השכרת קרוואן קרוואנים בטיול בקראוונים בקנדה

כמה עולה טיול בקראוונים בקנדה מחירים 

לקבלת מחיר טיול בקראוונים בקנדה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול בקראוונים בקנדה (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בקנדה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקראוונים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

טיול בקראוונים בקנדה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים חופשת בקראוונים בקנדה.

כמה עולה טיול בקראוונים בקנדה מחירים?

מחיר טיול בקראוונים בקנדה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול בקראוונים בקנדה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול בקראוונים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקראוונים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

טיול בקראוונים בקנדה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול בקראוונים בקנדה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בקראוונים בקנדה.

טיול בקראוונים בקנדה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול בקראוונים בקנדה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

טיול בקראוונים בקנדה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול בקראוונים בקנדה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול בקראוונים בקנדה) , האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם בקראוונים בקנדה לחצו כאן.

שימו לב במיוחד כי בעת טיול בקראוונים בקנדה וכן בטיול בקראוונים בקנדה צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. טיול בקראוונים בקנדה אינה כוללת קילומטראז' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת טיול בטיול בקראוונים.

תוצאות מחיר טיול בקראוונים בקנדה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול בקראוונים בקנדה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הבקראוונים לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול בקראוונים בקנדה מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקראוונים לטיול בקנדה עם החזרת הבקראוונים תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

טיול בקראוונים בקנדה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול בקראוונים בקנדה לטיול עם בקראוונים מחוף לחוף בקנדה התחלה בקלגרי והחזרת בקראוונים בונקובר תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג בקראוונים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקראוונים בונקובר והחזרה בקלגרי -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול בקראוונים בקנדה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול בקראוונים לטיול בקנדה שונה לאותו דגם בקראוונים, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול בקראוונים למשפחה בקנדה מקלגרי להליפקס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג בקראוונים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקראוונים משפחתי בקנדה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול בקראוונים בקנדה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול בקראוונים בקנדה

טיול בקראוונים בקנדה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת בקראוונים ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בקנדה ניתן לקחת את הבקראוונים בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת בקראוונים בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד בקנדה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הבקראוונים בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הבקראוונים. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול בקראוונים בקנדה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הבקראוונים גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו בקראוונים באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות בקראוונים בקנדה

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקראוונים בקנדה לטיול מחוף לחוף (ונקובר להליפקס או להיפך) ראו דוגמה:

 


טיול בקראוונים בקנדה - חיפוש

 

האם יש הבדל מחיר טיול בקראוונים בקנדה בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול בקראוונים בקנדה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול בקראוונים בקנדה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול בקראוונים בקנדה חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת בקראוונים בקנדה.

 

עלויות טיול בקראוונים בקנדה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול בקראוונים לטיול בקנדה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול בקראוונים בקנדה שאני רואה באתר זו עלות קרואן בקנדה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקראוונים בקנדה?

כשמזמינים טיול בקראוונים לטיול בקנדה באתר בנדנה מקבלים את מחיר בקראוונים בקנדה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לבקראוונים לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול בקראוונים בקנדה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול בקראוונים ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הבקראוונים בקנדה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה בקראוונים בקנדה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 בקראוונים פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר בקראוונים אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה לשכור בקראוונים בקנדה?

בכדי למצוא את טיול בקראוונים בקנדה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול בקראוונים בקנדה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול בקראוונים בקנדה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה בקראוונים, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול בקראוונים הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

טיול בקראוונים בקנדה - גמישות

 

האם מחיר טיול בקראוונים בקנדה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות בקראוונים בקנדה?

כשמזמינים טיול בקראוונים בקנדה באתר בנדנה מקבלים את המחיר  טיול בקראוונים במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג בקראוונים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול בקראוונים בקנדה  עלויות של חופשה בבקראוונים בקנדה כ 120-150$ ליום בנוסף לעלות טיול בקראוונים למשפחה בקנדה

עלות טיול בבקראוונים - טיול בקראוונים בקנדה לחודש - כמה עולה בקראוונים בקנדה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בבקראוונים. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול בקראוונים בקנדה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול בקראוונים בקנדה ליום

מה כלול עם טיול בקראוונים למשפחה בקנדה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול בקראוונים מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הקראוונים וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

טיול בקראוונים בקנדה

מידע כללי על טיול בקראוונים בקנדה למשפחה

טיול עם טיול בקראוונים לזוג בקנדה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של קנדה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ומדינות האזור.

טיול בבקראוונים לעיתים רבות כולל גם מעבר עם בקראוונים בקנדה הן לכיוון דרום או לכיוון צפון 

יעדים עיקריים של טיול בקראוונים למשפחה בקנדה - אתרי טיול עם בקראוונים משפחתי בקנדה

· טיול בקראוונים בקלגרי - רוקיז קנדיים, ונקוברר איילנד

· טיול בקראוונים בטורונטו - מפלי הניאגרה, קייפ קוד, אכדיה, ההרים הלבנים, 

· טיול בקראוונים בקוויבק - 

· טיול בקראוונים בהליפקס

· טיול בקראוונים במונטריאול

· טיול בקראוונים באדמונטון

· טיול בקראוונים בקלגרי

· טיול בקראוונים במזרח קנדה

· טיול בקראוונים במערב קנדה

· טיול בקראוונים בצפון קנדה

כל המידע החשוב על קנדה בבקראוונים

שאלות ותשובות בנושא עלות חופשה בבקראוונים בקנדה :

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני בקראוונים מראש בעת טיול בקראוונים בקנדה?

ב, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון הבקראווניםלהזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים ב עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניון בקראוונים אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני בקראוונים והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של בקראווניםהמטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול בקראוונים לזוג - טיול בקראוונים זול בקנדה יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בקנדה. טיול בקראוונים לזוג בקנדה יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם בקראוונים בקנדה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור טיול בקראוונים בקנדה לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית בקראוונים.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם הבקראווניםללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית בקראוונים אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'פספורט אמריקה' המעניק הנחה של 50% על מחיר חניית בקראוונים וכמובן גם 50% הנחה על חניית בקראוונים.
ב יש גם מושג הנקרא 'בונדוקרס'( Boondockers Welcome) בו בעלי חוות חקלאיות או שטחי בור מציעים לבעלי בקראווניםלחנות חינם בשטח שלהם. 


בערים הראשיות, חניית בקראווניםמהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול בקראוונים לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול בקראוונים בקנדה לזוג לעומת מסלול טיול טיול בקראוונים בקנדה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי בקראוונים 'קראווניסטים' שעושים טיול בקראוונים לזוג בקנדה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול בקראוונים בקנדה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול בקראוונים למשפחה בקנדה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול בקראוונים משפחתי בקנדה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי בקראוונים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול בקראוונים זול בקנדה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בבקראוונים

טיול בקראוונים בקנדה - מסלול

מסלול טיול בקראוונים 

 

מאיזה גיל אפשרי להשכיר בקראוונים בקנדה  ?

ברובם המכריע של טיול בקראוונים משפחתי בקנדה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי בקראוונים באתר שלנו, מצוין משקל הבקראווניםו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
טיול בקראוונים בקנדה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול בקראוונים בקנדה?

בדרך כלל בקנדה תחנות ההשכרה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל בקראוונים לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות טיול בקראוונים בקנדה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי בקראוונים בקנדה ?

המקובל לרוב טיול בקראוונים משפחתי בקנדה הם בעלי מנוע בנזין עתיר נפח, ותיבת הילוכים אוטומטית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הבקראוונים יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
בקראוונים לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם לעשות טיול בקראוונים לזוג בקנדה או וואן להשכרה בקנדה עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בקנדה?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של ה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם בקראוונים באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותרת טיול בקראוונים בקנדה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם בקראוונים מקנדה לארה"ב מותרת ללא בעיות. לעיתים נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.

האם מתאים לעשות חופשה בבקראוונים בקנדה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול בקראוונים בקנדה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול בקראוונים בקנדה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהבקראוונים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהבקראוונים מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בבקראוונים זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הבקראוונים בקנדה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול בקראוונים משפחתי בקנדה:

· הפארקים הלאומיים שבמשולש הזהב סו פרנסיסקו- לוס אנג'לס-לאס וגאס, טיול עם בקראוונים בחוף המזרחי, טיול עם בקראוונים בחוף המערבי,


מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול בקראוונים משפחתי בקנדה?

בעת חופשה בבקראוונים ב, מקובל לרוב שממתחילים את השכרת הבקראוונים בקנדה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על הבקראווניםשעות הבוקר 00:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הבקראוונים בקנדה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הבקראוונים המקומי לספק את הבקראוונים בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת בקראוונים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הבקראוונים בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הבקראוונים או שמתאמים דרך בנדנה בקראוונים את את שעות החזרת הבקראוונים לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול בקראוונים בקנדה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול בקראוונים זוגי בקנדה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בבקראוונים בקנדה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם בקראוונים בקנדה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות בקראוונים בקנדה?

כן. 
אף שיש מבחר גדול של טיול בקראוונים בקנדה, ברוב דגמי הבקראוונים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  טיול בקראוונים בארצות הברית המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הבקראוונים בקנדה, גם אם הם "בקראוונים אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם בארצות הברית בקראוונים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (בקראוונים-אוטובוס) שהם באורך של מעל 35 פיט ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי בקראוונים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

חלקם הקטן של בקראוונים הם בעלי אורך של מעל 35 פיט ובעלי מנוע דיזל נקראים גם Diesel pusher - בקראוונים אלו מצריכים רישיון ג'

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול בקראווניםב

בשונה מהנהוג בטיול בקראוונים באירופה או טיול בקראוונים באוסטרליה, לבקראוונים  יש חיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של בקראוונים לחצו כאן

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול בקראוונים לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בקנדה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול בקראוונים בקנדה?

לצפיה בהוראות נהיגת טיול בקראוונים בקנדה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בארצות הברית יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בארצות הברית ובנוסף תחנת טיול בקראוונים בארצות הברית תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
לצפיה בהוראות נהיגת טיול בקראוונים - בארצות הברית - כבישי אגרה בארצות הברית ראו תמונה (מעודכן ל 2020)

 

נהיגה בטוחה - טיול בקראוונים בקנדה למשפחות

• הנהיגה בבקראוונים בקנדה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.

• תמיד כדאי להחנות את הבקראוונים באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הבקראוונים לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול בקראוונים למשפחה בקנדה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בהרבה תחנות טיול בקראוונים משפחתי בקנדה אין אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול בקראוונים בקנדה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול בקראוונים בקנדה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול בקראוונים ב).

• דרכון

• שובר טיול בקראוונים בקנדה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול בקראוונים משפחתי בקנדה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הבקראוונים, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול בקראוונים משפחתי בבקראוונים בקנדה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול בקראוונים זול בקנדה

ברוב הבקראוונים נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-2500 US$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לבקראווניםאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר טיול בקראוונים בקנדה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף טיול בקראוונים בקנדה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הבקראוונים?

כן, רוב תחנות טיול בקראוונים בקנדה דורשות להתקשר אליהן בבוקר טיול בקראוונים בקנדה,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת הבקראווניםשעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בהשכרות בקראוונים בקנדה? - טיול בוואן בקנדה

ברוב הבקראוונים יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 US$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לבקראוונים.
בחלק מהבקראוונים הביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר ובחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בבקראווניםכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול בקראוונים לבקראווניםאז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם פשוט לנהוג בטיול בקראוונים זוגי בקנדה?

בעיקרון נהיגת בקראוונים דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הבקראוונים לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול בקראוונים בקנדה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל בקראוונים.

אף שחלק מהבקראווניםלהשכרה בקנדהממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בבקראווניםעם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  בקראוונים באורך 10 מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור בקראוונים שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בבקראווניםעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם בקראוונים לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים בקנדה אינם ערוכים היטב לטיול בקראוונים בחורף  בקנדה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול בקראוונים בחורף בקנדה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול בקראוונים לחודש בקנדה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהבקראוונים חל איסור נסעה לעמק המוות בחודשי הקיץ או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.. בכל דף בקראוונים בקנדה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הבקראוונים למקומות אסורים, הביטוח של הבקראוונים אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון בקראוונים?

עלות חניוני בקראוונים משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של US$30 - US$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני בקראוונים

האם עדיף קניית בקראוונים מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית בקראוונים לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים בקראוונים למכירה בקנדה.

ניקיון הבקראוונים בעת ההחזרה

הבקראווניםנמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הבקראווניםנקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והבקראווניםמוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בבקראוונים וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הבקראוונים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול בקראוונים.

האם יש מגבלת אורך בחניוני בקראוונים?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על בקראוונים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם בקראוונים?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, בקנדה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול בקראוונים?

בעת קבלת בקראוונים שכור בקנדה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול בקראוונים דרך בנדנה בקראוונים? טיול בקראוונים בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול בקראוונים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת בקראוונים באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור בקראוונים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי בקראוונים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי בקראווניםו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר בקראוונים"על הדרך" – בטיול בקראוונים לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הבקראווניםעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול בקראוונים. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול בקראוונים בקנדה  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בקנדה עם טיול בקראוונים, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

בקראוונים טיול מאורגן בבקראוונים בקנדה. אנו מציעים טיולים מאורגנים בבקראוונים למדינות רבות. טיול בקראוונים מאורגן בקנדה הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בבקראווניםגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בבקראווניםמתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי בקראוונים מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בבקראוונים בקנדה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הבקראוונים הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל בקראוונים בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול בקראוונים קבוצתי בקנדה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי בקראוונים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי בקראוונים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול בקראוונים בקנדה.

כדי לחבר בקראוונים לרשת החשמל של 110 וולט עם מחבר אמריקאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך בקראוונים יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האמריקאית:

התוכן של טיול בקראוונים בקנדה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול בקראוונים בקנדה :

טיול בקראוונים ארה ב, טיול בקראוונים בניו יורק, קניית בקראוונים בקנדה, טיול בקראוונים בקנדה מחירים, בקראוונים למכירה בקנדה, טיול בקראוונים לחודש, כמה עולה לשכור בקראוונים, טיול בקראוונים בקנדה לזוג

טיול בקראוונים הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. באירופה המדינות בהן יש הכי הרבה טיול בקראוונים הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול בקראוונים אז מומלץ לשכור אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול בקראוונים באירופה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את הבקראווניםישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול בקראוונים היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול בקראוונים הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול בקראוונים שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול בקראוונים בחניוני בקראווניםלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול בקראוונים ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול בקראוונים יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול בקראוונים גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול בקראוונים באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן לשכור כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול בקראוונים מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול בקראוונים. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול בקראוונים תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול בקראוונים בקנדה או טיול בקראוונים בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול בקראוונים באירופה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול בקראוונים בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול בקראוונים בניו זילנד ו טיול בקראוונים באוסטרליה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול בקראוונים לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול בקראוונים באירופה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול בקראוונים בקנדה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול בקראוונים בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול בקראוונים בחניון בקראווניםלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
Loading ...