השכרת קרוואן קרוואנים בחופשה עם קרוואנים בספרד

כמה עולה חופשה עם קרוואנים בספרד מחירים 

לקבלת מחיר חופשה עם קרוואנים בספרד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל חופשה עם קרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בספרד - אם רלוונטי), תאריך תחילת חופשה עם קרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן בספרד - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים חופשה עם קרוואנים בספרד.

כמה עולה חופשה עם קרוואנים בספרד מחירים?

מחיר חופשה עם קרוואנים בספרד משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר חופשה עם קרוואנים בספרד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל חופשה חופשה עם קרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת חופשה עם קרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן בספרד - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות חופשה עם קרוואנים בספרד ומספר מסננים הקשורים להזמנת חופשה בעם קרוואנים בספרד.

השכרת קרוואן בספרד - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות חופשה עם קרוואנים בספרד מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן בספרד - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור חופשה עם קרוואנים בספרד - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל חופשה עם קרוואנים בספרד) , האם חופשה ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבספרד מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור חופשה עם עם קרוואנים בספרד לחצו כאן.

תוצאות מחיר חופשה עם קרוואנים בספרד מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר חופשה עם קרוואנים בספרד זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את העם קרוואנים לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות חופשה עם קרוואנים בספרד מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת העם קרוואנים ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש חופשה עם קרוואנים בספרד לחופשה עם החזרת העם קרוואנים תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן בספרד - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה חופשה עם קרוואנים בספרד לחופשה עם עם קרוואנים מצפון לדרום בספרד התחלה בטרומסו והחזרת עם קרוואנים באוסלו תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג עם קרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם חופשה עם קרוואנים באוסלו והחזרה בטורמסו -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות חופשה עם קרוואנים בספרד לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין חופשה עם קרוואנים לחופשה בספרד שונה לאותו דגם עם קרוואנים, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: חופשה עם קרוואנים למשפחה בספרד מאוסלו לברגן תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג עם קרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם חופשה עם קרוואנים משפחתי בספרד בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר חופשה עם קרוואנים בספרד יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון חופשה עם קרוואנים בספרד

השכרת קרוואן בספרד - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת עם קרוואנים ביעד שונה מאשר התחלנו בו את החופשה?

בחלק מתחנות חופשה עם קרוואנים בספרד ניתן לקחת את העם קרוואנים בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת עם קרוואנים בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד בספרד.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת העם קרוואנים בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את העם קרוואנים. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות חופשה חופשה עם קרוואנים בספרד בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת העם קרוואנים גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את החופשה בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו עם קרוואנים באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות עם קרוואנים בספרד

לצפייה איך לעשות חיפוש חופשה עם קרוואנים בספרד לחופשה עם קרוואנים בספרד (אאוסלו לטרומסה) ראו :

 


השכרת קרוואן בספרד - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר חופשה עם קרוואנים בספרד בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר חופשה עם קרוואנים בספרד באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות חופשה עם קרוואנים בספרד זול. 
אז, בכדי לדעת עלות חופשה עם קרוואנים בספרד חייבם להזין את נתוני החופשה שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת עם קרוואנים בספרד.

 

עלויות חופשה עם קרוואנים בספרד

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור חופשה עם קרוואנים לחופשה בספרד ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר חופשה עם קרוואנים בספרד שאני רואה באתר זו עלות חופשה קרואן בספרד הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות חופשה עם קרוואנים בספרד?

כשמזמינים חופשה עם קרוואנים בספרד לחופשה באתר בנדנה מקבלים את מחיר עם קרוואנים בספרד במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לעם קרוואנים לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות חופשה עם קרוואנים בספרד בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר חופשה עם קרוואנים ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של העם קרוואנים בספרד בכל תחנה משפיעים על כמה עולה עם קרוואנים בספרד.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 עם קרוואנים פנויים לתאריך החופשה שלכם ובתחנה אחרת נותר עם קרוואנים אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה חופשה עם קרוואנים בספרד מחיר?

בכדי למצוא את חופשה עם קרוואנים בספרד מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור חופשה עם קרוואנים בספרד לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה חופשה עם קרוואנים בספרד מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה עם קרוואנים, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי חופשה עם קרוואנים הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן בספרד - גמישות

 

האם מחיר חופשה עם קרוואנים בספרד שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות חופשה עם קרוואנים בספרד?

כשמזמינים חופשה עם קרוואנים בספרד באתר בנדנה מקבלים את מחיר חופשה עם קרוואנים במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג עם קרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות חופשה עם קרוואנים בספרד  עלויות של חופשה בעם קרוואנים בספרד כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות חופשה עם קרוואנים למשפחה בספרד

עלות חופשה בעם קרוואנים - חופשה עם קרוואנים בספרד לחודש - כמה עולה עם קרוואנים בספרד לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות חופשה קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בעם קרוואנים. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות חופשה עם קרוואנים בספרד לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות חופשה עם קרוואנים בספרד ליום

מה כלול עם חופשה עם קרוואנים למשפחה בספרד?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת חופשה עם קרוואנים מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת העם קרוואנים וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון העם קרוואנים, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את העם קרוואנים

השכרת קרוואן בספרד

מידע כללי על חופשה עם קרוואנים בספרד למשפחה

חופשה עם חופשה עם קרוואנים לזוג בספרד, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של נורווגיה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

חופשה בעם קרוואנים לעיתים רבות כולל גם מעבר עם עם קרוואנים בספרד הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח נורווגיה

יעדים עיקריים של חופשה עם קרוואנים למשפחה בספרד - אתרי חופשה עם עם קרוואנים משפחתי בספרד

· חופשה עם קרוואנים בברצלונה

· חופשה עם קרוואנים במדריד

· חופשה עם קרוואנים במלגה

· חופשה עם קרוואנים בגרנדה

· חופשה עם קרוואנים בסן סבסטיאן

· חופשה עם קרוואנים בבילבאו

· חופשה עם קרוואנים בקורדובה

כל המידע החשוב על נורווגיה בעם קרוואנים

שאלות ותשובות בנושא עלות חופשה עם קרוואנים בספרד :

בספרד, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני עם קרוואנים והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של עם קרוואניםהמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך החופשה. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול חופשה חופשה עם קרוואנים לזוג - חופשה עם קרוואנים זול בספרד יכול בהחלט להיות תחליף לחופשה תרמילאים בספרד. חופשה עם קרוואנים לזוג בספרד יכולה לשדרג לכם את חופשה התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם עם קרוואנים בספרד?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור נורווגיה בעם קרוואנים לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית עם קרוואנים.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל נורווגיה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית עם קרוואנים אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית עם קרוואנים באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית עם קרוואנים באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית עם קרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור חופשה עם קרוואנים לזוג והאם יש הבדל בין מסלול חופשה חופשה עם קרוואנים בספרד לזוג לעומת מסלול חופשה חופשה עם קרוואנים בספרד עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי עם קרוואנים 'קראווניסטים' שעושים חופשה עם קרוואנים לזוג בספרד יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב חופשה עם קרוואנים בספרד למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לחופשה עם חופשה עם קרוואנים למשפחה בספרד :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול חופשה עבור חופשה חופשה עם קרוואנים משפחתי בספרד הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי עם קרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול חופשה עם קרוואנים זול בספרד המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי חופשה בעם קרוואנים

השכרת קרוואן בספרד - מסלול

מסלול חופשה עם קרוואנים 

 

מאיזה גיל אפשרי חופשה עם קרוואנים בספרד  ?

ברובם המכריע של חופשה עם קרוואנים משפחתי בספרד דורשים מינימום גיל נהג 26 - 25. בחלק מהעם קרוואנים נדרש גיל נהג של 21 
בכל דף פרטי עם קרוואנים באתר שלנו, מצוין משקל העם קרוואניםו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן בספרד - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית חופשה עם קרוואנים בספרד?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה בספרד פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל עם קרוואנים לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות נורווגיה בעם קרוואנים מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של חופשהי עם קרוואנים בספרד ?

המקובל לרוב חופשה עם קרוואנים משפחתי בספרד הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
חופשה בספרד בעם קרוואנים מתאפיין לרוב בעם קרוואנים מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות חופשהי קמפינג בספרד?

זה המקום לחופשהי קמפינג. חופשהי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של נורווגיה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם עם קרוואנים באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב נורווגיה בעם קרוואנים

האם מותרת חופשה עם קרוואנים בספרד לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם עם קרוואנים ממדינות נורווגיה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח נורווגיה בעם קרוואנים,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בעם קרוואנים בספרד עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי חופשה עם קרוואנים בספרד עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת חופשהי חופשה עם קרוואנים בספרד עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהעם קרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהעם קרוואנים מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בעם קרוואנים זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם העם קרוואנים בספרד שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי חופשה פופולריים לעשות חופשה עם חופשה עם קרוואנים משפחתי בספרד:

· חופשה עם קרוואנים בספרד ברצלונה - כנסיית הסגרדה פמיליה

· חופשה עם קרוואנים בספרד בגרנדה - ארמון האלהמברה

· חופשה עם קרוואנים בספרד בקורדובה - המסגד הגדול של קורדובה

· חופשה עם קרוואנים בספרד במדריד - מוזיאון פראדו

· חופשה עם קרוואנים בספרד בפמפלונה - מירוץ השוורים

· חופשה עם קרוואנים בספרד בסגוביה - האקוודוקט של סגוביה

· חופשה עם קרוואנים בספרד באנדלוסיה - הכפרים הלבנים של אנדלוסיה

· חופשה עם קרוואנים בספרד בבילבאו - מוזיאון גוגנהיים

· חופשה עם קרוואנים בספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

· חופשה עם קרוואנים בספרד בסן סבסטיאן - חוף לה קונצ'ה

· חופשה עם קרוואנים בספרד בסביליה - הקתדרלה של סביליה

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי חופשה חופשה עם קרוואנים משפחתי בספרד?

בעת חופשה בעם קרוואנים בעם קרוואנים בספרד, מקובל לרוב שממתחילים את חופשה העם קרוואנים בספרד בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על העם קרוואנים בשעות הבוקר 08:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות החופשה שלכם, וכדי שהחופשה יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את העם קרוואנים בספרד כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק העם קרוואנים המקומי לספק את העם קרוואנים בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת עם קרוואנים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת העם קרוואנים בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת העם קרוואנים או שמתאמים דרך בנדנה עם קרוואנים את את שעות החזרת העם קרוואנים לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות חופשה עם קרוואנים בספרד מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם חופשה עם קרוואנים זוגי בספרד מאשר חופשה ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא חופשה בעם קרוואנים בספרד נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר חופשה עם רכב שכור ומלונות. חופשה עם עם קרוואנים בספרד אלו חופשהים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מחופשה כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים חופשהי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות עם קרוואנים בספרד?

כן. אך צריך לצרף רישיון נהיגה בינלאומי.
אף שיש מבחר גדול של עם קרוואנים להשכרה בספרד, ברוב דגמי העם קרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  עם קרוואנים להשכרה בספרד המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של העם קרוואנים בספרד, גם אם הם "עם קרוואנים אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם בספרד עם קרוואנים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (עם קרוואנים-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי עם קרוואנים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בחופשה חופשה עם קרוואנים בספרד

בשונה מהנהוג בחופשה עם קרוואנים בארצות הברית או חופשה עם קרוואנים קנדה, לעם קרוואנים  בספרד אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול עם קרוואנים לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בספרד והאם יש חובה לשלם עבורם בעת חופשה חופשה עם קרוואנים בספרד?

לצפיה בהוראות נהיגת עם קרוואנים להשכרה בספרד- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בספרד יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בספרד ובנוסף תחנת חופשה עם קרוואנים בספרד תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - חופשה עם קרוואנים בספרד למשפחות

• הנהיגה בעם קרוואנים בספרד היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת

• הכבישים  בספרד צרים אך מותאמים לנהיגה בעם קרוואנים - כולל חופשה בדרך הטרולים המפורסמת

• תמיד כדאי להחנות את העם קרוואנים באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית העם קרוואנים לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת חופשה עם קרוואנים למשפחה בספרד?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות חופשה עם קרוואנים משפחתי בספרד מסוימות אין אפשרות חופשה כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לחופשה עם קרוואנים בספרד?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום חופשה חופשה עם קרוואנים בספרד.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות חופשה עם קרוואנים בספרד).

• דרכון

• שובר חופשה עם קרוואנים בספרד

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בחופשה עם קרוואנים משפחתי בספרד?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת העם קרוואנים, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות חופשה עם קרוואנים משפחתי בעם קרוואנים בספרד - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור חופשה עם קרוואנים זול בספרד

ברוב העם קרוואנים נדרש להשאיר פיקדון בסך 700-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת העם קרוואנים ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לעם קרוואניםאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר נורווגיה בעם קרוואנים יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף נורווגיה בעם קרוואנים לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת העם קרוואנים?

כן, רוב תחנות נורווגיה בעם קרוואנים דורשות להתקשר אליהן בבוקר נורווגיה בעם קרוואנים,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות עם קרוואנים בספרד? - חופשה בוואן בספרד

ברוב העם קרוואנים יש לך ביטוח מקיף עם 700-2,800 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לעם קרוואנים.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בעם קרוואניםכלומר אם יקרה נזק במהלך חופשה עם קרוואנים ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בחופשה עם קרוואנים זוגי בספרד?

בעיקרון נהיגת עם קרוואנים דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם העם קרוואנים לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בחופשה עם קרוואנים בספרד?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל עם קרוואנים.

אף שחלק מה עם קרוואנים להשכרה בספרד ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בעם קרוואנים עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  עם קרוואנים אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם חופשה עם קרוואנים שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בעם קרוואניםעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם עם קרוואנים לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. עם קרוואנים בספרד מותאמים וערוכים היטב לחופשה עם קרוואנים בחורף בספרד מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על חופשה עם קרוואנים בחורף בספרד לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם חופשה עם קרוואנים לחודש בספרד?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהעם קרוואנים חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.

בכל דף עם קרוואנים בספרד אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו.

במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם העם קרוואנים למקומות אסורים, הביטוח של העם קרוואנים אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון עם קרוואנים?

עלות חניוני עם קרוואנים משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני עם קרוואנים

האם עדיף קניית עם קרוואנים בספרד מאשר חופשה עם קרוואנים בספרד ?

התשובה תלויה במשך הזמן של החופשה שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית עם קרוואנים לבין השכרה היא לחופשהים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים עם קרוואנים למכירה בספרד.

ניקיון העם קרוואנים בעת ההחזרה

העם קרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את העם קרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והעם קרוואנים מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בעם קרוואנים וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני העם קרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בחופשה עם קרוואנים.

האם יש מגבלת אורך בחניוני עם קרוואנים?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על עם קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם עם קרוואנים?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת חופשה בספרד בעם קרוואנים, בספרד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לחופשה עם קרוואנים?

בעת קבלת עם קרוואנים שכור בספרד בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של חופשה עם קרוואנים דרך בנדנה עם קרוואנים? חופשה עם קרוואנים בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום חופשה עם קרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת עם קרוואנים באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי החופשה

* הדרכה טרום היציאה לחופשה על הקראמולטור שזה סימולטור עם קרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון חופשהי עם קרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בחופשהי עם קרוואניםו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם חופשה עם קרוואנים"על הדרך" – בחופשה עם קרוואנים לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי העם קרוואניםעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו חופשה עם קרוואנים. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של חופשה עם קרוואנים בספרד ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בספרד עם חופשה עם קרוואנים, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

עם קרוואנים חופשה מאורגן בעם קרוואנים בספרד. אנו מציעים חופשהים מאורגנים בעם קרוואנים למדינות רבות. חופשה עם קרוואנים מאורגן בספרד הוא בהחלט אופציה. 

חופשהי עם קרוואנים למשפחות בספרד מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים חופשה עם קרוואנים בספרד מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף לחופשה מאורגן בעם קרוואנים בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים חופשה מאורגן בעם קרוואנים מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לחופשה מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, חופשהי עם קרוואנים מאורגנים למשפחות נקראים חופשהים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. חופשה קבוצתי בעם קרוואנים בספרד מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בחופשה קבוצתי (ולא חופשה מאורגן) יש לכל משפחה את העם קרוואנים הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל עם קרוואנים בחופשה המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן חופשה עם קרוואנים בחופשה מאורגן בספרד מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על חופשהי עם קרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם חופשהי עם קרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור חופשה עם קרוואנים בספרד.

כדי לחבר עם קרוואנים לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך העם קרוואנים יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של חופשה עם קרוואנים בספרד הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של חופשה עם קרוואנים בספרד :

נורווגיה בעם קרוואנים נורבגיה בעם קרוואנים מסלול חופשה עם קרוואנים בחול חופשה עם קרוואנים בחול מחיר חופשה עם קרוואנים בסקנדינביה חופשה עם קרוואנים באירופה עם קרוואנים להשכרה באירופה מחיר חופשה עם קרוואנים ביער השחור 

חופשה עם קרוואנים הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לחופשה טבע, משפחה ובילויים. בספרד המדינות בהן יש הכי הרבה חופשה עם קרוואנים הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בחופשה עם קרוואנים אז מומלץ חופשה אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה חופשה עם קרוואנים בספרד נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את העם קרוואניםישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה חופשה עם קרוואנים היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה חופשה עם קרוואנים הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה חופשה עם קרוואנים שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה חופשה עם קרוואנים בחניוני עם קרוואניםלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל חופשה עם קרוואנים ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים חופשה עם קרוואנים יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה חופשה עם קרוואנים גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל חופשה עם קרוואנים באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן חופשה כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, חופשה עם קרוואנים מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת חופשה עם קרוואנים. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת חופשה עם קרוואנים תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי חופשה עם קרוואנים בספרד או חופשה עם קרוואנים בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת חופשה עם קרוואנים בספרד עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' חופשה עם קרוואנים בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות חופשה עם קרוואנים בניו זילנד ו חופשה עם קרוואנים בספרד - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב חופשה עם קרוואנים לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב חופשה עם קרוואנים בספרד לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום חופשה עם קרוואנים בספרד – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף חופשה עם קרוואנים בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור חופשה עם קרוואנים בחניון עם קרוואניםלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...