השכרת קרוואן קרוואנים בחופשה עם קרוואנים באוסטרליה

כמה עולה חופשה עם קרוואנים באוסטרליה מחירים 

 

לקבלת מחיר חופשה עם קרוואנים באוסטרליה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל חופשה עם קרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה באוסטרליה - אם רלוונטי), תאריך תחילת חופשה עם קרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

חופשה עם קרוואנים באוסטרליה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים חופשה עם קרוואנים באוסטרליה.

כמה עולה חופשה עם קרוואנים באוסטרליה מחירים?

מחיר חופשה עם קרוואנים באוסטרליה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר חופשה עם קרוואנים באוסטרליה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל חופשה חופשה עם קרוואנים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת חופשה עם קרוואנים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

חופשה עם קרוואנים באוסטרליה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה ומספר מסננים הקשורים להזמנת חופשה עם קרוואנים באוסטרליה.

חופשה עם קרוואנים באוסטרליה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

חופשה עם קרוואנים באוסטרליה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור חופשה עם קרוואנים באוסטרליה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל חופשה עם קרוואנים באוסטרליה) , האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור חופשה עם עם קרוואנים באוסטרליה לחצו כאן.

שימו לב במיוחד כי בעת חופשה עם קרוואנים באוסטרליה וכן בחופשה עם קרוואנים בקנדה צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. חופשה עם קרוואנים באוסטרליה אינה כוללת קילומטראז' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת חופשה בחופשה עם קרוואנים.

תוצאות מחיר חופשה עם קרוואנים באוסטרליה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר חופשה עם קרוואנים באוסטרליה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את העם קרוואנים לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

לצפייה איך לעשות חיפוש חופשה עם קרוואנים לחופשה באוסטרליה עם החזרת העם קרוואנים תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

חופשה עם קרוואנים באוסטרליה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה חופשה עם קרוואנים באוסטרליה לחופשה עם עם קרוואנים מחוף לחוף באוסטרליה התחלה בברום והחזרת קרוואנים בסידני תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג עם קרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם חופשה עם קרוואנים בסידני והחזרה בברום -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין חופשה עם קרוואנים לחופשה באוסטרליה שונה לאותו דגם עם קרוואנים, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: חופשה עם קרוואנים למשפחה באוסטרליה מהוברט למלבורן תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג עם קרוואנים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם חופשה עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר חופשה עם קרוואנים באוסטרליה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון חופשה עם קרוואנים באוסטרליה

חופשה עם קרוואנים באוסטרליה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת עם קרוואנים ביעד שונה מאשר התחלנו בו את החופשה?

באוסטרליה ניתן לקחת את העם קרוואנים בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת עם קרוואנים בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד באוסטרליה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת העם קרוואנים בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את העם קרוואנים. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות חופשה חופשה עם קרוואנים באוסטרליה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת העם קרוואנים גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את החופשה בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו עם קרוואנים באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משמעותית את עלות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה

לצפייה איך לעשות חיפוש חופשה עם קרוואנים באוסטרליה לחופשה מחוף לחוף (סידני לבריזבן או להיפך) ראו דוגמה:

 


חופשה עם קרוואנים באוסטרליה - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר חופשה עם קרוואנים באוסטרליה בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר חופשה עם קרוואנים באוסטרליה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה חייבם להזין את נתוני החופשה שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת עם קרוואנים באוסטרליה.

 

עלויות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור חופשה עם קרוואנים לחופשה באוסטרליה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר חופשה עם קרוואנים באוסטרליה שאני רואה באתר זו עלות קרואן באוסטרליה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה?

כשמזמינים חופשה עם קרוואנים לחופשה באוסטרליה באתר בנדנה מקבלים את מחיר עם קרוואנים באוסטרליה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לעם קרוואנים לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר חופשה עם קרוואנים ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של העם קרוואנים באוסטרליה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה עם קרוואנים באוסטרליה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 עם קרוואנים פנויים לתאריך החופשה שלכם ובתחנה אחרת נותר עם קרוואנים אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה לשכור עם קרוואנים באוסטרליה?

בכדי למצוא את חופשה עם קרוואנים באוסטרליה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור חופשה עם קרוואנים באוסטרליה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה חופשה עם קרוואנים באוסטרליה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה עם קרוואנים, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי חופשה עם קרוואנים הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

חופשה עם קרוואנים באוסטרליה - גמישות

 

האם מחיר השכרת חופשה עם קרוואנים באוסטרליה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות עם קרוואנים באוסטרליה?

כשמזמינים חופשה עם קרוואנים באוסטרליה באתר בנדנה מקבלים את המחיר  חופשה עם קרוואנים במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג עם קרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה  עלויות של חופשה עם קרוואנים באוסטרליה כ 120-150$ ליום בנוסף לעלות חופשה עם קרוואנים למשפחה באוסטרליה

עלות חופשה עם קרוואנים - חופשה עם קרוואנים באוסטרליה לחודש - כמה עולה עם קרוואנים באוסטרליה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא עם קרוואנים. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה ליום

מה כלול עם חופשה עם קרוואנים למשפחה באוסטרליה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת חופשה עם קרוואנים מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הקרוואנים וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

חופשה עם קרוואנים באוסטרליה

מידע כללי על חופשה עם קרוואנים באוסטרליה למשפחה

חופשה עם חופשה עם קרוואנים לזוג באוסטרליה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של אוסטרליה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ומדינות האזור.

חופשה עם קרוואנים לעיתים רבות כולל גם מעבר עם עם קרוואנים באוסטרליה הן לכיוון דרום או לכיוון צפון 

יעדים עיקריים של חופשה עם קרוואנים למשפחה באוסטרליה - אתרי חופשה עם עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה

· חופשה עם קרוואנים בסידני 

· חופשה עם קרוואנים בבריזבן

· חופשה עם קרוואנים במלבורן

· חופשה עם קרוואנים באדלייד

· חופשה עם קרוואנים בקיירנס

· חופשה עם קרוואנים בדארווין

· חופשה עם קרוואנים בפרת'

· חופשה עם קרוואנים בטסמניה

· חופשה עם קרוואנים בברום

· חופשה עם קרוואנים באליס ספרינגס

כל המידע החשוב על אוסטרליה עם קרוואנים

שאלות ותשובות בנושא עלות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה :

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני עם קרוואנים מראש בעת חופשה עם קרוואנים באוסטרליה?

ב, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון העם קרוואניםלהזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים ב עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניון עם קרוואנים אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני עם קרוואנים והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של עם קרוואניםהמטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך החופשה. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול חופשה חופשה עם קרוואנים לזוג - חופשה עם קרוואנים זול באוסטרליה יכול בהחלט להיות תחליף לחופשה תרמילאים באוסטרליה. חופשה עם קרוואנים לזוג באוסטרליה יכולה לשדרג לכם את חופשה התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם עם קרוואנים באוסטרליה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור חופשה עם קרוואנים באוסטרליה לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית עם קרוואנים.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם העם קרוואנים ללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית עם קרוואנים אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'Big 4' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית עם קרוואנים  בחניונים
בערים הראשיות, חניית עם קרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור חופשה עם קרוואנים לזוג והאם יש הבדל בין מסלול חופשה חופשה עם קרוואנים באוסטרליה לזוג לעומת מסלול חופשה עם קרוואנים באוסטרליה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי עם קרוואנים 'קראווניסטים' שעושים חופשה עם קרוואנים לזוג באוסטרליה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב חופשה עם קרוואנים באוסטרליה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לחופשה עם חופשה עם קרוואנים למשפחה באוסטרליה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול חופשה עבור חופשה עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי עם קרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול חופשה עם קרוואנים זול באוסטרליה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי חופשה עם קרוואנים

חופשה עם קרוואנים באוסטרליה - מסלול

מסלול חופשה עם קרוואנים 

 

מאיזה גיל אפשרי להשכיר עם קרוואנים באוסטרליה  ?

ברובם המכריע של חופשה עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי עם קרוואנים באתר שלנו, מצוין משקל העם קרוואנים ודרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
חופשה עם קרוואנים באוסטרליה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית חופשה עם קרוואנים באוסטרליה?

בדרך כלל באוסטרליה תחנות ההשכרה פתוחות שבעה ימים בשבוע
לעיתים בעונת החורף תחנות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.

 

מה המאפיינים העיקריים של חופשהי עם קרוואנים באוסטרליה ?

המקובל לרוב חופשה עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה הם בעלי מנוע דיזל עתיר נפח, תיבת הילוכים אוטומטית או ידנית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של העם קרוואנים יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
עם קרוואנים לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם לעשות חופשה עם קרוואנים לזוג באוסטרליה או וואן להשכרה באוסטרליה עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות חופשהי קמפינג באוסטרליה?

זה המקום לחופשהי קמפינג. חופשהי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של ה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם עם קרוואנים באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותרת חופשה עם קרוואנים באוסטרליה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם עם קרוואנים מאוסטרליה לקנדה מותרת ללא בעיות. לעיתים נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למקסיקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי חופשה עם קרוואנים באוסטרליה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת חופשהי חופשה עם קרוואנים באוסטרליה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהעם קרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהעם קרוואנים מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים עם קרוואנים זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם העם קרוואנים באוסטרליה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי חופשה פופולריים לעשות חופשה עם חופשה עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה:

· הפארקים הלאומיים שבמשולש הזהב סו פרנסיסקו- לוס אנג'לס-לאס וגאס, חופשה עם עם קרוואנים בחוף המזרחי, חופשה עם עם קרוואנים בחוף המערבי,


מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי חופשה חופשה עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה?

בעת חופשה עם קרוואנים ב, מקובל לרוב שממתחילים את השכרת העם קרוואנים באוסטרליה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על העם קרוואניםשעות הבוקר 00:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות החופשה שלכם, וכדי שהחופשה יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את העם קרוואנים באוסטרליה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק העם קרוואנים המקומי לספק את העם קרוואנים בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת עם קרוואנים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת העם קרוואנים בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת העם קרוואנים או שמתאמים דרך בנדנה עם קרוואנים את את שעות החזרת העם קרוואנים לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם חופשה עם קרוואנים זוגי באוסטרליה מאשר חופשה ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא חופשה עם קרוואנים באוסטרליה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר חופשה עם רכב שכור ומלונות. חופשה עם עם קרוואנים באוסטרליה אלו חופשהים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מחופשה כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים חופשהי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות עם קרוואנים באוסטרליה?

כן. 
אף שיש מבחר גדול של עם קרוואנים להשכרה באוסטרליה, ברוב דגמי העם קרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  עם קרוואנים להשכרה באוסטרליה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של העם קרוואנים באוסטרליה, גם אם הם "עם קרוואנים אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם באוסטרליה עם קרוואנים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (עם קרוואנים-אוטובוס) שהם באורך של מעל 35 פיט ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי עם קרוואנים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

חלקם הקטן של עם קרוואנים הם בעלי אורך של מעל 35 פיט ובעלי מנוע דיזל נקראים גם Diesel pusher - עם קרוואנים אלו מצריכים רישיון ג'

מילוי וריקון מים וביוב בחופשה חופשה עם קרוואנים באוסטרליה

בשונה מהנהוג בחופשה עם קרוואנים באירופה או חופשה עם קרוואנים באוסטרליה, לעם קרוואנים  יש חיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של עם קרוואנים לחצו כאן

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול עם קרוואנים לחץ כאן

מהם כבישי האגרה באוסטרליה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת חופשה חופשה עם קרוואנים באוסטרליה?

לצפיה בהוראות נהיגת עם קרוואנים להשכרה באוסטרליה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באוסטרליה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באוסטרליה ובנוסף תחנת חופשה עם קרוואנים באוסטרליה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - חופשה עם קרוואנים באוסטרליה למשפחות

• הנהיגה עם קרוואנים באוסטרליה היא בצד שמאל הפוך מצד הנהיגה בישראל .

• תמיד כדאי להחנות את העם קרוואנים באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית העם קרוואנים לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת חופשה עם קרוואנים למשפחה באוסטרליה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בהרבה תחנות חופשה עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה יש אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים 

באוסטרליה ילדים מתחת לגיל 6 חודשים (עד 9 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.

ילדים בין גיל 6 חודשים ל-4 שנים (8-18 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה או עם כיוון הנסיעה כאשר יש רתמה מובנת. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.
ילדים בני 4-7 שנים (14-26 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב הפונה לכיוון הנסיעה ועם רתמה מובנת, או ישובים וחגורים בבוסטר. למרות שבחלק מהמקרים החוק האוסטרלי מתיר לילדים בגילאים הללו לשבת מקדימה, אנו ממליצים שילדים מתחת לגיל 7 (26 ק"ג) לא ישבו מקדימה.
כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן האוסטרלי ובאחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו לעם קרוואנים. מומלץ להזמין מראש.

איזה מסמכים אני צריך להביא לחופשה עם קרוואנים באוסטרליה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום חופשה חופשה עם קרוואנים באוסטרליה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות חופשה עם קרוואנים ב).

• דרכון

• שובר חופשה עם קרוואנים באוסטרליה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בחופשה עם קרוואנים משפחתי באוסטרליה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת העם קרוואנים, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות חופשה עם קרוואנים משפחתי עם קרוואנים באוסטרליה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור חופשה עם קרוואנים זול באוסטרליה

ברוב העם קרוואנים נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-2500 US$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לעם קרוואניםאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר חופשה עם קרוואנים באוסטרליה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף חופשה עם קרוואנים באוסטרליה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת העם קרוואנים?

כן, רוב תחנות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה דורשות להתקשר אליהן בבוקר חופשה עם קרוואנים באוסטרליה,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת העם קרוואניםשעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בהשכרות עם קרוואנים באוסטרליה? - חופשה בוואן באוסטרליה

ברוב העם קרוואנים יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 US$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לעם קרוואנים.
בחלק מהעם קרוואנים הביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר ובחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית עם קרוואניםכלומר אם יקרה נזק במהלך חופשה עם קרוואנים לעם קרוואניםאז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם פשוט לנהוג בחופשה עם קרוואנים זוגי באוסטרליה?

בעיקרון נהיגת עם קרוואנים דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם העם קרוואנים לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בחופשה עם קרוואנים באוסטרליה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל עם קרוואנים.

אף שחלק מהעם קרוואניםלהשכרה באוסטרליהממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע עם קרוואניםעם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  עם קרוואנים באורך 10 מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור עם קרוואנים שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע עם קרוואניםעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם עם קרוואנים לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים באוסטרליה אינם ערוכים היטב לחופשה עם קרוואנים בחורף  באוסטרליה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על חופשה עם קרוואנים בחורף באוסטרליה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם חופשה עם קרוואנים לחודש באוסטרליה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהעם קרוואנים חל איסור נסעה לעמק המוות בחודשי הקיץ או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.. בכל דף עם קרוואנים באוסטרליה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם העם קרוואנים למקומות אסורים, הביטוח של העם קרוואנים אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון עם קרוואנים?

עלות חניוני עם קרוואנים משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של US$30 - US$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני עם קרוואנים

האם עדיף קניית עם קרוואנים באוסטרליה מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של החופשה שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית עם קרוואנים לבין השכרה היא לחופשהים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים עם קרוואנים למכירה באוסטרליה.

ניקיון העם קרוואנים בעת ההחזרה

העם קרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את העם קרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והעם קרוואניםמוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים עם קרוואנים וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני העם קרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בחופשה עם קרוואנים.

האם יש מגבלת אורך בחניוני עם קרוואנים?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על עם קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם עם קרוואנים?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, באוסטרליה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לחופשה עם קרוואנים?

בעת קבלת עם קרוואנים שכור באוסטרליה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של חופשה עם קרוואנים דרך בנדנה עם קרוואנים? חופשה עם קרוואנים בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום חופשה עם קרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת עם קרוואנים באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי החופשה

* הדרכה טרום היציאה לחופשה על הקראמולטור שזה סימולטור עם קרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון חופשהי עם קרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בחופשהי עם קרוואניםו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר עם קרוואנים"על הדרך" – בחופשה עם קרוואנים לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי העם קרוואניםעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו חופשה עם קרוואנים. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של חופשה עם קרוואנים באוסטרליה  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה באוסטרליה עם חופשה עם קרוואנים, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

עם קרוואנים חופשה מאורגן עם קרוואנים באוסטרליה. אנו מציעים חופשהים מאורגנים עם קרוואנים למדינות רבות. חופשה עם קרוואנים מאורגן באוסטרליה הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לחופשה מאורגן עם קרוואניםגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים חופשה מאורגן עם קרוואניםמתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לחופשה מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, חופשהי עם קרוואנים מאורגנים נקראים חופשהים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. חופשה קבוצתי עם קרוואנים באוסטרליה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בחופשה קבוצתי (ולא חופשה מאורגן) יש לכל משפחה את העם קרוואנים הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל עם קרוואנים בחופשה המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן חופשה עם קרוואנים קבוצתי באוסטרליה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על חופשהי עם קרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם חופשהי עם קרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור חופשה עם קרוואנים באוסטרליה.

כדי לחבר עם קרוואנים לרשת החשמל של 110 וולט עם מחבר אמריקאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך עם קרוואנים יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האמריקאית:

התוכן של חופשה עם קרוואנים באוסטרליה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של חופשה עם קרוואנים באוסטרליה :

כמה עולה לשכור עם קרוואנים באוסטרליה, עלות חופשה עם קרוואנים באוסטרליה, חופשה עם קרוואנים בניו זילנד, קניית עם קרוואנים באוסטרליה, חופשה עם קרוואנים ביוון, עם קרוואנים, חופשה עם קרוואנים בחול מחיר, חופשה עם קרוואנים באוסטרליה עלויות

חופשה עם קרוואנים הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לחופשה טבע, משפחה ובילויים. באירופה המדינות בהן יש הכי הרבה חופשה עם קרוואנים הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בחופשה עם קרוואנים אז מומלץ לשכור אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה חופשה עם קרוואנים באירופה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את העם קרוואניםישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה חופשה עם קרוואנים היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה חופשה עם קרוואנים הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה חופשה עם קרוואנים שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה חופשה עם קרוואנים בחניוני עם קרוואניםלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל חופשה עם קרוואנים ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים חופשה עם קרוואנים יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה חופשה עם קרוואנים גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל חופשה עם קרוואנים באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן לשכור כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, חופשה עם קרוואנים מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת חופשה עם קרוואנים. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת חופשה עם קרוואנים תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי חופשה עם קרוואנים באוסטרליה או חופשה עם קרוואנים בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת חופשה עם קרוואנים באירופה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' חופשה עם קרוואנים בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות חופשה עם קרוואנים בניו זילנד ו חופשה עם קרוואנים באוסטרליה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב חופשה עם קרוואנים לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב חופשה עם קרוואנים באירופה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום חופשה עם קרוואנים באוסטרליה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף חופשה עם קרוואנים בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור חופשה עם קרוואנים בחניון עם קרוואניםלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...