השכרת קרוואן קרוואנים בטיול בקרוואן בקנדה

כמה עולה טיול בקרוואן בקנדה מחירים 

לקבלת מחיר טיול בקרוואן בקנדה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול בקרוואן בקנדה (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בקנדה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

טיול בקרוואן בקנדה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים חופשת בקרוואן בקנדה.

כמה עולה טיול בקרוואן בקנדה מחירים?

מחיר טיול בקרוואן בקנדה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול בקרוואן בקנדה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול בקרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

טיול בקרוואן בקנדה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול בקרוואן בקנדה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בבקרוואן בקנדה.

טיול בקרוואן בקנדה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול בקרוואן בקנדה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

טיול בקרוואן בקנדה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול בקרוואן בקנדה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול בקרוואן בקנדה) , האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם בקרוואן בקנדה לחצו כאן.

שימו לב במיוחד כי בעת טיול בקרוואן בקנדה וכן בטיול בקרוואן בקנדה צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. טיול בקרוואן בקנדה אינה כוללת קילומטראז' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת טיול בטיול בקרוואן.

תוצאות מחיר טיול בקרוואן בקנדה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול בקרוואן בקנדה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הבקרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול בקרוואן בקנדה מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואן לטיול בקנדה עם החזרת הבקרוואן תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

טיול בקרוואן בקנדה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול בקרוואן בקנדה לטיול עם בקרוואן מחוף לחוף בקנדה התחלה בוייטהורס והחזרת בקרוואן בקלגרי תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג בקרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואן בקלגרי והחזרה בוייטהורס -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול בקרוואן בקנדה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול בקרוואן לטיול בקנדה שונה לאותו דגם בקרוואן, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול בקרוואן למשפחה בקנדה מטורונטו לונקובר תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג בקרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואן משפחתי בקנדה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול בקרוואן בקנדה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול בקרוואן בקנדה

טיול בקרוואן בקנדה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת בקרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בקנדה ניתן לקחת את הבקרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת בקרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד בקנדה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הבקרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הבקרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול בקרוואן בקנדה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הבקרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו בקרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות בקרוואן בקנדה

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואן בקנדה לטיול מחוף לחוף (ונקובר להליפקס או להיפך) ראו דוגמה:

 


טיול בקרוואן בקנדה - חיפוש

 

האם יש הבדל מחיר טיול בקרוואן בקנדה בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול בקרוואן בקנדה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול בקרוואן בקנדה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול בקרוואן בקנדה חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת בקרוואן בקנדה.

 

עלויות טיול בקרוואן בקנדה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול בקרוואן לטיול בקנדה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול בקרוואן בקנדה שאני רואה באתר זו עלות קרואן בקנדה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקרוואן בקנדה?

כשמזמינים טיול בקרוואן לטיול בקנדה באתר בנדנה מקבלים את מחיר בקרוואן בקנדה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לבקרוואן לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול בקרוואן בקנדה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול בקרוואן ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הבקרוואן בקנדה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה בקרוואן בקנדה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 בקרוואן פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר בקרוואן אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה לשכור בקרוואן בקנדה?

בכדי למצוא את טיול בקרוואן בקנדה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול בקרוואן בקנדה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול בקרוואן בקנדה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה בקרוואן, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול בקרוואן הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

טיול בקרוואן בקנדה - גמישות

 

האם מחיר טיול בקרוואן בקנדה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות בקרוואן בקנדה?

כשמזמינים טיול בקרוואן בקנדה באתר בנדנה מקבלים את המחיר  טיול בקרוואן במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג בקרוואן, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול בקרוואן בקנדה  עלויות של חופשה בבקרוואן בקנדה כ 120-150$ ליום בנוסף לעלות טיול בקרוואן למשפחה בקנדה

עלות טיול בבקרוואן - טיול בקרוואן בקנדה לחודש - כמה עולה בקרוואן בקנדה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בבקרוואן. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול בקרוואן בקנדה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול בקרוואן בקנדה ליום

מה כלול עם טיול בקרוואן למשפחה בקנדה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול בקרוואן מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הקרוואן וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

טיול בקרוואן בקנדה

מידע כללי על טיול בקרוואן בקנדה למשפחה

טיול עם טיול בקרוואן לזוג בקנדה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של קנדה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ומדינות האזור.

טיול בבקרוואן לעיתים רבות כולל גם מעבר עם בקרוואן בקנדה הן לכיוון דרום או לכיוון צפון 

יעדים עיקריים של טיול בקרוואן למשפחה בקנדה - אתרי טיול עם בקרוואן משפחתי בקנדה

· טיול בקרוואן בקלגרי - רוקיז קנדיים, ונקוברר איילנד

· טיול בקרוואן בטורונטו - מפלי הניאגרה, קייפ קוד, אכדיה, ההרים הלבנים, 

· טיול בקרוואן בקוויבק - 

· טיול בקרוואן בהליפקס

· טיול בקרוואן במונטריאול

· טיול בקרוואן באדמונטון

· טיול בקרוואן בקלגרי

· טיול בקרוואן במזרח קנדה

· טיול בקרוואן במערב קנדה

· טיול בקרוואן בצפון קנדה

כל המידע החשוב על קנדה בקרוואן

שאלות ותשובות בנושא עלות חופשה בבקרוואן בקנדה :

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני בקרוואן מראש בעת טיול בקרוואן בקנדה?

ב, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון הבקרוואןלהזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים ב עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניון בקרוואן אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני בקרוואן והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של בקרוואןהמטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול בקרוואן לזוג - טיול בקרוואן זול בקנדה יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בקנדה. טיול בקרוואן לזוג בקנדה יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם בקרוואן בקנדה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור טיול בקרוואן בקנדה לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית בקרוואן.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם הבקרוואןללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית בקרוואן אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'פספורט אמריקה' המעניק הנחה של 50% על מחיר חניית בקרוואן וכמובן גם 50% הנחה על חניית בקרוואן.
ב יש גם מושג הנקרא 'בונדוקרס'( Boondockers Welcome) בו בעלי חוות חקלאיות או שטחי בור מציעים לבעלי בקרוואןלחנות חינם בשטח שלהם. 


בערים הראשיות, חניית בקרוואןמהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול בקרוואן לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול בקרוואן בקנדה לזוג לעומת מסלול טיול טיול בקרוואן בקנדה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי בקרוואן 'קראווניסטים' שעושים טיול בקרוואן לזוג בקנדה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול בקרוואן בקנדה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול בקרוואן למשפחה בקנדה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול בקרוואן משפחתי בקנדה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי בקרוואן (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול בקרוואן זול בקנדה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בבקרוואן

טיול בקרוואן בקנדה - מסלול

מסלול טיול בקרוואן 

 

מאיזה גיל אפשרי להשכיר בקרוואן בקנדה  ?

ברובם המכריע של טיול בקרוואן משפחתי בקנדה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי בקרוואן באתר שלנו, מצוין משקל הבקרוואןו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
טיול בקרוואן בקנדה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול בקרוואן בקנדה?

בדרך כלל בקנדה תחנות ההשכרה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל בקרוואן לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות טיול בקרוואן בקנדה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי בקרוואן בקנדה ?

המקובל לרוב טיול בקרוואן משפחתי בקנדה הם בעלי מנוע בנזין עתיר נפח, ותיבת הילוכים אוטומטית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הבקרוואן יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
בקרוואן לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם לעשות טיול בקרוואן לזוג בקנדה או וואן להשכרה בקנדה עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בקנדה?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של ה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם בקרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותרת טיול בקרוואן בקנדה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם בקרוואן מקנדה לארה"ב מותרת ללא בעיות. לעיתים נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.

האם מתאים לעשות חופשה בבקרוואן בקנדה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול בקרוואן בקנדה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול בקרוואן בקנדה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהבקרוואן מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהבקרוואן מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בבקרוואן זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הבקרוואן בקנדה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול בקרוואן משפחתי בקנדה:

· הפארקים הלאומיים שבמשולש הזהב סו פרנסיסקו- לוס אנג'לס-לאס וגאס, טיול עם בקרוואן בחוף המזרחי, טיול עם בקרוואן בחוף המערבי,


מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול בקרוואן משפחתי בקנדה?

בעת חופשה בבקרוואן ב, מקובל לרוב שממתחילים את השכרת הבקרוואן בקנדה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על הבקרוואןשעות הבוקר 00:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הבקרוואן בקנדה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הבקרוואן המקומי לספק את הבקרוואן בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת בקרוואן מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הבקרוואן בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הבקרוואן או שמתאמים דרך בנדנה בקרוואן את את שעות החזרת הבקרוואן לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול בקרוואן בקנדה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול בקרוואן זוגי בקנדה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בבקרוואן בקנדה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם בקרוואן בקנדה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות בקרוואן בקנדה?

כן. 
אף שיש מבחר גדול של טיול בקרוואן בקנדה, ברוב דגמי הבקרוואן אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  טיול בקרוואן בארצות הברית המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הבקרוואן בקנדה, גם אם הם "בקרוואן אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם בארצות הברית בקרוואן מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (בקרוואן-אוטובוס) שהם באורך של מעל 35 פיט ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי בקרוואן המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

חלקם הקטן של בקרוואן הם בעלי אורך של מעל 35 פיט ובעלי מנוע דיזל נקראים גם Diesel pusher - בקרוואן אלו מצריכים רישיון ג'

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול בקרוואןב

בשונה מהנהוג בטיול בקרוואן באירופה או טיול בקרוואן באוסטרליה, לבקרוואן  יש חיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של בקרוואן לחצו כאן

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול בקרוואן לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בקנדה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול בקרוואן בקנדה?

לצפיה בהוראות נהיגת טיול בקרוואן בקנדה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בארצות הברית יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בארצות הברית ובנוסף תחנת טיול בקרוואן בארצות הברית תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
לצפיה בהוראות נהיגת טיול בקרוואן - בארצות הברית - כבישי אגרה בארצות הברית ראו תמונה (מעודכן ל 2020)

 

נהיגה בטוחה - טיול בקרוואן בקנדה למשפחות

• הנהיגה בבקרוואן בקנדה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.

• תמיד כדאי להחנות את הבקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הבקרוואן לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול בקרוואן למשפחה בקנדה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בהרבה תחנות טיול בקרוואן משפחתי בקנדה אין אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול בקרוואן בקנדה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול בקרוואן בקנדה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול בקרוואן ב).

• דרכון

• שובר טיול בקרוואן בקנדה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול בקרוואן משפחתי בקנדה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הבקרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול בקרוואן משפחתי בבקרוואן בקנדה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול בקרוואן זול בקנדה

ברוב הבקרוואן נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-2500 US$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לבקרוואןאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר טיול בקרוואן בקנדה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף טיול בקרוואן בקנדה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הבקרוואן?

כן, רוב תחנות טיול בקרוואן בקנדה דורשות להתקשר אליהן בבוקר טיול בקרוואן בקנדה,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת הבקרוואןשעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בהשכרות בקרוואן בקנדה? - טיול בוואן בקנדה

ברוב הבקרוואן יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 US$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לבקרוואן.
בחלק מהבקרוואן הביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר ובחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בבקרוואןכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול בקרוואן לבקרוואןאז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם פשוט לנהוג בטיול בקרוואן זוגי בקנדה?

בעיקרון נהיגת בקרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הבקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול בקרוואן בקנדה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל בקרוואן.

אף שחלק מהבקרוואןלהשכרה בקנדהממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בבקרוואןעם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  בקרוואן באורך 10 מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור בקרוואן שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בבקרוואןעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם בקרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים בקנדה אינם ערוכים היטב לטיול בקרוואן בחורף  בקנדה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול בקרוואן בחורף בקנדה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול בקרוואן לחודש בקנדה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהבקרוואן חל איסור נסעה לעמק המוות בחודשי הקיץ או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.. בכל דף בקרוואן בקנדה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הבקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הבקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון בקרוואן?

עלות חניוני בקרוואן משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של US$30 - US$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני בקרוואן

האם עדיף קניית בקרוואן מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית בקרוואן לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים בקרוואן למכירה בקנדה.

ניקיון הבקרוואן בעת ההחזרה

הבקרוואןנמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הבקרוואןנקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והבקרוואןמוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בבקרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הבקרוואן, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול בקרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני בקרוואן?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על בקרוואן באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם בקרוואן?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, בקנדה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול בקרוואן?

בעת קבלת בקרוואן שכור בקנדה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול בקרוואן דרך בנדנה בקרוואן? טיול בקרוואן בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול בקרוואן, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת בקרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור בקרוואן שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי בקרוואן בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי בקרוואןו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר בקרוואן"על הדרך" – בטיול בקרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הבקרוואןעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול בקרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול בקרוואן בקנדה  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בקנדה עם טיול בקרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

בקרוואן טיול מאורגן בבקרוואן בקנדה. אנו מציעים טיולים מאורגנים בבקרוואן למדינות רבות. טיול בקרוואן מאורגן בקנדה הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בבקרוואןגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בבקרוואןמתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי בקרוואן מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בבקרוואן בקנדה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הבקרוואן הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל בקרוואן בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול בקרוואן קבוצתי בקנדה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי בקרוואן קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי בקרוואן מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול בקרוואן בקנדה.

כדי לחבר בקרוואן לרשת החשמל של 110 וולט עם מחבר אמריקאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך בקרוואן יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האמריקאית:

התוכן של טיול בקרוואן בקנדה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול בקרוואן בקנדה :

טיול בקרוואן ארה ב, טיול בקרוואן בניו יורק, קניית בקרוואן בקנדה, טיול בקרוואן בקנדה מחירים, בקרוואן למכירה בקנדה, טיול בקרוואן לחודש, כמה עולה לשכור בקרוואן, טיול בקרוואן בקנדה לזוג

טיול בקרוואן הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. באירופה המדינות בהן יש הכי הרבה טיול בקרוואן הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול בקרוואן אז מומלץ לשכור אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול בקרוואן באירופה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את הבקרוואןישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול בקרוואן היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול בקרוואן הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול בקרוואן שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול בקרוואן בחניוני בקרוואןלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול בקרוואן ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול בקרוואן יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול בקרוואן גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול בקרוואן באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן לשכור כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול בקרוואן מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול בקרוואן. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול בקרוואן תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול בקרוואן בקנדה או טיול בקרוואן בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול בקרוואן באירופה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול בקרוואן בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול בקרוואן בניו זילנד ו טיול בקרוואן באוסטרליה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול בקרוואן לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול בקרוואן באירופה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול בקרוואן בקנדה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול בקרוואן בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול בקרוואן בחניון בקרוואןלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...