השכרת קרוואן קרוואנים בחופשה עם קרוואנים באירופה

כמה עולה חופשה עם קרוואנים באירופה מחירים 

לקבלת מחיר חופשה עם קרוואנים באירופה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל חופשה עם קרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה באירופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת חופשה עם קרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן באוסטרליה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים חופשה עם קרוואנים באירופה.

כמה עולה חופשה עם קרוואנים באירופה מחירים?

מחיר חופשה עם קרוואנים באירופה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר חופשה עם קרוואנים באירופה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל חופשה חופשה עם קרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת חופשה עם קרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן באוסטרליה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות חופשה עם קרוואנים באירופה ומספר מסננים הקשורים להזמנת חופשה בעם קרוואנים באירופה.

השכרת קרוואן באוסטרליה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות חופשה עם קרוואנים באירופה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (ב ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן באוסטרליה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור חופשה עם קרוואנים באירופה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל חופשה עם קרוואנים באירופה) , האם חופשה ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבאירופה מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור חופשה עם עם קרוואנים באירופה לחצו כאן.

תוצאות מחיר חופשה עם קרוואנים באירופה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר חופשה עם קרוואנים באירופה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את העם קרוואנים לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות חופשה עם קרוואנים באירופה אינן מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת העם קרוואנים ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש חופשה עם קרוואנים באירופה לחופשה עם החזרת העם קרוואנים תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן באוסטרליה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה חופשה עם קרוואנים באירופה לחופשה עם עם קרוואנים מחוף לחוף באירופה התחלה בלאס וגאס והחזרת עם קרוואנים בלוס אנג'לס תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג עם קרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם חופשה עם קרוואנים בלוס אנג'לס והחזרה בלאס וגאס -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות חופשה עם קרוואנים באירופה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין חופשה עם קרוואנים לחופשה באירופה שונה לאותו דגם עם קרוואנים, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: חופשה עם קרוואנים למשפחה באירופה מניו יורק ללוס אנג'לס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג עם קרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם חופשה עם קרוואנים משפחתי באירופה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר חופשה עם קרוואנים באירופה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון חופשה עם קרוואנים באירופה

השכרת קרוואן באוסטרליה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת עם קרוואנים ביעד שונה מאשר התחלנו בו את החופשה?

בחלק מתחנות חופשה עם קרוואנים באירופה ניתן לקחת את העם קרוואנים בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת עם קרוואנים בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד באירופה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת העם קרוואנים בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את העם קרוואנים. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות חופשה חופשה עם קרוואנים באירופה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת העם קרוואנים גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את החופשה בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו עם קרוואנים באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות עם קרוואנים באירופה

לצפייה איך לעשות חיפוש חופשה עם קרוואנים באירופה לחופשה עם קרוואנים באירופה (איטליה לקרואטיה לדוגמה) ראו :

 


השכרת קרוואן באוסטרליה - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר חופשה עם קרוואנים באירופה בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר חופשה עם קרוואנים באירופה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות חופשה עם קרוואנים באירופה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות חופשה עם קרוואנים באירופה חייבם להזין את נתוני החופשה שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת עם קרוואנים באירופה.

 

עלויות חופשה עם קרוואנים באירופה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור חופשה עם קרוואנים לחופשה באירופה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר חופשה עם קרוואנים באירופה שאני רואה באתר זו עלות חופשה קרואן באירופה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות חופשה עם קרוואנים באירופה?

כשמזמינים חופשה עם קרוואנים באירופה לחופשה באתר בנדנה מקבלים את מחיר עם קרוואנים באירופה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לעם קרוואנים לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות חופשה עם קרוואנים באירופה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר חופשה עם קרוואנים ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של העם קרוואנים באירופה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה עם קרוואנים באירופה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 עם קרוואנים פנויים לתאריך החופשה שלכם ובתחנה אחרת נותר עם קרוואנים אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה חופשה עם קרוואנים באירופה מחיר?

בכדי למצוא את חופשה עם קרוואנים באירופה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור חופשה עם קרוואנים באירופה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה חופשה עם קרוואנים באירופה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה עם קרוואנים, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי חופשה עם קרוואנים הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן באוסטרליה - גמישות

 

האם מחיר חופשה עם קרוואנים באירופה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות חופשה עם קרוואנים באירופה?

כשמזמינים חופשה עם קרוואנים באירופה באתר בנדנה מקבלים את מחיר חופשה עם קרוואנים במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג עם קרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות חופשה עם קרוואנים באירופה  עלויות של חופשה בעם קרוואנים באירופה כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות חופשה עם קרוואנים למשפחה באירופה

עלות חופשה בעם קרוואנים - חופשה עם קרוואנים באירופה לחודש - כמה עולה עם קרוואנים באירופה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות חופשה קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בעם קרוואנים. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות חופשה עם קרוואנים באירופה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות חופשה עם קרוואנים באירופה ליום

מה כלול עם חופשה עם קרוואנים למשפחה באירופה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת חופשה עם קרוואנים מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת העם קרוואנים וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון העם קרוואנים, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את העם קרוואנים

השכרת קרוואן באוסטרליה

מידע כללי על חופשה עם קרוואנים באירופה למשפחה

חופשה עם חופשה עם קרוואנים לזוג באירופה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של אירופה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

חופשה בעם קרוואנים לעיתים רבות כולל גם מעבר עם עם קרוואנים באירופה הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח אירופה

יעדים עיקריים של חופשה עם קרוואנים למשפחה באירופה - אתרי חופשה עם עם קרוואנים משפחתי באירופה

· חופשה עם קרוואנים באיטליה - גארדלנד, ונציה, קומו, הרי הדולומיטים, 

· חופשה עם קרוואנים בגרמניה- ברלין או המבורג לחופשה עם עם קרוואנים בנורווגיה, מינכן לחופשה בפארק אירופה או דרומה לקרואטיה וסלובניה, מפלי הריין, חבל הטירול, דיסלדורף לחופשה בהולנד,

· חופשה עם קרוואנים במינכן 

· חופשה עם קרוואנים בספרד - הרי הפירינאים, חבל הבאסקים, קוסטה בראווה

· חופשה עם קרוואנים בצרפת - דיסני לנד, פריס, הריווירה הצרפתית, נורמנדי

· חופשה עם קרוואנים בפורטוגל - ליסבון, פארו, פורטו, חוף נזרה הגלים גבוהים בעולם 

· חופשה עם קרוואנים בסלובניה - מפלי פליטוויצה, אגם בלאד

· חופשה עם קרוואנים בקרואטיה - דוברובניק, ספליט

· חופשה עם קרוואנים במזרח אירופה

· חופשה עם קרוואנים בסקנדינביה - הפחורדים הנורווגיים, איי לופוטן, הזוהר הצפוני

כל המידע החשוב על אירופה בעם קרוואנים

שאלות ותשובות בנושא עלות חופשה עם קרוואנים באירופה :

באירופה, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני עם קרוואנים והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של עם קרוואניםהמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך החופשה. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול חופשה חופשה עם קרוואנים לזוג - חופשה עם קרוואנים זול באירופה יכול בהחלט להיות תחליף לחופשה תרמילאים באירופה. חופשה עם קרוואנים לזוג באירופה יכולה לשדרג לכם את חופשה התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם עם קרוואנים באירופה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור אירופה בעם קרוואנים לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית עם קרוואנים.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל אירופה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית עם קרוואנים אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית עם קרוואנים באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית עם קרוואנים באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית עם קרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור חופשה עם קרוואנים לזוג והאם יש הבדל בין מסלול חופשה חופשה עם קרוואנים באירופה לזוג לעומת מסלול חופשה חופשה עם קרוואנים באירופה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי עם קרוואנים 'קראווניסטים' שעושים חופשה עם קרוואנים לזוג באירופה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב חופשה עם קרוואנים באירופה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לחופשה עם חופשה עם קרוואנים למשפחה באירופה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול חופשה עבור חופשה חופשה עם קרוואנים משפחתי באירופה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי עם קרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול חופשה עם קרוואנים זול באירופה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי חופשה בעם קרוואנים

השכרת קרוואן באוסטרליה - מסלול

מסלול חופשה עם קרוואנים 

 

מאיזה גיל אפשרי חופשה עם קרוואנים באירופה  ?

ברובם המכריע של חופשה עם קרוואנים משפחתי באירופה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי עם קרוואנים באתר שלנו, מצוין משקל העם קרוואניםו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן באוסטרליה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית חופשה עם קרוואנים באירופה?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה באירופה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל עם קרוואנים לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות אירופה בעם קרוואנים מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של חופשהי עם קרוואנים באירופה ?

המקובל לרוב חופשה עם קרוואנים משפחתי באירופה הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
חופשה באירופה בעם קרוואנים מתאפיין לרוב בעם קרוואנים מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות חופשהי קמפינג באירופה?

זה המקום לחופשהי קמפינג. חופשהי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של אירופה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם עם קרוואנים באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב אירופה בעם קרוואנים

האם מותרת חופשה עם קרוואנים באירופה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם עם קרוואנים ממדינות אירופה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח אירופה בעם קרוואנים,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בעם קרוואנים באירופה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי חופשה עם קרוואנים באירופה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת חופשהי חופשה עם קרוואנים באירופה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהעם קרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהעם קרוואנים מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בעם קרוואנים זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם העם קרוואנים באירופה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי חופשה פופולריים לעשות חופשה עם חופשה עם קרוואנים משפחתי באירופה:

· חופשה עם קרוואנים במרכז אירופה הכולל את דרום גרמניה, שוויץ אוסטריה וצפון איטלה

· חופשה עם קרוואנים בחצי האי האיברי - ספרד פורטוגל

· חופשה עם קרוואנים בסביב הים האגאי - איטליה סלובניה קרואטיה

· חופשה עם קרוואנים בסקנדינביה - נורווגיה שוודיה ודנמרק

· חופשה עם קרוואנים במזרח אירופה - פולין, הונגריה, יוון, טורקיה, רומניה, בולגריה

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי חופשה חופשה עם קרוואנים משפחתי באירופה?

בעת חופשה בעם קרוואנים ב, מקובל לרוב שממתחילים את חופשה העם קרוואנים באירופה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על העם קרוואניםשעות הבוקר 00:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות החופשה שלכם, וכדי שהחופשה יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את העם קרוואנים באירופה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק העם קרוואנים המקומי לספק את העם קרוואנים בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת עם קרוואנים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת העם קרוואנים בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת העם קרוואנים או שמתאמים דרך בנדנה עם קרוואנים את את שעות החזרת העם קרוואנים לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות חופשה עם קרוואנים באירופה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם חופשה עם קרוואנים זוגי באירופה מאשר חופשה ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא חופשה בעם קרוואנים באירופה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר חופשה עם רכב שכור ומלונות. חופשה עם עם קרוואנים באירופה אלו חופשהים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מחופשה כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים חופשהי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות עם קרוואנים באירופה?

כן. 
אף שיש מבחר גדול של עם קרוואנים להשכרה באירופה, ברוב דגמי העם קרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  עם קרוואנים להשכרה באירופה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של העם קרוואנים באירופה, גם אם הם "עם קרוואנים אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם באירופה עם קרוואנים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (עם קרוואנים-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי עם קרוואנים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בחופשה חופשה עם קרוואנים באירופה

בשונה מהנהוג בחופשה עם קרוואנים בארצות הברית או חופשה עם קרוואנים קנדה, לעם קרוואנים  באירופה אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול עם קרוואנים לחץ כאן

מהם כבישי האגרה באירופה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת חופשה חופשה עם קרוואנים באירופה?

לצפיה בהוראות נהיגת עם קרוואנים להשכרה באירופה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באירופה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באירופה ובנוסף תחנת חופשה עם קרוואנים באירופה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - חופשה עם קרוואנים באירופה למשפחות

• הנהיגה בעם קרוואנים באירופה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.

• תמיד כדאי להחנות את העם קרוואנים באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית העם קרוואנים לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת חופשה עם קרוואנים למשפחה באירופה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות חופשה עם קרוואנים משפחתי באירופה מסוימות אין אפשרות חופשה כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לחופשה עם קרוואנים באירופה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום חופשה חופשה עם קרוואנים באירופה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות חופשה עם קרוואנים באירופה).

• דרכון

• שובר חופשה עם קרוואנים באירופה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בחופשה עם קרוואנים משפחתי באירופה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת העם קרוואנים, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות חופשה עם קרוואנים משפחתי בעם קרוואנים באירופה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור חופשה עם קרוואנים זול באירופה

ברוב העם קרוואנים נדרש להשאיר פיקדון בסך 1000-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת העם קרוואנים ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לעם קרוואניםאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר אירופה בעם קרוואנים יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף אירופה בעם קרוואנים לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת העם קרוואנים?

כן, רוב תחנות אירופה בעם קרוואנים דורשות להתקשר אליהן בבוקר אירופה בעם קרוואנים,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות עם קרוואנים באירופה? - חופשה בוואן באירופה

ברוב העם קרוואנים יש לך ביטוח מקיף עם 3000-1,500 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לעם קרוואנים.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בעם קרוואניםכלומר אם יקרה נזק במהלך חופשה עם קרוואנים ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בחופשה עם קרוואנים זוגי באירופה?

בעיקרון נהיגת עם קרוואנים דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם העם קרוואנים לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בחופשה עם קרוואנים באירופה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל עם קרוואנים.

אף שחלק מה עם קרוואנים להשכרה באירופה ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בעם קרוואנים עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  עם קרוואנים אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם חופשה עם קרוואנים שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בעם קרוואניםעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם עם קרוואנים לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. עם קרוואנים באירופה מותאמים וערוכים היטב לחופשה עם קרוואנים בחורף באירופה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על חופשה עם קרוואנים בחורף באירופה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם חופשה עם קרוואנים לחודש באירופה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהעם קרוואנים חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש. בכל דף עם קרוואנים באירופה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם העם קרוואנים למקומות אסורים, הביטוח של העם קרוואנים אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון עם קרוואנים?

עלות חניוני עם קרוואנים משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני עם קרוואנים

האם עדיף קניית עם קרוואנים באירופה מאשר חופשה עם קרוואנים באירופה ?

התשובה תלויה במשך הזמן של החופשה שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית עם קרוואנים לבין השכרה היא לחופשהים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים עם קרוואנים למכירה באירופה.

ניקיון העם קרוואנים בעת ההחזרה

העם קרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את העם קרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והעם קרוואנים מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בעם קרוואנים וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני העם קרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בחופשה עם קרוואנים.

האם יש מגבלת אורך בחניוני עם קרוואנים?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על עם קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם עם קרוואנים?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת חופשה באירופה בעם קרוואנים, באירופה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לחופשה עם קרוואנים?

בעת קבלת עם קרוואנים שכור באירופה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של חופשה עם קרוואנים דרך בנדנה עם קרוואנים? חופשה עם קרוואנים בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום חופשה עם קרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת עם קרוואנים באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי החופשה

* הדרכה טרום היציאה לחופשה על הקראמולטור שזה סימולטור עם קרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון חופשהי עם קרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בחופשהי עם קרוואניםו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם חופשה עם קרוואנים"על הדרך" – בחופשה עם קרוואנים לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי העם קרוואניםעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו חופשה עם קרוואנים. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של חופשה עם קרוואנים באירופה ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה באירופה עם חופשה עם קרוואנים, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

עם קרוואנים חופשה מאורגן בעם קרוואנים באירופה. אנו מציעים חופשהים מאורגנים בעם קרוואנים למדינות רבות. חופשה עם קרוואנים מאורגן באירופה הוא בהחלט אופציה. 

חופשהי עם קרוואנים למשפחות באירופה מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים חופשה עם קרוואנים באירופה מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף לחופשה מאורגן בעם קרוואנים בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים חופשה מאורגן בעם קרוואנים מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לחופשה מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, חופשהי עם קרוואנים מאורגנים למשפחות נקראים חופשהים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. חופשה קבוצתי בעם קרוואנים באירופה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בחופשה קבוצתי (ולא חופשה מאורגן) יש לכל משפחה את העם קרוואנים הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל עם קרוואנים בחופשה המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן חופשה עם קרוואנים בחופשה מאורגן באירופה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על חופשהי עם קרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם חופשהי עם קרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור חופשה עם קרוואנים באירופה.

כדי לחבר עם קרוואנים לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך העם קרוואנים יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של חופשה עם קרוואנים באירופה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של חופשה עם קרוואנים באירופה :

מחיר חופשה עם קרוואנים ביער השחור, חופשה עם קרוואנים בוינה חופשה עם קרוואנים בנורבגיה עם קרוואנים חופשה עם קרוואנים בקרואטיה

חופשה עם קרוואנים באירופה מחיר מסלול חופשה עם קרוואנים באירופה קניית עם קרוואנים באירופה  חופשהי עם קרוואנים למשפחות באירופה  בנדנה עם קרוואנים באירופה  חופשה עם קרוואנים במינכן עם קרוואנים זוגי להשכרה חופשה עם קרוואנים באירופה מאורגן

חופשה עם קרוואנים הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לחופשה טבע, משפחה ובילויים. באירופה המדינות בהן יש הכי הרבה חופשה עם קרוואנים הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בחופשה עם קרוואנים אז מומלץ חופשה אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה חופשה עם קרוואנים באירופה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את העם קרוואניםישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה חופשה עם קרוואנים היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה חופשה עם קרוואנים הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה חופשה עם קרוואנים שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה חופשה עם קרוואנים בחניוני עם קרוואניםלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל חופשה עם קרוואנים ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים חופשה עם קרוואנים יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה חופשה עם קרוואנים גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל חופשה עם קרוואנים באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן חופשה כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, חופשה עם קרוואנים מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת חופשה עם קרוואנים. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת חופשה עם קרוואנים תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי חופשה עם קרוואנים באירופה או חופשה עם קרוואנים בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת חופשה עם קרוואנים באירופה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' חופשה עם קרוואנים בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות חופשה עם קרוואנים בניו זילנד ו חופשה עם קרוואנים באירופה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב חופשה עם קרוואנים לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב חופשה עם קרוואנים באירופה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום חופשה עם קרוואנים באירופה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף חופשה עם קרוואנים בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור חופשה עם קרוואנים בחניון עם קרוואניםלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...