השכרת קרוואן קרוואנים בטיול בקראוונים בניו זילנד

כמה עולה טיול בקראוונים בניו זילנד מחירים 

לקבלת מחיר טיול בקראוונים בניו זילנד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול בקראוונים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בניו זילנד - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקראוונים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בניו זילנד - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול בקראוונים בניו זילנד.

כמה עולה טיול בקראוונים בניו זילנד מחירים?

מחיר טיול בקראוונים בניו זילנד משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול בקראוונים בניו זילנד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול בקראוונים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקראוונים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בניו זילנד - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול בקראוונים בניו זילנד ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בבקראוונים בניו זילנד.

השכרת קרוואן בניו זילנד - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול בקראוונים בניו זילנד מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בניו זילנד - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול בקראוונים בניו זילנד - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול בקראוונים בניו זילנד) , האם טיול ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבניו זילנד כל ההשכרות הן ללא הגבלת מרחק נסיעה.

לצפייה בסרטון המסביר על מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם בקראוונים בניו זילנד לחצו כאן.

תוצאות מחיר טיול בקראוונים בניו זילנד מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול בקראוונים בניו זילנד זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הבקראוונים לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול בקראוונים בניו זילנד מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקראוונים לטיול בניו זילנד עם החזרת הבקראוונים תחנה אחרת לדוגמה אוקלנד לקרייסטצ'רץ או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בניו זילנד - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול בקראוונים בניו זילנד לטיול עם בקראוונים מהאי הצפוני לאי הדרומי בניו זילנד התחלה אוקלנד והחזרת בקראוונים בקריסטצ'רץ תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג בקראוונים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקראוונים בקריסטצ'רץ והחזרה באוקלנד -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול בקראוונים בניו זילנד לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול בקראוונים לטיול בניו זילנד שונה לאותו דגם בקראוונים, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול בקראוונים למשפחה בניו זילנד מקוויסטאון לאוקלנד תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג בקראוונים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקראוונים משפחתי בניו זילנד בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול בקראוונים בניו זילנד יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול בקראוונים בניו זילנד

השכרת קרוואן בניו זילנד - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת בקראוונים ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בניו זילנד ניתן לקחת את הבקראוונים בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת בקראוונים בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד בניו זילנד.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הבקראוונים בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הבקראוונים. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול בקראוונים בניו זילנד בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הבקראוונים גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו בקראוונים באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות בקראוונים בניו זילנד

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקראוונים בניו זילנד לטיול מהאי הדרומי לאי הצפוני (קריסטצ'רץ לאוקלנד או להיפך) ראו דוגמה:

 


השכרת קרוואן בניו זילנד - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול בקראוונים בניו זילנד בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול בקראוונים בניו זילנד באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול בקראוונים בניו זילנד זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול בקראוונים בניו זילנד חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת בקראוונים בניו זילנד.

 

עלויות טיול בקראוונים בניו זילנד

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול בקראוונים לטיול בניו זילנד ביום הזול ביותר בשנה

האם יש הבדל עלויות טיול בקראוונים בניו זילנד בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול בקראוונים ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הבקראוונים בניו זילנד בכל תחנה משפיעים על כמה עולה בקראוונים בניו זילנד.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 בקראוונים פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר בקראוונים אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה טיול בקראוונים בניו זילנד?

בכדי למצוא את טיול בקראוונים בניו זילנד מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול בקראוונים בניו זילנד לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול בקראוונים בניו זילנד מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה בקראוונים, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול בקראוונים הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בניו זילנד - מסננים כללי

 

האם מחיר טיול טיול בקראוונים בניו זילנד שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות בקראוונים בניו זילנד?

כשמזמינים טיול בקראוונים בניו זילנד באתר בנדנה מקבלים את המחיר  טיול בקראוונים במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג בקראוונים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול בקראוונים בניו זילנד  עלויות של חופשה בבקראוונים בניו זילנד כ 120-150$ ליום בנוסף לעלות טיול בקראוונים למשפחה בניו זילנד

עלות טיול בבקראוונים - טיול בקראוונים בניו זילנד לחודש - כמה עולה בקראוונים בניו זילנד לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות טיול קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בבקראוונים. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול בקראוונים בניו זילנד לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול בקראוונים בניו זילנד ליום

מה כלול עם טיול בקראוונים למשפחה בניו זילנד?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול בקראוונים מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הבקראוונים וכמובן מיקום תחנת 

השכרת קרוואן בניו זילנד

מידע כללי על טיול בקראוונים בניו זילנד למשפחה

טיול עם טיול בקראוונים לזוג בניו זילנד, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של ניו זילנד בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ומדינות האזור.

טיול בבקראוונים לעיתים רבות כולל גם מעבר במעבורת עם בקראוונים בניו זילנד מהאי הצפוני לאי הדרומי או מהאי הדרומי לאי הצפוני

יעדים עיקריים של טיול בקראוונים למשפחה בניו זילנד - אתרי טיול עם בקראוונים משפחתי בניו זילנד

· טיול בקראוונים באוקלנד 

· טיול בקראוונים בקריסטצ'רץ

· טיול בקראוונים בקווינסטאון

· טיול בקראוונים בפיקטון

· טיול בקראוונים בוולינגטון

· טיול בקראוונים באי הצפוני ניו זילנד

· טיול בקראוונים באי הדרומי ניו זילנד

· מעבר במעבורת מהאי הצפוני לאי הדרומי בניו זילנד

כל המידע החשוב על ניו זילנד בבקראוונים

שאלות ותשובות בנושא עלות חופשה בבקראוונים בניו זילנד :

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני בקראוונים מראש בעת טיול בקראוונים בניו זילנד?

בניו זילנד, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון הבקראוונים להזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים ב עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניון בקראוונים אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני בקראוונים והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של בקראווניםהמטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול בקראוונים לזוג - טיול בקראוונים זול בניו זילנד יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בניו זילנד. טיול בקראוונים לזוג בניו זילנד יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם בקראוונים בניו זילנד?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור טיול בקראוונים בניו זילנד לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית בקראוונים.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם הבקראווניםללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית בקראוונים אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'Big 4' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית בקראוונים  בחניונים
בערים הראשיות, חניית בקראוונים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול בקראוונים לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול בקראוונים בניו זילנד לזוג לעומת מסלול טיול טיול בקראוונים בניו זילנד עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי בקראוונים 'קראווניסטים' שעושים טיול בקראוונים לזוג בניו זילנד יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול בקראוונים בניו זילנד למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול בקראוונים למשפחה בניו זילנד :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול בקראוונים משפחתי בניו זילנד הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי בקראוונים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול בקראוונים זול בניו זילנד המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בבקראוונים

השכרת קרוואן בניו זילנד - מסלול

מסלול טיול בקראוונים 

 

מאיזה גיל אפשרי טיול בקראוונים בניו זילנד  ?

ברובם המכריע של טיול בקראוונים משפחתי בניו זילנד דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי בקראוונים באתר שלנו, מצוין משקל הבקראווניםו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בניו זילנד - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול בקראוונים בניו זילנד?

בדרך כלל בניו זילנד תחנות ההשכרה פתוחות שבעה ימים בשבוע
לעיתים בעונת החורף תחנות טיול בקראוונים בניו זילנד מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי בקראוונים בניו זילנד ?

המקובל לרוב טיול בקראוונים משפחתי בניו זילנד הם בעלי מנוע דיזל עתיר נפח, תיבת הילוכים אוטומטית או ידנית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הבקראוונים יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
בקראוונים לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם לעשות טיול בקראוונים לזוג בניו זילנד או וואן להשכרה בניו זילנד עם מנועי דיזל ירוק ידידותיים לסביבה יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בניו זילנד?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של ה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם בקראוונים באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותרת טיול בקראוונים בניו זילנד לעבור למדינות שכנות? 

לא. המעבר עם בקראוונים מניו זילנד לאוסטרליה אסורה

האם מתאים לעשות חופשה בבקראוונים בניו זילנד עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול בקראוונים בניו זילנד עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול בקראוונים בניו זילנד עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהבקראוונים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהבקראוונים מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בבקראוונים זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הבקראוונים בניו זילנד שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

בניו זילנד ילדים מתחת לגיל 6 חודשים (עד 9 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.

ילדים בין גיל 6 חודשים ל-4 שנים (8-18 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה או עם כיוון הנסיעה כאשר יש רתמה מובנת. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.
ילדים בני 4-7 שנים (14-26 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב הפונה לכיוון הנסיעה ועם רתמה מובנת, או ישובים וחגורים בבוסטר. למרות שבחלק מהמקרים החוק האוסטרלי מתיר לילדים בגילאים הללו לשבת מקדימה, אנו ממליצים שילדים מתחת לגיל 7 (26 ק"ג) לא ישבו מקדימה.
כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן האוסטרלי ובאחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו לבקראוונים. מומלץ להזמין מראש.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול בקראוונים משפחתי בניו זילנד:

· הפארקים הלאומיים שבמשולש הזהב סו פרנסיסקו- לוס אנג'לס-לאס וגאס, טיול עם בקראוונים בחוף המזרחי, טיול עם בקראוונים בחוף המערבי,


מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול בקראוונים משפחתי בניו זילנד?

בעת חופשה בבקראוונים בניו זילנד, מקובל לרוב שאפשר לקבל את הבקראוונים בכל שעה במהלך שעות יום העבודה ולהחזר בכל שעה במהלך שעות יום העבודה (עד חצי שעה לפני הסגירה). למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי יום קלנדרי (כל יום על לוח השנה מחושב כיום השכרה). כך שאתם יכולים לקבל את הבקראוונים בשעות הבוקר החל משעת פתיחת תחנת טיול הבקראוונים ולהחזיר את הבקראוונים ביום האחרון עד חצי שעה לפני סגירת תחנת ההשכרה ללא תוספת תשלום.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול בקראוונים זוגי בניו זילנד מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בבקראוונים בניו זילנד נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם בקראוונים בניו זילנד אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות בקראוונים בניו זילנד?

כן.  אבל חייבים להצטעייד ברישיון נהיגה בינלאומי בנוסף לכרטיס הפלסטיק
אף שיש מבחר גדול של בקראוונים להשכרה בניו זילנד, ברוב דגמי הבקראוונים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  בקראוונים להשכרה בניו זילנד המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הבקראוונים בניו זילנד, גם אם הם "בקראוונים אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול בקראוונים בניו זילנד

בדומה להנהוג בטיול בקראוונים בניו זילנד או טיול בקראוונים באוסטרליה, לבקראוונים בניו זילנד אין חיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של בקראוונים לחצו כאן

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול בקראוונים לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בניו זילנד והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול בקראוונים בניו זילנד?

לצפיה בהוראות נהיגת בקראוונים להשכרה בניו זילנד- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בניו זילנד יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בניו זילנד ובנוסף תחנת טיול בקראוונים בניו זילנד תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

נהיגה בטוחה - טיול בקראוונים בניו זילנד למשפחות

• הנהיגה בבקראוונים בניו זילנד היא בצד שמאל הפוך מצד הנהיגה בישראל .

• תמיד כדאי להחנות את הבקראוונים באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הבקראוונים לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול בקראוונים למשפחה בניו זילנד?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בהרבה תחנות טיול בקראוונים משפחתי בניו זילנד יש אפשרות טיול כיסא בטיחות לילדים 

בניו זילנד ילדים מתחת לגיל 6 חודשים (עד 9 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.

ילדים בין גיל 6 חודשים ל-4 שנים (8-18 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה או עם כיוון הנסיעה כאשר יש רתמה מובנת. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.
ילדים בני 4-7 שנים (14-26 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב הפונה לכיוון הנסיעה ועם רתמה מובנת, או ישובים וחגורים בבוסטר. למרות שבחלק מהמקרים החוק האוסטרלי מתיר לילדים בגילאים הללו לשבת מקדימה, אנו ממליצים שילדים מתחת לגיל 7 (26 ק"ג) לא ישבו מקדימה.
כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן האוסטרלי ובאחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו לבקראוונים. מומלץ להזמין מראש.

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול בקראוונים בניו זילנד?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול בקראוונים בניו זילנד.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול בקראוונים ב).

• דרכון

• שובר טיול בקראוונים בניו זילנד

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול בקראוונים משפחתי בניו זילנד?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הבקראוונים, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול בקראוונים משפחתי בבקראוונים בניו זילנד - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול בקראוונים זול בניו זילנד

ברוב הבקראוונים נדרש להשאיר פיקדון בסך 250-7500 NZ$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לבקראווניםאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אין אפשרות להשאיר פיקדון במזומן
לרוב מחוייבת עמלת סליקת כרטיסי אשראי 2-3% על הפיקדון - עמלה שאינה מוחזרת

כאשר תקבלו את שובר טיול בקראוונים בניו זילנד יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף טיול בקראוונים בניו זילנד לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הבקראוונים?

לא, רוב תחנות טיול בקראוונים בניו זילנד אינן דורשות להתקשר אליהן בבוקר טיול בקראוונים בניו זילנד,  

מהם סוגי הביטוח בהשכרות בקראוונים בניו זילנד? - טיול בוואן בניו זילנד

ברוב הבקראוונים יש לך ביטוח מקיף עם 0-7500 NZ$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לבקראוונים.
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בבקראוונים כלומר אם יקרה נזק במהלך טיול בקראוונים לבקראוונים אז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם פשוט לנהוג בטיול בקראוונים זוגי בניו זילנד?

בעיקרון נהיגת בקראוונים דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הבקראוונים לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול בקראוונים בניו זילנד?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל בקראוונים.

אף שחלק מהבקראוונים להשכרה בניו זילנדממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בבקראוונים עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  בקראוונים באורך 7.5 מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם טיול בקראוונים שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בבקראוונים בעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם בקראוונים לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים בניו זילנד אינם ערוכים היטב לטיול בקראוונים בניו זילנד בחורף מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול בקראוונים בחורף בניו זילנד לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול בקראוונים לחודש בניו זילנד?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהבקראוונים חל איסור נסעה לעמק המוות בחודשי הקיץ או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.. בכל דף בקראוונים בניו זילנד אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הבקראוונים למקומות אסורים, הביטוח של הבקראוונים אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון בקראוונים?

עלות חניוני בקראוונים משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של NZ$30 - NZ$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני בקראוונים

האם עדיף קניית בקראוונים בניו זילנד מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית בקראוונים לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים בקראוונים למכירה בניו זילנד.

ניקיון הבקראוונים בעת ההחזרה

הבקראוונים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הבקראוונים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והבקראווניםמוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בבקראוונים וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הבקראוונים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובמאות תחנות מילוי והורקה בעיר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי ניו זילנד. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול בקראוונים.

האם יש מגבלת אורך בחניוני בקראוונים?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על בקראוונים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם בקראוונים?

בניו זילנד החניה בחיק הטבע ממש מוגבלת לאזורים מועטים. מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות מסוכנות בחלק מהאזורים). אולם, בניו זילנד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול בקראוונים?

בעת קבלת בקראוונים שכור בניו זילנד בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול בקראוונים דרך בנדנה בקראוונים? טיול בקראוונים בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול בקראוונים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת בקראוונים באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור בקראוונים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי בקראוונים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי בקראווניםו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם טיול בקראוונים"על הדרך" – בטיול בקראוונים לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הבקראווניםעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול בקראוונים. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול בקראוונים בניו זילנד  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בניו זילנד עם טיול בקראוונים, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

בקראוונים טיול מאורגן בבקראוונים בניו זילנד. אנו מציעים טיולים מאורגנים בבקראוונים למדינות רבות. טיול בקראוונים מאורגן בניו זילנד הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בבקראוונים בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בבקראווניםמתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי בקראוונים מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בבקראוונים בניו זילנד מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הבקראוונים הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל בקראוונים בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול בקראוונים קבוצתי בניו זילנד מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי בקראוונים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי בקראוונים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול בקראוונים בניו זילנד.

כדי לחבר בקראוונים לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר ניו זילנדי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך בקראוונים יש להשתמש בתקע מתאים לרשת הניו זילנדית:

התוכן של טיול בקראוונים בניו זילנד הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול בקראוונים בניו זילנד :

כמה עולה לקנות בקראוונים בניו זילנד  ניו זילנד עם ילדים עלויות  קניית בקראוונים בניו זילנד טיול בקראוונים בניו זילנד עלויות טיול בניו זילנד עם ילדים טיול בקראוונים בניו זילנד המלצות  טיול בקראוונים בניו זילנד טיול ואן בניו זילנד 

טיול בקראוונים הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. בניו זילנד יש הכי הרבה טיול בקראוונים. אם החלטת לטייל בטיול בקראוונים אז מומלץ טיול אתו בנקודות מרכזיות כגון אוקלנד, קריסטצ'רץ, האי הצפוני, האי הדרומי, וולינגטון, פיקטון, וקווינסטאון. רוב תחנות ה טיול בקראוונים בניו זילנד נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים בניו זילנד יש אפשרות לקבל את הבקראוונים ישירות בשדות התעופה הראשיים.  שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול בקראוונים שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות טיול בקראוונים בחניוני בקראוונים להשכרה הפזורים לרוב.  רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול בקראוונים ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול בקראוונים יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול בקראוונים גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול בקראוונים באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן טיול כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול בקראוונים מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול בקראוונים. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול בקראוונים תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול בקראוונים בניו זילנד כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול בקראוונים בניו זילנד עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול בקראוונים בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול בקראוונים בניו זילנד ו טיול בקראוונים בניו זילנד - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול בקראוונים לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול בקראוונים בניו זילנד לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול בקראוונים בניו זילנד – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול בקראוונים בניו זילנד – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול בקראוונים בחניון בקראוונים לחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...