השכרת קרוואן קרוואנים בהשכרת קמפרוואן באיסלנד

כמה עולה השכרת קמפרוואן באיסלנד מחירים 

לקבלת מחיר השכרת קמפרוואן באיסלנד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל השכרת קמפרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה באיסלנד - אם רלוונטי), תאריך תחילת השכרת קמפרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

 

השכרת קרוואן באיסלנד - חיפוש יעד

היעדים המודגשים בצהוב הם היעדים הראשיים בהם רוב המטיילים מחפשים השכרת קמפרוואן באיסלנד.

כמה עולה השכרת קמפרוואן באיסלנד מחירים?

מחיר השכרת קמפרוואן באיסלנד משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום לקבלת מחיר השכרת קמפרוואן באיסלנד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול השכרת קמפרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה - אם רלוונטי), תאריך תחילת השכרת קמפרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

השכרת קרוואן באיסלנד - מחיר

 

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות השכרת קמפרוואן באיסלנד ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בקמפרוואן באיסלנד.

השכרת קרוואן באיסלנד - מסננים כללי

 

שימו לב, כי הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות השכרת קמפרוואן באיסלנד מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

השכרת קרוואן באיסלנד - התאמה אישית

 

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר הכיסוי המקסימלי האפשרי עבור השכרת קמפרוואן באיסלנד - (אבל שימו לב שיש ביטוחים שונים אחד מהשני בכל השכרת קמפרוואן באיסלנד) , האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם.

אין צורך לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם כיוון שבאיסלנד מקובלות 2 שיטות תמחור - ללא הגבלת קילומטרג' או חבילת קילומטרים קבועה מראש.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עבור טיול עם קמפרוואן באיסלנד לחצו כאן.

תוצאות מחיר השכרת קמפרוואן באיסלנד מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר. אתם יכולים לשנות את הסינון ולראות את התוצאות של מחיר השכרת קמפרוואן באיסלנד זול קודם או היקר קודם

 

האם חייבים להחזיר את הקמפרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

כל השכרות הקמפרוואן באיסלנד מתרכזות ביור הבירה ריקייאוויק או בעיר הקרובה בה נמצא שדה התעופה קפלאוויק 

עלויות השכרת קמפרוואן באיסלנד

חשוב לשים לב כי אם לא הזנתם תאריכים בשורת החיפוש - האתר יציג לכם את המחיר ליום  החל מ...  עבור השכרת קמפרוואן לטיול באיסלנד ביום הזול ביותר בשנה

האם מחיר השכרת קמפרוואן באיסלנד שאני רואה באתר זו עלות השכרת קרואן באיסלנד הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות השכרת קמפרוואן באיסלנד?

כשמזמינים השכרת קמפרוואן באיסלנד לטיול באתר בנדנה מקבלים את מחיר קמפרוואן באיסלנד במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג לקמפרוואן לכל לילה, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

 

כמה עולה השכרת קמפרוואן באיסלנד מחיר?

בכדי למצוא את השכרת קמפרוואן באיסלנד מחיר הטוב ביותר יש באתר בנדנה כלי בלעדי להצגת המחיר הטוב ביותר עבור השכרת קמפרוואן באיסלנד לחודש בהתאם לגמישות שלכם.
באפשרותכם לחפש כמה עולה השכרת קמפרוואן באיסלנד מחיר הטוב ביותר על ידי גרירת הכפתור הירוק ימים קדימה או אחורה  (עד 14 ימים קדימה או אחורה ) והמחירים מייד ישתנו בהתאם.
כלי נוסף,  ייחודי לאתר בנדנה קמפרוואן, הוא הכלי לחיפוש המחיר הזול ביותר לטווח תאריכים. אם למשל אתם רוצים לצאת ל 14 ימי טיל ולא משנה לכם בדיוק החודש המדויק, אתם יכולים לעשות חיפוש ה 14 ימי השכרת קמפרוואן הזולים ביתר בטווח זמן של חודשיים שלושה או יותר.
 

השכרת קרוואן באיסלנד - גמישות

 

האם מחיר השכרת קמפרוואן באיסלנד שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות השכרת קמפרוואן באיסלנד?

כשמזמינים השכרת קמפרוואן באיסלנד באתר בנדנה מקבלים את מחיר השכרת קמפרוואן במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קמפרוואן, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. מקובל לחשב בנוסף לעלות השכרת קמפרוואן באיסלנד  עלויות של חופשה בקמפרוואן באיסלנד כ 120-150€ ליום בנוסף לעלות השכרת קמפרוואן למשפחה באיסלנד

עלות טיול בקמפרוואן - השכרת קמפרוואן באיסלנד לחודש - כמה עולה קמפרוואן באיסלנד לחודש לזוג

לעיתים נשאלת השאלה האם עלות השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בקמפרוואן. אמנם יש הרבה מאוד מבצעי הנחות המוזילים את עלות השכרת קמפרוואן באיסלנד לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות השכרת קמפרוואן באיסלנד ליום

מה כלול עם השכרת קמפרוואן למשפחה באיסלנד?

כדי לדעת מה כוללת כל עסקת השכרת קמפרוואן מומלץ מאוד להיכנס לכפתור "כל הפרטים", לשים לב לשעות קבלת ושעות החזרת הקמפרוואן וכמובן מיקום תחנת ההשכרה

שימו לב לפירוט שנתון הקמפרוואן, איפה נמצאת תחנת ההשכרה, איך מגיעים אליה, ובאילו שעות ניתן לקבל את הקמפרוואן

השכרת קרוואן באיסלנד

מידע כללי על השכרת קמפרוואן באיסלנד למשפחה

טיול עם השכרת קמפרוואן לזוג באיסלנד, מאפשרת לכם ממש לחוות את הטבע המיוחד של איסלנד בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של כל מדינות האזור.

טיול בקמפרוואן לעיתים רבות כולל גם מעבר עם קמפרוואן באיסלנד הן לכיוון צפון לסקנדינביה או למזרח איסלנד

יעדים עיקריים של השכרת קמפרוואן למשפחה באיסלנד - אתרי טיול עם קמפרוואן משפחתי באיסלנד

· השכרת קמפרוואן ברייקיאוויק

· השכרת קמפרוואן בקפלאוויק

כל המידע החשוב על איסלנד בקמפרוואן

שאלות ותשובות בנושא עלות השכרת קמפרוואן באיסלנד :

באיסלנד, לרוב אין שום בעיה להזמין מקום בחניון לאותו יום. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני קמפרוואן והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של קמפרוואן המטיילים בעונת השיא כל שנה.

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול השכרת קמפרוואן לזוג - השכרת קמפרוואן זול באיסלנד יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים באיסלנד. השכרת קמפרוואן לזוג באיסלנד יכולה לשדרג לכם את טיול התרמילאים באופן משמעותי

היכן ניתן לחנות עם קמפרוואן באיסלנד?

יש המון אפשרויות חנייה גם עבור איסלנד בקמפרוואן לחודש. החל מחניונים רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית קמפרוואן.
אפשרות נוספת היא חניות חינם - יש מספר אתרי אינטרנט במציעים חניות בחינם כמו France Passion בצרפת או Park4night לכל איסלנד
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית קמפרוואן אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'קמפינג קיי יורופ Camping Key Europe' המעניק הנחה של 10% על מחיר חניית קמפרוואן באלפי חניונים או Camping Card ACSI המעניק הנחה של עד 50% על מחיר חניית קמפרוואן באלפי חניונים לתקופות שמחוץ לשיא העונה.

בערים הראשיות, חניית קמפרוואן במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב . כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול עבור השכרת קמפרוואן לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול השכרת קמפרוואן באיסלנד לזוג לעומת מסלול טיול השכרת קמפרוואן באיסלנד עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי קמפרוואן 'קראווניסטים' שעושים השכרת קמפרוואן לזוג באיסלנד יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב השכרת קמפרוואן באיסלנד למשפחות עם ילדים  יעדיפו יותר פארקים אטרקטיביים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם השכרת קמפרוואן למשפחה באיסלנד :

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול השכרת קמפרוואן משפחתי באיסלנד הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קמפרוואן (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול השכרת קמפרוואן זול באיסלנד המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בקמפרוואן

השכרת קרוואן באיסלנד - מסלול

מסלול השכרת קמפרוואן 

 

מאיזה גיל אפשרי להשכיר קמפרוואן באיסלנד  ?

ברובם המכריע של השכרת קמפרוואן משפחתי באיסלנד דורשים מינימום גיל נהג 26 - 25. בחלק מהקמפרוואן נדרש גיל נהג של 21 
בכל דף פרטי קמפרוואן באתר שלנו, מצוין משקל הקמפרוואןו דרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו לדוגמה:
השכרת קרוואן באיסלנד - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית השכרת קמפרוואן באיסלנד?

בדרך כלל ברוב תחנות ההשכרה באיסלנד פתוחות שבעה ימים בשבוע
לעיתים בעונת החורף תחנות איסלנד בקמפרוואן מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

מה המאפיינים העיקריים של טיולי קמפרוואן באיסלנד ?

המקובל לרוב השכרת קמפרוואן משפחתי באיסלנד הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברובם אין מיקרוגל, לחלקם יש סוכך צל 
טיול באיסלנד בקמפרוואן מתאפיין לרוב בקמפרוואן מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומפרט טכני עשיר ומפנק.

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג באיסלנד?

זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של איסלנד. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם קמפרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת ב איסלנד בקמפרוואן

האם מותרת השכרת קמפרוואן באיסלנד לעבור למדינות שכנות? 

לאן בדיוק?

האם מתאים לעשות חופשה בקמפרוואן באיסלנד עם ילדים? 

ללא ספק. איסלנד מציעה טבע נדיר ביופיו, בתולי ומפעים. בנוסף מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי עם השכרת קמפרוואן באיסלנד עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי השכרת קמפרוואן באיסלנד עם ילדים?

ברוב המקרים מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהקמפרוואן מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקמפרוואן מצויין באתר שלנו כי 'אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקמפרוואן זה'. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקמפרוואן באיסלנד שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם השכרת קמפרוואן משפחתי באיסלנד:

· טיול קמפרוואן באיסלנד למפל סקוגפוס

· טיול קמפרוואן באיסלנד ללגונה הכחולה

· טיול קמפרוואן באיסלנד לאגם יוקוסארלון

· טיול קמפרוואן באיסלנד לשמורת סקפטפל

· טיול קמפרוואן באיסלנד למפל גודהפוס

· טיול קמפרוואן באיסלנד לשמורת לאנדמנאלאוגר

· טיול קמפרוואן באיסלנד למפל גולפוס

· טיול קמפרוואן באיסלנד לאגם הוואייר

· טיול קמפרוואן באיסלנד לחוף סקרדסוויק

· טיול קמפרוואן באיסלנד לאגם ליוטיפולור - שמורת לאנדנמנגאוגר

· טיול קמפרוואן באיסלנד לעיירה בורגפיורדור אסטרי

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול השכרת קמפרוואן משפחתי באיסלנד?

בעת חופשה בקמפרוואן בקמפרוואן באיסלנד, מקובל לרוב שממתחילים את השכרת הקמפרוואן באיסלנד בשעות הצהריים 13:00-16:00 ומזדכים על הקמפרוואן בשעות הבוקר 08:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות כנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הקמפרוואן באיסלנד כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הקמפרוואן המקומי לספק את הקמפרוואן בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת קמפרוואן מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הקמפרוואן בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הקמפרוואן או שמתאמים דרך בנדנה קמפרוואן את את שעות החזרת הקמפרוואן לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות השכרת קמפרוואן באיסלנד מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
 

מדוע עדיף חופשה עם השכרת קמפרוואן זוגי באיסלנד מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בקמפרוואן באיסלנד נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם קמפרוואן באיסלנד אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות קמפרוואן באיסלנד?

כן. אך צריך לצרף רישיון נהיגה בינלאומי.
אף שיש מבחר גדול של קמפרוואן להשכרה באיסלנד, ברוב דגמי הקמפרוואן אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  קמפרוואן להשכרה באיסלנד המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל. ברוב המכריע של הקמפרוואן באיסלנד, גם אם הם "קמפרוואן אוטובוס", מספיק רישיון ב' רגיל.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול השכרת קמפרוואן באיסלנד

בשונה מהנהוג בהשכרת קמפרוואן בארצות הברית או השכרת קמפרוואן קנדה, לקמפרוואן  באיסלנד אין חיבורים ישירים למים ולביוב. 

את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון..

לסרטון הסבר על תפעול קמפרוואן לחץ כאן

מהם כבישי האגרה באיסלנד והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול השכרת קמפרוואן באיסלנד?

אין כבישי אגרה באיסלנד. מה שאומר שבהשכרת קמפרוואן באיסלנד אתם יכולים לנסוע עם הקמפרוואן באופן חופשי בכל הכבישים באיסלנד

נהיגה בטוחה - השכרת קמפרוואן באיסלנד למשפחות

• הנהיגה בקמפרוואן באיסלנד היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת

• הכבישים  באיסלנד צרים אך מותאמים לנהיגה בקמפרוואן - כולל טיול בדרך הטרולים המפורסמת

• תמיד כדאי להחנות את הקמפרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקמפרוואן לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת השכרת קמפרוואן למשפחה באיסלנד?

כן! החוק ב קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. . בתחנות השכרת קמפרוואן משפחתי באיסלנד מסוימות אין אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא להשכרת קמפרוואן באיסלנד?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום טיול השכרת קמפרוואן באיסלנד.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות השכרת קמפרוואן באיסלנד).

• דרכון

• שובר השכרת קמפרוואן באיסלנד

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בהשכרת קמפרוואן משפחתי באיסלנד?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקמפרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

כדי שאוכל לתכנן עלות השכרת קמפרוואן משפחתי בקמפרוואן באיסלנד - מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור השכרת קמפרוואן זול באיסלנד

ברוב הקמפרוואן נדרש להשאיר פיקדון בסך 1200-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקמפרוואן ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקמפרוואןאו קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר איסלנד בקמפרוואן יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף איסלנד בקמפרוואן לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הקמפרוואן?

כן, רוב תחנות איסלנד בקמפרוואן דורשות להתקשר אליהן בבוקר איסלנד בקמפרוואן,  לרוב נדרש להתקשר בבוקר יום ההשכרה או יום יומיים קודם לתיאם סופי של שעת הקבלה

מהם סוגי הביטוח בהשכרות קמפרוואן באיסלנד? - טיול בוואן באיסלנד

ברוב הקמפרוואן יש לך ביטוח מקיף עם 1200-2,800 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לקמפרוואן.

בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בקמפרוואן כלומר אם יקרה נזק במהלך השכרת קמפרוואן ואז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית..

האם פשוט לנהוג בהשכרת קמפרוואן זוגי באיסלנד?

בעיקרון נהיגת קמפרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקמפרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בהשכרת קמפרוואן באיסלנד?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קמפרוואן.

אף שחלק מה קמפרוואן להשכרה באיסלנד ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בקמפרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - יש לדוגמה  קמפרוואן אוטובוס באורך 8.5  מטר המורשה להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור קמפרוואן שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקמפרוואןעת שאנשים ישנים במיטות.

האם מותרת נסיעה עם קמפרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. קמפרוואן באיסלנד מותאמים וערוכים היטב לטיול קמפרוואן בחורף באיסלנד מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על השכרת קמפרוואן בחורף באיסלנד לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם השכרת קמפרוואן לחודש באיסלנד?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה בכבישים ואזורים מסויימים. באיסלנד מקפידים מאוד על שמירת הטבע. נסיעה בכבישים \ דרכים שהוגדרו אסורות לנסיעה יגררו קנס מיידי. בחלק מהקמפרוואן להשכרה באיסלנד מוצפנים חיישני GPS אשר עוקבים אחר מיקום הקמפרוואן כל הזמן. אם תסעו בכביש האסור לנסיעה - הקנס בדרך. :-)

בכל דף קמפרוואן באיסלנד אתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו.

במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקמפרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הקמפרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קמפרוואן?

עלות חניוני קמפרוואן משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של € 40 -  € 80 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קמפרוואן

האם עדיף קניית קמפרוואן באיסלנד מאשר השכרת קמפרוואן באיסלנד ?

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית קמפרוואן לבין השכרה היא לטיולים של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים קמפרוואן למכירה באיסלנד.

ניקיון הקמפרוואן בעת ההחזרה

הקמפרוואן נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקמפרוואן נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקמפרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקמפרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הקמפרוואן, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי . לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בהשכרת קמפרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קמפרוואן?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קמפרוואן באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם קמפרוואן?

לא מומלץ אבל חוקית ניתן לחנות בחיק הטבע בעת טיול באיסלנד בקמפרוואן בתנאי שאתם בטוחים שהשטח אינו שטח פרטי, או שקיבלתם אישור מראש מבעל השטח, מה שקשה מאוד לביצוע בפועל.

מומלץ מאוד לחנות רק במקומות מוסדרים

באיסלנד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק להשכרת קמפרוואן?

בעת קבלת קמפרוואן שכור באיסלנד בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

למה בנדנה? מה היתרונות  של השכרת קמפרוואן דרך בנדנה קמפרוואן? השכרת קמפרוואן בנדנה 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום השכרת קמפרוואן, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח"

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת קמפרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור קמפרוואן שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי קמפרוואן בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי קמפרוואןו לא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר קמפרוואן"על הדרך" – בהשכרת קמפרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הקמפרוואןעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו השכרת קמפרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של השכרת קמפרוואן באיסלנד ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה באיסלנד עם השכרת קמפרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

טיול מאורגן בקמפרוואן באיסלנד. אנו מציעים טיולים מאורגנים בקמפרוואן למדינות רבות. השכרת קמפרוואן לטיול מאורגן באיסלנד הוא בהחלט אופציה. 

טיולי קמפרוואן למשפחות באיסלנד מאוד מאוד פופולריות בקרב משפחות ישראליות.

כל שנה אנו מארגנים טיול קמפרוואן באיסלנד מאורגן למשפחות.

משפחות רבות מהססות להצטרף לטיול מאורגן בקמפרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בקמפרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי קמפרוואן מאורגנים למשפחות נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בקמפרוואן באיסלנד מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הקמפרוואן הפרטי שלה, וכך נשמרת הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה.

כל קמפרוואן בטיול המאורגן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן השכרת קמפרוואן בטיול מאורגן באיסלנד מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי קמפרוואן קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי קמפרוואן מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור השכרת קמפרוואן באיסלנד.

כדי לחבר קמפרוואן לרשת החשמל של 220 וולט עם מחבר אירופאי מתאים

לחיבור מכשירי חשמל בתוך הקמפרוואן יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האירופאית

התוכן של השכרת קמפרוואן באיסלנד הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של השכרת קמפרוואן באיסלנד :

איסלנד בקמפרוואן נורבגיה בקמפרוואן מסלול השכרת קמפרוואן בחול השכרת קמפרוואן בחול מחיר טיול קמפרוואן בסקנדינביה השכרת קמפרוואן באירופה קמפרוואן להשכרה באירופה מחיר השכרת קמפרוואן ביער השחור 

השכרת קמפרוואן הוא אחת הדרכים היותר פופולריות לטיול טבע, משפחה ובילויים. באיסלנד המדינות בהן יש הכי הרבה השכרת קמפרוואן הן: איטליה, צרפת, גרמניה. אם החלטת לטייל בהשכרת קמפרוואן אז מומלץ לשכור אתו בנקודות מרכזיות כגון מילאנו, מינכן פרנקפורט או באזל. רוב תחנות ה השכרת קמפרוואן באיסלנד נמצאות בטווח של 10 – 50 ק"מ משדות התעופה הראשיים. בהרבה ערים באיטליה בספר בצרפת יש אפשרות לקבל את הקמפרוואןישירות בשדות התעופה הראשיים. בגרמניה עדיין אין שרות שכזה ההגעה לתחנות ההשכרה של ה השכרת קמפרוואן היא בצורה עצמאית מונית או שאטל. כמובן שאפשר גם בתחבורה ציבורית שעות קבלת והחזרת ה השכרת קמפרוואן הן משתנות בהתאם ליעדים. שעות הקבלה וההחזרה של ה השכרת קמפרוואן שלך יופיע באתר שלנו בתוצאות החיפוש. מומלץ לחנות את ה השכרת קמפרוואן בחניוני קמפרוואןלהשכרה הפזורים לרוב רוב אתרי הביקור והבילוי מחזיקים מגרשי חנייה המיועדים ל השכרת קמפרוואן ואין בעיה לחנות שם כאשר שוכרים השכרת קמפרוואן יש לדעת מראש האם ניתן להתקין בו כיסא בטיחות לילדים. חלק מתחנות ה השכרת קמפרוואן גם משכירות כיסאות בטיחות לילדים וחלק לא. בכל השכרת קמפרוואן באתר שלנו ניתן לראות האם ניתן לשכור כיסאות ילדים או שיש להתארגן בצורה עצמאית. ככלל, השכרת קמפרוואן מתאפיין לפי המדינה בה החלטת לקחת השכרת קמפרוואן. רישיון הנהיגה הנדרש לצורך נהיגת השכרת קמפרוואן תלוי במדינה בה נוהגים. באופן כללי ניתן לומר כי השכרת קמפרוואן באיסלנד או השכרת קמפרוואן בקנדה כמעט ואין מגבלת משקל. נהיגת השכרת קמפרוואן באיסלנד עד 3.5 טון אפשרית עם רישיון נהיגה ב' השכרת קמפרוואן בעל משקל כולל מותר של מעל 3.5 טון דורש רישיון נהיגה ג' ולרוב גם ותק נהיגה ל 3 שנים לפחות השכרת קמפרוואן בניו זילנד ו השכרת קמפרוואן באיסלנד - אין מגבלת משקל הוספת נהג נוסף ב השכרת קמפרוואן לרוב אפשרית. בתחנות השכרה מסוימות יידרש תשלום נוסף עבור נהג נוסף. ככלל אצבע, ניתן לומר שב השכרת קמפרוואן באיסלנד לרוב הוספת נהג נוסף היא ללא תשלום השכרת קמפרוואן באיסלנד – לרוב ללא תשלום עבור נהג נוסף השכרת קמפרוואן בקנדה – בחלק מתחנות ההשכרה נדרש תשלום נוסף עבור הוספת נהג חיבור השכרת קמפרוואן בחניון קמפרוואןלחשמל ומים הוא פשוט ואינו מסובך

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...