השכרת קרוואן קרוואנים באירופה

 

לקבלת מחיר קרוואן באירופה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול קרוואן (או נקודת מפגש בשדה התעופה באירופה אם רלוונטי), תאריך תחילת השכרת קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות השכרת קראוון באירופה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בקראוון באירופה.

לצפייה איך לעשות חיפוש מחיר השכרת קרוואן ביער השחור ראו דוגמה:

השכרת קרוואן באירופה

שימו לב כי בדוגמה של חיפוש השכרת קרוואן לטיול ליער השחור כתוב יציאה מבאזל שוויץ ולא השכרת קרוואן במינכן, וזאת כיוון שיש תחנת השכרת קרוואנים בעיר בשם ריינפלדן, בתוך גרמניה, 30 ק"מ משדה התעופה של באזל. תחנת השכרת קרוואן בגרמניה בעיר ריינפלדן נמצאת רק 70 ק"מ מהיער השחור שם יש את האיכות הגרמנית והמחירים של גרמניה.

כל המידע החשוב על אירופה בקרוואן

כמה עולה השכרת קרוואנים באירופה?

הפרמטרים המשפיעים ביותר על עלות השכרת קראוונים באירופה מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח ומרחק הנסיעה המתוכנן, ככל שזה רלוונטי.
לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר (הכיסוי המקסימלי האפשרי בהשכרת קראוון באירופה), האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.
לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עם קראוון באירופה לחצו כאן.
האם יש הבדל מחיר שכירת קרוואן באירופה בין היעדים השונים?
בהחלט, בהחלט.  מחיר שכירת קרוואנים באירופה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין קרוואנים להשכרה באירופה. 

קרוואן באירופה מחיר:

האם מחיר קרוואן להשכרה באירופה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות קראוון להשכרה באירופה?

מחיר השכרת קרוואן באירופה משתנה בהתאם לעיר ההתחלה, עיר הסיום, תאריך התחלה, תאריך הסיום ומספר הנפשות. 

יש סברה רווח כי עלות השכרת קרוואן בגרמניה זולה יותר מאשר ביתר מדינות אירופה - לרוב זה נכון אבל יש לבדוק ולהשוות מול יעדים אחרים - בעיקר מול השכרת קרוואן באיטליה

כשמזמינים קרוואנים להשכרה באירופה באתר בנדנה מקבלים את מחיר קראוונים באירופה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים. 

טיול קרוואנים באירופה מחיר

השכרת קרוואנים באירופה

 

 

   

 

 

 

 

דוגמה של קרוואנים להשכרה באירופה. קרוואן להשכרה באירופה 

מידע כללי על אירופה

אירופה היבשת הקרובה אלינו היא יעד אטרקטיבי מאוד לישראלים בגלל הקרבה, בגלל הגיוון והיופי שלה.
העולם של קרוואנים להשכרה באירופה מפותח מאוד ויש בה מספר ערים ראשיות בהם יש תחנות לשכור קרוואן באירופה שאלו בעצם 'השערים הגדולים' לאירופה. סביב ערים אלו יש מספר רב של תחנות בהם אפשר לשכור קראוון באירופה.
באירופה נמצאות מספר רב של תחנות השכרה וכמה מהגדולות של השכרת קרוואנים באירופה נמצאות באזורים אלו.

מה מיוחד בטיול עם קרוואן באירופה?

טיול עם קראוון באירופה, מאפשרת לכם ממש לחוות את האירופה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של אירופה ומדינות האזור.

טיול בקרוואן באירופה לרוב כולל את המדינות: איטליה, גרמניה, נורווגיה (נורבגיה), ספרד, פורטוגל, צרפת, אוסטריה וכד'

תחנות להשכיר קרוואן באירופה

· השכרת קרוואן בגרמניה

· השכרת קרוואן באיטליה

· השכרת קרוואן בספרד

· השכרת קרוואן בפורטוגל

· השכרת קרוואן בנורבגיה

· השכרת קרוואן בצרפת

· השכרת קרוואן בקרואטיה

· השכרת קרוואן בסלובניה

· השכרת קרוואן באוסטריה

· השכרת קרוואן בפינלנד

· השכרת קרוואן באיסלנד

· השכרת קרוואן ביוון

· השכרת קרוואן בפינלנד

באירופה יש מספר רב של אתרי טיול עם קרוואנים וכן צי קרוואנים להשכרה מודרני מגוון ומשוכלל

שאלות ותשובות בנושא חופשה בקרוואן באירופה :

האם נדרש רישיון נהיגה מיוחד כדי לנהוג  בטיול בקרוואנים באירופה? 
באירופה יש מספר דגמים רב של קרוואנים להשכרה . ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כל קרוואן שמשקלו הכולל הוא עד 3500 ק"ג מותר לנהיגה ברישיון נהיגה לרכב פרטי רגיל רישיון ב').
קרוואן באירופה  אשר משקלו הכולל המותר הוא יותר מ-3.5 טון נדרש מהנהג רישיון ג' (רישיון משאית) הוותק של הרישיון של לפחות שלוש שנים.(למעט קרוואנים בארה"ב ובקנדה שבהם מותר לנהוג קרוואנים במשקל מעל 3.5 טון עם רישיון נהיגה ב' רגיל)

 

איך מגיעים לתחנת שכירת קראוון באירופה?

באירופה השיטה הרווחת היא קבלת והחזרת הקרוואנים בשדה התעופה או הגעה באופן עצמאי לתחנות ההשכרה בשעות ייעודיות או בשעות שנקבעו מראש. הרבה ספקי שכירת קראוונים באירופה מציעים קבלה והחזרת הקרוואן בשדה התעופה או באמצעות נקודת מפגש בשדה התעופה עם הנהג שמביא את הקרוואן לשדה או באמצעות איסוף האורחים אל תחנת ההשכרה.

 

הזמנת חניוני קרוואנים באירופה:

לצפייה במפת חניוני קרוואנים עבור טיול בקראוונים באירופה - לחצו כאן


האם כדאי לבצע הזמנת חניוני קרוואנים באירופה מראש?

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.


היכן ניתן לחנות עם קרוואנים באירופה?

בהרבה מדינות באירופה החניה עם קראוונים בחיק הטבע אסורה לפי החוק. חייבים לחנות בחניוני קרוואנים ייעודיים בתשלום. אתר מומלץ להזמנת חניוני קרוואנים בחינם באירופה הוא: קישור

במדינות כמו צרפת ואיטליה יש מקומות רבים בהם מותר לחנות בחיק הטבע אולם יש לשים לב שהשטח אינו שטח פרטי ושהחניה אינה קרובה לבתי מגורים (לרוב נדרש מינימום 300 מטר אבל באחריות השוכר לוודא את החוק המקומי), ולא להפריע לטבע או לחיות הבר בו.
בערים הראשיות, חניית קרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב אירופה. כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי
תמונה לדוגמה של אבי בנדנה ליד קרוואן להשכרה באירופה החונה בשולי ההכביש באירופה
השכרת קרוואנים באירופה - חניית קרוואן בעיר

 

איך עושים תכנון מסלול טיול קרוואנים באירופה?

ישנם מספר אתרים ותוכנות לתכנון מסלולי טיול קרוואן באירופה, בראש ובראשונה זה כמובן גוגל וגם אתרים רבים אחרים.

מסלולים מומלצים לטיול עם קרוואנים באירופה:

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול קרוואנים באירופה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול קרוואנים באירופה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בקרוואנים באירופה

מאיזה גיל אפשרי להשכיר מוטורהום באירופה  ?

בכל דף פרטי מוטורהום באתר שלנו, מצוין משקל הקרוואן ודרישות ותק הנהיגה של הנהג.
ראו דוגמה:
השכרת קרוואן באירופה - מינימום גיל נהג

 

באילו ימים אפשרית שכירת קראוונים באירופה?

בדרך כלל באירופה תחנות ההשכרה פתוחות בימים שני עד שבת
בימי ראשון ניתן לקבל קרוואן בתוספת תשלום ובתיאום מראש \ סגור
תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות השכרת קמפרוואן באירופה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי קרוואנים באירופה  ?

כל הקרוואנים להשכרה באירופה הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברוב המכריע של הקרוואנים אמצעי הבישול היחיד הוא כירת גז. דגמים בודדים כוללים גם מיקרוגל. אורכם של הקרוואנים באירופה המותרים לנהיגה ברישיון נהיגה רגיל של עד 3.5 טון נע בין 6 מטרים לעד 7.5 מטרים. הקרוואנים מעל 7.5 מטרים שוקלים יותר מ 4 טון ונדרש רישיון נהיגה ג' כדי לנהוג בהם.

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג באירופה?

בהחלט. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של האירופה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של אירופה והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם קרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותר להשכיר קראוון באירופה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם קראוון באירופה בין מדינות במערב אירופה מותר ללא בעיות. למדינות מזרח אירופה או למרוקו, נדרש לקבל אישור מראש.

האם מתאים לעשות חופשה בקראוון באירופה עם ילדים? 

ללא ספק. אירופה מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי קראוונים באירופה עם ילדים?

ברוב הקרוואנים באירופה מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהקרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקרוואנים מצויין באתר שלנו כי אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקרוואן זה. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקרוואן שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם קרוואן באירופה:

· עם קרוואן ביער השחור
· פארק אירופה
· הפיורדים בנורווגיה
· צפון איטליה
· אוסטריה
· סלובניה וקרואטיה - לחופי הים האדריאטי, מפלי פליטוויצה, אגם בלאד - ובכלל.

 

 

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול עם מוטורהום באירופה?

בעת חופשה במוטורהום באירופה, מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בשעות הצהריים 14:00-17:00 ומזדכים על הקרוואנים בשעות הבוקר 09:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות בנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הקרוואן כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הקרוואן המקומי לספק את הקרוואן בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת קרוואנים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הקרוואן בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הקרוואן או שמתאמים דרך בנדנה קרוואנים את את שעות החזרת הקרוואן לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות ההשכרה באירופה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
בטיולי קראוונים באירופה , מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בכל שעה בשעות יום העבודה ומזדכים על הקרוואנים בכל שעה שרוצים במהלך יום העבודה. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי ימים קלנדריים כך שאפשר לקבל את הקרוואן בבוקר ולהחזירו אחר הצהריים ללא תוספת תשלום.
שימו לב כי שעות קבלת ושעות החזרת הקרוואנים מצוינים במפורש באתר שלנו. ושימו לב במיוחד כי אותו קרוואן בתחנות שונות יכול שיחולו שעות קבלה והחזרה שונות.

מה עדיף: קניית קרוואן באירופה או השכרת קרוואן באירופה

ללא ספק עדיף לשכור קרוואן באירופה מאשר קניית קרוואן באירופה. ראשית, למי שלא מחזיק באזרחות אירופאית, אסור לשהות באירופה יותר מ 3 חודשים ברצף - אמנת שנגן- ושנית הרגולציה והחוקים לגבי קניית קרוואן באירופה לא פשוטים.

למי שמתכנן קניית קרוואן באירופה להשאירו שם ולבוא כל שנה לטייל בקרואן, זה לרוב לא משתלם, כיוון שסביר שכל שנה תרצו לטייל במדינה אחרת באירופה ואז הנסיעות ממקום החניה אל יעד הטיול יכולות להיות ארוכות ולא משתלמות. 
מה גם, שיש לבטח את הקרוואן, לדאוג לרישוי, לאחסנה ולתחזוקה. הקרוואן מתיישן ומאבד ערך כל שנה.

לכן עדיפה השכרת קרטוואן באירופה על פני קניית קרוואן באירופה

מדוע עדיף חופשה עם קראוון באירופה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בקראוונים באירופה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם קמפרוואן באירופה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות קראוונים באירופה?

באירופה יש מספר דגמים רב. ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כל קרוואן שמשקלו הכולל הוא עד 3500 ק"ג מותר לנהיגה ברישיון נהיגה לרכב פרטי רגיל (רישיון ב').

חלקם של קרוואנים באירופה הם בעלי משקל של 3850 ק"ג. כלומר יותר מ- 3500 ק"ג ופחות מ-4000 ק"ג. לנהג הישראלי משמעות הדבר היא שמותר לנהוג בקרוואנים הללו בתנאי שמתרגמים תרגום רשמי את רישיון הנהיגה הישראלי (שהוא עד 4 טון). ניתן לעשות כך בסניפי ממס"י תמורת תשלום נמוך.

השכרת קרוואן באירופה אשר משקלו הכולל המותר הוא יותר מ-4 טון נדרש מהנהג רישיון ג' (רישיון משאית) וותק של הרישיון של לפחות שלוש שנים.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול קראוונים באירופה

בשונה מהנהוג בהשכרת קרוואן בארה"ב או השכרת קרוואנים בקנדה, לקרוואנים באירופה אין חיבורים ישירים למים ולביוב.
את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת המים הדלוחים (המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים. לרוב פשוט חונים עם הקרוואן מעל בור ניקוז ופותחים את ברז הריקון.

מהם כבישי האגרה באירופה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול קראוון באירופה?

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באירופה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באותה אירופה ובנוסף תחנת השכרת מוטורהום באירופה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם.

 

נהיגה בטוחה - קראוונים באירופה

• הנהיגה באירופה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.

• תמיד כדאי להחנות את הקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת השכרת מוטורהום באירופה?

כן! לדוגמה, - בגרמניה, ילדים עד גיל 6 חייבים לשבת בכסא בטיחות. ילדים בגיל 6-12 ועד גובה 1.5 מטר חייבים לשבת בכיסא בוסטר.
החוק באירופה קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר - באחריות השוכר לברר את החוק המקומי.

איזה מסמכים אני צריך להביא להשכרות קרוואן באירופה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום השכרת הקרוואן.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות השכרת קרוואן באירופה).

• דרכון

• שובר השכרת קראוון באירופה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בקרוואן?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור קראוונים באירופה?

ברוב הקרוואנים באירופה נדרש להשאיר פיקדון בסך 1200-1500 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת  קראוון באירופה ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקרוואן או קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר השכרת קרוואן באירופה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף השכרת קראוון באירופה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הקרוואנים באירופה?

לא, אין צורך בתיאום נוסף מעבר למה שכתוב בשובר ההזמנה שלך. במידה ונקבעה נקודת מפגש \ איסוף, תחנת השכרת קרוואנים באירופה תחיצור איתכם קשר ביום קבלת הקרווואן או יום קודם - לתיאום סופי.

מהם סוגי הביטוח בהשכרות קמפר מאירופה?

ברוב הקרוואנים באירופה יש לך ביטוח מקיף עם 1,200-1,500 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לקרוואן, ביטוח עם כיסוי מוגבל עם € 500.00 השתתפות עצמית למקרה של נזק מפגעי טבע וביטוח צד ג' עד 50,000,000.00 € (נזק לאנשים עם מקסימום של 8,000,000.00 € לאדם.) ​​- אנא עיין בתנאי ביטוח של הקרוואן הספציפי שאותו שכרת.

האם חייבים להחזיר את הקרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

ברוב תחנות ההשכרה באירופה לא ניתן להחזיר את הקרוואנים בתחנה שונה מזו שבה לקחת את הקרוואן. חלק קטן מתחנות ההשכרה מאפשר החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות.

האם פשוט לנהוג בקרוואן להשכרה באירופה?

בעיקרון נהיגת קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

 

האם ישנה הגבלה במספר הנוסעים בקרוואנים באירופה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קרוואן.

אסור בשום אופן לנסוע בקרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון, גם אם מדובר בתינוק הישן עם ההורים - מה שקובע זה מספר חגורות הבטיחות ומספר הנפשות המכוסים בביטוח ולא מספר מקומות השינה

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקרוואן בעת שאנשים ישנים במיטות.

 

האם מותרת נסיעה עם קרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן, הקרוואנים באירופה מיועדים לשימוש בכל ימות השנה.

יש לשים לב לכמה הנחיות:

בעת חניה באזורים קפואים אין להפסיק את פעולת החימום בקרוואן.

בעת תחילת נסיעה יש להפסיק את פעולת מערכת החימום ולבור לחמם את הקרוואן באמצעות החימום של המנוע.

בהרבה קרוואנים ישנו מנגנון אוטומטי לשמירת שלמות מערכת המים. המנגנון פותח את ברז הניקוז של המים בקרוואן באופן אוטומטי ברגע שטמפרטורת המים יורדת ל-4 מעלות.

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם מוטורהום להשכרה באירופה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה למזרח אירופה, לצפון אפריקה ולאזורי מלחמה. בכל דף קרוואן באתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קרוואנים באירופה?

עלות חניוני קרוואנים באירופה משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של €30 - €50 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קרוואנים באירופה

ניקיון הקרוואן בעת ההחזרה

הקרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה. ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בהרבה מאוד תחנות דלק, בחניונים ובאלפי תחנות מילוי והורקה הפזורים ברחבי אירופה. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קרוואנים באירופה?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם קרוואנים באירופה?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע. אולם, באירופה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לקרוואן?

בעת קבלת הקרוואן בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

אתרים מומלצים

אם אתם מתכננים טיול מוטורהום באירופה ייתכן מאוד כי שווה לכם לשקול עוד כמה יעדים אופציונליים בהתאם לאזור בו ברצונכם לטייל.

השכרת קרוואן בגרמניה

השכרת קרוואן איטליה

השכרת קרוואן בקרואטיה

השכרת קרוואן באיסלנד

השכרת קרוואן בצרפת

השכרת קרוואן בנורווגיה

 

 

 

 

למה בנדנה? מה היתרונות  של בנדנה קרוואנים באירופה?

 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום השכרת קרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת קרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור קרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי קרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי קרוואנים ולא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר קרוואנים "על הדרך" – בהשכרת קרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הקרוואנים בעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו קרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

 

דוגמאות של קרוואנים להשכרה באירופה:


 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של השכרת קרוואנים באירופה  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל את החופשה שלכם בקרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.


מה מחיר החזרת קרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

במדינות רבות ניתן לקחת את הקרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד באמריקה - ארצות הברית, ארה"ב, ארה ב, קנדה וכן במדינות אוקיאניה אוסטרליה, ניו זילנד. בנוסף, גם מדינות כמו מרוקו, טורקיה, יפן, יוון, מוצע השכרת קרוואנים לכיוון אחד.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלות טיול קרוואן בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.

 

קרוואן באירופה טיול מאורגן באירופה. אנו מציעים טיולים מאורגנים בקרוואנים למדינות רבות. טיול קרוואנים באירופה מאורגן הוא בהחלט אופציה מעולה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בקרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בקרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי קרוואנים מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בקרוואן מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הקרוואן שלה, את הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה. כל קרוואן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול קרוואנים קבוצתי מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי קרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי קרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור קרוואנים באירופה.

כדי לחבר קרוואן באירופה לרשת החשמל של 240 וולט בדומה לרשת החשמל בישראל.

בתוך קרוואן באירופה תמצאו שקעים בצורה הזו:

לחיבור מכשירי חשמל בתוך קרוואנים באירופה יש להשתמש בתקע שכזה:

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של השכרת קרוואנים באירופה  :

קרוואן באירופה מחיר מסלול טיול קרוואנים באירופה או קניית קרוואן באירופה. 
 
השכרת קרוואן באירופה או השכרת קרוואן במינכן מה עלות השכרת קרוואן בגרמניה?
 
טיול קרוואנים באירופה מחיר - טיולי קרוואנים למשפחות באירופה או לזוג
 
בנדנה קרוואנים באירופה 
 
טיול קרוואנים באירופה מאורגן לעומת השכרת קרוואנים באירופה באופן עצמאי כשבעיקר מתכננים לדעת מה מחיר השכרת קרוואן ביער השחור.
 
טיולי קרוואנים למשפחות באירופה כולל מסלול טיול קרוואנים באירופה
 
קניית קרוואן באירופה לעומת השכרת קרוואן באירופה
 
טיול קרוואנים בארצות הברית לעומת אירופה
 
טיול קרוואנים בהולנד מחיר

 

 

 

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...