השכרת קרוואן קרוואנים בטיול בקראוון בנורווגיה

כמה עולה טיול בקראוון בנורווגיה מחירים 

לקבלת מחיר טיול בקראוון בנורווגיה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול בקראוון (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בנורווגיה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקראוון, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בנורווגיה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים טיול בקראוון בנורווגיה.

כמה עולה טיול בקראוון בנורווגיה מחירים?

מחיר טיול בקראוון בנורווגיה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר טיול בקראוון בנורווגיה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול טיול בקראוון (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת טיול בקראוון, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בנורווגיה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות טיול בקראוון בנורווגיה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בבקראוון בנורווגיה.

השכרת קרוואן בנורווגיה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות טיול בקראוון בנורווגיה מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בנורווגיה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור טיול בקראוון בנורווגיה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל טיול בקראוון בנורווגיה) , האם טיול ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבנורווגיה מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם בקראוון בנורווגיה לחצו כאן.

תוצאות מחיר טיול בקראוון בנורווגיה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר טיול בקראוון בנורווגיה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הבקראוון לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות טיול בקראוון בנורווגיה מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת הבקראוון ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקראוון בנורווגיה לטיול עם החזרת הבקראוון תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בנורווגיה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה טיול בקראוון בנורווגיה לטיול עם בקראוון מצפון לדרום בנורווגיה התחלה בטרומסו והחזרת בקראוון באוסלו תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג בקראוון, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקראוון באוסלו והחזרה בטורמסו -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות טיול בקראוון בנורווגיה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין טיול בקראוון לטיול בנורווגיה שונה לאותו דגם בקראוון, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: טיול בקראוון למשפחה בנורווגיה מאוסלו לברגן תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג בקראוון, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם טיול בקראוון משפחתי בנורווגיה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר טיול בקראוון בנורווגיה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון טיול בקראוון בנורווגיה

השכרת קרוואן בנורווגיה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת בקראוון ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

בחלק מתחנות טיול בקראוון בנורווגיה ניתן לקחת את הבקראוון בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת בקראוון בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד בנורווגיה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הבקראוון בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הבקראוון. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות טיול טיול בקראוון בנורווגיה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הבקראוון גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו בקראוון באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות בקראוון בנורווגיה

לצפייה איך לעשות חיפוש טיול בקראוון בנורווגיה לטיול בקראוון בנורווגיה (אאוסלו לטרומסה) ראו :

 


השכרת קרוואן בנורווגיה - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר טיול בקראוון בנורווגיה בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר טיול בקראוון בנורווגיה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות טיול בקראוון בנורווגיה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות טיול בקראוון בנורווגיה חייבם להזין את נתוני הטיול שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת בקראוון בנורווגיה.

 

עלויות טיול בקראוון בנורווגיה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור טיול בקראוון לטיול בנורווגיה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר טיול בקראוון בנורווגיה שאני רואה באתר זו עלות טיול קרואן בנורווגיה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקראוון בנורווגיה?

כשמזמינים טיול בקראוון בנורווגיה לטיול באתר בנדנה מקבלים את מחיר בקראוון בנורווגיה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לבקראוון לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות טיול בקראוון בנורווגיה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר טיול בקראוון ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הבקראוון בנורווגיה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה בקראוון בנורווגיה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 בקראוון פנויים לתאריך הטיול שלכם ובתחנה אחרת נותר בקראוון אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה טיול בקראוון בנורווגיה מחיר?

בכדי למצוא את טיול בקראוון בנורווגיה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור טיול בקראוון בנורווגיה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה טיול בקראוון בנורווגיה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה בקראוון, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי טיול בקראוון הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בנורווגיה - גמישות

 

האם מחיר טיול בקראוון בנורווגיה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות טיול בקראוון בנורווגיה?

כשמזמינים טיול בקראוון בנורווגיה באתר בנדנה מקבלים את מחיר טיול בקראוון במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג בקראוון, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות טיול בקראוון בנורווגיה  עלויות של חופשה בבקראוון בנורווגיה כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות טיול בקראוון למשפחה בנורווגיה

עלות טיול בבקראוון - טיול בקראוון בנורווגיה לחודש - כמה עולה בקראוון בנורווגיה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות טיול קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בבקראוון. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות טיול בקראוון בנורווגיה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות טיול בקראוון בנורווגיה ליום

מה כלול עם טיול בקראוון למשפחה בנורווגיה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת טיול בקראוון מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הבקראוון וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון הבקראוון, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את הבקראוון

השכרת קרוואן בנורווגיה

מידע כללי על טיול בקראוון בנורווגיה למשפחה

טיול עם טיול בקראוון לזוג בנורווגיה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של נורווגיה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

טיול בבקראוון לעיתים רבות כולל גם מעבר עם בקראוון בנורווגיה הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח נורווגיה

יעדים עיקריים של טיול בקראוון למשפחה בנורווגיה - אתרי טיול עם בקראוון משפחתי בנורווגיה

· טיול בקראוון בנורווגיה אוסלו

· טיול בקראוון בנורווגיה  ברגן

· טיול בקראוון בנורווגיה טרומסו

· טיול בקראוון בנורווגיה סטוונגר

· טיול בקראוון בנורווגיה טרונדהיים

· טיול בקראוון בסקנדינביה - הפיורדים הנורווגיים, איי לופוטן, הזוהר הצפוני

· טיול בקראוון בנורווגיה - לפלנד

כל המידע החשוב על נורווגיה בבקראוון

שאלות ותשובות בנושא עלות טיול בקראוון בנורווגיה :

בנורווגיה, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני בקראוון והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של בקראווןהמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול טיול בקראוון לזוג - טיול בקראוון זול בנורווגיה יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בנורווגיה. טיול בקראוון לזוג בנורווגיה יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם בקראוון בנורווגיה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור נורווגיה בבקראוון לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית בקראוון.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל נורווגיה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית בקראוון אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית בקראוון באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית בקראוון באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית בקראוון במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור טיול בקראוון לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול טיול בקראוון בנורווגיה לזוג לעומת מסלול טיול טיול בקראוון בנורווגיה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי בקראוון 'קראווניסטים' שעושים טיול בקראוון לזוג בנורווגיה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול בקראוון בנורווגיה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם טיול בקראוון למשפחה בנורווגיה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול טיול בקראוון משפחתי בנורווגיה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי בקראוון (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול בקראוון זול בנורווגיה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בבקראוון

השכרת קרוואן בנורווגיה - מסלול

מסלול טיול בקראוון 

 

מאיזה גיל אפשרי טיול בקראוון בנורווגיה  ?

ברובם המכריע של טיול בקראוון משפחתי בנורווגיה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי בקראוון באתר שלנו, מצוין משקל הבקראווןו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בנורווגיה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית טיול בקראוון בנורווגיה?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה בנורווגיה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל בקראוון לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות נורווגיה בבקראוון מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי בקראוון בנורווגיה ?

המקובל לרוב טיול בקראוון משפחתי בנורווגיה הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
טיול בנורווגיה בבקראוון מתאפיין לרוב בבקראוון מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בנורווגיה?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של נורווגיה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם בקראוון באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב נורווגיה בבקראוון

האם מותרת טיול בקראוון בנורווגיה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם בקראוון ממדינות נורווגיה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח נורווגיה בבקראוון,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בבקראוון בנורווגיה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול בקראוון בנורווגיה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי טיול בקראוון בנורווגיה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהבקראוון מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהבקראוון מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בבקראוון זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הבקראוון בנורווגיה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם טיול בקראוון משפחתי בנורווגיה:

· טיול בקראוון במרכז נורווגיה הכולל את דרום נורווגיה, אוסלו-ברגן-סטוונגר-קריסטיאנסנד-אוסלו

· טיול בקראוון בסקנדינביה

· טיול בקראוון בצפון נורווגיה

· טיול בקראוון בנורווגיה - ארץ הפיורדים

· טיול בקראוון בנורווגיה טרומסו - לראות את הזוהר הצפוני \ איי לופוטן

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול טיול בקראוון משפחתי בנורווגיה?

בעת חופשה בבקראוון בבקראוון בנורווגיה, מקובל לרוב שממתחילים את טיול הבקראוון בנורווגיה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על הבקראווןשעות הבוקר 08:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הבקראוון בנורווגיה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הבקראוון המקומי לספק את הבקראוון בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת בקראוון מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הבקראוון בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הבקראוון או שמתאמים דרך בנדנה בקראוון את את שעות החזרת הבקראוון לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות טיול בקראוון בנורווגיה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם טיול בקראוון זוגי בנורווגיה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בבקראוון בנורווגיה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם בקראוון בנורווגיה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות בקראוון בנורווגיה?

כן. אך צריך לצרף רישיון נהיגה בינלאומי.
אף שיש מבחר גדול של בקראוון להשכרה בנורווגיה, ברוב דגמי הבקראוון אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  בקראוון להשכרה בנורווגיה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הבקראוון בנורווגיה, גם אם הם "בקראוון אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם בנורווגיה בקראוון מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (בקראוון-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי בקראוון המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול טיול בקראוון בנורווגיה

בשונה מהנהוג בטיול בקראוון בארצות הברית או טיול בקראוון קנדה, לבקראוון  בנורווגיה אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול בקראוון לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בנורווגיה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול טיול בקראוון בנורווגיה?

לצפיה בהוראות נהיגת בקראוון להשכרה בנורווגיה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בנורווגיה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בנורווגיה ובנוסף תחנת טיול בקראוון בנורווגיה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - טיול בקראוון בנורווגיה למשפחות

• הנהיגה בבקראוון בנורווגיה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת

• הכבישים  בנורווגיה צרים אך מותאמים לנהיגה בבקראוון - כולל טיול בדרך הטרולים המפורסמת

• תמיד כדאי להחנות את הבקראוון באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הבקראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת טיול בקראוון למשפחה בנורווגיה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות טיול בקראוון משפחתי בנורווגיה מסוימות אין אפשרות טיול כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לטיול בקראוון בנורווגיה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול טיול בקראוון בנורווגיה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות טיול בקראוון בנורווגיה).

• דרכון

• שובר טיול בקראוון בנורווגיה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בטיול בקראוון משפחתי בנורווגיה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הבקראוון, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות טיול בקראוון משפחתי בבקראוון בנורווגיה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור טיול בקראוון זול בנורווגיה

ברוב הבקראוון נדרש להשאיר פיקדון בסך 1000-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הבקראוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לבקראווןאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר נורווגיה בבקראוון יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף נורווגיה בבקראוון לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הבקראוון?

כן, רוב תחנות נורווגיה בבקראוון דורשות להתקשר אליהן בבוקר נורווגיה בבקראוון,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות בקראוון בנורווגיה? - טיול בוואן בנורווגיה

ברוב הבקראוון יש לך ביטוח מקיף עם 3000-1,500 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לבקראוון.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בבקראווןכלומר אם יקרה נזק במהלך טיול בקראוון ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בטיול בקראוון זוגי בנורווגיה?

בעיקרון נהיגת בקראוון דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הבקראוון לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בטיול בקראוון בנורווגיה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל בקראוון.

אף שחלק מה בקראוון להשכרה בנורווגיה ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בבקראוון עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  בקראוון אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם טיול בקראוון שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בבקראווןעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם בקראוון לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. בקראוון בנורווגיה מותאמים וערוכים היטב לטיול בקראוון בחורף בנורווגיה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול בקראוון בחורף בנורווגיה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם טיול בקראוון לחודש בנורווגיה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהבקראוון חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.

בכל דף בקראוון בנורווגיה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו.

במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הבקראוון למקומות אסורים, הביטוח של הבקראוון אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון בקראוון?

עלות חניוני בקראוון משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני בקראוון

האם עדיף קניית בקראוון בנורווגיה מאשר טיול בקראוון בנורווגיה ?

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית בקראוון לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים בקראוון למכירה בנורווגיה.

ניקיון הבקראוון בעת ההחזרה

הבקראוון נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הבקראוון נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והבקראוון מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בבקראוון וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הבקראוון, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בטיול בקראוון.

האם יש מגבלת אורך בחניוני בקראוון?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על בקראוון באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם בקראוון?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת טיול בנורווגיה בבקראוון, בנורווגיה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לטיול בקראוון?

בעת קבלת בקראוון שכור בנורווגיה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של טיול בקראוון דרך בנדנה בקראוון? טיול בקראוון בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום טיול בקראוון, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת בקראוון באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור בקראוון שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי בקראוון בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי בקראווןו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם טיול בקראוון"על הדרך" – בטיול בקראוון לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הבקראווןעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו טיול בקראוון. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של טיול בקראוון בנורווגיה ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בנורווגיה עם טיול בקראוון, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

בקראוון טיול מאורגן בבקראוון בנורווגיה. אנו מציעים טיולים מאורגנים בבקראוון למדינות רבות. טיול בקראוון מאורגן בנורווגיה הוא בהחלט אופציה. 

טיולי בקראוון למשפחות בנורווגיה מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים טיול בקראוון בנורווגיה מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף לטיול מאורגן בבקראוון בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בבקראוון מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי בקראוון מאורגנים למשפחות נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בבקראוון בנורווגיה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הבקראוון הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל בקראוון בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול בקראוון בטיול מאורגן בנורווגיה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי בקראוון קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי בקראוון מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור טיול בקראוון בנורווגיה.

כדי לחבר בקראוון לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך הבקראוון יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של טיול בקראוון בנורווגיה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של טיול בקראוון בנורווגיה :

נורווגיה בבקראוון נורבגיה בבקראוון מסלול טיול בקראוון בחול טיול בקראוון בחול מחיר טיול בקראוון בסקנדינביה טיול בקראוון באירופה בקראוון להשכרה באירופה מחיר טיול בקראוון ביער השחור 

טיול בקראוון הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. בנורווגיה המדינות בהן יש הכי הרבה טיול בקראוון הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בטיול בקראוון אז מומלץ טיול אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה טיול בקראוון בנורווגיה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את הבקראווןישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה טיול בקראוון היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה טיול בקראוון הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה טיול בקראוון שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה טיול בקראוון בחניוני בקראווןלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל טיול בקראוון ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים טיול בקראוון יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה טיול בקראוון גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל טיול בקראוון באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן טיול כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, טיול בקראוון מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת טיול בקראוון. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת טיול בקראוון תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי טיול בקראוון בנורווגיה או טיול בקראוון בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת טיול בקראוון בנורווגיה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' טיול בקראוון בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות טיול בקראוון בניו זילנד ו טיול בקראוון בנורווגיה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב טיול בקראוון לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב טיול בקראוון בנורווגיה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום טיול בקראוון בנורווגיה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף טיול בקראוון בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור טיול בקראוון בחניון בקראווןלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...