השכרת קרוואן קרוואנים בטיול בקראוון בניו זילנד

כמה עולה טיול בקראוון בניו זילנד מחירים 

לקבלת מחיר טיול בקראוון בניו זילנד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול בקראוון (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בניו זילנד - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקראוון, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בניו זילנד - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול בקראוון בניו זילנד.

כמה עולה טיול בקראוון בניו זילנד מחירים?

מחיר טיול בקראוון בניו זילנד משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול בקראוון בניו זילנד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול בקראוון (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקראוון, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בניו זילנד - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול בקראוון בניו זילנד ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בבקראוון בניו זילנד.

השכרת קרוואן בניו זילנד - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול בקראוון בניו זילנד מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בניו זילנד - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול בקראוון בניו זילנד - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול בקראוון בניו זילנד) , האם טיול ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבניו זילנד כל ההשכרות הן ללא הגבלת מרחק נסיעה.

לצפייה בסרטון המסביר על מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם בקראוון בניו זילנד לחצו כאן.

תוצאות מחיר טיול בקראוון בניו זילנד מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול בקראוון בניו זילנד זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הבקראוון לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול בקראוון בניו זילנד מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקראוון לטיול בניו זילנד עם החזרת הבקראוון תחנה אחרת לדוגמה אוקלנד לקרייסטצ'רץ או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בניו זילנד - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול בקראוון בניו זילנד לטיול עם בקראוון מהאי הצפוני לאי הדרומי בניו זילנד התחלה אוקלנד והחזרת בקראוון בקריסטצ'רץ תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג בקראוון, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקראוון בקריסטצ'רץ והחזרה באוקלנד -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול בקראוון בניו זילנד לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול בקראוון לטיול בניו זילנד שונה לאותו דגם בקראוון, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול בקראוון למשפחה בניו זילנד מקוויסטאון לאוקלנד תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג בקראוון, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקראוון משפחתי בניו זילנד בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול בקראוון בניו זילנד יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול בקראוון בניו זילנד

השכרת קרוואן בניו זילנד - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת בקראוון ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בניו זילנד ניתן לקחת את הבקראוון בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת בקראוון בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד בניו זילנד.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הבקראוון בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הבקראוון. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול בקראוון בניו זילנד בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הבקראוון גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו בקראוון באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות בקראוון בניו זילנד

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקראוון בניו זילנד לטיול מהאי הדרומי לאי הצפוני (קריסטצ'רץ לאוקלנד או להיפך) ראו דוגמה:

 


השכרת קרוואן בניו זילנד - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול בקראוון בניו זילנד בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול בקראוון בניו זילנד באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול בקראוון בניו זילנד זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול בקראוון בניו זילנד חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת בקראוון בניו זילנד.

 

עלויות טיול בקראוון בניו זילנד

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול בקראוון לטיול בניו זילנד ביום הזול ביותר בשנה

האם יש הבדל עלויות טיול בקראוון בניו זילנד בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול בקראוון ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הבקראוון בניו זילנד בכל תחנה משפיעים על כמה עולה בקראוון בניו זילנד.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 בקראוון פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר בקראוון אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה טיול בקראוון בניו זילנד?

בכדי למצוא את טיול בקראוון בניו זילנד מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול בקראוון בניו זילנד לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול בקראוון בניו זילנד מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה בקראוון, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול בקראוון הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בניו זילנד - מסננים כללי

 

האם מחיר טיול טיול בקראוון בניו זילנד שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות בקראוון בניו זילנד?

כשמזמינים טיול בקראוון בניו זילנד באתר בנדנה מקבלים את המחיר  טיול בקראוון במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג בקראוון, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול בקראוון בניו זילנד  עלויות של חופשה בבקראוון בניו זילנד כ 120-150$ ליום בנוסף לעלות טיול בקראוון למשפחה בניו זילנד

עלות טיול בבקראוון - טיול בקראוון בניו זילנד לחודש - כמה עולה בקראוון בניו זילנד לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות טיול קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בבקראוון. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול בקראוון בניו זילנד לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול בקראוון בניו זילנד ליום

מה כלול עם טיול בקראוון למשפחה בניו זילנד?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול בקראוון מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הבקראוון וכמובן מיקום תחנת 

השכרת קרוואן בניו זילנד

מידע כללי על טיול בקראוון בניו זילנד למשפחה

טיול עם טיול בקראוון לזוג בניו זילנד, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של ניו זילנד בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ומדינות האזור.

טיול בבקראוון לעיתים רבות כולל גם מעבר במעבורת עם בקראוון בניו זילנד מהאי הצפוני לאי הדרומי או מהאי הדרומי לאי הצפוני

יעדים עיקריים של טיול בקראוון למשפחה בניו זילנד - אתרי טיול עם בקראוון משפחתי בניו זילנד

· טיול בקראוון באוקלנד 

· טיול בקראוון בקריסטצ'רץ

· טיול בקראוון בקווינסטאון

· טיול בקראוון בפיקטון

· טיול בקראוון בוולינגטון

· טיול בקראוון באי הצפוני ניו זילנד

· טיול בקראוון באי הדרומי ניו זילנד

· מעבר במעבורת מהאי הצפוני לאי הדרומי בניו זילנד

כל המידע החשוב על ניו זילנד בבקראוון

שאלות ותשובות בנושא עלות חופשה בבקראוון בניו זילנד :

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני בקראוון מראש בעת טיול בקראוון בניו זילנד?

בניו זילנד, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון הבקראוון להזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים ב עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניון בקראוון אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני בקראוון והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של בקראווןהמטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול בקראוון לזוג - טיול בקראוון זול בניו זילנד יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בניו זילנד. טיול בקראוון לזוג בניו זילנד יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם בקראוון בניו זילנד?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור טיול בקראוון בניו זילנד לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית בקראוון.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם הבקראווןללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית בקראוון אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'Big 4' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית בקראוון  בחניונים
בערים הראשיות, חניית בקראוון במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול בקראוון לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול בקראוון בניו זילנד לזוג לעומת מסלול טיול טיול בקראוון בניו זילנד עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי בקראוון 'קראווניסטים' שעושים טיול בקראוון לזוג בניו זילנד יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול בקראוון בניו זילנד למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול בקראוון למשפחה בניו זילנד :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול בקראוון משפחתי בניו זילנד הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי בקראוון (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול בקראוון זול בניו זילנד המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בבקראוון

השכרת קרוואן בניו זילנד - מסלול

מסלול טיול בקראוון 

 

מאיזה גיל אפשרי טיול בקראוון בניו זילנד  ?

ברובם המכריע של טיול בקראוון משפחתי בניו זילנד דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי בקראוון באתר שלנו, מצוין משקל הבקראווןו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בניו זילנד - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול בקראוון בניו זילנד?

בדרך כלל בניו זילנד תחנות ההשכרה פתוחות שבעה ימים בשבוע
לעיתים בעונת החורף תחנות טיול בקראוון בניו זילנד מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי בקראוון בניו זילנד ?

המקובל לרוב טיול בקראוון משפחתי בניו זילנד הם בעלי מנוע דיזל עתיר נפח, תיבת הילוכים אוטומטית או ידנית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הבקראוון יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
בקראוון לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם לעשות טיול בקראוון לזוג בניו זילנד או וואן להשכרה בניו זילנד עם מנועי דיזל ירוק ידידותיים לסביבה יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בניו זילנד?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של ה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם בקראוון באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותרת טיול בקראוון בניו זילנד לעבור למדינות שכנות? 

לא. המעבר עם בקראוון מניו זילנד לאוסטרליה אסורה

האם מתאים לעשות חופשה בבקראוון בניו זילנד עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול בקראוון בניו זילנד עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול בקראוון בניו זילנד עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהבקראוון מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהבקראוון מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בבקראוון זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הבקראוון בניו זילנד שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

בניו זילנד ילדים מתחת לגיל 6 חודשים (עד 9 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.

ילדים בין גיל 6 חודשים ל-4 שנים (8-18 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה או עם כיוון הנסיעה כאשר יש רתמה מובנת. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.
ילדים בני 4-7 שנים (14-26 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב הפונה לכיוון הנסיעה ועם רתמה מובנת, או ישובים וחגורים בבוסטר. למרות שבחלק מהמקרים החוק האוסטרלי מתיר לילדים בגילאים הללו לשבת מקדימה, אנו ממליצים שילדים מתחת לגיל 7 (26 ק"ג) לא ישבו מקדימה.
כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן האוסטרלי ובאחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו לבקראוון. מומלץ להזמין מראש.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול בקראוון משפחתי בניו זילנד:

· הפארקים הלאומיים שבמשולש הזהב סו פרנסיסקו- לוס אנג'לס-לאס וגאס, טיול עם בקראוון בחוף המזרחי, טיול עם בקראוון בחוף המערבי,


מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול בקראוון משפחתי בניו זילנד?

בעת חופשה בבקראוון בניו זילנד, מקובל לרוב שאפשר לקבל את הבקראוון בכל שעה במהלך שעות יום העבודה ולהחזר בכל שעה במהלך שעות יום העבודה (עד חצי שעה לפני הסגירה). למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי יום קלנדרי (כל יום על לוח השנה מחושב כיום השכרה). כך שאתם יכולים לקבל את הבקראוון בשעות הבוקר החל משעת פתיחת תחנת טיול הבקראוון ולהחזיר את הבקראוון ביום האחרון עד חצי שעה לפני סגירת תחנת ההשכרה ללא תוספת תשלום.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול בקראוון זוגי בניו זילנד מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בבקראוון בניו זילנד נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם בקראוון בניו זילנד אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות בקראוון בניו זילנד?

כן.  אבל חייבים להצטעייד ברישיון נהיגה בינלאומי בנוסף לכרטיס הפלסטיק
אף שיש מבחר גדול של בקראוון להשכרה בניו זילנד, ברוב דגמי הבקראוון אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  בקראוון להשכרה בניו זילנד המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הבקראוון בניו זילנד, גם אם הם "בקראוון אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול בקראוון בניו זילנד

בדומה להנהוג בטיול בקראוון בניו זילנד או טיול בקראוון באוסטרליה, לבקראוון בניו זילנד אין חיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של בקראוון לחצו כאן

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול בקראוון לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בניו זילנד והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול בקראוון בניו זילנד?

לצפיה בהוראות נהיגת בקראוון להשכרה בניו זילנד- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בניו זילנד יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בניו זילנד ובנוסף תחנת טיול בקראוון בניו זילנד תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

נהיגה בטוחה - טיול בקראוון בניו זילנד למשפחות

• הנהיגה בבקראוון בניו זילנד היא בצד שמאל הפוך מצד הנהיגה בישראל .

• תמיד כדאי להחנות את הבקראוון באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הבקראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול בקראוון למשפחה בניו זילנד?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בהרבה תחנות טיול בקראוון משפחתי בניו זילנד יש אפשרות טיול כיסא בטיחות לילדים 

בניו זילנד ילדים מתחת לגיל 6 חודשים (עד 9 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.

ילדים בין גיל 6 חודשים ל-4 שנים (8-18 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה או עם כיוון הנסיעה כאשר יש רתמה מובנת. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.
ילדים בני 4-7 שנים (14-26 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב הפונה לכיוון הנסיעה ועם רתמה מובנת, או ישובים וחגורים בבוסטר. למרות שבחלק מהמקרים החוק האוסטרלי מתיר לילדים בגילאים הללו לשבת מקדימה, אנו ממליצים שילדים מתחת לגיל 7 (26 ק"ג) לא ישבו מקדימה.
כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן האוסטרלי ובאחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו לבקראוון. מומלץ להזמין מראש.

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול בקראוון בניו זילנד?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול בקראוון בניו זילנד.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול בקראוון ב).

• דרכון

• שובר טיול בקראוון בניו זילנד

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול בקראוון משפחתי בניו זילנד?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הבקראוון, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול בקראוון משפחתי בבקראוון בניו זילנד - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול בקראוון זול בניו זילנד

ברוב הבקראוון נדרש להשאיר פיקדון בסך 250-7500 NZ$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לבקראווןאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אין אפשרות להשאיר פיקדון במזומן
לרוב מחוייבת עמלת סליקת כרטיסי אשראי 2-3% על הפיקדון - עמלה שאינה מוחזרת

כאשר תקבלו את שובר טיול בקראוון בניו זילנד יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף טיול בקראוון בניו זילנד לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הבקראוון?

לא, רוב תחנות טיול בקראוון בניו זילנד אינן דורשות להתקשר אליהן בבוקר טיול בקראוון בניו זילנד,  

מהם סוגי הביטוח בהשכרות בקראוון בניו זילנד? - טיול בוואן בניו זילנד

ברוב הבקראוון יש לך ביטוח מקיף עם 0-7500 NZ$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לבקראוון.
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בבקראוון כלומר אם יקרה נזק במהלך טיול בקראוון לבקראוון אז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם פשוט לנהוג בטיול בקראוון זוגי בניו זילנד?

בעיקרון נהיגת בקראוון דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הבקראוון לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול בקראוון בניו זילנד?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל בקראוון.

אף שחלק מהבקראוון להשכרה בניו זילנדממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בבקראוון עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  בקראוון באורך 7.5 מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם טיול בקראוון שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בבקראוון בעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם בקראוון לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים בניו זילנד אינם ערוכים היטב לטיול בקראוון בניו זילנד בחורף מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול בקראוון בחורף בניו זילנד לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול בקראוון לחודש בניו זילנד?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהבקראוון חל איסור נסעה לעמק המוות בחודשי הקיץ או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.. בכל דף בקראוון בניו זילנד אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הבקראוון למקומות אסורים, הביטוח של הבקראוון אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון בקראוון?

עלות חניוני בקראוון משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של NZ$30 - NZ$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני בקראוון

האם עדיף קניית בקראוון בניו זילנד מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית בקראוון לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים בקראוון למכירה בניו זילנד.

ניקיון הבקראוון בעת ההחזרה

הבקראוון נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הבקראוון נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והבקראווןמוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בבקראוון וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הבקראוון, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובמאות תחנות מילוי והורקה בעיר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי ניו זילנד. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול בקראוון.

האם יש מגבלת אורך בחניוני בקראוון?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על בקראוון באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם בקראוון?

בניו זילנד החניה בחיק הטבע ממש מוגבלת לאזורים מועטים. מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות מסוכנות בחלק מהאזורים). אולם, בניו זילנד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול בקראוון?

בעת קבלת בקראוון שכור בניו זילנד בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול בקראוון דרך בנדנה בקראוון? טיול בקראוון בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול בקראוון, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת בקראוון באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור בקראוון שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי בקראוון בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי בקראווןו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם טיול בקראוון"על הדרך" – בטיול בקראוון לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הבקראווןעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול בקראוון. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול בקראוון בניו זילנד  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בניו זילנד עם טיול בקראוון, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

בקראוון טיול מאורגן בבקראוון בניו זילנד. אנו מציעים טיולים מאורגנים בבקראוון למדינות רבות. טיול בקראוון מאורגן בניו זילנד הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בבקראוון בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בבקראווןמתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי בקראוון מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בבקראוון בניו זילנד מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הבקראוון הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל בקראוון בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול בקראוון קבוצתי בניו זילנד מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי בקראוון קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי בקראוון מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול בקראוון בניו זילנד.

כדי לחבר בקראוון לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר ניו זילנדי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך בקראוון יש להשתמש בתקע מתאים לרשת הניו זילנדית:

התוכן של טיול בקראוון בניו זילנד הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול בקראוון בניו זילנד :

כמה עולה לקנות בקראוון בניו זילנד  ניו זילנד עם ילדים עלויות  קניית בקראוון בניו זילנד טיול בקראוון בניו זילנד עלויות טיול בניו זילנד עם ילדים טיול בקראוון בניו זילנד המלצות  טיול בקראוון בניו זילנד טיול ואן בניו זילנד 

טיול בקראוון הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. בניו זילנד יש הכי הרבה טיול בקראוון. אם החלטת לטייל בטיול בקראוון אז מומלץ טיול אתו בנקודות מרכזיות כגון אוקלנד, קריסטצ'רץ, האי הצפוני, האי הדרומי, וולינגטון, פיקטון, וקווינסטאון. רוב תחנות ה טיול בקראוון בניו זילנד נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים בניו זילנד יש אפשרות לקבל את הבקראוון ישירות בשדות התעופה הראשיים.  שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול בקראוון שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות טיול בקראוון בחניוני בקראוון להשכרה הפזורים לרוב.  רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול בקראוון ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול בקראוון יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול בקראוון גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול בקראוון באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן טיול כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול בקראוון מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול בקראוון. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול בקראוון תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול בקראוון בניו זילנד כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול בקראוון בניו זילנד עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול בקראוון בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול בקראוון בניו זילנד ו טיול בקראוון בניו זילנד - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול בקראוון לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול בקראוון בניו זילנד לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול בקראוון בניו זילנד – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול בקראוון בניו זילנד – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול בקראוון בחניון בקראוון לחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...