנים שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול בקרוואנים בחניוני בקרוואניםלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול בקרוואנים ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול בקרוואנים יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול בקרוואנים גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול בקרוואנים באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן טיול כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול בקרוואנים מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול בקרוואנים. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול בקרוואנים תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול בקרוואנים באירופה או טיול בקרוואנים בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול בקרוואנים באירופה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול בקרוואנים בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול בקרוואנים בניו זילנד ו טיול בקרוואנים באירופה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול בקרוואנים לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול בקרוואנים באירופה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול בקרוואנים באירופה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול בקרוואנים בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול בקרוואנים בחניון בקרוואניםלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...