השכרת קרוואן קרוואנים בחו"ל

 

מחיר השכרת קרוואן בחו"ל משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר קרוואן בחו"ל אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בחו"ל - אם רלוונטי), תאריך תחילת השכרת קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות השכרת קראוון בחו"ל ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בקראוון בחו"ל.

השכרת קרוואן בחו"ל - מתייחסת בעצם לכ אפשרות שהיא לעשות טיול קרוואנים בחו"ל בין שמדובר בטיול קרוואנים בחו"ל עם ילדים - ובין שמדובר על טיול קרוואנים בחו"ל לזוג או טיול בקרוואן בחו"ל  לקבוצת ח'ברה אחרי צבא.

מכיוון שמדובר בכמות עצומה של אפשרויות, אנחנו בבנדנה פיתחנו אתר עם כלים ומסננים ייחודיים בעולם. אז בואו נעבור על האפשרויות איך מוצאים את הקרוואן המתאים לכם ביותר:

ראשית צריך למלא את הפרטים של הטיול המתוכנן שלכם וללחוץ על חפש.


לצפייה איך לעשות חיפוש השכרת קרוואן בחו"ל לטיול ברוקיז הקנדיים מקלגרי אל ונקובר או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

כל המידע החשוב על חו"ל בקרוואן

כמה עולה לשכור קרוואן בחו"ל? - 

מחיר השכרת קרוואן בחו"ל משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום ומספר הנפשות - כלומר האם אנו מחפשים השכרת קרוואן זוגי בחו"ל או השכרת קרוואן למשפחה בחו"ל

הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות השכרת קראוונים בחו"ל מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (בחו"ל ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

הימים בהם כדי לקבל מחיר השכרת קרוואן בחו"ל היה על הלקוח להתקשר כדי לבקש הצעת מחיר עבור השכרת קרוואנים בחו"ל פסו חלפו להם מן העולם בדיוק כפי שכבר לא משתמשים ביוני דואר להעברת מברקים. הטכנולוגיה בעולם התיירות התפתחה כל כך שכעת המחירים והזמינות משתנים במהירות, האפשרויות בכל יעד שבו יש השכרת קרוואנים בחו"ל הן רבות, לדוגמה:

השכרת קרוואן בחו"ל - ליפוש ראשוני


אם ניקח לדוגמה את גרמניה כדוגמה, השכרת קרוואן במינכן, שם יש מספר תחנות השכרה ברדיוס של 40-50 ק"מ משדה התעופה כולל תחנת השכרת קרוואן במינכן בשדה התעופה. אבל יש עלות שונה בין השכרת קרוואנים במינכן, שדה התעופה לבין הגעה עצמאית לתחנת השכרת קראוונים בחו"ל בסביבות העיר מינכן.

לכן בשדה חיפוש היעד, יש להקליד את היעד ומנוע החיפוש ישלים לכם את התוצאות האפשריות. ראו דוגמה למשל לגבי חיפוש השכרת קראוונים בחו"ל בסן פרנסיסקו:

השכרת קרוואן בחו''ל - חיפוש יעד

 

כפי שאתם רואים, השלמת הטקסט האוטומטית תעזור לכם לבחור את היעד המתאים לכם ביותר לחפש שכירת קרוואן בחו"ל.
בטקסט ההשלמה האוטומטי תמצאו שורות מודגשות בצהוב - אלו הערים ותחנות השכרת קראוונים בחו ל הראשיות. תמיד עדיף לבחור תוצאה ראשית מכיוון שהיא כוללת בתוצאות את חיפושי המשנה.
לדוגמה, אם חיפשתם 'מילאנו' קיבלתם גם השכרת קרוואנים במילאנו וגם השכרת קרוואנים במילאנו שדה התעופה. בחירה בחיפוש במילאנו הראשית- הצהובה- תכלול גם את תוצאות החיפוש של מילאנו שדה התעופה.

כעת, לאחר שיופיעו בפניכם תוצאות החיפוש, תגלו 3 מסננים שיעזרו לכם למצוא את האפשרות הטובה ביותר בשבילכם לעשות חופשה בקרוואן בחול עם ילדים או חופשה בקרוואן בחו"ל לזוג

כך נראים המסננים:

השכרת קרוואנים בחו"ל - מסננים כללי

 

החלק החשוב ביותר שיעזור לכם לדעת כמה עולה להשכיר קרוואן בחו"ל הוא החלק של ההתאמה האישית - המשבצת הירקרקה הימנית ביותר.

השכרת קרוואנים בחו"ל - התאמה אישית

בחלק שמאפשר התאמה אישית תוכלו להשוות את כל הקרוואנים להשכרה בחו"ל לפי אותם פרמטרים - ככל שניתן להשוות כי ההשוואה אינה 100% בגלל השונות. אבל, אם אתם רוצים להשוות עלות השכרת קרוואן בחו"ל כנהוג לומר "להשוות תפוחים לתפוחים" אז מומלץ להשתמש בהתאמה האישית.
לדוגמא, הביטוחים. לא בכל היעדים של מוטורהום להשכרה בחו"ל כלולים אותם ביטוחים, אבל, אם אתם מסמנים את תיבת הסימון של 'כולל הביטוח הרחב ביותר' תקבלו תוצאות של שכירת קרוואנים בחו"ל שכולם כוללים את כל הביטוחים האפשריים לרכישה. עדיין, לא בטוח שהכל זהה בין הקרוואנים השונים כיוון שיש שונות בין הספקים השונים של קראוונים להשכרה בחו"ל וכל ספק מוטורהום להשכרה בחו"ל יכול להציע ביטוחים שונים. לכן עדיין מומלץ לקרוא בכל קרוואן שמעניין אתכם את תנאי הביטוח באופן מפורט. כמו כן שבביטוח, כמו ביטוח אף פעם אין דבר כזה 'כולל הכל' - בביטוחים ובתוך זה גם ביטוח של השכרת קרוואן בחו"ל תמיד כולל סייגים \ הגבלות והחרגות למיניהם.

מתחת לשורת הבחירה בביטוח הרחב ביותר יש אפשרות לבחור אם ברצונכם לשכור את ערכות ציוד המטבח וציוד השינה - בהתאם למספר הנוסעים ב טיול קרוואנים באירופה או טיול קרוואנים בארה"ב או בכלל טיול קרוואנים באוסטרליה \ טיול קרוואנים בניו זילנד, בכל קרוואן בכל אחד מהיבשות יכול שחלק מהציוד יהיה כלול וחלק אחר לא. לכן כשאתם מסמנים את תיבת החיפוש 'כולל ערכות שינה כלי אוכל ומטבח' אתם רואים את התוצאה של השכרת קרוואן בחול מחיר - בצורה המדוייקת ביותר.

דוגמה נוספת, אם אתם רוצים לדעת מחיר השכרת קרוואן ביער השחור ואתם שומרי כשרות, עדיף לכם לא לסמן את  תיבת החיפוש 'כולל ערכות שינה כלי אוכל ומטבח' כיוון שלרוב אין כלי אוכל כשרים אצל  תחנות השכרת קרוואנים בחו"ל.

השורה התחתונה במסנן ההתאמה האישית הוא מרחק הנסיעה. מרחק הנסיעה לרוב רלוונטי רק ל השכרת קרוואן בארצות הברית מחיר, ול השכרת קרוואן בקנדה מחיר, ואינו רלוונטי לאירופה השכרת קרוואן במינכן לדוגמה ולא ל השכרת קרוואן באוסטרליה \ השכרת קרוואן בניו זילנד כיוון שלרוב השכרת קרוואנים באירופה כוללת ק"מ ללא הגבלה או שיש 2 אפשרויות לבחירתכם - עם הגבלת ק"מ או ללא הגבלת ק"מ.  אם אתם מתכננים טיול קרוואנים באירופה ורוצים לדעת מחיר השכרת קרוואן ביער השחור אז אפשר להתחיל חיפוש השכרת קרוואן במינכן או חיפוש השכרת קרוואן במילאנו.

מסנן הגמישות

מכיוון שברוב המכריע  השכרת קרוואן באירופה מחיר או השכרת קרוואן בארצות הברית מחיר וכמובן גם השכרת קרוואן באוסטרליה  מחיר תלויים בתאריכי ההשכרה, ומכיוון שמטיילים רבים יכולים להתגמש  בתאריכי טיול בקרוואן בחו"ל המתוכנן, כמובן בהתאם למחיר, פיתחנו באתר השכרת קרוואנים בנדנה את מנגנון החיפוש לפי גמישות.

מסנן הגמישות נראה כך:
השכרת קרוואן בחו"ל - גמישות

מנגנון זה מאפשר לנו למצוא את המחיר הטוב ביותר עבור השכרת מוטורהום בחו"ל בשני אופנים:

1. אם הגמישות שלנו היא עד שבועיים לפני או אחרי התאריך שבו חשבנו להשכיר קרוואן בחו"ל, אז נוכל פשוט לגרור את העיגול הירוק בתוך הסרגל העליון קדימה או אחורה בזמן, ומייד נקבל תוצאות מחיר מעודכן אוטוקרוואן השכרת קרוואנים בארץ ובעולם.

2. אם יש לרשותינו טווח זמן גדול יותר, נוכל להשתמש בחלק התחתון של מסנן הגמישות כדי למצוא לעצמנו טיול קראוונים זול. בחלק זה פשוט נבחר את את משך הטיול הרצוי לנו, המתחיל מתשהו בין תאריך שתבחרו כתאריך המוקדם ביותר בו אתם יכולים להתחיל השכרת אוטוקרוואן בחו"ל, עד התאריך האחרון, המאוחר ביותר מבחינתכם להחזרת קרוון להשכרה בחו"ל.

לדוגמה, אנחנו יכולים לבחור משך טיול של 14 ימים - בתוך טווח תאריכים של חודשיים - נניח החל מה 1 ביולי עד ה 31 באוגוסט. מנוע החיפוש שלנו ימצא עבורכם את השבועיים הזולים ביותר בתך מסגרת הזמן שהגדרתם (חודשיים לפי הדוגמה)

. במסנן האמצעי נוכל לבחור לנו האם אנו מחפשים קרוואן מפואר להשכרה בחו"ל נופש בקרוואן בחו"ל במחיר פיצוץ, או לצפות במבצים להשכרת קרוואנים.

היום הטכנולוגיה בעולם השכרת אוטוקרוואן בחו"ל כל כך מפותחת שבנדנה קרוואנים להשכרה בחו"ל מובילה עולמית בשיפור הטכנולוגיה

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר (הכיסוי המקסימלי האפשרי בהשכרת קראוון בחו"ל - אבל שימו לב שיש בחלק מהקרוואנים להשכרה בחו"ל ביטוחים המיועדים לנסיעה לארה"ב - אז אם אין לכם תכנון לטייל בארה"ב אין צורך בביטוח לארה"ב), האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.
בעת השכרת קרוואן בחו"ל צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. השכרת קרוואנים בחו"ל אינה כוללת קילומטרג' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת טיול בקרוואן בחו"ל.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עם קראוון בחו"ל לחצו כאן.
האם יש הבדל מחיר שכירת קרוואן בחו"ל בין היעדים השונים?
ההבדל יכול להיות גדול.  מחיר שכירת קרוואנים בחו"ל באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין קרוואנים להשכרה בחו"ל. 

טיול קרוואנים בחו"ל יכול שיעלה מחיר השכרת קרוואן בחו"ל שונה לאותו קרוואן, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.
משמע, לדוגמה  שכירת קרוואן בחו"ל מקלגרי לונקובר תעלה מחיר אחד אבל לאותו סוג קרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם השכרת קראוונים בחו"ל בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

האם מחיר קרוואן להשכרה בחו"ל שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות קראוון להשכרה בחו"ל?

כשמזמינים קרוואנים להשכרה בחו"ל באתר בנדנה מקבלים את מחיר קראוונים בחו"ל במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

השכרת קרוואנים בהונגריה

 

 

 

   

 

 

דוגמה של קרוואנים להשכרה בחו"ל. קרוואן להשכרה בחו"ל 

מידע כללי על חו"ל

חו"ל הוא כל מה שמחוץ לישראל

מה מיוחד בטיול עם קרוואן בחו"ל?

טיול עם קראוון בחו"ל, מאפשרת לכם ממש לחוות את החו"ל בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של חו"ל ומדינות האזור.

טיול בקרוואן בחו"ל לעיתים רבות כולל גם מעבר עם קרוואן לארה"ב הן לכיוון דרום או לכיוון צפון - לאלסקה 

תחנות להשכיר קרוואן בחו"ל

· השכרת קרוואן בקלגרי - הנקודה הקרובה ביותר לשמורת הרוקיז הקנדיים. שער הכניסה הראשי לשמורות של הרוקיז - בנף, ג'אספר (ג'ספר), יוהו, קוטוני, גליישר

· השכרת קרוואן בונקובר - - העיר הראשית של מערב חו"ל. מואנקובר ניתן לטייל לכיוון האי ונקובר (Vancuver Island) לככיוון מזרח לרוקיס הקנדיים או לכיוון דרום, עם קרוואן לארה"ב.

· השכרת קרוואן בוויטהורס - נקודה מצויינת עבור השכרת קרוואן באלסקה

· השכרת קרוואן בטורונטו - הקרובה ביותר למפלי הניאגרה, לאלף האיים, לסט, גייקובס - אימישים בחו"ל, ובכלל מקום מעולה להתחלת טיול בקרוואן בחו"ל

· השכרת קרוואן במונטריאול - הטבע, אוי הטבע, בעיקר טיול שלכת באוקטובר

· השכרת קרוואן בהליפקס - נובה סקוטיה היא פנינת טבע נדירה. הלוויתנים, הגיאות והשפל, קבוט טרייל, בתים צבעוניים בעיירות קטנות ומהממות, פרינץ אדוארד איילנד ושמורות טבע שהן החלום בהתגלמותו.

· השכרת קרוואן בנובה סקוטיה

· השכרת קרוואן בבריטיש קולומביה 

· השכרת קרוואן בקוויבק

· השכרת קרוואן במערב חו"ל

· השכרת קרוואן במזרח חו"ל

בחו"ל יש מספר רב של אתרי טיול עם קרוואנים בחו"ל יש צי קרוואנים להשכרה מודרני מגוון ומשוכלל

שאלות ותשובות בנושא חופשה בקרוואן בחו"ל :

האם נדרש רישיון נהיגה מיוחד כדי לנהוג  בטיול בקרוואנים בחו"ל? 
בחו"ל יש מספר דגמים רב של קרוואנים להשכרה . ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  קרוואנים להשכרה בחו"ל המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל.  ישנם בחו"ל קרוואנים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (קרוואן-אוטובוס) שהם באורך של מעל 35 פיט ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי קרוואנים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

 

איך מגיעים לתחנת שכירת קראוון בחו"ל?

בחו"ל השיטה הרווחת היא קבלת והחזרת הקרוואנים באמצעות באופן עצמאי לתחנות ההשכרה בשעות ייעודיות או בשעות שנקבעו מראש. ישנן תחנות השכרת קרוואן בחו"ל המציעות בתוספת תשלום הסעות אל תחנת ההשכרה והחזרה לשדה התעופה בסיום השכרת מוטורהום בחו"ל. קרוז אמריקה קרוואנים למשל (בחו"ל הם נקראים קרוז חו"ל קרוואנים). 
בנוסף, תחנות השכרה מסויימות מציעות איסוף מרשימה של בתי מלון נבחרים אל תחנת ההשכרה בבוקר היום הראשון של השכרת קרוואנים בחו"ל ווהחזרה אל אותם בתי מלון ביום הסיום של השכרת קרוואן בחו"ל.
שרות זה נקרא "שאטל" ובדרך כלל הוא כלול במחיר ההשכרה. יש לקרוא את הפירוט של ההסעות בדף תיאור תחנת ההשכרה באתר שלנו.

הזמנת חניוני קרוואנים בחו"ל:

לצפייה במפת חניוני קרוואנים עבור טיול בקראוונים בחו"ל - לחצו כאן


האם כדאי לבצע הזמנת חניוני קרוואנים בחו"ל מראש?

בחו"ל, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון הקרוואנים להזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים בחו"ל עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניו קרוואנים בחו"ל אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני קרוואנים בחו"ל והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של קרוואנים המטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול קרוואנים בחו"ל לזוג - טיול קראוונים זול יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בחו"ל. טיול בוואן בחו"ל יכול לשדרג לכם את הטיול תרמילאים באופן משמעותי

טיול קרוואן בחו"ל - השכרת קרוואן לחודש 

לעיתים נשאלת השאלה האם השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בקרוואנים בחו"ל. אמנם יש הרבה מאוד מבצע השכרת קרוואן בחו"ל לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות השכרת קרוואן בחו"ל ליום


היכן ניתן לחנות עם קרוואנים בחו"ל?

בחו"ל יש המון אפשרויות חנייה עבור מי שעושה טיול עם קרוואן בחו"ל. החל מחניוניןם רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית קראוונים בחו"ל.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם הקרוואן ללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית קראוון בחו"ל אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'פספורט אמריקה' המעניק הנחה של 50% על מחיר חניית קרוואן בחו"ל וכמובן גם 50% הנחה על חניית קרוואן בחו"ל.
בחו"ל יש גם מושג הנקרא 'בונדוקרס'( Boondockers Welcome) בו בעלי חוות חקלאיות או שטחי בור מציעים לבעלי קרוואנים לחנות חינם בשטח שלהם. 


בערים הראשיות, חניית קרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב חו"ל. כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול טיול קרוואנים בחו"ל לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול קרוואן בחו"ל לזוג לעומת מסלול טיול קרוואן בחו"ל עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי קרוואנים 'קראווניסטים' שעושים השכרת קרוואן חו"ל לזוג יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול משפחות עם ילדים בקרוואן בחו"ל יעדיפו יותר פארקים אטרקטיבבים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם קרוואנים בחו"ל:

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול קרוואנים בחו"ל הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול קרוואנים בחו"ל המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בקרוואנים בחו"ל

מאיזה גיל אפשרי להשכיר מוטורהום בחו"ל  ?

ברובם המכריע קראוונים להשכרה בחו"ל דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי מוטורהום באתר שלנו, מצוין משקל הקרוואן ודרישות ותק הנהיגה של הנהג.

 

באילו ימים אפשרית שכירת קראוונים בחו"ל?

בדרך כלל בחו"ל תחנות ההשכרה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות בימי ראשון ניתן לקבל קרוואן לעיתים בתוספת תשלום ובתיאום מראש \ סגור
תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות השכרת קמפרוואן בחו"ל מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי קרוואנים בחו"ל  ?

המקובל לרוב קרוואנים להשכרה בחו"ל הם בעלי מנוע בנזין עתיר נפח, ותיבת הילוכים אוטומטית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הקרוואנים בחו"ל יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
קראוונים בחו"ל לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם קמפרוואן להשכרה בחו"ל  או וואן להשכרה בחו"ל עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג בחו"ל?

חו"ל זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של החו"ל. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של חו"ל והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם קרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותר להשכיר קראוון בחו"ל לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם קראוון מחו"ל לארה"ב מותר ללא בעיות. לעיתים נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.

האם מתאים לעשות חופשה בקראוון בחו"ל עם ילדים? 

ללא ספק. חו"ל מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול קרוואן עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי קראוונים בחו"ל עם ילדים?

ברוב הקרוואנים בחו"ל מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהקרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקרוואנים מצויין באתר שלנו כי אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקרוואן זה. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקרוואן שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם קרוואן בחו"ל:

· הפארקים הלאומיים בנף, ג'ספר יוהו, קוטוני וגליישר  וכל שאר בריטיש קולומביה
- נובה סקוטיה, ניו ברונסוויק, קוויבק סיטי.

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול עם מוטורהום בחו"ל?

בעת חופשה במוטורהום בחו"ל, מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בשעות הצהריים 14:00-17:00 ומזדכים על הקרוואנים בשעות הבוקר 09:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות בנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הקרוואן כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הקרוואן המקומי לספק את הקרוואן בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת קרוואנים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הקרוואן בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הקרוואן או שמתאמים דרך בנדנה קרוואנים את את שעות החזרת הקרוואן לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות ההשכרה בחו"ל מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
בטיולי קראוונים בחו"ל , מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בכל שעה בשעות יום העבודה ומזדכים על הקרוואנים בכל שעה שרוצים במהלך יום העבודה. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי ימים קלנדריים כך שאפשר לקבל את הקרוואן בבוקר ולהחזירו אחר הצהריים ללא תוספת תשלום.
שימו לב כי שעות קבלת ושעות החזרת הקרוואנים מצוינים במפורש באתר שלנו. ושימו לב במיוחד כי אותו קרוואן בתחנות שונות יכול שיחולו שעות קבלה והחזרה שונות.

 

מדוע עדיף חופשה עם קראוון בחו"ל מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בקראוונים בחו"ל נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם קמפרוואן בחו"ל אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות קראוונים בחו"ל?

בחו"ל יש מספר דגמים רב. ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כל קרוואן מותר לנהיגה ברישיון נהיגה לרכב פרטי רגיל (רישיון ב').

חלקם הקטן של קרוואנים בחו"ל הם בעלי אורך של מעל 35 פיט ובעלי מנוע דיזל נקראים גם Diesel pCANher - קרוואנים אלו מצריכים רישיון ג'

מילוי וריקון מים וביוב בטיול קראוונים בחו"ל

בשונה מהנהוג  השכרת קרוואן באירופה או השכרת קרוואנים אוסטרליה, לקרוואנים בחו"ל  יש חיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של קרוואנים בחו"ל לחצו כאן
את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול קרוואן בחו"ל לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בחו"ל והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול קראוון בחו"ל?

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בחו"ל יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באותה חו"ל ובנוסף תחנת השכרת מוטורהום בחו"ל תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
לצפיה בהוראות נהיגת קרוואן להשכרה בחו"ל - כבישי אגרה בחו"ל לחצו כאן 

נהיגה בטוחה - קראוונים בחו"ל

• הנהיגה בחו"ל היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.

• תמיד כדאי להחנות את הקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

השכרת קרוואן זוגי - קרוואן זוגי להשכרה - טיול קרוואן בגרמניה

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת השכרת מוטורהום בחו"ל?

כן! החוק בחו"ל קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. בהרבה תחנות השכרת קרוואנים בחו"ל אין אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא להשכרות קרוואן בחו"ל?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום השכרת הקרוואן.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות השכרת קרוואן בחו"ל).

• דרכון

• שובר השכרת קראוון בחו"ל

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בקרוואן?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור קראוונים להשכרה בחו"ל?

ברוב הקרוואנים בחו"ל נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-1500 CAN$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקרוואן או קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר השכרת קרוואן בחו"ל יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף השכרת קראוון בחו"ל לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הקרוואנים בחו"ל?

כן, רוב תחנות השכרת קראוונים בחו"ל דורשות להתקשר אליהן בבוקר קבלת קרוואן להשכרה בחו"ל,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת הקרוואן בשעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בהשכרות קמפרוואן בחו"ל? - טיול בוואן

ברוב הקרוואנים בחו"ל יש לך ביטוח מקיף עם השתתפות עצמית למקרה של נזק לקרוואן.
בחלק מהקרוואנים ביטוח צד ג' מורחב כלול במחיר וחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בקרוואן כלומר אם יקרה נזק במהלך טיול קרוואנים בחו"ל לקרוואן אז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם חייבים להחזיר את הקרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות ההשכרה של קמפרוואן בחו"ל מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

האם פשוט לנהוג בקרוואן להשכרה בחו"ל?

בעיקרון נהיגת קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

 

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בקרוואנים בחו"ל?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קרוואן.

אף שחלק מהקרוואנים להשכרה בחו"ל ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בקרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - ישנם קרוואנים באורך 10 מטר המורשים להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור קרוואן בחו"ל שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקרוואן בעת שאנשים ישנים במיטות.

 

האם מותרת נסיעה עם קרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים בחו"ל אינם ערוכים לטיול בחורף מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול קרוואנים בחו"ל בחורף לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם מוטורהום להשכרה בחו"ל?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה למזרח אירופה, לצפון אפריקה ולאזורי מלחמה. בכל דף קרוואן באתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קרוואנים בחו"ל?

עלות חניוני קרוואנים בחו"ל משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של CAN$30 - CAN$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קרוואנים בחו"ל

 

האם עדיף קניית קרוואן בחו"ל מאשר השכרה.

אתם כמובן יכולים לחפש באתרי האינטרנט בחו"ל מוטורהום למכירה, אבל התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית קרוואן בחו"ל לבין קרוואן להשכרה לטווח ארוך בחו"ל של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים קרוואנים למכירה בחו"ל.

ניקיון הקרוואן בעת ההחזרה

הקרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הקרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי חו"ל. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קרוואנים בחו"ל?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם קרוואנים בחו"ל?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, בחו"ל ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לקרוואן?

בעת קבלת הקרוואן בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

אתרים מומלצים

אם אתם מתכננים טיול מוטורהום בחו"ל ייתכן מאוד כי שווה לכם לשקול עוד כמה יעדים אופציונליים בהתאם לאזור בו ברצונכם לטייל בקרוואנים.

 
טיול קרוואנים ביער השחור

השכרת קרוואן במזרח חו"ל

השכרת קרוואן ברוקיז הקנדיים

השכרת קרוואן ונקובר איילנד

השכרת קרוואן ניאגרה פולס

 

למה בנדנה? מה היתרונות  של השכרת קרוואנים בחו"ל דרך בנדנה קרוואנים? - השכרת קרוואנים בנדנה

 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום השכרת קרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת קרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור קרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי קרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי קרוואנים ולא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר קרוואנים "על הדרך" – בהשכרת קרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הקרוואנים בעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו קרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

 

דוגמאות של קרוואנים להשכרה בחו"ל:


 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של השכרת קרוואנים בחו"ל  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בחו"ל בקרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.


מה מחיר החזרת קרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

במדינות רבות ניתן לקחת את הקרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד באמריקה - חו"ל, חו"ל, חו"ל, חו"ל
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלות טיול קרוואן בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו קרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות השכרת קרוואן בחו"ל

 

קרוואן בחו"ל טיול מאורגן בחו"ל. אנו מציעים טיולים מאורגנים בקרוואנים למדינות רבות. טיול קרוואנים מאורגן בחו"ל הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בקרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בקרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי קרוואנים מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בקרוואן מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הקרוואן שלה, את הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה. כל קרוואן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול קרוואנים קבוצתי מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי קרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי קרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור קרוואנים בחו"ל.

כדי לחבר קרוואן בחו"ל לרשת החשמל של 110 וולט עם מחבר אמריקאי מתאים

בתוך קרוואן בחו"ל תמצאו שקעים בצורה הזו:

לחיבור מכשירי חשמל בתוך קרוואנים בחו"ל יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האמריקאית:

 

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של השכרת קרוואנים בחו"ל  :

מחיר השכרת קרוואן ביער השחור השכרת קרוואן במינכן בעת השכרת קרוואן באירופה מחיר.  השכרת קרוואן בארצות הברית מחיר כלומר השכרת קרוואן בחול מחיר
 
 
השכרת קרוואן זוגי או קרוואן זוגי להשכרה, טיול קראוונים זול נופש בקרוואן. 
השכרת קרוואן באירופה קרוואן להשכרה לטווח ארוך השכרת קרוואן באוסטרליה.
 
אוטוקרוואן השכרת קרוואנים בארץ ובעולם
 
השכרת קרוואנים בנדנה טיול קרוואנים באירופה קרוואן מפואר להשכרה,  מוטורהום למכירה השכרת אוטוקראוון. נופש בקרוואן טיול קרוואן בגרמניה

 

 

 

info@bandana.co.il
+972-3-5471771
+972-58-5471771
Loading ...