השכרת קרוואן קרוואנים בחופשה עם קראוון באוסטרליה

כמה עולה חופשה עם קראוון באוסטרליה מחירים 

 

לקבלת מחיר חופשה עם קראוון באוסטרליה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל חופשה עם קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה באוסטרליה - אם רלוונטי), תאריך תחילת חופשה עם קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

חופשה עם קראוון באוסטרליה - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים חופשה עם קראוון באוסטרליה.

כמה עולה חופשה עם קראוון באוסטרליה מחירים?

מחיר חופשה עם קראוון באוסטרליה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר חופשה עם קראוון באוסטרליה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל חופשה חופשה עם קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת חופשה עם קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

חופשה עם קראוון באוסטרליה - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות חופשה עם קראוון באוסטרליה ומספר מסננים הקשורים להזמנת חופשה עם קראוון באוסטרליה.

חופשה עם קראוון באוסטרליה - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות חופשה עם קראוון באוסטרליה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

חופשה עם קראוון באוסטרליה - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור חופשה עם קראוון באוסטרליה - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל חופשה עם קראוון באוסטרליה) , האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור חופשה עם עם קרוואן באוסטרליה לחצו כאן.

שימו לב במיוחד כי בעת חופשה עם קראוון באוסטרליה וכן בחופשה עם קרוואן בקנדה צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. חופשה עם קראוון באוסטרליה אינה כוללת קילומטראז' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת חופשה בחופשה עם קרוואן.

תוצאות מחיר חופשה עם קראוון באוסטרליה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר חופשה עם קראוון באוסטרליה זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את העם קרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות חופשה עם קראוון באוסטרליה מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

לצפייה איך לעשות חיפוש חופשה עם קרוואן לחופשה באוסטרליה עם החזרת העם קרוואן תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

חופשה עם קראוון באוסטרליה - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה חופשה עם קראוון באוסטרליה לחופשה עם קרוואן מחוף לחוף באוסטרליה התחלה בבריזבן והחזרת קרוואן באליס ספרינגס תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג עם קרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם חופשה עם קרוואן באליס ספרינגס והחזרה בבריזבן -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות חופשה עם קראוון באוסטרליה לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין חופשה עם קרוואן לחופשה באוסטרליה שונה לאותו דגם עם קרוואן, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: חופשה עם קרוואן למשפחה באוסטרליה מהוברט לקרנס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג עם קרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם חופשה עם קרוואן משפחתי באוסטרליה בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר חופשה עם קראוון באוסטרליה יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון חופשה עם קראוון באוסטרליה

חופשה עם קראוון באוסטרליה - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת עם קרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את החופשה?

באוסטרליה ניתן לקחת את העם קרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת עם קרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד באוסטרליה.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת העם קרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את העם קרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות חופשה חופשה עם קראוון באוסטרליה בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת העם קרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את החופשה בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו עם קרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משמעותית את עלות עם קרוואן באוסטרליה

לצפייה איך לעשות חיפוש חופשה עם קראוון באוסטרליה לחופשה מחוף לחוף (פרת' למלבורן או להיפך) ראו דוגמה:

 


חופשה עם קראוון באוסטרליה - התאמה מיטבית

 

האם יש הבדל מחיר חופשה עם קראוון באוסטרליה בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר חופשה עם קראוון באוסטרליה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות חופשה עם קראוון באוסטרליה זול. 
אז, בכדי לדעת עלות חופשה עם קראוון באוסטרליה חייבם להזין את נתוני החופשה שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת עם קרוואן באוסטרליה.

 

עלויות חופשה עם קראוון באוסטרליה

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור חופשה עם קרוואן לחופשה באוסטרליה ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר חופשה עם קראוון באוסטרליה שאני רואה באתר זו עלות קרואן באוסטרליה הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות חופשה עם קראוון באוסטרליה?

כשמזמינים חופשה עם קרוואן לחופשה באוסטרליה באתר בנדנה מקבלים את מחיר עם קרוואן באוסטרליה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לעם קרוואן לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות חופשה עם קראוון באוסטרליה בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר חופשה עם קרוואן ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של העם קרוואן באוסטרליה בכל תחנה משפיעים על כמה עולה עם קרוואן באוסטרליה.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 עם קרוואן פנויים לתאריך החופשה שלכם ובתחנה אחרת נותר עם קרוואן אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה לשכור עם קרוואן באוסטרליה?

בכדי למצוא את חופשה עם קראוון באוסטרליה מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור חופשה עם קראוון באוסטרליה לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה חופשה עם קראוון באוסטרליה מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה עם קרוואן, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי חופשה עם קרוואן הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

חופשה עם קראוון באוסטרליה - גמישות

 

האם מחיר השכרת חופשה עם קראוון באוסטרליה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות עם קרוואן באוסטרליה?

כשמזמינים חופשה עם קראוון באוסטרליה באתר בנדנה מקבלים את המחיר  חופשה עם קרוואן במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג עם קרוואן, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות חופשה עם קראוון באוסטרליה  עלויות של חופשה עם קראוון באוסטרליה כ 120-150$ ליום בנוסף לעלות חופשה עם קרוואן למשפחה באוסטרליה

עלות חופשה עם קרוואן - חופשה עם קראוון באוסטרליה לחודש - כמה עולה עם קרוואן באוסטרליה לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא עם קרוואן. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות חופשה עם קראוון באוסטרליה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות חופשה עם קראוון באוסטרליה ליום

מה כלול עם חופשה עם קרוואן למשפחה באוסטרליה?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת חופשה עם קרוואן מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הקרוואן וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

חופשה עם קראוון באוסטרליה

מידע כללי על חופשה עם קראוון באוסטרליה למשפחה

חופשה עם חופשה עם קרוואן לזוג באוסטרליה, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של אוסטרליה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ומדינות האזור.

חופשה עם קרוואן לעיתים רבות כולל גם מעבר עם עם קרוואן באוסטרליה הן לכיוון דרום או לכיוון צפון 

יעדים עיקריים של חופשה עם קרוואן למשפחה באוסטרליה - אתרי חופשה עם עם קרוואן משפחתי באוסטרליה

· חופשה עם קרוואן בסידני 

· חופשה עם קרוואן בבריזבן

· חופשה עם קרוואן במלבורן

· חופשה עם קרוואן באדלייד

· חופשה עם קרוואן בקיירנס

· חופשה עם קרוואן בדארווין

· חופשה עם קרוואן בפרת'

· חופשה עם קרוואן בטסמניה

· חופשה עם קרוואן בברום

· חופשה עם קרוואן באליס ספרינגס

כל המידע החשוב על אוסטרליה עם קרוואן

שאלות ותשובות בנושא עלות חופשה עם קראוון באוסטרליה :

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני עם קרוואן מראש בעת חופשה עם קראוון באוסטרליה?

ב, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון העם קרוואן להזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים ב עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניון עם קרוואן אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני עם קרוואן והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של עם קרוואן המטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך החופשה. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול חופשה חופשה עם קרוואן לזוג - חופשה עם קרוואן זול באוסטרליה יכול בהחלט להיות תחליף לחופשה תרמילאים באוסטרליה. חופשה עם קרוואן לזוג באוסטרליה יכולה לשדרג לכם את חופשה התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם עם קרוואן באוסטרליה?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור חופשה עם קראוון באוסטרליה לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית עם קרוואן.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם העם קרוואן ללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית עם קרוואן אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'Big 4' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית עם קרוואן  בחניונים
בערים הראשיות, חניית עם קרוואן במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור חופשה עם קרוואן לזוג והאם יש הבדל בין מסלול חופשה חופשה עם קראוון באוסטרליה לזוג לעומת מסלול חופשה חופשה עם קראוון באוסטרליה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי עם קרוואן 'קראווניסטים' שעושים חופשה עם קרוואן לזוג באוסטרליה יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב חופשה עם קראוון באוסטרליה למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לחופשה עם חופשה עם קרוואן למשפחה באוסטרליה :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול חופשה עבור חופשה עם קרוואן משפחתי באוסטרליה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי עם קרוואן (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול חופשה עם קרוואן זול באוסטרליה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי חופשה עם קרוואן

חופשה עם קראוון באוסטרליה - מסלול

מסלול חופשה עם קרוואן 

 

מאיזה גיל אפשרי להשכיר עם קרוואן באוסטרליה  ?

ברובם המכריע של חופשה עם קרוואן משפחתי באוסטרליה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי עם קרוואן באתר שלנו, מצוין משקל העם קרוואן ודרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
חופשה עם קראוון באוסטרליה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית חופשה עם קראוון באוסטרליה?

בדרך כלל באוסטרליה תחנות ההשכרה פתוחות שבעה ימים בשבוע
לעיתים בעונת החורף תחנות חופשה עם קראוון באוסטרליה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.

 

מה המאפיינים העיקריים של חופשהי עם קרוואן באוסטרליה ?

המקובל לרוב חופשה עם קרוואן משפחתי באוסטרליה הם בעלי מנוע דיזל עתיר נפח, תיבת הילוכים אוטומטית או ידנית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של העם קרוואן יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
עם קרוואן לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם לעשות חופשה עם קרוואן לזוג באוסטרליה או וואן להשכרה באוסטרליה עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות חופשהי קמפינג באוסטרליה?

זה המקום לחופשהי קמפינג. חופשהי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של ה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם עם קרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותרת חופשה עם קראוון באוסטרליה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם עם קרוואן מאוסטרליה לקנדה מותרת ללא בעיות. לעיתים נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למקסיקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה עם קראוון באוסטרליה עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי חופשה עם קראוון באוסטרליה עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת חופשהי חופשה עם קראוון באוסטרליה עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהעם קרוואן מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהעם קרוואן מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים עם קרוואן זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם העם קרוואן באוסטרליה שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי חופשה פופולריים לעשות חופשה עם חופשה עם קרוואן משפחתי באוסטרליה:

· הפארקים הלאומיים שבמשולש הזהב סו פרנסיסקו- לוס אנג'לס-לאס וגאס, חופשה עם עם קרוואן בחוף המזרחי, חופשה עם עם קרוואן בחוף המערבי,


מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי חופשה חופשה עם קרוואן משפחתי באוסטרליה?

בעת חופשה עם קרוואן ב, מקובל לרוב שממתחילים את השכרת העם קרוואן באוסטרליה בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על העם קרוואןשעות הבוקר 00:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות החופשה שלכם, וכדי שהחופשה יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את העם קרוואן באוסטרליה כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק העם קרוואן המקומי לספק את העם קרוואן בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת עם קרוואן מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת העם קרוואן בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת העם קרוואן או שמתאמים דרך בנדנה עם קרוואן את את שעות החזרת העם קרוואן לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות חופשה עם קראוון באוסטרליה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם חופשה עם קרוואן זוגי באוסטרליה מאשר חופשה ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא חופשה עם קראוון באוסטרליה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר חופשה עם רכב שכור ומלונות. חופשה עם עם קרוואן באוסטרליה אלו חופשהים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מחופשה כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים חופשהי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות עם קרוואן באוסטרליה?

כן. 
אף שיש מבחר גדול של עם קרוואן להשכרה באוסטרליה, ברוב דגמי העם קרוואן אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  עם קרוואן להשכרה באוסטרליה המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של העם קרוואן באוסטרליה, גם אם הם "עם קרוואן אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם באוסטרליה עם קרוואן מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (עם קרוואן-אוטובוס) שהם באורך של מעל 35 פיט ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי עם קרוואן המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

חלקם הקטן של עם קרוואן הם בעלי אורך של מעל 35 פיט ובעלי מנוע דיזל נקראים גם Diesel pusher - עם קרוואן אלו מצריכים רישיון ג'

מילוי וריקון מים וביוב בחופשה חופשה עם קראוון באוסטרליה

בשונה מהנהוג בחופשה עם קרוואן באירופה או חופשה עם קראוון באוסטרליה, לעם קרוואן  יש חיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של עם קרוואן לחצו כאן

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול עם קרוואן לחץ כאן

מהם כבישי האגרה באוסטרליה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת חופשה חופשה עם קראוון באוסטרליה?

לצפיה בהוראות נהיגת עם קרוואן להשכרה באוסטרליה- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באוסטרליה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באוסטרליה ובנוסף תחנת חופשה עם קראוון באוסטרליה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - חופשה עם קראוון באוסטרליה למשפחות

• הנהיגה עם קרוואן באוסטרליה היא בצד שמאל הפוך מצד הנהיגה בישראל .

• תמיד כדאי להחנות את העם קרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית העם קרוואן לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת חופשה עם קרוואן למשפחה באוסטרליה?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בהרבה תחנות חופשה עם קרוואן משפחתי באוסטרליה יש אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים 

באוסטרליה ילדים מתחת לגיל 6 חודשים (עד 9 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.

ילדים בין גיל 6 חודשים ל-4 שנים (8-18 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה או עם כיוון הנסיעה כאשר יש רתמה מובנת. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.
ילדים בני 4-7 שנים (14-26 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב הפונה לכיוון הנסיעה ועם רתמה מובנת, או ישובים וחגורים בבוסטר. למרות שבחלק מהמקרים החוק האוסטרלי מתיר לילדים בגילאים הללו לשבת מקדימה, אנו ממליצים שילדים מתחת לגיל 7 (26 ק"ג) לא ישבו מקדימה.
כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן האוסטרלי ובאחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו לעם קרוואן. מומלץ להזמין מראש.

איזה מסמכים אני צריך להביא לחופשה עם קראוון באוסטרליה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום חופשה חופשה עם קראוון באוסטרליה.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות חופשה עם קרוואן ב).

• דרכון

• שובר חופשה עם קראוון באוסטרליה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בחופשה עם קרוואן משפחתי באוסטרליה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת העם קרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות חופשה עם קרוואן משפחתי עם קרוואן באוסטרליה - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור חופשה עם קרוואן זול באוסטרליה

ברוב העם קרוואן נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-2500 US$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לעם קרוואןאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר חופשה עם קראוון באוסטרליה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף חופשה עם קראוון באוסטרליה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת העם קרוואן?

כן, רוב תחנות חופשה עם קראוון באוסטרליה דורשות להתקשר אליהן בבוקר חופשה עם קראוון באוסטרליה,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת העם קרוואןשעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בהשכרות עם קרוואן באוסטרליה? - חופשה בוואן באוסטרליה

ברוב העם קרוואן יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 US$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לעם קרוואן.
בחלק מהעם קרוואן הביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר ובחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית עם קרוואןכלומר אם יקרה נזק במהלך חופשה עם קרוואן לעם קרוואןאז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם פשוט לנהוג בחופשה עם קרוואן זוגי באוסטרליה?

בעיקרון נהיגת עם קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם העם קרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בחופשה עם קראוון באוסטרליה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל עם קרוואן.

אף שחלק מהעם קרוואןלהשכרה באוסטרליהממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע עם קרוואןעם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  עם קרוואן באורך 10 מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור עם קרוואן שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע עם קרוואןעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם עם קרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים באוסטרליה אינם ערוכים היטב לחופשה עם קרוואן בחורף  באוסטרליה מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על חופשה עם קרוואן בחורף באוסטרליה לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם חופשה עם קרוואן לחודש באוסטרליה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהעם קרוואן חל איסור נסעה לעמק המוות בחודשי הקיץ או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.. בכל דף עם קרוואן באוסטרליה אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם העם קרוואן למקומות אסורים, הביטוח של העם קרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון עם קרוואן?

עלות חניוני עם קרוואן משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של US$30 - US$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני עם קרוואן

האם עדיף קניית עם קרוואן באוסטרליה מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של החופשה שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית עם קרוואן לבין השכרה היא לחופשהים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים עם קרוואן למכירה באוסטרליה.

ניקיון העם קרוואן בעת ההחזרה

העם קרוואן נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את העם קרוואן נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והעם קרוואןמוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים עם קרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני העם קרוואן, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בחופשה עם קרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני עם קרוואן?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על עם קרוואן באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם עם קרוואן?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, באוסטרליה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לחופשה עם קרוואן?

בעת קבלת עם קרוואן שכור באוסטרליה בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של חופשה עם קרוואן דרך בנדנה עם קרוואן? חופשה עם קרוואן בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום חופשה עם קרוואן, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת עם קרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי החופשה

* הדרכה טרום היציאה לחופשה על הקראמולטור שזה סימולטור עם קרוואן שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון חופשהי עם קרוואן בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בחופשהי עם קרוואןו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר עם קרוואן"על הדרך" – בחופשה עם קרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי העם קרוואןעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו חופשה עם קרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של חופשה עם קראוון באוסטרליה  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה באוסטרליה עם חופשה עם קרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

עם קרוואן חופשה מאורגן עם קרוואן באוסטרליה. אנו מציעים חופשהים מאורגנים עם קרוואן למדינות רבות. חופשה עם קרוואן מאורגן באוסטרליה הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לחופשה מאורגן עם קרוואןגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים חופשה מאורגן עם קרוואןמתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לחופשה מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, חופשהי עם קרוואן מאורגנים נקראים חופשהים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. חופשה קבוצתי עם קרוואן באוסטרליה מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בחופשה קבוצתי (ולא חופשה מאורגן) יש לכל משפחה את העם קרוואן הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל עם קרוואן בחופשה המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן חופשה עם קרוואן קבוצתי באוסטרליה מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על חופשהי עם קרוואן קבוצתיים (לא לבלבל עם חופשהי עם קרוואן מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור חופשה עם קראוון באוסטרליה.

כדי לחבר עם קרוואן לרשת החשמל של 110 וולט עם מחבר אמריקאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך עם קרוואן יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האמריקאית:

התוכן של חופשה עם קראוון באוסטרליה הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של חופשה עם קראוון באוסטרליה :

כמה עולה לשכור עם קרוואן באוסטרליה, עלות חופשה עם קראוון באוסטרליה, חופשה עם קרוואן בניו זילנד, קניית עם קרוואן באוסטרליה, חופשה עם קרוואן ביוון, עם קרוואן, חופשה עם קרוואן בחול מחיר, חופשה עם קראוון באוסטרליה עלויות

חופשה עם קרוואן הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לחופשה טבע, משפחה ובילויים. באירופה המדינות בהן יש הכי הרבה חופשה עם קרוואן הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בחופשה עם קרוואן אז מומלץ לשכור אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה חופשה עם קרוואן באירופה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את העם קרוואןישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה חופשה עם קרוואן היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה חופשה עם קרוואן הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה חופשה עם קרוואן שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה חופשה עם קרוואן בחניוני עם קרוואןלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל חופשה עם קרוואן ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים חופשה עם קרוואן יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה חופשה עם קרוואן גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל חופשה עם קרוואן באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן לשכור כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, חופשה עם קרוואן מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת חופשה עם קרוואן. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת חופשה עם קרוואן תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי חופשה עם קראוון באוסטרליה או חופשה עם קרוואן בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת חופשה עם קרוואן באירופה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' חופשה עם קרוואן בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות חופשה עם קרוואן בניו זילנד ו חופשה עם קראוון באוסטרליה - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב חופשה עם קרוואן לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב חופשה עם קרוואן באירופה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום חופשה עם קראוון באוסטרליה – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף חופשה עם קרוואן בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור חופשה עם קרוואן בחניון עם קרוואןלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...