השכרת קרוואן קרוואנים בחופשה עם קראוון באירופה

כמה עולה חופשה עם קראוון באירופה מחירים 

לקבלת מחיר חופשה עם קראוון באירופה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל חופשה עם קראוון (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה באירופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת חופשה עם קראוון, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן באוסטרליה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים חופשה עם קראוון באירופה.

כמה עולה חופשה עם קראוון באירופה מחירים?

מחיר חופשה עם קראוון באירופה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר חופשה עם קראוון באירופה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל חופשה חופשה עם קראוון (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת חופשה עם קראוון, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן באוסטרליה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות חופשה עם קראוון באירופה ומספר מסננים הקשורים להזמנת חופשה בעם קראוון באירופה.

השכרת קרוואן באוסטרליה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות חופשה עם קראוון באירופה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (ב ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן באוסטרליה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור חופשה עם קראוון באירופה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל חופשה עם קראוון באירופה) , האם חופשה ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבאירופה מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור חופשה עם עם קראוון באירופה לחצו כאן.

תוצאות מחיר חופשה עם קראוון באירופה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר חופשה עם קראוון באירופה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את העם קראוון לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות חופשה עם קראוון באירופה אינן מאפשרות החזרה בתחנה שונה. חלק מתחנות הההשכרה מאפשרות החזרת העם קראוון ביעד שונה  בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות

לצפייה איך לעשות חיפוש חופשה עם קראוון באירופה לחופשה עם החזרת העם קראוון תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קרוואן באוסטרליה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה חופשה עם קראוון באירופה לחופשה עם עם קראוון מחוף לחוף באירופה התחלה בלאס וגאס והחזרת עם קראוון בלוס אנג'לס תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג עם קראוון, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם חופשה עם קראוון בלוס אנג'לס והחזרה בלאס וגאס -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות חופשה עם קראוון באירופה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין חופשה עם קראוון לחופשה באירופה שונה לאותו דגם עם קראוון, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: חופשה עם קראוון למשפחה באירופה מניו יורק ללוס אנג'לס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג עם קראוון, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם חופשה עם קראוון משפחתי באירופה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר חופשה עם קראוון באירופה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון חופשה עם קראוון באירופה

השכרת קרוואן באוסטרליה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת עם קראוון ביעד שונה מאשר התחלנו בו את החופשה?

בחלק מתחנות חופשה עם קראוון באירופה ניתן לקחת את העם קראוון בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת עם קראוון בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מעט מאוד באירופה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת העם קראוון בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את העם קראוון. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות חופשה חופשה עם קראוון באירופה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת העם קראוון גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את החופשה בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו עם קראוון באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות עם קראוון באירופה

לצפייה איך לעשות חיפוש חופשה עם קראוון באירופה לחופשה עם קראוון באירופה (איטליה לקרואטיה לדוגמה) ראו :

 


השכרת קרוואן באוסטרליה - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר חופשה עם קראוון באירופה בין היעדים השונים?
כן, יש הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר חופשה עם קראוון באירופה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות חופשה עם קראוון באירופה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות חופשה עם קראוון באירופה חייבם להזין את נתוני החופשה שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת עם קראוון באירופה.

 

עלויות חופשה עם קראוון באירופה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור חופשה עם קראוון לחופשה באירופה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר חופשה עם קראוון באירופה שאני רואה באתר זו עלות חופשה קרואן באירופה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות חופשה עם קראוון באירופה?

כשמזמינים חופשה עם קראוון באירופה לחופשה באתר בנדנה מקבלים את מחיר עם קראוון באירופה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לעם קראוון לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות חופשה עם קראוון באירופה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר חופשה עם קראוון ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של העם קראוון באירופה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה עם קראוון באירופה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 עם קראוון פנויים לתאריך החופשה שלכם ובתחנה אחרת נותר עם קראוון אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה חופשה עם קראוון באירופה מחיר?

בכדי למצוא את חופשה עם קראוון באירופה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור חופשה עם קראוון באירופה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה חופשה עם קראוון באירופה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה עם קראוון, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי חופשה עם קראוון הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן באוסטרליה - גמישות

 

האם מחיר חופשה עם קראוון באירופה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות חופשה עם קראוון באירופה?

כשמזמינים חופשה עם קראוון באירופה באתר בנדנה מקבלים את מחיר חופשה עם קראוון במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג עם קראוון, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות חופשה עם קראוון באירופה  עלויות של חופשה בעם קראוון באירופה כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות חופשה עם קראוון למשפחה באירופה

עלות חופשה בעם קראוון - חופשה עם קראוון באירופה לחודש - כמה עולה עם קראוון באירופה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות חופשה קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בעם קראוון. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות חופשה עם קראוון באירופה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות חופשה עם קראוון באירופה ליום

מה כלול עם חופשה עם קראוון למשפחה באירופה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת חופשה עם קראוון מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת העם קראוון וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון העם קראוון, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את העם קראוון

השכרת קרוואן באוסטרליה

מידע כללי על חופשה עם קראוון באירופה למשפחה

חופשה עם חופשה עם קראוון לזוג באירופה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של אירופה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

חופשה בעם קראוון לעיתים רבות כולל גם מעבר עם עם קראוון באירופה הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח אירופה

יעדים עיקריים של חופשה עם קראוון למשפחה באירופה - אתרי חופשה עם עם קראוון משפחתי באירופה

· חופשה עם קראוון באיטליה - גארדלנד, ונציה, קומו, הרי הדולומיטים, 

· חופשה עם קראוון בגרמניה- ברלין או המבורג לחופשה עם עם קראוון בנורווגיה, מינכן לחופשה בפארק אירופה או דרומה לקרואטיה וסלובניה, מפלי הריין, חבל הטירול, דיסלדורף לחופשה בהולנד,

· חופשה עם קראוון במינכן 

· חופשה עם קראוון בספרד - הרי הפירינאים, חבל הבאסקים, קוסטה בראווה

· חופשה עם קראוון בצרפת - דיסני לנד, פריס, הריווירה הצרפתית, נורמנדי

· חופשה עם קראוון בפורטוגל - ליסבון, פארו, פורטו, חוף נזרה הגלים גבוהים בעולם 

· חופשה עם קראוון בסלובניה - מפלי פליטוויצה, אגם בלאד

· חופשה עם קראוון בקרואטיה - דוברובניק, ספליט

· חופשה עם קראוון במזרח אירופה

· חופשה עם קראוון בסקנדינביה - הפחורדים הנורווגיים, איי לופוטן, הזוהר הצפוני

כל המידע החשוב על אירופה בעם קראוון

שאלות ותשובות בנושא עלות חופשה עם קראוון באירופה :

באירופה, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני עם קראוון והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של עם קראווןהמטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך החופשה. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול חופשה חופשה עם קראוון לזוג - חופשה עם קראוון זול באירופה יכול בהחלט להיות תחליף לחופשה תרמילאים באירופה. חופשה עם קראוון לזוג באירופה יכולה לשדרג לכם את חופשה התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם עם קראוון באירופה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור אירופה בעם קראוון לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית עם קראוון.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל אירופה
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית עם קראוון אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית עם קראוון באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית עם קראוון באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית עם קראוון במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור חופשה עם קראוון לזוג והאם יש הבדל בין מסלול חופשה חופשה עם קראוון באירופה לזוג לעומת מסלול חופשה חופשה עם קראוון באירופה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי עם קראוון 'קראווניסטים' שעושים חופשה עם קראוון לזוג באירופה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב חופשה עם קראוון באירופה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לחופשה עם חופשה עם קראוון למשפחה באירופה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול חופשה עבור חופשה חופשה עם קראוון משפחתי באירופה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי עם קראוון (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול חופשה עם קראוון זול באירופה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי חופשה בעם קראוון

השכרת קרוואן באוסטרליה - מסלול

מסלול חופשה עם קראוון 

 

מאיזה גיל אפשרי חופשה עם קראוון באירופה  ?

ברובם המכריע של חופשה עם קראוון משפחתי באירופה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי עם קראוון באתר שלנו, מצוין משקל העם קראווןו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן באוסטרליה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית חופשה עם קראוון באירופה?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה באירופה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות  ניתן לקבל עם קראוון לעיתים בימי ראשון בתוספת תשלום ובתיאום מראש

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות אירופה בעם קראוון מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של חופשהי עם קראוון באירופה ?

המקובל לרוב חופשה עם קראוון משפחתי באירופה הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל, גנרטור 
חופשה באירופה בעם קראוון מתאפיין לרוב בעם קראוון מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות חופשהי קמפינג באירופה?

זה המקום לחופשהי קמפינג. חופשהי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של אירופה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם עם קראוון באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב אירופה בעם קראוון

האם מותרת חופשה עם קראוון באירופה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם עם קראוון ממדינות אירופה לכל מדינה באיחוד האירופי מותרת ללא בעיות. למעבר למדינות מזרח אירופה בעם קראוון,נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למרוקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בעם קראוון באירופה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי חופשה עם קראוון באירופה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת חופשהי חופשה עם קראוון באירופה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהעם קראוון מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהעם קראוון מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בעם קראוון זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם העם קראוון באירופה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי חופשה פופולריים לעשות חופשה עם חופשה עם קראוון משפחתי באירופה:

· חופשה עם קראוון במרכז אירופה הכולל את דרום גרמניה, שוויץ אוסטריה וצפון איטלה

· חופשה עם קראוון בחצי האי האיברי - ספרד פורטוגל

· חופשה עם קראוון בסביב הים האגאי - איטליה סלובניה קרואטיה

· חופשה עם קראוון בסקנדינביה - נורווגיה שוודיה ודנמרק

· חופשה עם קראוון במזרח אירופה - פולין, הונגריה, יוון, טורקיה, רומניה, בולגריה

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי חופשה חופשה עם קראוון משפחתי באירופה?

בעת חופשה בעם קראוון ב, מקובל לרוב שממתחילים את חופשה העם קראוון באירופה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על העם קראווןשעות הבוקר 00:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות החופשה שלכם, וכדי שהחופשה יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את העם קראוון באירופה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק העם קראוון המקומי לספק את העם קראוון בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת עם קראוון מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת העם קראוון בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת העם קראוון או שמתאמים דרך בנדנה עם קראוון את את שעות החזרת העם קראוון לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות חופשה עם קראוון באירופה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם חופשה עם קראוון זוגי באירופה מאשר חופשה ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא חופשה בעם קראוון באירופה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר חופשה עם רכב שכור ומלונות. חופשה עם עם קראוון באירופה אלו חופשהים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מחופשה כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים חופשהי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות עם קראוון באירופה?

כן. 
אף שיש מבחר גדול של עם קראוון להשכרה באירופה, ברוב דגמי העם קראוון אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  עם קראוון להשכרה באירופה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של העם קראוון באירופה, גם אם הם "עם קראוון אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם באירופה עם קראוון מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (עם קראוון-אוטובוס) שהם במשקל של מעל 3.5 טון  ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג' עם ותק של 3 שנים, לגבי עם קראוון המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

מילוי וריקון מים וביוב בחופשה חופשה עם קראוון באירופה

בשונה מהנהוג בחופשה עם קראוון בארצות הברית או חופשה עם קראוון קנדה, לעם קראוון  באירופה אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול עם קראוון לחץ כאן

מהם כבישי האגרה באירופה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת חופשה חופשה עם קראוון באירופה?

לצפיה בהוראות נהיגת עם קראוון להשכרה באירופה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באירופה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באירופה ובנוסף תחנת חופשה עם קראוון באירופה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - חופשה עם קראוון באירופה למשפחות

• הנהיגה בעם קראוון באירופה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.

• תמיד כדאי להחנות את העם קראוון באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית העם קראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת חופשה עם קראוון למשפחה באירופה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות חופשה עם קראוון משפחתי באירופה מסוימות אין אפשרות חופשה כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא לחופשה עם קראוון באירופה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום חופשה חופשה עם קראוון באירופה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות חופשה עם קראוון באירופה).

• דרכון

• שובר חופשה עם קראוון באירופה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בחופשה עם קראוון משפחתי באירופה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת העם קראוון, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות חופשה עם קראוון משפחתי בעם קראוון באירופה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור חופשה עם קראוון זול באירופה

ברוב העם קראוון נדרש להשאיר פיקדון בסך 1000-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת העם קראוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לעם קראווןאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר אירופה בעם קראוון יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף אירופה בעם קראוון לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת העם קראוון?

כן, רוב תחנות אירופה בעם קראוון דורשות להתקשר אליהן בבוקר אירופה בעם קראוון,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות עם קראוון באירופה? - חופשה בוואן באירופה

ברוב העם קראוון יש לך ביטוח מקיף עם 3000-1,500 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לעם קראוון.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בעם קראווןכלומר אם יקרה נזק במהלך חופשה עם קראוון ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בחופשה עם קראוון זוגי באירופה?

בעיקרון נהיגת עם קראוון דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם העם קראוון לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בחופשה עם קראוון באירופה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל עם קראוון.

אף שחלק מה עם קראוון להשכרה באירופה ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בעם קראוון עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  עם קראוון אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם חופשה עם קראוון שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בעם קראווןעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם עם קראוון לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. עם קראוון באירופה מותאמים וערוכים היטב לחופשה עם קראוון בחורף באירופה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על חופשה עם קראוון בחורף באירופה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם חופשה עם קראוון לחודש באירופה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהעם קראוון חל איסור נסעה למדינות מזרח אירופה או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש. בכל דף עם קראוון באירופה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם העם קראוון למקומות אסורים, הביטוח של העם קראוון אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון עם קראוון?

עלות חניוני עם קראוון משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 30 -  € 60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני עם קראוון

האם עדיף קניית עם קראוון באירופה מאשר חופשה עם קראוון באירופה ?

התשובה תלויה במשך הזמן של החופשה שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית עם קראוון לבין השכרה היא לחופשהים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים עם קראוון למכירה באירופה.

ניקיון העם קראוון בעת ההחזרה

העם קראוון נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את העם קראוון נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והעם קראוון מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בעם קראוון וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני העם קראוון, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בחופשה עם קראוון.

האם יש מגבלת אורך בחניוני עם קראוון?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על עם קראוון באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם עם קראוון?

בהרבה מדינות ניתן לחנות בחיק הטבע בעת חופשה באירופה בעם קראוון, באירופה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לחופשה עם קראוון?

בעת קבלת עם קראוון שכור באירופה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של חופשה עם קראוון דרך בנדנה עם קראוון? חופשה עם קראוון בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום חופשה עם קראוון, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת עם קראוון באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי החופשה

* הדרכה טרום היציאה לחופשה על הקראמולטור שזה סימולטור עם קראוון שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון חופשהי עם קראוון בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בחופשהי עם קראווןו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם חופשה עם קראוון"על הדרך" – בחופשה עם קראוון לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי העם קראווןעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו חופשה עם קראוון. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של חופשה עם קראוון באירופה ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה באירופה עם חופשה עם קראוון, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

עם קראוון חופשה מאורגן בעם קראוון באירופה. אנו מציעים חופשהים מאורגנים בעם קראוון למדינות רבות. חופשה עם קראוון מאורגן באירופה הוא בהחלט אופציה. 

חופשהי עם קראוון למשפחות באירופה מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים חופשה עם קראוון באירופה מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף לחופשה מאורגן בעם קראוון בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים חופשה מאורגן בעם קראוון מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לחופשה מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, חופשהי עם קראוון מאורגנים למשפחות נקראים חופשהים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. חופשה קבוצתי בעם קראוון באירופה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בחופשה קבוצתי (ולא חופשה מאורגן) יש לכל משפחה את העם קראוון הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל עם קראוון בחופשה המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן חופשה עם קראוון בחופשה מאורגן באירופה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על חופשהי עם קראוון קבוצתיים (לא לבלבל עם חופשהי עם קראוון מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור חופשה עם קראוון באירופה.

כדי לחבר עם קראוון לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך העם קראוון יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של חופשה עם קראוון באירופה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של חופשה עם קראוון באירופה :

מחיר חופשה עם קראוון ביער השחור, חופשה עם קראוון בוינה חופשה עם קראוון בנורבגיה עם קראוון חופשה עם קראוון בקרואטיה

חופשה עם קראוון באירופה מחיר מסלול חופשה עם קראוון באירופה קניית עם קראוון באירופה  חופשהי עם קראוון למשפחות באירופה  בנדנה עם קראוון באירופה  חופשה עם קראוון במינכן עם קראוון זוגי להשכרה חופשה עם קראוון באירופה מאורגן

חופשה עם קראוון הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לחופשה טבע, משפחה ובילויים. באירופה המדינות בהן יש הכי הרבה חופשה עם קראוון הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בחופשה עם קראוון אז מומלץ חופשה אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה חופשה עם קראוון באירופה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את העם קראווןישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה חופשה עם קראוון היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה חופשה עם קראוון הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה חופשה עם קראוון שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה חופשה עם קראוון בחניוני עם קראווןלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל חופשה עם קראוון ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים חופשה עם קראוון יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה חופשה עם קראוון גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל חופשה עם קראוון באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן חופשה כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, חופשה עם קראוון מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת חופשה עם קראוון. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת חופשה עם קראוון תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי חופשה עם קראוון באירופה או חופשה עם קראוון בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת חופשה עם קראוון באירופה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' חופשה עם קראוון בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות חופשה עם קראוון בניו זילנד ו חופשה עם קראוון באירופה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב חופשה עם קראוון לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב חופשה עם קראוון באירופה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום חופשה עם קראוון באירופה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף חופשה עם קראוון בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור חופשה עם קראוון בחניון עם קראווןלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...