השכרת קרוואן קרוואנים באיסלנד

עלות קרוואן באיסלנד

לקבלת מחיר קרוואן באיסלנד אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה באיסלנד - אם רלוונטי), תאריך תחילת השכרת קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות השכרת קראוון באיסלנד ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בקראוון באיסלנד.
לצפייה איך לעשות חיפוש השכרת קרוואן באיסלנד טיול באיסלנד בקרוואן :


השכרת קרוואנים בארה"ב

 

כמה עולה לשכור קרוואן באיסלנד?

תוצאות מחיר השכרת קרוואן באיסלנד מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר.
הפרמטרים העיקריים המשפיעים ביותר על עלות השכרת קראוונים באיסלנד מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (באיסלנד נהוגות שתי שיטות, עם הגבלת מרחק נסיעה או בלי הגבלה) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר (הכיסוי המקסימלי האפשרי בהשכרת קראוון באיסלנד), האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם,
בעת השכרת קרוואן באיסלנד צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. השכרת קרוואנים באיסלנד אינה כוללת מיילג' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת טיול בקרוואן באיסלנד.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עם קראוון באיסלנד לחצו כאן.
האם יש הבדל מחיר שכירת קרוואן באיסלנד בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר שכירת קרוואנים באיסלנד באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין קרוואנים להשכרה באיסלנד. 

טיול קרוואנים באיסלנד יכול שיעלה מחיר השכרת קרוואן באיסלנד שונה לאותו קרוואן, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.
משמע, לדוגמה ששכירת קרוואן באיסלנד מניו יורק ללוס אנג'לס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג קרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם השכרת קראוונים באיסלנד בכיוון ההפוך, תיחה מחיר שונה בהחלט.

האם מחיר קרוואן להשכרה באיסלנד שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות קראוון להשכרה באיסלנד?

כשמזמינים קרוואנים להשכרה באיסלנד באתר בנדנה מקבלים את מחיר קראוונים באיסלנד במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

השכרת קרוואנים באיטליה

 

 

 

   

 

 

דוגמה של קרוואנים להשכרה באיסלנד. קרוואן להשכרה באיסלנד 

 

מה מיוחד בטיול עם קרוואן באיסלנד?

לעשות את איסלנד בקראוון זה אחד הדברים היפים והמרגשים שתראו בחיים שלכם

טיול עם קראוון באיסלנד, מאפשרת לכם ממש לחוות את האיסלנד בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של איסלנד והטבע הייחודי ועוצר הנשימה.

 

שאלות ותשובות בנושא חופשה בקרוואן באיסלנד :

איך מגיעים לתחנת שכירת קראוון באיסלנד?

באיסלנד השיטה הרווחת היא קבלת והחזרת הקרוואנים באמצעות תיאום הסעה או באופן עצמאי לתחנות ההשכרה בשעות ייעודיות או בשעות שנקבעו מראש. ישנן תחנות השכרת קרוואן באיסלנד המציעות בתוספת תשלום הסעות אל תחנת ההשכרה והחזרה לשדה התעופה בסיום השכרת מוטורהום באיסלנד. 
בנוסף, תחנות השכרה מסויימות מציעות איסוף מרשימה של בתי מלון נבחרים אל תחנת ההשכרה בבוקר היום הראשון של השכרת קרוואנים באיסלנד ווהחזרה אל אותם בתי מלון ביום הסיום של השכרת קרוואן באיסלנד.
שרות זה נקרא "שאטל" ובדרך כלל הוא כלול במחיר ההשכרה. יש לקרוא את הפירוט של ההסעות בדף תיאור תחנת ההשכרה באתר שלנו.

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני קרוואנים באיסלנד מראש?

באיסלנד, יש הרבה חניוני קרוואנים. 
חשוב להדגיש כי יש הרבה חניוני קרוואנים באיסלנד והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים גדולים של קרוואנים המטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול קרוואנים באיסלנד לזוג - טיול קראוונים זול באיסלנד יכול בהחלט להיות תחליף לטיול ברכב פרטי. טיול בוואן באיסלנד יכול לשדרג לכם את הטיול תרמילאים באופן משמעותי

איטליה - מסלול

מסלול קרוואנים באיסלנד

טיול קרוואן באיסלנד - השכרת קרוואן לחודש

לעיתים נשאלת השאלה האם השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בקרוואנים באיסלנד. אמנם יש הרבה מאוד מבצע השכרת קרוואן באיסלנד לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות השכרת קרוואן באיסלנד ליום


היכן ניתן לחנות עם קרוואנים באיסלנד?

באיסלנד יש המון אפשרויות חנייה עבור מי שעושה טיול עם קרוואן באיסלנד. החל מחניוניןם רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית קראוונים באיסלנד.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם הקרוואן ללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית קראוון באיסלנד אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת המעניק הנחה של 50% על מחיר חניית קרוואן באיסלנד וכמובן גם 50% הנחה על חניית קרוואן בקנדה.
 


בערים הראשיות, חניית קרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב איסלנד. כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול טיול קרוואנים באיסלנד לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול לזוג לעומת מסלול טיול קרוואן באיסלנד עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי קרוואנים 'קראווניסטים' שעושים השכרת קרוואן באיסלנד לזוג יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול משפחות עם ילדים בקרוואן באיסלנד יעדיפו יותר פארקים אטרקטיבבים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם קרוואנים באיסלנד:

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול קרוואנים באיסלנד הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול קרוואנים באיסלנד המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בקרוואנים באיסלנד

 

מאיזה גיל אפשרי להשכיר מוטורהום באיסלנד  ?

ברובם המכריע קראוונים להשכרה באיסלנד דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי מוטורהום באתר שלנו, מצוין משקל הקרוואן ודרישות ותק הנהיגה של הנהג.

 

באילו ימים אפשרית שכירת קראוונים באיסלנד?

בדרך כלל באיסלנד תחנות ההשכרה פתוחות כל השבוע בין אפריל לאוקטובר

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי קרוואנים באיסלנד  ?

המקובל לרוב קרוואנים להשכרה באיסלנד הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים אוטומטית. ברובם אין מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הקרוואנים באיסלנד יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
קראוונים באיסלנד לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם קמפרוואן להשכרה באיסלנד  או וואן להשכרה באיסלנד עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג באיסלנד?

איסלנד זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של האיסלנד. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של איסלנד והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם קרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותר להשכיר קראוון באיסלנד ולעבור למדינות שכנות? 

לאן בדיוק?

האם מתאים לעשות חופשה בקראוון באיסלנד עם ילדים? 

ללא ספק. איסלנד מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול קרוואן עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי קראוונים באיסלנד עם ילדים?

ברוב הקרוואנים באיסלנד מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהקרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקרוואנים מצויין באתר שלנו כי אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקרוואן זה. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקרוואן שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

 

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול עם מוטורהום באיסלנד?

בעת חופשה במוטורהום באיסלנד, מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בשעות הצהריים 14:00-17:00 ומזדכים על הקרוואנים בשעות הבוקר 09:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות בנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הקרוואן כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הקרוואן המקומי לספק את הקרוואן בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת קרוואנים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הקרוואן בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הקרוואן או שמתאמים דרך בנדנה קרוואנים את את שעות החזרת הקרוואן לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות ההשכרה באיסלנד מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
בטיולי קראוונים באיסלנד , מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בכל שעה בשעות יום העבודה ומזדכים על הקרוואנים בכל שעה שרוצים במהלך יום העבודה. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי ימים קלנדריים כך שאפשר לקבל את הקרוואן בבוקר ולהחזירו אחר הצהריים ללא תוספת תשלום.
שימו לב כי שעות קבלת ושעות החזרת הקרוואנים מצוינים במפורש באתר שלנו. ושימו לב במיוחד כי אותו קרוואן בתחנות שונות יכול שיחולו שעות קבלה והחזרה שונות.

 

מדוע עדיף חופשה עם קראוון באיסלנד מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בקראוונים באיסלנד נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם קמפרוואן באיסלנד אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

כל המידע החשוב על איסלנד בקרוואן

מילוי וריקון מים וביוב בטיול קראוונים באיסלנד

בשונה מהנהוג בהשכרת קרוואן באירופה או השכרת קרוואנים אוסטרליה, לקרוואנים באיסלנד  ישחיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של קרוואנים באיסלנד לחצו כאן
את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול קרוואן באיסלנד לחץ כאן

מהם כבישי האגרה באיסלנד והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול קראוון באיסלנד?

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באיסלנד יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באיסלנד ובנוסף תחנת השכרת מוטורהום באיסלנד תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
לצפיה בהוראות נהיגת קרוואן להשכרה - באיסלנד - כבישי אגרה באיסלנד ראו תמונה (מעודכן ל 2020)

נהיגה בטוחה - קראוונים באיסלנד

• הנהיגה באיסלנד היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.

• תמיד כדאי להחנות את הקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת השכרת מוטורהום באיסלנד?

כן! החוק באיסלנד קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. בהרבה תחנות השכרת קרוואנים באיסלנד אין אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא להשכרות קרוואן באיסלנד?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום השכרת הקרוואן.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות השכרת קרוואן באיסלנד).

• דרכון

• שובר השכרת קראוון באיסלנד

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בקרוואן באיסלנד?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור קראוונים באיסלנד?

ברוב הקרוואנים באיסלנד נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-2800 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקרוואן או קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר השכרת קרוואן באיסלנד יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף השכרת קראוון באיסלנד לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

מהם סוגי הביטוח בהשכרות קמפר מאיסלנד? - טיול בוואן באיסלנד

ברוב הקרוואנים באיסלנד יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לקרוואן.
בחלק מהקרוואנים ביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר וחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בקרוואן כלומר אם יקרה נזק במהלך טיול קרוואנים באיסלנד לקרוואן אז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם פשוט לנהוג בקרוואן להשכרה באיסלנד?

בעיקרון נהיגת קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בקרוואנים באיסלנד?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קרוואן.

אף שחלק מהקרוואנים להשכרה באיסלנד ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בקרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - ישנם קרוואנים באורך 10 מטר המורשים להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור קרוואן באיסלנד שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקרוואן בעת שאנשים ישנים במיטות.

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם מוטורהום להשכרה באיסלנד?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה למזרח אירופה, לצפון אפריקה ולאזורי מלחמה. בכל דף קרוואן באתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קרוואנים באיסלנד?

עלות חניוני קרוואנים באיסלנד משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של €30 - €60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קרוואנים באיסלנד

האם עדיף קניית קרוואן באיסלנד מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית קרוואן באיסלנד לבין השכרה היא לטיולים איסלנד של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים קרוואנים למכירה באיסלנד.

ניקיון הקרוואן בעת ההחזרה

הקרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הקרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי איסלנד. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קרוואנים באיסלנד?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם קרוואנים באיסלנד?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, באיסלנד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

איך אפשר לדעת מראש מחירים של השכרת קרוואנים באיסלנד  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה באיסלנד בקרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

איטליה - מחיר

 

האם חייבים להחזיר את הקרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות ההשכרה של קמפרוואן באיסלנד מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

מה מחיר החזרת קרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

במדינות רבות ניתן לקחת את הקרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) פחות מקובלת באירופה אך בהחלט אפשרית.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלות טיול קרוואן בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו קרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משמעותית את עלות השכרת קרוואן באיסלנד

איטליה - החזרה בתחנה אחרת

 

קרוואן באיסלנד טיול מאורגן באיסלנד. אנו מציעים טיולים מאורגנים בקרוואנים למדינות רבות. טיול קרוואנים מאורגן באיסלנד הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בקרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בקרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי קרוואנים מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בקרוואן מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הקרוואן שלה, את הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה. כל קרוואן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול קרוואנים קבוצתי מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי קרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי קרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

שאלות ותשובות בנושא השכרת קרוואנים באיסלנד

האם נדרש רישיון נהיגה מיוחד כדי לנהוג בהשכרות קראוונים מאיסלנד?

מכיוון שרוב השכרות הקרוואנים באיסלנד מתחילות ומסתיימות בשדות התעופה, ברוב הפעמים תתבקשו לבצע את הפקדת הפיקדון (לרוב 1500€ ) וכן שליחת צילומי הדרכונים ורשיונות הנהיגה עוד בטרם יצאתם לטיול הקרוואנים שלכם. זאת מכיוון שבשדה התעופה אין אפשרות לחייב את כרטיס האשראי שלכם ולא לצלם את המסמכים הנדרשים.

באיסלנדיש מספר דגמים רב. ברוב דגמי הקרוואניםאיןצורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כל קרוואן שמשקלו הכולל הוא עד 3500 ק"ג מותר לנהיגה ברישיון נהיגה לרכב פרטי רגיל רישיון ב').

לעיתים נדירות יש מצב בו קמפר באיסלנדהוא בעל משקל של 3850 ק"ג. כלומר יותר מ- 3500 ק"ג ופחות מ-4000 ק"ג. לנהג הישראלי משמעות הדבר היא שמותר לנהוג בקרוואנים הללו בתנאי שמתרגמים תרגום רשמי את רישיון הנהיגה הישראלי (שהוא עד 4 טון). ניתן לעשות כך בסניפי ממס"י תמורת תשלום נמוך.

השכרות קראוון מאיסלנדאשר משקלו הכולל המותר הוא יותר מ-4 טון נדרש מהנהג רישיון ג' (רישיון משאית) וותק של הרישיון של לפחות שלוש שנים.
בכל דף פרטים של השכרת קראוונים באיסלנד
באתר שלנו, מצוין משקל הקרוואן.

מה הגיל המינימלי לנהיגת השכרת קרוואן מאיסלנד?

לרוב השכרות קרוואנים באיסלנדנדרש גיל מינימלי של 21 עם שנה ותק רישיון.
לקרוואנים מעל 3.5 טון נדרש לרוב מינימום גיל 25 עם ותק רישיון של 3 שנים.

מה המאפיינים העיקריים של השכרות קראוון באיסלנד?

כל הקרוואנים להשכרה באיסלנד הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברוב המכריע שלל הקרוואנים אמצעי הבישול היחיד הוא כירת גז. דגמים בודדים כוללים גם מיקרוגל. אורכם של הקרוואנים באיסלנדהמותרים לנהיגה ברישיון נהיגה רגיל של עד 3.5 טון נע בין 6 מטרים לעד 7.5 מטרים. הקרוואנים מעל 7.5 מטרים שוקלים יותר מ 4 טון ונדרש רישיון נהיגה ג' כדי לנהוג בהם.

מילוי וריקון מים וביוב בקראוואנים באיסלנד

בשונה מהנהוג בקרוואנים בארה"ב או בקנדה, לקרוואנים באיסלנד אין חיבורים ישירים למים ולביוב. את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת המים הדלוחים (המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים. לרוב פשוט חונים עם הקרוואן מעל בור ניקוז ופותחים את ברז הריקון.

ריקון מיכל השירותים: בכל השכרת מוטורהום באיסלנד ריקון מיכל השירותים נעשה באמצעות שליפת מיכל השירותים (כ-10 ליטר) מדופן הקרוואן, ריקון התכולה לעמדת הריקון המיועדת לכך, שטיפה קלה במים נקיים והחזרתו למקומו. פירוק התכולה והפצת ריח נעים יותר נעשית בעזרת חומר כימי שמוסיפים ממנו מעט למיכל השירותים בכל פעם לאחר שמרוקנים את התכולה.

מהם כבישי אגרה והאם אני חייב לשלם אותם?

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באיסלנד עצמה ברוב כבישי האגרה משלמים מיד בכניסה או ביציאה מהכביש אגרה אולם חשוב לשים לב היטב לשילוט ולהוראות המקומיות.

נהיגה בטוחה בהשכרת קמפר מאיסלנד

הנהיגה באיסלנדהיא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל.כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.
תמיד כדאי להחנות את הקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום.

האם צריכים כיסאות בטיחות לילדים כשמטיילים עם קראוון באיסלנד?

כן, בהחלט. ילדים חייבים לשבת בכיסאות בטיחות או בבוסטרים

אילו מסמכים עלי להביא איתי להשכרות קרוואן באיסלנד?

· רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום השכרת הקרוואן.

· כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות ההשכרה של קרוואנים באיסלנד.

· דרכון.

האם אפשר להוסיף נהגים נוספים שינהגו בקרוואן?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). ברוב תחנות ההשכרה אפילו לא נדרש מהנהגים הנוספים להיות חתומים על חוזה ההשכרה אלא כל נהג חוקי רשאי לנהוג בקרוואן השכור. מכיוון שכלל זה חל לרוב ולא תמיד, יש לוודא כי הכלל הזה חל על הקרוואן שאותו שכרתם באיסלנד.

איזה פיקדון נדרש להשאיר בעת קבלת הקרוון באיסלנד?

ברוב הקרוואנים באיסלנדנדרש להשאיר פיקדון בסך 1500 € . הפיקדון מחויב מכרטיס האשראי שלך מספר ימים טרם צאתכם לאיסלנד באמצעות אתר אינטרנט מאובטח. הפיקדון מוחזר אליך בסיום ההשכרה של הקרוון בתנאי שלא נגרמו נזקים לקרוואן או קנסות חניה וכבישי אגרה.
לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר השכרת הקרוואן באיסלנדיהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאףהשכרת קראוון באיסלנדלא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

מתי אפשר לקבל ולהחזיר את הקרוואנים באיסלנד?

לרוב את הקרוואנים באיסלנדמקבלים בין השעות 09:00-18:00
החזרת הקרוואנים בסיום ההשכרה היא בין השעות 09:00-18:00

יש לקחת בחשבון כשעה לתהליך קבלת הקרוואנים וכחצי שעה לתהליך ההזדכות על הקרוואנים.

האם נדרש לתאם את שעת קבלת הקרוואנים באיסלנד?

לא, אין צורך בתיאום נוסף מעבר למה שתואם עמכם במועד הזמנת הקרוואן והשעות יהיו כתובות בשובר ההזמנה שלך. במקרה של שינוי בשעות הטיסה לאיסלנד, יש להודיע בהקדם האפשרי לבנדנה ולתחנת ההשכרה עצמה.

האם יש כיסוי ביטוחי בעת השכרת קמפר באיסלנד?

ברוב הקרוואנים באיסלנדיש לך ביטוח מקיף עם1,500 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לקרוואן, החרגות ביטוחיות עשויות לחול ​​- אנא עיין בתנאי ביטוח של הקרוואן הספציפי שאותו שכרת.

האם קשה או מסובך לנהוג קרוואן?

בעיקרון נהיגת קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.
בנסיעה עם הקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ניתן לטייל עם הקרוואן לסקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן, הקרוואנים באיסלנדמיועדים לשימוש בכל ימות השנה.

יש לשים לב לכמה הנחיות:

בעת חניה באזורים קפואים אין להפסיק את פעולת החימום בקרוואן.

בעת תחילת נסיעה יש להפסיק את פעולת מערכת החימום ולבור לחמם את הקרוואן באמצעות החימום של המנוע.

בהרבה קרוואנים ישנו מנגנון אוטומטי לשמירת שלמות מערכת המים. המנגנון פותח את ברז הניקוז של המים בקרוואן באופן אוטומטי ברגע שטמפרטורת המים יורדת ל-4 מעלות.

לצפייה בסרטון הסבר על טיול קרוואנים באיסלנד בחורף לחצו כאן

האם ישנם מקומות שאסור לנסוע אליהם עם השכרות קרוואן מאיסלנד?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה למזרח אירופה, לצפון אפריקה ולאזורי מלחמה. בכל דף קרוואן באתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

איך ואיפה ממלאים מים לקרוואן?

ניתן למלא מים בהרבה מאוד תחנות דלק, בחניונים ובאלפי תחנות מילוי והורקה הפזורים ברחביאיסלנד. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקרוואן.

מה עלי לעשות במקרה של תאונה או נזק לקרוואן?

בעת קבלת הקרוואן בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.חיבורי חשמל בהשכרות מוטורהום מאיסלנד.

קרוואנים באיסלנדמיועדים להתחבר לרשת החשמל של 240 וולט בדומה לרשת החשמל בישראל.

האם יש הגבלת אורך בחניוני קרוואנים באיסלנד?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם ניתן לחנות עם קרוואנים בחיק הטבע באיסלנד?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע. אולם, באיסלנד ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

כמה עולה לחנות בחניון קרוואנים באיסלנד?

עלות חניוני קרוואנים באיסלנד משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של €40 - €50 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קרוואנים באיסלנד

היכן ניתן לחנות עם קרוואנים באיסלנד?

באיסלנד החניה עם קראוונים בחיק הטבע לא נהוגה ולא מקובלת. בנוסף ישנם אלפי חניוני קרוואנים ייעודיים בתשלום. 

האם כדאי להזמין מראש חניוני קרוואנים באיסלנד?

אנו מאוד ממליצים להזמין מראש חניוני קרוואנים ללילה הראשון וללילה האחרון שלכם באיסלנד.

הזמנת חניון ללילה הראשון מאוד נוחה במיוחד בגלל העובדה שמקבלים את הקרוואנים באיסלנד בשדה התעופה והדבר הראשון לאחר שקיבלתם את הקרוואן הוא לנסוע עם הקרוואן לסופרמרקט הקרוב ולהצטייד במזון. לאחר מכן, כבר רוצים להגיע למקום הבילוי הראשון בטיול ובדרך כלל בשעות אחר הצהריים המאוחרות נוסעים לחניון. מאוד מומלץ שיהיה לכם חניון מוזמן מראש ושתדעו לאן עליכם לנסוע.

הזמנת חניון ללילה האחרון גם מאוד מומלצת כיוון שמחזירים את הקרוואנים באיסלנד שדה התעופה עדיף תמיד לחנות בחניון קרוואנים קרוב לשדה התעופה בהתאם לשעת הטיסה או לתכנון היום האחרון שלכם בטיול.

 

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

איסלנד בקראוון, עלות השכרת קרוואן באיסלנד, מסלול קרוואנים באיסלנד, טיול באיסלנד בקרוואן, איסלנד בשבוע, איסלנד תיירות, איסלנד לצעירים

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...