השכרת קרוואן קרוואנים בהשכרת קמפר בארה"ב

כמה עולה השכרת קמפר בארה"ב מחירים 

 

לקבלת מחיר השכרת קמפר בארה"ב אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל השכרת קמפר (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה בארה"ב - אם רלוונטי), תאריך תחילת השכרת קמפר, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קמפר בארה''ב - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים השכרת קמפר בארה"ב.

כמה עולה השכרת קמפר בארה"ב מחירים?

מחיר השכרת קמפר בארה"ב משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר השכרת קמפר בארה"ב אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל השכרת השכרת קמפר (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת השכרת קמפר, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קמפר בארה''ב - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות השכרת קמפר בארה"ב ומספר מסננים הקשורים להזמנת השכרת בקמפר בארה"ב.

השכרת קמפר בארה''ב - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות השכרת קמפר בארה"ב מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (ב ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קמפר בארה''ב - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור השכרת קמפר בארה"ב - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל השכרת קמפר בארה"ב) , האם השכרת ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור השכרת עם קמפר בארה"ב לחצו כאן.

שימו לב במיוחד כי בעת השכרת קמפר בארה"ב וכן בהשכרת קמפר בקנדה צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. השכרת קמפר  באמריקה אינה כוללת קילומטרג' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת השכרת בהשכרת קמפר.

תוצאות מחיר השכרת קמפר בארה"ב מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר השכרת קמפר בארה"ב זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הקמפר לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות השכרת קמפר בארה"ב מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

לצפייה איך לעשות חיפוש השכרת קמפר להשכרת בארה"ב עם החזרת הקמפר תחנה אחרת או בכיוון ההפוך ראו דוגמה:

השכרת קמפר בארה''ב - החזרה בתחנה אחרת

 

משמע, לדוגמה השכרת קמפר בארה"ב להשכרת עם קמפר מחוף לחוף בארה"ב התחלה בלאס וגאס והחזרת קמפר בלוס אנג'לס תעלה מחיר אחד, אבל לאותו סוג קמפר, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם השכרת קמפר בלוס אנג'לס והחזרה בלאס וגאס -  בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

עלות השכרת קמפר בארה"ב לזוג יכול שיעלה מחיר שונה בין השכרת קמפר להשכרת בארה"ב שונה לאותו דגם קמפר, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.

משמע, לדוגמה: השכרת קמפר למשפחה בארה"ב מניו יורק ללוס אנג'לס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג קמפר, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם השכרת קמפר משפחתי בארה"ב בכיוון ההפוך, יהיה מחיר שונה בהחלט.

לדוגמה, תוכלו לראות שמחיר השכרת קמפר בארה"ב יכול להיות שונה אם הופכים את כיוון השכרת קמפר בארה"ב

השכרת קמפר בארה''ב - עלות החזרה בתחנה אחרת

מה מחיר החזרת קמפר ביעד שונה מאשר התחלנו בו את ההשכרת?

בארה"ב ניתן לקחת את הקמפר בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קמפר בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד בארה"ב.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקמפר בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקמפר. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלויות השכרת השכרת קמפר בארה"ב בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקמפר גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את ההשכרת בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו קמפר באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות קמפר בארה"ב

לצפייה איך לעשות חיפוש השכרת קמפר בארה"ב להשכרת מחוף לחוף (ניו יורק ללוס אנג'לס או להיפך) ראו דוגמה:

 


השכרת קמפר בארה''ב - חיפוש

 

האם יש הבדל מחיר השכרת קמפר בארה"ב בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר השכרת קמפר בארה"ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין עלות השכרת קמפר בארה"ב זול. 
אז, בכדי לדעת עלות השכרת קמפר בארה"ב חייבם להזין את נתוני ההשכרת שלכ באתר ולבצע חיפוש. כך תוכלו לאמוד במדוייק מה עלות הזמנת קמפר בארה"ב.

 

עלויות השכרת קמפר בארה"ב

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור השכרת קמפר להשכרת בארה"ב ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר השכרת קמפר בארה"ב שאני רואה באתר זו עלות קרואן בארה"ב הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות השכרת קמפר בארה"ב?

כשמזמינים השכרת קמפר להשכרת בארה"ב באתר בנדנה מקבלים את מחיר קמפר בארה"ב במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לקמפר לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

האם יש הבדל עלויות השכרת קמפר בארה"ב בין היעדים השונים?

ההבדל יכול להיות גדול. מחיר השכרת קמפר ב באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש מהדגמים והשנתונים השונים  של הקמפר בארה"ב בכל תחנה משפיעים על כמה עולה קמפר בארה"ב.

למשל אם יש בתחנה אחת נניח 100 קמפר פנויים לתאריך ההשכרת שלכם ובתחנה אחרת נותר קמפר אחד אחרון פנוי, אז הוא יהיה הרבה יותר יקר.

כמה עולה השכרת קמפר בארה"ב?

בכדי למצוא את השכרת קמפר בארה"ב מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור השכרת קמפר בארה"ב לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה השכרת קמפר בארה"ב מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה קמפר, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי השכרת קמפר הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קמפר בארה''ב - גמישות

 

האם מחיר השכרת השכרת קמפר בארה"ב שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות קמפר בארה"ב?

כשמזמינים השכרת קמפר בארה"ב באתר בנדנה מקבלים את המחיר  השכרת קמפר במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קמפר, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות השכרת קמפר בארה"ב  עלויות של חופשה בקמפר בארה"ב כ 120-150$ ליום בנוסף לעלות השכרת קמפר למשפחה בארה"ב

עלות השכרת בקמפר - השכרת קמפר בארה"ב לחודש - כמה עולה קמפר בארה"ב לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בקמפר. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות השכרת קמפר בארה"ב לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות השכרת קמפר בארה"ב ליום

מה כלול עם השכרת קמפר למשפחה בארה"ב?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת השכרת קמפר מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הקמפרוכמובן מיקום תחנת 

השכרת קמפר בארה''ב

מידע כללי על השכרת קמפר בארה"ב למשפחה

השכרת עם השכרת קמפר לזוג בארה"ב, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של אוסטרליה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של ומדינות האזור.

השכרת בקמפר לעיתים רבות כולל גם מעבר עם קמפר בארה"ב הן לכיוון דרום או לכיוון צפון 

יעדים עיקריים של השכרת קמפר למשפחה בארה"ב - אתרי השכרת עם קמפר משפחתי בארה"ב

· השכרת קמפר בסידני 

· השכרת קמפר בבריזבן

· השכרת קמפר במלבורן

· השכרת קמפר באדלייד

· השכרת קמפר בקיירנס

· השכרת קמפר בדארווין

· השכרת קמפר בפרת'

· השכרת קמפר בטסמניה

· השכרת קמפר בברום

· השכרת קמפר באליס ספרינגס

כל המידע החשוב על אוסטרליה בקמפר

שאלות ותשובות בנושא עלות חופשה בקמפר בארה"ב :

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני קמפר מראש בעת השכרת קמפר בארה"ב?

ב, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון הקמפרלהזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים ב עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניון קמפר אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני קמפר והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של קמפרהמטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך ההשכרת. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול השכרת השכרת קמפר לזוג - השכרת קמפר זול בארה"ב יכול בהחלט להיות תחליף להשכרת תרמילאים בארה"ב. השכרת קמפר לזוג בארה"ב יכולה לשדרג לכם את השכרת התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם קמפר בארה"ב?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור השכרת קמפר בארה"ב לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית קמפר.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם הקמפרללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית קמפר אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'Big 4' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית קמפר  בחניונים
בערים הראשיות, חניית קמפר במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור השכרת קמפר לזוג והאם יש הבדל בין מסלול השכרת השכרת קמפר בארה"ב לזוג לעומת מסלול השכרת השכרת קמפר בארה"ב עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי קמפר 'קראווניסטים' שעושים השכרת קמפר לזוג בארה"ב יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב השכרת קמפר בארה"ב למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים להשכרת עם השכרת קמפר למשפחה בארה"ב :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול השכרת עבור השכרת השכרת קמפר משפחתי בארה"ב הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קמפר (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול השכרת קמפר זול בארה"ב המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי השכרת בקמפר

השכרת קמפר בארה''ב - מסלול

מסלול השכרת קמפר 

 

מאיזה גיל אפשרי להשכיר קמפר בארה"ב  ?

ברובם המכריע של השכרת קמפר משפחתי בארה"ב דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי קמפר באתר שלנו, מצוין משקל הקמפרו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קמפר בארה''ב - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית השכרת קמפר בארה"ב?

בדרך כלל בארה"ב תחנות ההשכרה פתוחות שבעה ימים בשבוע
לעיתים בעונת החורף תחנות השכרת קמפר בארה"ב מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.

 

מה המאפיינים העיקריים של השכרתי קמפר בארה"ב ?

המקובל לרוב השכרת קמפר משפחתי בארה"ב הם בעלי מנוע דיזל עתיר נפח, תיבת הילוכים אוטומטית או ידנית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הקמפר יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
קמפר לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם לעשות השכרת קמפר לזוג בארה"ב או וואן להשכרה בארה"ב עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות השכרתי קמפינג בארה"ב?

זה המקום להשכרתי קמפינג. השכרתי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של ה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם קמפר באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותרת השכרת קמפר בארה"ב לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם קמפר מאוסטרליה לקנדה מותרת ללא בעיות. לעיתים נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.
מעבר למקסיקו פחות נפוץ ודורש ביטוח יעודי

האם מתאים לעשות חופשה בקמפר בארה"ב עם ילדים? 

ללא ספק. מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי השכרת קמפר בארה"ב עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת השכרתי השכרת קמפר בארה"ב עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהקמפר מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקמפר מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקמפר זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקמפר בארה"ב שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי השכרת פופולריים לעשות חופשה עם השכרת קמפר משפחתי בארה"ב:

· הפארקים הלאומיים שבמשולש הזהב סו פרנסיסקו- לוס אנג'לס-לאס וגאס, השכרת עם קמפר בחוף המזרחי, השכרת עם קמפר בחוף המערבי,


מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי השכרת השכרת קמפר משפחתי בארה"ב?

בעת חופשה בקמפר ב, מקובל לרוב שממתחילים את השכרת הקמפר בארה"ב בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על הקמפרשעות הבוקר 00:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות ההשכרת שלכם, וכדי שההשכרת יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הקמפר בארה"ב כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הקמפר המקומי לספק את הקמפר בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת קמפר מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הקמפר בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הקמפר או שמתאמים דרך בנדנה קמפר את את שעות החזרת הקמפר לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות השכרת קמפר בארה"ב מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם השכרת קמפר זוגי בארה"ב מאשר השכרת ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא השכרת בקמפר בארה"ב נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר השכרת עם רכב שכור ומלונות. השכרת עם קמפר בארה"ב אלו השכרתים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מהשכרת כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים השכרתי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות קמפר בארה"ב?

כן. 
אף שיש מבחר גדול של קמפר להשכרה בארה"ב, ברוב דגמי הקמפר אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  קמפר להשכרה בארה"ב המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הקמפר בארה"ב, גם אם הם "קמפר אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

ישנם בארה"ב קמפר מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (קמפר-אוטובוס) שהם באורך של מעל 35 פיט ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי קמפר המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

חלקם הקטן של קמפר הם בעלי אורך של מעל 35 פיט ובעלי מנוע דיזל נקראים גם Diesel pusher - קמפר אלו מצריכים רישיון ג'

מילוי וריקון מים וביוב בהשכרת השכרת קמפר בארה"ב

בשונה מהנהוג בהשכרת קמפר באירופה או השכרת קמפר בארה"ב, לקמפר  יש חיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של קמפר לחצו כאן

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול קמפר לחץ כאן

מהם כבישי האגרה בארה"ב והאם יש חובה לשלם עבורם בעת השכרת השכרת קמפר בארה"ב?

לצפיה בהוראות נהיגת קמפר להשכרה בארה"ב- כבישי אגרה ב לחצו כאן

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. בארה"ב יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות בארה"ב ובנוסף תחנת השכרת מוטורהום בארה"ב תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
 

 

נהיגה בטוחה - השכרת קמפר בארה"ב למשפחות

• הנהיגה בקמפר בארה"ב היא בצד שמאל הפוך מצד הנהיגה בישראל .

• תמיד כדאי להחנות את הקמפר באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקמפר לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת השכרת קמפר למשפחה בארה"ב?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בהרבה תחנות השכרת קמפר משפחתי בארה"ב יש אפשרות השכרת כיסא בטיחות לילדים 

בארה"ב ילדים מתחת לגיל 6 חודשים (עד 9 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.

ילדים בין גיל 6 חודשים ל-4 שנים (8-18 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה או עם כיוון הנסיעה כאשר יש רתמה מובנת. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.
ילדים בני 4-7 שנים (14-26 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב הפונה לכיוון הנסיעה ועם רתמה מובנת, או ישובים וחגורים בבוסטר. למרות שבחלק מהמקרים החוק האוסטרלי מתיר לילדים בגילאים הללו לשבת מקדימה, אנו ממליצים שילדים מתחת לגיל 7 (26 ק"ג) לא ישבו מקדימה.
כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן האוסטרלי ובאחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו לקמפר. מומלץ להזמין מראש.

איזה מסמכים אני צריך להביא להשכרת קמפר בארה"ב?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום השכרת השכרת קמפר בארה"ב.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות השכרת קמפר ב).

• דרכון

• שובר השכרת קמפר בארה"ב

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בהשכרת קמפר משפחתי בארה"ב?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקמפר, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות השכרת קמפר משפחתי בקמפר בארה"ב - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור השכרת קמפר זול בארה"ב

ברוב הקמפר נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-2500 US$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקמפראו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר השכרת קמפר בארה"ב יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף השכרת קמפר בארה"ב לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הקמפר?

כן, רוב תחנות השכרת קמפר בארה"ב דורשות להתקשר אליהן בבוקר השכרת קמפר בארה"ב,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת הקמפרשעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בהשכרות קמפר בארה"ב? - השכרת בוואן בארה"ב

ברוב הקמפר יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 US$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לקמפר.
בחלק מהקמפר הביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר ובחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בקמפרכלומר אם יקרה נזק במהלך השכרת קמפר לקמפראז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם פשוט לנהוג בהשכרת קמפר זוגי בארה"ב?

בעיקרון נהיגת קמפר דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקמפר לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בהשכרת קמפר בארה"ב?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קמפר.

אף שחלק מהקמפרלהשכרה בארה"בממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בקמפרעם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  קמפר באורך 10 מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם השכרת קמפר שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקמפרעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם קמפר לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

לא בדיוק. קרוונים בארה"ב אינם ערוכים היטב להשכרת קמפר בחורף  בארה"ב מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על השכרת קמפר בחורף בארה"ב לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם השכרת קמפר לחודש בארה"ב?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. למשל בחלק מהקמפר חל איסור נסעה לעמק המוות בחודשי הקיץ או שיש כבישים שאינם מסומנים על ידי הרשויות במספר כביש.. בכל דף קמפר בארה"ב אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקמפר למקומות אסורים, הביטוח של הקמפר אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קמפר?

עלות חניוני קמפר משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של US$30 - US$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קמפר

האם עדיף קניית קמפר בארה"ב מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של ההשכרת שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית קמפר לבין השכרה היא להשכרתים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים קמפר למכירה בארה"ב.

ניקיון הקמפר בעת ההחזרה

הקמפר נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקמפר נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקמפרמוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקמפר וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הקמפר, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בהשכרת קמפר.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קמפר?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קמפר באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם קמפר?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, בארה"ב ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק להשכרת קמפר?

בעת קבלת קמפר שכור בארה"ב בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של השכרת קמפר דרך בנדנה קמפר? השכרת קמפר בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום השכרת קמפר, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת קמפר באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי ההשכרת

* הדרכה טרום היציאה להשכרת על הקראמולטור שזה סימולטור קמפר שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון השכרתי קמפר בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בהשכרתי קמפרו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר קמפר"על הדרך" – בהשכרת קמפר לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הקמפרעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו השכרת קמפר. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של השכרת קמפר בארה"ב  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה בארה"ב עם השכרת קמפר, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

קמפר השכרת מאורגן בקמפר בארה"ב. אנו מציעים השכרתים מאורגנים בקמפר למדינות רבות. השכרת קמפר מאורגן בארה"ב הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף להשכרת מאורגן בקמפרגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים השכרת מאורגן בקמפרמתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה להשכרת מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, השכרתי קמפר מאורגנים נקראים השכרתים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. השכרת קבוצתי בקמפר בארה"ב מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בהשכרת קבוצתי (ולא השכרת מאורגן) יש לכל משפחה את הקמפר הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל קמפר בהשכרת המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן השכרת קמפר קבוצתי בארה"ב מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על השכרתי קמפר קבוצתיים (לא לבלבל עם השכרתי קמפר מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור השכרת קמפר בארה"ב.

כדי לחבר קמפר לרשת החשמל של 110 וולט עם מחבר אמריקאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך קמפר יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האמריקאית:

התוכן של השכרת קמפר בארה"ב הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של השכרת קמפר בארה"ב :

כמה עולה השכרת קמפר בארה"ב, עלות השכרת קמפר בארה"ב, השכרת קמפר בניו זילנד, קניית קמפר בארה"ב, השכרת קמפר ביוון, מוטורהום, השכרת קמפר בחול מחיר, השכרת קמפר בארה"ב עלויות

השכרת קמפר הוא אחת הדרכים היותר פופולריות להשכרת טבע, משפחה ובילויים. באירופה המדינות בהן יש הכי הרבה השכרת קמפר הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בהשכרת קמפר אז מומלץ השכרת אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה השכרת קמפר באירופה נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את הקמפרישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה השכרת קמפר היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה השכרת קמפר הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה השכרת קמפר שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה השכרת קמפר בחניוני קמפרלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל השכרת קמפר ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים השכרת קמפר יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה השכרת קמפר גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל השכרת קמפר באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן השכרת כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, השכרת קמפר מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת השכרת קמפר. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת השכרת קמפר תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי השכרת קמפר בארה"ב או השכרת קמפר בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת השכרת קמפר באירופה עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' השכרת קמפר בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות השכרת קמפר בניו זילנד ו השכרת קמפר בארה"ב - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב השכרת קמפר לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב השכרת קמפר באירופה לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום השכרת קמפר בארה"ב – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף השכרת קמפר בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור השכרת קמפר בחניון קמפרלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...