השכרת קרוואן קרוואנים באיטליה

עלות קרוואן באיטליה

לקבלת מחיר קרוואן באיטליה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה באיטליה - אם רלוונטי), תאריך תחילת השכרת קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות השכרת קראוון באיטליה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בקראוון באיטליה.
לצפייה איך לעשות חיפוש השכרת קרוואן באיטליה לטיול במרכז אירופה :


השכרת קרוואנים בארה"ב

 

כמה עולה לשכור קרוואן באיטליה?

תוצאות מחיר השכרת קרוואן באיטליה מסודרות מהמחיר הזול למחיר היקר יותר.
הפרמטרים העיקריים המשפיעים ביותר על עלות השכרת קראוונים באיטליה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (באיטליה נהוגות שתי שיטות, עם הגבלת מרחק נסיעה או בלי הגבלה) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר (הכיסוי המקסימלי האפשרי בהשכרת קראוון באיטליה), האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם,
בעת השכרת קרוואן באיטליה צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. השכרת קרוואנים באיטליה אינה כוללת מיילג' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת טיול בקרוואן באיטליה.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עם קראוון באיטליה לחצו כאן.
האם יש הבדל מחיר שכירת קרוואן באיטליה בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר שכירת קרוואנים באיטליה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין קרוואנים להשכרה באיטליה. 

טיול קרוואנים באיטליה יכול שיעלה מחיר השכרת קרוואן באיטליה שונה לאותו קרוואן, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.
משמע, לדוגמה ששכירת קרוואן באיטליה מניו יורק ללוס אנג'לס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג קרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם השכרת קראוונים באיטליה בכיוון ההפוך, תיחה מחיר שונה בהחלט.

האם מחיר קרוואן להשכרה באיטליה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות קראוון להשכרה באיטליה?

כשמזמינים קרוואנים להשכרה באיטליה באתר בנדנה מקבלים את מחיר קראוונים באיטליה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

השכרת קרוואנים באיטליה

 

 

 

   

 

 

דוגמה של קרוואנים להשכרה באיטליה. קרוואן להשכרה באיטליה 

 

מה מיוחד בטיול עם קרוואן באיטליה?

טיול עם קראוון באיטליה, מאפשרת לכם ממש לחוות את האיטליה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של איטליה ומדינות האזור.

טיול בקרוואן באיטליה לעיתים רבות כולל גם מדינות שכנות כגון: קרואטיה, סלובניה, פולין, צ'כיה, אוסטריה 

תחנות להשכיר קרוואן באיטליה

· השכרת קרוואן במילאנו

· השכרת קרוואן ברומא

· השכרת קרוואן בונציה

· השכרת קרוואן בטוסקנה

שאלות ותשובות בנושא חופשה בקרוואן באיטליה :

איך מגיעים לתחנת שכירת קראוון באיטליה?

באיטליה השיטה הרווחת היא קבלת והחזרת הקרוואנים באמצעות באופן עצמאי לתחנות ההשכרה בשעות ייעודיות או בשעות שנקבעו מראש. ישנן תחנות השכרת קרוואן באיטליה המציעות בתוספת תשלום הסעות אל תחנת ההשכרה והחזרה לשדה התעופה בסיום השכרת מוטורהום באיטליה. קרוז אמריקה קרוואנים למשל. 
בנוסף, תחנות השכרה מסויימות מציעות איסוף מרשימה של בתי מלון נבחרים אל תחנת ההשכרה בבוקר היום הראשון של השכרת קרוואנים באיטליה ווהחזרה אל אותם בתי מלון ביום הסיום של השכרת קרוואן באיטליה.
שרות זה נקרא "שאטל" ובדרך כלל הוא כלול במחיר ההשכרה. יש לקרוא את הפירוט של ההסעות בדף תיאור תחנת ההשכרה באתר שלנו.

האם כדאי לבצע הזמנת חניוני קרוואנים באיטליה מראש?

באיטליה, יש אלפי חניוני קרוואנים. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני קרוואנים באיטליה והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של קרוואנים המטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול קרוואנים באיטליה לזוג - טיול קראוונים זול באיטליה יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים. טיול בוואן באיטליה יכול לשדרג לכם את הטיול תרמילאים באופן משמעותי

איטליה - מסלול

טיול קרוואן באיטליה - השכרת קרוואן לחודש

לעיתים נשאלת השאלה האם השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בקרוואנים באיטליה. אמנם יש הרבה מאוד מבצע השכרת קרוואן באיטליה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות השכרת קרוואן באיטליה ליום


היכן ניתן לחנות עם קרוואנים באיטליה?

באיטליה יש המון אפשרויות חנייה עבור מי שעושה טיול עם קרוואן באיטליה. החל מחניוניןם רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית קראוונים באיטליה.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם הקרוואן ללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית קראוון באיטליה אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת המעניק הנחה של 50% על מחיר חניית קרוואן באיטליה וכמובן גם 50% הנחה על חניית קרוואן בקנדה.
 


בערים הראשיות, חניית קרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב איטליה. כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול טיול קרוואנים באיטליה לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול לזוג לעומת מסלול טיול קרוואן באיטליה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי קרוואנים 'קראווניסטים' שעושים השכרת קרוואן באיטליה לזוג יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול משפחות עם ילדים בקרוואן באיטליה יעדיפו יותר פארקים אטרקטיבבים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם קרוואנים באיטליה:

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול קרוואנים באיטליה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול קרוואנים באיטליה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בקרוואנים באיטליה

מאיזה גיל אפשרי להשכיר מוטורהום באיטליה  ?

ברובם המכריע קראוונים להשכרה באיטליה דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי מוטורהום באתר שלנו, מצוין משקל הקרוואן ודרישות ותק הנהיגה של הנהג.

 

באילו ימים אפשרית שכירת קראוונים באיטליה?

בדרך כלל באיטליה תחנות ההשכרה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות בימי ראשון ניתן לקבל קרוואן לעיתים בתוספת תשלום ובתיאום מראש \ סגור
תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות השכרת קמפרוואן באיטליה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי קרוואנים באיטליה  ?

המקובל לרוב קרוואנים להשכרה באיטליה הם בעלי מנוע בנזין עתיר נפח, ותיבת הילוכים אוטומטית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הקרוואנים באיטליה יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
קראוונים באיטליה לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם קמפרוואן להשכרה באיטליה  או וואן להשכרה באיטליה עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג באיטליה?

איטליה זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של האיטליה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של איטליה והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם קרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותר להשכיר קראוון באיטליה לעבור למדינות שכנות? 

בוודאי, המעבר עם קראוון מאיטליה לקנדה מותר ללא בעיות. כדי לעבק למקסיקו נדרש לקבל אישור מראש ולרכוש ביטוח ייעודי.

האם מתאים לעשות חופשה בקראוון באיטליה עם ילדים? 

ללא ספק. איטליה מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול קרוואן עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי קראוונים באיטליה עם ילדים?

ברוב הקרוואנים באיטליה מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהקרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקרוואנים מצויין באתר שלנו כי אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקרוואן זה. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקרוואן שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

 

 

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול עם מוטורהום באיטליה?

בעת חופשה במוטורהום באיטליה, מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בשעות הצהריים 14:00-17:00 ומזדכים על הקרוואנים בשעות הבוקר 09:00-11:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי לילות בנהוג במלונות.
בהתאם לשעת הנחיתה שלכם, ולתכניות הטיול שלכם, וכדי שהטיול יהיה נוח יותר וזורם יותר ישנן 2 אפשרויות:
1. במידה ואתם מעוניינים לקבל את הקרוואן כבר בשעות הבוקר, ניתן לעיתים לשלם תוספת מחיר, תלוי ביכולת ספק הקרוואן המקומי לספק את הקרוואן בשעות מוקדמות יותר. לרוב אם הספק המקומי מציע בתוספת עלות את קבלת קרוואנים מוקדם מהרגיל אז הדבר יהיה אפשרי.
2. בדומה, גם החזרת הקרוואן בשעות אחר הצהריים במקום בשעות הבוקר אפשרית בדרך כלל. או שמשלמים יום השכרה נוסף אבל בפועל חוזרים בשעות אחר הצהריים של היום שלפני מועד החזרת הקרוואן או שמתאמים דרך בנדנה קרוואנים את את שעות החזרת הקרוואן לשעה מוגדרת אחר הצהריים. בשתי האפשריות שימו לב כי חשוב מאוד לתאם הכל מראש כיוון שתחנות ההשכרה באיטליה מתכננות את יום העבודה שלהן בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
בטיולי קראוונים באיטליה , מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בכל שעה בשעות יום העבודה ומזדכים על הקרוואנים בכל שעה שרוצים במהלך יום העבודה. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי ימים קלנדריים כך שאפשר לקבל את הקרוואן בבוקר ולהחזירו אחר הצהריים ללא תוספת תשלום.
שימו לב כי שעות קבלת ושעות החזרת הקרוואנים מצוינים במפורש באתר שלנו. ושימו לב במיוחד כי אותו קרוואן בתחנות שונות יכול שיחולו שעות קבלה והחזרה שונות.

 

מדוע עדיף חופשה עם קראוון באיטליה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בקראוונים באיטליה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם קמפרוואן באיטליה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

כל המידע החשוב על איטליה בקרוואן

מילוי וריקון מים וביוב בטיול קראוונים באיטליה

בשונה מהנהוג בהשכרת קרוואן באירופה או השכרת קרוואנים אוסטרליה, לקרוואנים באיטליה  ישחיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של קרוואנים באיטליה לחצו כאן
את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול קרוואן באיטליה לחץ כאן

מהם כבישי האגרה באיטליה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול קראוון באיטליה?

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באיטליה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באיטליה ובנוסף תחנת השכרת מוטורהום באיטליה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
לצפיה בהוראות נהיגת קרוואן להשכרה - באיטליה - כבישי אגרה באיטליה ראו תמונה (מעודכן ל 2020)

נהיגה בטוחה - קראוונים באיטליה

• הנהיגה באיטליה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.

• תמיד כדאי להחנות את הקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת השכרת מוטורהום באיטליה?

כן! החוק באיטליה קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. בהרבה תחנות השכרת קרוואנים באיטליה אין אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא להשכרות קרוואן באיטליה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום השכרת הקרוואן.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות השכרת קרוואן באיטליה).

• דרכון

• שובר השכרת קראוון באיטליה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בקרוואן באיטליה?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור קראוונים באיטליה?

ברוב הקרוואנים באיטליה נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-1500 € . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקרוואן או קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר השכרת קרוואן באיטליה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף השכרת קראוון באיטליה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

מהם סוגי הביטוח בהשכרות קמפר מאיטליה? - טיול בוואן באיטליה

ברוב הקרוואנים באיטליה יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לקרוואן.
בחלק מהקרוואנים ביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר וחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בקרוואן כלומר אם יקרה נזק במהלך טיול קרוואנים באיטליה לקרוואן אז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם פשוט לנהוג בקרוואן להשכרה באיטליה?

בעיקרון נהיגת קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בקרוואנים באיטליה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קרוואן.

אף שחלק מהקרוואנים להשכרה באיטליה ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בקרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - ישנם קרוואנים באורך 10 מטר המורשים להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור קרוואן באיטליה שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקרוואן בעת שאנשים ישנים במיטות.

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם מוטורהום להשכרה באיטליה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה למזרח אירופה, לצפון אפריקה ולאזורי מלחמה. בכל דף קרוואן באתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קרוואנים באיטליה?

עלות חניוני קרוואנים באיטליה משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של €30 - €60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קרוואנים באיטליה

האם עדיף קניית קרוואן באיטליה מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית קרוואן באיטליה לבין השכרה היא לטיולים איטליה של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים קרוואנים למכירה באיטליה.

ניקיון הקרוואן בעת ההחזרה

הקרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הקרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי איטליה. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קרוואנים באיטליה?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם קרוואנים באיטליה?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות טורפות בחלק מהאזורים). אולם, באיטליה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

איך אפשר לדעת מראש מחירים של השכרת קרוואנים באיטליה  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה באיטליה בקרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.

איטליה - מחיר

 

האם חייבים להחזיר את הקרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות ההשכרה של קמפרוואן באיטליה מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

מה מחיר החזרת קרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

במדינות רבות ניתן לקחת את הקרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) פחות מקובלת באירופה אך בהחלט אפשרית.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלות טיול קרוואן בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו קרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משמעותית את עלות השכרת קרוואן באיטליה

איטליה - החזרה בתחנה אחרת

 

קרוואן באיטליה טיול מאורגן באיטליה. אנו מציעים טיולים מאורגנים בקרוואנים למדינות רבות. טיול קרוואנים מאורגן באיטליה הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בקרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בקרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי קרוואנים מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בקרוואן מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הקרוואן שלה, את הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה. כל קרוואן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול קרוואנים קבוצתי מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי קרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי קרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

 

 

 

עוד קצת מידע על עולםהשכרת קרוואנים באיטליה  באזור מילאנו וקרוואנים באירופה בכלל.

 

מילאנו נמצאת במחוז לומברדיה שבצפון איטליה. תעשיית קרוואנים באיטליה זו תעשייה מפותחת מאוד ומילאנו היא אחת הערים הראשיות ואחד מהשערים הגדולים לאיטליה ומרכזת סביבה מספר רב של תחנות השכרת קרוואנים.
 

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם קרוואן באיטליה:

סביב מילאנו נמצאות מספר רב של תחנות השכרה וכמה מהגדולות להשכרת קרוואנים באיטליה נמצאות באזור מילאנו

 

תחנות השכרת קרוואנים באיטליה ליד מילאנו:

 
 
 
 
 

תחבורה ציבורית ליד תחנות השכרת הקרוואנים באיטליה משדה התעופה מלפנסה של מילאנו אל מרכז העיר מילאנו

· שדה תעופה מלפנסה
- מציעים קבלה והחזרת הקרוואן בשדה התעופה או שרות הסעות בתשלום
- ניתן להגיע עם הרכבת משדה התעופה הבינלאומי של מלפנסה עד תחנת השכרת הקרוואנים. ייתכן ויהיה צורך בהחלפת רכבת בתחנה מרכזית של מילאנו
לאתר הרכבות באיטליה
- מונית

· שדה תעופה לינטה
- מציעים קבלה והחזרת הקרוואן בשדה התעופה או שרות הסעות בתשלום
- ניתן להגיע עם הרכבת משדה התעופה הבינלאומי של מלפנסה עד תחנת השכרת הקרוואנים. ייתכן ויהיה צורך בהחלפת רכבת בתחנה מרכזית של מילאנו
לאתר הרכבות באיטליה
- מונית

· שדה תעופה ברגמו
- מציעים קבלה והחזרת הקרוואן בשדה התעופה או שרות הסעות בתשלום
- ניתן להגיע עם הרכבת משדה התעופה הבינלאומי של מלפנסה עד תחנת השכרת הקרוואנים. ייתכן ויהיה צורך בהחלפת רכבת בתחנה מרכזית של מילאנו
לאתר הרכבות באיטליה
- מונית

· שדה תעופה טורינו
- מציעים קבלה והחזרת הקרוואן בשדה התעופה או שרות הסעות בתשלום
- ניתן להגיע עם הרכבת משדה התעופה הבינלאומי של מלפנסה עד תחנת השכרת הקרוואנים. ייתכן ויהיה צורך בהחלפת רכבת בתחנה מרכזית של מילאנו
לאתר הרכבות באיטליה
- מונית

היכן הסופרמרקט הקרוב לתחנות השכרת קרוואנים באיטליה?

מיד לאחר קבלת הקרוואן באיטליה רובנו נוסעים דבר ראשון לסופרמרקט הקרוב להצטייד בצידה לטיול. כמובן שישנם המון סופרמרקטים אבל המפה הזו תעזור לכם למצוא סופרמרקטים להצטיידות לטיול קרוואנים באיטליה.

· סופרמרקטים בסביבת מילנו

· סופרמרקטים בסביבת רומא

· סופרמרקטים בסביבת ונציה

· סופרמרקטים בסביבת ברגמו

· סופרמרקטים בסביבת נפולי

· אוכל כשר לטיולי קרוואנים באיטליה

היום הראשון והיום האחרון בטיולי קרוואנים באיטליה - מה לעשות באזור מילאנו בשעות הפנויות?

ניתן לבלות מספר שעות בהנאה רבה במילאנו. לחצו כאן כדי לראות את האתרים המעניינים לבילוי של 5-10 שעות במילנו

ניתן להשאיר חפצים בשמירת חפצים בשדה התעופה של מילאנו. לחצו כאן לפרטים נוספים


שאלות ותשובות בנושא השכרת קרוואנים באיטליה

האם נדרש רישיון נהיגה מיוחד כדי לנהוג בהשכרות קראוונים מאיטליה?

מכיוון שרוב השכרות הקרוואנים באיטליה מתחילות ומסתיימות בשדות התעופה, ברוב הפעמים תתבקשו לבצע את הפקדת הפיקדון (לרוב 1500€ ) וכן שליחת צילומי הדרכונים ורשיונות הנהיגה עוד בטרם יצאתם לטיול הקרוואנים שלכם. זאת מכיוון שבשדה התעופה אין אפשרות לחייב את כרטיס האשראי שלכם ולא לצלם את המסמכים הנדרשים.

באיטליהיש מספר דגמים רב. ברוב דגמי הקרוואניםאיןצורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כל קרוואן שמשקלו הכולל הוא עד 3500 ק"ג מותר לנהיגה ברישיון נהיגה לרכב פרטי רגיל רישיון ב').

לעיתים נדירות יש מצב בו קמפר באיטליההוא בעל משקל של 3850 ק"ג. כלומר יותר מ- 3500 ק"ג ופחות מ-4000 ק"ג. לנהג הישראלי משמעות הדבר היא שמותר לנהוג בקרוואנים הללו בתנאי שמתרגמים תרגום רשמי את רישיון הנהיגה הישראלי (שהוא עד 4 טון). ניתן לעשות כך בסניפי ממס"י תמורת תשלום נמוך.

השכרות קראוון מאיטליהאשר משקלו הכולל המותר הוא יותר מ-4 טון נדרש מהנהג רישיון ג' (רישיון משאית) וותק של הרישיון של לפחות שלוש שנים.
בכל דף פרטים של השכרת קראוונים באיטליה
באתר שלנו, מצוין משקל הקרוואן.

מה הגיל המינימלי לנהיגת השכרת קרוואן מאיטליה?

לרוב השכרות קרוואנים באיטליהנדרש גיל מינימלי של 21 עם שנה ותק רישיון.
לקרוואנים מעל 3.5 טון נדרש מינימום גיל 25 עם ותק רישיון של 3 שנים.

מה המאפיינים העיקריים של השכרות קראוון באיטליה?

כל הקרוואנים להשכרה באיטליה הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברוב המכריע שלל הקרוואנים אמצעי הבישול היחיד הוא כירת גז. דגמים בודדים כוללים גם מיקרוגל. אורכם של הקרוואנים באיטליההמותרים לנהיגה ברישיון נהיגה רגיל של עד 3.5 טון נע בין 6 מטרים לעד 7.5 מטרים. הקרוואנים מעל 7.5 מטרים שוקלים יותר מ 4 טון ונדרש רישיון נהיגה ג' כדי לנהוג בהם.

המעבר עם קראוון מאיטליהלמדינות שכנות במערב אירופה מותר ללא בעיות. למדינות מזרח אירופה נדרש לקבל אישור מראש.

מילוי וריקון מים וביוב בקראוואנים באיטליה

בשונה מהנהוג בקרוואנים בארה"ב או בקנדה, לקרוואנים באיטליה אין חיבורים ישירים למים ולביוב. את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת המים הדלוחים (המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים. לרוב פשוט חונים עם הקרוואן מעל בור ניקוז ופותחים את ברז הריקון.

ריקון מיכל השירותים: בכל השכרת מוטורהום באיטליה ריקון מיכל השירותים נעשה באמצעות שליפת מיכל השירותים (כ-10 ליטר) מדופן הקרוואן, ריקון התכולה לעמדת הריקון המיועדת לכך, שטיפה קלה במים נקיים והחזרתו למקומו. פירוק התכולה והפצת ריח נעים יותר נעשית בעזרת חומר כימי שמוסיפים ממנו מעט למיכל השירותים בכל פעם לאחר שמרוקנים את התכולה.

מהם כבישי אגרה והאם אני חייב לשלם אותם?

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באיטליה עצמה ברוב כבישי האגרה משלמים מיד בכניסה או ביציאה מהכביש אגרה אולם חשוב לשים לב היטב לשילוט ולהוראות המקומיות.

למי שיוצא עם הקרוואן מאיטליהלמדינות השכנות אוסטריה, שוייץ, צרפת, סלובניה, קרואטיה, יש לשים לב לחוקים המקומיים ולשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באותה מדינה ובנוסף תחנת ההשכרה של הקראוון מאיטליהתחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם.

נהיגה בטוחה בהשכרת קמפר מאיטליה

הנהיגה באיטליההיא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל.כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.
תמיד כדאי להחנות את הקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום.

האם צריכים כיסאות בטיחות לילדים כשמטיילים עם קראוון באיטליה?

כן, בהחלט. ילדים חייבים לשבת בכיסאות בטיחות או בבוסטרים

אילו מסמכים עלי להביא איתי להשכרות קרוואן באיטליה?

· רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום השכרת הקרוואן.

· כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות ההשכרה של קרוואנים באיטליה.

· דרכון.

האם אפשר להוסיף נהגים נוספים שינהגו בקרוואן?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). ברוב תחנות ההשכרה אפילו לא נדרש מהנהגים הנוספים להיות חתומים על חוזה ההשכרה אלא כל נהג חוקי רשאי לנהוג בקרוואן השכור. מכיוון שכלל זה חל לרוב ולא תמיד, יש לוודא כי הכלל הזה חל על הקרוואן שאותו שכרתם באיטליה.

איזה פיקדון נדרש להשאיר בעת קבלת הקרוון באיטליה?

ברוב הקרוואנים באיטליהנדרש להשאיר פיקדון בסך 1500 € . הפיקדון מחויב מכרטיס האשראי שלך מספר ימים טרם צאתכם לאיטליה באמצעות אתר אינטרנט מאובטח. הפיקדון מוחזר אליך בסיום ההשכרה של הקרוון בתנאי שלא נגרמו נזקים לקרוואן או קנסות חניה וכבישי אגרה.
לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר השכרת הקרוואן באיטליהיהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאףהשכרת קראוון באיטליהלא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

מתי אפשר לקבל ולהחזיר את הקרוואנים באיטליה?

לרוב את הקרוואנים באיטליהמקבלים בין השעות 09:00-18:00
החזרת הקרוואנים בסיום ההשכרה היא בין השעות 09:00-18:00

יש לקחת בחשבון כשעה לתהליך קבלת הקרוואנים וכחצי שעה לתהליך ההזדכות על הקרוואנים.

האם נדרש לתאם את שעת קבלת הקרוואנים באיטליה?

לא, אין צורך בתיאום נוסף מעבר למה שתואם עמכם במועד הזמנת הקרוואן והשעות יהיו כתובות בשובר ההזמנה שלך. במקרה של שינוי בשעות הטיסה לאיטליה, יש להודיע בהקדם האפשרי לבנדנה ולתחנת ההשכרה עצמה.

האם יש כיסוי ביטוחי בעת השכרת קמפר באיטליה?

ברוב הקרוואנים באיטליהיש לך ביטוח מקיף עם1,500 € השתתפות עצמית למקרה של נזק לקרוואן, החרגות ביטוחיות עשויות לחול ​​- אנא עיין בתנאי ביטוח של הקרוואן הספציפי שאותו שכרת.

האם קשה או מסובך לנהוג קרוואן?

בעיקרון נהיגת קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.
בנסיעה עם הקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

האם ניתן לטייל עם הקרוואן לסקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן, הקרוואנים באיטליהמיועדים לשימוש בכל ימות השנה.

יש לשים לב לכמה הנחיות:

בעת חניה באזורים קפואים אין להפסיק את פעולת החימום בקרוואן.

בעת תחילת נסיעה יש להפסיק את פעולת מערכת החימום ולבור לחמם את הקרוואן באמצעות החימום של המנוע.

בהרבה קרוואנים ישנו מנגנון אוטומטי לשמירת שלמות מערכת המים. המנגנון פותח את ברז הניקוז של המים בקרוואן באופן אוטומטי ברגע שטמפרטורת המים יורדת ל-4 מעלות.

לצפייה בסרטון הסבר על טיול קרוואנים באיטליה בחורף לחצו כאן

האם ישנם מקומות שאסור לנסוע אליהם עם השכרות קרוואן מאיטליה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה למזרח אירופה, לצפון אפריקה ולאזורי מלחמה. בכל דף קרוואן באתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

איך ואיפה ממלאים מים לקרוואן?

ניתן למלא מים בהרבה מאוד תחנות דלק, בחניונים ובאלפי תחנות מילוי והורקה הפזורים ברחביאיטליה. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקרוואן.

מה עלי לעשות במקרה של תאונה או נזק לקרוואן?

בעת קבלת הקרוואן בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.חיבורי חשמל בהשכרות מוטורהום מאיטליה.

קרוואנים באיטליהמיועדים להתחבר לרשת החשמל של 240 וולט בדומה לרשת החשמל בישראל.

 

האם יש הגבלת אורך בחניוני קרוואנים באיטליה?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם ניתן לחנות עם קרוואנים בחיק הטבע באיטליה?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע. אולם, באיטליה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

כמה עולה לחנות בחניון קרוואנים באיטליה?

עלות חניוני קרוואנים באיטליה משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של €40 - €50 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קרוואנים באיטליה

הזמנת חניוני קרוואנים באיטליה

הזמנת הסעות משדות התעופה לתחנת הקרוואנים באיטליה

אם אתם מתכננים טיול השכרת קרוואנים מאיטליה ייתכן מאוד כי שווה לכם לשקול עוד כמה יעדים אופציונליים בהתאם לאזור בו ברצונכם לטייל.

השכרת קרוואן באיטליה

השכרת קרוואן בצרפת

השכרת קרוואן בהולנד

השכרת קרוואן בשוויץ

אתרי טיול פופולריים עם קרוואן באיטליה

צפון איטליה הוא יעד נפלא לטיול קרוואנים משפחתי. האתרים המפורסמים ביותר באזור מילאנו הם אגם גארדה ואגם קומו, פארק השעשועים גרדהלנד, הרי הדולומיטים, הדואומו(Duomo),הקתדראלה המרכזית של מילאנו, בית האופרה לה סקאלה, המצודה הענקית קסטלו ספורצסקו (Castelo Sforzesco) מרובת המוזיאונים, מוזיאון המדע והטכנולוגיה ע"ש ליאנורדו דה-וינצ`י וכמובן מועדון AC Milan באצטדיון ומוזיאון הכדורגל סאן סירו של הקבוצה.

שכרתי קרוואן באיטליה ממילנו, לאן כדאי לנסוע?

מיקומה המרכזי של מילאנו מאפשר בסיס יציאה טוב לארבעה כיוונים שונים.

1. לכיוון דרום – אל עומק איטליה הקלאסית טיול בטוסקנה, פיזה, פירנצה,

2. לכיוון מזרח – דרך ונציה לכיוון סלובניה וקרואטיה

3. לכיוון מערב – לריוויירה הצרפתית, לפרובנס וחבל הרון

4. לכיוון צפון – למדינות אוסטריה, שוייץ, איטליה וליכטנשטיין

היכן ניתן לחנות עם קרוואנים באיטליה?

באיטליההחניה עם קראוונים בחיק הטבע נהוגה ומקובלת. בנוסף ישנם אלפי חניוני קרוואנים ייעודיים בתשלום. אתר חניוני קרוואנים בחינם בחוות חקלאיות באיטליה הוא http://www.fattoreamico.com

האם כדאי להזמין מראש חניוני קרוואנים באיטליה?

אנו מאוד ממליצים להזמין מראש חניוני קרוואנים ללילה הראשון וללילה האחרון שלכם באיטליה.

הזמנת חניון ללילה הראשון מאוד נוחה במיוחד בגלל העובדה שמקבלים את הקרוואנים באיטליה בשדה התעופה והדבר הראשון לאחר שקיבלתם את הקרוואן הוא לנסוע עם הקרוואן לסופרמרקט הקרוב ולהצטייד במזון. לאחר מכן, כבר רוצים להגיע למקום הבילוי הראשון בטיול ובדרך כלל בשעות אחר הצהריים המאוחרות נוסעים לחניון. מאוד מומלץ שיהיה לכם חניון מוזמן מראש ושתדעו לאן עליכם לנסוע.

הזמנת חניון ללילה האחרון גם מאוד מומלצת כיוון שמחזירים את הקרוואנים באיטליה שדה התעופה עדיף תמיד לחנות בחניון קרוואנים קרוב לשדה התעופה בהתאם לשעת הטיסה או לתכנון היום האחרון שלכם בטיול.

 

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...