השכרת קרוואן קרוואנים בטיול בקראוון בקנדה

כמה עולה טיול בקראוון בקנדה מחירים 

לקבלת מחיר טיול בקראוון בקנדה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול בקראוון בקנדה (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בקנדה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקראוון, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

טיול בקראוון בקנדה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים חופשת בקראוון בקנדה.

כמה עולה טיול בקראוון בקנדה מחירים?

מחיר טיול בקראוון בקנדה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול בקראוון בקנדה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול בקראוון (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקראוון, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

טיול בקראוון בקנדה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול בקראוון בקנדה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בקראוון בקנדה.

טיול בקראוון בקנדה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול בקראוון בקנדה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

טיול בקראוון בקנדה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול בקראוון בקנדה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול בקראוון בקנדה) , האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם בקראוון בקנדה לחצו כאן.

שימו לב במיוחד כי בעת טיול בקראוון בקנדה וכן בטיול בקראוון בקנדה צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. טיול בקראוון בקנדה אינה כוללת קילומטראז' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת טיול בטיול בקראוון.

תוצאות מחיר טיול בקראוון בקנדה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול בקראוון בקנדה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הבקראוון לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול בקראוון בקנדה מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקראוון לטיול בקנדה עם החזרת הקראוון תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

טיול בקראוון בקנדה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול בקראוון בקנדה לטיול עם בקראוון מחוף לחוף בקנדה התחלה באדמונטון והחזרת קראוון בקלגרי תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג בקראוון, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקראוון בקלגרי והחזרה באדמונטון -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול בקראוון בקנדה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול בקראוון לטיול בקנדה שונה לאותו דגם בקראוון, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול בקראוון למשפחה בקנדה מקלגרי להליפקס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג בקראוון, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקראוון משפחתי בקנדה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול בקראוון בקנדה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול בקראוון בקנדה

טיול בקראוון בקנדה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת בקראוון ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בקנדה ניתן לקחת את הבקראוון בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת בקראוון בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד בקנדה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הבקראוון בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הבקראוון. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול בקראוון בקנדה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הבקראוון גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו בקראוון באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות בקראוון בקנדה

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקראוון בקנדה לטיול מחוף לחוף (ונקובר להליפקס או להיפך) ראו דוגמה:

 


טיול בקראוון בקנדה - חיפוש

 

האם יש הבדל מחיר טיול בקראוון בקנדה בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול בקראוון בקנדה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול בקראוון בקנדה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול בקראוון בקנדה חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת בקראוון בקנדה.

 

עלויות טיול בקראוון בקנדה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול בקראוון לטיול בקנדה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול בקראוון בקנדה שאני רואה באתר זו עלות קרואן בקנדה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקראוון בקנדה?

כשמזמינים טיול בקראוון לטיול בקנדה באתר בנדנה מקבלים את מחיר בקראוון בקנדה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לבקראוון לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול בקראוון בקנדה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול בקראוון ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הבקראוון בקנדה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה בקראוון בקנדה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 בקראוון פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר בקראוון אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה לשכור בקראוון בקנדה?

בכדי למצוא את טיול בקראוון בקנדה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול בקראוון בקנדה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול בקראוון בקנדה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה בקראוון, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול בקראוון הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

טיול בקראוון בקנדה - גמישות

 

האם מחיר טיול בקראוון בקנדה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות בקראוון בקנדה?

כשמזמינים טיול בקראוון בקנדה באתר בנדנה מקבלים את המחיר  טיול בקראוון במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג בקראוון, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול בקראוון בקנדה  עלויות של חופשה בבקראוון בקנדה כ 120-150$ ליום בנוסף לעלות טיול בקראוון למשפחה בקנדה

עלות טיול בבקראוון - טיול בקראוון בקנדה לחודש - כמה עולה בקראוון בקנדה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בבקראוון. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול בקראוון בקנדה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול בקראוון בקנדה ליום

מה כלול עם טיול בקראוון למשפחה בקנדה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול בקראוון מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הקראוון וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

טיול בקראוון בקנדה

מידע כללי על טיול בקראוון בקנדה למשפחה

טיול עם טיול בקראוון לזוג בקנדה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של קנדה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ומדינות האזור.

טיול בבקראוון לעיתים רבות כולל גם מעבר עם בקראוון בקנדה הן לכיוון דרום או לכיוון צפון 

יעדים עיקריים של טיול בקראוון למשפחה בקנדה - אתרי טיול עם בקראוון משפחתי בקנדה

· טיול בקראוון בקלגרי - רוקיז קנדיים, ונקוברר איילנד

· טיול בקראוון בטורונטו - מפלי הניאגרה, קייפ קוד, אכדיה, ההרים הלבנים, 

· טיול בקראוון בקוויבק - 

· טיול בקראוון בהליפקס

· טיול בקראוון במונטריאול

· טיול בקראוון באדמונטון

· טיול בקראוון בקלגרי

· טיול בקראוון במזרח קנדה

· טיול בקראוון במערב קנדה

· טיול בקראוון בצפון קנדה

כל המידע החשוב על קנדה בבקראוון

שאלות ותשובות בנושא עלות חופשה בבקראוון בקנדה :

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני בקראוון מראש בעת טיול בקראוון בקנדה?

ב, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון הבקראווןלהזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים ב עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניון בקראוון אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני בקראוון והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של בקראווןהמטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול בקראוון לזוג - טיול בקראוון זול בקנדה יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בקנדה. טיול בקראוון לזוג בקנדה יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם בקראוון בקנדה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור טיול בקראוון בקנדה לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית בקראוון.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם הבקראווןללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית בקראוון אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'פספורט אמריקה' המעניק הנחה של 50% על מחיר חניית בקראוון וכמובן גם 50% הנחה על חניית בקראוון.
ב יש גם מושג הנקרא 'בונדוקרס'( Boondockers Welcome) בו בעלי חוות חקלאיות או שטחי בור מציעים לבעלי בקראווןלחנות חינם בשטח שלהם. 


בערים הראשיות, חניית בקראווןמהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול בקראוון לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול בקראוון בקנדה לזוג לעומת מסלול טיול טיול בקראוון בקנדה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי בקראוון 'קראווניסטים' שעושים טיול בקראוון לזוג בקנדה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול בקראוון בקנדה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול בקראוון למשפחה בקנדה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול בקראוון משפחתי בקנדה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי בקראוון (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול בקראוון זול בקנדה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בבקראוון

טיול בקראוון בקנדה - מסלול

מסלול טיול בקראוון 

 

מאיזה גיל אפשרי להשכיר בקראוון בקנדה  ?

ברובם המכריע של טיול בקראוון משפחתי בקנדה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי בקראוון באתר שלנו, מצוין משקל הבקראווןו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
טיול בקראוון בקנדה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול בקראוון בקנדה?

בדרך כלל בקנדה תחנות ההשכרה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל בקראוון לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות טיול בקראוון בקנדה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי בקראוון בקנדה ?

המקובל לרוב טיול בקראוון משפחתי בקנדה הם בעלי מנוע בנזין עתיר נפח, ותיבת הילוכים אוטומטית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הבקראוון יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
בקראוון לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם לעשות טיול בקראוון לזוג בקנדה או וואן להשכרה בקנדה עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בקנדה?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של ה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם בקראוון באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותרת טיול בקראוון בקנדה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם בקראוון מקנדה לארה"ב מותרת ללא בעיות. לעיתים נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.

האם מתאים לעשות חופשה בבקראוון בקנדה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול בקראוון בקנדה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול בקראוון בקנדה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהבקראוון מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהבקראוון מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בבקראוון זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הבקראוון בקנדה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול בקראוון משפחתי בקנדה:

· הפארקים הלאומיים שבמשולש הזהב סו פרנסיסקו- לוס אנג'לס-לאס וגאס, טיול עם בקראוון בחוף המזרחי, טיול עם בקראוון בחוף המערבי,


מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול בקראוון משפחתי בקנדה?

בעת חופשה בבקראוון ב, מקובל לרוב שממתחילים את השכרת הבקראוון בקנדה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על הבקראווןשעות הבוקר 00:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הבקראוון בקנדה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הבקראוון המקומי לספק את הבקראוון בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת בקראוון מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הבקראוון בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הבקראוון או שמתאמים דרך בנדנה בקראוון את את שעות החזרת הבקראוון לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול בקראוון בקנדה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול בקראוון זוגי בקנדה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בבקראוון בקנדה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם בקראוון בקנדה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות בקראוון בקנדה?

כן. 
אף שיש מבחר גדול של טיול בקראוון בקנדה, ברוב דגמי הבקראוון אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  טיול בקראוון בארצות הברית המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הבקראוון בקנדה, גם אם הם "בקראוון אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם בארצות הברית בקראוון מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (בקראוון-אוטובוס) שהם באורך של מעל 35 פיט ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי בקראוון המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

חלקם הקטן של בקראוון הם בעלי אורך של מעל 35 פיט ובעלי מנוע דיזל נקראים גם Diesel pusher - בקראוון אלו מצריכים רישיון ג'

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול בקראווןב

בשונה מהנהוג בטיול בקראוון באירופה או טיול בקראוון באוסטרליה, לבקראוון  יש חיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של בקראוון לחצו כאן

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול בקראוון לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בקנדה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול בקראוון בקנדה?

לצפיה בהוראות נהיגת טיול בקראוון בקנדה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בארצות הברית יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בארצות הברית ובנוסף תחנת טיול בקראוון בארצות הברית תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
לצפיה בהוראות נהיגת טיול בקראוון - בארצות הברית - כבישי אגרה בארצות הברית ראו תמונה (מעודכן ל 2020)

 

נהיגה בטוחה - טיול בקראוון בקנדה למשפחות

• הנהיגה בבקראוון בקנדה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.

• תמיד כדאי להחנות את הבקראוון באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הבקראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול בקראוון למשפחה בקנדה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בהרבה תחנות טיול בקראוון משפחתי בקנדה אין אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול בקראוון בקנדה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול בקראוון בקנדה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול בקראוון ב).

• דרכון

• שובר טיול בקראוון בקנדה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול בקראוון משפחתי בקנדה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הבקראוון, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול בקראוון משפחתי בבקראוון בקנדה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול בקראוון זול בקנדה

ברוב הבקראוון נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-2500 US$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לבקראווןאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר טיול בקראוון בקנדה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף טיול בקראוון בקנדה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הבקראוון?

כן, רוב תחנות טיול בקראוון בקנדה דורשות להתקשר אליהן בבוקר טיול בקראוון בקנדה,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת הבקראווןשעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בהשכרות בקראוון בקנדה? - טיול בוואן בקנדה

ברוב הבקראוון יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 US$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לבקראוון.
בחלק מהבקראוון הביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר ובחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בבקראווןכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול בקראוון לבקראווןאז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם פשוט לנהוג בטיול בקראוון זוגי בקנדה?

בעיקרון נהיגת בקראוון דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הבקראוון לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול בקראוון בקנדה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל בקראוון.

אף שחלק מהבקראווןלהשכרה בקנדהממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בבקראווןעם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  בקראוון באורך 10 מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור בקראוון שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בבקראווןעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם בקראוון לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים בקנדה אינם ערוכים היטב לטיול בקראוון בחורף  בקנדה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול בקראוון בחורף בקנדה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול בקראוון לחודש בקנדה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהבקראוון חל איסור נסעה לעמק המוות בחודשי הקיץ או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.. בכל דף בקראוון בקנדה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הבקראוון למקומות אסורים, הביטוח של הבקראוון אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון בקראוון?

עלות חניוני בקראוון משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של US$30 - US$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני בקראוון

האם עדיף קניית בקראוון מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית בקראוון לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים בקראוון למכירה בקנדה.

ניקיון הבקראוון בעת ההחזרה

הבקראווןנמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הבקראווןנקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והבקראווןמוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בבקראוון וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הבקראוון, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול בקראוון.

האם יש מגבלת אורך בחניוני בקראוון?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על בקראוון באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם בקראוון?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, בקנדה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול בקראוון?

בעת קבלת בקראוון שכור בקנדה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול בקראוון דרך בנדנה בקראוון? טיול בקראוון בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול בקראוון, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת בקראוון באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור בקראוון שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי בקראוון בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי בקראווןו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר בקראוון"על הדרך" – בטיול בקראוון לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הבקראווןעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול בקראוון. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול בקראוון בקנדה  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בקנדה עם טיול בקראוון, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

בקראוון טיול מאורגן בבקראוון בקנדה. אנו מציעים טיולים מאורגנים בבקראוון למדינות רבות. טיול בקראוון מאורגן בקנדה הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בבקראווןגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בבקראווןמתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי בקראוון מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בבקראוון בקנדה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הבקראוון הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל בקראוון בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול בקראוון קבוצתי בקנדה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי בקראוון קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי בקראוון מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול בקראוון בקנדה.

כדי לחבר בקראוון לרשת החשמל של 110 וולט עם מחבר אמריקאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך בקראוון יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האמריקאית:

התוכן של טיול בקראוון בקנדה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול בקראוון בקנדה :

טיול בקראוון ארה ב, טיול בקראוון בניו יורק, קניית בקראוון בקנדה, טיול בקראוון בקנדה מחירים, בקראוון למכירה בקנדה, טיול בקראוון לחודש, כמה עולה לשכור בקראוון, טיול בקראוון בקנדה לזוג

טיול בקראוון הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. באירופה המדינות בהן יש הכי הרבה טיול בקראוון הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול בקראוון אז מומלץ לשכור אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול בקראוון באירופה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את הבקראווןישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול בקראוון היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול בקראוון הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול בקראוון שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול בקראוון בחניוני בקראווןלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול בקראוון ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול בקראוון יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול בקראוון גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול בקראוון באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן לשכור כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול בקראוון מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול בקראוון. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול בקראוון תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול בקראוון בקנדה או טיול בקראוון בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול בקראוון באירופה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול בקראוון בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול בקראוון בניו זילנד ו טיול בקראוון באוסטרליה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול בקראוון לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול בקראוון באירופה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול בקראוון בקנדה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול בקראוון בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול בקראוון בחניון בקראווןלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
Loading ...