השכרת קרוואן קרוואנים בחופשה עם קראוונים באוסטרליה

כמה עולה חופשה עם קראוונים באוסטרליה מחירים 

 

לקבלת מחיר חופשה עם קראוונים באוסטרליה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל חופשה עם קראוונים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה באוסטרליה - אם רלוונטי), תאריך תחילת חופשה עם קראוונים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

חופשה עם קראוונים באוסטרליה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים חופשה עם קראוונים באוסטרליה.

כמה עולה חופשה עם קראוונים באוסטרליה מחירים?

מחיר חופשה עם קראוונים באוסטרליה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר חופשה עם קראוונים באוסטרליה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל חופשה חופשה עם קראוונים (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת חופשה עם קראוונים, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

חופשה עם קראוונים באוסטרליה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות חופשה עם קראוונים באוסטרליה ומספר מסננים הקשורים להזמנת חופשה עם קראוונים באוסטרליה.

חופשה עם קראוונים באוסטרליה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות חופשה עם קראוונים באוסטרליה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

חופשה עם קראוונים באוסטרליה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור חופשה עם קראוונים באוסטרליה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל חופשה עם קראוונים באוסטרליה) , האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור חופשה עם עם קראוונים באוסטרליה לחצו כאן.

שימו לב במיוחד כי בעת חופשה עם קראוונים באוסטרליה וכן בחופשה עם קראוונים בקנדה צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. חופשה עם קראוונים באוסטרליה אינה כוללת קילומטראז' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת חופשה בחופשה עם קראוונים.

תוצאות מחיר חופשה עם קראוונים באוסטרליה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר חופשה עם קראוונים באוסטרליה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את העם קראוונים לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות חופשה עם קראוונים באוסטרליה מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

לצפייה איך לעשות חיפוש חופשה עם קראוונים לחופשה באוסטרליה עם החזרת העם קראוונים תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

חופשה עם קראוונים באוסטרליה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה חופשה עם קראוונים באוסטרליה לחופשה עם קראוונים מחוף לחוף באוסטרליה התחלה בפרת' והחזרת קראוונים באדלייד תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג עם קראוונים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם חופשה עם קראוונים באדלייד והחזרה בפרת' -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות חופשה עם קראוונים באוסטרליה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין חופשה עם קראוונים לחופשה באוסטרליה שונה לאותו דגם עם קראוונים, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: חופשה עם קראוונים למשפחה באוסטרליה מדארווין להוברט תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג עם קראוונים, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם חופשה עם קראוונים משפחתי באוסטרליה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר חופשה עם קראוונים באוסטרליה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון חופשה עם קראוונים באוסטרליה

חופשה עם קראוונים באוסטרליה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת עם קראוונים ביעד שונה מאשר התחלנו בו את החופשה?

באוסטרליה ניתן לקחת את העם קראוונים בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת עם קראוונים בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד באוסטרליה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת העם קראוונים בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את העם קראוונים. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות חופשה חופשה עם קראוונים באוסטרליה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת העם קראוונים גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את החופשה בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו עם קראוונים באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משמעותית את עלות עם קראוונים באוסטרליה

לצפייה איך לעשות חיפוש חופשה עם קראוונים באוסטרליה לחופשה מחוף לחוף (מלבורן לסידני או להיפך) ראו דוגמה:

 


חופשה עם קראוונים באוסטרליה - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר חופשה עם קראוונים באוסטרליה בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר חופשה עם קראוונים באוסטרליה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות חופשה עם קראוונים באוסטרליה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות חופשה עם קראוונים באוסטרליה חייבם להזין את נתוני החופשה שלכם באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת עם קראוונים באוסטרליה.

 

עלויות חופשה עם קראוונים באוסטרליה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור חופשה עם קראוונים לחופשה באוסטרליה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר חופשה עם קראוונים באוסטרליה שאני רואה באתר זו עלות קרואן באוסטרליה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות חופשה עם קראוונים באוסטרליה?

כשמזמינים חופשה עם קראוונים לחופשה באוסטרליה באתר בנדנה מקבלים את מחיר עם קראוונים באוסטרליה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לעם קראוונים לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות חופשה עם קראוונים באוסטרליה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר חופשה עם קראוונים ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של העם קראוונים באוסטרליה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה עם קראוונים באוסטרליה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 עם קראוונים פנויים לתאריך החופשה שלכם ובתחנה אחרת נותר עם קראוונים אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה לשכור עם קראוונים באוסטרליה?

בכדי למצוא את חופשה עם קראוונים באוסטרליה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור חופשה עם קראוונים באוסטרליה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה חופשה עם קראוונים באוסטרליה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה עם קראוונים, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי חופשה עם קראוונים הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

חופשה עם קראוונים באוסטרליה - גמישות

 

האם מחיר השכרת חופשה עם קראוונים באוסטרליה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות עם קראוונים באוסטרליה?

כשמזמינים חופשה עם קראוונים באוסטרליה באתר בנדנה מקבלים את המחיר  חופשה עם קראוונים במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג עם קראוונים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות חופשה עם קראוונים באוסטרליה  עלויות של חופשה עם קראוונים באוסטרליה כ 120-150$ ליום בנוסף לעלות חופשה עם קראוונים למשפחה באוסטרליה

עלות חופשה עם קראוונים - חופשה עם קראוונים באוסטרליה לחודש - כמה עולה עם קראוונים באוסטרליה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא עם קראוונים. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות חופשה עם קראוונים באוסטרליה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות חופשה עם קראוונים באוסטרליה ליום

מה כלול עם חופשה עם קראוונים למשפחה באוסטרליה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת חופשה עם קראוונים מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הקראוונים וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

חופשה עם קראוונים באוסטרליה

מידע כללי על חופשה עם קראוונים באוסטרליה למשפחה

חופשה עם חופשה עם קראוונים לזוג באוסטרליה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של אוסטרליה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ומדינות האזור.

חופשה עם קראוונים לעיתים רבות כולל גם מעבר עם עם קראוונים באוסטרליה הן לכיוון דרום או לכיוון צפון 

יעדים עיקריים של חופשה עם קראוונים למשפחה באוסטרליה - אתרי חופשה עם עם קראוונים משפחתי באוסטרליה

· חופשה עם קראוונים בסידני 

· חופשה עם קראוונים בבריזבן

· חופשה עם קראוונים במלבורן

· חופשה עם קראוונים באדלייד

· חופשה עם קראוונים בקיירנס

· חופשה עם קראוונים בדארווין

· חופשה עם קראוונים בפרת'

· חופשה עם קראוונים בטסמניה

· חופשה עם קראוונים בברום

· חופשה עם קראוונים באליס ספרינגס

כל המידע החשוב על אוסטרליה עם קראוונים

שאלות ותשובות בנושא עלות חופשה עם קראוונים באוסטרליה :

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני עם קראוונים מראש בעת חופשה עם קראוונים באוסטרליה?

ב, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון העם קראווניםלהזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים ב עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניון עם קראוונים אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני עם קראוונים והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של עם קראווניםהמטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך החופשה. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול חופשה חופשה עם קראוונים לזוג - חופשה עם קראוונים זול באוסטרליה יכול בהחלט להיות תחליף לחופשה תרמילאים באוסטרליה. חופשה עם קראוונים לזוג באוסטרליה יכולה לשדרג לכם את חופשה התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם עם קראוונים באוסטרליה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור חופשה עם קראוונים באוסטרליה לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית עם קראוונים.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם העם קראווניםללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית עם קראוונים אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'Big 4' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית עם קראוונים  בחניונים
בערים הראשיות, חניית עם קראוונים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור חופשה עם קראוונים לזוג והאם יש הבדל בין מסלול חופשה חופשה עם קראוונים באוסטרליה לזוג לעומת מסלול חופשה חופשה עם קראוונים באוסטרליה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי עם קראוונים 'קראווניסטים' שעושים חופשה עם קראוונים לזוג באוסטרליה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב חופשה עם קראוונים באוסטרליה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לחופשה עם חופשה עם קראוונים למשפחה באוסטרליה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול חופשה עבור חופשה עם קראוונים משפחתי באוסטרליה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי עם קראוונים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול חופשה עם קראוונים זול באוסטרליה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי חופשה עם קראוונים

חופשה עם קראוונים באוסטרליה - מסלול

מסלול חופשה עם קראוונים 

 

מאיזה גיל אפשרי להשכיר עם קראוונים באוסטרליה  ?

ברובם המכריע של חופשה עם קראוונים משפחתי באוסטרליה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי עם קראוונים באתר שלנו, מצוין משקל העם קראווניםו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
חופשה עם קראוונים באוסטרליה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית חופשה עם קראוונים באוסטרליה?

בדרך כלל באוסטרליה תחנות ההשכרה פתוחות שבעה ימים בשבוע
לעיתים בעונת החורף תחנות חופשה עם קראוונים באוסטרליה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.

 

מה המאפיינים העיקריים של חופשהי עם קראוונים באוסטרליה ?

המקובל לרוב חופשה עם קראוונים משפחתי באוסטרליה הם בעלי מנוע דיזל עתיר נפח, תיבת הילוכים אוטומטית או ידנית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של העם קראוונים יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
עם קראוונים לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם לעשות חופשה עם קראוונים לזוג באוסטרליה או וואן להשכרה באוסטרליה עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות חופשהי קמפינג באוסטרליה?

זה המקום לחופשהי קמפינג. חופשהי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של ה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם עם קראוונים באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותרת חופשה עם קראוונים באוסטרליה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם עם קראוונים מאוסטרליה לקנדה מותרת ללא בעיות. לעיתים נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למקסיקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה עם קראוונים באוסטרליה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי חופשה עם קראוונים באוסטרליה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת חופשהי חופשה עם קראוונים באוסטרליה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהעם קראוונים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהעם קראוונים מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים עם קראוונים זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם העם קראוונים באוסטרליה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי חופשה פופולריים לעשות חופשה עם חופשה עם קראוונים משפחתי באוסטרליה:

· הפארקים הלאומיים שבמשולש הזהב סו פרנסיסקו- לוס אנג'לס-לאס וגאס, חופשה עם עם קראוונים בחוף המזרחי, חופשה עם עם קראוונים בחוף המערבי,


מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי חופשה חופשה עם קראוונים משפחתי באוסטרליה?

בעת חופשה עם קראוונים ב, מקובל לרוב שממתחילים את השכרת העם קראוונים באוסטרליה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על העם קראווניםשעות הבוקר 00:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות החופשה שלכם, וכדי שהחופשה יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את העם קראוונים באוסטרליה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק העם קראוונים המקומי לספק את העם קראוונים בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת עם קראוונים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת העם קראוונים בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת העם קראוונים או שמתאמים דרך בנדנה עם קראוונים את את שעות החזרת העם קראוונים לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות חופשה עם קראוונים באוסטרליה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם חופשה עם קראוונים זוגי באוסטרליה מאשר חופשה ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא חופשה עם קראוונים באוסטרליה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר חופשה עם רכב שכור ומלונות. חופשה עם עם קראוונים באוסטרליה אלו חופשהים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מחופשה כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים חופשהי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות עם קראוונים באוסטרליה?

כן. 
אף שיש מבחר גדול של עם קראוונים להשכרה באוסטרליה, ברוב דגמי העם קראוונים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  עם קראוונים להשכרה באוסטרליה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של העם קראוונים באוסטרליה, גם אם הם "עם קראוונים אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם באוסטרליה עם קראוונים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (עם קראוונים-אוטובוס) שהם באורך של מעל 35 פיט ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי עם קראוונים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

חלקם הקטן של עם קראוונים הם בעלי אורך של מעל 35 פיט ובעלי מנוע דיזל נקראים גם Diesel pusher - עם קראוונים אלו מצריכים רישיון ג'

מילוי וריקון מים וביוב בחופשה חופשה עם קראוונים באוסטרליה

בשונה מהנהוג בחופשה עם קראוונים באירופה או חופשה עם קראוונים באוסטרליה, לעם קראוונים  יש חיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של עם קראוונים לחצו כאן

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול עם קראוונים לחץ כאן

מהם כבישי האגרה באוסטרליה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת חופשה חופשה עם קראוונים באוסטרליה?

לצפיה בהוראות נהיגת עם קראוונים להשכרה באוסטרליה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באוסטרליה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באוסטרליה ובנוסף תחנת חופשה עם קראוונים באוסטרליה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - חופשה עם קראוונים באוסטרליה למשפחות

• הנהיגה עם קראוונים באוסטרליה היא בצד שמאל הפוך מצד הנהיגה בישראל .

• תמיד כדאי להחנות את העם קראוונים באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית העם קראוונים לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת חופשה עם קראוונים למשפחה באוסטרליה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בהרבה תחנות חופשה עם קראוונים משפחתי באוסטרליה יש אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים 

באוסטרליה ילדים מתחת לגיל 6 חודשים (עד 9 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.

ילדים בין גיל 6 חודשים ל-4 שנים (8-18 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה או עם כיוון הנסיעה כאשר יש רתמה מובנת. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.
ילדים בני 4-7 שנים (14-26 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב הפונה לכיוון הנסיעה ועם רתמה מובנת, או ישובים וחגורים בבוסטר. למרות שבחלק מהמקרים החוק האוסטרלי מתיר לילדים בגילאים הללו לשבת מקדימה, אנו ממליצים שילדים מתחת לגיל 7 (26 ק"ג) לא ישבו מקדימה.
כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן האוסטרלי ובאחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו לעם קראוונים. מומלץ להזמין מראש.

איזה מסמכים אני צריך להביא לחופשה עם קראוונים באוסטרליה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום חופשה חופשה עם קראוונים באוסטרליה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות חופשה עם קראוונים ב).

• דרכון

• שובר חופשה עם קראוונים באוסטרליה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בחופשה עם קראוונים משפחתי באוסטרליה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת העם קראוונים, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות חופשה עם קראוונים משפחתי עם קראוונים באוסטרליה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור חופשה עם קראוונים זול באוסטרליה

ברוב העם קראוונים נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-2500 US$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לעם קראווניםאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר חופשה עם קראוונים באוסטרליה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף חופשה עם קראוונים באוסטרליה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת העם קראוונים?

כן, רוב תחנות חופשה עם קראוונים באוסטרליה דורשות להתקשר אליהן בבוקר חופשה עם קראוונים באוסטרליה,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת העם קראווניםשעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בהשכרות עם קראוונים באוסטרליה? - חופשה בוואן באוסטרליה

ברוב העם קראוונים יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 US$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לעם קראוונים.
בחלק מהעם קראוונים הביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר ובחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית עם קראווניםכלומר אם יקרה נזק במהלך חופשה עם קראוונים לעם קראווניםאז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם פשוט לנהוג בחופשה עם קראוונים זוגי באוסטרליה?

בעיקרון נהיגת עם קראוונים דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם העם קראוונים לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בחופשה עם קראוונים באוסטרליה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל עם קראוונים.

אף שחלק מהעם קראווניםלהשכרה באוסטרליהממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע עם קראווניםעם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  עם קראוונים באורך 10 מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור עם קראוונים שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע עם קראווניםעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם עם קראוונים לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים באוסטרליה אינם ערוכים היטב לחופשה עם קראוונים בחורף  באוסטרליה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על חופשה עם קראוונים בחורף באוסטרליה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם חופשה עם קראוונים לחודש באוסטרליה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהעם קראוונים חל איסור נסעה לעמק המוות בחודשי הקיץ או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.. בכל דף עם קראוונים באוסטרליה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם העם קראוונים למקומות אסורים, הביטוח של העם קראוונים אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון עם קראוונים?

עלות חניוני עם קראוונים משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של US$30 - US$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני עם קראוונים

האם עדיף קניית עם קראוונים באוסטרליה מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של החופשה שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית עם קראוונים לבין השכרה היא לחופשהים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים עם קראוונים למכירה באוסטרליה.

ניקיון העם קראוונים בעת ההחזרה

העם קראוונים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את העם קראוונים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והעם קראווניםמוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים עם קראוונים וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני העם קראוונים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בחופשה עם קראוונים.

האם יש מגבלת אורך בחניוני עם קראוונים?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על עם קראוונים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם עם קראוונים?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, באוסטרליה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לחופשה עם קראוונים?

בעת קבלת עם קראוונים שכור באוסטרליה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של חופשה עם קראוונים דרך בנדנה עם קראוונים? חופשה עם קראוונים בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום חופשה עם קראוונים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת עם קראוונים באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי החופשה

* הדרכה טרום היציאה לחופשה על הקראמולטור שזה סימולטור עם קראוונים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון חופשהי עם קראוונים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בחופשהי עם קראווניםו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר עם קראוונים"על הדרך" – בחופשה עם קראוונים לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי העם קראווניםעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו חופשה עם קראוונים. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של חופשה עם קראוונים באוסטרליה  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה באוסטרליה עם חופשה עם קראוונים, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

עם קראוונים חופשה מאורגן עם קראוונים באוסטרליה. אנו מציעים חופשהים מאורגנים עם קראוונים למדינות רבות. חופשה עם קראוונים מאורגן באוסטרליה הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לחופשה מאורגן עם קראווניםגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים חופשה מאורגן עם קראווניםמתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לחופשה מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, חופשהי עם קראוונים מאורגנים נקראים חופשהים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. חופשה קבוצתי עם קראוונים באוסטרליה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בחופשה קבוצתי (ולא חופשה מאורגן) יש לכל משפחה את העם קראוונים הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל עם קראוונים בחופשה המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן חופשה עם קראוונים קבוצתי באוסטרליה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על חופשהי עם קראוונים קבוצתיים (לא לבלבל עם חופשהי עם קראוונים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור חופשה עם קראוונים באוסטרליה.

כדי לחבר עם קראוונים לרשת החשמל של 110 וולט עם מחבר אמריקאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך עם קראוונים יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האמריקאית:

התוכן של חופשה עם קראוונים באוסטרליה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של חופשה עם קראוונים באוסטרליה :

כמה עולה לשכור עם קראוונים באוסטרליה, עלות חופשה עם קראוונים באוסטרליה, חופשה עם קראוונים בניו זילנד, קניית עם קראוונים באוסטרליה, חופשה עם קראוונים ביוון, עם קראוונים, חופשה עם קראוונים בחול מחיר, חופשה עם קראוונים באוסטרליה עלויות

חופשה עם קראוונים הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לחופשה טבע, משפחה ובילויים. באירופה המדינות בהן יש הכי הרבה חופשה עם קראוונים הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בחופשה עם קראוונים אז מומלץ לשכור אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה חופשה עם קראוונים באירופה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את העם קראווניםישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה חופשה עם קראוונים היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה חופשה עם קראוונים הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה חופשה עם קראוונים שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה חופשה עם קראוונים בחניוני עם קראווניםלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל חופשה עם קראוונים ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים חופשה עם קראוונים יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה חופשה עם קראוונים גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל חופשה עם קראוונים באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן לשכור כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, חופשה עם קראוונים מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת חופשה עם קראוונים. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת חופשה עם קראוונים תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי חופשה עם קראוונים באוסטרליה או חופשה עם קראוונים בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת חופשה עם קראוונים באירופה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' חופשה עם קראוונים בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות חופשה עם קראוונים בניו זילנד ו חופשה עם קראוונים באוסטרליה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב חופשה עם קראוונים לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב חופשה עם קראוונים באירופה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום חופשה עם קראוונים באוסטרליה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף חופשה עם קראוונים בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור חופשה עם קראוונים בחניון עם קראווניםלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...