השכרת קרוואן קרוואנים באוסטרליה וניו זילנד

רוצה לקבל מחיר השכרת קרוואן באוסטרליה ? 

כיום כבר לא צריך להתקשר, לבקש הצעות מחיר, לקבל דפים, לשלוח דפים, ואז לשאול שוב, "כמה יעלה לי אם אצא יומיים לפני המועד? וכמה יעלה לי אם אחליף יעד ?"

וחולפים כמה ימים והמחיר כבר השתנה ואינו עדכני, ושוב צריך הצעת מחיר ושוב דפים.....וכמה וכמה וכמה, אוףףףף. התעייפתי.

כיום כבר לא צריך להתאמץ, כי הכל אונליין.
אז קדימה, תתחילו לתכנן את הטיול שלכם עם קרוואן באוסטרליה בזה הרגע. 

לקבלת מחיר קרוואן באוסטרליה בשניות, התאימו את  אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול קרוואן (או איסוף מרשימת מלונות נבחרים או משדה התעופה אוסטרליה - אם רלוונטי), תאריך תחילת השכרת קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות השכרת קראוון באוסטרליה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בקראוון באוסטרליה.
לצפייה איך לעשות חיפוש השכרת קרוואן באוסטרליה לטיול מחוף לחוף ראו דוגמה:
השכרת קרוואן באוסטרליה - התאמה מיטבית

כל המידע החשוב על אוסטרליה בקרוואן

כמה עולה לשכור קרוואן באוסטרליה?

תוצאות מחיר השכרת קרוואן באוסטרליה מסודרים ההמחיר הזול למחיר היקר יותר.
הפרמטרים העיקריים המשפיעים ביותר על עלות השכרת קראוונים באוסטרליה מחיר הם הביטוחים, מרחק הנסיעה המתוכנן (באוסטרליה ככל שנוסעים יותר כך משלמים יותר) ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח, ככל שזה רלוונטי.

לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר (הכיסוי המקסימלי האפשרי בהשכרת קראוון באוסטרליה), האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.
בעת השכרת קרוואן בארצות הברית צריך לשלם בעבור מרחק הנסיעה המתוכנן אותו רוצים לנסוע. השכרת קרוואנים בארצות הברית אינה כוללת מיילג' בכלל ויש לשלם בעבור המרחק אותו נוסעים בעת טיול בקרוואן בארצות הברית.

לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עם קראוון באוסטרליה לחצו כאן.
האם יש הבדל מחיר שכירת קרוואן באוסטרליה בין היעדים השונים?
הבדל שיכול להיות גדול.  מחיר שכירת קרוואנים באוסטרליה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין קרוואנים להשכרה באוסטרליה. 

טיול קרוואנים בארצות הברית יכול שיעלה מחיר השכרת קרוואן בארצות הברית שונה לאותו קרוואן, באותם תאריכים בדיוק אבל בכיוון ההפוך.
משמע, לדוגמה ששכירת קרוואן בארצות הברית מניו יורק ללוס אנג'לס תעלה מחיר אחד אבל אותו סוג קרוואן, באותם תאריכים בדיוק רק שהפעם השכרת קראוונים בארצות הברית בכיוון ההפוך, תיחה מחיר שונה בהחלט.

האם מחיר קרוואן להשכרה באוסטרליה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות קראוון להשכרה באוסטרליה?

כשמזמינים קרוואנים להשכרה באוסטרליה באתר בנדנה מקבלים את המחיר כמה עולה לשכור קראוונים באוסטרליה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

השכרת קרוואנים באוסטרליה

 

 

 

   

 

 

 

 

דוגמה של קרוואנים להשכרה באוסטרליה. קרוואן להשכרה באוסטרליה 

מידע כללי על אוסטרליה

אוסטרליה המדינה המרכזית בצפון אמריקה. תעשיית קרוואנים להשכרה באוסטרליה מפותחת מאוד ובה יש מספר ערים ראשיות בהם יש תחנות לשכור קרוואן באוסטרליה שאלו בעצם 'השערים הגדולים' לאוסטרליה. סביב ערים אלו יש מספר רב של תחנות בהם אפשר לשכור קראוון באוסטרליה.
באוסטרליה נמצאות מספר רב של תחנות השכרה וכמה מהגדולות להשכרת קרוואנים באוסטרליה נמצאות באזורים אלו.

מה מיוחד בטיול עם קרוואן באוסטרליה?

טיול עם קראוון באוסטרליה, מאפשרת לכם ממש לחוות את האוסטרליה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של אוסטרליה ומדינות האזור.

טיול בקרוואן באוסטרליה לעיתים רבות כולל גם מדינות שכנות כגון: קרואטיה, סלובניה, פולין, צ'כיה, אוסטריה 

תחנות להשכיר קרוואן באוסטרליה

· השכרת קרוואן בודפשט

באוסטרליה יש מספר רב של אתרי טיול עם קרוואנים ובבודפשט יש צי קרוואנים להשכרה מודרני מגוון ומשוכלל

שאלות ותשובות בנושא חופשה בקרוואן באוסטרליה :

האם נדרש רישיון נהיגה מיוחד כדי לנהוג  בטיול בקרוואנים באוסטרליה? 
באוסטרליה יש מספר דגמים רב של קרוואנים להשכרה . ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כמעט כל  קרוואנים להשכרה בארצות הברית המוצעים מותאמים לנהיגה עם רישיון נהיגה ב' רגיל.  ישנם באוסטרליה קרוואנים מועטים בתצורת "אוטובוס" או שיש כאלו המכנים זאת "קראבוס" (קרוואן-אוטובוס) שהם באורך של מעל 35 פיט ונדרש עבורם רישיון נהיגה ג'. לגבי קרוואנים המחייבים נהיגה ברישיון ג' כתוב בדף הפרטים טכניים באתר שלנו במפורש ובמודגש כי נדרש רישיון ג'.

 

איך מגיעים לתחנת שכירת קראוון באוסטרליה?

באוסטרליה השיטה הרווחת היא קבלת והחזרת הקרוואנים באמצעות באופן עצמאי לתחנות ההשכרה בשעות ייעודיות או בשעות שנקבעו מראש. ישנן תחנות השכרת קרוואן בארצות הברית המציעות בתוספת תשלום הסעות אל תחנת ההשכרה והחזרה לשדה התעופה בסיום השכרת מוטורהום בארצות הברית. קרוז אמריקה קרוואנים למשל. 
בנוסף, תחנות השכרה מסויימות מציעות איסוף מרשימה של בתי מלון נבחרים אל תחנת ההשכרה בבוקר היום הראשון של השכרת קרוואנים בארצות הברית ווהחזרה אל אותם בתי מלון ביום הסיום של השכרת קרוואן בארצות הברית.
שרות זה נקרא "שאטל" ובדרך כלל הוא כלול במחיר ההשכרה. יש לקרוא את הפירוט של ההסעות בדף תיאור תחנת ההשכרה באתר שלנו.

הזמנת חניוני קרוואנים באוסטרליה:

לצפייה במפת חניוני קרוואנים עבור טיול בקראוונים באוסטרליה - לחצו כאן


האם כדאי לבצע הזמנת חניוני קרוואנים באוסטרליה מראש?

בארצות הברית, החניונים של המדינה ( National Parks) לרוב מאפשרים הזמנת חלק קטן -25%-30%  ממקומות החניה בחניון הקרוואנים להזמנה מראש. רוב שאר החניות מבוססים על בסיס 'הקודם זוכה' (First come first serve) וזאת על מנת לאפשר לכל המטיילים הזדמנות שווה לחנות בפארקים הלאומיים בארצות הברית עוצרי הנשימה ביפיים. לכן, אין מה להילחץ אם לא תוכלו להזמין חניו קרוואנים בארצות הברית אלא יש להתקשר או להגיע לחניון בשעות הבוקר של אותו יום (עדיף להתקשר) ולתאם מקום חניה לאותו לילה. 
חשוב להדגיש כייש הרבה חניוני קרוואנים בארצות הברית והם מיומנים וערוכים לקלוט מספרים עצומים של קרוואנים המטיילים בעונת השיא כל שנה.
ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.
 

מסלול טיול קרוואנים באוסטרליה לזוג - טיול קראוונים זול יכול בהחלט להיות תחליף לטיול תרמילאים בארה ב. טיול בוואן באוסטרליה יכול לשדרג לכם את הטיול תרמילאים באופן משמעותי

טיול קרוואן באוסטרליה - השכרת קרוואן לחודש

לעיתים נשאלת השאלה האם השכרת קרוון לחודש יותר זולה מאשר השכרה קצרה יותר. התשובה לשאלה זו היא לא בקרוואנים באוסטרליה. אמנם יש הרבה מאוד מבצע השכרת קרוואן באוסטרליה לחודש אבל זה לא מוזיל את ההוצאה הכוללת - לכל היותר מוזיל את עלות השכרת קרוואן באוסטרליה ליום


היכן ניתן לחנות בחופשה עם קרוואנים באוסטרליה?

באוסטרליה יש המון אפשרויות חנייה עבור מי שעושה טיול עם קרוואן בארצות הברית. החל מחניוניןם רגילים בתשלום, שזה הרוב המכריע כיוון שזה נוח, נגיש, מסודר, ומותאם לחניית קראוונים להשכרה באוסטרליה.
אפשרות נוספת היא חניות חינם במגרשי החניה של וולמארט או במגרשי החניה של כנסיות. זה מותר ומקובל. שימו לב שבחלק ממגרשי החניה נדרש לקבל את אישור מנהל החנות לחנות במגרש שלו עם הקרוואן ללילה. 
אפשרות טובה נוספת היא חנייה בחניונים המיועדים לחניית קראוון בארצות הברית אבל במסגרת מועדון הנחות כדוגמת 'פספורט אמריקה' המעניק הנחה של 50% על מחיר חניית קרוואן באוסטרליה וכמובן גם 50% הנחה על חניית קרוואן באוסטרליה.
בארצות הברית יש גם מושג הנקרא 'בונדוקרס'( Boondockers Welcome) בו בעלי חוות חקלאיות או שטחי בור מציעים לבעלי קרוואנים לחנות חינם בשטח שלהם. 


בערים הראשיות, חניית קרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב אוסטרליה. כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

איך עושים תכנון מסלול טיול קרוואנים באוסטרליה לזוג והאם יש הבדל בין מסלול טיול לזוג לעומת מסלול טיול קרוואן באוסטרליה עם ילדים?

ברור שיש הבדל, מטיילי קרוואנים 'קראווניסטים' שעושים השכרת קרוואן ארה ב לזוג יעדיפו יותר הליכות בטבע, מקומות יותר שקטים, לבקר ביותר אתרי תרבות כמו מוזיאונים, מקומות עם התרבות והאוכל המקומיים,  ואתרים הסטוריים בעוד שלרוב טיול משפחות עם ילדים בקרוואן באוסטרליה יעדיפו יותר פארקים אטרקטיבבים, פארקי מים, גני חיות וכשאר פעילויות המתאימות יותר להווי המשפחתי.

מסלולים מומלצים לטיול עם קרוואנים להשכרה באוסטרליה:

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול קרוואנים באוסטרליה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול קרוואנים באוסטרליה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בקרוואנים באוסטרליה

מאיזה גיל אפשרי להשכיר מוטורהום באוסטרליה  ?

ברובם המכריע קראוונים להשכרה בארצות הברית דורשים מינימום גיל נהג 21.
בכל דף פרטי מוטורהום באתר שלנו, מצוין משקל הקרוואן ודרישות ותק הנהיגה של הנהג.

 

באילו ימים אפשרית שכירת קראוונים באוסטרליה?

בדרך כלל באוסטרליה תחנות ההשכרה פתוחות בימים שני עד שבת
בחלק מהתחנות בימי ראשון ניתן לקבל קרוואן לעיתים בתוספת תשלום ובתיאום מראש \ סגור
תחנות השכרה מסוימות סגורות גם בימי שבת.
לעיתים בעונת החורף תחנות השכרת קמפרוואן באוסטרליה מצמצמות את ימי ושעות הפעילות שלהן.

 

מה המאפיינים העיקריים של טיולי קרוואנים באוסטרליה  ?

המקובל לרוב קרוואנים להשכרה באוסטרליה הם בעלי מנוע בנזין עתיר נפח, ותיבת הילוכים אוטומטית. ברובם יש מיקרוגל, סוכך צל, גנרטור ובחלקם של הקרוואנים בארצות הברית יש גם דופן נפתחת ( Slide Out)
קראוונים בארצות הברית לרוב מאובזרים בשפע אביזרי נוחות ומתאפיינים בגודל גדול ומפרט טכני עשיר ומפנק.

לאחרונה ניתן גם קמפרוואן להשכרה באוסטרליה  או וואן להשכרה באוסטרליה עם מנועי דיזל חסכוניים יותר

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג באוסטרליה?

ארצות הברית זה המקום לטיולי קמפינג. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של אוסטרליה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של אוסטרליה והמדינות השכנות מאפשר לעשות חופשה עם קרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותר להשכיר קראוון באוסטרליה לעבור למדינות שכנות? 

לא, המעבר עם קראוון מאוסטרליה לניו זילנד אסור

האם מתאים לעשות חופשה בקראוון באוסטרליה עם ילדים? 

ללא ספק. אוסטרליה מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול קרוואן עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי קראוונים באוסטרליה עם ילדים?

ברוב הקרוואנים באוסטרליה מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

באוסטרליה ילדים מתחת לגיל 6 חודשים (עד 9 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.

ילדים בין גיל 6 חודשים ל-4 שנים (8-18 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב ופונה נגד כיוון הנסיעה או עם כיוון הנסיעה כאשר יש רתמה מובנת. לילדים בגיל זה אסור לשבת מקדימה.
ילדים בני 4-7 שנים (14-26 ק"ג) חייבים להיות חגורים בכיסא תינוק מהודק ומותאם היטב הפונה לכיוון הנסיעה ועם רתמה מובנת, או ישובים וחגורים בבוסטר. למרות שבחלק מהמקרים החוק האוסטרלי מתיר לילדים בגילאים הללו לשבת מקדימה, אנו ממליצים שילדים מתחת לגיל 7 (26 ק"ג) לא ישבו מקדימה.
כל כסאות הילדים והבוסטרים חייבים לעמוד בתקן האוסטרלי ובאחריות השוכר לוודא זאת להתאימו ולחברו לעם קראוונים. מומלץ להזמין מראש.

חלק מהקרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקרוואנים מצויין באתר שלנו כי אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקרוואן זה. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקרוואן שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

 

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם קרוואן באוסטרליה:

· קיירנס ושונית המחסום הגדולה
· אליס ספרינגס - אייריס רוק
· אדלייד - קנגרו איילנד
· דרווין - קוק איילנד - קקדו
· בריסבן - פרייזר איילנד

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול עם מוטורהום באוסטרליה?

בעת חופשה במוטורהום באוסטרליה, מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בשעות  08:00-16:00 ומזדכים על הקרוואנים בשעות הבוקר 098:00-16:00. למעשה שיטת חישוב התשלום היא לפי ימים קלנדריים.

שימו לב כי שעות קבלת ושעות החזרת הקרוואנים מצוינים במפורש באתר שלנו. ושימו לב במיוחד כי אותו קרוואן בתחנות שונות יכול שיחולו שעות קבלה והחזרה שונות.

 

מדוע עדיף חופשה עם קראוון באוסטרליה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בקראוונים באוסטרליה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם קמפרוואן באוסטרליה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות קראוונים באוסטרליה?

כן, אבל צריך גם להצטייד ברישיון בינלאומי

באוסטרליה יש מספר דגמים רב. ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כל קרוואן מותר לנהיגה ברישיון נהיגה לרכב פרטי רגיל (רישיון ב').

מילוי וריקון מים וביוב בטיול עם קראוונים באוסטרליה

בשונה מהנהוג בהשכרת קרוואן באוסטרליה או השכרת קרוואנים אוסטרליה, לקרוואנים באוסטרליה  ישחיבורים ישירים למים ולביוב. לצפייה בסרטון חיבורי מים וחשמל של קרוואנים באוסטרליה לחצו כאן
את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת מי השרותים (מים שחורים)  המים הדלוחים (מים אפורים, המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים באמצעות צינור ריקון.
לסרטון הסבר על תפעול קרוואן באוסטרליה לחץ כאן

מהם כבישי האגרה באוסטרליה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול קראוון באוסטרליה?

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באוסטרליה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באותה אוסטרליה ובנוסף תחנת השכרת מוטורהום באוסטרליה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם
לצפיה בהוראות נהיגת קרוואן להשכרה - באוסטרליה - כבישי אגרה באוסטרליה ראו תמונה (מעודכן ל 2020)  

 

נהיגה בטוחה - טיול קראוונים באוסטרליה

• הנהיגה באוסטרליה היא בצד שמאל הפוך מצד הנהיגה בישראל 

• תמיד כדאי להחנות את הקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת השכרת מוטורהום באוסטרליה?

כן! החוק באוסטרליה קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר. בהרבה תחנות בהן אפשר לשכור קרוואנים באוסטרליה אין אפשרות לשכור כיסא בטיחות לילדים ועליכם להצטייד בכיסא בטיחות בכוחות עצמכם

איזה מסמכים אני צריך להביא להשכרות קרוואן באוסטרליה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום השכרת הקרוואן.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות השכרת קרוואן באוסטרליה).

• דרכון

• שובר השכרת קראוון באוסטרליה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בקרוואן?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

מה סכום הפיקדון שמשאירים כשרוצים להשכיר קראוונים באוסטרליה?

ברוב הקרוואנים באוסטרליה נדרש להשאיר פיקדון בסך 500-1500 US$ . הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקרוואן או קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר השכרת קרוואן באוסטרליה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף השכרת קראוון באוסטרליה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הקרוואנים באוסטרליה?

כן, רוב תחנות השכרת קראוונים בארה ב דורשות להתקשר אליהן בבוקר קבלת קרוואן להשכרה בארצות הברית,  לרוב נררש להתקשר בין השעות 08:00-09:00  כדי לתאם תור שעת קבלת הקרוואן בשעות הצהריים 13:00-16:00

מהם סוגי הביטוח בהשכרת קמפר באוסטרליה? - טיול בוואן

ברוב הקרוואנים באוסטרליה יש לך ביטוח מקיף עם 1,000-1,500 US$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לקרוואן.
בחלק מהקרוואנים ביטוח צד ג' מורחב SLI כלול במחיר וחלק ניתן לרכוש בתוספת תשלום
בתחנות השכרה מסויימות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בקרוואן כלומר אם יקרה נזק במהלך טיול קרוואנים בארצות הברית לקרוואן אז לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית.

האם חייבים להחזיר את הקרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

רוב תחנות ההשכרה של קמפרוואן באוסטרליה מאפשרות החזרה בתחנה שונה בכפוף לעלות כספית נוספת ובהתאם לזמינות. 

האם פשוט לנהוג בקרוואן להשכרה באוסטרליה?

בעיקרון נהיגת קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

 

האם ישנה הגבלה במספר  נוסעים בקרוואנים באוסטרליה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קרוואן.

אף שחלק מהקרוואנים להשכרה באוסטרליה ממש גדולים פיזית, אסור בשום אופן לנסוע בקרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון. - ישנם קרוואנים באורך 10 מטר המורשים להסיע רק 4 נוסעים - בבואכם לשכור קרוואן באוסטרליה שימו לב למספר הנפשות המותר המצוין בפרט הטכני

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקרוואן בעת שאנשים ישנים במיטות.

 

האם מותרת נסיעה עם קרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן. קראוונים באוסטרליה ערוכים לטיול בחורף מבחינת מערכת המים שלהם. לצפייה בסרטון הסבר על טיול קרוואנים באוסטרליה בחורף לחצו כאן

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם מוטורהום להשכרה באוסטרליה?

כן, באופן כללי ישנם הגבלות לנסיעה למזרח אוסטרליה, לצפון אפריקה ולאזורי מלחמה. בכל דף קרוואן באתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קרוואנים באוסטרליה?

עלות חניוני קרוואנים באוסטרליה משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של US$30 - US$60 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קרוואנים באוסטרליה

 

האם עדיף קניית קרוואן באוסטרליה מאשר השכרה.

התשובה תלויה במשך הזמן של הטיול שלכם, באמצעים הכספיים העומדים לרשותכם והיכולת הלוגיסטית שלכם. מקובל לומר שנקודת האיזון בין קניית קרוואן באוסטרליה לבין השכרה היא לטיולים אוסטרליה של למעלה מחצי שנה - 6 חודשים. יש מלא אתרי אינטרנט המציעים קרוואנים למכירה באוסטרליה.

ניקיון הקרוואן בעת ההחזרה

הקרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה (למעט לכלוך חיצוני בלתי סביר). ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בחניוני הקרוואנים, בהרבה מאוד תחנות דלק, ובאלפי תחנות מילוי והורקה בעיקר ב info center  בכל עיר הפזורים ברחבי אוסטרליה. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קרוואנים באוסטרליה?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע בטיול עם קרוואנים באוסטרליה?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע (יש חיות מסוכנות \ טורפות בחלק מהאזורים). אולם, באוסטרליה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לקרוואן?

בעת קבלת הקרוואן בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

אתרים מומלצים

אם אתם מתכננים טיול מוטורהום באוסטרליה ייתכן מאוד כי שווה לכם לשקול עוד כמה יעדים אופציונליים בהתאם לאזור בו ברצונכם לטייל בקרוואנים.

 
השכרת קרוואן במערב אוסטרליה

השכרת קרוואן במזרח אוסטרליה

השכרת קרוואן בטסמניה

השכרת קרוואן בסידני

השכרת קרוואן במלבורן

השכרת קרוואן בקיירנס

השכרת קרוואן בדרווין

השכרת קרוואן בפרת'

השכרת קרוואן באדלייד

השכרת קרוואן בברום

השכרת קרוואן בבריזבן

טיול בקרוואן לקקדו

טיול בקרוואן לקנגורו איילנד

טיול בקרוואן לטסמניה

טיול בקרוואן לפרייזר איילנד

למה בנדנה? מה היתרונות  של השכרת קרוואנים באוסטרליה דרך בנדנה קרוואנים? - השכרת קרוואנים בנדנה

 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום השכרת קרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת קרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור קרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי קרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי קרוואנים ולא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר קרוואנים "על הדרך" – בהשכרת קרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הקרוואנים בעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו קרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

 

דוגמאות של קרוואנים להשכרה באוסטרליה:


 

איך אפשר לדעת מראש מחיר של להשכיר קרוואנים באוסטרליה 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל  חופשה באוסטרליה בקרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.


מה מחיר החזרת קרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

במדינות רבות ניתן לקחת את הקרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) מקובלת מאוד באמריקה - ארצות הברית, אוסטרליה, ארה ב, אוסטרליה
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלות טיול קרוואן בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.
מומלץ מאוד לבדוק גם את האפשרות לבצע את הטיול בכיוון ההפוך רק משום שלעיתים, אותו קרוואן באותם תאריכים יעלה פחות כסף בכיוון אחד מאשר בכיוון ההפוך. זה יכול להוזיל לכם משנעותית את עלות השכרת קרוואן באוסטרליה

 

קרוואן באוסטרליה טיול מאורגן באוסטרליה. אנו מציעים טיולים מאורגנים בקרוואנים למדינות רבות. טיול קרוואנים מאורגן באוסטרליה הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בקרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בקרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי קרוואנים מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בקרוואן מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הקרוואן שלה, את הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה. כל קרוואן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול קרוואנים קבוצתי מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי קרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי קרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור השכרת קרוואנים באוסטרליה.

כדי לחבר קרוואן באוסטרליה לרשת החשמל של 110 וולט עם מחבר מתאים

השכרת קרוואנים באוסטרליה - חשמל

בתוך קרוואן באוסטרליה תמצאו שקעים בצורה הזו:

השכרת קרוואן באוסטרליה - חשמל

לחיבור מכשירי חשמל בתוך קרוואנים באוסטרליה יש להשתמש בתקע מתאים לרשת האמריקאית:

השכרת קראוונים באוסטרליה - חשמל

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

טיפים של השכרת קרוואנים באוסטרליה  :

מוטורהום באוסטרליה קניית קרוואן באוסטרליה  קרוואנים למכירה באוסטרליה השכרת קרוואן ארה ב טיול קרוואנים באוסטרליה לזוג מסלול טיול קרוואנים באוסטרליה כמה עולה לשכור קרוואן בנדנה קרוואנים. קרוז אמריקה קראוונים למכירה באוסטרליה קניית קרוואן באוסטרליה השכרת קרוואנים בנדנה השכרת קרוואן לחודש טיול תרמילאים בארה ב  טיול קראוונים זול  טיול קרוואנים במערב ארצות הברית השכרת קרוואן ארה ב טיול בוואן

 

 

 

 

השכרת קרוואן בניו זילנד טיול חופשת בר מצווה, השכרת קרוואן באוסטרליה, קרוואנים באוסטרליה בת מצווה טיול קרוואן בניו זילנד, טיולי קראוונים באוסטרליה,  קרוואנים להשכרה בניו זילנד, עם קראוון בניו זילנד. קרוון, טיולי משפחות באוסטרליה, השכרת קרוואן בניו זילנד, השכרת מוטורהום באוסטרליה , טיול קראוואנים בניו זילנד, קרוואן באוסטרליה, טיול בניו זילנד עם קרוואנים, קרוואנים חוף מזרחי באוסטרליה, מעבורת מהאי הצפוני לאי הדרומי בניו זילנד

קרוואנים בניו זילנד ואוסטרליה במחיר המשתלם ביותר
השכרת קרוואן באוסטרליה
השכרת קרוואנים בניו זילנד
השכרת קרוואן באוקלנד
השכרת קרוואנים בקריסטצ'רץ
השכרת קראוון בוולינגטון
השכרת קרוואנים בקווינסטאון
השכרת קרוואן בסידני
השכרת קרוואנים במלבורן
השכרת קראוון בקרנס
השכרת קרוואן באדלייד
השכרת קרוואנים בדארווין
השכרת קראוון בפרת
השכרת קרוואן בברום
השכרת קרוואנים באליס ספרינגס
השכרת קרוואן בטסמניה
השכרת קראוון בהוברט
חניוני קרוואנים באוסטרליה
חניוני קרוואנים בניו זילנד 

 

רשימת קרוואנים להשכרה

חניוני קרוואנים

 • Junction Pools campground – Barrington Tops National Park (CG)

  Junction Pools Track

  info@environment.nsw.gov.au

  לאתר

 • Bathurst Showground (CG)

  Kendall Avenue (Great Western Highway)

  bathshowtrust@bigpond.com

  לאתר

 • Goulburn South Caravan Park

  149 Hume St, Goulburn NSW 2580, Australia

  goulburnsouthcp@southerncrossparks.com.au

  לאתר

 • Flanagan Reserve (CG)

  135 Flanagan Reserve Road

  flanaganreserve@skymesh.com.au

אטרציות

 • Speight's Brewery

  200 Rattray Street, Dunedin Central, Dunedin 9016, New Zealand

  לאתר

 • Pelican Feeding

  The Entrance NSW 2261, Australia

  לאתר

 • Townsville Barra Fun Park

  505 Allambie Ln, Kelso QLD 4815, Australia

  fun@barrafunpark.com

  לאתר

 • Kahurangi National Park

  West Coast 7073, New Zealand

  לאתר

info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...