השכרת קרוואן קרוואנים בטיול בקרוואן בספרד

כמה עולה טיול בקרוואן בספרד מחירים 

לקבלת מחיר טיול בקרוואן בספרד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול בקרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בספרד - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בספרד - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול בקרוואן בספרד.

כמה עולה טיול בקרוואן בספרד מחירים?

מחיר טיול בקרוואן בספרד משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול בקרוואן בספרד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול בקרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בספרד - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול בקרוואן בספרד ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בבקרוואן בספרד.

השכרת קרוואן בספרד - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול בקרוואן בספרד מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בספרד - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול בקרוואן בספרד - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול בקרוואן בספרד) , האם טיול ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבספרד מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם בקרוואן בספרד לחצו כאן.

תוצאות מחיר טיול בקרוואן בספרד מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול בקרוואן בספרד זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הבקרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול בקרוואן בספרד מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת הבקרוואן ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואן בספרד לטיול עם החזרת הבקרוואן תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בספרד - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול בקרוואן בספרד לטיול עם בקרוואן מצפון לדרום בספרד התחלה בטרומסו והחזרת בקרוואן באוסלו תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג בקרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואן באוסלו והחזרה בטורמסו -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול בקרוואן בספרד לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול בקרוואן לטיול בספרד שונה לאותו דגם בקרוואן, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול בקרוואן למשפחה בספרד מאוסלו לברגן תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג בקרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקרוואן משפחתי בספרד בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול בקרוואן בספרד יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול בקרוואן בספרד

השכרת קרוואן בספרד - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת בקרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בחלק מתחנות טיול בקרוואן בספרד ניתן לקחת את הבקרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת בקרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד בספרד.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הבקרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הבקרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול בקרוואן בספרד בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הבקרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו בקרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות בקרוואן בספרד

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקרוואן בספרד לטיול בקרוואן בספרד (אאוסלו לטרומסה) ראו :

 


השכרת קרוואן בספרד - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול בקרוואן בספרד בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול בקרוואן בספרד באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול בקרוואן בספרד זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול בקרוואן בספרד חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת בקרוואן בספרד.

 

עלויות טיול בקרוואן בספרד

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול בקרוואן לטיול בספרד ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול בקרוואן בספרד שאני רואה באתר זו עלות טיול קרואן בספרד הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקרוואן בספרד?

כשמזמינים טיול בקרוואן בספרד לטיול באתר בנדנה מקבלים את מחיר בקרוואן בספרד במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לבקרוואן לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול בקרוואן בספרד בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול בקרוואן ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הבקרוואן בספרד בכל תחנה משפיעים על כמה עולה בקרוואן בספרד.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 בקרוואן פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר בקרוואן אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה טיול בקרוואן בספרד מחיר?

בכדי למצוא את טיול בקרוואן בספרד מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול בקרוואן בספרד לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול בקרוואן בספרד מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה בקרוואן, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול בקרוואן הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בספרד - גמישות

 

האם מחיר טיול בקרוואן בספרד שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקרוואן בספרד?

כשמזמינים טיול בקרוואן בספרד באתר בנדנה מקבלים את מחיר טיול בקרוואן במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג בקרוואן, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול בקרוואן בספרד  עלויות של חופשה בבקרוואן בספרד כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות טיול בקרוואן למשפחה בספרד

עלות טיול בבקרוואן - טיול בקרוואן בספרד לחודש - כמה עולה בקרוואן בספרד לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות טיול קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בבקרוואן. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול בקרוואן בספרד לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול בקרוואן בספרד ליום

מה כלול עם טיול בקרוואן למשפחה בספרד?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול בקרוואן מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הבקרוואן וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון הבקרוואן, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את הבקרוואן

השכרת קרוואן בספרד

מידע כללי על טיול בקרוואן בספרד למשפחה

טיול עם טיול בקרוואן לזוג בספרד, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של נורווגיה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

טיול בבקרוואן לעיתים רבות כולל גם מעבר עם בקרוואן בספרד הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח נורווגיה

יעדים עיקריים של טיול בקרוואן למשפחה בספרד - אתרי טיול עם בקרוואן משפחתי בספרד

· טיול בקרוואן בברצלונה

· טיול בקרוואן במדריד

· טיול בקרוואן במלגה

· טיול בקרוואן בגרנדה

· טיול בקרוואן בסן סבסטיאן

· טיול בקרוואן בבילבאו

· טיול בקרוואן בקורדובה

כל המידע החשוב על נורווגיה בבקרוואן

שאלות ותשובות בנושא עלות טיול בקרוואן בספרד :

בספרד, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני בקרוואן והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של בקרוואןהמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול בקרוואן לזוג - טיול בקרוואן זול בספרד יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בספרד. טיול בקרוואן לזוג בספרד יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם בקרוואן בספרד?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור נורווגיה בבקרוואן לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית בקרוואן.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל נורווגיה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית בקרוואן אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית בקרוואן באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית בקרוואן באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית בקרוואן במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול בקרוואן לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול בקרוואן בספרד לזוג לעומת מסלול טיול טיול בקרוואן בספרד עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי בקרוואן 'קראווניסטים' שעושים טיול בקרוואן לזוג בספרד יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול בקרוואן בספרד למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול בקרוואן למשפחה בספרד :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול בקרוואן משפחתי בספרד הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי בקרוואן (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול בקרוואן זול בספרד המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בבקרוואן

השכרת קרוואן בספרד - מסלול

מסלול טיול בקרוואן 

 

מאיזה גיל אפשרי טיול בקרוואן בספרד  ?

ברובם המכריע של טיול בקרוואן משפחתי בספרד דורשים מינימום גיל נהג 26 - 25. בחלק מהבקרוואן נדרש גיל נהג של 21 
בכל דף פרטי בקרוואן באתר שלנו, מצוין משקל הבקרוואןו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בספרד - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול בקרוואן בספרד?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה בספרד פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל בקרוואן לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות נורווגיה בבקרוואן מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי בקרוואן בספרד ?

המקובל לרוב טיול בקרוואן משפחתי בספרד הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
טיול בספרד בבקרוואן מתאפיין לרוב בבקרוואן מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בספרד?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של נורווגיה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם בקרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב נורווגיה בבקרוואן

האם מותרת טיול בקרוואן בספרד לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם בקרוואן ממדינות נורווגיה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח נורווגיה בבקרוואן,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בבקרוואן בספרד עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול בקרוואן בספרד עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול בקרוואן בספרד עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהבקרוואן מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהבקרוואן מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בבקרוואן זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הבקרוואן בספרד שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול בקרוואן משפחתי בספרד:

· טיול בקרוואן בספרד ברצלונה - כנסיית הסגרדה פמיליה

· טיול בקרוואן בספרד בגרנדה - ארמון האלהמברה

· טיול בקרוואן בספרד בקורדובה - המסגד הגדול של קורדובה

· טיול בקרוואן בספרד במדריד - מוזיאון פראדו

· טיול בקרוואן בספרד בפמפלונה - מירוץ השוורים

· טיול בקרוואן בספרד בסגוביה - האקוודוקט של סגוביה

· טיול בקרוואן בספרד באנדלוסיה - הכפרים הלבנים של אנדלוסיה

· טיול בקרוואן בספרד בבילבאו - מוזיאון גוגנהיים

· טיול בקרוואן בספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

· טיול בקרוואן בספרד בסן סבסטיאן - חוף לה קונצ'ה

· טיול בקרוואן בספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול בקרוואן משפחתי בספרד?

בעת חופשה בבקרוואן בבקרוואן בספרד, מקובל לרוב שממתחילים את טיול הבקרוואן בספרד בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על הבקרוואן בשעות הבוקר 08:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הבקרוואן בספרד כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הבקרוואן המקומי לספק את הבקרוואן בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת בקרוואן מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הבקרוואן בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הבקרוואן או שמתאמים דרך בנדנה בקרוואן את את שעות החזרת הבקרוואן לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול בקרוואן בספרד מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול בקרוואן זוגי בספרד מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בבקרוואן בספרד נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם בקרוואן בספרד אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות בקרוואן בספרד?

כן. אך צריך לצרף רישיון נהיגה בינלאומי.
אף שיש מבחר גדול של בקרוואן להשכרה בספרד, ברוב דגמי הבקרוואן אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  בקרוואן להשכרה בספרד המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הבקרוואן בספרד, גם אם הם "בקרוואן אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם בספרד בקרוואן מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (בקרוואן-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי בקרוואן המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול בקרוואן בספרד

בשונה מהנהוג בטיול בקרוואן בארצות הברית או טיול בקרוואן קנדה, לבקרוואן  בספרד אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול בקרוואן לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בספרד והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול בקרוואן בספרד?

לצפיה בהוראות נהיגת בקרוואן להשכרה בספרד- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בספרד יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בספרד ובנוסף תחנת טיול בקרוואן בספרד תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - טיול בקרוואן בספרד למשפחות

• הנהיגה בבקרוואן בספרד היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת

• הכבישים  בספרד צרים אך מותאמים לנהיגה בבקרוואן - כולל טיול בדרך הטרולים המפורסמת

• תמיד כדאי להחנות את הבקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הבקרוואן לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול בקרוואן למשפחה בספרד?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות טיול בקרוואן משפחתי בספרד מסוימות אין אפשרות טיול כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול בקרוואן בספרד?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול בקרוואן בספרד.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול בקרוואן בספרד).

• דרכון

• שובר טיול בקרוואן בספרד

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול בקרוואן משפחתי בספרד?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הבקרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול בקרוואן משפחתי בבקרוואן בספרד - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול בקרוואן זול בספרד

ברוב הבקרוואן נדרש להשאיר פיקדון בסך 700-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הבקרוואן ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לבקרוואןאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר נורווגיה בבקרוואן יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף נורווגיה בבקרוואן לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הבקרוואן?

כן, רוב תחנות נורווגיה בבקרוואן דורשות להתקשר אליהן בבוקר נורווגיה בבקרוואן,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות בקרוואן בספרד? - טיול בוואן בספרד

ברוב הבקרוואן יש לך ביטוח מקיף עם 700-2,800 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לבקרוואן.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בבקרוואןכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול בקרוואן ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בטיול בקרוואן זוגי בספרד?

בעיקרון נהיגת בקרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הבקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול בקרוואן בספרד?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל בקרוואן.

אף שחלק מה בקרוואן להשכרה בספרד ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בבקרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  בקרוואן אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם טיול בקרוואן שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בבקרוואןעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם בקרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. בקרוואן בספרד מותאמים וערוכים היטב לטיול בקרוואן בחורף בספרד מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול בקרוואן בחורף בספרד לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול בקרוואן לחודש בספרד?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהבקרוואן חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.

בכל דף בקרוואן בספרד אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו.

במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הבקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הבקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון בקרוואן?

עלות חניוני בקרוואן משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני בקרוואן

האם עדיף קניית בקרוואן בספרד מאשר טיול בקרוואן בספרד ?

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית בקרוואן לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים בקרוואן למכירה בספרד.

ניקיון הבקרוואן בעת ההחזרה

הבקרוואן נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הבקרוואן נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והבקרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בבקרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הבקרוואן, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול בקרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני בקרוואן?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על בקרוואן באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם בקרוואן?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת טיול בספרד בבקרוואן, בספרד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול בקרוואן?

בעת קבלת בקרוואן שכור בספרד בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול בקרוואן דרך בנדנה בקרוואן? טיול בקרוואן בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול בקרוואן, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת בקרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור בקרוואן שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי בקרוואן בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי בקרוואןו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם טיול בקרוואן"על הדרך" – בטיול בקרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הבקרוואןעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול בקרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול בקרוואן בספרד ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בספרד עם טיול בקרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

בקרוואן טיול מאורגן בבקרוואן בספרד. אנו מציעים טיולים מאורגנים בבקרוואן למדינות רבות. טיול בקרוואן מאורגן בספרד הוא בהחלט אופציה. 

טיולי בקרוואן למשפחות בספרד מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים טיול בקרוואן בספרד מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף לטיול מאורגן בבקרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בבקרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי בקרוואן מאורגנים למשפחות נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בבקרוואן בספרד מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הבקרוואן הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל בקרוואן בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול בקרוואן בטיול מאורגן בספרד מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי בקרוואן קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי בקרוואן מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול בקרוואן בספרד.

כדי לחבר בקרוואן לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך הבקרוואן יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של טיול בקרוואן בספרד הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול בקרוואן בספרד :

נורווגיה בבקרוואן נורבגיה בבקרוואן מסלול טיול בקרוואן בחול טיול בקרוואן בחול מחיר טיול בקרוואן בסקנדינביה טיול בקרוואן באירופה בקרוואן להשכרה באירופה מחיר טיול בקרוואן ביער השחור 

טיול בקרוואן הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. בספרד המדינות בהן יש הכי הרבה טיול בקרוואן הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול בקרוואן אז מומלץ טיול אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול בקרוואן בספרד נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את הבקרוואןישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול בקרוואן היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול בקרוואן הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול בקרוואן שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול בקרוואן בחניוני בקרוואןלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול בקרוואן ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול בקרוואן יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול בקרוואן גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול בקרוואן באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן טיול כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול בקרוואן מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול בקרוואן. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול בקרוואן תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול בקרוואן בספרד או טיול בקרוואן בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול בקרוואן בספרד עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול בקרוואן בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול בקרוואן בניו זילנד ו טיול בקרוואן בספרד - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול בקרוואן לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול בקרוואן בספרד לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול בקרוואן בספרד – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול בקרוואן בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול בקרוואן בחניון בקרוואןלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...